Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2021-07-30/01 - Advokátní kancelář SEIDEL, se sídlem v Teplicích, přijme do svého týmu advokátního koncipienta či koncipientku se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Náš nový kolega by měl být spolehlivý, pečlivý, znalý práce s PC, komunikativní a schopný samostatného uvažování. Nabízíme různorodou a zajímavou práci s dispozicí volnosti myšlení při nalézání řešení jednotlivých případů a podporu v získávání potřebné praxe pro budoucí samostatnou advokátní činnost v přátelském prostředí. Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu info@akseidel.cz.

2021-07-30/02 - Advokátní kancelář Ondřej Trnka, s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KY nebo JUNIORNÍ/HO ADVOKÁTA/KY (např. krátce po advokátních zkouškách nebo při návratu do regionu). Hledáme kolegu či kolegyni se schopností samostatného myšlení a jednání s klienty a se zájmem alespoň o některé z následujících oborů práva: právní vztahy k nemovitostem (nemovitostní projekty), občanské a obchodní právo, právní vztahy s mezinárodním prvkem, právo veřejného sektoru (správní soudnictví, regulace). Nabízíme práci na zajímavých kauzách tuzemské i zahraniční (zejména německy mluvící) klientely, flexibilní pracovní dobu a samostatnost, kancelář v centru města, odpovídající a motivační finanční ohodnocení. Očekáváme znalosti, zkušenosti a zájem rozvíjet se zejména ve shora uvedených oborech práva, samostatnost a schopnost práce v kolektivu, pečlivost, vlastní iniciativu a vůli dotahovat věci do konce, schopnost ovládat práci s počítačem a s právními informačními systémy, znalost obecné a právní němčiny výhodou (není ale podmínkou). Zaujalo Vás? Pokud ano, pošlete nám svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: office@aktrnka.cz Kontakty na: www.aktrnka.cz.

2021-07-27/01 - Dynamicky se rozvíjející kancelář insolvenčních správců v centru Zlína hledá zaměstnance na posílení týmu insolvenčních specialistů. Vzdělání ekonomického nebo právního směru je výhodou, nikoliv však nutnou podmínkou. Práce je vhodná jak pro zaměstnance s praxí, tak i pro čerstvé absolventy. Předpokladem pro nabízenou pozici je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Nástup IHNED. Svůj zájem o toto místo nám prosím sdělte e-mailem na adresu ak.janousek@seznam.cz

2021-07-23/01 - Dokončili jste právnickou fakultu a jste rozhodnutí zamířit do advokacie, nebo ještě studujete a chtěli byste si vyzkoušet, jak to v advokátní kanceláři vlastně chodí? Pak je možné, že jste náš člověk.    Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. totiž aktuálně hledá posilu do svého týmu, a to na pozici advokátního koncipienta nebo praktikanta. Jsme tým, který spolu rád diskutuje, konzultuje a sdílí zkušenosti, abychom pro naše klienty dělali maximum. Protože víme, že nějak se začít musí, jsme připraveni se i Vám věnovat v rámci Vašeho profesního růstu a umožnit Vám tak generální praxi. Budeme rádi, když nás doplní člověk, který je pozitivně naladěný, komunikativní, rád se učí novým věcem a má dobré základy práva z fakulty. Výhodou je, pokud máte řidičský průkaz sk. B a dobré znalosti cizího jazyka. Za toto všechno Vám nabídneme odpovídající odměnu za práci, atraktivní pracovní prostředí a příležitost být součástí dalšího rozvoje naší kanceláře.    Jestli je Vám takový přístup sympatický, a i Vy nám máte co nabídnout, pošlete nám svůj životopis nebo motivační dopis na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2021-07-23/02 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Zdeňka Rajdy, se sídlem v Brně, přijme pro rozšíření svého týmu advokátní koncipientku/koncipienta.  Požadujeme dobrou znalost platného práva, schopnost týmové práce, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu a zájem o práci v advokacii. Předchozí praxe v AK výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na sekretariat@ak-judrrajda.cz. Do předmětu uvádějte „Advokátní koncipient/ka.

2021-07-22/01 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra hledá asistentku/asistenta se znalostí práce na PC (Word, Excel, Outlook, datové schránky atd.). Znalost německého jazyka výhodou. Strukturované životopisy posílejte na vavra@bumama.cz.

2021-07-16/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz

2021-07-16/02 - Baroch Sobota, advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku (praxe není podmínkou) se zájmem zejména o soukromé právo.  Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance.  Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání.  Požadujeme znalost německého jazyka (znalost anglického jazyka výhodou), znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nástup dle dohody. E-mail: pathyova@baroch-sobota.cz

2021-07-16/03 - Advokátní kancelář Eversheds Sutherland hledá Advokátního koncipienta/ku, kterého/ou baví vymýšlet praktická řešení pro klienta. Nabízíme příležitost nastartovat svoji kariéru v advokátní kanceláři, která kombinuje přátelské domácí prostředí, mezinárodní know-how a kvalitu služeb. Nový kolega/yně se bude učit od našich odborníků zejm. v oblasti korporátního a obchodního práva. Bude se věnovat smluvní agendě, M&A, regulatorice, nemovitostem a v případě zájmu i Finance & Banking. Pro více informací pište na adresu: jana.longauer@eversheds-sutherland.cz.

2021-07-15/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně hledá pro obohacení pracovního týmu kolegyni nebo kolegu na pozici asistent/asistentka. Požadavky: SŠ vzdělání, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, řidičský průkaz skupiny B, praxe z jiné advokátní kanceláře výhodou. Nabízíme zajímavou práci v zavedené advokátní kanceláři, atraktivní pracovní prostředí rekonstruovaných kanceláří v blízkosti centra Zlína, zajímavé finanční ohodnocení včetně poskytování bonusů, možnost využívání služebního telefonu a služebního vozidla. Vaše nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, kontaktní osoba: JUDr. Lucie Chovancová.

2021-07-15/02 - Advokátní kancelář Sorokáč & Co, s.r.o. se sídlem v Praze, v ul. Pařížská 68/9, nabízí k podnájmu zařízené reprezentativní kanceláře pro spolupracující advokáty/tky. V případě zájmu nás kontaktujte na mailové adrese sorokacova@sorokac.cz nebo telefonicky na mobilním čísle 774 821 441.

2021-07-08/01 - Do týmu naší advokátní kanceláře se sídlem na Vinohradech hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici advokát/advokátka na 3 až 5 pracovních dnů v týdnu. Naše kancelář se zaměřuje především na každodenní právní servis pro právnické osoby, dále pak na problematiku průmyslového vlastnictví, spotřebitelské právo a sporovou agendu. Nabízíme různorodou a zajímavou práci, spolupráci se zahraničními subjekty a flexibilitu spolupráce. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou), skvělou orientaci v právních předpisech, spolehlivost, zodpovědnost, sebereflexi a odpovědnost za vlastní práci. Odměna: dohodou dle praxe. Datum nástupu: ihned. Úvazek: dle dohody. Vaše životopisy prosíme zasílejte na emailovou adresu info@fialova-ak.cz. Budeme se na vás těšit!

2021-07-08/02 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o. hledá pro svou ostravskou kancelář právníka na pozici advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled. Znalost angličtiny a polštiny výhodou. Nástup možný ihned. Mzdové podmínky dohodou. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz.

2021-07-03/01 - Advokátní kancelář Frank Bold hledá Advokáta/Advokátku a Koncipienta/Koncipientku: soukromé a veřejné právo, energetika. Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přijde se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o AK na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2021-07-02/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz

2021-07-01/01 - PEYTON legal hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku k zapojení do KOMPLEXNÍ PRAXE naší kanceláře. Něco o nás jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou, ,naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva, baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo, více na www.peytonlegal.cz , Co nabízíme, různorodou práci – nebudete členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budete moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů s prostorem pro seberealizaci, možnost účastnit se klientských jednání, práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (MultiSport karta, dotované jazykové kurzy, občerstvení), pravidelné firemní teambuildingy (letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity,…), pevné mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (rozsah 35 – 45 tis. Kč), transparentní motivační systém dle odvedené práce, nástup dle dohody, Předpoklady, dokončené studium na české právnické fakultě, skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, protože tu u nás budete pravidelně používat, velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy, zájem o právo a hlavně o advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře, sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci, Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na malek@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2021-07-01/02 - PEYTON legal hledá k dlouhodobé spolupráci advokáta či advokátku se zkušenostmi zejména v oblasti KORPORÁTNÍHO PRÁVA, PRACOVNÍHO PRÁVA a ZÁVAZKOVÉHO PRÁVA. Něco o nás - jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva, baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo, více na www.peytonlegal.cz Co nabízíme - zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví se zaměřením zejména na korporátní právo, pracovní právo, M&A, transakce a závazkové právo, osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři, šance budovat přímé vztahy s klienty , práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (MultiSport karta, dotované jazykové kurzy, občerstvení), pravidelné firemní teambuildingy (letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity,…), pevné finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech s růstem dle odvedené práce ve vazbě na uskutečněné tržby, transparentní motivační systém, nástup dle dohody, Předpoklady - samostatnost a schopnost a odhodlání k vedení vlastních kauz, skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci a schopnost týmové práce , ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře, sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na malek@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2021-07-01/03 - PEYTON legal hledá k dlouhodobé spolupráci seniorního advokáta či seniorní advokátku s odpovídajícími zkušenostmi v oblasti SPORNÉ AGENDY, PRACOVNÍHO PRÁVA a ZÁVAZKOVÉHO PRÁVA. Něco o nás - jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou, naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva, baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo, více na www.peytonlegal.cz Co nabízíme - zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních i podnikatelských odvětví, zaměření zejména na spornou agendu, pracovní právo a závazkové právo převážně pro střední a větší společnosti, osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři, šanci budovat přímé vztahy s klienty , vedení kauz a jednotlivých týmů, práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (MultiSport karta, dotované jazykové kurzy, občerstvení), pravidelné firemní teambuildingy (letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity,…), pevné finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech s růstem dle odvedené práce ve vazbě na uskutečněné tržby, transparentní motivační systém, nástup dle dohody Předpoklady - samostatnost a zkušenost s vedením kauz a týmu právníků, alespoň 5letý pracovní track record v oblasti sporné agendy, pracovního práva a závazkového práva, skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci a schopnost týmové práce i vedení týmu, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře, sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na malek@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2021-06-29/01 - Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ se sídlem na Hořejším nábřeží na Praze 5 hledá do svého týmu posilu na pozici office manager.  Požadavky: minimálně SŠ vzdělání všeobecného nebo ekonomického směru, zájem o oblast práva, Microsoft Word, Microsoft Office, řidičský průkaz, pokročilá znalost AJ, spolehlivost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni, reprezentativní vystupování .Náplň práce: spravování interní agendy kanceláře, back office, komunikace s klienty a úřady, fakturace, mzdová agenda, finanční agenda. Pracovní podmínky: pevná pracovní doba 8:30 – 17:00, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv.  Nástupní plat: 35.000,- Kč. Bonusy: hrazená karta Multisport, služební telefon, spoluvyužívání služebního vozu, občerstvení v kanceláři  Nástup: od 1. září 2021 nebo dohodou, je třeba předchozí několikadenní zaškolení.V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím své CV s fotografií v českém jazyce na adresu Info@akjs.cz, kontaktní osoba: Mgr. Andrea Kotrbová.

2021-06-28/01 - Advokátní kancelář Sorokáč & Co, s.r.o. se sídlem v Praze, v ul. Pařížská 68/9, nabízí k podnájmu zařízené reprezentativní kanceláře pro spolupracující advokáty/tky. Cena 12.100,- Kč vč. DPH za měsíc vč. služeb.  V případě zájmu nás kontaktujte na mailové adrese sorokacova@sorokac.cz nebo telefonicky na mobilním čísle 774 821 441.

2021-06-25/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz

2021-06-23/01 - Pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Do našeho týmu hledáme šikovného advokátního koncipienta (koncipientku), který by posílil naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR. Uvítáme kolegu s pozitivním přístupem k občanskému a obchodnímu právu (zejm. smluvní agenda), který bude chtít čerpat zkušenosti od zkušených advokátů a partnerů AK. Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Stejně tak máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek. Stabilně se umisťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku, a to v kategorii „trestní právo“, a několikrát jsme vyhráli post „regionální právnická firma roku“. Nástupní mzda:             dohodou (dle praxe), pravidelné zvyšování mzdy po celou dobu koncipientské praxe. Stabilní benefity:             stravenky, příspěvek na dojíždění, možnost služebního auta, mobil, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny. Další benefity: kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ. Co požadujeme: zodpovědnost a selský rozum. Místo výkonu práce: Pardubice. Datum nástupu: Dle dohody (ihned, anebo klidně až po prázdninách). Kontakt: kaplanova@advokatijelinek.cz

2021-06-21/01 - Advokátní koncipient(ka) - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu 35.000 až 42.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (plus bonusy). Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned.

2021-06-21/02 - Právní asistent(ka) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který by chtěl/a své teoretické znalosti z oblasti práva převést do praxe a své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu 110-150 Kč/hod dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2021-06-18/01 - Baroch Sobota, advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku (praxe není podmínkou) se zájmem zejména o soukromé právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance. Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání. Požadujeme znalost německého jazyka (znalost i anglického jazyka výhodou), znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nástup dle dohody. pathyova@baroch-sobota.cz

2021-06-17/01 - Nabízím spoluužívání kanceláře s možností užívat zasedací místnost na Praze 6 u metra Dejvická. Kontakt : JUDr. Richard Sysel, 608 518 279, ak@aksysel.cz.

2021-06-16/01 - Nabízím k podnájmu na 1-2 dny v týdnu zařízenou kancelář v centru Prahy (nejedná se o administrativní budovu). K dispozici kuchyňka, recepce, sociální zařízení, lze zřídit sídlo. Cena 2.500-3.500,- Kč dle počtu dnů. Více informací na emailu: eva.hruba@ak-hruba.cz.

2021-06-16/02 - Advokátní kancelář JUDr. Zdeňky Beranové v Praze 10 s generelní praxí nabízí spolupráci dle dohody. Nabídky na email: zdenka.beran@volny.cz

2021-06-14/02 - Pražská advokátní kancelář Kropáček LEGAL hledá do svého týmu advokáta(tku) s praxí především v oblasti nemovitostních projektů (akvizice, smluvní agenda k rezidenčním projektům, smlouvy o dílo, stavební právo, územní plánování, přeměny, financování, akcionářské dohody, due diligence). Doplňková agenda - smluvní, korporátní právo a sporná obchodní agenda. Anglický jazyk výhodou, nikoli ale podmínkou. Jsme mladý kolektiv (3 advokáti, 5 junior právníků, daňový poradce). Příjemná a uvolněná atmosféra, komfortní kanceláře v Karlíně. 8 hodinová pracovní doba. Férové jednání. Žádné požadavky na min. denní fakturaci, důležitější jsou kvalitní a promyšlené výstupy a cit pro požadavky klientů. Odměna od 65 tis Kč, dle seniority, fixní (bez vztahu k výkazům práce či fakturaci na klienty) s pravidelným navyšováním, bonusy jako odměna za nadstandardní výkony. Placená dovolená (4 týdny). Forma spolupráce - trvale spolupracující advokát (fakturace). Životopisy zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz

2021-06-11/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz

2021-06-11/02 - Nabízím podnájem části kanceláře na adrese Petrská 1136/12, Praha 1, s možností využití zasedací místnosti, recepce a kuchyňky. Kancelář se nachází ve zrekonstruovaném a udržovaném domě s výhledem na Petrskou věž a kostel Sv. Petra. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Cena: 6.000,- Kč měsíčně. V případě zájmu kontaktujte Tomáše Maxu na telefonu 608 213 300 nebo e-mailem maxa@akmaxa.cz.

2021-06-11/03 - Nabízíme PODNAJEM samostatné kanceláře  KARLOVO NAM. 18  PRAHA 2  o výměře 15,40 m2.  Nájemné včetně služeb a internetu 6.455,-Kč/měs. Společná recepce. Bližší info na vyžádání. email : jana.zazvorkova@email.cz

2021-06-09/01 - Advokátní kancelář ROWAN LEGAL, s.r.o. nabízí pracovní příležitost pro advokátní koncipienty a koncipientky  v oblasti IT a obchodního práva. Pracovat u nás budete na výstupech a kauzách od A do Z a i na juniorní úrovni se můžete zapojovat do seniornějších zadání, pokud se na to cítíte. Nabízíme výborné finanční ohodnocení, balíček firemních benefitů, interní vzdělávání a super kolektiv. Uvítáme proaktivitu, vysokou úroveň odborných znalostí, dobrou angličtinu a cílevědomost. Kontakt: havelkova@rowan.legal

2021-06-07/01 - Advokátní kancelář Biem&Schýbal (www.bsak.cz) hledá nové posily pro svou kancelář v Praze Holešovičky na pozici koncipient/koncipientka. Nabízíme přátelský kolektiv, moderní kancelář, odpovídající odměnu + bonusy, benefity (stravné, Multisport karta, telefon), flexibilní pracovní dobu, zajímavé klienty z oblasti vědy, možnost workshadowingu. Požadujeme: ukončené právnické vzdělání (ev.i student-možnost spolupráce), proaktivní a pozitivní přístup, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochotu vzdělávat se. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email hr@bsak.cz, odpovíme všem!

2021-06-07/02 - Advokátní kancelář HKDW HOLASEK s.r.o., advokátní kancelář, hledá posilu do svého týmu na pozici: ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Požadujeme: nejméně 2 roky od advokátních zkoušek, samostatnost a zkušenosti s vedením kauz, výbornou znalost AJ nebo NJ, schopnost pracovat samostatně i v týmu. Nabízíme: zajímavou práci v prostředí úspěšné advokátní kanceláře, možnost pracovat pro přední českou i mezinárodní klientelu, možnost dlouhodobé spolupráce, finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a odvedené práci, zajímavé benefity. Nástup: dle dohody. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete zde: www.hkdwholasek.cz V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v českém jazyce na e-mail: katerina.polerecka@hkdwholasek.cz

2021-06-07/03 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro českou i mezinárodní klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům (35000-40000) a taktéž zajímavé služební benefity. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2021-06-07/04 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu advokáta/tku. Nabízíme: zajímavou práci pro českou i mezinárodní klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům (55-60000) a taktéž zajímavé služební benefity. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2021-06-04/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz

2021-06-04/02 - Skils s.r.o. advokátní kancelář nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a ADVOKÁTY, ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTY a STUDENTY. Požadavky na kandidáta: velmi dobrá znalost českého jazyka, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo v ČR/ student v magisterském studijním programu v oboru právo v ČR, velmi dobrá znalost platného práva, motivace k vysokému pracovnímu nasazení, znalost anglického jazyka. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a CV v českém a anglickém jazyce na klara.koppova@skils.cz / sandra.formanova@skils.cz , 221 407 300.

2021-06-03/01 - Advokátní kancelář Mgr. Blanky Müller nabízí pronájem pracovního místa ve sdílené kanceláři v ulici U Smaltovny, v blízkosti Veletržního paláce. Kancelář se nachází ve 3. patře, je světlá, komplet zrekonstruována a nově zařízena. Možný je také pronájem pouze zasedací místnosti na jednání. Možnost spolupráce. Vhodné i pro daňového poradce, účetní, psychologa, realitní kancelář apod. Cena 5.500,-/měsíc. V ceně je k dispozici společná zasedací místnost, kuchyňka, wifi, balkon, WC, tiskárna/kopírka/skener, služby.  Více na: https://www.blanka-mueller.cz/podnajem/ Kontakt: office@blanka-mueller.cz, tel.: 722 230 312

2021-06-02/01 - Nabízíme PODNAJEM samostatné kanceláře  KARLOVO NAM. 18  PRAHA 2  o výměře 15,40 m2.  Nájemné včetně služeb a internetu 6.455,-Kč/měs. Společná recepce. Bližší info na vyžádání. email : jana.zazvorkova@email.cz

2021-06-01/01 - Pozice: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Do našeho týmu hledáme šikovného advokátního koncipienta (koncipientku), který by posílil naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR. Uvítáme kolegu s pozitivním přístupem k občanskému a obchodnímu právu. Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Stejně tak máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek. Stabilně se umisťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku, a to v kategorii „trestní právo“, a několikrát jsme vyhráli post „regionální právnická firma roku“. Nástupní mzda: dohodou (dle praxe). Stabilní benefity: stravenky, příspěvek na dojíždění, možnost služebního auta, mobil, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny. Další benefity: kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ, možnost kombinovat práci z Pardubic a z pražské pobočky. Co požadujeme: zodpovědnost a selský rozum. Kontakt: kaplanova@advokatijelinek.cz

2021-06-01/02 - Advokátní kancelář nabízí ke spoluužívaní klimatizované a vybavené kancelářské prostory, ve 3.patře s výtahem, Praha 2, v blízkosti metra A a C. K dispozici jsou pro zájemce 2 varianty. Varianta A: 4 menší samostatné kanceláře vhodné pro 5 prac.míst + 1 sdílená pro 1-2 prac.místa, cena celkem (nájem a služby) 33.123 Kč měsíčně bez DPH nebo varianta B: 4 větší samostatné kanceláře vhodné pro 8 pracovních míst + 1 sdílená pro 1-2 prac.místa, cena celkem (nájem a služby) 49.935 Kč měsíčně bez DPH.  V ceně nájmu je zahrnuto využívání zasedací místnosti (13 m2 kapacita cca 10 lidí), kuchyňky, soc. zařízení se sprchou, pavlače situované do vnitrobloku, úklidové služby, Business Internet 40/40 Mbps, pevná linka, pronájem multifunkční tiskárny. K dispozici 4 parkovací místa v podzemní garáži (1 místo 2.578 Kč měsíčně bez DPH) a nebytový prostor v 1.podzemním podlaží (archiv) 131 Kč za 1 m2 měsíčně, nájemné dle využití. Po dohodě možnost využívat rovněž asistenční služby. Objekt je střežen kamerovým systémem a kanceláře jsou zabezpečeny pultem centrální ochrany s alarmem. Dostupné ihned. Kontakt: Jana Zmijová, jana.zmijova@akdesa.cz, tel. 736 170 809.

2021-06-01/03 - Nabízíme pronájem vybavené a zrekonstruované samostatné kanceláře na adrese Baranova 33, Praha, o výměře 20 m2 s možností využití sdílené zasedací místnosti. Vhodné pro jednu až dvě osoby. Nájemné včetně služeb a internetu 10.000,00 Kč/měsíčně. Bližší informace na vyžádání na emailu sladek@aksladek.com.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi