Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2024-03-01/01 - Zavedená advokátní a insolvenční kancelář Mgr. Jiřího Ostravského ve Zlíně přijme absolventa/tku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci ve všech oblastech práva, tj. obchodního, civilního, trestního a rovněž insolvenčního práva apod. a k tomu odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, pečlivost při řešení přidělených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň psaného projevu, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: jiri@ostravsky.cz.

2024-03-01/02 - PRÁVNÍ ASISTENT(KA)  PEYTON legal hledá nového PRÁVNÍHO ASISTENTA či PRÁVNÍ ASISTENTKU k zapojení do komplexní praxe naší kanceláře.   Něco o nás  ·         česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou  ·         naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva  ·         baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo  ·         více na www.peytonlegal.cz   Co nabízíme  ·         různorodou práci – nebudete členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budete moci řešit zadání z různých právních oblastí  ·         pomoc a vedení zkušenějších kolegů  ·         zájem o dlouhodobou spolupráci ·         práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně  ·         firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti) ·         pravidelné firemní teambuildingy  ·         hodinová mzda v závislosti na zkušenostech min. 170 Kč/hod.  ·         nástup ihned – práce zejména v pondělí, středa, čtvrtek a pátek Předpoklady  ·         studium na české právnické fakultě (UK, MUNI, UPOL či ZČU)  ·         angličtina na velmi dobré úrovni  · velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy  · zájem o právo a o advokacii  ·         ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře  ·         sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci  ·         předchozí praxe, která však není nutná   Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na zerbini@plegal.cz.  Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2024-02-24/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Praze a v Mělníku přijme pro kancelář v Mělníku advokátního koncipienta/koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Další benefity dle dosahovaných výsledků. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na info@aksr.cz

2024-02-22/01 - Nabízíme podnájem kanceláře v reprezentativních prostorách v ulici Šítkova, Praha 1. Samostatná, plně zařízená kancelář o výměře 19 m2 je vhodná pro 1–2 advokáty/advokátky. Využívat lze společné prostory, kuchyň a zasedačku, po dohodě tiskárnu. Cena 18 000 Kč měsíčně zahrnuje energie, úklid, připojení k internetu. Volné ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na +420 605 418 379 nebo na info@snablova.com.

2024-02-22/02 - Nabízíme podnájem menší kanceláře v reprezentativních prostorách v ulici Šítkova, Praha 1. Samostatná zařízená kancelář o výměře 8 m2 je vhodná pro 1 osobu. Využívat lze společné prostory, kuchyň, tiskárnu, po dohodě zasedačku. Cena 5 000 Kč měsíčně zahrnuje energie, úklid, připojení k internetu. Volné ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na +420 605 418 379 nebo na info@snablova.com.

2024-02-19/01 - Jehne, Vodák advokátní kancelář hledá koncipienta/právníka/studenta 3.-5. ročníku do svého kolektivu. Nabízíme zajímavou práci v mnoha různých právních oblastech počínaje korporátním a smluvním právem, přes fúze a akvizice, nemovitostní právo, rodinné právo, pracovní právo, správní právo. Klademe důraz na individuální přístup a možnost odborného i kariérního růstu v rámci kanceláře. Co nabízíme? - Unikátní odbornou praxi v řadě právních oborů - kontakt s klienty, pravidelnou účast na soudech (budete-li mít zájem) a přípravu zajímavých podání - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, firemní akce a občerstvení na pracovišti - Příjemné kanceláře na Praze 1 v centru města v blízkosti MHD i vlaku. Co očekáváme? - Zájem pracovat a rozvíjet své znalosti v právní oblasti - zájem podílet se na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů - zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup - schopnost samostatně a systematicky řešit svěřené úkoly a orientovat se v informacích - příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti – dobrou komunikaci v angličtině. JUDr. Robert Jehne, Washingtonova 1567/25, Praha 1, email: mandikova@jehnevodak.cz

2024-02-19/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2024-02-19/03 - Nabízím pronájem samostatné kanceláře v Brně, městská část Maloměřice, o výměře 14 m2, v ceně nájmu využívání vybaveného zázemí.  Vhodné pro jednoho advokáta, možnost domluvy na společném využití služeb asistentky. Nájemné včetně služeb činí 6.000,00 Kč, vlastník neúčtuje DPH. Přímo před domem bezplatné parkování. Bližší informace na vyžádání na emailu ak.wernerova@seznam.cz.

2024-02-16/01 - Rozrůstající se pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Eversheds Sutherland hledá do svého týmu zkušeného advokáta na pozici Senior Associate/Counsel pro oblast Real Estate. Úspěšného kandidáta čeká spolupráce i samostatné vedení projektů zejména v oblasti výstavby, nemovitostních transakcích až po nájmy kancelářských i výrobních prostor pro největší světové firmy, vedení týmu odborníků, brand building a business development. Budete se rozvíjet a učit od špičkových odborníků z celého světa a po odborné i lidské stránce budete vzorem i pomocí ostatním kolegům. Za prokazatelné zkušenosti v oblasti nemovitostního práva a anglický jazyk umožňující profesionální práci nabízíme možnost kariérního růstu, nadstandartní ohodnocení, výkonnostní bonus, jazykový rozvoj, podporu při profilování se jako odborník v médiích, moderní kanceláře u metra B a C Florenc s krásným výhledem na Prahu, bohatý společenský život a mnoho dalších výhod. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte HR manažerku: martina.rolincova@eversheds-sutherland.cz nebo +420 255 706 569.

2024-02-15/01 - Rozrůstající se pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Eversheds Sutherland hledá do svého týmu zkušeného advokáta na pozici Counsel pro oblast korporátního práva a M&A. Úspěšného kandidáta čeká spolupráce i samostatné vedení projektů zejména v oblasti fúzí a akvizic, vedení týmu odborníků, brand building a business development. Budete se rozvíjet a učit od špičkových odborníků z celého světa a po odborné i lidské stránce budete vzorem i pomocí ostatním kolegům. Za prokazatelné zkušenosti v oblasti korporátního práva a pokročilý anglický jazyk nabízíme možnost kariérního růstu, nadstandartní ohodnocení, výkonnostní bonus, jazykový rozvoj, podporu při profilování se jako odborník v médiích, moderní kanceláře u metra B a C Florenc s krásným výhledem na Prahu, bohatý společenský život a mnoho dalších výhod. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte HR manažerku: martina.rolincova@eversheds-sutherland.cz nebo +420 255 706 569.

2024-02-15/02 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Nabízíme pestrou práci v mladém dynamickém kolektivu právníků, odborné vedení a kvalitní zpětnou vazbu jako předpoklad dalšího profesního rozvoje s možností postupné profilace v rámci preferovaných právních oblastí, perspektivu dlouhodobější spolupráce, motivující finanční ohodnocení. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, zodpovědný přístup a schopnost týmové práce, analytické myšlení a schopnost formulovat, znalost němčiny a/nebo angličtiny, vysoké pracovní nasazení. Předpokládaný nástup: dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na email hejzlar@kodaplegal.cz.

2024-02-15/03 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10 - Vinohrady, hledá do svého kolektivu absolventa či absolventku právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2024-02-08/01 - Dokončili jste právnickou fakultu a jste rozhodnutí zamířit do advokacie, nebo ještě studujete a chtěli byste si vyzkoušet, jak to v advokátní kanceláři vlastně chodí? Pak je možné, že jste náš člověk.    Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. totiž aktuálně hledá posilu do svého týmu, a to na pozici advokátní koncipientky/advokátního koncipienta nebo praktikantky/praktikanta. Jsme tým, který spolu rád diskutuje, konzultuje a sdílí zkušenosti, abychom pro naše klienty dělali maximum. Protože víme, že nějak se začít musí, jsme připraveni se i Vám věnovat v rámci Vašeho profesního růstu a umožnit Vám tak generální praxi. Budeme rádi, když nás doplní člověk, který je pozitivně naladěný, komunikativní, rád se učí novým věcem a má dobré základy práva z fakulty. Výhodou je, pokud máte řidičský průkaz sk. B a dobré znalosti cizího jazyka. Za toto všechno Vám nabídneme odpovídající odměnu za práci, atraktivní pracovní prostředí a příležitost být součástí dalšího rozvoje naší kanceláře.    Jestli je Vám takový přístup sympatický, pošlete nám svůj životopis nebo motivační dopis na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2024-02-08/02 - Pohodlná židle čeká na POHODOVÉHO ADVOKÁTA! Jsme MALÁ ADVOKÁTKA, se všemi souvisejícími výhodami i nevýhodami, a rádi u nás přivítáme JUNIORNÍHO advokáta, se kterým si budeme vzájemně sedět. Děláme pestrou práci – obchod, smlouvy, pracko, obecní agendu, civilní spory, veřejné zakázky, dotační korekce, transakce, ale třeba i komplexní kauzy při obraně proti nepřátelskému převzetí nebo specifická správní řízení v odpadovém hospodářství. Nemusíš znát všechno, ale musíš si umět poradit a nebát se říct si o pomoc. Čeká tě ŘEŠENÍ případů od začátku do konce, SPOLUPRÁCE s ostatními, JEDNÁNÍ s klienty i ZASTUPOVÁNÍ u soudů. Pracovat přitom můžeš u nás na Vinohradech nebo i z domova. Chceš se k nám podívat a pobavit se o spolupráci? Napiš nám na CHCITUZIDLI@FFK-LEGAL.CZ. Budeme se těšit na setkání!

2024-02-07/01 - Advokátní kancelář Frank Bold Advokáti nabízí pozici koncipienta/ky! Posilujeme náš tým zaměřený na stavební právo, územní plánování a právo životního prostředí. Do Brna hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad. Nastartuj svou kariéru smysluplně v advokátním týmu Frank Bold. Neváhej nás pro více informací kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2024-02-05/01 - Nabízíme pronájem vybavené a zrekonstruované samostatné kanceláře na adrese Baranova 33, Praha, o výměře 20 m2 s možností využití sdílené zasedací místnosti v ceně nájmu. Vhodné pro jednu až dvě osoby. Nájemné činí 8.000,00 Kč/měsíčně bez DPH a paušální poplatek za služby včetně internetu 2.000,00 Kč/měsíčně bez DPH. Bližší informace na vyžádání na emailu sladek@aksladek.com.

2024-02-02/01 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s., sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností nikoliv podmínkou. Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje a zajímavé zaměstnanecké benefity (placený neomezený mobilní tarif, Multisport karta, sick days). Finanční ohodnocení se bude v závislosti na délce a kvalitě praxe pohybovat v rozmezí 45.000 – 55.000 Kč. Až na zcela výjimečné situace u nás nepracujeme v režimu přesčasů. Můžeme nabídnout i částečný pracovní úvazek. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2024-02-02/02 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech,  zabývající se převážně občanským právem a  obchodním právem nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor, vhodné i pro studenty V ročníku. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v malém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS). Praxe vítána. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na v.lutcha@lutcha.cz, nástup možný ihned.

2024-01-28/01 - Advokáti se sídlem na Praze 2 hledají samostatného spolupracujícího advokáta nebo advokátku k rozšíření advokátního týmu. Zaměřujeme se na všeobecnou právní praxi, nejvíce pak na rodinné, občanské a trestní právo, ale uvítáme i kolegu se zaměřením na jinou oblast práva. V rámci spolupráce nabízíme za měsíční poplatek ve výši 6.800,- Kč možnost sdílení místnosti o výměře 21 m2, užívání zasedací místnosti, odborné literatury, sdílení právního informačního systému Codexis, vybavené kuchyňky, internetu a recepce s asistentkou. Více informací sdělíme přes e-mail akmanesova@gmail.com, případně při osobním setkání.

2024-01-19/01 - PEYTON legal hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku se zájmem o pracovní právo a ochranu osobních údajů s možností zapojení i do dalších oblastí praxe kanceláře. Něco o nás    jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou se zaměřením na střední a větší podniky naše agenda je v oblasti pracovního práva, interní compliance a ochrany osobních údajů, ale také korporátního práva a M&A (přeměny, transakce a korporátní poradenství), závazkového práva, sporné agendy, i              trestního a správního práva baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo více na www.peytonlegal.cz    Co nabízíme    různorodou práci se zaměřením na oblasti pracovního práva, ochrany osobních údajů a interní compliance s možností zapojení i do dalších oblastí praxe spolupráci s managing partnerem a dalšími seniorními advokáty přímý kontakt s klienty práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně firemní benefity (MultiSport karta, jazykové kurzy, občerstvení) a akce pevné mzdové ohodnocení v závislosti na senioritě (základní rozsah 40 – 55 tis. Kč hrubého) s motivačním systém dle odvedené práce (fakturační bonus) nástup dle dohody Předpoklady    dokončené studium na české právnické fakultě skvělá orientace v právních předpisech angličtina na velmi dobré úrovni, protože tu u nás budete pravidelně používat velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy zájem o právo, a hlavně o advokacii ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci    Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na zerbini@plegal.cz.    Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2024-01-18/01 - Nabídka, advokátní kancelář Jareš Legal s.r.o., kontaktní osoba: Gabriela Černá, +420 774 199 549, gabriela.cerna@deckardpenfield.com. Malá advokátní kancelář Jareš Legal s.r.o. hledá v Praze do týmu koncipienta či koncipientku! Šanci nabízíme stávajícím koncipientům i čerstvým absolventům práv. Čeká tě revize smluv, korporátní i pracovní právo, schůzky s klienty, komunikace v angličtině nebo třeba spolupráce s právníky ze zahraničí v různých oblastech práva. K práci patří příjemné firemní plusy a k tomu počáteční plat 40-50 000 Kč. Máš zájem? Zašli nám životopis a přidej se k našemu přátelskému kolektivu.

2024-01-18/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2024-01-18/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu až 40.000-50.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2024-01-17/01 - PEYTON legal hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku se zájmem o korporátní právo a M&A s možností zapojení i do dalších oblastí praxe kanceláře.    Něco o nás  •           jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou se zaměřením na střední a větší podniky •           naše agenda je v oblasti korporátního práva a M&A (přeměny, transakce a korporátní poradenství), ale také pracovního práva, interní compliance, ochrany osobních údajů, závazkového práva, sporné agendy, i trestního a  správního práva  • baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo  •           více na www.peytonlegal.cz    Co nabízíme •           různorodou práci se zaměřením na oblasti pracovního práva, ochrany osobních údajů a interní compliance s možností zapojení i do dalších oblastí praxe  •           spolupráci s partnery kanceláře a dalšími seniorními advokáty  •           přímý kontakt s klienty  •           práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně  •           firemní benefity (MultiSport karta, jazykové kurzy, občerstvení) a akce  • pevné mzdové ohodnocení v závislosti na senioritě (základní rozsah 40 – 55 tis. Kč hrubého) s motivačním systém dle odvedené práce (fakturační bonus)  •           nástup dle dohody    Předpoklady •           dokončené studium na české právnické fakultě •           skvělá orientace v právních předpisech  • angličtina na velmi dobré úrovni, protože tu u nás budete pravidelně používat  •           velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy  •           zájem o právo, a hlavně o advokacii •           ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře  •           sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na zerbini@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

024-01-12/01 - Adv. koncipient/ka. Přidejte se k nám do advokátní kanceláře! Otevíráme dveře k širokému světu práva. U nás získáte možnost samostatného řešení různorodých právních případů, podporu zkušených mentorů a sdílení praktických zkušeností v prostředí s dlouholetou praxí. Připojte se k nám a podpořte náš tým svými právními znalostmi, spolehlivostí, samostatností a skvělými komunikačními dovednostmi. Možnost práce ve Zlíně, Praze, po dohodě též na homeoffice. JUDr. Zdeněk Hromádka, advokát, info@iadvokat.cz.

2024-01-12/02 - ASISTENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistentka. Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority a nepřehlédne žádnou maličkost; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu. Práce na plný pracovní úvazek. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Asistentka. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2024-01-12/03 - Baroch Sobota, advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku (praxe není podmínkou) se zájmem zejména o soukromé právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance. Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání. Požadujeme znalost anglického jazyka (znalost i německého jazyka výhodou), znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: info@baroch-sobota.cz.

2024-01-11/01 - Nabízím podnájem kanceláře v plně vybavené moderní advokátní kanceláři v Praze 4 - Michle, ul. Nuselská 499/ 132 v pěkné administrativní budově, kde sídlí řada dalších advokátů a Vrchní státní zastupitelství. Lokalita je po rekonstrukci a velmi dobře dopravně dostupná, placené parkování před domem 30,- Kč/hod, metro C 10 min BUS, tram 11,14, restaurace v okolí atd. Cena 4.000,- Kč/měsíc, volné ihned. V ceně je zahrnuto: využití kanceláře se 3 pracovními místy, využívání reprezentativní zasedací místnosti, kuchyňky, soc. zařízení se sprchou, veškerého kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, papír, káva), internet, úklid, služby.  Kontakt: Mgr. Jana Holcová, akholcova@gmail.com, tel. 777 261 731. Předností kanceláře je zejména její poloha. Klienti oceňují snadnou dostupnost autem i MHD a možnost bezproblémového parkování, bez nutnosti trávit čas v dopravních kolonách dojížděním do centra Prahy.

2024-01-05/01 - PODNÁJEM ZAŘÍZENÉ KANCELÁŘE – PRAHA – PALACKÉHO NÁMĚSTÍ: Podnájem místa v plně zařízené kanceláři s mírným provozem, možnost využití zasedací místnosti a všeho zařízení kanceláře (internet, tiskárna, kávovar, nápojový servis, lednice, mikrovlnná trouba atd.). Reprezentativní prostory, adresa Na Moráni 1957/5, Praha 2. Cena 10.000,- Kč měsíčně včetně všech služeb. Cena zahrnuje 1 místo v kanceláři pro 2 osoby, s možností užívání jedné ze dvou zasedacích místností, společné prostory (sociální zázemí, kuchyňka, sklad). Tel. 777 016 014, e-mail office@akvj.cz

2023-12-29/01 - Advokátní kancelář Mgr. Heleny Peychlové se sídlem v centru Prahy se zaměřením na právo nemovitostí a obchodní právo hledá do svého týmu asistentku. Nabízíme přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář a odpovídající finanční ohodnocení. Oceníme  příjemné vystupování, znalost AJ, ochotu učit se, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost. Nástup ihned. Životopis prosím zasílejte na helena.peychlova@akpjp.cz.

2023-12-20/01 - Baví tě advokacie? Je pro tebe důležité poskytování kvalitních a užitečných služeb? Zajímáš se o oblasti, jako je real estate a development, nebo korporátní právo? U nás můžeš pracovat na velkých projektech v týmu lidí, kteří právem mění svět. Rozšiř tým Frank Bold Advokáti a dej své práci nový směr. Vyplň motivační formulář na stránkách budfrankbold.cz v sekci Otevřené pozice a přidej se k nám.

2023-12-20/02 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Hradci Králové hledá ADVOKÁTA/KU. Nabízíme samostatnou a smysluplnou práci (odměna je neomezená, neexistují horní stropy), pružnou pracovní dobu a příjemné prostředí v historickém centru Hradce. V Hradci Králové se zabýváme obecným obchodním právem, ale oceňujeme i advokáty s užší specializací, kterým nabízíme možnost rozvíjet jejich zaměření. Umožníme vám doslova zazářit. Kolegům samozřejmě platíme i kancelářskou práci a novým posilám umožňujeme profilaci v jejich specializaci. Samozřejmostí je odměna za vlastní klienty. Těšit se můžete na skvělý kolektiv. V případě zájmu zašlete prosím životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-12-15/01 - Nabízím podnájem části kanceláře na adrese Petrská 1136/12, Praha 1, s možností využití zasedací místnosti, recepce a kuchyňky. Kancelář se nachází ve zrekonstruovaném a udržovaném domě s výhledem na Petrskou věž a kostel Sv. Petra. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Cena: 6.000,- Kč měsíčně. V případě zájmu kontaktujte Tomáše Maxu na telefonu 608 213 300 nebo e-mailem maxa@akmaxa.cz.

2023-12-14/01 - Nabízím k podnájmu jednu místnost v advokátní kanceláři zařízenou dvěma pracovními místy (stůl, židle, police, jeden monitor) vč. wifi, sociální zázemí, jednací místnost a sekretariát ke spoluužívání, v přízemí obytného domu v Praze, na Vinohradech, nedaleko nám. Míru. Stylové, velmi klidné prostředí, dobře dostupné MHD, parkování modrá zóna, ihned k dispozici, cena dle rozsahu využití k jednání. office@exiure.cz, 603852072

2023-12-11/01 - ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI. Advokátní kancelář Mgr. Kateřiny Širhalové v Brně se zaměřením na insolvenční právo hledá zájemce na pracovní pozici asistenta/asistentky v advokátní kanceláři a kanceláři insolvenční správkyně. Požadujeme vyšší odborné vzdělání v oboru právo nebo ekonomie, předchozí praxe u insolvenčního správce vítána. Nejedná se o pozici advokátního koncipienta.  Náplní práce bude provádění dílčích úkonů v rámci insolvenčního řízení (zejména příprava podkladů), komunikace s účastníky řízení, příprava podání a administrativními činnosti kanceláře. Žádost o místo spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte prosím na e-mail: office@sirhalova.cz.

2023-12-08/01 - Hledám kolegu advokáta / kolegyni advokátku, jenž by měl/a zájem o podnájem části advokátní kanceláře k výkonu advokacie v centru Brna (Moravské náměstí/Rašínova). K dispozici je samostatná místnost o velikosti cca 25 m2, vybavená nábytkem k provozu advokátní praxe, umístěná ve 3. patře starší administrativní budovy na prestižní adrese. Sociální zázemí, prostor čekárny i menší skladovací prostor jsou k dispozici. Podnájem kanceláře činí 12.000,- Kč/měs. bez DPH včetně některých služeb (elektřina, topení, voda). Veřejné podzemní parkovací prostory v dosahu cca 200 m (u Janáčkova divadla). Dopravní uzel MHD v dosahu cca 150 m (Česká/Joštova). Vhodné vidět. K dispozici dle dohody. Bližší informace tel. 608 820 830, email: advokat@akpetr.cz.

2023-12-06/01 - Nabízím podnájem kanceláře v plně vybavené moderní advokátní kanceláři v Praze 4 - Michle, ul. Nuselská 499/ 132 v pěkné administrativní budově, kde sídlí řada dalších advokátů a Vrchní státní zastupitelství. Lokalita je po rekonstrukci a velmi dobře dopravně dostupná, placené parkování před domem 30,- Kč/hod, metro C 10 min BUS, tram 11,14, restaurace v okolí atd. Cena 4.000,- Kč/měsíc, volné ihned. V ceně je zahrnuto: využití kanceláře se 3 pracovními místy, využívání reprezentativní zasedací místnosti, kuchyňky, soc. zařízení se sprchou, veškerého kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, papír, káva), internet, úklid, služby.  Kontakt: Mgr. Jana Holcová, akholcova@gmail.com, tel. 777 261 731. Předností kanceláře je zejména její poloha. Klienti oceňují snadnou dostupnost autem i MHD a možnost bezproblémového parkování, bez nutnosti trávit čas v dopravních kolonách dojížděním do centra Prahy.

2023-12-04/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Uherském Hradišti poskytující právní poradenství se zaměřením na občanské a obchodní právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo (vhodné i pro absolventy), znalost anglického jazyka, spolehlivost, zájem o obor i ochotu dále se vzdělávat. Nabízíme zajímavou a pestrou práci, možnost získání praktických zkušeností potřebných na přípravu k advokátním zkouškám. Nástup od 01.03.2024. V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: sekretariat@aknemecek.cz

2023-11-29/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Olomouci hledá právničku, koncipientku, nebo advokátku na VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V OLOMOUCI. Samozřejmě uvítáme i právníky, koncipienty a advokáty, kteří pracovali někdy v oblasti administrace veřejných zakázek. Hledáme někoho, kdo nám pomůže s administrací různých druhů zadávacích řízení pro klienty. Práce vhodná i pro kolegy ze státní sféry. Spolupracovat budeme v moderní budově Envelopa office v Olomouci, přímo naproti právnické fakulty. Samozřejmostí je, že platíme i kancelářskou práci, dáváme bonusy za vlastní klienty a v Olomouci je stabilní prostředí rostoucí kanceláře. Je toho celá hromada a rádi se sejdeme na nezávazné kafe. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-11-24/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy 1 u Staroměstského náměstí, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, hledá studenta/ku právnické fakulty na pozici právního asistenta (možno jak na HPP, DPP atd.). Požadujeme zájem o platné právo a trvalý profesní růst, znalost anglického jazyka, loajalitu ke kanceláři. Nabízíme zajímavou, velmi různorodou a dlouhodobou spolupráci (po ukončení studia na pozici advokátního koncipienta) v přátelském kolektivu, odpovídající finanční hodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádost o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2023-11-24/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy 1 u Staroměstského náměstí, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, hledá absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme zájem o platné právo a trvalý profesní růst, znalost anglického jazyka, loajalitu ke kanceláři. Nabízíme zajímavou, velmi různorodou a dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční hodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádost o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2023-11-23/01 - PODNÁJEM PRAHA – MALÁ STRANA: Nabízíme pro výkon advokacie samostatnou, tj. neprůchozí kancelář o výměře cca 15 m2, plus sdílení jednací místnosti a zázemí kanceláře (vybavená kuchyňka, sociální zařízení, vstupní hala) s dalšími advokáty. Reprezentativní prostory se nacházejí v přízemí rekonstruované a udržované historické budovy pod Petřínem na adrese Plaská 614/10, Praha 5 – Malá Strana. Cena 9.000,- Kč měsíčně (zahrnuje podnájemné, úklid místnosti i společných prostor kanceláře) plus související provozní náklady (energie, atd.). Po dohodě možnost připojení k internetu (wi-fi + kabel). Kanceláře chráněny bezpečnostním systémem. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tramvaje Újezd) a možnost parkování v okolí. Podrobné informace poskytneme na vyžádání. E-mail: ak@jag-advokati.cz; tel.: +420 731 675 550.

2023-11-23/03 - Nabízím pronájem sdílené, plně vybavené, kanceláře v obci Přezletice, Praha - Východ, a to za cenu 5.000,- Kč. V případě zájmu prosím o kontakt na email: klara.hrabakova@akhrabakova.cz nebo na tel. 721 441 157.

2023-11-23/04 - Nabízíme pronájem vybavené a zrekonstruované samostatné kanceláře na adrese Baranova 33, Praha, o výměře 20 m2 s možností využití sdílené zasedací místnosti. Vhodné pro jednu až dvě osoby. Nájemné včetně služeb a internetu 10.000,00 Kč/měsíčně bez DPH. Bližší informace na vyžádání na emailu sladek@aksladek.com.

2023-11-20/01 - Zavedená advokátní kancelář spolupracující s investiční společností, se sídlem v Praze 1 (www.jsak.cz), provozující generální praxi se zaměřením zejména na občanské, obchodní, insolvenční a trestní právo, jakož právo nemovitostí, přijme  Advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku.    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Požadujeme:    vysoké pracovní nasazení  samostatnost  pečlivost aktivní přístup  schopnost týmové práce  vysokou úroveň odborných znalostí  znalost AJ nebo NJ, případně RJ slovem i písmem flexibilitu  dlouhodobý zájem o práci v advokacii    Výhodou bude, pokud budete umět    Alespoň roční koncipientská praxe výhodou, ne podmínkou    Co vám můžeme nabídnout    Odpovídající finanční a motivační finanční ohodnocení  Stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou  Dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy, jedná se o nové moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy (nejedná se o open-space kanceláře)  Získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, i v kauzách trestních  Rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů  Osobní přístup  Možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek  Možnost dalšího profesního rozvoje  Zajímavý balíček benefitů (např. 3 sick days, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy apod.) Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV.

2023-11-15/01 - Advokátovi nabízíme k podnájmu kancelář na Národní 60/28, Praha 1 sdílenou s dalším samostatným advokátem. V rámci podnájmu je zahrnuta též možnost používat jednací místnost, službu sekretariátu, kuchyňku a společné prostory společně s dalšími pěti samostatnými advokáty. Vše nově zařízené a vybavené. Nájemné cca 6.000 + DPH + poměrný podíl na službách. Příjemný kolektiv. V případě zájmu prosím o kontaktování telefonicky na 721 137 091 anebo emailem na frantisek.cech@akcech.cz.  Budeme se těšit. Mgr. František Čech, advokát

2023-11-14/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Olomouci hledá ADVOKÁTKU/A. Nabízíme samostatnou a smysluplnou práci (odměna je neomezená, neexistují horní stropy), pružnou pracovní dobu a atraktivní moderní pracovní prostředí v Envelopa Office Center. V Olomouci se zabýváme obecným KOMERČNÍM právním poradenstvím, pracovním a obchodním právem. Není třeba bát se "korporátu", vše naučíme/vysvětlíme/upravíme tak, aby odpovídalo postavení advokáta. Kolegům platíme i kancelářskou práci a novým posilám umožňujeme profilaci v jejich specializaci. Samozřejmostí je odměna za vlastní klienty. Těšit se můžete na skvělý kolektiv. Je toho celá hromada a rádi se sejdeme na nezávazné kafe, kde si povíme více. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-11-09/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokátní koncipient / koncipientka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Mzda v rozmezí od 22.000,- Kč do 80.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.    Požadavky:    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, vhodné i pro absolventy s předchozí praxí v advokátní kanceláři (včetně pozice paralegal). Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. Samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel,). Řidičský průkaz typu B.    Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2023-11-09/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokát / advokátka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Odměna v rozmezí od 40.000,- Kč do 100.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Požadavky:    Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu.  Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel). Řidičský průkaz typu B. Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2023-11-08/01 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-11-07/01 - Nabízíme k podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář pro advokáta (popř. insolvenčního správce apod.) v rámci advokátní kanceláře, ve které sídlí další samostatní advokáti. Kancelář se nachází na Praze 1 v ulici Celetná, okna nabízené kanceláře jsou orientována do vnitrobloku. Ke společnému užívání v kanceláři je připravena prostorná a reprezentativní zasedací místnost, přijímací hala, plně vybavená kuchyňka a dvojí sociální zázemí. Výše podnájemného činí 8.000,- Kč + poplatky na služby (aktuálně zálohově 2.800,- Kč). Po dohodě je možné kancelář vybavit nábytkem. Parkování možné na modrých zónách (ročně 7.000,- Kč pro celou Prahu 1). Kontakt: Štěpán Horký: 608 759 739, stepan.horky@akhorky.cz

2023-11-06/01 - Nabízíme podnájem kompletně vybavené kanceláře o velikosti 22 m2 na adrese Americká 152/15, Praha 2. Cena 7.150,- Kč měsíčně. Kancelář je možno sdílet se stávajícím advokátem. Cena zahrnuje nájemné, poplatky za služby a energie, wi-fi, základní kancelářské vybavení, užívání sdílené kuchyňky a WC. Sdílené prostory využívají 2 další samostatní advokáti. V případě zájmu nás kontaktujte na 606 652 537 nebo akstockova@gmail.com (Mgr. Andrea Stocková).

2023-11-03/01 - JUDr. Josef Vostrejš, advokát, se sídlem Wenzigova 1871/5, 120 00 Praha 2, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 13,5 m2 s balkonem. Umístění budovy nabízí veškerou občanskou vybavenost, výborná dopravní dostupnost. V ceně podnájmu, která je k projednání, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka, sociální zařízení a úklid. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 602 335 346 nebo salcakova@spoladvok.cz

2023-11-03/02 - Zajímá tě stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi alespoň okrajové zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!  Máš chuť se k nám přidat do týmu? Vyplň motivační formulář na stránkách budfrankbold.cz v sekci Otevřené pozice. HR tým  Frank Bold  tel.: +420 773 748 284  zamestnani@frankbold.org  www.frankbold.org www.cocuma.cz/frank-bold

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi