Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2019-11-08/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2019-11-08/02 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2019-11-06/01 - Máme v týmu místo pro dalšího profesionála! Čeká Vás různorodá práce na projektech souvisejících zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Zastupujeme nadnárodní korporace i privátní klienty. Nejraději sáhneme po každé obtížné výzvě. Čím větší oříšek, tím lépe. Naše práce spočívá v řešení zajímavých a komplikovaných případů. Pokud jste komunikativní, velice rádi Vás necháme pracovat s klientem a vést jednání. K dispozici Vám budou samozřejmě šikovní juniorní kolegové a očekáváme, že se téměř s mateřskou ochotou budete podílet na jejich rozvoji. Kromě toho, že stále pracujeme, stali jsme se dobrými přáteli, což je ten největší benefit, na který se můžete těšit. Na lidskou stránku jsme velmi nároční, ale náš tým je důkazem toho, že se to vyplácí. Hledáme k nám samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Potřebujeme, abyste zvládli zpracovat a lidsky komunikovat složitější projekty s korporacemi a zároveň i jednodušší záležitosti s běžnými lidmi. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). Komunikujte s námi a zasílejte své CV prostřednictvím LinkedIn nebo e-mailem info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit průvodní dopis.

2019-11-06/02 - Fialová advokátní kancelář se sídlem vedle Flory přijme do svého týmu studenta/studentku školy s právnickým zaměřením na pozici PARALEGAL/RECEPČNÍ. Kancelář se zaměřuje na generální praxi, především korporátní právo, právo duševního vlastnIctví, rodinné právo a okrajově i trestní právo. Předchozí praxe není podmínkou. Požadujeme znalost anglického jazyka a uživatelskou znalost MS Office a ochotu učit se novým věcem. Znalost německého jazyka výhodou. Zpočátku více práce administrativního charakteru, kontroly textu, rešerše, menší podání, zprávy pro klienty, pochůzky, komunikace se soudy a úřady, dle šikovnosti možnost přidávat větší množství samostatné právnické práce. Více informací o naší advokátní kanceláři naleznete zde: http://fialova-ak.cz/. DOCHÁZKA: alespoň 1-2 dny v týdnu dle dohody. O zkouškovém a prázdninách vycházíme maximálně vstříc. ODMĚNA: 100 Kč/hod, po zaučení navýšení. Strukturovaný životopis zašlete prosím na karlova@fialova-ak.cz. Nástup nyní/prosinec.

2019-11-05/01 - Advokátní kancelář PROLEX (Mgr. Petr Mucha) se sídlem v centru Prahy (www.prolex.cz) hledá do svého kolektivu kolegyni či kolegu na pozici právní praktikantky/praktikanta (s možností další spolupráce po ukončení vašeho studia) a advokátní koncipientky/koncipienta (předchozí praxe není podmínkou). Nabízíme zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu s možností flexibilní pracovní doby. Naše kancelář se zabývá jak smluvní tak i spornou agendou. Máte-li o některou z nabízených pozic zájem, prosíme o zaslání stručného motivačního dopisu a životopisu na mucha@prolex.cz.

2019-11-04/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-11-04/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-11-04/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-11-03/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Praze a v Mělníku přijme advokátního koncipienta/koncipientku, nebo advokáta/advokátku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Další benefity dle dosahovaných výsledků. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na info@aksr.cz

2019-11-01/01 - Hledáme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost a pečlivost, dobrou znalost českého jazyka, uživatelskou znalost PC a chuť pracovat. Nabízíme generální praxi, příjemné pracovní prostředí v menší advokátní kanceláři v centru Prahy a ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení a výsledkům. Předchozí zkušenosti v advokacii a AJ vítány, nástup leden 2020. Nabídku s životopisem zasílejte, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2019-11-01/02 - PRAKTIKANT/PRAKTIKANTKA. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, dobrou znalost českého jazyka, chuť pracovat a učit se novým věcem, základní znalost práva, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, předchozí praxe v AK výhodou. Nabízíme odborné vedení, rozvoj praktických právních dovedností a schopností, profesní růst, případnou budoucí spolupráci. Nástup leden 2020. Nabídky s životopisem zasílejte, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2019-10-31/01 - Zavedená advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové se sídlem v Ostravě hledá absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Věnujeme se generální advokátní praxi. Nabízíme přátelské pracovní prostředí malého kolektivu, zázemí dobře fungující kanceláře, férový přístup, podporu osobního růstu při získávání profesní odbornosti a perspektivu dlouhodobé spolupráce. Na nástupu, finančním ohodnocení a dalších podmínkách se dohodneme. Očekáváme výbornou znalost práva, základní počítačovou gramotnost (MS Office), právní myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a odpovídající písemný i mluvený projev. V případě zájmu nás neváhejte oslovit. Svůj strukturovaný životopis můžete zasílat na adresu sekretariat@azadvokacie.cz.

2019-10-30/01 - Nabízím podnájem vedlejší kanceláře cca 16 m2, se společným příslušenstvím WC a kuchyňkou  na patře, cena včetně služeb (elektřina, klimatizace, internet, voda, úklid ) 3.900,-Kč měsíčně. Případná možnost pracovní spolupráce. Kancelář se nachází v Praze 8 – Kobylisích v blízkosti stanice metra C – Kobylisy a katastrálního úřadu. Bližší info na akkobylisy@seznam.cz

2019-10-30/02 - Vbrzku vytvoříme pracovní místo pro absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Nabídka je vhodná rovněž pro studenta posledního ročníku s plynulým přechodem na koncipientskou pozici. Požadujeme komunikativnost, schopnost se učit, kultivovaný projev, anglický jazyk na úrovni umožňující odbornou práci, francouzský jazyk výhodou. Předchozí pracovní zkušenosti při studiu jsou výhodou. Nabízíme pevnou pracovní dobu, vlastní pracoviště v samostatné kanceláři maximálně o dvou osobách, nástupní mzda 29.000 až 34.000,- Kč měsíčně s každoročním mzdovým posunem dle vnitřního mzdového řádu, rozmanitou agendu v celém spektru civilního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Benefity- služební telefon a karta multisport. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe – všichni naši koncipienti vždy bez problémů absolvovali advokátní zkoušky, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. V případě zájmu kontaktujte Bc. Andreu Kotrbovou na e-mailu info@akjs.cz

2019-10-27/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Praze a v Mělníku přijme advokátního koncipienta/koncipientku, nebo advokáta/advokátku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Další benefity dle dosahovaných výsledků. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na info@aksr.cz

2019-10-24/01 - PODNÁJEM KANCELÁŘE V CENTRU PRAHY – nabízíme podnájem menší kanceláře v našich reprezentativních prostorách v centru Prahy s překrásným výhledem na historickou část města (ulice Lazarská, 6. NP). Celková plocha 20 m2, kancelář je částečně zařízená (lze i nezařízená). V rámci podnájmu možnost využití 2 zasedacích místností, kuchyňky, terasy, wifi + služeb recepce (přebírání pošty, rezervace jednání, uvádění návštěv, příjem hovorů) +  možnost umístění sídla. Jedná se o podnájem na dobu neurčitou. Cena 15.000,- Kč měsíčně + DPH. Lze zajistit parkovací místo za příplatek (po dohodě s vlastníkem a s ohledem na aktuální obsazenost podzemních garáží).  V případě zájmu či dotazů kontaktujte, prosím, Petru Cihlářovou, petra.cihlarova@ak-vych.cz

2019-10-24/02 - Nabízíme kolegovi (kolegyni) advokátovi ke sdílení prostory advokátní kanceláře v Praze 1, Celetná 3. V případě zájmu volejte na tel. 603826757 nebo na mail info@akholas.cz

2019-10-18/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, sídlící v centru Prahy, v ul. Pařížská 68/9, Praha 1, hledá do svého týmu samostatného spolupracujícího advokáta, současně nabízí volnou kancelář. V případě zájmu volejte na tel. 774 821 441 nebo na mail sorokacova@ak-ds.cz

2019-10-17/01 - Vbrzku vytvoříme pracovní místo pro absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Nabídka je vhodná rovněž pro studenta posledního ročníku s plynulým přechodem na koncipientskou pozici. Požadujeme komunikativnost, schopnost se učit, kultivovaný projev, anglický jazyk na úrovni umožňující odbornou práci, francouzský jazyk výhodou. Předchozí pracovní zkušenosti při studiu jsou výhodou. Nabízíme pevnou pracovní dobu, vlastní pracoviště v samostatné kanceláři maximálně o dvou osobách, nástupní mzda 29.000 až 34.000,- Kč měsíčně s každoročním mzdovým posunem dle vnitřního mzdového řádu, rozmanitou agendu v celém spektru civilního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv a karta multisport. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe – všichni naši koncipienti vždy bez problémů absolvovali advokátní zkoušky, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. V případě zájmu kontaktujte Bc. Andreu Kotrbovou na e-mailu  info@akjs.cz

2019-10-16/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu juniorního a seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, jakož i poskytovat právní podporu na dlouhodobějším základě korporátním klientům společnosti. V případě Vašeho zájmu budete mít možnost také reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Vítána je praxe v renomované české nebo mezinárodní kanceláři a výborná znalost anglického jazyka. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naši právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy a slušné a korektní vztahy uvnitř kanceláře i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis zašlete e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-10-16/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Vítána je praxe v renomované české nebo mezinárodní kanceláři a výborná znalost anglického jazyka. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu. Profesní životopis zašlete e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-10-14/01 - Advokátní kancelář Advokáti KJM legal, s.r.o., sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU. Požadujeme ukončený třetí ročník právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC. Znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@kjmlegal.cz nebo na adresu  Advokáti KJM legal, s.r.o., advokátní kancelář, Hlinky 142a, 603 00 Brno.

2019-10-11/01 - Hledáme advokáty pro poskytování právních služeb online, všeobecná agenda. Rozsah podle vlastních možností, velmi vhodné na zkrácené úvazky, bez nutnosti přítomnosti v kanceláři. Minimálně dvouletá praxe. CV zasílejte na praha@moreno-vlk.eu k rukám JUDr. Václava Vlka.

2019-10-11/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-10-11/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-10-11/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-10-11/05 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.    Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC.    V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2019-10-04/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Praze a v Mělníku přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Další benefity dle dosahovaných výsledků. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na info@aksr.cz

2019-10-04/02 - Kolegovi advokátovi, nabízím podnájem samostatné kanceláře o ploše 15m2 se sdíleným zázemím (WC, plnohodnotná koupelna). Kancelář se nachází ve Vršovicích 5 minut od Justičního areálu na Míčánkách, K dispozici od 1.11.2019. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. č. 775 274 168, nebo emailem: cvikadvokat@gmail.com

2019-10-04/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová & Partners  se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá  advokátní koncipienty. Požadujeme: výbornou znalost hmotného práva, zkušenosti z advokátní kanceláře,  vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického nebo německého  jazyka včetně právní terminologie. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou se zaměřením na právo nemovitostí a bankovní financování, příjemné, přátelské  a stabilní pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, krásné a prostorné kanceláře, zkrácenou pracovní dobu v pátek, 3 sick days, občerstvení v kanceláři a mnoho dalších výhod, o čemž se dozvíte, když  nám pošlete životopis na adresu office@akpjp.cz.

2019-10-04/04 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová & Partners  se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 přijme do svého týmu studentky a studenty právnické fakulty. Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu na zajímavých případech napříč právním spektrem s důrazem na  obchodní právo, právo nemovitostí a bankovní financování pro zahraniční klientelu.  Pokud chcete pracovat na složitých  právních případech, zažít podporu  malé a úspěšné advokátní kanceláře a být odpovídajícím způsobem zaplaceni, pošlete nám životopis a sjednejte si schůzku office@akpjp.cz

2019-10-04/05 - Nabízíme k pronájmu 3 reprezentativní kanceláře na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kanceláře se nachází ve druhém patře historického domu a mají výměry:  24 m2 a 22m2 a 20 m2. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled z jedné kanceláře je do ulice Spálená a ze dvou do vnitrobloku domu. Email: sekretariat@ak-kratochvilova.cz

2019-10-02/01 - Advokátní kancelář Frank Bold hledá VEDOUCÍ/HO ADVOKÁTNÍHO TÝMU, který se zabývá korporátním i veřejným právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie, decentralizace, bateriové systémy, akumulace). Pomáháme lidem, firmám a institucím dělat dobrá rozhodnutí. Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Jsi advokát/ka, anebo právník či právnička s alespoň tříletou praxí, neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o AK na www.fbadvokati.cz.

2019-10-02/02 - Advokátní kancelář na Praze 7, v blízkosti Strossmayerova náměstí a Veletržního paláce (5 min. od stanice metra Vltavská, 1 min. od zastávky tramvaje), nabízí k podnájmu kancelářské místo. Kancelář je komplet zrekonstruována a nově reprezentativně zařízena. K dispozici je společná zasedací místnost, kuchyňka, wifi, balkon, WC, tiskárna/kopírka. Kontakt: Mgr. Blanka Müller, tel: 722 230 312, email: office@blanka-mueller.cz.

2019-10-01/01 - Z/c/h legal v.o.s., advokátní kancelář, poskytující komplexní právní poradenství podnikatelům a současně působící jako insolvenční správce,  hledá do svého týmu studenta/studentku  2. - 4. ročník ekonomické nebo právnické fakulty  na pozici    asistent pro oddělení insolvencí Pracovní náplň:  §     podpora insolvenčního oddělení  § jednání s dlužníky a věřiteli po celé ČR  §     komunikace s dražebníky, soudními znalci, orgány veřejné správy, insolvenčními soudy aj.  §     administrace insolvenčních řízení  §     činnosti v souvislosti s prodejem majetkové podstaty  Nabízíme:  § odměnu 150-170 CZK/hod (v závislosti na praxi)  §     stravenky §     firemní fitness  §     kurzy anglického jazyka  §     účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře  §     možnost poznat fungování advokátní kanceláře  §     možnost získání zkušeností z oboru insolvenčních řízení  §     moderní pracovní zázemí v centru Prahy    Požadujeme:  §     dobré uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE  §     řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič je nezbytným požadavkem  §     práci minimálně 2-3 dny v týdnu  §     kultivované vystupování, komunikativnost, spolehlivost, loajalitu a flexibilitu  §     předchozí pracovní zkušenosti s insolvenčním právem nejsou nutné, ale jsou výhodou Veškeré informace o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách www.zchlegal.cz.  V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail dominika.piskova@zchlegal.cz .

2019-10-01/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Horáka, se sídlem v Olomouci, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka případně právník/právnička. Znalost insolvenční problematiky výhodou. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na email: horak@akolomouc.cz.

2019-10-01/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru absolventa/absolventku právnické fakulty na pracovní pozici koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení.  Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1.  Nabízíme příjemné prostředí s klientelou po celé ČR. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz a znalost AJ.  Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy/absolventky právnických fakult. Perspektiva dlouhodobé spolupráce a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem.  V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: ak@akluzova.cz

2019-10-01/04 - Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru absolventa/absolventku právnické fakulty na pracovní pozici koncipient/ka se zaměřením na insolvenční právo a oddlužení.  Naše kancelář se specializuje na obchodní právo a insolvenční řízení a sídlí na Starém Městě v Praze 1. Možnost práce 1-2 dni v Plzni.  Nabízíme příjemné prostředí s klientelou po celé ČR. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, výhodou je řidičský průkaz a znalost AJ. Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy/absolventky právnických fakult. Perspektiva dlouhodobé spolupráce a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem.  V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: ak@akluzova.cz

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi