Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-06-26/01 - Advokátní kancelář JUDr. Jana Bláhová se sídlem Praha 2, Fügnerovo náměstí 1808/3, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta na pobočku advokátní kanceláře v Praze a v Neratovicích na adrese U Tržnice 858, nástup možný ihned. Jsem advokátka se všeobecným právním zaměřením. Životopisy vč. případného motivačního dopisu zasílejte e-mailem na adresu: blahova.advokatka@seznam.cz

2016-06-24/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-24/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-06-24/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/06 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-06-24/07 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-06-23/01 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zaměstnance na pozici asistent/asistentka advokáta. Požadujeme úplné SŠ vzdělání, ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, psaní všemi deseti, časovou flexibilitu a jazykovou vybavenost – anglický či německý jazyk na komunikační úrovni podmínkou. Zkušenosti s vedením daňové evidence a v komunikaci se státními úřady výhodou. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 31.7.2016 na adresu office@gorgespartners.com.

2016-06-23/02 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-06-23/03 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-23/04 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-06-23/05 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v oblasti cizineckého práva a částečně generální praxe, se sídlem na Praze 1, hledá advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci. Zpočátku, před zapracováním, na zkrácený úvazek. Po zapracování, které trvá cca 1 rok, je možná práce částečně i vzdáleně, z domova, na notebooku AK. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-06-21/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme: získání praxe v širokém spektru právních odvětví (zaměření kanceláře na právo občanské, obchodní, pracovní, právo nemovitostí, smluvní problematiku), možnost pravidelné účasti na soudních jednáních, odpovídající finanční ohodnocení, práci v příjemném menším kolektivu. Požadujeme: dobrou znalost platného práva, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup k práci, aktivní znalost anglického jazyka výhodou. Předchozí praxe není podmínkou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na kontaktní e-mail: jurenkova@ak-kyzlink.cz.

2016-06-20/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá administrativního pracovníka na pozici asistentka advokáta. Požadujeme ideálně praxi v advokátní kanceláři na obdobné pozici, velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, znalost španělštiny vítána.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: nerad@moreno-vlk.eu. Podrobný popis pozice zašleme na vyžádání.

2016-06-20/02 - Advokátní kancelář KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o. nabízí pracovní uplatnění pro studenta/ku právnické fakulty (min. 3. ročník) na pozici právního asistenta advokáta. Vyžadujeme flexibilitu, aktivní přístup, schopnost analýzy a logického uvažování, ochotu učit se, znalost německého a / nebo anglického jazyka. Nabízíme velice příjemné zázemí menší české advokátní kanceláře, dobře fungující pracovní kolektiv, adekvátní finanční ohodnocení. V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na office@advokati-ks.cz.

2016-06-17/01 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-06-17/02 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-17/03 - AK  –  JUDr.Naděžda Kratochvílová, Spálená 92/21,Praha 1, hledá advokátního koncipienta s aktivní znalostí španělského jazyka a velkou chutí učit se nové věci. CV  zašlete prosím Monice Pluchové, email: pluchova@solek-group.cz

2016-06-17/04 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-06-17/05 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-16/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy AK KAISER přijme advokátního koncipienta/ku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: kaiser@akk.cz

2016-06-15/01 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme advokátního koncipienta/ku na pobočku v Předměřicích nad Labem.  Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 777 118 385.

2016-06-15/02 - Advokátní kancelář Mgr. Tomáš Bobek, Místo výkonu práce: třída Míru, OC Pyramida Pro advokátní kancelář v centru Pardubic hledáme ADVOKÁNÍHO KONCIPIETA/KONCIPIENTKU.  Nabízíme: generální právní praxi, práci v týmu zkušených advokátů, motivující finanční ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost cizího jazyka výhodou. V případě zájmu zašlete Vaše CV na e-mail: chadimova.eva@seznam.cz.

2016-06-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2016-06-15/04 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme advokátního koncipienta/ku na pobočku v Praze.  Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 777 118 385.

2016-06-14/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu. Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2016-06-14/02 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka se sídlem v Přerově příjme advokátního koncipienta, koncipientku. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, výborný sloh a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akropa@seznam.cz.

2016-06-14/03 - Advokátní kancelář H&P-LAW hledá advokátního koncipienta/koncipientku se znalostí německého nebo anglického jazyka. případně studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na administrativní a drobné práce, se znalostí německého nebo anglického jazyka. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost a schopnost týmové práce, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme: zajímavou práci v oboru občanského a obchodního práva s českou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Svůj životopis v českém a anglickém jazyce zašlete na info@ak-hp.cz.

2016-06-14/04 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v rekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1.K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude v průběhu letních měsíců vlastníkem kompletně rekonstruována a je tak možné ovlivnit její výsledný stav (výmalba, podlahové krytiny apod.). S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. Kristýna Nosková office@bhlegal.cz

2016-06-13/01 - Koncipient/Koncipientka do Advokátní kanceláře V našem týmu nabízíme jedno až dvě místa advokátním koncipientům pro výkon generální právní praxe. Požadujeme nadšení pro právo, schopnost přijmout výzvu, flexibilitu a týmového ducha. Poskytujeme zajímavé dynamické finanční ocenění s možností neustálého vývoje v závislosti na konkrétních právních a pracovních úspěších.  Prosíme CV na email zitna@volny.cz.

2016-06-13/02 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. hledáme kolegu na pozici junior advokáta. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení a práci v mladém, přátelském kolektivu. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 20.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-06-13/03 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-13/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-06-13/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-06-13/06 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ. NABÍZÍME: zajímavou práci v přátelském a příjemném pracovním prostředí, perspektivu odborného růstu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost zahraničních stáží/praxe přímo u klientů. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ výhodou (není podmínkou), schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE v oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva výhodou; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-06-10/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-10/02 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-10/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-06-10/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/07 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla Tomka se sídlem v Karlových Varech hledá do svého pracovního týmu uchazeče na pozice ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA ADVOKÁT/KA. Požadujeme zájem o dlouhodobé působení v advokacii, profesionální a samostatné vystupování, komunikativnost, schopnost organizace a týmové spolupráce, odpovídající pracovní nasazení a flexibilitu, odpovídající úroveň odborných znalostí, znalost anglického nebo německé jazyka (ruský jazyk výhodou), uživatelské znalosti práce s PC. Nabízíme možnost působit v příjemném pracovním prostředí úspěšné advokátní kanceláře s významnou klientelou, motivující finanční ohodnocení a odpovídající materiální zabezpečení, možnost osobního a profesního růstu ve stabilním pracovním kolektivu. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: dmikula@aktomek.cz nebo adresu Advokátní kanceláře JUDr. Pavel Tomek, Polská 61/4, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary, k rukám Davida Mikuly.

2016-06-10/08 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA  se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-06-10/09 - Společná advokátní kancelář Balcar, Hrouzek, Veselý, Zelenková se sídlem v centru Prahy,
zabývající se všemi oblastmi práva, hledá do svého kolektivu nového advokátního koncipienta/koncipientku. Náplní práce budou všechny oblasti práva, především pak právo občanské, obchodní a trestní. Požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, event. student/ka 5. ročníku, znalost PC (MS Office, ASPI, aj.), profesionální vystupování, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení. Předchozí praxe v AK není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme rozsáhlou praxi s možností účasti na soudních jednáních, jednání s klienty, profesní rozvoj, sympatické pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: petr.balcar@akspol.cz.

2016-06-10/10 - Advokátní kancelář Accace Legal, s.r.o. se sídlem v Praze přijme do své kanceláře Junior koncipienta/ku. Požadujeme vynikající znalost platného českého práva, schopnost samostatné práce, znalost Aj nebo Nj vč. právní odb. terminologie a pečlivý přístup k práci. Nabízíme zajímavou práci pro množství klientů nejen na mezinárodní úrovni, výrazný odborný i osobnostní růst, práci na plný úvazek a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na jana.krucka@accace.com.

2016-06-10/11 - Do naší advokátní kanceláře Accace Legal, s.r.o. se sídlem v Praze přijmeme Senior koncipienta/Junior advokáta. Požadujeme vynikající znalost a praxi v oblasti práva informačních technologií, vynikající znalost českého práva a schopnost jej aplikovat, organizační schopnosti a znalost Aj nebo Nj na pokročilé úrovni. Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na expanzi advokátní kanceláře v rámci mezinárodní struktury Accace, odborný i osobnostní růst, smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající platové ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na jana.krucka@accace.com

2016-06-10/12 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Kontinuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu, a to jak z řad studentů vyšších ročníků, absolventů, advokátních koncipientů a advokátů. Požadujeme skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení. Dále očekáváme vynikající znalost AJ (znalost jiných jazyků je výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost a schopnost práce v týmu. Pro bližší informace se obracejte na e-mail kariera@bbh.cz.

2016-06-09/01 - Přijmeme advokátního koncipienta/ku do rozvíjející se advokátní kanceláře v Praze 6. Nabízíme pestrou generální praxi. Požadujeme pečlivost, znalost platného práva, schopnost samostatně řešit problémy. Ovládání cizích jazyků ani předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu info@ak-vh.com.

2016-06-09/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-06-09/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-06-09/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-06-09/05 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-06-09/06 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Nástup možný ihned. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-06-09/07 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-06-08/01 - Advokátní kancelář NKL legal se sídlem v Praze přijme do svého týmu advokátního koncipienta/-ku. Nabízíme pestrou a zajímavou praxi, práci v  mladém a dynamickém kolektivu v rozvíjející se advokátní kanceláři se stabilní klientelou, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme znalost anglického jazyka, pečlivost, kreativitu, schopnost samostatně řešit problémy, komunikativnost a ochotu učit se novým věcem. Předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Strukturované životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@nkl-legal.cz. Předpokládaný nástup koncem června.

2016-06-07/01 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Pavla Kolínského a Mgr. Petry Krnošové, sídlo: Česká Lípa, Arbesova 409, přijme pro advokátní kancelář absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky s nástupem od 1.9.2016 či dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na adresu: kancelar@akkrnosova.cz

2016-06-07/02 - Advokátní kancelář  Peychlová & Partners, se sídlem Na Příkopě 17, Kolowratský palác, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 3., 4.. a nebo 5. ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce, vstřícnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka a /nebo anglického jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,  kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2016-06-07/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-06-06/01 - AK –JUDr.Naděžda Kratochvílová, Spálená 92/21,Praha 1, hledá advokátního koncipienta s aktivní znalostí španělského jazyka a velkou chutí učit se nové věci. CV  zašlete prosím Monice Pluchové, email: pluchova@solek-group.cz

2016-06-03/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-03/02 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. akutně hledáme na pozici koncipienta absolventa nebo začínajícího koncipienta s praxí do 1 roku. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, práci v mladém kolektivu a možnost dlouhodobé spolupráce. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 10.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-06-03/03 - Nabízíme pronájem samostatné kanceláře na Praze 1, v blízkosti Petrského náměstí. Kancelář o velikosti cca 50m2 není vybavena, k dispozici kuchyňka, zasedací místnost, internetové připojení a možnost označení sídla. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na email: office@bhlegal.cz

2016-06-03/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, se zaměřením na občanské, rodinné, obchodní a trestní právo, přijme STUDENTA/KU NA PRAXI. Pracovní úvazek na dohodu o provedení práce. Požadujeme především pracovitost, zodpovědnost a samostatnost při řešení úkolů.  V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na e-mail: office@bhlegal.cz

2016-06-03/05 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-06-03/06 - Mgr. Šárka Korencová hledá kolegy/kolegyně do podnájmu. Nabízím možnost podnájmu dvou kanceláří se společným zázemím na Praze 1 u Staroměstského náměstí. K dispozici jsou dvě samostatné reprezentativní kanceláře, vybavené kancelářským nábytkem. Součástí ceny nájmu je možnost užívání jednací místnosti, kuchyňky, internetu, možnosti částečného sdílení asistentky a možnost umístění sídla. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-06-02/01 - Přijmeme advokátního koncipienta/ku do rozvíjející se advokátní kanceláře a kanceláře insolvenčního správce v Praze. Nabízíme pestrou generální praxi vč. trestního práva s částečným zaměřením na právo nemovitostí a insolvenční právo, práci v mladém a dynamickém kolektivu, flexibilní pracovní dobu a moderní přístup k zaměstnávání. Požadujeme pečlivost, kreativitu, schopnost samostatně řešit problémy a znalost MS Office. Řidičský průkaz a vlastní osobní automobil výhodou. Ovládání cizích jazyků ani předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu hojdn@seznam.cz

2016-06-02/02 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu koncipienta s praxí nebo začínajícího advokáta. Zkušenosti s IT právem, právem duševního vlastnictví a obchodním právem výhodou. Dobré schopnosti vedení týmu výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Příjemný kolektiv, dobré platové podmínky, možnost podílet se na rozvoji mladé dynamické advokátní kanceláře. Životopisy v českém nebo anglickém jazyce včetně motivačních dopisů zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2016-06-02/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-02/04 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-06-02/05 - Menší zavedená advokátní kancelář se sídlem na Praze 2, provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo, přijme advokátního KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s alespoň roční praxí. Požadujeme dobrou znalost platného práva, pečlivost a odpovědný přístup k práci,  samostatnost při řešení úkolů. Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: m.ermlova@akpartik.cz.

2016-06-02/06 - Advokátní kancelář v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2016-06-02/07 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-02/08 - Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici právníka/právničky nebo koncipienta/koncipientky se zaměřením na oblast práva insolvenčního. Náplní práce bude pomoc s veškerou insolvenční agendou. Předpokládaný nástup 8-9/2016. Motivační dopis a životopis zasílejte na jadrnickova@brezovjak.cz. Kolektiv advokátní kanceláře „BŘEZOVJÁK advokát“ se sídlem ve Zlíně.

2016-06-01/01 - Menší advokátní kancelář v Praze 8 - Karlíně, hledá do svého rozrůstajícího se týmu kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Nabízíme možnost získání generální praxe napříč právními odvětvími včetně práva trestního či rodinného, práci v mladém a příjemném kolektivu. Vítáme znalost anglického či jiného světového jazyka a předchozí praxi v advokátní kanceláři, nejsou však podmínkou. Svůj životopis s krátkým motivačním dopisem prosím zašlete na email: vitkova@bk-advokati.cz.

2016-06-01/02 - Menší advokátní kancelář v Praze 8 - Karlíně nabízí SAMOSTATNÉMU ADVOKÁTOVI možnost pronájmu sdílené kanceláře s preferovanou možností spolupráce. Nabídka je vhodná zejména pro začínajícího advokáta (či advokátku), který hledá zázemí pro úspěšné zahájení nebo rozvoj své praxe. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu kareta@bk-advokati.cz či telefonním čísle +420 608 885 899.

2016-05-31/01 - Pro pobočku v Ostravě hledáme studenta/ku nejméně 3. ročníku na pozici PRÁVNÍ/HO ASISTENTA/KY na 20hod týdně. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost, orientaci v platném českém právu, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Nástup možný ihned. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a možnost získání praktických dovedností a zkušeností v různých právních oborech. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém (slovenském) a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-05-31/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém (slovenském) a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-05-31/03 - STRÁNSKÝ FUCHS KŘEČEK advokátní kancelář s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici advokátní koncipient/ka. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, flexibilitu a schopnost týmové práce, zájem učit se nové věci a rozvíjet se, uživatelské schopnosti práce s PC a programy word a excel. Nabízíme: zajímavou perspektivní a různorodou práci z celého spektra advokátní činnosti, odpovídající finanční ohodnocení, možnost profesního růstu. Strukturovaný životopis vč. fotografie zasílejte na e-mail: fuchs@aksfk.cz nebo na adresu advokátní kanceláře Osadní 12a, 170 00  Praha 7.

2016-05-31/04 - AK se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta s alespoň komunikativní znalostí italského jazyka. Nabízíme zajímavou a motivující práci v mladém kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery, možnost efektivně využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost cizích jazyků (Italština, Němčina, Angličtina), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. Kontakt: HR@safra-advokati.cz; tel.: +420296785411 – Světlana Bohunová

2016-05-31/05 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-05-30/01 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-05-30/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého kolektivu junior ASISTENTKU/RECEPČNÍ. Náplň práce: komplexní zajištění provozu recepce (telefony, návštěvy, pošta), komunikace s dodavateli + objednávky (taxi, kurýři, kancelářské potřeby, aj.), vedení pokladny, administrativní podpora týmu a Office manažerky, práci s dokumenty, archivace, aj.  Požadujeme: min. SŠ vzdělání, samostatnost, logické myšlení, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Jazyky: Aj/Nj na základní komunikativní úrovni, předchozí praxe v AK velkou výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis včetně fotografie a motivačního dopisu na e-mail: petra.fischerova@ak-vych.cz

2016-05-30/03 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu.  Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz.  V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2016-05-30/04 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.

2016-05-30/05 - JUDr. Bronislava Orbesová, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/-ku. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a znalost práva. Předchozí praxe výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu: sekretariat@orbesova.com. Kontaktní tel.: 577 213 319.

2016-05-28/01 - Do našeho brněnského týmu hledáme nové tváře. Čti www.kroupahelan.cz/blog. Sleduj www.facebook.com/169702523075508. Jirka, Pavel, Zuzka, Olda, Tomáš, Irča, Hanka

2016-05-27/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-05-27/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-05-27/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-27/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-27/05 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-05-27/06 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-05-27/07 - Menší zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze 2, provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo, přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. Požadujeme alespoň roční koncipientskou praxi, samostatnost a pečlivost. Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v širším centru Prahy, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí a zkušeností.

2016-05-27/08 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. akutně hledáme na pozici koncipienta absolventa nebo začínajícího koncipienta s praxí do 1 roku. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, práci v mladém kolektivu a možnost dlouhodobé spolupráce. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 3.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-05-27/09 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-05-27/10 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-05-27/11 - Advokátní kancelář u Národního divadla Nocarová Partners Advokáti s.r.o. přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské a trestní  vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (Praetor, MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@nocarova-law.com

2016-05-27/12 - Mgr. Ivana Sládková, advokátní kancelář v centru Prahy, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTY/KONCIPIENTKY. Požadujeme VŠ v oboru práva v ČR, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobrou orientaci v právu, uživatelskou znalost práce na PC a chuť pracovat. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Praxe při studiu preferována, nástup ihned/dohodou.  Životopis zašlete, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz .

2016-05-27/13 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup dle domluvy. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-05-27/14 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, přijme do svého rozšiřujícího se týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme předchozí praxi na pozici advokátního koncipienta/koncipientky v délce alespoň 12 měsíců. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a vynikající znalost anglického jazyka. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2016-05-27/15 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy/ kolegyně na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2016-05-27/16 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, nabízí spolupráci ve svém týmu v rámci otevření nových kanceláří v České republice novým kolegům/ kolegyním na pozici VEDOUCÍ ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2016-05-27/17 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, nabízí spolupráci ve svém týmu v rámci v České republice novým kolegům/ kolegyním na pozici ŘEDITEL POBOČKY/PARTNER. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2016-05-27/18 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2016-05-27/19 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY prvního a druhého ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice ASISTENTŮ/PRAKTIKANTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2016-05-27/20 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty nabízí spolupráci ADVOKÁTŮM/KÁM/ADVOKÁTNÍM KANCELÁŘÍM v rámci České republiky za velmi výhodných a lukrativních podmínek. Chcete-li se stát členem mezinárodního týmu, využívat zázemí a výhody mezinárodní a stabilní advokátní kanceláře, ale zároveň si zachovat svou samostatnost, neváhejte nás kontaktovat.Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2016-05-27/21 - Nabízíme kolegům advokátům špičkový a prvotřídní advokátní software naší sesterské společnosti za velmi výhodných podmínek. Pro info pište na: ghpsoft@ghpadvocates.com.

2016-05-27/22 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy ASISTENTY/-KY formou outsourcing. Požadujeme ukončené minimálně středoškolské vzdělání v České republice, orientaci v právním systému ČR. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, výbornou znalost AJ slovem i písmem, znalost práce s PC a MS Office. Znalost dalšího cizího jazyka výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání aj. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2016-05-26/01 - Advokátní kancelář S&S se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá do svého kolektivu studenta/studentku 3. - 5. ročníku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Požadujeme dobrou orientaci v platném právu, flexibilitu, pečlivost, samostatnost, dobrou znalost PC, ochotu učit se novým věcem a pravidelnou docházku. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš krátký životopis s fotografií na e-mailovou adresu sekretariat@ak-sas.cz

2016-05-26/02 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. akutně hledáme na pozici koncipienta absolventa nebo začínajícího koncipienta s praxí do 1 roku. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, práci v mladém kolektivu a možnost dlouhodobé spolupráce. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 3.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-05-24/01 - Advokátní kancelář s generální praxí se sídlem v Praze - Karlíně hledá studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty. Nabízíme zajímavou a všestrannou práci v menším, mladém a přátelském kolektivu za odpovídající ohodnocení. Předchozí praxe v AK a znalost AJ výhodou. Náplň práce: sepis podání (přípisy, návrhy, žaloby…), smluv, právní rešerše, komunikace s úřady a běžná administrativa. Docházka: 2 dny v týdnu dle domluvy. Nástup: srpen/září 2016 dle domluvy. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail fiser@aksrp.cz

2016-05-24/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-05-24/03 - ADVOKÁT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-05-24/04 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-05-23/01 - Advokátní kancelář s mezinárodním přesahem sídlící na Praze 1 a poskytující právní služby v oblasti generální právní praxe pro rozmanitou českou i mezinárodní klientelu, přijme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.Požadujeme: úspěšné zakončení studia na PF; znalost AJ umožňující profesionální práci; výbornou znalost práce na PC a systému ASPI; spolehlivost, schopnost samostatného řešení svěřených úkolů; dobrou adaptaci v týmu a učení se novým věcem; příjemné, reprezentativní vystupování; smysl pro zodpovědnost, preciznost a pečlivost; profesionalitu a výborné komunikační dovednosti.Nabízíme: Zastupování klientů před soudy a správními orgány, praxi v oblasti korporátního a pracovního práva, sepisování smluv a podání, analýzu právních věcí, obhajobu v trestním řízení, a další, dlouhodobou a různorodou práci v mladém kolektivu, získání kvalitní právní praxe minimálně v rozsahu požadovaném pro advokátní zkoušky, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, možnost osobního rozvoje a zajímavého kariérního růstu, praktické uplatnění cizích jazyků, nadstandardní finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity a možnost získání bonusů. Nástup možný ihned.V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: bartakova@arzinger.cz

2016-05-23/02 - Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ, se sídlem na Praze 5, hledá uchazeče na pozici právní asistent. Požadavky: studium právnické fakulty, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, pokročilá znalost AJ či FJ, znalost Microsoft Office, řidičský průkaz. Předchozí praxe není podmínkou. Popis práce: rešerše literatury a judikatury, vyhotovování právních úkonů (vč. úkonů v cizím jazyce), pochůzky, komunikace se soudy a úřady, administrativní činnost, podpora právního týmu, samostatné vedení jednodušších kauz. Pracovní doba 20 - 25 hod týdně. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu hadrbolcova@akjs.cz.

2016-05-21/01 - Rosteme jako z vody. Do našeho krněnského týmu hledáme advokáty, advokátky i advokátní koncipienty a koncipientky. Více informací na www.kroupahelan.cz/blog

2016-05-20/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-05-20/02 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA / KONCIPIENTKU. NABÍZÍME: 1. Profesní rozvoj, podporu při dalším vzdělávání (školení, jazyky, rigorózní zkouška). 2.Úpravu pracovní doby s přihlédnutím k potřebám zaměstnanců. 3.Dobré finanční ohodnocení a další benefity (např. týden volna navíc, kurs právnické angličtiny). 4.Práci v mladém a přátelském kolektivu. 5.Příjemné a moderní pracovní prostředí. 6.Zajímavé kauzy, různorodou práci, přímý kontakt s klienty. 7.Vedení k samostatnosti, intenzivní zpětnou vazbu, možnost kariérního růstu. 8.Navázání dlouhodobé spolupráce. POŽADUJEME: 1.Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě. 2. Flexibilitu, loajalitu, pečlivost. 3.Dobrou uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, ASPI). 4.Znalost němčiny nebo angličtiny na dobré úrovni včetně právní terminologie. Předchozí praxe v advokátní kanceláři a němčina výhodou. Nástup dle dohody. Kontakt: Andrea Dodoková, e-mail: office@akhavelkova.eu, www.akhavelkova.eu

2016-05-20/03 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze, přijme ASISTENTKU na hlavní pracovní poměr. Pracovní pozice zahrnuje především komplexní zajištění chodu kanceláře, recepce a administrativní podporu členů kanceláře. NABÍZÍME: 1.Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity (např. týden volna navíc) 2. Úpravu pracovní doby s přihlédnutím k potřebám zaměstnanců 3. Práci v mladém a přátelském kolektivu 4.Příjemné a moderní pracovní prostředí 5.Navázání dlouhodobé spolupráce POŽADUJEME: 1.Ukončené středoškolské vzdělání 2.Flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost 3.Výborné komunikativní schopnosti, příjemné a profesní vystupování 4.Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) 5.Znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. Kontakt: Andrea Dodoková, e-mail: office@akhavelkova.eu, www.akhavelkova.eu

2016-05-20/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-05-20/05 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-05-20/06 - Větší AK v centru Prahy, se  zaměřením na trestní,  civilní právo a obecně spornou agendu přijme  do pracovního poměru koncipienta/ku, i bez předchozí praxe. Požadujeme: obecný rozhled, orientace v právních předpisech a judikatuře, schopnost samostatné práce, dobrou znalost AJ nebo NJ. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv spolupracovníků a běžné benefity. Přihlášky zasílejte na adresu: esevcikova@akbsn.eu.

2016-05-20/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-05-20/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-20/09 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-20/10 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-05-20/11 - ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU pro dlouhodobou spolupráci přijme česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-05-20/12 - Advokátní a insolvenční kancelář Mgr. Kateřiny Buďveselové, se sídlem v Praze 2- Vyšehrad  hledá do přátelského týmu studenta ideálně 3. ročníku PrF. Nabízíme nadstandardní podmínky –   odpovídající hodinovou odměnu + zajímavé bonusy dle pracovních výsledků, rozumnou pracovní dobu, příjemný kolektiv. Požadujeme vysokou míru spolehlivosti a pečlivosti, flexibilitu a schopnost prakticky řešit úkoly. Své životopisy posílejte na email: office@advokb.cz.

2016-05-20/13 - Advokátní kancelář v Praze s generální praxí hledá STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty ke spolupráci na 2-3 dny týdně dle domluvy a pro pozdější koncipientství. Oceníme především zájem o advokacii, pečlivost, komunikativnost a dobrý písemný projev. Předchozí praxe není podmínkou. Nástup ideálně od června či července 2016. V případě zájmu zašlete prosím stručný životopis na jk@jkonecny.cz.

2016-05-20/14 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT "

2016-05-20/15 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: advokat@akpetr.cz. V průběhu měsíce června budou zájemci vyrozuměni.

2016-05-19/01 - Společná advokátní kancelář Balcar, Hrouzek, Veselý, Zelenková se sídlem v centru Prahy, zabývající se všemi oblastmi práva, přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Náplní práce budou všechny oblasti práva, především pak právo občanské, obchodní a trestní. Nabízíme širokou praxi s možností účasti na soudních jednáních. Nástup možný ihned. Vaše odpovědi spolu se CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: petr.balcar@akspol.cz.

2016-05-19/02 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu absolventa/absolventku na pozici advokátní koncipient/koncipientkA. Požadujeme vyvinutou schopnost právní analýzy, solidní studijní výsledky na PF, dobrou znalost AJ a schopnost a ochotu na sobě pracovat. Nabízíme možnost nadprůměrného a všestranného rozvoje právních i jazykových znalostí, stálou pracovní dobu, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí a motivující výdělek. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis v ČJ a AJ a motivační dopis v AJ na lucie.burdova@mn-legal.eu.

2016-05-19/03 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-05-19/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-05-19/05 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-05-19/06 - Advokátní kancelář Belha, Vacíř & spol., s.r.o. se sídlem v Praze hledá studenta/studentku 3.-4. ročníku právnické fakulty na administrativní práce, pochůzky, jednoduchou právní agendu. Požadujeme samostatnost, pečlivost, spolehlivost, znalost MS Office. Nabízíme příjemné prostředí středně velké advokátní kanceláře, možnost profesního růstu a další spolupráce. Pracovní doba dva až tři dny v týdnu. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete prosím  životopis na adresu:  office@jurrex.cz.

2016-05-18/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ, NJ. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXI v oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-05-18/02 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici právní student/ka studenty 2., 3. nebo 4. ročníku PF. Nabízíme: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti. Požadujeme: studium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-05-18/03 - Nabízíme levně podnájem kanceláře na Praze 2, náměstí Míru. Kancelář je vybavena nábytkem, k dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a možnost označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází pošta, metro, tramvajová zastávka. Kontakt: Mgr. Barbora Limrová Pražanová, GSM: + 420 603 510 611, e-mail: limrova@ak-limrova.cz.

2016-05-18/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-05-17/01 - Advokátní kancelář  v Opavě se zaměřením na  insolvenční, obchodní a občanské právo přijme KONCIPIENTA.  Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu: Advokátní kancelář Mgr. Magdaleny Gebauerové, Dolní nám. 117/3, 746 01 Opava, gebauerova@opava.cz

2016-05-17/02 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-05-16/01 - Advokátní kancelář Soukupová&Soukup, se sídlem Praha 1 přijme do svého kolektivu ASISTENTKU/RECEPČNÍ. Pracovní pozice zahrnuje především komplexní zajištění chodu kanceláře, recepci a administrativní podporu týmu právníků, přípravu a úpravu dokumentů. Pracovní pozice je vhodná pro absolventy středních či vysokých škol. POŽADUJEME: 1. Ukončené středoškolské vzdělání 2. Flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, příjemné a profesní vystupování 3. Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) 4. Znalost AJ výhodou. Nástup ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně fotografie na e-mail: sekretariat@ak-sas.cz

2019-05-13/01 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2019-05-13/02 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2019-05-13/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-05-13/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-05-13/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-05-13/06 - Brněnská advokátní kancelář Mgr. Pavla Waldhanse se zaměřením na obchodní a občanské právo hledá vhodného kandidáta na pozici advokátní koncipient. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, trestní bezúhonnost, schopnost samostatného uvažovaní, důkladnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Praxe a znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře a ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu pw@akpw.cz.

2019-05-13/07 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2019-05-13/08 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2019-05-13/09 - Menší advokátní kancelář, sídlící v centru Prahy, přijme do svého týmu nového kolegu, advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu e-mailem na adresu: office@aksalmon.cz, telefonní kontakt do kanceláře: 221 803 409

2019-05-13/10 - Advokátní kancelář v centru Prahy nabízí možnost letní brigády v advokátní kanceláři na pozici recepční/asistentka na poloviční úvazek (práce dva týdny v měsíci) v období červen – srpen 2016. Požadujeme spolehlivost, samostatnost, pečlivost, uživatelskou znalost práce na PC a aktivní znalost angličtiny. Nabízíme práci v malém přátelském kolektivu a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na kaiserova@akvk.cz.

2019-05-13/11 - Advokátní kancelář u Národního divadla Nocarová Partners Advokáti s.r.o. přijme advokátního koncipienta / koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské a trestní  vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (Praetor, MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu znocarova@nocarova-law.com

2019-05-13/12 - Přidej se a staň se součástí nejlepšího týmu v Brně. Hledáme protřelé advokáty: http://www.kroupahelan.cz/blog/do-naseho-tymu-v-brne-hledame-advokata/28 i nadšené koncipienty: http://www.kroupahelan.cz/blog/do-naseho-tymu-v-brne-hledame-advokatniho-koncipienta/29

2019-05-12/01 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2019-05-12/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného advokáta/advokátku. Pracovní náplní bude obchodní právo, korporátní agenda, cenné papíry, nemovitostní právo atd. Požadované jsou minimálně 3 roky praxe (advokátní zkoušky), výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.    

2019-05-12/03 - AK RMS - zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Starém Městě a pobočkou v Jablonci nad Nisou přijme do svého kolektivu flexibilního advokátního koncipienta se znalostí práce na PC a alespoň základní znalostí AJ. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte prosím svoje strukturované životopisy na e-mailovou adresu: m.sefrany@akrms.cz.

2019-05-11/01 - AK v Olomouci hledá koncipienta/koncipientku. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru právo, velmi dobrý písemný i mluvený projev, uživatelskou znalost MS Office, ochotu, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme práci v příjemném kolektivu v kanceláři zaměřené na všechny oblasti soukromého práva. Životopis a motivační dopis posílejte e-mailem na adresu info@majova-zrubkova.cz. Výběrové řízení proběhne 7.6.2016. 

2019-05-11/02 - Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost,  dobrou znalost práce s PC,  řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135, www.advokatkybrno.cz

2019-05-11/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty 3. a vyššího ročníku PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, finanční ohodnocení podle schopností. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2019-05-11/04 - PARALEGAL BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu).Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2019-05-11/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na korporátní a občanské právo přijme koncipienta/právníka pro kancelář se sídlem v Ostravě. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu: ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o., Sadová 1585/7, Ostrava-  Moravská Ostrava, sekr1@aksvatos.cz.

2019-05-11/06 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá KONCIPIENTA – KONCIPIENTKU, praxe se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2019-05-11/07 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2019-05-11/08 - ADVOKÁT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2019-05-11/09 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, příjemné pracovní prostředí, přímou spolupráci s partnery kanceláře, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2019-05-11/10 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2019-05-10/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2019-05-09/01 - Do své advokátní kanceláře přijmu na hlavní pracovní poměr administrativního pracovníka/pracovnici. Náplň práce: administrativní podpora, komunikace s klienty, soudy, úřady, zpracování došlé pošty (práce s datovými schránkami), vystavování daňových dokladů, sepis jednoduchých podání. Požaduji spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook). Své životopisy zasílejte prosím na email ak.korcak@volny.cz

2016-05-08/01 - Mgr. Šárka Harantová, advokátka se sídlem v Ústí nad Labem přijme koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné prostředí mladé rozrůstající se kanceláře s generální praxí a specializací na právo nemovitostí a energetický zákon. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, schopnost samostatné práce, kreativitu a loajálnost, výhodou je řidičský průkaz. Znalost AJ/NJ není podmínkou. Pracovní pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy právnických fakult. V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: s.harantova@seznam.cz , Mgr. Šárka Harantová, advokátka www.harantova.cz

2016-05-08/02 - Mgr. Šárka Harantová, advokátka se sídlem v Ústí nad Labem přijme studenta/tku 5. ročníku právnické fakulty na pozici právní asistent/asistentka. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné prostředí mladé rozrůstající se kanceláře s generální praxí a specializací na právo nemovitostí a energetický zákon. Požadujeme časovou flexibilitu a příjemné vystupování, schopnost samostatné práce, kreativitu a loajálnost. V případě zájmu zašlete Vaše kontaktní údaje a životopis na email: s.harantova@seznam.cz  , Mgr. Šárka Harantová, advokátka www.harantova.cz

2016-05-06/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-05-06/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-06/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-05-06/04 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-05-06/05 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-05-06/06 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-05-06/07 - Mgr. Jana Gúcka, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/-ku. Předchozí praxe výhodou nikoliv podmínkou. Požadujeme znalost práva, dobré komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost a pečlivost. Své životopisy, v případě zájmu, zašlete na emailovou adresu: JanaGucka@seznam.cz. Kontaktní tel.: 577 213 319.

2016-05-06/08 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup dle domluvy. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-05-05/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-05-05/02 - Advokátní kancelář JUDr. Robert Čepek, LL.,M.,Dr. přijme  Advokáta/Advokátku. Požadujeme: AJ na velmi dobré úrovni slovem i písmem. Praxe se zaměřením na obchodní a občanské právo. Nástup od 1.6.2016 nebo dle dohody.

2016-05-05/03 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-05-05/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu zájemce na pozici advokátní koncipient/ka s praxí nebo spolupracujícího advokáta a předpokládaným nástupem v průběhu léta. Požadujeme dostatečnou úroveň odborných znalostí, ochotu učit se novým věcem a smysl pro týmovou práci. Předpokládáme dobrou znalost práce s PC, spolehlivost a samostatnost, ŘP skupiny B výhodou. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu veverka-kohoutova@vkak.cz

2016-05-05/05 - si to ty? Staň se součástí nejlepšího týmu v Brně! http://www.kroupahelan.cz/blog/do-naseho-tymu-v-brne-hledame-advokata/28 | http://www.kroupahelan.cz/blog/do-naseho-tymu-v-brne-hledame-advokatniho-koncipienta/29 | kancelar@kroupahelan.cz

2016-05-05/06 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-05-03/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-05-03/02 - Menší AK Mgr. Davida Nováka příjme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme: absolventa s ukončeným právnickým vzděláním, praxe 1 rok, zkušenosti v oblasti převodu nemovitostí, výhodou zkušenost v zastupování v soudních řízeních, spolehlivost, důslednost, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme praxi ve všech odvětvích práva, samostatné zpracovávání případů, komunikaci s klienty, zastupování u soudů a velmi přátelský kolektiv. Kontaktní údaje: Mgr. David Novák, advokát, novakd@advokati-novak.cz, tel. 774999924.

2016-05-02/01 - Advokátní kancelář Mgr. Dalibora Lachmana, se sídlem Plumlovská 44, Prostějov, s generální praxí sídlící hledá nového kolegu: advokátního koncipienta s cílem získání právní praxe v advokátní kanceláři, s výhledem další spolupráce. Požadujeme pečlivost, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů a zájem o právo a advokacii. V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu daliborlachman@seznam.cz. Kontakt: Mgr. Dalibor Lachman, tel. 777 723 407

2016-05-02/02 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT "

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz