Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Delegace ČAK se poprvé sešla s ministrem spravedlnosti

Vydáno dne: 09.08.2018

Bezplatná právní pomoc občanům, rekodifikace procesních předpisů, příprava zákona o hromadných žalobách – to byla jen některá z témat, která začátkem tohoto týdne zazněla na půdě Ministerstva spravedlnosti ČR při historicky prvním setkání ministra spravedlnosti Jana Kněžínka se zástupci České advokátní komory.

CCBE vyzývá k přístupu ke spravedlnosti pro migranty ve všech zemích EU

Vydáno dne: 23.07.2018

V návaznosti na nedávný vývoj v řadě zemí EU připomíná CCBE zákonodárcům a veřejnosti, že poskytování právní pomoci migrantům by nemělo být považováno za trestný čin.

Stanovisko prezidenta CCBE k situaci v Polsku

Vydáno dne: 13.07.2018

Rada evropských advokátních komor (CCBE) zastupuje milion evropských advokátů, a to prostřednictvím svých členů – advokátních komor, celkem ze 45 evropských zemí, evropského hospodářského prostoru a širší Evropy.

Odešla první dáma české justice – JUDr. Dagmar Burešová

Vydáno dne: 02.07.2018

* 19. 10. 1929 † 30. 6. 2018

Řízení o možném pozastavení výkonu advokacie – kauza Dopravní podnik hl. m. Prahy

Vydáno dne: 11.06.2018

Představenstvo České advokátní komory (ČAK) dne 11. 6. 2018 projednalo možnost pozastavení výkonu advokacie advokátům Mgr. Karolíně Babákové, Mgr. Bc. Davidu Michalovi a Mgr. Marku Stubleymu, v souvislosti s jejich trestním stíháním ve věci poskytování právních služeb Dopravnímu podniku hl. m. Prahy. a dále možnost pozastavení výkonu advokacie doc. JUDr. Aleši Rozehnalovi v souvislosti s jeho trestním stíháním navazujícím na jeho zastupování rakouské společnosti.

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi