Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2018-07-13/01 - Advokátní kancelář se sídlem ve Frýdku-Místku přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo, schopnost rychle se orientovat v problému, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, samostatnost, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: služební automobil i k soukromým účelům a stravenky. Nástup možný od 1.8.2018 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: rajecka@advokati-cz.com.

2018-07-12/01 - Nabízím podnájem kanceláře v Praze 2 v Rubešově ulici, celková plocha 120 m2 , 4 místnosti, kuchyňka, 2xWC, balkón. Kancelář je zařízená. K podnájmu je určena polovina prostor, možnost užívat od 08/2018. Vhodné vidět. Náklady na polovinu kanceláře jsou podnájem 13.140,- Kč/měsíčně bez DPH (možnost účtovat bez DPH) a záloha na služby internet, elektřina, plyn ve výši 1.500,- Kč bez DPH. V případě zájmu či pro více informací pište na m.laipoldova@advokat-laipold.cz.

2018-07-12/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-07-10/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2018-07-10/02 - Zavedená advokátní a insolvenční kancelář v Olomouci hledá novou posilu na pozici advokátního koncipienta na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mail: ak.janousek@seznam.cz.

2018-07-10/03 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, zejména v oblasti obchodního a správního práva, samostatný a aktivní přístup k řešení problémů, analytické myšlení a schopnost formulovat. Podmínkou je znalost německého a/nebo anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. Nabízíme zajímavou, pestrou a vysoce kvalifikovanou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobější spolupráce a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu hejzlar@kodaplegal.cz.

2018-07-10/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-07-09/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-07-09/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-07-09/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-07-09/04 - Dvě samostatné advokátky hledají kolegyni/kolegu do místnosti v naší advokátní kanceláři na Praze 10 - Vršovice, cca 5 minut od Areálu na Míčánkách. Zájemci mohou psát na email: cvikadvokat@gmail.com.

2018-07-04/01 - Advokátní kancelář Mgr. Terezy Haraštové a Mgr. Kristýny Coufalové se sídlem v Brně přijme uchazeče na místo advokátního koncipienta.Požadujeme: praxi v oboru, uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů.V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@akcapar.cz.

2018-07-03/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-07-03/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-07-02/01 - Přijmeme advokátního koncipienta, jakož i studenta práv vyššího ročníku, který hledá generální praxi, který ví, proč nepracovat pouze v jednom právním oboru a který uvítá přednosti práce v malém kolektivu. Obvyklý plat plus motivační program. Neformální sick days, flexibilita pracovní doby. Jestli to s námi chcete zkusit, posílejte životopis na klimes@klimescerny.cz, s označením KONCIPIENT, nebo STUDENT. Více o nás naleznete na http://www.klimescerny.cz.

2018-07-02/02 - Advokátní kancelář HRUBÝ & BUCHVALDEK, sídlící v centru Prahy, hledá posilu svého týmu v oblasti práva nemovitostí. Více informací na https://www.hblaw.eu/l/hledame-posilu/ Své životopisy zasílejte na info@hblaw.eu

2018-06-29/01 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme na plný úvazek do svého týmu asistentku.Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, znalost PC, znalost cizích jazyků výhodou.Náplní práce: administrativní podpora a zajišťování plynulého chodu kanceláře, provádění jednoduchých právních úkonů, komunikace s úřady, pochůzky, příprava podkladů, fakturace apod. Pracoviště: Praha - Vinohradská. Životopis + foto zasílejte na: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-06-29/02 - Advokátní kancelář Dajbych & Jíra, s.r.o., se sídlem Vinohradská , přijme studenta studentku 1. až 3.ročníku.Požadujeme: slušnost, samostatnost, flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem. Náplň práce : sepisování jednodušších právních dokumentů, archivace spisů, drobné administrativní práce, komunikace se soudy. Životopisy a foto prosím zasílejte na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2018-06-29/03 - Společná advokátní kancelář Balcar – Hrouzek – Veselý - Zelenková se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta či koncipientku. Nabízíme zajímavou praxi v širokém spektru oblastí práva, především pak v oblasti práva občanského, obchodního, trestního a veřejných zakázek, jejíž náplní bude i samostatné vedení jednotlivých případů, včetně jednání s klienty a účasti na jednáních před soudními a správními orgány. V případě úspěšné vzájemné spolupráce lze v této pokračovat i po složení advokátních zkoušek. Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě (event. student/ka 5. ročníku s předpokládaným dokončením studia v tomto roce), schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, uživatelská znalost MS Office. Znalost anglického jazyka výhodou. Předchozí praxe v AK není podmínkou, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: sak@akspol.cz

2018-06-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka, se sídlem pobočky v Ostravě, příjme advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme všestrannou pracovní praxi pro výkon samotné advokacie. Možnost profesního růstu, práce v mladém kolektivu. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, schopnost napsat strukturovaný text, analytické myšlení, samostatnost a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akropa@seznam.cz.

2018-06-27/02 - Malá advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme asistentku na zkrácený úvazek. Náplň práce: zajištění chodu kanceláře, komunikace s úřady, soudy a klienty, práce s dokumenty a spisy. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook) příjemné a reprezentativní vystupování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost. Předchozí praxe v AK vítána. V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně fotografie na níže uvedený email: office@foltynova.cz

2018-06-27/03 - Malá advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Znalost cizích jazyků je výhodou, nikoli však podmínkou. Činnost kanceláře je generální, s výjimkou trestní agendy. Své životopisy zasílejte, prosím, na adresu: info@aksubrtova.cz, a to do 20. července 2018.

2018-06-26/01 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. Nabízíme: příležitost odborného růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme a očekáváme: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, samostatnost, profesionální vystupování, výborný ústní i písemný projev, komunikativní znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B – aktivní řidič/- ka výhodou. Své životopisy zasílejte na adresu: mertlova@akzo.cz.

2018-06-25/01 - Zavedená advokátní kancelář s více než 13 letou tradicí poskytující komplexní právní služby přijme do svého týmu pro své sídlo v Brně uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka pro výkon generální praxe (včetně trestního práva). Požadujeme: bezúhonnost, výbornou znalost práva s důrazem na schopnost znalosti aplikovat v praxi, schopnost týmové práce a učit se novým věcem, loajalitu a uživatelské znalosti MS Office, ŘP sk. B. Praxe v advokacii minimálně půl roku vítána, není však podmínkou; pozice je určena také pro absolventy. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu a práci v mladém kolektivu, zázemí zavedené kanceláře, důraz na odborný růst, individuální a zodpovědný přístup školitele s výbornými výsledky u advokátních zkoušek, odpovídající ohodnocení, teambuildingové akce a další bonusy (sick day, prémie v závislosti na výkonu, stravenky, služební telefon i pro soukromé účely příspěvky na volnočasové aktivity). Mzda dohodou. Předpokládaný nástup dle dohody (srpen, září 2018). Případní zájemci mohou zaslat své životopisy, vždy s motivačním dopisem na adresu office@brno-advokati.com.

2018-06-25/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-06-25/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-06-22/01 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Jiřího Juříčka v centru Brna zaměřená zejména na civilně právní praxi hledá do svého týmu absolventa právnické fakulty na post koncipienta/koncipientky. Dobrá znalost anglického jazyka a řidičské oprávnění výhodou. Předpokladem pro zařazení do týmu je odpovědný a pečlivý přístup k práci, pracovitost, odbornost, snaha se stále vzdělávat a samostatnost při řešení svěřených úkolů. V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na e-mailovou adresu sekretariat@akjuricek.cz. Bližší informace o advokátní kanceláři lze získat na www.akjuricek.cz

2018-06-21/01 - Advokátní kancelář Mgr. Daniely Rybkové přijme koncipienta/koncipientku. Nabízíme pestrou práci – zejména smluvní agenda, stavební právo, autorská práva, sporová agenda. Místo výkonu práce na Praze 1. Pracovní doba standardně osmihodinová, přesčasy nejsou vyžadovány, po zkušební době možno využít částečně i home-office. Požadujeme aktivní přístup a chuť učit se novým věcem. Angličtina výhodou. Životopisy zasílejte na info@pravnisluzbypraha.cz

2018-06-21/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-06-21/03 - Společná advokátní kancelář JUDr. Jiří Jestřáb & JUDr. Richard Tomanek, sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, praxi v advokátní kanceláři minimálně 1 rok (i na pozici praktikanta), znalost německého jazyka, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC. Znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu advokati@jestrabtomanek.cz nebo na adresu JUDr. Jiří Jestřáb & JUDr. Richard Tomanek, společná advokátní kancelář, Hlinky 142a, 603 00 Brno, k rukám JUDr. Jiřího Jestřába.

2018-06-20/01 - Advokátní kancelář Šimberský hledá posilu do svého týmu na pozici office manager. Požadavky: min. SŠ vzdělání, zájem o oblast práva, Microsoft Word, Microsoft Office, řidičský průkaz, pokročilá znalost AJ, spolehlivost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni. Požadujeme dlouhodobou spolupráci. Náplň práce: spravování interní agendy kanceláře, back office, komunikace s klienty a úřady, fakturace, mzdová agenda, finanční agenda. Nástupní plat: 28.000,- Kč čistého. Nástup: od 1. srpna 2018 nebo dohodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím své CV v českém jazyce na adresu Info@akjs.cz, kontaktní osoba: Mgr. Šárka Hadrbolcová.

2018-06-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-06-19/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-06-14/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2018-06-14/02 - ADVOKÁT/ADVOKÁTKA Jsem dynamická mezinárodní advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN, kde se děje všechno tady a teď, a proto hledáme nové kolegy/kolegyně, kteří chtějí s námi růst, chtějí se vzdělávat v oboru a chtějí pracovat pro atraktivní tuzemské i zahraniční klienty. Náš ideální kandidát má výtečné komunikační schopnosti, dokáže naslouchat, je organizačně schopný pracovat samostatně i v týmu, baví ho řešit obchodní, občanské i trestní právo, má vysokou úroveň odborných znalostí, domluví se anglicky a je pečlivý. Máme rádi nadšené jedince, kteří se s námi chtějí podílet na úspěchu a mají smysl pro humor a fair play. Na oplátku můžeme nabídnout profesionální tým s mezinárodním přesahem, nadstandardní a motivující finanční ohodnocení a vždy nápomocný kolektiv. Nástup dle dohody, čím dříve, tím lépe. V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis nebo odkaz na LinkedIn na e-mailovou adresu rossler@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129.

2018-06-14/03 - KONCIPIENT/KONCIPIENTKA Jsem dynamická mezinárodní advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN, kde se děje všechno tady a teď, a proto hledáme nové kolegy/kolegyně, kteří chtějí s námi růst, chtějí se vzdělávat v oboru a chtějí pracovat pro atraktivní tuzemské i zahraniční klienty. Naši koncipienti měli dosud 100% úspěšnost u advokátních zkoušek. Náš ideální kandidát má výtečné komunikační schopnosti, dokáže naslouchat, je organizačně schopný pracovat samostatně i v týmu, baví ho řešit obchodní, občanské i trestní právo, má vysokou úroveň odborných znalostí, domluví se anglicky a je pečlivý. Na oplátku můžeme nabídnout profesionální tým s mezinárodním přesahem, nadstandardní a motivující finanční ohodnocení a vždy nápomocný kolektiv. Nástup dle dohody, čím dříve, tím lépe. V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis nebo odkaz na LinkedIn na e-mailovou adresu rossler@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129.

2018-06-13/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-06-13/02 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-06-12/01 - Nabízíme pronájem kancelářských prostor na adrese Svobodova 136/9, Praha 2 Vyšehrad, 2. patro. K dispozici je volná jedna zařízená místnost + možnost užívání zasedací místnosti, sekretariátu, kuchyňky a internetu. K dispozici ihned. Měsíční nájemné 6.000,- Kč vč. veškerých poplatků. Pro více informací pište prosím na email info@akhapo.cz nebo volejte na tel: 603 702 533 Mgr. Roman Pospiech nebo tel. 775 104 775, Mgr. Pavel Hábl.

2018-06-11/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-06-11/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-06-11/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-06-10/01 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Václava Peňáze v centru BRNA s generální praxí hledá do stávajícího týmu koncipientů dalšího koncipienta nebo koncipientku. Dobrá znalost Aj výhodou. Praxe je vhodná pro absolventy letošního 5. ročníku PF či již koncipující právníky.  Naši koncipienti řeší kauzy všech právních odvětví s převahou občanského, korporátního práva a práva nemovitostí. Firmám je poskytován paušální právní servis. Koncipienti pro klienty tvoří podání, smlouvy, rozbory kauz a doprovázejí klienty na jednání k soudům, správním orgánům a dalším úřadům. Koncipienti získají i potřebnou praxi v trestním právu. Díky rozmanitosti praxe naši koncipienti bez problémů skládají advokátní zkoušky. Další info www.penaz.cz. Životopisy prosím posílejte na mail: advokatnikancelarPekarska@seznam.cz.

2018-06-08/01 - Advokátní kancelář Ostrý & Co. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici SENIOR ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme zajímavou a podnětnou práci zejména v oblasti obchodního, občanského a rodinného práva, prostor pro osobní růst a možnost prohloubení dosavadní advokátní praxe, účast při soudních jednáních a přímý kontakt s klienty, velkou míru samostatnosti, ohodnocení odpovídající praxi v oboru, příjemné zázemí kanceláří bez openspace, přátelský a respektující kolektiv. Od nového kolegy/kolegyně očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost věcné argumentace a zdravého úsudku, proaktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a umění nalézat praktická řešení, schopnost samostatného vedení případů, znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem a v neposlední řadě též týmového ducha. V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu ostra@opplegal.cz, rádi se ozveme zpět.

2018-06-08/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy s dlouhodobou historií přijme vedoucí sekretariátu. Předchozí praxe v AK podmínkou. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání, dobrou znalost jazyka českého, komunikační znalost Aj, pokročilou znalost práce s počítačem a MS Office a časovou flexibilitu. Nabízíme sociální stabilitu, odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity. Svůj motivační dopis a CV zasílejte na e-mailovou adresu: andrea.randyskova@ak-bsp.cz

2018-06-08/03 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2018-06-08/04 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: milan.vankat@akvankat.cz. Předem děkujeme.

2018-06-08/05 - Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA hledá pro svou brněnskou pobočku na adrese Banskobystrická 157 advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva, znalost cizích jazyků a schopnost jejich aplikace v praxi (zejména anglický a/nebo německý jazyk) a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte do 20. 6. 2018 na adresu jihlava@snadvok.cz.

2018-06-08/06 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 1047/17, Praha 1, Kolowratský palác hledá asistentku. Požadujeme: příjemné vystupování, přátelskou povahu, pečlivost, důslednost, znalost anglického jazyka, předchozí praxe z advokátní kanceláře výhodou. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2018-06-08/07 - Advokátní kancelář Mgr. Heleny Peychlové se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenty/-tky 1. - 5. ročníku právnické fakulty na pozice právních asistentů se zaměřením na právo nemovitostí a bankovní financování. Požadujeme výbornou znalost NJ či AJ, ochotu učit se, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na office@akpjp.cz.

2018-06-07/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-06-06/01 - Hledáme do týmu Mgr. Kaplana ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU, případně STUDENTA/ KU 4. či 5. ročníku. Nabízíme získání generální praxe v advokacii, tedy nejen v oblasti občanského a obchodního práva, ale i práva trestního, jakož i dalších právních odvětvích. Jelikož máme i zahraniční klientelu, požadujeme znalost anglického jazyka, znalost dalšího světového jazyka vítána. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu jitka.oliberiusova@akkn.cz.

2018-06-06/02 - Advokátní kancelář SÝKORA, KANIA & partneři (www.legalsk.cz) se sídlem v Opavě a pobočkou v Ostravě hledá do svého týmu kandidáta/-tku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA a STUDENTA/-TKU PrF . Požadujeme: pečlivost, výbornou znalost práce na PC či Mac, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Znalost anglického a/nebo polského jazyka a výhodou. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Životopisy zasílejte na kancelar@legalsk.cz.

2018-06-05/01 - Všetečka Zelený Švorčík Kalenský a partneři, advokátní a patentová kancelář hledá do svého týmu advokáta/advokátku, advokátní koncipientku/advokátního koncipienta. Naše advokátní kancelář se zaměřuje na poskytování právních služeb zahraničním i českým klientům v oblasti obchodního a občanského práva, pracovního práva, správního práva, ochrany hospodářské soutěže aj. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení, pracovní dobu zohledňující a podporující osobní život uchazeče. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu : marie.dohnalova@sak-alo.cz

2018-06-05/02 - Advokátní kancelář JUDr. Pavly Plašilové se sídlem v Brně přijme uchazeče - absolventa 2018 na místo advokátního koncipienta. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete  CV na e-mailovou adresu advokat.plasilova@seznam.cz.

2018-06-05/03 - Máš zájem pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Toužíš se naučit a používat právo v praxi v rámci všech právních odvětví a být tak skvěle připraven/a na složení advokátní zkoušky? Chceš být spravedlivě ohodnocen/a podle tvého přístupu k práci a mít zároveň čas na svůj soukromý život? Tak naše advokátní kancelář je právě to, co pro svůj budoucí růst advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáš. Za tvojí loajalitu, kolegialitu, samostatnost, chuti se neustále zlepšovat v oboru právo a k práci ti nabízíme spravedlivé finanční ohodnocení za odvedenou práci, výhody v rámci čerpání dovolené v době vánočních svátcích, příjemné a přátelské pracovní prostředí. V případě tvého zájmu nám zašli svůj životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu office@ak-ds.cz. Nového kolegu/novou kolegyni na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky hledáme jak do naší advokátní kanceláře v Praze, tak v Chomutově. Pokud máš vystudovaný obor právo a právní věda v magisterském studiu a řidičské oprávnění sk. B, tak se budeme těšit na osobní setkání.

2018-06-05/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-06-05/05 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (případně též studenta/-ku před ukončením studia) na pozici koncipienta, resp. praktikanta pro možnou budoucí práci koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie. Znalost jednoho dalšího cizího jazyka je vítána, není však podmínkou. Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí údaj o tématu diplomové práce (v případě absolventů). Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407, resp. 734 / 50 58 19 u paní Lenky Němečkové.

2018-06-04/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na korporátní a občanské právo přijme koncipienta/právníka pro kancelář se sídlem v Ostravě. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte emailem na svatosova@aksvatos.cz, nebo na adresu: ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o., Sadová 1585/7, PSČ: 702 00, Moravská Ostrava.

2018-06-01/01 - Nabízím pronájem kancelářských prostor v centru Prahy, Spálené ulici, 2. patro. K dispozici jsou 4 místnosti + recepce + kuchyňka + sociální zařízení. K pronájmu k dispozici září/říjen 2018. Pro více informací pište na email sekretariat@ak-kratochvilova.cz  nebo volejte na tel: 731 615 443 p. Novotná -asistentka.

2018-06-01/02 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. hledá do svého pražského týmu  advokátní koncipienty/ky případně absolventy s praxí se zájmem nebo znalostí smluvní dokumentace FIDIC. Nabízíme odpovídající ohodnocení, práci v profesionálním mladém týmu s možností osobního rozvoje a získání odborné praxe. Hlavní náplň práce: Účast na jednáních s klienty, sepisování a připomínkování smluv, projednávání sporných záležitostí týkajících se smluvních obchodních podmínek včetně FIDIC v oblasti soukromého a veřejného práva (claim management). Výhodou zkušenost s aplikací FIDIC nebo zájem o tuto oblast, znalost NOZ, zákona o obchodních korporacích, prezentační, komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost. Pokročilé uživatelské dovednosti práce na PC (MS Office), znalost anglického jazyka, všeobecný právní přehled. Pozice je vhodná zejména pro absolventy s praxí získanou při studiu či koncipienty s kratší koncipientskou praxí. V případě, že Vás naše nabídka zaujala  a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete prosím Váš životopis na recepce@hvhlegal.cz.

2018-06-01/03 - Baroch Sobota, advokátní kancelář přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky, kterého/kterou bude bavit zejména soukromé právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy a také členové mezinárodní asociace nezávislých právních kanceláří  Legal Network, ve strategickém partnerství s Legal Alliance Nabízíme práci pro tuzemské i zahraniční klienty, včetně zastupování v soudních řízeních.Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas a umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání.Požadujeme znalost německého a anglického jazyka, znalost práce s PC, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost.Vaše písemné nabídky s životopisem prosím zasílejte na e-mailovou adresu: info@baroch-sobota.cz

2018-06-01/04 - K podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a zřídit lze samostané připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.500,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2018-06-01/05 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci s pevnou pracovní dobou, odměna 18.000 až 25.000 Kč, 5 sick days v roce. Možnost služebního vozu. Nástup ihned / dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2018-06-01/06 - Advokátní kancelář Mgr. Terezy Haraštové a Mgr. Kristýny Coufalové se sídlem v Brně přijme uchazeče na místo advokátního koncipienta. Požadujeme: praxi v oboru, uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@akcapar.cz.

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 273 193 111
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 513 030 111
e-mail: sekr.brno@cak.cz