Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2021-11-26/01 - Advokátní kancelář Eversheds Sutherland pomáhá svému významnému klientovi najít Interního právníka. Společnost sídlí ve Zlínském kraji a působí v oblasti gamingu. Nabízí pestrou pracovní náplň, služební vůz, velmi přátelské prostředí a možnost učit se od odborníků z naší kanceláře. Pozice je určena pro právníky s cca 5letou praxí, ale zvážíme i kandidáty s kratší zkušeností, ale vysokými odbornými znalostmi. Pro více informací pište na adresu: jana.longauer@eversheds-sutherland.cz.

2021-11-24/01 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, přijme do své rozvíjející se advokátní kanceláře advokátního koncipienta / advokátní koncipientku na plný úvazek. Požadujeme VŠ (právnická fakulta), znalost německého jazyka, schopnost týmové spolupráce, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme mzdu 30.000 – 35.000 Kč/měsíc, možnost částečné práce z domova, zaměstnanecké benefity, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, rozvoj zkušeností a další spolupráci po ukončení koncipientské praxe. Nástup možný ihned. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém a německém jazyce na e-mail: michal@majchrak.cz.

2021-11-22/01 - PEYTON legal hledá nového právního asistenta či právní asistentku k zapojení do KOMPLEXNÍ PRAXE naší kanceláře. Jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou, naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), práva nemovitostí, pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva. Více o nás najdete na www.peytonlegal. Nabízíme různorodou práci – budete moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů, zájem o dlouhodobou spolupráci, práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (MultiSport karta, dotované jazykové kurzy, občerstvení), pravidelné firemní teambuildingy (letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity,…), hodinovou mzdu v závislosti na zkušenostech (rozsah 150 - 170 Kč / hod.), nástup dle dohody. Požadujeme studium na české právnické fakultě (UK, MUNI, UPOL či ZČU) minimálně 3. ročník, angličtinu na velmi dobré úrovni, velmi dobrou znalost MS Office a práce s jeho programy, zájem o právo a o advokacii, sebereflexi a odpovědnost za vlastní práci, předchozí praxi, která však není nutná, možnost pracovat 2 až 3 dny v týdnu. Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na grosova@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2021-11-22/02 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, přijme do své rozvíjející se advokátní kanceláře advokátního koncipienta / advokátní koncipientku na plný úvazek. Požadujeme VŠ (právnická fakulta), znalost německého jazyka, schopnost týmové spolupráce, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme mzdu 30.000 – 35.000 Kč/měsíc, možnost částečné práce z domova, zaměstnanecké benefity, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, rozvoj zkušeností a další spolupráci po ukončení koncipientské praxe. Nástup možný ihned. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém a německém jazyce na e-mail: michal@majchrak.cz.

2021-11-22/03 - Stabilní a zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky. Nabízíme: různorodá praxe – ideální jako všestranná příprava pro koncipienty pro advokátní zkoušky, vlastní projekty, záměry, nápady, invence vítány, možnost jejich realizace a podpory, motivační způsob odměňování. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost, schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI, jazyková vybavenost – AJ nebo NJ vítána. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586.

2021-11-19/01 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: holanova@akpavela.cz nebo na tel. 723 886 011.

2021-11-14/01 - Do přátelského týmu menší advokátní kanceláře hledáme kolegyni/kolegu na pozici advokáta. Nabízíme generální právní praxi se zaměřením zejména na autorské právo, obchodní právo a právo nemovitostí. Podstatná část práce je pro zahraniční klientelu, budete spolupracovat s advokáty po celém světě, výborná znalost angličtiny je nutností. Najdete nás v příjemném prostředí nově zařízené advokátní kanceláře v blízkosti Václavského náměstí. Respektujeme nutnost udržení rovnováhy mezi prací a osobním životem. Neváhejte nás kontaktovat na officemanager@akwalderova.cz. Více informací o AK na www.akwalderova.cz

2011-11-12/01 - VSP advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem na Praze 2 na Náměstí Míru, hledá do svého týmu studenta nebo studentku 2.- 4. ročníku právnické fakulty na pozici právní asistent -ka. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost seznámit se s chodem advokátní kanceláře a získání praktických znalostí ve všech právních odvětvích, včetně práva trestního. Náplní práce jsou zejména právní rešerše, příprava právních podání, administrativní podpora advokátů, komunikace s orgány veřejné moci, nahlížení do spisů a občasné pochůzky. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na 2-3 dny v týdnu dle dohody, nástupní mzda 150,- Kč hod., po zapracování navýšení dle dohody. V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na adresu kancelar@akvsp.cz

2011-11-12/02 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: holanova@akpavela.cz nebo na tel. 723 886 011.

2011-11-12/03 - Měň svět z Ostravy: hledáme koncipienta(tku) do týmu. Pracuj na kauzách, které změní Ostravsko a Moravskoslezský region. Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům. Můžeš přispět k podpoře modro-zelené infrastruktury a obnovitelných zdrojů energie, nebo se zapojit do řešení témat souvisejících s životním prostředím. Bude to z velké části o veřejném právu, rozhodně se vedle toho potkáš i se smluvní agendou a dalším přesahem do občanského a korporátního práva. Přidej se k nám do týmu a buď Frank Bold! Neváhej nás kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz. Více informací o nás na www.fbadvokati.cz nebo www.budfrankbold.cz.

2011-11-12/04 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Muchy se sídlem v Praze hledá kolegyni/kolegu na pozici právní praktikantka/praktikant a advokátní koncipientka/advokátní koncipient. Poskytujeme právní služby v rozsahu generální praxe, zejména se zaměřením na smluvní agendu (občanské právo, právo obchodních korporací, pracovní právo) a spornou agendu. Hledáme kolegyni či kolegu se zájmem učit se nové věci, hledat řešení právních problémů a spolupracovat na jednotlivých kauzách. Nabízená pozice je vhodná jak pro ty, kteří chtějí získat potřebnou praxi tak i pro ty, kteří by rádi rozvinuli své doposud nabyté znalosti. Předchozí praxe není podmínkou. Nabízíme příjemný kolektiv, flexibilní pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání (účast na seminářích a školení nad rámec povinného vzdělávání) a dlouhodobou spolupráci. Pokud Vás tato nabídka zaujala a právo Vás baví, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu mucha@prolex.cz a rádi Vás pozveme na osobní pohovor.

2011-11-11/01 - Nabízím spoluužívání kanceláře s možností užívat zasedací místnost na Praze 6 u metra Dejvická. Kontakt : JUDr. Richard Sysel, 608 518 279, ak@aksysel.cz

2011-11-11/02 - STUDENT/STUDENTKA Jsme menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech (http://www.akvrsinsky.cz/) a hledáme studenta, či studentku na výpomoc!    Věnujeme se generální advokátní praxi, tedy klasickým oborům jako je právo občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní, často se u nás ale vyskytují i kauzy z oblasti práva stavebního, trestního a přestupkového. Dále se věnujeme finančnímu právu, a to zejména institucím elektronických peněz a poskytovatelům platebních služeb malého rozsahu.    Nabízíme práci v příjemném, klidném a neformálním prostředí. Vzhledem k tomu, že se věnujeme různorodým oblastem práva, tak se u nás rozhodně nudit nebudeš a hodně se toho naučíš. Budou Tě čekat hlavně rešerše, vyhledávání judikatury, příprava jednoduchých právních podání, či jiných dokumentů. Náplní Tvé práce bude i občasná výpomoc s administrativou, nebo pochůzky. Pokud nám bude oboustranně spolupráce vyhovovat, nabízíme i možnost zůstat u nás na studentské pozici dlouhodobě, nebo se plynule přesunou na pozici koncipienta/koncipientky.    Co očekáváme od Tebe? Praxi v advokacii oceníme, ale není podmínkou, požadujeme možnost docházet alespoň 2 dny v týdnu. Potřebujeme se na Tebe 100 % spolehnout, nutností je pečlivost, perfektní znalost českého jazyka a výborná znalost anglického jazyka, oceníme i znalost ruského jazyka. Budeme rádi i za smysl pro humor a radost ze života!    Nástup je možný ihned, nebo po dohodě, výše ohodnocení se bude odvíjet od Tvých předchozích zkušeností a Tvé šikovnosti a pracovitosti. Pokud jsme Tě zaujali, svůj kontakt včetně životopisu můžeš zaslat na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2011-11-10/01 - Malá advokátní kancelář www.advokatniporadnabrno.cz se specializací na rodinné právo přijme do sehraného týmu koncipienta nebo koncipientku. Nabízíme stabilní a dlouhodobou kreativní a naplňující práci. Chceme kolegu, který po zaškolení bude jednotlivé kauzy pod dohledem mentora samostatně vést, bude mít odvahu i pokoru jednat s klienty a vést soudní řízení i mimosoudní jednání.  Kontakt: iveta@advokatniporadnabrno.cz, tel.: 733 644 422.

2011-11-09/01 - Advokát JUDr. Stanislav Polčák hledá pro svoji pražskou kancelář advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme hlubší zájem o oblast autorského, ústavního a komunálního práva. Mezi požadavky se dále řadí znalost AJ a NJ; orientace v německém právu je výhodou. Nástupní mzda 25.000,- Kč. Strukturovaný životopis zašlete nejpozději 19. listopadu 2021 na e-mailovou adresu polcak@email.cz.

2021-11-05/01 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: holanova@akpavela.cz nebo na tel. 723 886 011.

2021-11-05/02 - Advokátní kancelář sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni na pozici asistentka - recepční, mezi jejíž přednosti patří zejména odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2021-11-02/01 - Nabízíme  PODNÁJEM samostatné velké reprezentativní KANCELÁŘE  KARLOVO NAM. 18  PRAHA 2 o výměře 28,5 m2 v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Nájemné včetně služeb a internetu činí 9.800,-Kč/měs.  Společná recepce se hradí zvlášť. Bližší info na vyžádání,  kontakt  : jana.zazvorkova@email.cz

2021-11-02/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, Washingtonova 25  nabízí ke spoluužívání  2 kanceláře s celkovým počtem cca 6 (šesti) pracovních míst a možností využívat zasedací místnost  pro max. 10 osob. Kanceláře ve 4.patře, výtah, recepce, 1 parkovací místo v podzemní garáži. Podpora ze strany sekretariátu (obsluha DS, přijímání pošty, uvádění návštěv atp.) po dohodě možná. Cena dohodou. mandikova@jehnevodak.cz, tel. 222 232 061, 222 232 062

2021-11-02/03 - DELTA legal, advokátní kancelář s.r.o., se sídlem na Praze 1, hledá do svého týmu advokáta/advokátku se zkušenostmi v oblasti pracovního práva. Jsme středně velká kancelář se zaměřením zejména na obchodní právo, právo nemovitostí a řešení sporů. Budete zapojen/a do poradenství klientům kanceláře zejména v oblasti pracovního práva, budete zastupovat klienty v pracovněprávních sporech, připravovat rešerše a právní analýzy, a podílet na provádění právních prověrek v oblasti pracovních vztahů u M&A transakcí. Vedle toho budete samozřejmě moci rozvíjet, příp. rozšířit své dosavadní zkušenosti i v jiných oblastech práva. Požadavky: alespoň 2 roky zkušeností s poradenstvím v oblasti pracovního práva, praxe po advokátní zkoušce 0-4 roky, samostatnost, dobrá znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou), odpovědný přístup k práci a schopnost týmové spolupráce, ochota podílet se na správném fungování a propagaci kanceláře. Nabízíme náležité finanční ohodnocení, pracovní dobu se vstřícným work-life balance přístupem, zajímavé pracovní benefity jako sick days, příspěvek na další odborné vzdělávání, stravenky, příspěvek na telefon, karta Multisport. Nástup možný ihned. Zaujali jsme Vás? Profesní životopis a motivační dopis zašlete prosím na adresu office@deltalegal.cz.

2021-11-02/04 - DELTA legal, advokátní kancelář s.r.o., se sídlem na Praze 1, hledá do svého týmu nové kolegyně či kolegy na pozici advokátní koncipient(ka). Jsme středně velká kancelář se zaměřením zejména na obchodní právo, právo nemovitostí a řešení sporů. Budete zapojen/a do poradenství klientům kanceláře zejména v oblasti pracovního práva, budete se podílet na zastupování klientů v pracovněprávních sporech, připravovat rešerše a právní analýzy, a podílet na provádění právních prověrek v oblasti pracovních vztahů u M&A transakcí. Vedle toho budete samozřejmě moci rozvíjet, příp. rozšířit své dosavadní zkušenosti i v jiných oblastech práva. Požadavky: absolvent právnické fakulty v České republice, alespoň 2 roky zkušeností s poradenstvím v oblasti pracovního práva (praxe v advokátní kanceláři výhodou), dobrá znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou), odpovědný přístup k práci a schopnost týmové spolupráce, ochota podílet se na správném fungování a propagaci kanceláře. Nabízíme náležité finanční ohodnocení, pracovní dobu se vstřícným work-life balance přístupem, zajímavé pracovní benefity jako sick days, příspěvek na další odborné vzdělávání, stravenky, příspěvek na telefon, karta Multisport. Nástup možný ihned. Zaujali jsme Vás? Profesní životopis a motivační dopis zašlete prosím na adresu office@deltalegal.cz

2021-11-02/05 - Nabízíme výhodný PODNÁJEM samostatné kanceláře se samostatným vchodem v centru PLZNĚ (Přemyslova ul. 23) v nově renovovaných prostorech na patře společně sdíleném s jinými advokáty. Možnost zdarma užívat částečné vybavení kanceláře. Spolupráce možná. Bližší info na vyžádání, kontakt: sekretariat@kasladvocat.com

2021-11-01/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy uvítá nového kolegu nebo kolegyni na pozici advokátního koncipienta(ky) do týmu specializovaného na zdravotnické, letecké a korporátní právo. Očekáváme dřívější praxi, alespoň při studiu, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího světového jazyka výhodou), vstřícné a rozhodné vystupování. Nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu, získání zkušeností v řadě zajímavých oblastí práva. Nabízená pozice zahrnuje možnost dlouhodobé spolupráce s perspektivou kariérního postupu, tedy i vyššího mzdového ohodnocení. Strukturované životopisy v ČJ a AJ zasílejte na office@akdap.cz.

2021-10-29/01 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: holanova@akpavela.cz nebo na tel. 723 886 011.

2021-10-22/01 - Hledáme advokáta, na občasnou spolupráci, nabízíme zázemí samostatné kanceláře včetně služeb recepce, zasedací místnosti a parkování v objektu KONVIKT na Praze 1. Momentálně jsou k dispozici 2 kanceláře o výměře 38,7 m2 a 37,1m2, lze podnajmou i samostatně. Kanceláře jsou v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Bližší info na vyžádání, kontakt: holanova@akpavela.cz nebo na tel. 723 886 011.

2021-10-20/01 - Advokátní kancelář sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni na pozici asistentka - recepční, mezi jejíž přednosti patří zejména odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

PODNÁJEM KANCELÁŘE Přenecháme k užívání (podnájem) kancelářské prostory na PRAZE 5, ulice Štefánikova 75/48, 2. patro s výtahem – samostatnou kancelář (23m2) + sdílenou jednací místnost (20m2) + společné zázemí (vstupní hala s recepcí, kuchyňka, WC pro klienty, koupelna se sprchou a WC). Kancelář je velmi reprezentativní (parkety, špaletová okna), vzhledem k samostatné jednací místnosti vhodná i pro dvě osoby. Kancelář je k dispozici od 1.1.2022 a bez nábytku, tedy nezařízená. Cena za nájem a služby 13.500,- Kč měsíčně (cena k jednání podle rozsahu využívaných služeb). V ceně zahrnuty zálohy na služby v domě i v kanceláři - elektřina, plyn, vodné, stočné, úklid kancelářských prostor i domu, výtah, sdílená multifunkční tiskárna RICOH, O2 internet. Jsme kolektiv 3 samostatných advokátek a 1 advokátky v trvalé spolupráci. Rády mezi sebe uvítáme další kolegyni či kolegu z řad advokátů, ale i zástupce jiných profesí (např. notáře, daňového poradce). Vzájemná výpomoc – konzultace, substituce aj. samozřejmostí. Nezávazná osobní prohlídka a více informací po předchozí dohodě vč. víkendu. Volejte +420 602 777 912.

2021-10-19/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka přijme advokátního koncipienta /koncipientku pro práci v Olomouci, ale také na pobočkách v rámci Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského kraje. Nabízíme velmi pestrou a zajímavou právní praxi a kvalitní přípravu na advokátní zkoušky. Požadujeme samostatnost, orientaci v právních textech, výbornou znalost českého jazyka a chuť stát se advokátem. Řidičský průkaz a opravdu dobrá znalost některého cizího jazyka vítána. Své životopisy s telefonním číslem posílejte prosím na e-mail akropa@seznam.cz. JUDr. Robert Pastorčák, advokát

2021-10-18/01 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář se sídlem na Praze 1, s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici PARALEGAL studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, díky malému pracovnímu kolektivu možnost vysoké časové flexibility a plnohodnotné právní práce, a slušné a korektní vztahy s nadřízenými. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na office@bernard-legal.cz. Nástupní odměna: 175-200,- Kč/hod. Nástup listopad 2021.

2021-10-17/01 - Advokát JUDr. Stanislav Polčák hledá pro svoji pražskou kancelář advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme hlubší zájem o oblast autorského, ústavního a komunálního práva. Mezi požadavky se dále řadí znalost AJ a NJ; orientace v německém právu je výhodou. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v rozsahu 1800 znaků (včetně mezer) zašlete nejpozději 31. října 2021 na e-mailovou adresu polcak@email.cz.

2021-10-14/01 - Advokátní kancelář Buřil Partners www.burilpartners.cz se sídlem v Burzovním paláci přijme advokáta/ku se zaměřením na obchodní právo, právo nemovitostí a obecnou praxi. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vysoké finanční ohodnocení a možnost zapojení do mezinárodního sdružení ANTEA včetně zahraničních výjezdů. Vyžadujeme výbornou znalost anglického jazyka. Životopis je možné zaslat na e-mail: jan.buril@burilpartners.cz

2021-10-14/02 - Advokát/ka, koncipient/ka: finanční právo, kapitálové trhy, soukromé právo. Hledáme kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti financování, včetně regulace finančního trhu, například v oblasti dluhopisů či investování. Chceš dělat komerční advokacii a přesto pomáhat dobrým věcem? Zajímáš se o problematiku financování a finančních trhů i aktuální globální příklon k udržitelným financím? Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš nové cesty, jak jich dosáhnout? Zodpověz nám pár dotazů na našem webu, nezapomeň přiložit životopis a přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

2021-10-12/01 - Společná advokátní kancelář Balcar – Veselý – Zelenková  -  kontakt pro zasílání odpovědí a CV: sak@akspol.cz -  kontaktní osoba: Mgr. Lucie Pesrová, tel.: 222 231 819. Přijmeme ihned studenta/tku min. 2. ročníku PF alespoň na 2 dny v týdnu - administrativní podpora týmu právníků, koncipování jednodušších právních podání, rešerší, pochůzky. Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, možnost dlouhodobé spolupráce včetně následné koncipientské praxe. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost.

2021-10-12/02 - Advokátní kancelář sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni na pozici asistentka - recepční, mezi jejíž přednosti patří zejména odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2021-10-11/01 - Nabízíme PODNÁJEM samostatné velké reprezentativní kanceláře KARLOVO NAM. 18  PRAHA 2 o výměře 28,5 m2 v prostorách společně sdílených s jinými advokáty. Nájemné včetně služeb a internetu činí 9.800,-Kč/měs.  Společná recepce se hradí zvlášť. Bližší info na vyžádání,  kontakt  :  jana.zazvorkova@email.cz

2021-10-08/01 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2021-10-05/01 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku na plný pracovní úvazek.  Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu, zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe (veškerá hlavní právní odvětví, včetně práva trestního) a možnost osobního růstu. Požadujeme zejména dobrou orientaci v platných právních předpisech, schopnost samostatného vypracování smluv a dalších právních listin a podání, osobní iniciativu, pečlivost, svědomitost a vysoké nasazení při plnění pracovních úkolů. Řidičský průkaz skupiny B a aktivní znalost anglického jazyka, popř. německého či jiného světového jazyka výhodou. Pracovní pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy k rukám asistentky kanceláře, na adresu kancelar@akkrejci.cz

2021-10-05/02 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu studenta/studentku. Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu, zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe (veškerá hlavní právní odvětví, včetně práva trestního) a možnost osobního růstu. Na danou pozici hledáme studenta minimálně 1. ročníku právnické fakulty. Dále požadujeme osobní iniciativu, pečlivost, svědomitost a vysoké nasazení při plnění pracovních úkolů. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy k rukám asistentky kanceláře, na adresu kancelar@akkrejci.cz

2021-10-05/03 - ACHOUR & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem Panská 890/17, Praha 1, hledá juniorní advokátní koncipienty a koncipientky. Nabízíme možnost získat zkušenosti zejména v oblasti práva občanského, korporátního a správního, v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury, naučit se strukturovat transakce, připravovat komplexní smlouvy, soudní podání i právní stanoviska či memoranda. Požadujeme především pracovní nadšení a zápal pro právnickou profesi, schopnost týmové práce, uživatelskou znalost práce na PC, zájem spolupracovat přímo s klienty a chuť se dále odborně vzdělávat. Na oplátku nabízíme nadprůměrnou nástupní mzdu (38.000,- Kč), kanceláře s přátelským prostředím v centru Prahy, možnost kariérního růstu, včetně možnosti spolupráce po složení advokátních zkoušek, individuální přístup, po zapracování vysokou míru samostatnosti a interní a externí formy dalšího vzdělávání. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2021-10-04/01 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro pracoviště Pardubice studenta/studentku právnické fakulty. Práce v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce, 150,- kč/hod. Neformální pracovní prostředí v centru Pardubic. Nástup dohodou. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe. Znalost cizích jazyků výhodou. Strukturovaný životopis zašlete na: info@akprp.cz

2021-10-04/02 - PEYTON legal hledá k dlouhodobé spolupráci advokáta či advokátku se zkušenostmi zejména v oblasti KORPORÁTNÍHO PRÁVA, PRACOVNÍHO PRÁVA a ZÁVAZKOVÉHO PRÁVA. Něco o nás - jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou. Naše agenda je převážně v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a běžné korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, okrajově i trestního a správního práva, baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo, více na www.peytonlegal.cz Co nabízíme - zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví se zaměřením zejména na korporátní právo, pracovní právo, M&A, transakce a závazkové právo, osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři, šance budovat přímé vztahy s klienty , práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně, firemní benefity (MultiSport karta, dotované jazykové kurzy, občerstvení), pravidelné firemní teambuildingy (letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity,…), pevné finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech s růstem dle odvedené práce ve vazbě na uskutečněné tržby, transparentní motivační systém, nástup dle dohody, Předpoklady - samostatnost a schopnost a odhodlání k vedení vlastních kauz, skvělá orientace v právních předpisech, angličtina na velmi dobré úrovni, velmi dobrá znalost MS Office a práce s jeho programy, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci a schopnost týmové práce , ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře, sebereflexe a odpovědnost za vlastní práci Pokud Vás inzerát zaujal, ozvěte se nám na malek@plegal.cz. Budeme se těšit na Váš životopis a na osobní setkání!

2021-10-01/01 - Nabízím dlouhodobý pronájem  kanceláří v Praze – Karlíně u metra Křižíkova, 3 místnosti každá cca 30 m2 +  vstupní hala a příslušenství  (celkem 127 m2) část zařízená nábytkem na míru, lodžie + balkón s výhledem do zahrady, NONSTOP recepce se službou přebírání pošty, dostatek parkovacích stání. Vzhledem k dlouhodobé tradici vhodné k výkonu advokacie. Další info na tel. 602 686 333

2021-10-01/02 - Advokátní kancelář Eversheds Sutherland hledá Advokáta se zaměřením na pracovní právo. Nabízíme příležitost stát se členem našeho pracovně-právního týmu a podílet se na důležitých projektech. Role je určena pro advokáta se znalostí angličtiny, cca 0-3 roky po advokátních zkouškách a zkušenostmi v oblasti pracovního práva. Naše kancelář kombinuje přátelské domácí prostředí, mezinárodní know-how a kvalitu služeb. Pro více informací pište na adresu: jana.longauer@eversheds-sutherland.cz.

2021-10-01/03 - Baroch Sobota, advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku (praxe není podmínkou) se zájmem zejména o soukromé právo.  Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance.  Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání.  Požadujeme znalost německého jazyka (znalost anglického jazyka výhodou), znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nástup dle dohody. V případě zájmu, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: info@baroch-sobota.cz.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi