Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Poptávka

2019-10-16/01 - Advokátka se sídlem v Praze s praxí v oboru se zaměřením zejména na občanské, obchodní, rodinné, trestní a insolvenční právo hledá zaměstnání v advokátní kanceláři z důvodu uvolnění své kapacity. Nabízím flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, vlastním ŘP – skupina B, jazykové znalosti ruština, částečně němčina. Kontakt: prazskyadvokat@seznam.cz

2019-08-28/01 - Samostatná advokátka s víceletou generální praxí, s aktivní znalostí anglického a španělského jazyka, nabízí možnost spolupráce s advokátními kancelářemi, zejména při přípravě a revizi smluvní dokumentace v oblasti obchodního a občanského práva, právních stanovisek a rešerší, konzultace v oblasti trestního práva. Časově flexibilní. JUDr. Eva Braunová, e-mail: evbraunova@gmail.com, tel.: 775873087.

2019-06-06/01 - Samostatná advokátka s generální praxí se sídlem v Praze nabízí svou kapacitu pro možnou spolupráci (z kapacitních důvodů především na letní měsíce - včetně ad hoc úkolů, není však vyloučena možnost delší spolupráce). Mgr. Maria Barabanova, e-mail: barabanova@barabanova.cz, tel.: 777 182 708.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi