Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2019-10-11/01 - Hledáme advokáty pro poskytování právních služeb online, všeobecná agenda. Rozsah podle vlastních možností, velmi vhodné na zkrácené úvazky, bez nutnosti přítomnosti v kanceláři. Minimálně dvouletá praxe. CV zasílejte na praha@moreno-vlk.eu k rukám JUDr. Václava Vlka.

2019-10-11/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-10-11/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-10-11/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-10-11/05 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.    Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC.    V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2019-10-07/01 - Advokát přijme do malého klidného kolektivu asistentku na poloviční úvazek, pracovní doba ideálně 10:00 – 14:00 hod., případně dle dohody. Místo výkonu práce u metra Dejvická, ke kanceláři 30 schodů bez výtahu. Požadavky – psaní na počítači, možno i pro absolventa, odměna dle dohody. Nástup ihned. Kontaktujte mne kdykoli (i večer a o víkendu) na tel. č. 608 518 279, mail: ak@aksysel.cz.

2019-10-04/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Praze a v Mělníku přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Další benefity dle dosahovaných výsledků. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na info@aksr.cz

2019-10-04/02 - Kolegovi advokátovi, nabízím podnájem samostatné kanceláře o ploše 15m2 se sdíleným zázemím (WC, plnohodnotná koupelna). Kancelář se nachází ve Vršovicích 5 minut od Justičního areálu na Míčánkách, K dispozici od 1.11.2019. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. č. 775 274 168, nebo emailem: cvikadvokat@gmail.com

2019-10-04/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová & Partners  se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá  advokátní koncipienty. Požadujeme: výbornou znalost hmotného práva, zkušenosti z advokátní kanceláře,  vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického nebo německého  jazyka včetně právní terminologie. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou se zaměřením na právo nemovitostí a bankovní financování, příjemné, přátelské  a stabilní pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, krásné a prostorné kanceláře, zkrácenou pracovní dobu v pátek, 3 sick days, občerstvení v kanceláři a mnoho dalších výhod, o čemž se dozvíte, když  nám pošlete životopis na adresu office@akpjp.cz.

2019-10-04/04 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová & Partners  se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 přijme do svého týmu studentky a studenty právnické fakulty. Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu na zajímavých případech napříč právním spektrem s důrazem na  obchodní právo, právo nemovitostí a bankovní financování pro zahraniční klientelu.  Pokud chcete pracovat na složitých  právních případech, zažít podporu  malé a úspěšné advokátní kanceláře a být odpovídajícím způsobem zaplaceni, pošlete nám životopis a sjednejte si schůzku office@akpjp.cz

2019-10-04/05 - Nabízíme k pronájmu 3 reprezentativní kanceláře na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kanceláře se nachází ve druhém patře historického domu a mají výměry:  24 m2 a 22m2 a 20 m2. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled z jedné kanceláře je do ulice Spálená a ze dvou do vnitrobloku domu. Email: sekretariat@ak-kratochvilova.cz

2019-10-02/01 - Advokátní kancelář Frank Bold hledá VEDOUCÍ/HO ADVOKÁTNÍHO TÝMU, který se zabývá korporátním i veřejným právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie, decentralizace, bateriové systémy, akumulace). Pomáháme lidem, firmám a institucím dělat dobrá rozhodnutí. Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Jsi advokát/ka, anebo právník či právnička s alespoň tříletou praxí, neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o AK na www.fbadvokati.cz.

2019-10-02/02 - Advokátní kancelář na Praze 7, v blízkosti Strossmayerova náměstí a Veletržního paláce (5 min. od stanice metra Vltavská, 1 min. od zastávky tramvaje), nabízí k podnájmu kancelářské místo. Kancelář je komplet zrekonstruována a nově reprezentativně zařízena. K dispozici je společná zasedací místnost, kuchyňka, wifi, balkon, WC, tiskárna/kopírka. Kontakt: Mgr. Blanka Müller, tel: 722 230 312, email: office@blanka-mueller.cz.

2019-10-01/01 - Z/c/h legal v.o.s., advokátní kancelář, poskytující komplexní právní poradenství podnikatelům a současně působící jako insolvenční správce,  hledá do svého týmu studenta/studentku  2. - 4. ročník ekonomické nebo právnické fakulty  na pozici    asistent pro oddělení insolvencí Pracovní náplň:  §     podpora insolvenčního oddělení  § jednání s dlužníky a věřiteli po celé ČR  §     komunikace s dražebníky, soudními znalci, orgány veřejné správy, insolvenčními soudy aj.  §     administrace insolvenčních řízení  §     činnosti v souvislosti s prodejem majetkové podstaty  Nabízíme:  § odměnu 150-170 CZK/hod (v závislosti na praxi)  §     stravenky §     firemní fitness  §     kurzy anglického jazyka  §     účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře  §     možnost poznat fungování advokátní kanceláře  §     možnost získání zkušeností z oboru insolvenčních řízení  §     moderní pracovní zázemí v centru Prahy    Požadujeme:  §     dobré uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE  §     řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič je nezbytným požadavkem  §     práci minimálně 2-3 dny v týdnu  §     kultivované vystupování, komunikativnost, spolehlivost, loajalitu a flexibilitu  §     předchozí pracovní zkušenosti s insolvenčním právem nejsou nutné, ale jsou výhodou Veškeré informace o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách www.zchlegal.cz.  V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail dominika.piskova@zchlegal.cz .

2019-10-01/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Horáka, se sídlem v Olomouci, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka případně právník/právnička. Znalost insolvenční problematiky výhodou. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na email: horak@akolomouc.cz.

2019-10-01/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru absolventa/absolventku právnické fakulty na pracovní pozici koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení.  Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1.  Nabízíme příjemné prostředí s klientelou po celé ČR. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz a znalost AJ.  Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy/absolventky právnických fakult. Perspektiva dlouhodobé spolupráce a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem.  V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: ak@akluzova.cz

2019-10-01/04 - Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru absolventa/absolventku právnické fakulty na pracovní pozici koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení.  Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1. Možnost práce 1-2 dni v Plzni.  Nabízíme příjemné prostředí s klientelou po celé ČR. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz a znalost AJ. Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy/absolventky právnických fakult. Perspektiva dlouhodobé spolupráce a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem.  V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: ak@akluzova.cz

2019-09-30/01 - Advokátní kancelář HBCV Legal v.o.s., se sídlem Praha 1,  přijme Koncipienta/Koncipientku. Požadujeme: AJ na dobré úrovni slovem i písmem. Praxe se zaměřením na obchodní a občanské právo. Nástup ihned nebo dle dohody. email: asistentka@hbcv.cz

2019-09-30/02 - AK Doleček Kahounová Sedláčková přijme kolegyni na pozici: ASISTENTKA. Požadujeme: min. SŠ, znalost práce na PC, praxi v administrativě, týmového ducha a zájem učit se nové věci. Uvítáme praxi z právního prostředí a alespoň základní komunikativní znalost AJ (přepojování telefonů, uvádění klientů). Očekáváme proaktivní přístup a součinnost s týmem. Náplň práce: zajištění chodu recepce, vyřizování telefonátů, administrativní práce vyplývající z činnosti AK (ověřování podpisů, konverze dokumentů, kopírování, skenování, zpracování fyzické a elektronické pošty, vedení spisové agendy, uvádění klientů a zajištění občerstvení, servis při jednáních pro právníky a další činnosti spojené s náplní práce asistentky recepční v AK). Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí historické budovy v centru Prahy, v mladém a dynamickém kolektivu, zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 dní sick day, teambuildingy a jiné firemní akce, občerstvení na pracovišti), informace o mzdových podmínkách sdělíme osobně při pohovoru. V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám CV na sekretariat@akdks.cz. Budeme se těšit.

2019-09-30/03 - Převedu zájemci z řad advokátů 100% podíl ve společnosti s r.o. s veškerou agendou (zavedená advokátní kancelář od r. 1994), zapsanou v OR k 1.10.2012. V nájmu velmi pěkné kanceláře, v majetku veškeré vybavení a zařízení kanceláří, vše v centru Č. Budějovic, 2 parkovací místa, docházková vzdálenost k soudům (10-20 minut). Počet zaměstnanců na HPP - 1. Plátce DPH. Kontakt: JUDr. Roman Kudrlička, e-mail: roman.kudrlicka@seznam.cz, tel. 775 141 790.

2019-09-27/01 - Advokátní kancelář v Liberci přijme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci v oblasti generální praxe se zaměřením na přípravu na advokátní zkoušky a možností následné specializace dle odborných zájmů či uplatnění osobních předpokladů. Možná je i další budoucí spolupráce v rámci rozvoje kanceláře. V závislosti na schopnostech samostatného řešení pracovních úkolů je pak předpokládána samostatná práce s klienty. Samozřejmostí je odpovídající mzdové ohodnocení včetně možnosti zajímavých benefitů a flexibilní pracovní doby. Kromě zákonných předpokladů požadujeme především ochotu a schopnost učit se. Určitá předchozí praxe je výhodou, ovšem nikoliv podmínkou. Dále by byl uvítán řidičský průkaz sk. B a minimálně uživatelské znalosti práce na PC. V případě zájmu prosím o kontaktování na emailu darbujan@libereclegal.com. Nástup možný ihned.

2019-09-26/01 - Malá advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipientku/koncipienta a současně studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty.  Nástup je možný ihned. Činnost advokátní kanceláře je generální, s výjimkou trestní agendy. Nabízíme individuální a lidský přístup s reálnou praxí. V případě zájmu zasílejte, prosím, své strukturované životopisy na e-mailovou adresu:info@aksubrtova.cz, a to do 8. října 2019.

2019-09-26/02 - Vbrzku vytvoříme pracovní místo pro absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Nabídka je vhodná rovněž pro studenta posledního ročníku s plynulým přechodem na koncipientskou pozici. Požadujeme komunikativnost, schopnost se učit, kultivovaný projev, anglický jazyk na úrovni umožňující odbornou práci, francouzský jazyk výhodou. Předchozí pracovní zkušenosti při studiu jsou výhodou. Nabízíme pevnou pracovní dobu, vlastní pracoviště v samostatné kanceláři maximálně o dvou osobách, nástupní plat 29.000 až 34.000,- Kč měsíčně s každoročním mzdovým posunem dle vnitřního platového řádu, rozmanitou agendu v celém spektru civilního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a kolektiv.  Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe – všichni naši koncipienti vždy bez problémů absolvovali advokátní zkoušky, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. V případě zájmu kontaktujte Bc. Andreu Kotrbovou na e-mailu info@akjs.cz

2019-09-24/01 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro českou i mezinárodní klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a taktéž zajímavé služební benefity. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2019-09-24/02 - Legitas je moderní advokátní kancelář Mgr. Petry Stupkové, advokátky, která poskytuje právní poradenství se zaměřením na online byznys a e-commerce. Hledáme právníka nebo právničku, který má přehled a právo ho fakt baví. Nezáleží nám, zda jsi advokát nebo koncipientka. Spíše si ceníme otevřené mysli, příjemného projevu a hlavně chuti se neustále zdokonalovat. Slovy paragrafů: je potřeba psát smlouvy se znalostí občanského a spotřebitelského práva, autorského a pracovního práva. Setkání s GDPR je u nás nevyhnutelné. Dojde i na zakládání společností od A do Z a převody nemovitostí. Pokud tě zajímá víc, prolustruj si nás na www.legitas.cz a/nebo napiš na petra@legitas.cz.

2019-09-23/01 - Advokátní kancelář JUDr. PhDr. Jaromíra Saxla sídlící v Brně, Údolní 33, hledá zaměstnance na pozici advokátní koncipient/ka. Nástup možný ihned. Požadujeme vysokou úroveň písemného projevu a aktivní přístup při plnění svěřených úkolů. Podmínkou řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na adresu: saxl@saxl.cz

2019-09-23/02 - Do pražské pobočky naší advokátní kanceláře hledáme studenta 2.-4. ročníku. Pracovní doba dle oboustranné dohody, nevyžadujeme přesný počet dní v týdnu, ani celý pracovní den. Nehledáme zkušeného studenta s praxí a znalostí platného práva, ale šikovného a spolehlivého člověka, který je ochoten se učit. Pro začátek se budete věnovat spíše administrativním úkonům, vyplňování smluv dle vzorů a jednodušším podáním, případně pochůzkám. Klíčová je pro nás pečlivost, práce s wordem a excelem, výborný písemný projev v češtině, schopnost samostatně myslet. Věnujeme se zejména právu nemovitostí a obchodních společností. V případě zájmu posílejte krátký motivační e-mail na balousova@pravniknemovitosti.cz.

2019-09-23/03 - Advokátní kancelář JUDr. Bánský a JUDr. Helmová, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu asistentku advokáta. Na danou pozici hledáme uchazeče s praxí v administrativě, výbornou znalost práce ve WORD,EXCEL – především psaní všemi deseti, úprava dokumentů, jejich formátování apod. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, 3x týdně 6 hodin, vhodné i pro studenty a maminky s dětmi. V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím životopisy na adresu alexandra.lausmanova@akbh.cz

2019-09-20/01 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu asistentku advokáta. Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu a zajímavou pracovní náplní. Na danou pozici hledáme uchazeče s praxí v advokátní kanceláři nebo v administrativě. Dále požadujeme osobní iniciativu, pečlivost, svědomitost a vysoké nasazení při plnění pracovních úkolů. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy k rukám asistentky kanceláře, na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2019-09-19/01 - Pozice: PARALEGAL (právní asistent/ka) Studuješ práva a rád/a bys získal/a praxi? Chceš se jednou stát dobrým advokátem/dobrou advokátkou, nebo si jen na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší práce v advokacii? Přidej se k nám, Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. Tě chce! Hledáme do svého týmu právní asistenty/asistentky! Co se u nás naučíš:Pod dohledem zkušených kolegů budeš rozvíjet teoretické znalosti získané ve škole v praktické rovině. Jsme silná kancelář s téměř třicetiletou tradicí a poskytujeme právní služby a poradenství ve všech odvětvích práva. Práce u nás je tedy různorodá a nudit se rozhodně nebudeš. Mezi naše klienty patří zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, správu, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, aj. U nás budeš spolupracovat s advokáty na zajímavých případech z různých oblastí práva, sepisovat jednodušší podání, komunikovat se soudy, úřady a s klienty, sepisovat právní rešerše a analýzy,vyhledávat relevantní judikaturu, aj. a ke své práci vždy dostaneš zpětnou vazbu. Nejsme žádná továrna na vymáhání pohledávek a nehledáme podržpapíry na doplňování zásob tužek (kávu si také umíme uvařit každý sám). Požadujeme: Abys byl/a studentem/studentkou právnické fakulty, aby na Tebe byl spoleh, měl/a jsi zájem o právo a chuť se zdokonalovat. Cokoliv navíc je výhodou, nicméně vše potřebné Tě rádi naučíme! Nabízíme: -              finanční ohodnocení – jedná se o placenou výpomoc; -              benefity, jako například stravenky, možnost příspěvku na dojíždění;  -              pracovní dobu dle dohody s respektem ke Tvým studijním povinnostem;  -              něco navíc: dost vtipný kolektiv, neomezený přísun kávy, drobné občerstvení v kanceláři a sladkosti v jednačkách;  - perspektivu dlouhodobé spolupráce, která bude pokračovat i po ukončení studia.  K nezaplacení:Máme pobočku v Praze, tudíž můžeš kombinovat práci v Pardubicích a v Praze. Pravidelně pořádáme též různé teambuildingové akce (kino, společné večeře), abychom měli možnost poznat se i jinak, než nad řešením kauz. Pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. Pokud však žádný cizí jazyk neovládáš, nevadí, uplatnění pro Tebe najdeme. Přivítáme mezi sebou studenty vyšších i nižších ročníků právnických fakult.  Zastav se! Čekáme právě na Tebe! Nástup: dle dohody (ale čím dříve, tím lépe). Kontakt: zašli nám svůj životopis na kaplanova@advokatijelinek.cz a my se Ti ozveme a domluvíme si osobní schůzku. Klidně nám napiš i něco o sobě.


2019-09-18/01 - Kolegovi advokátovi, případně více kolegům, nabízím podnájem reprezentativní samostatné kanceláře o ploše 32m2 se sdíleným zázemím (WC, plnohodnotná koupelna, kuchyň) s možností využívání taktéž velmi reprezentativní zasedací místnosti. Kancelář s velkými okny se nachází na Vinohradech, v krásném zrekonstruovaném secesním domě s výtahem, ulice Anny Letenské (1 minuta od MS, 1 minuta Náměstí Míru). Případně možnost nájmu i parkovacího stání. K dispozici od 1.11.2019. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. č. 735726669 nebo e.storkanova@aksto.cz

2019-09-18/02 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia. Nástupní odměna: 175,- Kč/hod. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na office@bernard-legal.cz.

2019-09-18/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-09-18/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-09-17/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Vítána je praxe v renomované české nebo mezinárodní kanceláři a výborná znalost anglického jazyka. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.  Profesní životopis zašlete e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-09-17/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu juniorního a seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, jakož i poskytovat právní podporu na dlouhodobějším základě korporátním klientům společnosti. V případě Vašeho zájmu budete mít možnost také reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Vítána je praxe v renomované české nebo mezinárodní kanceláři a výborná znalost anglického jazyka. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naši právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy a slušné a korektní vztahy uvnitř kanceláře i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis zašlete e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-09-13/01 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá do svého týmu pro kancelář v Pardubicích advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít aktivní zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2019-09-11/01 - Jsi odhodlaný stát se dobrým advokátem? Toužíš po práci v oboru práva, který Tě bude bavit? Obáváš se přemíry stereotypní práce za málo peněz? Přidej se k nám, Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. Tě chce! Hledáme do svého týmu advokátní koncipienty/ky. Začneš u nás generální praxí, abys zjistil/a, která oblast práva je Tvému srdci a schopnostem nejbližší. Následně se můžeš specializovat v konkrétním oboru práva, anebo pokračovat v generální praxi. Kontakt s generální praxí však neztratíš nikdy, protože všichni chceme, abys uspěl/a u advokátních zkoušek. Práce u nás je různorodá a nikdo Tě nebude nutit dělat něco, co nechceš, nicméně v dobrovolné užší specializaci Tě vždy rádi podpoříme. Mezi naše klienty patří zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, správu, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, aj. Nepracujeme jen od stolu a k soudnímu jednání se můžeš dostat velmi rychle. Nabízíme:  -       - benefity, jako například stravenky, příspěvek na dojíždění, služební telefon, možnost služebního automobilu, aj.;  -       - pevnou část mzdy: dle dohody, v rozmezí 22.000 – 25.000,- Kč čistého měsíčně (včetně nárokových benefitů); 13. plat;  -       - variabilní část mzdy: kvartální odměny dle dosažených výsledků (bez stropu, záleží jen na Tobě, jak moc chceš pracovat a bohatnout);  -       - něco navíc: možnost home office, 3 sick days, placená školení, výuku právnické angličtiny, neomezený přísun kávy, drobné občerstvení v kanceláři a sladkosti v jednačkách. Zakládáme si na možnosti vzájemné spolupráce - zkušenější kolegové Ti pomohou, budeš-li potřebovat, a budou Ti oporou v profesním rozvoji. Umíme kopnout do vrtule a pracovat do úmoru, ale máme rádi i svůj osobní život, a proto Ti nabízíme zkrácenou pracovní dobou v pátky a mezi vánočními svátky kancelář zavíráme úplně. Máme pobočku v Praze, tudíž můžeš kombinovat práci v Pardubicích a v Praze. Pravidelně pořádáme též různé teambuildingové akce (kino, společné večeře), abychom měli možnost poznat se i jinak, než nad řešením kauz. Pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. Pokud však žádný cizí jazyk neovládáš, nevadí, uplatnění pro Tebe najdeme. Přivítáme mezi sebou jak čerstvého absolventa, tak i zkušeného koncipienta. Zastav se! Vše ostatní se ukáže při praxi.  Nástup: dle dohody, ale čím dříve, tím lépe. Kontakt: kaplanova@advokatijelinek.cz

2019-09-09/01 - Hledáme kolegu/kolegyni - samostatného advokáta - do uvolněné kanceláře v Americké ulici č.p. 15, Praha 2. Možno i pro dvě osoby. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Andreu Stockovou, LL.M., advokátku, tel. č. 606 652 537; akstockova@gmail.com.

2019-09-09/02 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta koncipientku nebo studenta 5. ročníku práv, který chce pokračovat jako koncipient. Naučíte se generální praxi, budete osobně jednat s klienty, chodit k soudu, na výslechy, ale také psát podání a společně budeme hledat řešení. Nabízíme intenzivní zpětnou vazbu od advokáta, různorodou a zajímavou praxi, časovou flexibilitu ( lze i na půl úvazku, nebo částečný home office), sick days a nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Nástupní mzda až 30 000,-Kč, po zapracování navýšení.  Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2019-09-09/03 - Nabízíme k pronájmu 3 reprezentativní kanceláře na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kanceláře se nachází ve druhém patře historického domu a mají výměry:  24 m2 a 22m2 a 20 m2. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled z jedné kanceláře je do ulice Spálená a ze dvou do vnitrobloku domu. Email: sekretariat@ak-kratochvilova.cz

2019-09-06/01 - Advokátní kancelář Ulrych se sídlem na Letné (Praha 7) -  přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA či případně STUDENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete pohodovou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2019-09-06/02 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ hledá spolupracujícího advokáta/ku. Možné i těsně po advokátních zkouškách. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2019-09-04/01 - Společná advokátní kancelář v Praze 2, ul. Wenzigova 5, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 20 m2 s balkonem. V ceně podnájmu, která je k dohodě, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka a sociální zařízení. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 224261272, vostrejs@spoladvok.cz, kellnerova@spoladvok.cz

2019-09-02/01 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá studenty/studentky právnické fakulty pro administrativní výpomoc. Požadujeme: studium na právnické fakultě v ČR (ukončený 3. ročník), odpovídající odborné znalosti, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2019-08-30/01 - Advokátní kancelář Ulrych se sídlem na Letné (Praha 7) -  přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA či případně STUDENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete pohodovou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2019-08-30/02 - ACHOUR & PARNERS advokátní kancelář, s.r.o.: Nalézejte s námi nová právní řešení a odhoďte s námi běžné stereotypy chápání práva. Pokud chcete pracovat na transakcích a chcete se naučit strukturovat transakce a psát transakční dokumentaci, rádi Vás přivítáme mezi námi.  Jsme advokátní kanceláří doporučovanou v soutěži právnická firma roku 2018 v kategoriích developerské a nemovitostní projekty, soudní spory, veřejné zakázky a česká firma na mezinárodních trzích, a uváděnou v Legal500 a Chambers & Partners, do svého týmu hledáme kandidáty na pozici:  advokátní koncipientka / advokátní koncipient pro oblast fúzí a akvizic / nemovitostí / transakčního poradenství.  Nabízíme osobní přístup ke každému advokátnímu koncipientovi a nastavení individuálního programu osobního rozvoje stejně jako zajištění školení v oblasti strategie vyjednávání. Nabízíme atraktivní prostředí v centru Prahy, žádné open space, podílení se na klientské práci a samostatný kontakt s klientem od samého počátku, pravidelný kontakt s mentorem a zajímavou práci na projektech měnících tvář Prahy, nástupní plat 40.000,- Kč. Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office@achourpartners.com.

2019-08-30/03 - Advokátní kancelář ACHOUR & PARTNERS hledá do svého týmu kandidáty na pozici: ADVOKÁT/KA pro oblast smluvního práva.    Očekáváme: VŠ vzdělání v oboru práva, pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost týmové práce a loajalitu, schopnost samostatného  a profesionálního vystupování, studium v zahraničí výhodou.  Nabízíme: samostatné vedení a řízení projektů včetně strukturování transakcí a vedení jednání, samostatné budování vlastního týmu, možnost zajímavé transakční práce, individuální přístup a hodnocení, mladý a přátelský pracovní kolektiv, nadprůměrné finanční ohodnocení, nástup dohodou.  Svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office@achourpartners.com.

2019-08-30/04 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu jsou nabízeny dvě místnosti o velikosti 18,8 m2 a 23,4 m2 s vlastní oddělenou vstupní předsíní o velikosti 11,7 m2. Kanceláře jsou neprůchozí. Součástí podnájmu je také jedno parkovací místo ve vnitrobloku domu. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné za prostory a parkování činí celkem 25.000,- Kč bez DPH měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. Kancelář je k podnájmu volná od 1. 10. 2019. V případě zájmu je možný pronájem také jednotlivé místnosti. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 777 836 718, e-mail: pavel.hrtus@bhlegal.cz.

2019-08-29/01 - Máme v týmu místo pro dalšího profesionála! Čeká Vás různorodá práce na projektech souvisejících zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Zastupujeme nadnárodní korporace i privátní klienty. Nejraději sáhneme po každé obtížné výzvě. Čím větší oříšek, tím lépe. Naše práce spočívá v řešení zajímavých a komplikovaných případů. Pokud jste komunikativní, velice rádi Vás necháme pracovat s klientem a vést jednání. K dispozici Vám budou samozřejmě šikovní juniorní kolegové a očekáváme, že se téměř s mateřskou ochotou budete podílet na jejich rozvoji. Kromě toho, že stále pracujeme, stali jsme se dobrými přáteli, což je ten největší benefit, na který se můžete těšit. Na lidskou stránku jsme velmi nároční, ale náš tým je důkazem toho, že se to vyplácí. Hledáme k nám samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Potřebujeme, abyste zvládli zpracovat a lidsky komunikovat složitější projekty s korporacemi a zároveň i jednodušší záležitosti s běžnými lidmi. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). Komunikujte s námi a zasílejte své CV prostřednictvím LinkedIn nebo e-mailem info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit průvodní dopis.

2019-08-28/01 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, přijme do své rozvíjející se advokátní  kanceláře v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH advokátního koncipienta / advokátní koncipientku (i studenta / studentku 5. ročníku) na částečný či plný úvazek se znalostí německého jazyka a ochotou učit se dalším věcem. Nabízíme zázemí dlouhodobě fungující kanceláře, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, odpovídající plat a rozvoj zkušeností. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém a německém jazyce na e-mail: michal@majchrak.cz.

2019-08-26/01 - AURIXA s.r.o., advokátní kancelář, je projektově orientovaná kancelář poskytující právní, daňové a transakční poradenství. Přijmeme do svého týmu posilu se zájmem o M&A/Corporate, Litigace. Nabízíme: zajímavou a rozmanitou práci, příjemný kolektiv, hezké pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení. Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, chuť se vzdělávat. Angličtina/jiný jazyk výhodou. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na aurixa@aurixa.com nebo volejte na 227 023 851.

2019-08-26/02 - AURIXA je projektově orientovaná kancelář poskytující právní, daňové a transakční poradenství. Do svého týmu hledáme kolegu advokáta s generální praxí. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu v příjemném moderním prostřední v centru Prahy. Zajímavé platové ohodnocení. Znalost anglického nebo jiného jazyka výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na aurixa@aurixa.com nebo volejte na 227 023 851.

2019-08-26/03 - Asistent/ka v advokátní kanceláři - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici Asistent/ka advokátní kanceláře. Je pro Tebe v práci důležitý přátelský, mladý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a smlouva na dobu neurčitou? Chceš dělat různorodou práci? Jsi komunikativní, energická a zodpovědná osobnost? Přidej se k nám do týmu a nastartuj svou kariéru v advokátní kanceláři! Co u nás budeš mít na starosti? Zajištění plynulého chodu kanceláře (uvítání klientů, péče o kancelář, administrativní podpora týmu atd.), poštovní agendu a práci s datovou schránkou, správu vozového parku, zpracování podkladů pro fakturaci, pomoc s organizací firemních akcí, pochůzky na úřady, soudy a další ad hoc úkoly. Jaké znalosti a dovednosti bys měla mít? Pokud máš v kapse alespoň maturitu, nejlépe ekonomického směru, jsi komunikativní osoba se smyslem pro zodpovědnost, organizaci a pořádek, tak na nic nečekej a pošli nám svůj životopis, jelikož naše advokátní kancelář Purkyt & Co. je přesně ta, kterou pro svůj začátek kariéry hledáš! Výhodou bude, pokud budeš mít praxi v oblasti administrativy a budeš zvládat základní komunikaci v angličtině. Co Ti můžeme nabídnou? Přivítáme Tě v přátelském prostředí moderní kanceláře na lukrativním místě na Andělu a za tvou odvedenou práci Tě zajímavě finančně odměníme (měsíční mzda 28.000 – 35.000 Kč dle schopností, dovedností a zkušeností, plus bonusy). Pomůžeme Ti profesně se posunout a dáme Ti prostor pro Tvou seberealizaci s možností dlouhodobé spolupráce, jelikož smlouva na dobu neurčitou je u nás samozřejmostí. A od kdy můžeš nastoupit? U nás máme stále plné ruce práce, tudíž už včera bylo pozdě. Tak už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis na e-mail office@purkyt.cz, předmět: Asistent/ka. Těšíme se na setkání s Tebou!

2019-08-24/01 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové se sídlem v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Věnujeme se generální advokátní praxi. Nabízíme přátelské pracovní prostředí malého kolektivu. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:  sekretariat@azadvokacie.cz

2019-08-23/01 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého nebo pátého ročníku na 2-3 dny v týdnu. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení.  Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-08-23/02 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty s praxí do 1 roku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-08-22/01 - Nabízíme k dlouhodobému podnájmu kancelářskou místnost o velikosti 18 m2 (z celkem 3 kanceláří). Kancelář se nachází ve 2. patře domu s komerčními prostory v centru Prahy v blízkosti Tylova náměstí. Cena podnájmu je 7.500,- Kč; jeho součástí je připojení k internetu, poplatky za energie, zařízení, společné prostory, kuchyňka a sociální zařízení. Kancelář je neprůchozí, světlá, pod uzamčením, přístup 24/7. Parkování je možno dohodnout ve vnitrobloku. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.čísle 604234146 nebo na e-mail: p.suchankova@atlas.cz.

2019-08-20/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ježková Gabriela,  přijme koncipienta/koncipientku pro pracoviště v Brně.   Požadujeme: VŠ v oboru právo a právní věda, spolehlivost, zodpovědnost,  aktivní přístup při řešení svěřených případů  Nabízíme:      příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, motivující mzdové ohodnocení,  zajímavou práci v oblasti generální praxe se zaměřením na přípravu na advokátní zkoušky   - Nástup možný ihned nebo dle dohody. Předchozí praxe  není nutná.  - V případě zájmu zasílejte nabídky na email: jezkova.gabriela@seznam.cz

2019-08-20/02 - Do advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, hledáme kandidáta/ku na pozici Advokát. V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, svěřenské fondy, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda, trestní právo a další. Takže pokud: chcete úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů, rád/a byste měl a volnou ruku při řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů, máte vynikající znalost českého práva, máte výborné komunikační schopnosti v písemném i mluveném projevu, zvládnete komunikovat v angličtině, hledáte stabilní zázemí v renomované firmě a možnost podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře, máte alespoň 2 roky praxe, tak již na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis, abychom se mohli setkat na osobním pohovoru. Přivítáme Vás v přátelském prostředí moderní kanceláře na lukrativním místě na Andělu a za Vaši práci Vás odměníme dle Vašeho výkonu. Pomůžeme Vám profesně se posunout a dáme Vám prostor pro Vaši seberealizaci s možností dlouhodobé spolupráce. A od kdy můžete nastoupit? U nás máme stále plné ruce práce na zajímavých případech, takže domluvit se můžeme ihned. Tak již na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis na office@purkyt.cz, do předmětu napište Advokát. Těšíme se na setkání s Vámi!

2019-08-20/03 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia. Nástupní odměna: 175,- Kč/hod. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na office@bernard-legal.cz.

2019-08-19/01 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2019-08-16/01 - Je pro vás kvalita a preciznost důležitá? Máte kuráž a odhodlání?  Jestliže se spokojíte jen s jednoduchým řešením, utíkáte před složitějšími věcmi a chcete se stát kancelářskou myší, pak dál nepokračujte ve čtení!  Jestli naopak hledáte všechny možnosti a souvislosti, pohání vás touha vědět stále více a lidsky dokážete vysvětlit zákony, pak jste pro nás ten pravý…  Právě hledáme člověka na pozici: KONCIPIENTA. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.poncza-sramek.cz

2019-08-16/02 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého nebo pátého ročníku na 2-3 dny v týdnu. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení.  Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-08-16/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty s praxí do 1 roku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-08-16/04 - Advokátní kancelář PROLEX (Mgr. Petr Mucha) se sídlem v centru Prahy (www.prolex.cz) hledá do svého kolektivu kolegyni či kolegu na pozici právní praktikantky/praktikanta (s možností další spolupráce po ukončení vašeho studia), advokátní koncipientky/koncipienta (předchozí praxe není podmínkou) a advokátky či advokáta pro dlouhodobou spolupráci. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu s možností flexibilní pracovní doby. Naše kancelář se zabývá jak smluvní tak i spornou agendou. Máte-li o některou z nabízených pozic zájem, prosíme o zaslání stručného motivačního dopisu a životopisu na mucha@prolex.cz.“

2019-08-16/05 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu jsou nabízeny dvě místnosti o velikosti 18,8 m2 a 23,4 m2 s vlastní oddělenou vstupní předsíní o velikosti 11,7 m2. Kanceláře jsou neprůchozí. Součástí podnájmu je také jedno parkovací místo ve vnitrobloku domu. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné za prostory a parkování činí celkem 25.000,- Kč bez DPH měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. Kancelář je k podnájmu volná od 1. 10. 2019. V případě zájmu je možný pronájem také jednotlivé místnosti. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 777 836 718, e-mail: pavel.hrtus@bhlegal.cz.

2019-08-14/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-08-07/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu jsou nabízeny dvě místnosti o velikosti 18,8 m2 a 23,4 m2 s vlastní oddělenou vstupní předsíní o velikosti 11,7 m2. Kanceláře jsou neprůchozí. Součástí podnájmu je také jedno parkovací místo ve vnitrobloku domu. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné za prostory a parkování činí celkem 25.000,- Kč bez DPH měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. Kancelář je k podnájmu volná od 1. 10. 2019. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 777 836 718, e-mail: pavel.hrtus@bhlegal.cz.

2019-08-07/02 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou.  V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia.  Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na office@bernard-legal.cz.

2019-08-07/03 - ARROWS hledá do Olomouce advokáta/advokátního koncipienta. Nabízíme stabilní práci na zajímavých projektech ve skvělém kolektivu s příjemnými klienty. Nový kolega by nám měl pomoci primárně  s klienty z oblasti obchodních korporací a jejich provozu. Od prověrek, pracovního práva, přes obchodní smlouvy po transakce. Rádi uvítáme někoho se specializací, které trvala rozvíjíme, nebo které ještě nemáme. Oceníme uchazeče s praxí, interní procesy rádi předvedeme/zaučíme. Více o nás na ARWS.CZ. Zájemce prosíme o zaslání CV na dohnal@arws.cz

2019-08-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-08-06/02 - Advokat nabizi prostory ve svém sídle (Tyniste nad Orlici) pro kolegu advokáta - insolvencniho spravce – moznost zrizeni pobocky. Email: akmalina@seznam.cz

2019-08-05/01 - Nabízíme k pronájmu 3 reprezentativní kanceláře na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kanceláře se nachází ve druhém patře historického domu a mají výměry:  24 m2 a 22m2 a 20 m2. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled z jedné kanceláře je do ulice Spálená a ze dvou do vnitrobloku domu. sekretariat@ak-kratochvilova.cz

2019-08-05/02 - Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. (více na www.akkp.cz), působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více jak 25 let, hledá do svého týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU zejména pro oblast občanského a obchodního práva se zkušenostmi při zastupování před soudy. Zájemci o tuto pozici mohou zaslat své CV na e-mailovou adresu: marketa.blahova@akkp.cz

2019-08-05/03 - Advokátní kancelář Kříž a partneři s.r.o. (více na www.akkp.cz), působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více než 25 let, hledá do svého týmu: ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda; organizační schopnosti; spolehlivost; pečlivost; komunikativnost; schopnost samostatné, ale i týmové práce; AJ či NJ (další jazyky výhodou). Nabízíme: odborný profesní rozvoj pod dohledem zkušených advokátů v praktické i teoretické rovině; možnost aktivní spolupráce na zajímavých kauzách; přátelský pracovní kolektiv; práci v reprezentativním pracovním prostředí; možnost účasti na společenských akcích kanceláře. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte asistentku kanceláře Markétu Bláhovou, tel.: +420 224 819 336, email: marketa.blahova@akkp.cz

2019-08-02/01 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá do svého týmu pro kancelář v Pardubicích advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít aktivní zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2019-08-02/02 - Advokátní kancelář v Liberci přijme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci v oblasti generální praxe se zaměřením na přípravu na advokátní zkoušky a možností následné specializace dle odborných zájmů či uplatnění osobních předpokladů. Možná je i další budoucí spolupráce v rámci rozvoje kanceláře. V závislosti na schopnostech samostatného řešení pracovních úkolů je pak předpokládána samostatná práce s klienty. Samozřejmostí je odpovídající mzdové ohodnocení včetně možnosti zajímavých benefitů a flexibilní pracovní doby. Kromě zákonných předpokladů požadujeme především ochotu a schopnost učit se. Určitá předchozí praxe je výhodou, ovšem nikoliv podmínkou. Dále by byl uvítán řidičský průkaz sk. B a minimálně uživatelské znalosti práce na PC. V případě zájmu prosím o kontaktování na emailu darbujan@libereclegal.com. Nástup možný ihned.

2019-08-01/01 - Nabízím podnájem v plně vybavené advokátní kanceláři v Praze 4 - Michle, ul. Nuselská 499/ 132 v moderní administrativní budově. Cena 6.000,- Kč/měsíc, volné ihned. V ceně je zahrnuto: možnost využívání jednoho pracovního místa včetně PC, využívání zasedací místnosti, kuchyňky, soc. zařízení a základního kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební materiál atd.), internet, úklid, služby.  Dle dohody možnost spolupráce i využití asistentky.  Kontakt: Mgr. Jana Holcová, email: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi