Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2019-02-08/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí k podnájmu 1 - 2 místnosti jako kancelářský prostor s možností sdílení recepce a jednací místnosti. Více informací na vyžádání. Sídlo kanceláře :  nám. Kinských 76/7, 150 00  Praha 5. Kontakt:  e-mail:  Veverka-Kohoutova@vkak.cz,  tel.:  +420 242 498 683, mobil:  + 420 734 793 009.

2019-02-08/02 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta koncipientku nebo studenta 5. ročníku práv, který chce pokračovat jako koncipient. Naučíte se generální praxi, budete osobně jednat s klienty, chodit k soudu, na výslechy, ale také psát podání a společně budeme hledat řešení. Nabízíme intenzivní zpětnou vazbu od advokáta, různorodou a zajímavou praxi, časovou flexibilitu ( lze i na půl úvazku, nebo částečný home office), sick days a nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2019-02-08/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2019-02-07/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Petráše se sídlem v Náchodě se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně. Znalost anglického či německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň, příjemné zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu a perspektivu dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: petras@akpetras.cz.

2019-02-07/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-02-06/01 - AK Kubica, Zajíc a partneři v Ostravě-Porubě přijme spolupracovníka/ci na pozici asistent/ka právníků. Pracovní pozice zahrnuje vedení spisové agendy, třídění, archivaci, práci s právními dokumenty; správu datových schránek; komunikaci se soudy a úřady; osobní asistenci pro právníky; vítání návštěv a přípravu občerstvení pro klienty; kontrolu stavu zásob kanc. potřeb a občerstvení a jejich objednávání; vedení pokladny a další administr. práce. Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, znalost programů Microsoft Office, základní znalost AJ, příjemné profesní vystupování, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu. Praxe v oblasti advokacie výhodou. Nabízíme zajímavou, rozmanitou práci v příjemném prostředí a adekvátní ohodnocení. Pakliže máte zájem o práci v naší AK, zašlete strukturovaný životopis na email info@advokaticz.cz.

2019-02-06/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-02-05/01 - Advokátní kancelář JUDr. et Mgr. Pavel Klíma se sídlem na Hradčanském náměstí, s tuzemskou a zahraniční klientelou  a s generální praxi se zaměřením na právo trestní, občanské, dopravní, nemovitostní a korporátní přijme advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Požadavky: spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup, výborná znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka či dalších jazyků výhodou). Nabídky včetně životopisu zasílejte na e-mailovou adresu office@akpavelklima.cz

2019-02-01/01 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm hledá do svého týmu v Praze advokátního koncipienta / koncipientku. Požadujeme solidní znalost platného práva, výbornou znalost německého nebo anglického jazyka na vysoké úrovni písemné i ústní komunikace (jazykový certifikát výhodou) a znalost softwaru MS Office. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí kanceláře s mezinárodní klientelou, zaměřené především na hospodářské oblasti práva – kvalitní tým, jasná komunikace, pečlivá interní kontrola, péče o odborný růst a samostatná práce. Možnost zahraniční stáže v jedné z partnerských advokátních kanceláří. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině, případně v německém či anglickém jazyce zasílejte na adresu praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 222 534 490

2019-02-01/02 - Advokátní kancelář nabízí k dlouhodobému podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář o velikosti 18 m2 na adrese Bělehradská 79, Praha 2 v blízkosti I.P.Pavlova a Nám. Míru. K dispozici společná kuchyňka. Po dohodě možné sdílení jednací místnosti. Cena 7.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Kancelář se nachází v druhém patře reprezentativního domu. Kontakt: e-mail: ak@akkudlackova.cz, mobil:+ 420724794126.

2019-02-01/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-02-01/04 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO 6 MĚSÍCŮ. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-02-01/05 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého nebo pátého ročníku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-31/01 - Stabilní a zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky, praktikanta/praktikantky. Nabízíme: různorodá praxe – ideální jako všestranná příprava pro koncipienty pro advokátní zkoušky, vlastní projekty, záměry, nápady, invence vítány, možnost jejich realizace a podpory, motivační způsob odměňování. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost (koncipienti), schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI, jazyková vybavenost – AJ nebo NJ vítána. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586.

2019-01-31/02 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme právního praktikanta/právní praktikantku. Požadavky: student 4. – 5. ročníku právnické fakulty, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2019-01-31/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-01-31/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-01-31/05 - Tento inzerát ani nečtěte, pokud chcete pracovat jako ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA: (i) ve velké, pokud možno mezinárodní advokátní kanceláři; (ii) v práci chcete být pouhým pracovním nástrojem nadřízeného; (iii) chcete pracovat v neosobním prostředí bez individuálního přístupu; (iv) v práci chcete trávit celé dny a klidně i noci; (v) chcete se specializovat na určitou právní oblast a nechcete mít širší právní rozhled; (vi) nechcete získat praktické zkušenosti s provozem advokátní kanceláře; (vii) neuvažujete o tom, že byste někdy založili vlastní advokátní kancelář. Pokud ale hledáte opak výše uvedeného, zašlete životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, JUDr. Pavel Ulrych, tel: 605911930.

2019-01-30/01 - ACHOUR & PARNERS advokátní kancelář, s.r.o.: Nalézejte s námi nová právní řešení a odhoďte s námi běžné stereotypy chápání práva. Pokud chcete pracovat na transakcích a chcete se naučit strukturovat transakce a psát transakční dokumentaci, rádi Vás přivítáme mezi námi. Jsme advokátní kanceláří doporučovanou v soutěži právnická firma roku 2018 v kategoriích developerské a nemovitostní projekty, soudní spory, veřejné zakázky a česká firma na mezinárodních trzích, a uváděnou v Legal500 a Chambers & Partners, do svého týmu hledáme kandidáty na pozici: advokátní koncipientka / advokátní koncipient pro oblast fúzí a akvizic / nemovitostí / transakčního poradenství. Nabízíme osobní přístup ke každému advokátnímu koncipientovi a nastavení individuálního programu osobního rozvoje stejně jako zajištění školení v oblasti strategie vyjednávání. Nabízíme atraktivní prostředí v centru Prahy, žádné open space, podílení se na klientské práci a samostatný kontakt s klientem od samého počátku, pravidelný kontakt s mentorem a zajímavou práci na projektech měnících tvář Prahy. Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office@achourpartners.com.

2019-01-30/02 - Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost,  dobrou znalost práce s PC,  řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135. www.advokatkybrno.cz

2019-01-30/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT.Chceš se v práci něco naučit a nedřít bídu s nouzí? Chceš práci v oboru práva, který Tě bude bavit? Pojď k nám! Co se u nás naučíš: Začneš generální praxí, ledaže už od začátku budeš zarytě trvat na konkrétním oboru práva. Doporučujem ale osahat si toho víc a zjistit, kde to šlape. Po zapracování se primárně začneš profilovat do konkrétní oblasti práva, která Ti bude nejvíce říkat „pane“. Stále si nicméně udržíš kontakt s ostatními oblastmi práva, abys z generálu nevypadl/a. Nikdo Tě ale nebude nutit dělat něco, co nechceš, protože pak bys nás neměl/a rád/a. V naší kanceláři najdeš standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, trest, správu. Dobrovolné užší specializaci se meze nekladou. Rozhodně nejsme továrna na vymáhání pohledávek! Co nabízíme: Fix - 25.000Kč hrubého/měsíc: Mzda, stravenky, příspěvek na dojíždění, mobil, 13 plat, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3 sick days, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno…Záleží na Tobě - 10.000Kč/měsíc a nahoru bez stropu: Možnost služebního auta, kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ…K nezaplacení: Dost vtipný kolektiv, podpora ve Tvém rozvoji, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost kombinovat práci z Pardubic a z Prahy (tam máme pobočku)…Naši klienti: Zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. V roce 2018 jsme vyhráli v soutěži Právnická forma roku. Co od Tebe chceme: Abys byl/a právník tělem i duší. Abys měl/a dostatečně nízko práh bolesti. Zastav se! Vše ostatní se ukáže až při praxi. Životopis nám můžeš zaslat na e-mail kaplanova@advokatijelinek.cz

2019-01-30/04 - Advokátní kancelář Skils nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a advokátní koncipienty. Požadavky na kandidáta: velmi dobrá znalost platného práva, motivace k vysokému pracovnímu nasazení, výborná znalost anglického jazyka, předchozí praxe a studijní zkušenosti získané v zahraničí výhodou. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce. Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu: Skils s.r.o. advokátní kancelář, k rukám Kláry Koppové, Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1, tel.: 221 407 300, fax: 221 407 310, email: klara.koppova@skils.cz

2019-01-28/01 - Advokátní kancelář Roubík & spol., se sídlem v moderním business centru na Palmovce, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU či ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu. Výhodou je znalost anglického jazyka. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva a to zejména v oblasti práva informačních technologií, obchodního práva, pracovního práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu tomas.roubik@akroubik.com.

2019-01-27/01 - Samostatná advokátka s generální praxí se sídlem v Praze nabízí svou kapacitu pro možnou spolupráci. Mgr. Maria Barabanova, e-mail: barabanova@barabanova.cz, tel.: 777 182 708.

2019-01-24/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-01-24/02 - Pronájem kanceláře nebo pracovních míst. Pronajmeme samostatná pracovní místa pro advokáty v zavedené AK, nebo celý exkluzivní prostor o dispozici  3 + 1 . Součástí může být služba recepce, pošta, využití zasedací místnosti. Exkluzivní lokalita s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Kontakt: jana.sedlakova@ppak.cz; 603 808 529

2019-01-24/03 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2019-01-24/04 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující generální praxi se zaměřením na právo nemovitostí, obchodní, trestní a občanské právo, přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku A na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 3. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme znalost anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2019-01-24/05 - ADVOKÁT/KA se zaměřením na M&A - PEYTON legal advokátní kancelář s.r.o. přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT/KA se zaměřením na M&A, transakce a korporátní právo. Kdo jsme? Česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou; naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva, M&A, transakcí, pracovního práva, práva ochrany osobních údajů, závazkové právo, okrajově i trestního a správního práva; více na www.peytonlegal.cz. Co nabízíme? osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři; zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví se zaměřením na M&A, transakce a korporátní právo; motivující finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení; dlouhodobou spolupráci; práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, nástup dle dohody, ideálně ihned. Co požadujeme? odborné znalosti a praxi se zaměřením na M&A, transakce, korporátní a smluvní právo; znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou; samostatnost, zkušenost se samostatným vedením kauz; pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové práce. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na malek@plegal.cz. Kontaktní osoba: Jakub Málek.

2019-01-23/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici Advokát. Požadujeme: vynikající znalost českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a náročných privátních projektů, výborné vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, uplatnění napříč oblastmi práva, znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, samostatnost, flexibilitu a pečlivost. Nabízíme: příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře, prostor pro seberealizaci a vlastní nápady, uplatnění napříč oblastmi práva, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, kancelář ve skvělé lokalitě na Praze 5 (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: Advokát.

2019-01-23/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, hledá pro svoji kancelář kandidáta na pozici Advokátní koncipient/ka s širokým přehledem v platném právu. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI), znalost anglického jazyka výhodou, schopnost samostatné práce, kreativitu při řešení zadaných úkolů, komunikativnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce a vzájemných konzultací, přímou spolupráci s advokáty, výbornou přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe (v současné době máme 100% úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování), samostatná jednání s klientem, účast na soudních jednáních, možnost kariérního růstu v závislosti na schopnostech, vysoké finanční ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou, perfektní lokalitu v centru Prahy v moderních prostorách (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Advokátní koncipient.

2019-01-23/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta/studentku 1. - 4. ročníku právnické fakulty. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu), výhodou znalost právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka, skvělý písemný projev, znalost anglického jazyka, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce, mladý a přátelský pracovní kolektiv, pomoc a vedení od zkušených kolegů, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, dobrou lokalitu v centru Prahy (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). Náplň práce: právní rešerše, pochůzky na úřady a soudy, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů, překlady. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: Právní asistent.

2019-01-23/04 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici Asistenta/ky advokátní kanceláře, která bude zajišťovat komplexní organizační a administrativní podporu kanceláře. Požadujeme: středoškolské vzdělání – ekonomického směru výhodou, znalost práce na PC (zejména MS Office), komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu, organizační schopnosti, diskrétnost, flexibilitu a loajalitu. Praxe na obdobné pozici (administrativní podpora) a orientace v oblasti advokacie výhodou. Nabízíme: mladý a přátelský pracovní kolektiv, možnost kariérního růstu v závislosti na schopnostech, dobré finanční ohodnocení, perfektní lokalitu v centru Prahy v moderních prostorách (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: Asistent/ka kanceláře.

2019-01-23/05 - PPS advokáti s.r.o., zavedená a stále se rozvíjející advokátní kancelář, přijme do svého pracovního týmu v Hradci Králové advokáty/-ky a advokátní koncipienty/-ky. Právní služby poskytujeme více než 16 let. Patříme mezi velké a přední regionální kanceláře oceňované pravidelně v anketě Právnická firma roku. Naše klientela je velmi diverzifikovaná, služby napříč právními obory poskytujeme velkým korporacím, pestrému portfoliu podnikatelů, veřejné správě i fyzickým osobám. Nabízíme týmovou práci v příjemném kolektivu, všestrannou praxi i možnost specializace. Podporujeme vzdělávání a odborný růst. Prosazujeme otevřené a korektní jednání. Poskytujeme motivující finanční ohodnocení a benefity. Nastoupit můžete po absolutoriu studia, ale také v případě, že hledáte profesní změnu. Možná je i spolupráce před ukončením studia. Požadujeme spolehlivost, zodpovědný přístup, chuť pracovat a rozvíjet se, VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru právo. Vaše písemné nabídky spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: opletalova@ppsadvokati.cz

2019-01-23/06 - Advokátní kancelář Mgr. Kateřiny Špoulové se sídlem na Starém městě v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici spolupracujícího advokáta. Zaměření na občanské, obchodní a autorské právo. Požadujeme aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů a komunikace v angličtině. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, práci v mladém a přátelském kolektivu, různorodé případy, účast na soudních jednáních a odpovídající odměnu včetně mimořádných odměn. Zahájení spolupráce nejlépe od 1. 4. 2019. Strukturovaný životopis prosím, zasílejte na spoulova@akks.cz.

2019-01-23/07 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2019-01-23/08 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, 5 sick days v roce. Možnost služebního vozu. Nástup ihned / dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2019-01-22/01 - Karel Jandus advokátní kancelář se sídlem v Praze 10 na Vinohradech se zaměřením na obchodní a spornou agendu v rámci generální praxe hledá STUDENTA/STUDENTKU. Základní předpoklady: radost ze života, schopnost naslouchat jiným a snaha porozumět jejich (právním) problémům, sebeúcta (nezaměňovat s arogancí), přiměřená soutěživost a současně schopnost týmové práce, nadšení pro pracovní úspěchy, schopnost dotahovat věci do (zdárného) konce, samostatné uvažování, pečlivost a smysl pro detail, schopnost analýzy, aktivní přístup k řešení problémů, dobré organizační a komunikační schopnosti, ochota pracovat na svém talentu, slušné pracovní nasazení, časová flexibilita a příjemné vystupování. Pak samozřejmě také perfektní znalost češtiny s vynikajícími vyjadřovacími a formulačními schopnostmi, dobrá znalost anglického jazyka, všeobecný přehled a dobrá orientace v platném právu. Svůj životopis zašlete na adresu: jandus@jandus.cz.

2019-01-22/02 - AK KLIMUS & PARTNERS s.r.o. přijme do svých řad zaměstnance na pozici advokáta. Místo výkonu práce Brno. V případě zájmu zasílejte životopisy na adresu brno@klimus.cz (Kontaktní osoba: Dominika Sýkorová). Náplň práce: Právo občanské, obchodní, pracovní, trestní a správní. K nejběžnějším pracovním činnostem patří sepisy smluv zejména v oblasti vztahů k nemovitostem, zastupování ve správním (přestupky v dopravě) a trestním řízení (ex offo i poškození), rozvodová řízení včetně řízení ve věci péče o nezletilé, agenda vymáhání pohledávek, apod.

2019-01-22/03 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2019-01-22/04 - Malá advokátní kancelář v centru Prahy přijme studentku/studenta 4. nebo 5. ročníku pravidelně na jeden den v týdnu. Nástup možný ihned. Znalost cizích jazyků je výhodou, nikoli však podmínkou. Odměna 120,- Kč/hod. Činnost kanceláře je generální, s výjimkou trestní agendy. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na adrese: info@aksubrtova.cz, a to do 15. února 2019.

2019-01-21/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-01-21/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-21/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-21/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-19/01 - Menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 3. 2019. Své nabídky včetně životopisu zasílejte na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2019-01-18/01 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-18/02 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO 6 MĚSÍCŮ. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-18/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého nebo pátého ročníku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-17/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-01-17/02 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Letné. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2019-01-16/01 - Advokátní  kancelář Mgr. Bronislava Šeráka sídlící na Praze 5 ( 5 minut chůze od stanice metra Anděl), a poskytující  komplexní právní služby se zaměřením na obhajobu v trestním řízení, řešení právních sporů v  oblasti občanského a rodinného práva, přijme do svého  kolektivu nového kolegu/ kolegyni na pozici Advokátního koncipienta. Očekáváme schopnost samostatné práce, výborné komunikační schopnosti při jednání s klienty, preciznost, časovou flexibilitu. Požadujeme dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI a zejména chuť pracovat a učit se novým věcem v oblasti poskytování právních služeb. Nabízíme zázemí ve stabilní společnosti s příjemným kolektivem. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz ,  předmět: Advokátní koncipient.

2019-01-16/02 - Advokátní  kancelář Mgr. Bronislava Šeráka sídlící  na Praze 5 ( 5 minut chůze od stanice metra Anděl), poskytující  komplexní právní služby, přijme  do svého  kolektivu novou  kolegyni na pozici sekretářka/právní asistentka. Očekáváme schopnost samostatné práce, výborné komunikační schopnosti při jednání s klienty, preciznost, časovou flexibilitu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: sekretariat@ak-serak.cz ,  předmět: sekretářka/právní asistentka.

2019-01-16/03 - Advokátní koncipient – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokátního koncipienta na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: různorodou práci – nebudeš členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budeš moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce, takže Tě nevyhodíme hned po zkouškách; dále nabízíme práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, a to vše za nějaké peníze v závislosti na Tvých zkušenostech, odvedené práci a odpracovaných letech. Co od Tebe očekáváme? Nějaký ten titul, aby Tě na ČAKu zapsali, ale klidně může být ještě vlhký inkoust na diplomu; základní gramotnost a orientaci v právních předpisech. Zbytek Tě naučíme; angličtinu na dobré úrovni, protože tu u nás budeš používat; zájem o právo a advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na e-mailovou adresu: grosova@plegal.cz, kontaktní osoba: Pavlína Grosová. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-01-15/01 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátní koncipienty / advokátní koncipientky.  Nabízíme práci koncipienta v zavedené advokátní kanceláři zaměřenou na generální praxi a případně další navazující spolupráci v týmu advokátní kanceláře. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu ak.dite@seznam.cz

2019-01-15/02 - Právní asistent – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8 hledá nového kolegu či kolegyni do týmu, studenta/ku právnické fakulty, s angličtinou na pokročilé úrovni, se zájmem o advokacii, je třeba spolehlivost a zájem o dobře vykonanou práci; uživatelská znalost MS Office; předchozí praxe, která však není nutná, vše Tě naučíme; možnost pracovat 2 až 3 dny v týdnu, abys své nově nabyté poznatky mohl/a zúročit. Nabízíme: různorodou práci, budeš připravovat právní dokumentaci, rešerše a podání na soudy z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce; práci v příjemném prostředí areálu Futurama Business Park v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity. Nástup od února 2019. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz, kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-01-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu:  sorokacova@ak-ds.cz.

2019-01-11/01 - Mezinárodní tým právníků advokátní kanceláře Frank Bold Advokáti hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici KONCIPIENT/KA. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Chceš přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány? Pojď do toho s námi a staň se našim koncipientem. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je do 28. 1. 2019. Pro více informací nás neváhej kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2019-01-11/02 - Advokátní kancelář HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové průběžně pro rozšíření svého týmu hledá advokáty/ky, advokátní koncipienty/ky a studenty/ky 3-5. ročníku právnické fakulty. Odborný profesní rozvoj pod dohledem zkušených advokátů v praktické i teoretické rovině, s možností aktivní spolupráce na zajímavých kauzách. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: cv@advokathk.cz.

2019-01-11/03 - Advokátní kancelář nabízí k dlouhodobému podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář o velikosti 18 m2 na adrese Bělehradská 79, Praha 2 v blízkosti I.P.Pavlova a Nám. Míru. Cena 7.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 1.2.2019. Kancelář se nachází v druhém patře reprezentativního domu. Kontakt: e-mail: ak@akkudlackova.cz, mobil:+ 420724794126.

2019-01-11/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odborný rozvoj a zajímavé platové podmínky. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-01-11/05 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu asistentku. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odborný rozvoj a zajímavé platové podmínky. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-01-10/01 - Advokátní kancelář Roubík & spol., se sídlem v moderním business centru na Palmovce, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU či ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu. Výhodou je znalost anglického jazyka. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva a to zejména v oblasti práva informačních technologií, obchodního práva, pracovního práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu tomas.roubik@akroubik.com.

2019-01-10/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-01-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Petráše se sídlem v Náchodě se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně. Znalost anglického či německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň, příjemné zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu a perspektivu dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: petras@akpetras.cz.

2019-01-08/01 - Zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost, schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586, +420 577212835

2019-01-07/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-01-07/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-01-07/06 - Nabízím pronájem samostatné vybavené kanceláře v ulici Na Kovárně, Praha 10 – Vršovice. K dispozici společná jednací místnost, sociální zařízení, kuchyňka, internet. Možnost sdílení literatury a spolupráce na případech. Ideální pro začínající kolegy/ně. V případě zájmu kontaktujte advokátku Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2019-01-04/01 - Advokátní koncipient – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokátního koncipienta. Nabízíme: různorodou práci – nebudeš členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budeš moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce, takže Tě nevyhodíme hned po zkouškách; dále nabízíme práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, a to vše za nějaké peníze v závislosti na Tvých zkušenostech, odvedené práci a odpracovaných letech. Co od Tebe očekáváme? Nějaký ten titul, aby Tě na ČAKu zapsali, ale klidně může být ještě vlhký inkoust na diplomu; základní gramotnost a orientaci v právních předpisech. Zbytek Tě naučíme; angličtinu na dobré úrovni, protože tu u nás budeš používat; zájem o právo a advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz, kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-01-04/02 - Advokátka po čerstvém osamostatnění nabízí svou volnou kapacitu k příležitostné spolupráci s advokátní kanceláří. Dlouhodobá praxe v oblasti občanského, obchodního a insolvenčního práva. Praxe v zastupování u soudů. Aktivní angličtina. Praha a okolí. Děkuji za nabídky. Mgr. Petra Ledvinková, tel. 724 578 021, email: pledvinkova@seznam.cz

2019-01-04/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO 6 MĚSÍCŮ. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-04/04 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-03/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. hledá do svého týmu právníka na pozici advokát nebo seniorní advokátní koncipient. V případě pozice advokáta budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. V případě pozice advokátního koncipienta budete řešit právní projekty pod vedením seniorního advokáta nebo partnera kanceláře. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Od úspěšného kandidáta očekáváme praxi alespoň 2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naše kancelář nabízí nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis zašlete prosím e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-01-02/01 - Advokátní kancelář DOLEČEK ADVOKÁTI se zaměřením nejen na obchodní a občanské právo s pestrou škálou klientů hledá absolventy právnické fakulty, kteří mají zájem získat odbornou praxi, pracovat v mladém kolektivu a získat předpoklady k úspěšnému absolvování advokátní zkoušky, pro pozici advokátní koncipient/koncipientka. Dobrá znalost cizího, především anglického, jazyka výhodou. Písemné nabídky včetně životopisu zasílejte k rukám paní Kabátové na adresu: office@dolecekadvokati.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář JUDr. Rostislav Doleček, Seifertova 9, Praha 3.

2019-01-02/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.  Nabízíme zajímavou práci v zavedené advokátní kanceláři zaměřenou na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu ak.dite@seznam.cz

2019-01-01/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka, se sídlem pobočky v Ostravě, příjme advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme všestrannou pracovní praxi pro výkon samotné advokacie. Možnost profesního růstu, práce v mladém kolektivu. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, schopnost napsat strukturovaný text, analytické myšlení, samostatnost a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: akropa@seznam.cz.

2018-12-30/01 - Nabízím od 1.1.2019 k podnájmu jednu plně zařízenou samostatnou místnost se dvěma pracovními místy a konferenčním místem pro jednání. Součástí nabídky je i možnost využití hlavní jednací místnosti, WIFI, tiskárny/kopírky, skartovačky, kuchyňky a dalšího zázemí naší advokátní kanceláře. Prostory se nacházejí v jedinečné prvorepublikové vile na adrese Praha 8, Na Stráži 1306/5. Parkování před domem zdarma, výborná dostupnost do centra (metro B/C + tramvaje, v blízkosti tunel Blanka). Cena podnájmu, včetně všech služeb je 18.000,-Kč + DPH. Po dohodě možnost sdílení právního informačního systému (není v ceně). Vhodné pro advokáty, patentové zástupce, daňové poradce nebo účetní. Kontakt: JUDr. David Karabec, advokát; tel. 602331905, e-mail: david.karabec@karabec.cz, www.karabec.cz/fotogalerie .

2018-12-27/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-27/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/05 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2018-12-20/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-12-19/01 - Menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 3. 2019. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co do 18. 1. 2019 na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2018-12-19/02 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. se sídlem v Pardubicích přijme advokátního koncipienta/ku. Praxe výhodou, ne podmínkou. Nabízíme: • práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce a vzájemných konzultací; • přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe v soukromém i veřejném právu, vč. práva trestního; • práci pro pestrou klientelu od nadnárodních obchodních společností a veřejnoprávních korporací po jednotlivé fyzické osoby; • samostatné jednání s klientem; • účast na soudních jednáních; • možnost dalšího profesního růstu a možnost seberealizace; • v případě zájmu možnost absolvovat kurzy angličtiny v době pracovní doby. Dále nabízíme: pružná pracovní doba, navíc v pátek zkrácená pracovní doba, stravenky, příspěvky na dojíždění, pracovní telefon (i k soukromému využití), služební vozidlo, vzdálený přístup, sick days, výkonnostní složka na základě odvedených úkonů až 15.000,- Kč. Požadujeme: splnění zákonných podmínek pro zápis do seznamu advokátních koncipientů (dosud neukončené VŠ vzdělání nicméně není překážkou). Po zapracování schopnost samostatné práce s klientem. Očekáváme zájem o právní agendu, ochotu učit se novým věcem, týmovou spolupráci a samostatné myšlení. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu kaplanova@advokatijelinek.cz

2018-12-17/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-17/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-17/06 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-13/01 - Advokátní kancelář Polverini Strnad sídlící v centru Prahy přijme advokáta. Zabýváme se projekty související zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Budete zastupovat nadnárodní korporace i privátní klienty. Hledáme k sobě samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). CV nám pošlete na info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit motivační dopis.

2018-12-13/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-12-13/03 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2018-12-12/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí k podnájmu 1 - 2 místnosti jako kancelářský prostor s možností sdílení recepce a jednací místnosti. Více informací na vyžádání. Sídlo kanceláře :  nám. Kinských 76/7, 150 00  Praha 5. Kontakt:  e-mail:  Veverka-Kohoutova@vkak.cz,  tel.:  +420 242 498 683, mobil:  + 420 734 793 009.

2018-12-12/02 - Přenechám dlouhodobě do podnájmu reprezentativní zařízenou advokátní kancelář na adrese Hradešínská 2362, Praha 10 - Vinohrady. CENA 18.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 1.1.2019. Kancelář se nachází v přízemí činžovního domu v reperzentativní vilové čtvrti na Vinohradech. Jedná se o dvě samostatné místnosti (25 a 20 m2) s předsíní a příslušenstvím (samostatné WC a koupelna). Celková výměra 58m2. Místnosti o velikosti 25m2 a 20m2. Možnost podnájmu i jako sdílená kancelář, bude-li více zájemců o sdílení kanceláře (minimálně tři). Kontakt: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731, Mgr. Jana Holcová.

2018-12-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-06/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-05/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.    

2018-12-05/02 - Advokátní kancelář JUDr. Uljany Krivčakové se sídlem Pařížská 20, Praha 1 hledá do svého týmu STUDENTA 1.- 5. ročníku či advokátního KONCIPIENTA se znalosti RJ a AJ. Další jazyky (NJ, Ukr.J výhodou). Advokátní kancelář s generální praxi se zabývá občanským a obchodním právem, včetně práva trestního a soudních sporů. Přijmeme jak absolventy, tak i studenty PF. Nabízíme dlouhodobou spolupráci po absolvování studia, příp. advokátních zkoušek. U nás získáte bohaté profesní zkušenosti, samozřejmosti jsou účast na jednáních s klienty a účast na soudních jednáních, sepisování smluv, rešerše. Nabízíme rovněž profesní růst a dlouhodobou spolupráci. V kanceláři klademe důraz na samostatnost, pečlivost, schopnost práce v týmu. Dbáme na dodržování pracovní doby (9.00 – 18.00) a doby odpočinku (so – ne, svátky). Ve výjimečných případech tolerujeme home-office, sick day samozřejmosti. V kanceláři panuje velmi přátelská atmosféra. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, práce v kolektivu, uživatelskou znalost PC, časovou flexibilitu, pro koncipienty: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda na VŠ v ČR, znalost RJ (AJ, Ukr.J, NJ, FJ). Pozice je vhodná i pro studenty (koncipienty) bez znalosti RJ! Nabízíme: rychlý profesní růst, dlouhodobou spolupráci, mzdové ohodnocení podle zkušenosti a pracovních výsledků, generální praxi, přímou spolupráci s advokátem, pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3. měsíční zkušební dobou, pracovní prostředí v hezké kanceláři na Pařížské ulici (jen pár kroků k PFUK), benefity – mobilní telefon i pro soukromé účely, firemní notebook, možnost dalšího profesního rozvoje. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: office@ak-ulp.cz. NÁSTUP IHNED!!!

2018-12-03/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2018-12-03/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-03/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/06 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. NABÍZÍME: unikátní příležitost odborného růstu, participace na řešení složitých a komplexních projektů a právních otázek pro klienty z řad významných obchodních společností v pozici leaderů na trhu (toto platí i pro koncipienty, samozřejmě s maximální podporou seniorních advokátů), perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné, přátelské a neformální pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům, další benefity, vlastní kancelář. POŽADUJEME: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, chuť do práce, cílevědomost a ochotu na sobě pracovat, komunikativní znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B aktivní řidič, řidička výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: valihrachova@akzo.cz.

2018-12-01/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého týmu nového kolegu kolegyni na pozici Asistenta/ky kanceláře. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou), znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikativní znalost AJ, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxe a zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Pozice je vhodná také pro absolventy. Hlavní náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právního týmu, evidence dokumentů, pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty. Nabízíme smlouvu na HPP na dobu neurčitou, zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Asistent/ka kanceláře.

2018-12-01/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta ku 1. - 5. ročníku právnické fakulty na pozici Právního asistenta/ky. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu) a právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka a písemný projev, znalost anglického jazyka, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, lokalitu v centru Prahy (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl). Nápní práce bude: právní rešerše, pochůzky, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů, překlady. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: právní asistent.

2018-12-01/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého kolektivu nového kolegu kolegyni na pozici Advokátního koncipienta. Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI. Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení. Pozice je vhodná pro absolventy. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Advokátní koncipient.

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi