Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2018-05-19/01 - Advokátní kancelář AKK JUDr. Dana Kořínková Ph.D., LL.M. (www.akkorinkova.cz) v Praze-Karlíně přijme studenty právnické fakulty a advokátní koncipienty se znalostí angličtiny a němčiny, případně alespoň jednoho z těchto jazyků. V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu v českém a příslušném cizím jazyce na e-mailovou adresu bauerova@akkorinkova.cz.

2018-05-18/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-05-18/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-05-18/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-05-17/01 - Advokátní kancelář Šmoková & Vinopal s.r.o. se sídlem v Pardubicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Naše kancelář se zabývá generální praxí, tudíž nabízíme získání zkušeností v oblasti občanského, obchodního, správního i trestního práva, a to včetně zastupování klientů před soudy a správními orgány. Požadujeme samostatné uvažování, pečlivost a nejlépe i řidičský průkaz sk. B. Kromě získání bohaté praxe nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, možnost případné budoucí spolupráce, mladý a přátelský pracovní kolektiv a kancelář v centru města. Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis prosím zasílejte na email: kancelar@advokatisv.cz. Děkujeme.

2018-05-17/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-05-17/03 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář.Mzda v rozsahu od 25.000,-Kč do 38.000,-Kč, dle Vašich schopností a zkušeností.Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl.Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-05-16/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-05-16/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-05-16/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o. Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2018-05-15/01 - Zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky, právníka/právničky, praktikanta/ky. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost, schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586, +420 577212835

2018-05-15/02 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nového kolegu, a to konkrétně pro pozici: ADVOKÁT/KA specializující se primárně na obchodní právo a právo obchodních korporací. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích, širokou škálu benefitů: jazykové vzdělávání, k dispozici skvělá káva a nápoje, team building, zajímavou a komplexní praxi, v rámci které budete pracovat s menšími i velkými klienty, s jednotlivci i firmami, s českými i zahraničními subjekty. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém na emailovou adresu: job@drvlegal.cz.

2018-05-15/03 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nového kolegu, a to konkrétně pro pozici: KONCIPIENT/KA specializující se primárně na obchodní právo a právo obchodních korporací, vhodné i pro ABSOLVENTY. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích, širokou škálu benefitů: jazykové vzdělávání, stravenky, k dispozici skvělá káva a nápoje, team building, zajímavou a komplexní praxi, v rámci které budete pracovat s menšími i velkými klienty, s jednotlivci i firmami, s českými i zahraničními subjekty. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém na emailovou adresu: job@drvlegal.cz.

2018-05-15/04 - Advokátní kancelář se sídlem ve Frýdku-Místku přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo, schopnost rychle se orientovat v problému, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, samostatnost, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: služební automobil i k soukromým účelům a stravenky. Nástup možný od 1.8.2018 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: rajecka@advokati-cz.com.

2018-05-15/05 - Advokátní kancelář Balcar, Polanský & Spol., se sídlem v centru Prahy, přijme do svého týmu koncipienta či koncipientu, který bude mít možnost získat praktické zkušenosti v hlavních oborech právní praxe v příjemném pracovním prostředí. Naše kancelář poskytuje komplexní právní služby a díky tomu nabízíme dobrou průpravu k advokátním zkouškám. Požadujeme dobré pracovní nasazení, iniciativu, schopnost řešit právní problémy a dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na adresu: veronika.hubrtova@bapol.cz

2018-05-15/06 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o. Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2018-05-14/01 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. hledá do svého pražského týmu  advokátní koncipienty/ky případně absolventy s praxí se zájmem nebo znalostí smluvní dokumentace FIDIC. Nabízíme odpovídající ohodnocení, práci v profesionálním mladém týmu s možností osobního rozvoje a získání odborné praxe. Hlavní náplň práce: Účast na jednáních s klienty, sepisování a připomínkování smluv, projednávání sporných záležitostí týkajících se smluvních obchodních podmínek včetně FIDIC v oblasti soukromého a veřejného práva (claim management). Výhodou zkušenost s aplikací FIDIC nebo zájem o tuto oblast, znalost NOZ, zákona o obchodních korporacích, prezentační, komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost. Pokročilé uživatelské dovednosti práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka, všeobecný právní přehled. Pozice je vhodná zejména pro absolventy s praxí získanou při studiu či koncipienty s kratší koncipientskou praxí. V případě, že Vás naše nabídka zaujala  a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete prosím Váš životopis na recepce@hvhlegal.cz.

2018-05-14/02 - Nabízím pronájem kancelářských prostor v centru Prahy, Spálené ulici, 2. patro. K dispozici jsou 4 místnosti + recepce + kuchyňka + sociální zařízení. K pronájmu k dispozici září/říjen 2018. Pro více informací pište na email sekretariat@ak-kratochvilova.cz  nebo volejte na tel: 731 615 443 p. Novotná -asistentka.

2018-05-14/03 - Advokátní kancelář Polverini Strnad (www.ak-ps.eu) příjme pro kancelář v Praze ADVOKÁTA s praxí a prověřenými zkušenostmi v oblasti korporátního práva, práva nemovitostí, insolvenčního práva či obchodního práva. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, výbornou znalost angličtiny, nadstandardní odborné znalosti, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v československé kanceláři se zahraniční účastí, možnost profesního růstu a tomu odpovídající zajímavé a motivační finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2018-05-14/04 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-05-11/01 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-05-11/02 - AURIXA s.r.o., advokátní kancelář přijme do svého týmu posilu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA se zkušenostmi či zájmem profilovat se v oblasti obchodního a korporátního práva, práva nemovitostí a transakčního práva. Nabízíme zajímavou, různorodou práci pro prestižní klientelu, perspektivu profesního růstu, dobré platové ohodnocení, příjemný kolektiv v moderním prostředí v centru Prahy. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, znalost angličtiny nebo jiného jazyka výhodou. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu aurixa@aurixa.com nebo volejte na telefon +420 227 023 851.

2018-05-10/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-05-10/02 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-05-10/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-05-10/04 - Všetečka Zelený Švorčík Kalenský a partneři, advokátní a patentová kancelář hledá do svého týmu advokáta/advokátku, advokátní koncipientku/advokátního koncipienta. Naše advokátní kancelář se zaměřuje na poskytování právních služeb zahraničním i českým klientům v oblasti obchodního a občanského práva, pracovního práva, správního práva, ochrany hospodářské soutěže aj. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení, pracovní dobu zohledňující a podporující osobní život uchazeče. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu : marie.dohnalova@sak-alo.cz

2018-05-10/05 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o. hledá pro svou ostravskou kancelář studenty 5. ročníku magisterského studia oboru právo či právníka s praxí na pozici advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, nabízíme koncipientům zajímavou práci v mladém kolektivu a nadstandardní mzdové ohodnocení. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2018-05-10/06 - Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy nabízí podnájem velké místnosti 28m2, v ulici Národní, v Paláci Metro; možno i s nábytkem, k dispozici jednací místnost s kuchyňkou, sociální zařízení, recepce. Prostory po rekonstrukci, kanceláře jsou vybaveny internetovým připojením. Nájemné 10 900,- Kč + podíl na službách (cca 1 500,-Kč až 2 000,-Kč), možno i pro dvě osoby. V případě zájmu kontaktujte: Mgr. Rudolf Šimon, tel. 603 87 46 43 nebo e-mail: simon@msak.cz.

2018-05-09/01 - JUDr. Naděžda Zetková, advokátka, přijme advokátního kocipienta (koncipientku) na pracoviště v kanceláři v Rožnově pod Radhoštěm, Bezručova 206. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu zetek@roznovpr.cz příp. nás kontaktujte na tel. čísle 608400226.

2018-05-09/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-05-09/03 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-05-04/01 - Zavedená advokátní a insolvenční kancelář v Olomouci hledá novou posilu na pozici advokátního koncipienta na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31.5.2018 na mail: ak.janousek@seznam.cz.

2018-05-04/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-05-04/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-05-04/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-05-04/05 - Zavedená advokátní kancelář nabízí kolegovi/kolegům podnájem kanceláře, resp. 2 místností (lze i jednotlivě), a to místnosti o rozloze 13 m2 s kapacitou 2 pracovních míst a místnosti o rozloze 11 m2 s kapacitou 1 pracovního místa v Praze 1, v blízkosti stanice metra Náměstí republiky a Florenc. Místnosti jsou částečně zařízeny nábytkem, připojení k internetu je k dispozici. Možnost umístnění sídla je samozřejmostí. Po dohodě možno využívat též zasedací místnost či kapacitu sekretariátu. Cena dohodou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na mailu info@adkins.cz či na tel. 604 609 530.

2018-05-04/06 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2018-05-04/07 - Advokátní kancelář Mgr. Petry Severové se sídlem v Sokolově hledá kolegu/ kolegyni na pozici  advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, znalost německého jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím životopis na e-mailovou adresu: akseverova@seznam.cz. Děkujeme.

2018-05-03/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.        

2018-05-03/02 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. hledá do svého pražského týmu  advokátní koncipienty/ky případně absolventy s praxí se zájmem nebo znalostí smluvní dokumentace FIDIC. Nabízíme odpovídající ohodnocení, práci v profesionálním mladém týmu s možností osobního rozvoje a získání odborné praxe. Hlavní náplň práce: Účast na jednáních s klienty, sepisování a připomínkování smluv, projednávání sporných záležitostí týkajících se smluvních obchodních podmínek včetně FIDIC v oblasti soukromého a veřejného práva (claim management). Výhodou zkušenost s aplikací FIDIC nebo zájem o tuto oblast, znalost NOZ, zákona o obchodních korporacích, prezentační, komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost. Pokročilé uživatelské dovednosti práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka, všeobecný právní přehled. Pozice je vhodná zejména pro absolventy s praxí získanou při studiu či koncipienty s kratší koncipientskou praxí. V případě, že Vás naše nabídka zaujala  a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete prosím Váš životopis na recepce@hvhlegal.cz.

2018-05-03/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-05-03/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odborný rozvoj a zajímavé platové podmínky. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2018-05-02/01 - Advokátní kancelář Mgr. Petr Hanyk se sídlem v Praze – Malá Strana, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo. V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu sekretariat@advokati-phm.cz

2018-04-30/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-30/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-04-30/03 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář.Mzda v rozsahu od 25.000,-Kč do 38.000,-Kč, dle Vašich schopností a zkušeností. Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl.Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-27/01 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme tři advokáti a asistentka). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel. 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2018-04-27/02 - Nabízím podnájem v plně vybavené advokátní kanceláři v Praze 10 na Vinohradech, Hradešínská ulice. Cena 7.000,- Kč/měsíc, volné ihned. V ceně je zahrnuto: možnost využívání jednoho pracovního místa včetně PC, využívání reprezentativní zasedací místnosti, kuchyňky, soc. zařízení a základního kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební materiál atd.), internet, úklid, služby.  Dle dohody možnost spolupráce i využití asistenta.  Kontakt: Mgr. Jana Holcová, email: akzilvarova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731.

2018-04-27/03 - Advokátní kancelář Lichtenstein Legal s.r.o. se sídlem v Praze 5 na Andělu přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENA/KONCIPIENTKU a ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU. Naše kancelář poskytuje právní služby renomovaným klientům z korporátního sektoru i veřejnoprávním institucím. Nabízíme pracovní uplatnění v mnoha oblastech právních služeb, včetně zastupování před soudy a dalšími orgány.  Od uchazečů očekáváme především zájem o advokacii a aktivní přístup k práci. Znalost některého světového jazyka výhodou, předchozí praxe není podmínkou. Zájemci nás mohou kontaktovat na telefonu 725 860 588 nebo na e-mailu office@aklichtenstein.com.

2018-04-27/04 - JAŠEK LEGAL  advokátní kancelář s.r.o. se sídlem Praha 1, Pařížská 11 přijme do svého týmu STUDENTA / STUDENTKU. Vaší náplní práce bude podpora advokátů a koncipientů při řešení  kauz,  jednání se soudy a s úřady,  administrativní podpora kanceláře, pochůzky. Požadujeme  anglický jazyk, německý jazyk výhodou,  schopnost na sobě pracovat,  profesionální vystupování, zodpovědnost, flexibilitu a možnost docházet  1 - 2 dny v týdnu. Nabízíme zaškolení,  příležitost získat odborný růst,  příjemné  pracovní prostředí.  Nástup dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky s životopisem na email  office@jasek-legal.cz.

2018-04-26/01 - Prodám talár po manželovi, velikost M,  zhotovení Blažek. S pouzdrem. Kontakt Kolářová 603576941

2018-04-26/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-04-26/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-04-26/04 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi a praxí v oboru občanského a obchodního práva. Znalost právnické němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2018-04-26/05 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi v oboru občanského a obchodního práva. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2018-04-26/06 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. sídlící v centru Prahy u náměstí Republiky, přijme právního asistenta/asistentku, jakožto odbornou a administrativní podporu našeho právního týmu. Náplní práce je především příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy a úřady, zpracovávání právních rešerší a analýz, ale i monitoring judikatury a legislativních změn. Povinností právního asistenta/asistentky bude samozřejmě také komunikace s klienty a obchodními partnery, samostatná koordinace jednodušších úkolů a možnost účasti a našich jednání. Hlavní požadavky pro tuto pozici jsou pokročilá znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou), uživatelská znalost MS Office a studium na právnické fakultě. Pro tuto práci je nutná taktéž spolehlivost a zájem o kvalitu vlastních výstupů. Naše advokátní kancelář hledá především někoho se zájmem o dlouhodobou spolupráci s možností pracovat 2 až 3 dny v týdnu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Kromě finančního ohodnocení 125 Kč/hod. Vám nabízíme příležitost karierního růstu, plnění zajímavých úkolů spadajících do různých právních odvětví, příležitost účastnit se firemních akcí a především osobní přístup.V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.hajekzrzavecky.cz.

2018-04-26/07 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. V případě zájmu prosím zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu: milan.vankat@akvankat.cz. Předem děkujeme.

2018-04-25/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci s pevnou pracovní dobou, odměna 18.000 až 25.000 Kc, 5 sick days v roce. Nástup ihned / dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2018-04-25/02 - Do naší advokátní kanceláře KMVS hledáme studenty se zájmem o farmaceutické právo. Studenti mají možnost se u nás věnovat jak uvedené specializaci, tak v případě zájmu i úkolům z oblasti generální praxe (pracovní právo, reklamní právo, osobní údaje a další). Předpokládaný rozsah práce je 2 – 3 dny v týdnu, v čase a dle potřeb studenta. Nástupní odměna činí 120 Kč/h s možností zvýšení v případě dlouhodobé spolupráce. Sídlíme na Malé Straně. Pokud Tě zajímá spolupráce, ve které je možné po ukončení studia dále pokračovat v rámci koncipientské praxe, práce v mladém kolektivu s rovným přístupem ke všem kolegům a v zázemí advokátní kanceláře se stabilní dlouholetou klientelou, napiš nám na adresu office@kmvs.cz

2018-04-24/01 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář.Mzda v rozsahu od 25.000 do 38.000,-Kc, dle Vašich schopností a zkušeností.Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl.Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-23/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu advokátního koncipienta či spolupracujícího advokáta. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv a odborný rozvoj. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2018-04-23/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Jiří Kokeš hledá do svého týmu Právníka,  Advokátního koncipienta/ Advokátní koncipientku, případně i studenta/ku  5.ročníku PF na výpomoc při studiu. Nabízíme možnost osobního i kariérního růstu,  trvalou spolupráci po složení ukončení studia, příp.po absolvování advokátní zkoušky. Samozřejmostí je práce v týmu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme spolehlivost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem. Místo výkonu práce: Příbram. Termín nástupu: dohodou. Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na e-mail:katerina.bambasova@ak-kokes.cz

2018-04-23/03 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal studenta 3. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2018-04-23/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2018-04-23/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2018-04-23/06 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-23/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-23/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-04-23/09 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-23/10 - Advokátní kancelář MIKŠ & SUK s.r.o., sídlící na adrese Na Slupi 134/15, Praha 2, přijme do svého týmu asistentku.  Požadujeme spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatného uvažování,  psaní všemi deseti,  znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu: Advokátní kancelář MIKŠ & SUK s.r.o., Na Slupi 15, 128 00 Praha 2, nebo e-mailovou adresu miksasuk@akms.cz.

2018-04-20/01 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s., sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností nikoliv podmínkou. Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2018-04-20/02 - Advokátní kancelář KJM legal s.r.o. sídlící v Brně, Hlinky 142a, přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, praxi, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC, znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu sekretariat@kjmlegal.cz

2018-04-20/03 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-04-20/04 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici STUDENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme studenta/ku 4 – 5. ročníku právnické fakulty, odpovídající úroveň právního myšlení, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz   Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-20/05 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-20/06 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; příjemné pracovní prostředí; přímou spolupráci s partnery kanceláře; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; odpovídající úroveň právního myšlení; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2018-04-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem ve Frýdku-Místku přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo, schopnost rychle se orientovat v problému, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, samostatnost, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: služební automobil i k soukromým účelům a stravenky. Nástup možný od 1.8.2018 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: rajecka@advokati-cz.com.

2018-04-19/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-04-18/01 - Zavedená advokátní kancelář na Praze 2 hledá  do svého týmu koncipienta/koncipientku. Je vhodné i pro absolventy či končící studenty.  Žadatel by měl být schopen komunikace v A a N a měl by mít řidičský průkaz. Požadujeme pečlivý a odpovědný přístup, chuť se dále učit. Vykonáváme generální praxi, zastupujeme před soudy, píšeme stanoviska, zpracováváme různé analýzy.  Nabízíme zajímavou a různorodou práci, možnost profesního růstu, individuální přístup, odpovídající ohodnocení a časovou flexibilitu. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte na adresu info@ak-hulmak.cz.

2018-04-17/01 - Advokátní kancelář JURÁŇ se zaměřením na obvyklé i méně časté právní specializace (medicínské právo, dopravní právo, ochrana osobních údajů) hledá na pobočku v Blansku kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme: rozmanitou praxi, pravidelnou účast u soudních jednání, práci přímo s klienty, aktivní úlohu školitele při přípravě koncipienta na advokátní ZK, 5 týdnů dovolené, sick days. Očekáváme: ochotu soustavně se vzdělávat, výborný písemný projev, příjemné a přátelské vystupování, zodpovědnost a loajalitu, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), dobrou znalost práce na PC (ASPI, MS Office). CV zasílejte na office@advokat-juran.cz. Vhodné pro absolventy, již nyní se mohou hlásit i budoucí absolventi s termínem ukončení studia jaro/léto 2018.

2018-04-17/02 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – nejlépe absolvent i bez praxe; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-04-17/03 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme na plný úvazek do svého týmu asistentku. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, znalost PC, znalost cizích jazyků výhodou.Náplní práce: administrativní podpora a zajišťování plynulého chodu kanceláře, provádění jednoduchých právních úkonů, komunikace s úřady, pochůzky, příprava podkladů, fakturace apod. Pracoviště: Praha - Vinohradská.Životopis + foto zasílejte na: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-04-17/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední v centru Prahy/v centru Chomutova, přátelský kolektiv, dobré finanční ohodnocení a další benefity, kvalitní přípravu na advokátní zkoušky. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-16/01 - Advokátní kancelář VOLF a partneři se sídlem na Andělu přijme do svých řad nového kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Naše kancelář má všeobecné zaměření a kandidátům na inzerovanou pozici tedy nabízí získání praktických znalostí a zkušeností v různých oblastech práva, což je důležitým předpokladem pro úspěšné složení advokátní zkoušky. V rámci praxe v naší kanceláři si vyzkoušíte nejen práci v kanceláři, ale i účast u soudních jednání, jednání s úřady, klienty ve výkonu vazby/TOS. Zkrátka - získáte široké spektrum dovedností. Od uchazeče očekáváme výborné právní znalosti a schopnost je aplikovat v praxi, skutečný zájem o práci v advokacii, spolehlivost, zodpovědný a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, přátelskou povahu, loajální a vstřícný přístup ke kanceláři i klientům. Nástup od 1.5.2018. Své životopisy, prosím, zasílejte na adresu michala.zlevska@akvolf.cz.

2018-04-15/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.        

2018-04-13/01 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme tři advokáti a asistentka). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel. 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2018-04-13/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-13/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-04-13/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-04-13/05 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kancelář v Pardubicích studenta 3. až 5. ročníku právnické fakulty, a to na dlouhodobou spolupráci převážně s právní agendou, náplň práce je velmi obdobná juniorní koncipientské pozici. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu info@akprp.cz.

2018-04-13/06 - Hledáme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost a pečlivost, dobrou znalost českého jazyka, uživatelskou znalost PC a chuť pracovat. Nabízíme generální praxi, příjemné pracovní prostředí ve středně velké kanceláři v centru Prahy a ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Předchozí zkušenosti v advokacii a AJ vítány. Nabídky s životopisem zasílejte, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2018-04-13/07 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných z trestných činů, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden školitelem advokátem či kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas a dále vstřícnost při potřebě uvolnění z práce z osobních či zdravotních důvodů apod. Navíc všichni dosavadní koncipienti uspěli při skládání advokátních zkoušek napoprvé. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2018-04-13/08 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-04-12/01 - Advokátní kancelář JUDr. Michala Zemana, se sídlem Navrátilova 664/10, 110 00 Praha 1, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU. Advokátní kancelář se zabývá generální praxí, včetně práva trestního. Výhodou je znalost anglického nebo německého jazyka. Z naší strany nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou a pestrou práci a individuální přístup. Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte na email zeman@advokacie24.cz. Michal Zeman

2018-04-12/02 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář.Mzda v rozsahu od 25.000 do 38.000,-Kc, dle Vašich schopností a zkušeností.Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl.Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost.Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-12/03 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-04-12/04 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým. Hledáme STUDENTY 4.-5. ROČNÍKU PRF a ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTY. Termín nástupu dohodou. Naše specializace: GDPR, duševní vlastnictví, veřejné zakázky, IT/ICT a softwarové právo, nemovitosti, e-commerce, fúze a akvizice. „Nemusíš být nutně expert, ale měl by ses umět rychle zorientovat, dávat si věci dohromady a mít chuť se neustále učit novým věcem. Ačkoliv nejsme mezinárodní kancelář, angličtina se Ti bude u nás hodit. Strategické nebo analytické myšlení, talent spojovat si různé věci a schopnost se rychle učit budou Tvojí výhodou.“ Více informací o kanceláři: www.kroupahelan.cz. Těšíme se na Tvůj životopis! Zašli jej prosím na kancelar@kroupahelan.cz.

2018-04-11/01 - Malá advokátní kancelář se zaměřením na zahraniční klientelu příjme do svého týmu studenta právnické fakulty na pozici advokátního asistenta. Náplní práce bude kromě administrativní výpomoci, příprava právních dokumentů a to nejen těch jednodušších, komunikace s klienty i úřady, přípravy rešerší nejen právního charakteru ale souvisejících i se skutkovým stavem případů. Nabízíme práci v komorním kolektivu spočívající v úzké spolupráci s advokátem na jednotlivých případech a možnosti poznat chod advokátní kanceláře od A do Z. Požadujeme pracovní nasazení a zájem o to učit se novým věcem, schopnost dohovořít se německým jazykem. Životopisy zasílejte na adresu: info@cunningham.cz. Nástup možný ihned. Pracovní doba dle dohody.

2018-04-11/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu / kolegyni ADVOKÁTA/ ADVOKÁTKU do týmu specializovaného na zdravotnické právo. Výborná znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení. Rozsah práce a počátek spolupráce dohodou. V případě zájmu zasílejte své CV na emailovou adresu: andrea.koprivova@akdap.cz.

2018-04-10/01 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme:  AJ či NJ (další jazyky výhodou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce + motivační dopis na adresu petra.cihlarova@ak-vych.cz

2018-04-10/02 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro mezinárodní i českou klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a motivační finanční ohodnocení. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2018-04-09/01 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce  jednu  místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. K dispozici telefonní spojení, připojení na internet a příslušenství kanceláře. Možnost vzájemné spolupráce. Cena dle dohody. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2018-04-09/02 - Advokátní kancelář Arrows advokátní kancelář s. r. o. se sídlem v Praze, přijme do svého týmu pro pobočku v Olomouci koncipienta/tku. Nabízíme stálý pracovní poměr bez přesčasů s pravidelně rozloženou pracovní dobou. Práci s možností konzultací se zkušenějšími kolegy, samostatnou komunikaci s klienty a práci na jejich projektech. Možnost kariérního postupu. Nadprůměrné finanční ohodnocení. Požadujeme splnění zákonných podmínek pro výkon povolání advokátního koncipienta. Zájem učit se praktické postupy uplatňování práva v advokátní kanceláři, schopnost pracovat samostatně i v týmu. Znalost angličtiny aktivně, další jazyk výhodou. Praxe výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj strukturovaný životopis na stehlik@arws.cz

2018-04-09/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2018-04-09/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2018-04-06/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2018-04-06/02 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných z trestných činů, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden školitelem advokátem či kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas a dále vstřícnost při potřebě uvolnění z práce z osobních či zdravotních důvodů apod. Navíc všichni dosavadní koncipienti uspěli při skládání advokátních zkoušek napoprvé. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2018-04-06/03 - Advokátní kancelář JUDr. Josef Čech a JUDr. Svatopluk Bunda v centru Ústí nad Labem, poskytující komplexní právní služby, se zaměřením zejména na trestní, občanské, rodinné a správní právo, hledá nového perspektivního kolegu – advokáta/advokátku  s dobrými znalostmi a alespoň s minimální praxí a zkušenostmi v oborech trestního, občanského, rodinného, pracovního, správního a obchodního práva. Požadujeme samostatnost, pečlivost, komunikativnost  a odpovědný přístup k práci, nabízíme předání bohatých odborných a praktických zkušeností, zajímavou a rozmanitou práci  v malém přátelském pracovním kolektivu, Znalost anglického či německého jazyka vítána. V případě Vašeho zájmu, prosíme, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu judr.cech@volny.cz nebo na adresu advokátní kanceláře JUDr. Josef Čech  a  JUDr. Svatopluk Bunda, Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem. Kontaktní telefony 724048515,475220352

2018-04-05/01 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem U Sirkárny 467/2A, 370 04 České Budějovice, přijme do své rozvíjející se advokátní kanceláře advokátního koncipienta / advokátní koncipientku (i studenta / studentku 5. ročníku) na částečný či plný úvazek se znalostí německého jazyka a ochotou učit se dalším věcem. Nabízíme zázemí dlouhodobě fungující kanceláře, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, odpovídající plat a rozvoj zkušeností. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém jazyce na e-mail: sekretariat@majchrak.cz.

2018-04-05/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme příjemné pracovní prostřední, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení a další benefity. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-04-05/03 - Zavedená mezinárodní advokátní kancelář MATAS & PARTNER, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme koncipienta/koncipientku do svého týmu. Co očekáváme: odpovídající znalost platného práva, schopnost konstruktivního myšlení, týmovou práci a motivaci učit se novým věcem, pracovat na osobním rozvoji. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci s přeshraničním přesahem pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost se zdokonalit v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzděláváním. Nabízíme rovněž adekvátní finanční ohodnocení. Případné zájemkyně a případní zájemci nechť nás kontaktují na robert.matas@ak-matas.com, kdy k průvodnímu dopisu připojí rovněž životopis v českém, anglickém či německém jazyce.

2018-04-05/04 - Zavedená mezinárodní advokátní kancelář MATAS & PARTNER, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme studenty do svého týmu. Hledáme studentky a studenty právnických fakult 3., 4. a 5. ročníku s odpovídající znalostí platného práva, schopností konstruktivního myšlení, týmové práce a motivací učit se novým věcem, pracovat na osobním rozvoji a touhou seberealizovat se v oblasti advokacie. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci s přeshraničním přesahem pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost se zdokonalit v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzděláváním. Nabízíme rovněž adekvátní finanční ohodnocení. Co se týče pracovní doby, rádi přijmeme studentku či studenta pro rozsah poloviny týdenního pracovního úvazku, jiný rozsah pracovní doby je možné domluvit. V případě oboustranného zájmu rádi uvítáme dlouhodobou spolupráci v podobě následné koncipientské praxe. Případné zájemkyně a případní zájemci nechť nás kontaktují na robert.matas@ak-matas.com, kdy k průvodnímu dopisu připojí rovněž životopis v českém, anglickém či německém jazyce.

2018-04-05/05 - ARROWS, advokátní kancelář (Dříve DOHNAL PERTOT SLANINA, LEGALCOM A HSL LEGAL) hledá vedoucího advokáta do Prahy. Hledáme člověka, který bude mít 90.000,- Kč měsíčně s dalšími výraznými složkami odměny vázanými na jeho manažerský výkon. Tzn. hledáme advokáta - manažera, který ví co chce, který se při splnění podmínek může stát partnerem. Naším člověkem je ten, kdo bude organizačně vést cca 10 dalších právníků. V řídícím týmu bude přímo s vedoucími advokáty ostatních poboček a partnery a bude aplikovat dohodnuté postupy a provádět jejich zlepšování. Je to osoba, která bude mít zásadní vliv na všech 70 členů celé poradenské skupiny. Obsahem práce je managing právníků pražské kanceláře, pravidelná kontrola a reporting týmu, konzultace a metodické vedení vybraných případů s ostatními právníky a další. Očekáváme manažerské dovednosti, praxi advokáta minimálně 3 roky, schopnost vést tým a zadávat a dotahovat úkoly.Uchazeče prosím o kontakt na dohnal@arws.cz

2018-04-05/06 - FIALOVÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ sídlící v Praze na Vinohradech přijme do svého týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU - ADVOKÁTNÍHO KONCIPENTA/KONCIPIENTKU s výbornou znalostí anglického jazyka a zájmem o platné právo. Přivítáme zejména ochotu dále prohlubovat svou odbornost, profesionální přístup, pečlivost, samostatnost, argumentační zdatnost. Znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme dlouhodobé působení ve stabilním a příjemném prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře; zajímavou a různorodou práci, obzvlášť se zaměřením na korporátní právo, mediální právo, problematiku ochranných známek, ochranu osobních údajů, GDPR aj.; příležitost pracovat pro prestižní českou a zahraniční klientelu; nadstandardní finanční ohodnocení; možnost odborného a profesního růstu; občerstvení na pracovišti a 5 týdnů dovolené. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 225 341 414, popřípadě na e-mail: info@fialova-ak.cz, kam můžete rovněž zasílat svůj strukturovaný životopis. Více informací o naší kanceláři naleznete na www.fialova-ak.cz.

2018-04-04/01 - AK Petrásek & Slepička se sídlem na Palackého ulici nedaleko Václavského náměstí hledá absolventa právnické fakulty na pozici advokátní koncipient/ka. Naše kancelář se primárně zabývá insolvenčním právem, jelikož úzce spolupracujeme s kanceláří insolvenčního správce. Nabídka je tak vhodná i pro absolventy, kteří v budoucnu uvažují o pozici insolvenčního správce a potřebují získat nutné zkušenosti. Mimo to je možné získat praxi např. ze sportovního nebo trestního práva. Nástup možný ihned nebo dle dohody – konec semestru, absolvování státnic apod. V případě zájmu zašlete své CV do 30. 4. 2018 na adresu hreben@insolvencnispolecnost.cz.

2018-04-03/01 - Advokátní koncipient. Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem na Andělu v Praze 5. Hledáme advokátního koncipienta/ku s cílem zdokonalit sebe a zároveň posouvat dopředu i naši kancelář. Mzda v rozsahu od 25.000 do 38.000,-Kc, dle Vašich schopností a zkušeností. Nabízíme dlouhodobou perspektivu, příjemné pracovní prostředí s mladým kolektivem, nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce,  možnost rozvoje v rámci nových právních oborů, Perfektní dopravní dostupnost - Praha 5 Anděl. Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a privátních projektů. Nové nápady, loajalita a vstřícnost je v tomto směru samozřejmostí. Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2018-04-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Marcely Neuwirthové s kancelářemi v Ostravě a Havířově přijme do svého týmu advokátní koncipienty/ky a právní praktikanty - studenty právnické fakulty . Požadujeme analytické myšlení, samostatnost, pracovní nasazení.   Nabízíme všestranou generální praxi, velmi dobré finanční ohodnocení, firemní benefity, služební automobil k využití i k soukromému použití, příjemné pracovní prostředí. Životopisy zasílejte na info@akneuwirthova.cz.

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 273 193 111
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 513 030 111
e-mail: sekr.brno@cak.cz