Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2020-06-26/01 - Nabízíme k pronájmu 1 reprezentativní kancelář na adrese Praha 1, ul. Spálená 92/21. Kancelář se nachází ve druhém patře historického domu a je možnost výběru ze tří kanceláří:  24 m2 a 22m2 a 20 m2. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách parkety, stropy jsou štukované. K dispozici je zde: recepce 17 m2,  sdílená kuchyňka a WC. V domě je k dispozici výtah. Tyto prostory se nachází ve skvělé a velmi frekventované lokalitě, v těsné blízkosti nákupního centra a metra Národní třída. Kanceláře jsou tiché. Výhled z jedné kanceláře je do ulice Spálená a ze dvou do vnitrobloku domu.

2020-06-26/02 - Nabízíme kolegům  nájem 2 kanceláří (případně i samostatně)  v rámci zavedené AK v centru Prahy (Praha 2, Fügnerovo náměstí).  Obě kanceláře celkem- 27,77m2 (8.634 CZK + popl), menší kancelář - 12 m2 (3.700 CZK + popl.), vetší kancelář 16 m2 ( 4.934 CZK + popl.) K dispozici je užívání společné jednací místnosti, recepce, skladu a dalších společných prostor. Kontakt: kotrbancova@ak-prahacentrum.cz, tel: 608 28 26 01 (Mgr. Kotrbancová), 775 278 841 (Mgr. Bielecki).

2020-06-26/03 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka nabízí pozici Advokátního koncipienta/ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, obchodní a práv k nemovitostem. Požadujeme znalost alespoň jednoho cizího jazyka. Možnost trvalé spolupráce. Nástupní ohodnocení i termín nástupu práce dohodou. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis na vitu@ak-vitu.cz.

2020-06-26/04 - Baroch Sobota, advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta /koncipientku či advokáta / advokátku (praxe není podmínkou) se zájmem zejména o soukromé právo.  Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří Warwick Legal Network, ve strategickém partnerství s ASEAN Legal Alliance. Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání.  Požadujeme znalost německého jazyka (znalost i anglického jazyka výhodou), znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost. Nástup dle dohody. pathyova@baroch-sobota.cz

2020-06-25/01 - Advokátní kancelář LISSE HRABEC (www.lisse-hrabec.cz) se sídlem v Praze v Holešovicích (150 m od metra Nádraží Holešovice) hledá advokátního koncipienta/koncipientku, který/á bude „pravou rukou“ 2 advokátům, a bude po nezbytném odborném zaučení právní vyřizovat věci samostatně. Agenda advokátního koncipienta/ky nebude rutinní, nebude se jednat o opakovanou činnost podle stejného vzoru (např. vymáhání pohledávek nebo tvorba smluv stejného smluvního typu), ale o zajímavou a různorodou odbornou právní činnost. CV a motivační dopis zasílejte na adresu kubickova@lisse-hrabec.cz . Případné telefonické dotazy směřujte na tel.: 777 705 807.

2020-06-25/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2020-06-24/01 - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner se sídlem v Praze, přijme pro svou brněnskou kancelář za účelem rozšíření stávajícího týmu advokátního koncipienta/koncipientku. U nás se toho opravdu hodně naučíte. Požadujeme: týmového hráče, kterého bude právo bavit, ukončené právnické vzdělání, zajišťujeme právní poradenství zejména v německy hovořících částech Evropy, požadujeme tedy znalost NJ (AJ výhodou), spolehlivost, flexibilitu, pracovní nasazení. Nabízíme: zajímavou práci v mladém kolektivu, adekvátní ohodnocení. Nástup: možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na e-mail: monika.strouhalova@tschopl.cz

2020-06-24/02 - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner se sídlem v Praze, přijme pro svou brněnskou kancelář na Výstavišti 1, do hlavního pracovního poměru advokáta, advokátku s praxí. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost němčiny slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu osobního rozvoje. Nástup: možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na e-mail: monika.strouhalova@tschopl.cz

2020-06-23/01 - Advokátní kancelář nabízí pro samostatného advokáta podnájem pracovního místa ve své kanceláři v moderních prostorech na adrese Karla Engliše 3221/2, 150 00  Praha 5. K dispozici je zázemí kanceláře včetně jednací místnosti. Cena 6 000,- Kč měsíčně. V případě zájmu nás kontaktujte na: akan@aknovak.eu.

2020-06-22/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2020-06-22/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta 1., 2. ročníku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2020-06-22/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nového kolegu: advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2020-06-22/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: asistentku - recepční, mezi jejíž přednosti patří zejména odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2020-06-19/01 - Advokátní kancelář HBCV Legal v.o.s., se sídlem Praha 1,  přijme Advokáta/ku - Koncipienta/Koncipientku. Požadujeme: AJ na dobré úrovni slovem i písmem. Praxe se zaměřením na obchodní a občanské právo. Nástup ihned nebo dle dohody.

2020-06-18/01 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2020-06-15/01 - Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Panská 890/17, Praha 1 nabízí pozici Advokátního koncipienta / ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury. Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek. Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů. Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů. Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2020-06-15/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2020-06-15/03 - Advokátní kancelář Šubrtová & Sršňová & Bláhová  se zaměřením na generální praxi sídlící v Šumperku hledá advokátního koncipienta. Kancelář se zabývá agendou civilní, trestní i správní. Mezi naše požadavky patří odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. Předpokládaný  nástup od 20. 7. 2020. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kancelar@akss.cz.

2020-06-15/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2020-06-15/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční na částečný úvazek, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2020-06-15/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta 1., 2. ročníku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2020-06-12/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Zdeňka Rajdy, se sídlem v Brně, přijme pro rozšíření svého týmu advokátní koncipientku/koncipienta.  Požadujeme vysokou znalost platného práva, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, důslednost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet), flexibilitu a zájem o práci v advokacii. Předchozí praxe v AK výhodou. Nabídky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na sekretariat@ak-judrrajda.cz . Do předmětu uvádějte „Advokátní koncipient/ka“.

2020-06-11/01 - SPOLUPRACUJÍCÍ ADVOKÁT(KA) : Malá advokátní kancelář na Praze 2 hledá spolupracující(ho) advokáta(tku). Nabízíme možnost seberealizace ve velmi reprezentativních prostorách, příjemném pracovním prostředí « rodinného typu », zajímavou a rozmanitou agendu. Našimi klienty jsou převážně cizinci, nutnost znalosti AJ a/nebo FJ. Typ a rozsah spolupráce záleží na dohodě, v případě zájmu je možné pronajmout (ne)zařízenou kancelář. Více informací prostřednictvím : info@lawofficeprague.eu, nebo tel. 728 845 585.

2020-06-09/01 - Advokátní kancelář v Praze na Letné (Dobrovského ulice) poskytne (nejlépe) začínajícímu kolegovi samostatnou kancelář (15m2), podmínky dohodou. Možnost vzájemné spolupráce. Kontakt: spacek@ak-spacek.cz.

2020-06-08/01 - Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost,  dobrou znalost práce s PC,  řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135. www.advokatkybrno.cz

2020-06-04/01 - Advokátní kancelář dvou samostatných advokátů hledá kolegu do uvolněné samostatné kanceláře na adrese Národní 961/25, Praha 1. Jedná se o podnájem místnosti cca 28 m2 sloužících k výkonu advokátní činnosti. Prostory advokátní kanceláře se nacházejí ve 4. patře objektu Palác Metro, sestávají ze tří samostatných kanceláří určených pro advokáty, společné zasedací místnosti, WC a koupelny. Uvolněná kancelář je vybavena nábytkem. Měsíční podnájemné činí 10.900 Kč + služby cca 1.900 Kč. Prostory po rekonstrukci, kanceláře jsou vybaveny internetovým připojením. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Rudolfa Šimona na e-mail: simon@msak.cz.

2020-06-04/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2020-06-04/03 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, sídlící v centru Prahy, v ul. Pařížská 68/9, Praha 1, hledá do svého týmu samostatného spolupracujícího advokáta, současně nabízí volnou kancelář k podnájmu. V případě zájmu volejte na tel. 774 821 441 nebo na mail sorokacova@ak-ds.cz

2020-06-03/01 - ASISTENTKA ADVOKÁTA A INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE - Mgr. Petr Hromek, advokátní kancelář v Brně, se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo, přijme do svého týmu asistentku. Hledáme někoho, kdo se práce nebojí, překážky se jen tak nezalekne a je samostatný. Jsou mu dány komunikační schopnosti a smysl pro týmovou spolupráci. Zároveň je pro práci nutné ovládat kancelářské programy a nebát se naučit nový software. Vzdělání SŠ s maturitou. Nabízíme prostor pro rozšíření vzdělání v insolvenci (nahlédnutí do know how včetně dalšího vzdělání na seminářích), práci v mladém kolektivu, velkou kancelář s výhledem a pohodovým parkováním, benefity, stravenky a sick days. Předchozí praxe v oboru a řidičský průkaz jsou výhodou. Životopis zasílejte na: ak@akhromek.cz.

2020-06-03/02 - Advokátní kancelář Kateřiny Špoulové se sídlem na Starém městě v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici trvale spolupracujícího advokáta. Jsme malá kancelář s osobním přístupem jak k našim kolegům, tak ke klientům, se kterými nás pojí dlouhodobé vztahy. Zabýváme se zejména občanským, obchodním a autorským právem a naše klientela je tak různorodá od obchodních společností, neziskových spolků a asociací přes veřejnoprávní korporace, až po jednotlivce. Požadujeme aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, chuť učit se novým věcem a schopnost komunikovat v angličtině. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení. Zahájení spolupráce je možné ihned. Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na info@akks.cz.

2020-06-02/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, přijme studenta/ku právnické fakulty a advokátního koncipienta/ku. Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou), schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, profesionální vystupování, loajalitu ke kanceláři a zájem o trvalý profesní růst. Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádosti o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2020-06-01/01 - Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Panská 890/17, Praha 1 nabízí pozici Advokátního koncipienta / ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury. Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek. Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů. Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů. Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2020-05-29/01 - Jsme menší advokátní kancelář v centru Ostravy (Rybář & Karchňáková, www.rklegal.cz) a hledáme do týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou a pestrou náplň práce, možnost získat všeobecnou právní praxi, což je dobrá příprava na advokátní zkoušky, neformální přístup. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, dobrý písemný projev, znalost práva a chuť učit se novým věcem a rozvíjet se. Nástup dle dohody, mzda dle předchozích zkušeností. V případě zájmu nám pošlete životopis a průvodní dopis, proč byste u nás chtěli pracovat, kontaktní osoba JUDr. Hana Karchňáková, email: info@rklegal.cz

2020-05-29/02 • ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA • SPOLUPRACUJÍCÍ ADVOKÁT/KA • do AK KOUBÍKOVÁ LEGAL, menší pražské advokátní kanceláře se specializací na přeshraniční kauzy a mezinárodní právo soukromé. Nabízíme: velmi pestrou agendu, zázemí prosperující a rostoucí advokátní kanceláře, dennodenní využívání cizích jazyků, komunikaci se zahraničními klienty, možnost spolupráce s advokáty z cizích jurisdikcí, zkušenost s justicí v zahraničí, velmi příjemné pracovní prostředí. Odměna koncipient: 30 – 40 tis btto (v závislosti na předchozí praxi), odměna advokát: podíl z vybillovaných hodin (výše v závislosti na předchozí praxi). Abyste se mohli stát členem našeho týmu, požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka. Velkou výhodou je nad rámec angličtiny pokročilá znalost francouzského a / nebo španělského jazyka. CV a motivační dopis posílejte na email: info@koubikovalegal.eu.

2020-05-29/03 • OFFICE MANAŽER/KA • do AK KOUBÍKOVÁ LEGAL, menší pražské advokátní kanceláře se specializací na přeshraniční kauzy a mezinárodní klientelu. Náplň práce: zajišťování chodu kanceláře, administrativní podpora právního týmu, fakturace, vedení finančních výkazů a kooperace s daňovou poradkyní, komunikace s klienty, soudy, úřady, business development, HR aktivity, správa sociálních sítí a webu. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání (obchodní zaměření výhodou), pokročilá znalost anglického jazyka (velkou výhodou je nad rámec angličtiny pokročilá znalost francouzského a / nebo španělského jazyka), znalost MS Office, sociálních sítí, prostředí internetu. Zkušenost z podobné pozice v AK je výhodou, ale není nutností. Nabízíme: velmi pestrou agendu, řadu samostatných pravomocí, zázemí prosperující a rostoucí advokátní kanceláře, dennodenní využívání cizích jazyků, komunikaci se zahraničními klienty, velmi příjemné pracovní prostředí. CV a motivační dopis posílejte na email: info@koubikovalegal.eu.

2020-05-28/01 - Společnost KOPECKÝ & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku. Generální praxe - zejména trestní a sporná agenda. Vynikající pro získání zkušeností pro advokátní zkoušky. Nabízíme mladý přátelský kolektiv, služební telefon a notebook. Další benefity dohodou. V případě zájmu kontakt na mail: kopecky@ak-kopecky.cz nebo na tel. 736 65 65 00, JUDr. Adam Kopecký, LL.M.

2020-05-28/02 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: milan.vankat@akvankat.cz. Předem děkujeme.

2020-05-27/01 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro českou i mezinárodní klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům (35000-40000) a taktéž zajímavé služební benefity. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2020-05-26/01 - Ze zdravotních důvodů přenechám zařízenou kancelář o jedné místnosti, výborné umístění a dostupnost na soudy , nachází se na nám. Míru, Praha 2. K dispozici od 1.srpna 2020 popř. dříve dle dohody. tel. 602 83 69 74, email dr.saskova@aksaskova.cz

2020-05-22/01 - Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Panská 890/17, Praha 1 nabízí pozici Advokátního koncipienta / ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury. Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek. Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů. Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů. Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2020-05-21/01 - PODNÁJEM KANCELÁŘE V CENTRU PRAHY – nabízíme podnájem menší kanceláře v našich reprezentativních prostorách v centru Prahy s překrásným výhledem na historickou část města (ulice Lazarská, 6. NP). Celková plocha 20 m2, kancelář je nezařízená. V rámci podnájmu možnost využití 2 zasedacích místností, kuchyňky, terasy, wifi + služeb recepce (přebírání pošty, rezervace jednání, uvádění návštěv, příjem hovorů) + možnost umístění sídla. Jedná se o podnájem na dobu neurčitou. Cena dle dohody. Lze zajistit  parkovací místo za příplatek (po dohodě s vlastníkem a s ohledem na aktuální obsazenost podzemních garáží).  V případě zájmu či dotazů kontaktujte, prosím, Petru Cihlářovou, petra.cihlarova@ak-vych.cz

2020-05-20/01 - Menší, dobře zavedená advokátní kancelář Mgr. Ing. Martin Řehůřek působící v Brně se stálou klientelou shání na pozici koncipienta/tky absolventa/tku nebo i koncipienta/tku s případnou praxí. Zaměřujeme se na obchodní závazkové vztahy, korporátní právo, stavebnictví, veřejné zakázky a nemovitosti. Náplň práce je věcně zajímavá, nejedná se o formulářové práce. Požadavky: Zájem o práci v dané oblasti, logické myšlení, srozumitelné písemné a ústní vyjadřování, efektivní styl práce, odpovědný přístup. Práce v kolektivu pod odborným dohledem, nástup dle možností uchazeče. Přijmeme také případně studenta/studentku na placenou studijní praxi s perspektivou další spolupráce. Kontakt: m.rehurek@gmail.com

2020-05-20/02 - Advokátní kancelář Tomáš  Rašovský v Brně hledá pro tým právní podpory hromadné správy pohledávek kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka. Požadujeme : dokončené VŠ vzdělání – právnická fakulta, dobrou znalost práva a platných právních předpisů, ŘP skup. B a řízení služebního auta, uživatelskou znalost PC, znalost AJ výhodou. Životopis zasílejte na: kariera@rasovsky.cz

2020-05-20/03 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2020-05-15/01 - Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Panská 890/17, Praha 1 nabízí pozici Advokátního koncipienta / ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury. Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek. Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů. Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů. Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2020-05-12/01 - Nabízíme podnájem části kanceláře na adrese Rybná 678/9, Praha 1, s možností využití zasedací místnosti, kuchyňky a kancelářské podpory. Kancelář se nachází ve zrekonstruovaném a udržovaném domě. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Cena dle dohody. V případě zájmu kontaktujte Alici Havránkovou na telefonu 221 146 111 nebo e-mailem havrankova@centrum.cz.

2020-05-07/01 - Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Panská 890/17, Praha 1 nabízí pozici Advokátního koncipienta / ky. Nabízíme vám získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury. Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek. Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů. Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů. Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.

2020-05-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2020-05-05/01 - Nabízím podnájem kanceláře (2 místnosti) v Praze 10 - Strašnicích. Kanceláře jsou kompletně zařízené. V blízkosti metra A Strašnická. Možnost parkování. Cena 5.000,- Kč vč. poplatků. K dispozici ihned. Kontakt: JUDr. Lukáš Martinek, 777420480, martinek@akmartinek.cz.

2020-05-04/01 - Ze zdravotních důvodů přenechám zařízenou kancelář, částečně starožitným nábytkem, u nám Míru, Praha 2. V případě zájmu mne kontaktujte na - dr.saskova@aksaskova.cz

2020-04-30/01 - Advokátní kancelář dvou samostatných advokátů hledá kolegu do uvolněné samostatné kanceláře na adrese Národní 961/25, Praha 1. Jedná se o podnájem místnosti cca 28 m2 sloužících k výkonu advokátní činnosti. Prostory advokátní kanceláře se nacházejí ve 4. patře objektu Palác Metro, sestávají ze tří samostatných kanceláří určených pro advokáty, společné zasedací místnosti, WC a koupelny. Uvolněná kancelář je vybavena nábytkem. Měsíční podnájemné činí 10.900 Kč + služby cca 1.900 Kč. Prostory po rekonstrukci, kanceláře jsou vybaveny internetovým připojením. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Rudolfa Šimona na e-mail: simon@msak.cz

2020-04-30/02 - Nabízíme podnájem 1 kanceláře 20m2 (možno i jako sdílená pro 2-3 osoby) u metra A - Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady. Kancelář má samostatný vchod z haly, je zrekonstruovaná (pronájem možný i včetně zařízení), v rámci nájmu je možné využívat společné prostory (vstupní hala, zasedací místnost, kuchyňka, toalety, popř. další služby). Vhodné i pro začínající advokáty (konzultace, substituce). Cena včetně služeb je 11.000,- Kč měsíčně. V případě dotazů či zájmu o prohlídku prostor, nás kontaktujte: advokatipraha3@email.cz nebo tel.: 603 975 503.

2020-04-28/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta / koncipientky se zájmem o obor. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Praxe vítána, nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na emailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz

2020-04-27/03 - Advokátní kancelář Šubrtová & Sršňová & Bláhová  se zaměřením na generální praxi sídlící v Šumperku hledá advokátního koncipienta. Kancelář se zabývá agendou civilní, trestní i správní. Mezi naše požadavky patří odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kancelar@akss.cz.

2020-04-17/01 - Nabízím podnájem části kanceláře na adrese Petrská 1136/12, Praha 1, s možností využití zasedací místnosti, recepce a kuchyňky. Kancelář se nachází ve zrekonstruovaném a udržovaném domě s výhledem na Petrskou věž a kostel Sv. Petra. Velmi dobrá dopravní dostupnost. Cena: 6.000,- Kč měsíčně. V případě zájmu kontaktujte Tomáše Maxu na telefonu 608 213 300 nebo e-mailem maxa@akmaxa.cz.

2020-04-10/01 - K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 25m2 + balkon na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným (část. kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. i připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 17.900,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie, požadována bude i vratná kauce na 3 měsíce. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi