Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2018-11-09/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-11-09/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-11-09/05 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-11-09/06 - Nabízím podnájem kanceláře cca 20 m2 se společným zázemím na Praze 1, umístěné blízko Staroměstského náměstí. Kancelář je zařízená nábytkem, k dispozici je  wi-fi, kuchyňka, možnost sdílení zasedací místnosti.  Cena 8.600,- Kč + služby. Obvodní soud pro Prahu 1 a 7 vzdálen 3 min.. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: sarka.korencova@causidicus.cz.

2018-11-07/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-07/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-11-06/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-11-06/02 - Advokátní kancelář Advokáti KJM legal, s.r.o., sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU. Požadujeme ukončený třetí ročník právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC. Znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@kjmlegal.cz nebo na adresu  Advokáti KJM legal, s.r.o., advokátní kancelář, Hlinky 142a, 603 00 Brno.

2018-11-06/03 - Samostatnému advokátovi/advokátce nabízím podnájem ve sdílené kanceláři ve Vyškově včetně spolupráce na  případech advokátní kanceláře zaměřené na generální praxi. V případě zájmu mě prosím kontaktujte: Mgr. Helena Koudelková, tel. 603 309 760, akkkoudelkova@email.cz.

2018-11-04/01 - Nabízím podnájem v nové sdílené kanceláři, k dispozici společná jednací místnost, kuchyňka, wifi, balkon, WC, kompletně zařízené, nové, na Praze 7, v blízkosti Strossmayerova náměstí a Veletržního paláce (3 min. od stanice metra Vltavská). Kontakt: Mgr. Blanka Müller, 722 230 312, office@blanka-mueller.cz

2018-11-02/01 - Mezinárodní advokátní kancelář WEIL, GOTSHAL & MANGES nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a advokátní koncipienty. Požadavky na kandidáta:  velmi dobrá znalost platného práva,  motivace k vysokému pracovnímu nasazení, výborná znalost anglického jazyka, předchozí praxe a studijní zkušenosti získané v zahraničí výhodou. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované mezinárodní advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce. Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu: WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. advokátní kancelář, k rukám Kláry Koppové, Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1, tel.: 221 407 300 fax: 221 407 310 nebo emailem: klara.koppova@weil.com.

2018-11-02/02 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. Nástup od 1/2019. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2018-11-02/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-11-01/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-10-31/01 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2018-10-31/02 - Silná regionální kancelář Podroužek, Moník, Petera, advokátní kancelář  (www.akhradec.cz ) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu, nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, zajímavé zaměstnanecké benefity, podpora vzdělávání, možnost profesního růstu a přednáškové či publikační činnosti. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz

2018-10-31/03 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřenou na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu ak.dite@seznam.cz

2018-10-30/01 - Advokátní kancelář Polverini Strnad sídlící v centru Prahy přijme advokáta. Zabýváme se projekty související zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Budete zastupovat nadnárodní korporace i privátní klienty. Hledáme k sobě samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). CV nám pošlete na info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit motivační dopis.

2018-10-29/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.2018-10-26/01 - Zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky, právníka/právničky. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost, schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586, +420 577212835

2018-10-26/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-10-26/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-26/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-26/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-25/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-10-25/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-10-24/01 - Nabízím podnájem kanceláře (kancelář a konferenční místnost) v Praze na Vinohradech od prosince 2018. Kancelář je útulně zařízena, včetně techniky. Nabízím a uvítám možnost spolupráce. Cena 8.000,-Kč měsíčně.  V blízkosti metra A Jiřího z Poděbrad. Fotky naleznete na mém webu www.ak-vdw.com. JUDr. Anna van der Weerden, avdw@ak-vdw.com, 778 019 838. Budu se těšit na Vaše zprávy. 

2018-10-23/01 - AK Seddons hledá advokátního koncipienta/koncipientku, anebo studentka/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Jsme malá, ale všestranná advokátní kancelář v Praze 2 pracující s českou i zahraniční klientelou. Práce vhodná i pro čerstvé absolventy, předchozí praxe výhodou. Požadujeme dobrou znalost platného práva, dobrý ústní i písemný projev v češtině i angličtině, pečlivost, spolehlivost, samostatné uvažování, komunikativnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem a příjemné vystupování. Své životopisy prosím zasílejte na seddons@seddons.cz.

2018-10-23/02 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně nového kolegu nebo kolegyni na pozici advokátního koncipienta/ky. Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: advokat@akpetr.cz.

2018-10-19/01 - Advokátní kancelář nabízí podnájem kanceláře v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí. K dispozici máme zrekonstruovanou místnost o velikosti cca 23,6 m2. Kancelář je neprůchozí a je vybavena prostornou vestavěnou spisovou skříní. Ke společnému užívání je recepce s asistentkou, jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je internet, pevná linka a rozvody počítačových sítí. Nájemné činí 12.000,- Kč měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Tykalová, tel. +420 224 210 500, email: eva.tykalova@aktlegal.cz

2018-10-19/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2018-10-18/01 - Kancelář ombudsmana České asociace pojišťoven z.ú. přijme PRÁVNÍKA. Náplň práce zahrnuje řešení podnětů spotřebitelů; mimosoudní řešení sporů se spotřebiteli v oblasti neživotního pojištění atd. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo; znalost národní  a evropské regulace pojišťovnictví, provozování pojišťovací činnosti a distribuce pojištění; orientaci v právní regulaci a produktech v oblasti neživotního pojištění; zkušenosti z oblasti likvidace neživotního pojištění. Podrobnější informace o náplni práce, požadavcích na kandidáty a o způsobu přihlášení do výběrového řízení na www.cap.cz.

2018-10-18/02 - Baroch Sobota, advokátní kancelář přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky, kterého/kterou bude bavit zejména soukromé právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Legal Network, ve strategickém partnerství s Legal Alliance Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání. Požadujeme znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou, znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Vaše písemné nabídky s životopisem prosím zasílejte na e-mailovou adresu: info@baroch-sobota.cz

2018-10-18/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, odměna 18.000 až 25.000 Kč, 5 sick days v roce. Možnost služebního vozu. Nástup ihned / dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2018-10-18/04 - Advokátní kancelář Prague Attorneys hledá spolehlivou recepční - asistentku. Předchozí praxe na podobné pozici vítána. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, znalosti dalších jazyků výhodou, zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti. Nabízíme přátelské pracovní prostředí přímo v centru Prahy. Nástup dle dohody, práce formou dlouhodobé brigády nebo dle dohody.  V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz., kontaktní tel. 774348950.

2018-10-18/05 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-10-17/01 - Advokátní kancelář PETROŠ SEDLÁČKOVÁ LEGAL se sídlem na Praze 3 (Velehradská 1) přijme novou posilu týmu na pozici právního asistenta/asistentky. Náplní práce bude příprava jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), právní rešerše, správa spisů, administrativní podpora právního týmu, komunikace se soudy. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatnost, uživatelskou znalost MS Office, cizí jazyk (angličtina, němčina) výhodou. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: office@pslegal.cz

2018-10-17/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-10-17/03 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. Nástup od 1/2019. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2018-10-16/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-16/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-16/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-10-16/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-10-16/05 - Hledám advokáta pro občasné zajištění substitučních zastoupení u soudů v Brně, můžu nabídnout spolupracujícímu kolegovi i kancelářské prostory k provozování advokacie v Brně. ak.wernerova@seznam.cz

2018-10-12/01 - Nabízím podnájem kanceláře (jednací místnost a kancelář) v Praze 10 - Strašnicích. Kanceláře jsou kompletně zařízené. V blízkosti metra A Strašnická. Možnost parkování. Cena 5.000,- Kč vč. poplatků. K dispozici ihned. Kontakt: JUDr. Lukáš Martinek, 777420480, martinek@akmartinek.cz.

2018-10-12/02 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2018-10-12/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., poskytující komplexní právní služby, přijme do svého mladého přátelského kolektivu sídlící v moderních prostorách kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností, nového kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKY. Pozice je vhodná pro absolventy s širokým přehledem v platném právu a vysokou úrovní odborných znalostí, kteří se nebojí prezentovat vlastní představu a návrhy řešení v jednotlivých komplikovaných případech a převzít odpovědnost za svěřené úkoly. Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC – Word, Excel, ASPI. Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz

2018-10-11/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-10-11/02 - Mezinárodní advokátní kancelář WEIL, GOTSHAL & MANGES nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a advokátní koncipienty. Požadavky na kandidáta:  velmi dobrá znalost platného práva,  motivace k vysokému pracovnímu nasazení, výborná znalost anglického jazyka, předchozí praxe a studijní zkušenosti získané v zahraničí výhodou. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované mezinárodní advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce. Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu: WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. advokátní kancelář, k rukám Kláry Koppové, Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1, tel.: 221 407 300 fax: 221 407 310 nebo emailem: klara.koppova@weil.com.

2018-10-11/03 - PODNÁJEM – nabízíme podnájem menší kanceláře v našich reprezentativních prostorách v centru Prahy (ulice Lazarská, 6.NP) s překrásným výhledem na historickou část Prahy. Celková plocha 20 m2, kancelář je částečně zařízená/lze i nezařízená. V rámci podnájmu možnost využití 2 zasedacích místností, kuchyňky, terasy, wifi + služeb recepce. Jedná se o podnájem na dobu určitou (cca na 1 rok; volné od 1.9.2018). Cena dohodou. V případě zájmu či dotazů kontaktujte, prosím, Petru Cihlářovou, petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-10-09/01 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, zejména v oblasti obchodního a správního práva, samostatný a aktivní přístup k řešení problémů, analytické myšlení a schopnost formulovat. Podmínkou je znalost německého a/nebo anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. Nabízíme zajímavou, pestrou a vysoce kvalifikovanou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobější spolupráce a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu hejzlar@kodaplegal.cz.

2018-10-05/01 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. Nástup od 1/2019. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2018-10-05/02 - Nabízím pronájem kancelářských prostor v centru Prahy, Spálené ulici, 2. patro. K dispozici jsou 4 místnosti + recepce + kuchyňka + sociální zařízení. K pronájmu k dispozici listopad 2018. Pro více informací pište na email sekretariat@ak-kratochvilova.cz  nebo volejte na tel: 731 615 443 p. Novotná -asistentka.

2018-10-05/03 - Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové v centru Prahy hledá studenta/studentku 2. - 5. ročníku práv na pozici PRÁVNÍ PRAKTIKANT/PRAKTIKANTKA. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat a učit se novým věcem, základní znalost občanského, obchodního a procesního práva, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, časovou flexibilitu, předchozí praxe v AK výhodou. Nabízíme odborné vedení, zkušenosti advokátní praxe, rozvoj praktických právních dovedností a schopností, profesní růst, případnou budoucí spolupráci. Nástup nejlépe IHNED nebo dohodou, písemné nabídky a CV zašlete, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2018-10-04/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-10-04/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-10-03/01 - HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář hledá advokáta či advokátku k trvalé spolupráci. Poskytujeme právní servis podnikatelům od těch menších až po korporace. Můžete očekávat rozmanitou obchodněprávní praxi, navíc specializaci v oboru pracovní právo, ochrana osobních údajů a finanční regulace. Možnost specializace v některém oboru soukromého práva, profesní a osobní rozvoj, školení. Po zapracování možnost samostatné vedení agendy včetně komunikace s klienty. Nabízíme práci v neformálním a přátelském prostředí, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova a 5 týdnů dovolené. Vhodné pro čerstvé advokáty, nástup dohodou. Životopisy posílejte na horackova@hp-ak.cz.

2018-10-02/01 - Advokátní kancelář nabízí podnájem kanceláře v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí. K dispozici máme zrekonstruovanou místnost o velikosti cca 23,6 m2. Kancelář je neprůchozí a je vybavena prostornou vestavěnou spisovou skříní. Ke společnému užívání je recepce s asistentkou, jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je internet, pevná linka a rozvody počítačových sítí. Nájemné činí 12.000,- Kč měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Tykalová, tel. +420 224 210 500, email: eva.tykalova@aktlegal.cz

2018-10-02/02 - Advokátní kancelář Láník a partneři, se sídlem v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici Praha 1, přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku ke spolupráci. Hledáme kolegy se skutečným zájmem o právo. Nabízíme samostatnou práci a generální praxi v menší zavedené kanceláři. Výborná znalost angličtiny výhodou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vaše nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na adresu info@aklanik.cz.

2018-10-01/01 - Nabízím pronájem kancelářských prostor v centru Prahy, Spálené ulici, 2. patro. K dispozici jsou 4 místnosti + recepce + kuchyňka + sociální zařízení. K pronájmu k dispozici leden/únor 2018. Pro více informací pište na email sekretariat@ak-kratochvilova.cz  nebo volejte na tel: 731 615 443 p. Novotná -asistentka.

2018-10-01/02 - Advokátní kancelář Mgr. Pavel Szkandera, zabývající se generální praxí, se sídlem ve Frýdku-Místku, příjme do svého kolektivu advokátního koncipienta(ku). Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu své strukturované životopisy zasílejte na adresu szkandera@advokat-szkandera.cz.

2018-09-27/01 - Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o., působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více než 25 let, hledá do svého týmu: advokátní koncipienty či advokátní koncipientky, studenty či studentky (3. – 5. ročníku). Požadujeme: odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání; AJ či NJ (další jazyky výhodou). Zájem o oblast ochrany osobních údajů a GDPR je vítána. Nabízíme: odborný profesní rozvoj pod dohledem zkušených advokátů v praktické i teoretické rovině; možnost aktivní spolupráce na zajímavých kauzách; přátelský pracovní kolektiv; práci v reprezentativním pracovním prostředí; možnost účasti na společenských akcích kanceláře. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte asistentku kanceláře Markétu Bláhovou, tel.: +420 224 819 336, email: marketa.blahova@ak-kp.cz   

2018-09-27/02 - Advokátní kancelář Muzikář & Partners se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře.  Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.muzikarpartners.cz Kontaktní osoba: JUDr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@mpak.cz .

2018-09-27/03 - Společná advokátní kancelář Balcar - Hrouzek - Veselý - Zelenková se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta či studentku 4. – 5. ročníku právnické fakulty na výpomoc spočívající v administrativní podpoře týmů právníků, jednodušších právních prací a pochůzkách . Nabízíme zajímavou praxi v širokém spektru oblastí práva, především pak v oblasti práva občanského, obchodního, trestního a veřejných zakázek.  V případě úspěšné vzájemné spolupráce lze v této pokračovat i po ukončení studia.  Požadujeme schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, uživatelská znalost MS Office. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: katerina.hnikova@akspol.cz.

2018-09-26/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-09-25/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-09-25/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-25/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-25/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-24/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, Praha hledá koncipienta/ku, který má zájem o poznání skutečné právní praxe ve všech oborech práva se zaměřením na jeho aplikaci ve sporné agendě. V rámci kanceláře Moreno Vlk & Asociados bude mít možnost praktikovat ve všech oborech pod dozorem zkušených advokátů a profesně růst i po advokátních zkouškách. Požadavek znalost španělského jazyka, nebo anglického a německého jazyka současně, samostatnost, pečlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem.

2018-09-24/02 - Zavedená česko-německá advokátní kancelář MATAS & PARTNER, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme koncipienta koncipientku do svého týmu. Co očekáváme: odpovídající znalost platného práva, schopnost konstruktivního myšlení, týmovou práci a motivaci učit se novým věcem, pracovat na osobním rozvoji. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci s přeshraničním přesahem pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost se zdokonalit v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání. Nabízíme rovněž adekvátní finanční ohodnocení. Případné zájemkyně a případní zájemci nechť nás kontaktují na emailové adrese robert.matas@ak-matas.com, kdy k průvodnímu dopisu připojí rovněž životopis v českém, anglickém či německém jazyce.

2018-09-21/01 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, nadstandardní platové ohodnocení. Životopis, prosím, zasílejte k rukám Mgr. Jana Šmída na emailovou adresu: smid@akvsp.cz.  Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT ".

2018-09-21/02 - BradáčAdvokáti, advokátní kancelář v centru Prahy, zabývající se převážně obchodním a občanským právem přijme na částečný pracovní úvazek studenta/studentku 4. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/ASISTENTKA  ke zpracování právní agendy a k administrativní podpoře advokátů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, příjemném moderním prostředí, rozmanitou právní praxi,  široké spektrum agendy a zajímavé pracovní zkušenosti. Pracovní doba dohodou a odměna 150-200 CZK/hod. V případě Vašeho zájmu zasílejte, prosím, své strukturované životopisy na e-mailovou adresu bradac@akbradac.cz

2018-09-21/03 - Nabízím podnájem 1 samostatné velké či 1 samostatné malé kanceláře, případně obou kanceláří, v advokátní kanceláři na ulici Tyršova 31 v Ostravě – Moravské Ostravě (centrum města). Prostory se nachází ve 3. patře v domě s výtahem. Nejbližší tramvajová zastávka je vzdálena 1 minutu chůze. K dispozici je společná prostorná jednací místnost, vlastní sociální zařízení, plně vybavená kuchyň, internet. Vybavení kanceláře dle dohody.  Podnájem je možný na dobu neurčitou. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Renátu Prosickou, email: renata.prosicka@gmail.com , případně tel. 777 786 616.

2018-09-21/04 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá administrativní výpomoc na recepci v odpoledních/večerních hodinách na dohodu o pracovní činnosti. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, aktivní přístup a samostatnost, časovou flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vhodné pro studenty vysokých škol. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2018-09-20/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-09-20/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-09-20/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-09-20/04 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-09-19/01 - Hledám kolegyni/kolegyně či kolegu/kolegy, jenž by měli zájem o podnájem dvou kanceláři v prvním patře na Praze 2 (Rubešova ulice). Větší samostatná kancelář 24 m2 á 7.600,- Kč/měs. bez DPH, menší průchozí 21 m2 6.500,- Kč/měs. bez DPH, k tomu poplatky za služby 1.000,- Kč/měs. bez DPH (, elektřina, plyn, voda..) a možnost internetu za 500,-Kč/měs. bez DPH. Kanceláře částečně zařízené nábytkem (možné vyklidit). K dispozici kuchyňka, možnost společné zasedačky, balkón a další prostory – celá kancelář má 120 m2. Vhodné vidět. K dispozici ihned. Možná vzájemná spolupráce. V případě zájmů prosím piště na email m.laipoldova@advokat-laipold.cz.

2018-09-14/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-09-14/02 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, nadstandardní platové ohodnocení. Životopis, prosím, zasílejte k rukám Mgr. Jana Šmída na emailovou adresu: smid@akvsp.cz.  Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT ".

2018-09-14/03 - Advokátní Kancelář OHNOUTKA & OLIVOVÁ v Uherském Hradišti  přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování a schopnost jednat s klienty, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B. Praxe a odborná znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Strukturované životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu : info@ooak.cz

2018-09-12/01 - Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (www.zchlegal.cz) se sídlem v PRAZE 1, hledá do svého týmu student(k)y 1. až 2. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT - JUNIOR. Pracovní náplň:  vyřizování různých záležitostí na úřadech, kompletace smluv, administrativní práce (skenování, kopírování, zakládání dokumentů apod.), pochůzky, v případě znalosti německého nebo anglického jazyka překlady, podpora marketingu kanceláře, po roce spolupráce přesun na pozici právní asistent – senior (odborné právní práce, účast na soudních jednáních, rešerše apod.) Požadujeme: uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE, práci 2 – 3 dny v týdnu (dle dohody), znalost anglického a/nebo německého jazyka výhodou, nikoliv podmínkou. Nabízíme: odměna 150 – 160 CZK/hod (dle praxe a jazykových znalostí), možnost poznat fungování advokátní kanceláře, firemní kurzy anglického a německého jazyka, stravenky v hodnotě 100 CZK, firemní fitness, pravidelná interní i externí školení, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a příp. německém a/nebo anglickém jazyce na e-mail jana.hladka@zchlegal.cz.

2018-09-12/02 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2018-09-12/03 - Zavedená advokátní kancelář s více než 13 letou tradicí poskytující komplexní právní služby přijme do svého týmu pro své sídlo v Brně uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka pro výkon generální praxe (včetně trestního práva). Požadujeme: vysokoškolské vzdělání právnického charakteru (Mgr.) – popř. dokončení do 30.9.2018, bezúhonnost, výbornou znalost práva s důrazem na schopnost znalosti aplikovat v praxi, schopnost týmové práce a učit se novým věcem, loajalitu a uživatelské znalosti MS Office, ŘP sk. B. Praxe v advokacii minimálně půl roku vítána, není však podmínkou; pozice je určena také pro absolventy. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu a práci v mladém kolektivu, zázemí zavedené kanceláře, důraz na odborný růst, individuální a zodpovědný přístup školitele s výbornými výsledky u advokátních zkoušek, odpovídající ohodnocení, teambuildingové akce a další bonusy (sick day, prémie v závislosti na výkonu, stravenky, služební telefon i pro soukromé účely, příspěvky na volnočasové aktivity). Mzda dohodou. Předpokládaný nástup dle dohody (září – první polovina října 2018). Případní zájemci mohou zaslat své životopisy, vždy s motivačním dopisem na adresu office@brno-advokati.com.

2018-09-12/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B .Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-09-11/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Hradce Králové se zaměřením na generální praxi přijme advokátního koncipienta/ku, eventuálně spolupracujícího advokáta nebo advokáta zaměstnance. Přenechání klientely, či partnerství v budoucnu není vyloučeno. Předpoklady: absolvent PF, znalost práce s PC, řidičský průkaz. Předchozí praxe a znalost cizích jazyků vítány. Adresa pro příjem nabídek s životopisem: judrloskost.ak@centrum.cz, tel.: 603 196 497, 777 260 445

2018-09-11/02 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři se sídlem na Václavském náměstí hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe vítaná, není však podmínkou.Nabízíme generální praxi ve všech oblastech práva zahrnující osobní jednání s klienty, účast na jednání u soudů a dalších orgánů, práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí, dlouhodobou perspektivu, odpovídající finanční ohodnocení, umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání.Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání právnické fakulty, výbornou znalost českého jazyka, znalost práce s PC, samostatnost, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. V případě zájmu o práci v našem týmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu andrea.randyskova@ak-bsp.cz

2018-09-10/01 - Nabízím pronájem samostatné vybavené kanceláře (cca 17 m2) v ulici Na Kovárně, Praha 10 – Vršovice. K dispozici společná jednací místnost, sociální zařízení, kuchyňka, internet. Možnost sdílení literatury a spolupráce na případech. Ihned k dispozici. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2018-09-07/01 - Menší advokátní kancelář - Munková, Zoufalý, Vochvesta, - v centru Prahy zabývající se zejména občanským a obchodním právem přijme  samostatnou a spolehlivou studentku, jejíž náplní práce bude drobná administrativa (práce s PC - nutná znalost práce s Microsoft Word a Microsoft Excel), psaní na diktát, pochůzky, jednání a komunikace s klienty, se soudy a úřady. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. V případě Vašeho zájmu nám zašlete motivační e-mail spolu se strukturovaným životopisem na e-mailovou adresu: ak@1p.cz

2018-09-07/02 - Baroch Sobota, advokátní kancelář přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky, kterého/kterou bude bavit zejména soukromé právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání. Požadujeme znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou, znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Vaše písemné nabídky s životopisem prosím zasílejte na e-mailovou adresu: info@baroch-sobota.cz

2018-09-07/03 - Advokátní kancelář Mgr. Viktor Pavlík - menší advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, praxe není podmínkou. Nabízíme: generální praxi ve všech oblastech práva zahrnující osobní jednání s klienty, účast na jednání u soudů a dalších orgánů, která je ideální přípravou k úspěšnému absolvování advokátních zkoušek, práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí, dlouhodobou perspektivu, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme: samostatnost, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. V případě zájmu o práci v našem týmu zasílejte své životopisy na email: pavlik@pavlik-ak.cz

2018-09-05/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.   

2018-09-05/02 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: milan.vankat@akvankat.cz. Předem děkujeme.

2018-09-04/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA Advokátní kancelář KOUBÍKOVÁ LEGAL, specializující se na mezinárodní právo soukromé a zahraniční klientelu, hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni z řad absolventů právnických fakult na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka, pokročilá znalost francouzského a / nebo španělského jazyka výhodou. Nabízíme profesionální podporu v příjemném pracovním prostředí a možnost řešení zajímavých kauz s mezinárodním prvkem. V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis na email info@koubikovalegal.eu.

2018-09-04/02 - Nabízím pronájem kancelářských prostor v centru Prahy, Spálené ulici, 2. patro. K dispozici jsou 4 místnosti + recepce + kuchyňka + sociální zařízení. K pronájmu k dispozici leden/únor 2018. Pro více informací pište na email sekretariat@ak-kratochvilova.cz  nebo volejte na tel: 731 615 443 p. Novotná -asistentka.

2018-09-04/03 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (případně též studenta/-ku ve vyšším ročníku) na pozici koncipienta, resp. praktikanta pro možnou budoucí práci koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie. Znalost jednoho dalšího cizího jazyka je vítána, není však podmínkou. Zájemci nechť zašlou stručný životopis. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407, resp. 734 / 50 58 19 u paní Lenky Němečkové.

2018-09-04/04 - Renomovaná advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. s generální praxí se zaměřením na obchodní a občanské právo, která se specializuje mimo jiné v oboru práva IT/ICT, veřejných zakázek, obchodních transakcí a sporné agendě, hledá šikovné a schopné lidi se zájmem o obor a chutí se zdokonalovat. Naším cílem je s talenty navázat dlouhodobou spolupráci, která bude přesahovat i ukončení studia. Nabízíme relevantní praxi v oboru, kdy se budete podílet na řešení zajímavých a pestrých právních otázek v rámci reálných živých kauz. Zapojení do mladého kolektivu s možností osobního rozvoje. Jaké pozice máme otevřené? Senior právní asistent – vhodné pro studenty zejména 3-5. ročníku právnických fakult. Zkušenější studenti se zapojují zejména zpracováváním odborných rešerší, přípravou právních dokumentů, komunikací s úřady/soudy a administrativní podporou týmu kanceláře. Junior právní asistent – vhodné zejména pro studenty 1-2. ročníku právnických fakult Mladší studenti se zapojují zejména komunikací s úřady/soudy a administrativní podporou týmu kanceláře. Dle míry orientace v platném právu se zapojují do jednodušších odborných právních prací. V případě spokojenosti možnost postupu na pozici senior právního asistenta. U všech pozic předpokládáme zapojení v rozsahu 2-3 dnů v týdnu dle dohody při zohlednění studijních požadavků. Při dlouhodobé úspěšné spolupráci po absolvování možnost nástupu na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, znalost Microsoft Office, všeobecný právní přehled a dobré komunikační schopnosti. Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám své CV na uvedenou e-mailovou adresu: recepce@hvhlegal.cz, my se Vám ozveme a domluvíme si osobní schůzku.

2018-09-04/05 - Advokátní kancelář Štros & Kusák se sídlem v Praze 1 hledá asistentku/asistenta/sekretářku s dobrou znalostí angličtiny, případně němčiny, a dobrou znalostí práce na PC. Kontakt prosíme na email dstros@stroskusak.cz.

2018-09-04/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-04/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-04/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-09-04/09 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-09-03/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Od úspěšného kandidáta očekáváme praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naši právníci mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých u nás právníci působí. Naše kancelář nabízí nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: springinsfeld@bernard-legal.cz.

2018-09-03/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat. V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: springinsfeld@bernard-legal.cz.

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi