Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2014-09-13/01 - Advokátní kancelář Vozáb & Co. Law Offices s.r.o. se sídlem v Praze (www.vozab.com) se zaměřením na obchodní právo, duševní vlastnictví, zdravotnictví, nemovitosti, pracovní právo a vymáhání souvisejících nároků v rámci soudních a rozhodčích řízení hledá absolventa/absolventku na pozici advokátní koncipient. Pracujeme běžně v anglickém jazyce. Požadujeme dobré teoretické základy a schopnost jejich aplikace v praxi, schopnost samostatné analýzy i teamové práce, aktivní znalost anglického jazyka, znalost problematiky duševního vlastnictví a nekalé soutěže a zájem rozšiřovat si vědomosti v rámci výše uvedených právních odvětví. Nabízíme zajímavou a různorodou práci a perspektivu dlouhodobé spolupráce a profesního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce zasílejte na email: office@vozab.com.

2014-09-12/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-09-12/02 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka se zavedenou domácí i zahraniční klientelou a sídlem Lidická 613, Frýdek-Místek přijme do svého týmu advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, loajalitu, samostatnost, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, řidičský průkaz. Praxe v oboru výraznou výhodou. Zaměřujeme se především na obchodní, občanské, pracovní, trestí právo a právo obecních samospráv. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, profesní růst, odpovídající finanční zabezpečení, mladý kolektiv. Nabídky zasílejte na mailovou adresu: bocek@akbocek.cz, kontaktní tel. 731167383.

2014-09-12/03 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme roční praxi na pozici advokátního koncipienta, AJ, loajalitu, komunikační dovednosti, právní myšlení a chuť pracovat. Nabízíme pestrou práci v mladém kolektivu, oblast zejména obchodní, občanské, insolvenční právo a jiné, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů, motivační mzdu, příjemné pracovní prostředí a další benefity. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kucerik@advokatCR.cz

2014-09-11/01 - Advokátní kancelář působící v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku s minimálně roční praxí. Nabízíme zajímavou práci v přední české kanceláři zaměřené na insolvenční právo a soudní proces, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Požadujeme zkušenosti z oblasti občanského, civilního a obchodního práva, logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nástup od 1.11.2014. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu recepce@zizlavsky.cz

2014-09-10/01 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Roberta Matase, Rechtsanwalt a advokát (www.ak-matas.com) se sídlem v centru Prahy hledá nové spolupracovníky na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT ž/m. Předpokládáme: velmi dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou, vynikající studijní prospěch a vynikající odbornou znalost a orientaci ve všech základních oblastech práva. Nabízíme: Zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost zdokonalit se v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a německém jazyce na emailovou adresu: robert.matas@ak-matas.com.

2014-09-10/02 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Roberta Matase, Rechtsanwalt a advokát (www.ak-matas.com) se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta/studentku právnické fakulty na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme studenta 4. ročníku a výše, Předpokládáme: velmi dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou, vynikající studijní prospěch, vysoké pracovní nasazení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Nabízíme příjemné pracovní prostředí na Praze 1 v ulici Spálená s výbornou dopravní dostupností. V případě zájmu zasílejte své životopisy spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: robert.matas@ak-matas.com.

2014-09-10/03 - Advokátní kancelář ČÁLEK & CIMICKÝ AK , se sídlem na Praze 4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku. Požadujeme flexibilitu a schopnost samostatné, ale i týmové práce, loajalitu, dobrou znalost platného práva, vysokou úroveň odborných znalostí, řidičský průkaz sk. B, znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem včetně právní terminologie výhodou. Nabízíme zajímavou práci ve všech oborech práva zaměřenou na právo trestní. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: info@pravnicipraha.cz.

2014-09-10/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Brně hledá nového kolegu/kolegyni na místo advokátního koncipienta/advokátní koncipientky. Požadujeme ukončené magisterské studium na právnické fakultě v ČR, uživatelskou znalost práce na PC, aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost. Znalost anglického či německého jazyka, předchozí praxe i praxe ve veřejné správě vítány. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte, prosím, strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na e-mail: strapinova@sakwp.com (sekretariát).

2014-09-10/05 - Advokátní kancelář v Praze 1, se sídlem na Hradčanském nám. přijme letošního absolventa právnické fakulty na obsazení 1 místa advokátní/ho koncipientky/ koncipienta s těmito předpoklady: perfektní znalost slovem a písmem nejméně 1cizího jazyka v kombinaci AJ+NJ, AJ+F, AJ+RJ, včetně perfektní znalosti právní terminologie, se zvláštním zájmem o trestní právo, znalost práce na PC je samozřejmostí - Word, Excel, a další, znalost a schopnost vyhledávání v internetu, schopnost sekretariátní a manažerské práce, loajalita, korektnost, vysoké pracovní nasazení, odvaha, slušné vystupování a vždy elegantní a upravený vzhled, nekuřák. Výběr bude proveden formou výběrového řízení na základě zkušebního zpracování právních dokumentů a osobního pohovoru. Zájemce se může přihlásit na e-mail: advokatikhklima@gmail.com. Pouze písemné nabídky. Nabídky zasílejte nejpozději 30.9.2014, konkurs bude probíhat ve druhé polovině října na pozvánky. Předpokládaný nástup 1.11.2014 Po zaslání přihlášky budou zájemci zaslány další informace a zkušební otázky.

2014-09-09/01 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-09-09/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-09-09/03 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Čepka se sídlem v Praze hledá asistentku. Požadujeme: SŠ, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikativní schopnosti, komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC. Pracovní pozice zahrnuje zajištění chodu kanceláře, administrativní práce, kontakt se soudy, úřady a klienty. Nástup od 1.12.2014 + zaučení dle dohody. Váš životopis a foto zasílejte na adresu asistentka@akcepek.cz.

2014-09-09/04 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu studenta/ku nižšího ročníku právnické fakulty. Požadujeme pokročilou znalost němčiny a dobrou znalost angličtiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné důsledné práce. Jazykové certifikáty výhodou. Nabízíme zajímavou praxi při studiu, pracovní doba dohodou, poměr na DPP či DPČ. Nástup možný ihned. Strukturované životopisy a motivační dopisy v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.com.

2014-09-09/05 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-09-09/06 - Advokátní kancelář JUDr. Moniky Forejtové, Ph.D. se sídlem v Náplavní 1, hledá advokátní koncipientku s minimální jednoletou koncipientskou praxí. Dobrá znalost anglického jazyka, práce na PC a znalost právních informačních systému je podmínkou. Dále požadujeme skutečný zájem o právo, samostatnost, spolehlivost, pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost organizace a týmové spolupráce. Nabízíme zajímavou a různorodou práci jak v oblasti civilního tak i trestního práva, příjemné pracovní prostředí, získání odborných zkušeností a individuální přístup. Nástup možný od 1. 10. 2014. V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce emailem na adresu podatelna@akfcp.cz.

2014-09-09/07 - PARALEGAL Popis práce: různorodá a zajímavá právní práce pro české i mezinárodní klienty v rámci podpory týmu právníků v oblasti korporačního práva, smluvního práva, nemovitostí, pracovního práva a sporné agendy. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí a výbornou znalost anglického jazyka. Ostatní podmínky: Rozsah úvazku 2-3 dny v týdnu. Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy, podporu přátelského kolektivu, a perspektivu zaměstnání po ukončení studia v dynamické advokátní kanceláři. Životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2014-09-08/01 - Advokátní kancelář sídlící v centru Brna hledá advokátní(ho) koncipientku/koncipienta s nástupem k 1.10.2014, k jejichž přednostem patří zejména pečlivost, odpovědnost, pracovitost a schopnost samostatné práce. V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail akcembis@akcembis.cz

2014-09-08/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný od 1.10. 2014. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2014-09-05/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2014-09-05/02 - Malá advokátní kancelář v centru Prahy hledá na výpomoc studenta - brigádník. Své CV zasílejte prosím na adresu: alexandra.lausmanova@akbansky.cz

2014-09-05/03 - Podroužek & Moník, advokátní kancelář (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2014-09-05/04 - Advokátní kancelář Ivy Frömlové se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme praxi 1 rok na pozici koncipienta, právnické myšlení, AJ, vysoké pracovní nasazení, schopnost jednat s klienty, spolehlivost, pečlivost, praxe během studia výhodou. Nabízíme pestrou, zajímavou a samostatnou práci, motivační mzdu. Nástup možný ihned. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu: kucerik@advokatCR.cz.

2014-09-04/01 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2 hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na adresu asistentka@advokacie-praha.cz.

2014-09-04/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 5 přijme advokátního koncipienta. Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, uživatelskou znalost práce na PC, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost. Koncipientská praxe nejméně 1 rok. Nabízíme zajímavou odbornou práci v zavedené kanceláři s generální praxí. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz.

2014-09-04/03 - IP Toaster s.r.o. sucht in Prag, Andel Studentin/Student der juristischen Fakultät mit guten Deutschkenntnissen und Organisationstalent. Wir unterstützen Rechtsanwaltskanzleien und Unternehmen im Bereich geistiges Eigentum. Ihre Aufgaben werden sein: Sortierung Posteingang/Postausgang, Eingabe von Daten in ein Rechtsanwaltsprogramm, Beweissicherung von Rechtsverletzungen im Internet, und Vorbereitung sowie Ausfertigung von Briefen. Bei Interesse übersenden Sie bitte einen Lebenslauf mit Foto an: info@iptoaster.com

2014-09-04/04 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, přijme ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU / ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA se specializací na TRESTNÍ PRÁVO. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, výborný písemný projev, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost AJ. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou na tel. čísle 251 081 111 nebo e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz.

2014-09-04/05 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, přijme PRAKTIKANTKU / PRAKTIKANTA z řad studentů minimálně 3. ročníku Právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost AJ, reprezentativní vystupování a flexibilitu. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou na tel. čísle 251 081 111 nebo e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz.

2014-09-03/01 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra se sídlem v centru Brna se zaměřením na civilní právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku s dobrými znalostmi německého jazyka. Nabídky se strukturovanými životopisy zasílejte na bumama@bumama.cz

2014-09-03/02 - Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vymazala, se sídlem Wellnerova 1322/3C, Olomouc hledá do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku. Požadujeme flexibilitu a schopnost samostatné, ale i týmové práce, loajalitu, dobrou znalost platného práva, vysokou úroveň odborných znalostí, řidičský průkaz sk. B, znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem včetně právní terminologie. Nabízíme zajímavou práci ve všech oborech práva. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu ak-vymazal@seznam.cz.

2014-09-03/03 - Přenechám kolegům nájem nezařízené kanceláře ve vile v Praze 4 – Podolí s možností bezplatného využití jednací místnosti, parkovacích míst a zahrady za měsíční pronájem 10.000 Kč + služby. Dále je možnost využít asistentku. Vila je užívána pouze dvěma advokáty. K dispozici ihned. V případě zájmu prosím volejte na tel.: 222 230 555, email: info@jarespro.cz.

2014-09-03/04 - Advokátní kancelář Mgr. Pavla Bartoně se sídlem v centru Prahy hledá studenta/studentku 3-5. ročníku právnické fakulty pro práci v rozsahu minimálně 2-3 dny v týdnu. Náplň práce: zpracovávání právních rešerší, vyhotovování právních textů, asistentské práce související s běžnou agendou advokátní kanceláře; organizování a zajišťování právní a administrativní agendy kanceláře. Požadujeme: student právního směru; příjemné vystupování; orientaci v právních předpisech; znalost PC; samostatnost, pečlivost a spolehlivost; flexibilitu. Nabízíme: zajímavou pracovní příležitost v mladém kolektivu rozvíjející se advokátní kanceláře; perspektivu trvalé spolupráce; prostor pro osobní růst a vzdělávání. Váš motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte prosím na adresu: silerova@akbarton.cz

2014-09-03/05 - Nabízím k podnájmu zrekonstruovanou neprůchozí kancelář ve 4. patře kancelářské budovy v Praze 5 vedle obchodního centra Nový Smíchov. Kancelář je kompletně zařízena nábytkem a vybavena kancelářskou technikou, která bude přenechána podnájemci k bezplatnému užívání. Cena podnájmu činí 4.113,-Kč + služby. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. č. 605 227 046

2014-09-01/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme od 1.10.2014 advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2014-08-29/01 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, jež poskytuje právní služby v oblasti českého i mezinárodního práva, nabízí uplatnění pro advokátního koncipienta/koncipientku s praxí alespoň 1 rok. Požadujeme zodpovědnost a vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost německého jazyka, další cizí jazyk (zejména ruský nebo anglický) výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup a ochotu podílet se na dalším rozvoji naší kanceláře. Strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce zašlete spolu s Vaší nabídkou na e-mailovou adresu pja@uepa.cz

2014-08-29/02 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího (alespoň 4.) ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu pja@uepa.cz.

2014-08-29/03 - Nabízím kolegům pronájem čtyř krásných kanceláří v Praze 1 s příslušenstvím tj. předsín (čekárna), WC , kuchyň, archiv , koupelna, sprchovací kout,balkon 2x, o celkové podlahové ploše 163 m2, pod uzavřením,za cenu mírnou dle dohody. Možnost pronájmu i jednotlivých kanceláří. Další informace na tel. 224 934 999.

2014-08-28/01 - Advokátní kancelář Mgr.Ivo Šotka přijme pro své pracoviště v Praze studenta/studentku 2. nebo 3. ročníku právnické fakulty na placenou praxi - zpočátku každou středu. Požadavky : výborná znalost práce na PC, aktivní znalost AJ. Nabídky prosim zasílejte na email: sotek@akostruznicka.cz

2014-08-28/02 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, jazykovou vybavenost, pracovní nasazení, dobré komunikační schopnosti, slušné a loajální vystupování, samostatnost při řešení úkolů. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2014-08-27/01 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář 1 nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře v 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Cena dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2014-08-27/02 - Advokátní kancelář Šocová&Klvačová pro svou pobočku v Olomoucipřijme uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání, bezúhonnost, výbornou znalost práva s důrazem na schopnost znalosti aplikovat v praxi. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí zavedené kanceláře, odborný růst. Předpokládaný nástup říjen 2014. Případní zájemci nechť zašlou své životopisy na adresu olomouc@e-advokati.com. V případě našeho zájmu budeme uchazeče kontaktovat za účelem dohodnutí schůzky.

2014-08-26/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/tku. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, zájem o obchodní právo, znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce s obchodními smlouvami v AJ), španělského jazyka výhodou,  samostatnost, proaktivitu, časovou flexibilitu a komunikační schopnosti. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu: sekretariat@ak-kratochvilova.cz. Nástup po dohodě možný ihned.

2014-08-22/01 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com

2014-08-22/02 - Zavedená AK advokátky JUDr. Naděždy Zetkové se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm přijme advokátního koncipienta/tku. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech. Požadujeme: VŠ v oboru Právo, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, znalost AJ výhodou. Nástup možný ihned. Životopis s průvodním dopisem zasílejte na: zetek@roznovpr.cz.

2014-08-22/03 - Advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK, se sídlem v Praze 2, Vinohrady, se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátní koncipienty/koncipientky. Nabízíme zajímavou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, výbornou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: erhartova@akev.cz, kontaktní osoba: sl. Jana Hartmanová, tel.: +420 224 409 921.

2014-08-22/04 - Advokátní kancelář ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici adv. koncipienta/ky. Požadavky: vysoké právní vědomí a odbornost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, vysoké prac. nasazení, velmi dobrá znalost ang. nebo něm. slovem i písmem podmínkou, dokonalá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook). Písemné nabídky+CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.cz, tel.: +420 737456586, +420 577212835.

2014-08-22/05 - Advokátní kancelář Ivy Frömlové se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme praxi 1 rok na pozici koncipienta, právnické myšlení, AJ, vysoké pracovní nasazení, schopnost jednat s klienty, spolehlivost, pečlivost, praxe během studia výhodou. Nabízíme pestrou, zajímavou a samostatnou práci, motivační mzdu. Nástup od září 2014. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu: kucerik@advokatCR.cz

2014-08-22/06 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-08-22/07 - Advokátní kancelář v Brně s generální praxí přijme od 10/2014 do pracovního poměru advokátního koncipienta /čerstvého absolventa PF nebo právníka s předchozí praxí v oblasti obchodního práva/. Požadavky: práce na PC /Word, Excel/, ASPI, samostatnost i schopnost týmové spolupráce. Nabídky prosím zasílejte na: chocholova@pravovakci.cz /strukturovaný CV, foto pasového formátu/.

2014-08-21/01 - Nabízím dalšímu advokátovi k podnájmu jednu ze zařízených místností své kanceláře. Jedná se o kancelář cca 15m2 s dvěma stoly, samostatné WC s koupelnou a užívání krásné zasedací místnosti s výhledem do Pařížské ulice. Označení tabulkou u vchodu. Celková cena 14 tis.měsíčně. Daniel Samol +420 608 068 509

2014-08-20/01 - Advokátní kancelář JUDr. JOSEF ČECH a JUDr. SVATOPLUK BUNDA v Ústí nad Labem hledá nového kolegu – advokáta/advokátku, alespoň s minimální praxí a zkušenostmi v oborech trestního, občanského, rodinného, pracovního, správního a obchodního práva. Znalost anglického či německého jazyka vítána. V případě Vašeho zájmu, prosíme, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu judr.cech@volny.cz nebo na adresu advokátní kanceláře JUDr. Josef Čech a JUDr. Svatopluk Bunda, Mírové nám. 35, 400 01 Ústí nad Labem. Kontaktní telefony: 724048515, 475220352

2014-08-19/01 - Advokátní kancelář JUDr. Lucie Hrdé - zaměřená na trestní a rodinné právo - hledá advokátního koncipienta. Požadujeme 3 měsíce až rok praxe, vysokou úroveň odborných znalostí, zájem o trestní a rodinné právo, schopnost samostatného uvažování, spolehlivost, pečlivost, výborné vyjadřovací schopnosti, přesvědčivost, schopnost jednat s klienty, flexibilitu, znalost práce na PC a anglického jazyka. Předchozí studentská praxe výhodou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a velmi zajímavou a samostatnou praxi advokátního koncipienta. Nástup od října 2014. CV zasílejte na e-mailovou adresu office@hrda.cz. Pohovory v následujících 14 dnech.

2014-08-19/02 - Mgr. Marta Janoušková, advokátní kancelář, s.r.o. přijme advokátního koncipienta. Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, uživatelskou znalost práce na PC, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost. Koncipientská praxe nejméně 1 rok. Nabízíme zajímavou odbornou práci v zavedené kanceláři s generální praxí. Nástup září, říjen. Zájemce prosím o zaslání CV na emailovou adresu: marta.janouskova@advokatove.cz.

2014-08-19/03 - JUNIOR ADVOKÁT(KA) / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující špičkové právní služby zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: výborná znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat, sklony k perfekcionismu a smysl pro humor. Nabízíme: možnost uplatnění napříč oblastmi práva, důslednou zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, a ohodnocení dle schopností. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2014-08-18/01 - VFH Vašíček a partneři s.r.o., advokátní kancelář, hledá pro svoji pobočku v Praze 1, Opletalova 37, advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o obchodní právo. Požadujeme znalost anglického a německého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme přátelské pracovní prostředí a perspektivu odborného růstu. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera-praha@vfh.cz

2014-08-18/02 - Kancelář k prodeji. Advokát nabízí k prodeji nebytový prostor v přízemí domu čp. 11/285 v Lázeňské ulici, Palác „Beethoven“ na Praze 1. Jedná se o 2 kanceláře, kuchyňku a sociální zařízení. Nově zrekonstruované, doposud neužívané. V případě zájmu volejte na tel. 602 417 841, 777 099 008, e-mail: kancelar@akpolansky.cz, paggi@volny.cz.

2014-08-15/01 - Nově vzniklá AK v centru Prahy poskytující právní služby v oblasti fondů EU, veřejných zakázek, korporátního a závazkového práva hledá do svého teamu advokátního koncipienta/koncipientku na plný pracovní úvazek. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru právo, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný a cílevědomý přístup k práci, pečlivost, svědomitost, reprezentativní vystupování a odolnost vůči stresu, znalost problematiky veřejných zakázek (zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů a dotačních pravidel) výhodou. Nástup dohodou. Své CV spolu s doklady o svém vzdělání a dosavadní praxi zasílejte na email: info@e-legal.cz. Do předmětu uveďte KONCIPIENT.

2014-08-14/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní p. a veřejné zakázky, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-08-14/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské p., vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-08-14/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2014-08-14/04 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA Popis práce: různorodá, zajímavá a samostatná práce na projektech pro české i mezinárodní klienty v oblasti korporačního práva, smluvního práva, nemovitostí, pracovního práva a sporné agendy. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí a výbornou znalost anglického jazyka (německý jazyk je výhodou). Ostatní podmínky: Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy, podporu přátelského kolektivu, a perspektivu růstu a dlouhodobé spolupráce v rámci dynamické advokátní kanceláře. Životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2014-08-14/05 - PARALEGAL Popis práce: různorodá a zajímavá právní práce pro české i mezinárodní klienty v rámci podpory týmu právníků v oblasti korporačního práva, smluvního práva, nemovitostí, pracovního práva a sporné agendy. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí a výbornou znalost anglického jazyka. Ostatní podmínky: Rozsah úvazku 2-3 dny v týdnu. Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy, podporu přátelského kolektivu, a perspektivu zaměstnání po ukončení studia v dynamické advokátní kanceláři. Životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2014-08-13/01 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o.(www.bernadet.cz),vysoce expertní a prémiový poskytovatel právních služeb v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, nabízí flexibilní spolupráci na pozici "SENIORNÍ STUDENT PRÁV". Ideálním kandidátem je student minimálně 3. ročníku práv, ideálně však 4. ročníku práv, zodpovědný a spolehlivý s výbornou znalostí anglického jazyka, a to včetně právnické angličtiny slovem i písmem, výhodou znalost francouzského jazyka a orientace na pracovní právo a litigace, s bydlištěm v Praze či v bezprostředním okolí Prahy. Nástup možný ihned, nebo dle dohody i v průběhu září 2014. Životopis a přesvědčivý motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: cempirkova@bernadet.cz.

2014-08-13/02 - Advokátní kancelář JUDr. Jana Bláhová se sídlem Praha 2, Fügnerovo náměstí 1808/3, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta na pobočku advokátní kanceláře v Neratovicích na adrese U Tržnice 858, nástup možný ihned. Jsem advokátka se všeobecným právním zaměřením. Životopisy vč. případného motivačního dopisu zasílejte e-mailem na adresu: blahova.advokatka@seznam.cz

2014-08-12/02 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze přijme advokátního koncipienta/ku. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 495 582 844.

2014-08-12/03 - JUDr.Rudolf Hrubý, advokát, náměstí Míru 140, 373 72 Lišov u Českých Budějovic hledá advokátního koncipienta/koncipientku. Požaduji pečlivost a samostatnost, zodpovědnost a loajalitu a odpovídající odborné znalosti. Nabízím práci na různorodé právní agendě a přiměřené mzdové ohodnocení. V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotografií na e-mail : ak.hruby@volny.cz

2014-08-11/01 - Zavedená AK Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme za účelem posílení a rozvoje týmu do pobočky ve Zlíně, Štefánikova 167, začínajícího advokáta/ku NEBO advokátního koncipienta/ku s minimálně jedním rokem praxe.Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost německého jazyka slovem i písmem (anglický jazyk výhodou), profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: michaela.semelova@tschopl.cz.Nástup možný ihned.

2014-08-11/02 - Advokátní kancelář Bakeš & partneři se zaměřením na obchodní a finanční právo sídlící v centru Prahy hledá zaměstnance (absolventa právnické fakulty) na pozici advokátního koncipienta. Znalost cizího jazyka nutností. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, možnost získání praktických zkušeností a odpovídající finanční ohodnocení. Od uchazečů očekáváme samostatné a kreativní myšlení, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu. Své životopisy zasílejte k rukám Mgr. Marka Plajnera na e-mailovou adresu: office@bakes.cz (do předmětu e-mailu uvádějte „Advokátní koncipient“).

2014-08-08/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Vítězslava Paděry příjme pro kanceláře v Praze a v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního rozvoje v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme výbornou znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akpadera.cz

2014-08-08/02 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme praxi v advokátní kanceláři se zaměřením na obchodní (včetně veřejných zakázek), občanské a trestní právo, znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem  na adresu njp@njp.cz.

2014-08-08/03 - Zavedená advokátní kancelář Láník a partneři, sídlící na Karlově náměstí 24, Praha 2 a zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, jiný světový jazyk výhodou, schopnost týmové práce, odpovědnost a spolehlivost. Nabízíme zajímavou odbornou práci ve všech oblastech práva, mladý a přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: info@aklanik.cz.

2014-08-06/01 - Advokátní kancelář JUDr. Soni Rákosové se sídlem v Ústí nad Labem hledá advokátního koncipienta/tku. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, předchozí praxe výhodou, pečlivost a samostatnost. Svou žádost a strukturovaný CV zašlete na 475221644@iol.cz , nutný osobní pohovor, nástup možný po dohodě.

2014-08-05/01 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Karla Malásky, advokáta, se sídlem v Tišnově a pobočkou v Brně, se zaměřením na obchodní, pracovní a občanské právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Zájemci nechť zašlou strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu ak@malaska.cz. Požadujeme:   ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu v oboru právo, výborná znalost práva, výborná znalost anglického jazyka, flexibilita a pracovní nasazení, schopnost samostatné i týmové práce, loajalita, trvalý zájem o práci v advokacii.

2014-08-04/01 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní a občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požadavky: pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup a vysoké pracovní nasazení, dobrá znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2014-08-04/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-08-04/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá advokátního koncipienta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce,  vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost německého jazyka včetně právní terminologie (znalost anglického výhodou), zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2014-08-04/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá ASISTENTKU. Požadujeme: organizační schopnosti a vysokou odpovědnost, velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem, znalost práce na PC na vysoké úrovni, komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, reprezentativní vystupování, odpovědnost a pracovní nasazení. Náplň práce: administrativní podpora právníků, vedení spisů klientů, komunikace s klienty, datové schránky, office management.  Nabízíme: dlouhodobou spolupráci v mladém kolektivu, kvalitní ohodnocení. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mailovou adresu: helena.peychlova@akpjp.cz

2014-08-01/01 - ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o. hledá do své plzeňské pobočky advokátního koncipienta/-tku. Očekáváme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v ČR, velmi dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst, praxe z advokátní kanceláře výhodou, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost týmové práce, výbornou znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků vítána, dokonalé profesionální vystupování, samostatnost a komunikační schopnosti. Nabízíme zajímavou a kreativní práci v renomované advokátní kanceláři, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, příležitost pracovat pro prestižní klientelu z řad předních mezinárodních i českých společností, mladý a přátelský pracovní kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající výkonu a pracovnímu nasazení. Termín zahájení spolupráce – dohodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na: bohdana.ruzkova@randalegal.com.

2014-08-01/03 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně můžete užívat společné prostory, kuchyňku, jednací místnosti, parkování, ale také recepci vč. služeb recepčních. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2014-08-01/04 - Renomovaná advokátní kancelář v centru Prahy hledá vhodnou kandidátku na pozici ASISTENTKA. Požadujeme: organizační schopnosti a vysokou odpovědnost, komunikativní znalost AJ slovem i písmem, znalost práce na PC na vysoké úrovni, komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, vysoká odpovědnost a pracovní nasazení. Náplň práce: administrativní podpora právníků, vedení spisů klientů, komunikace s klienty, datové schránky, samostatné vyřizování základních právních úkonů.Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mailovou adresu: bartova@profouslegal.com.

2014-08-01/05 - JUDr. Vratislav Vlček, advokát, přijme do své pobočky na Praze 2 právníka na pozici advokátní koncipient/ka. Požaduji odpovídající odborné znalosti, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti a loajalitu. Nabízím zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém jazyce zasílejte na info@vlcekak.cz

2014-07-31/01 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme advokátního koncipienta/ku na pobočku v Předměřicích nad Labem. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 495 582 844.

2014-07-31/02 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme začínajícího advokáta na pobočku v Předměřicích nad Labem. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 495 582 844.

2014-07-31/03 - Advokátní kancelář Orlet, Zahnáš, Klosová v Olomouci přijme advokátní koncipientku, -ta. Nástup od září či října 2014. Písemné nabídky zasílejte na adresu kanceláře. Tel 585220042, 777580948, Tř. Svobody 2, 772 00 Olomouc, mail advokati@orlet-zahnas.cz

2014-07-31/04 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Pavel Schreibera se sídlem v Brně přijme do týmu advokátního koncipienta/koncipientku. AK se zaměřuje zejména na obchodní a občanské právo. Vhodné pro absolventy. Nástup co nejdříve, nejpozději 9/2014. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost týmové práce a ochotu se dále vzdělávat, znalost práce na PC. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis v českém jazyce na adresu schreiber@ak-sps.cz. V předmětu zprávy uveďte heslo "koncipient".

2014-07-31/05 - Nabízíme k pronájmu jako kancelář kolegovi advokátovi/advokátce 1 místnost v bytě 3+1 ul. Římská 31, 120 00 Praha 2 za cca 6.000,- Kč měsíčně včetně poplatků.Kontakt: Mgr. Peter Nahodil, t.č. 776350773, nahodil@aknahodil.eu

2014-07-31/06 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní). Požaduji aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Evidence uchazeče u úřadu práce výhodou (stačí i krátce). Nabízím zajímavou a různorodou práci v rámci mé generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV ve wordu se stručnou průvodní zprávou na
e-mail: alexandr.petr@akpetr.cz. V průběhu měsíce srpna budou zájemci vyrozuměni.

2014-07-30/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jaromíra Kráčalíka, pobočka v Praze hledá spolupracujícího advokáta/advokátku zejména se zaměřením na občanské a obchodní právo. Požadujeme výbornou znalost platného práva, znalost anglického jazyka výhodou. Své nabídky zasílejte na emailovou adresu: info@akkracalik.cz.

2014-07-30/02 - Přední pražská advokátní kancelář poskytující komplexní právní služby přijme PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU z řad studentů minimálně 3. ročníku právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou na tel. čísle 251 081 111 nebo e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. FELIX A SPOL. advokátní kancelář, s. r. o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5.

2014-07-30/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného advokáta/advokátku. Pracovní náplní bude obchodní právo a korporátní agenda, právo cenných papírů a investičních fondů, atd. Požadované jsou minimálně 3 roky praxe (advokátní zkoušky), výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2014-07-30/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného koncipienta/koncipientku. Pracovní náplní bude obchodní právo a korporátní agenda, právo cenných papírů a investičních fondů, atd. Požadované jsou minimálně 2 roky praxe, výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2014-07-30/06 - Advokátní kancelář JUDr. Jaroslava Beránka hledá právníka na pozici advokátní koncipient/ka. Preferujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, schopnost týmové práce a loajalitu. Nabízíme práci v mladém kolektivu, osobní profesní růst a motivující výdělek. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na advokan@akberanek.com

2014-07-29/01 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta/koncipientku s výbornou znalostí německého jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Požadujeme výbornou znalost německého jazyka a ideálně též anglického jazyka, znalost francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Předchozí pracovní zkušenosti v advokacii nejsou podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-07-29/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze - pobočka Office Park Nové Butovice koncipienta s praxí a s pracovní znalostí německého jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost německého jazyka předpokládáme, znalost anglického, francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-07-29/03 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 8 (u stanice metra Křižíkova), k podnájmu jednu kancelář 15m2 v přízemí budovy. Cena měsíčního podnájmu je 5.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty služby a též je v ceně využívání společných prostor (zasedací místnost, recepce, WC, kuchyňka). Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře nebo insolvenčního správce (lze i sdílet s jinými správci). Možnost umístnění cedule s firemním označením. Bližší informace na telefonu 604 701 692, nebo emailu neskusil@seznam.cz

2014-07-28/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/tku. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, zájem o obchodní právo, znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce s obchodními smlouvami v AJ), španělského jazyka výhodou, samostatnost, proaktivitu, časovou flexibilitu a komunikační schopnosti. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu: sekretariát@ak-kratochvilova.cz. Nástup po dohodě možný ihned.

2014-07-28/02 - Advokátní kancelář Svoboda se sídlem Praha 5 přijme vedoucí kanceláře/sekretářku. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, pečlivost, samostatnost, dobré zkušenosti v práci s počítačem (MS Excel, Word, Outlook), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), praxe na obdobné pozici v administrativě a znalost cizího jazyka výhodou. Náplň práce: administrativní podpora kanceláře, komunikace s klienty, zpracování pošty, práce s informačním systémem, předávání informací kolegům, zajištění tisků a kompletace požadovaných dokumentů, případná úprava a odeslání, ostatní administrativní a kancelářské práce (tisk, skenování, třídění dokumentů atd.). Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy a motivační dopisy na adresu info@aksvoboda.cz

2014-07-28/03 - Advokátní kancelář Svoboda se sídlem Praha 5 přijme advokátního koncipienta. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, zájem o trvalý profesní růst, spolehlivost, schopnost samostatné práce, flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou odbornou práci a možnost dalšího profesního růstu. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy a motivační dopisy na adresu info@aksvoboda.cz

2014-07-25/01 - Advokátní kancelář Vladyka & Kubica hledá právníky na pozici advokátní koncipient/ka. Preferujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, jazykové znalosti, schopnost týmové práce a loajalitu. Nabízíme práci v mladém kolektivu, osobní profesní růst a motivující výdělek. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na office@akvladyka.cz.

2014-07-25/02 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokátního koncipienta/tku. Požadujeme: VŠ v oboru Právo, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. Životopis s průvodním dopisem na: stoudkova@jaros-ak.eu, nejpozději do 10.08.2014.

2014-07-25/03 - Advokátní kancelář s pobočkou v Praze a se sídlem v Mělníku přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu. Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný ihned či později, a to na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na katalogy@email.cz

2014-07-25/04 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 3.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-25/05 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-25/06 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Starém Městě a pobočkou v Jablonci nad Nisou nabízí dvěma vybraným uchazečům možnost absolvování pracovní stáže v délce trvání cca 6 měsíců na 2-3 pracovní dny v týdnu. Praxe je vhodná pro studenty 4. a 5. ročníku PF a zahrnuje praktické osvojení základních dovedností spojených s výkonem advokacie za asistence zkušených advokátů. Po zapracování a osvědčení možnost další spolupráce na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme znalost práce s PC a alespoň základní znalost AJ (RJ výhodou). V případě zájmu zasílejte prosím svoje strukturované životopisy na e-mailovou adresu: m.sefrany@akrms.cz

2014-07-24/01 - Nabízím podnájem až 6 samostatných kanceláří v centru Prahy blízko metra advokátům. Kanceláře jsou v rámci reprezentativních nebytových prostor, ve kterých je recepce, zasedačky pro jednání, kuchyň, toalety, společný relaxační prostor. V rámci ceny podnájmu budou hrazeny i zálohy na služby spojené s nájmem, recepční, administrativní podporu, úklid, wifi. Možnost využití zasedaček a zajišťování občerstvení pro jednání a návštěvy. Kancelář může být dle dohody vybavena či nevybavena nábytkem. Cena dohodou podle velikosti prostor, jejich vybavení a služeb. Upřednostňuji samostatné a nezávislé advokáty s vlastní praxí a klientelou, kteří jsou současně mediátory anebo smírčími či kooperativními advokáty odborně zaměřenými zejména na občansko-právní a obchodně-právní agendu (NOZ), rodinné právo, závazkové právo, nemovitostní právo, mimosoudní řešení problémů a sporů, mimosoudní vyrovnání pohledávek a závazků, vyjednávání a sepisování dohod a jiných právních úkonů. V rámci sdílení prostor je otevřena možnost spolupráce. Prostory budou k nastěhování mezi 15.8.2014 až 1.9.2014. V případě zájmu volejte na tel: 603703129 anebo pište na office@senarova-daniela.cz

2014-07-24/02 - Mgr. Lucie Toniková, advokát hledá do pobočky své advokátní kanceláře v Praze 4, ve které se zaměřuje na vymáhání pohledávek, advokátní koncipienty/advokátní koncipientky. Požadujeme zejména spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu, zkušenosti s vymáháním pohledávek v soudním řízení výhodou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: vitousova@aklt.cz

2014-07-24/03 - STUDENT/KA PRO ADMINISTRATIVNÍ PODPORU ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE ARGUMENTUM.CZ - Očekáváme pečlivost, smysl pro efektivitu a detail, důraz na kvalitně odvedenou práci, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, zkušenosti na administrativní pozici výhodou, pozitivní vztah k informačním technologiím, aktivní pokročilá znalost a praxe s ICT – zejména MS Office, Google Apps, právní informační systémy a veřejné rejstříky, Total Commander, angličtina na komunikativní úrovni, další světový jazyk výhodou, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, profesionální a reprezentativní vystupování. NABÍZÍME: Zázemí dynamické progresivní advokátní kanceláře s českou i zahraniční klientelou, pestrou/komplexní pracovní náplň, mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Pokud Vás tato nabídka oslovila, těšíme se na Vás. Svůj životopis prosím zašlete na adresu: office@argumentum.cz. V případě dotazů volejte 734797803.

2014-07-23/01 - Advokátní kancelář působící v centru Prahy hledá do svého týmu advokáta/advokátku a koncipienta/ku s minimálně roční praxí. Nabízíme zajímavou práci v přední české kanceláři zaměřené na insolvenční právo a soudní proces, perspektivu odborného růstu, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Požadujeme zkušenosti z oblasti civilního procesního a insolvenčního práva, znalost anglického jazyka, vysokou úroveň znalostí českého práva, logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu ak@zizlavsky.cz.

2014-07-22/01 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-07-22/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-07-22/03 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení. JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář, tel: 241 470 588, 241 471 430, 241 471 436, romana.adamcikova@advokat24.cz

2014-07-22/04 - Chýský Lorenc, advokáti, s.r.o. přijme pro svou jihlavskou pobočku ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Jsme českou a slovenskou advokátní kanceláří poskytující právní služby prostřednictvím svých poboček v Praze, v Bratislavě a v Jihlavě. Na poskytování právních služeb se podílí tým 15 kolegů a kolegyň. Zaměřujeme se na poradenství pro mezinárodně činné a zahraniční korporátní klienty, mezi které se řadí společnosti z evropské i české špičky ve svých oborech. Očekáváme: výborné odborné znalosti (předchozí koncipientská praxe výhodou),pečlivost, logické myšlení, schopnost týmové práce, odpovědný přístup, dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka slovem i písmem. Nabízíme: zajímavou práci, možnost získat zkušenosti z různých oblastí práva, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí zavedené advokátní kanceláře. Strukturované životopisy v českém a anglickém nebo německém jazyce zasílejte na adresu eisenwortova@chyskylorenc.com. Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Eisenwortová, tel. +420 563 035 000.

2014-07-21/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadavky na uchazeče: Absolvent právnické fakulty ČR, znalost AJ (Legal English) na velmi dobré úrovni, pracovní zkušenosti získané při studiu, proaktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost. Nabízíme: Možnost rychlého kariérního růstu, různorodou praxi, vzdělávací kurzy a interní školení, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Gabriely Šustrové na email: sustrova@hajekzrzavecky.cz.

2014-07-21/02 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní). Požaduji aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Evidence uchazeče u úřadu práce výhodou (stačí i krátce). Nabízím zajímavou a různorodou práci v rámci mé generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV ve wordu se stručnou průvodní zprávou na e-mail:
alexandr.petr@akpetr.cz. V průběhu měsíce srpna budou zájemci vyrozuměni.

2014-07-21/03 - Advokátní kancelář Doleček Kahounová Sedláčková se sídlem v centru Prahy, hledá: ASISTENTKU/RECEPČNÍ advokátní kanceláře, vhodné zejména pro studentky s individuálním studijním plánem, pracovní doba denně 8 hodin - pondělí až pátek. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, základní znalosti právní problematiky, alespoň komunikativní znalost AJ, zodpovědnost, samostatnost, základní znalost účetnictví a práce s účetním SW výhodou. Náplň práce bude spočívat zejména v zajištění chodu kanceláře, v administrativní podpoře právního týmu, dále v provádění jednodušších právních úkonů, komunikaci se soudy, úřady, klienty, apod. Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu. Předpokládaný nástup 1.9.2014. Své nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, k rukám sl. Karolíny Mudrové na e-mail: karolina.mudrova@akdks.cz.

2014-07-21/04 - Menší AK Mgr. Davida Nováka přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme: absolventa s ukončeným právnickým vzděláním, praxe min. 1 rok, zkušenosti v oblasti převodu nemovitostí, výhodou zkušenost v zastupování v soudních řízeních, spolehlivost, důslednost, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme praxi ve všech odvětvích práva, samostatné zpracovávání případů, komunikaci s klienty, zastupování u soudů a velmi přátelský kolektiv. Jedná se o práci na plný úvazek, předpokládaný nástup je 1. 9. 2014. S projevy Vašeho zájmu se obracejte na email: novakd@advokati-novak.cz, kontaktní osoba Mgr. David Novák, tel.: 774 999 924

2014-07-18/01 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme praxi v advokátní kanceláři se zaměřením na obchodní (včetně veřejných zakázek), občanské a trestní právo, znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem  na adresu office@njp.cz.

2014-07-18/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA- advokátní kancelář Achour & Hájek hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici koncipient/ka. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru práva, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost týmové práce a loajalitu, výbornou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou, praxe z přední české nebo mezinárodní advokátní kanceláře výhodou, studium v zahraničí výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme: zajímavou práci v zavedené advokátní kanceláři, perspektivu odborného růstu, mladý a přátelský pracovní kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení, nástup dohodou. Vhodné pro absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: office@achourhajek.com.

2014-07-17/01 - Advokátní kancelář v Praze 1, se sídlem na Hradčanském nám. přijme letošního absolventa právnické fakulty na obsazení 1 místa advokátní/ho koncipientky/ koncipienta s těmito předpoklady: perfektní znalost slovem a písmem nejméně 1cizího jazyka v kombinaci  AJ+NJ,  AJ+F, AJ+RJ, včetně perfektní znalosti právní terminologie, se zvláštním zájmem o trestní právo, znalost práce na PC je samozřejmostí  - Word, Excel, a další, znalost a schopnost vyhledávání v internetu, schopnost sekretariátní a manažerské práce, loajalita, korektnost, vysoké pracovní nasazení, odvaha, slušné vystupování a vždy elegantní a upravený vzhled, nekuřák. Výběr bude proveden formou výběrového řízení na základě zkušebního zpracování právních dokumentů a osobního pohovoru. Zájemce se může přihlásit na e-mail: advokatikhklima@gmail.com. Pouze písemné nabídky. Nabídky zasílejte nejpozději do 31.8.2014,  konkurs bude probíhat ve druhé polovině září na pozvánky. Předpokládaný nástup 1.10.2014 Po zaslání přihlášky budou zájemci zaslány další informace a zkušební otázky.

2014-07-16/01 - Advokátní kancelář Němec, Bláha &  Navrátilová, s.r.o. , Prvního pluku 206/7, 186 00  Praha 8 – Karlín, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, odpovídající odborné znalosti, organizační schopnosti a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, dobrou znalost anglického jazyka a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovním výsledkům. S projevy Vašeho zájmu se obracejte na email: anna.vinsova@ak-nbn.cz, kontaktní osoba: Anna Vinšová, tel: 221847807.

2014-07-16/02 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá schopného advokátního koncipienta/koncipientku na plný pracovní úvazek. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v ČR, zkušenosti při vypracování smluv a dalších právních listin, podání a při zastupování před soudy.Praxe na pozici advokátního koncipienta výhodou. Dále požadujeme samostatnost, pečlivost a svědomitost. Znalost cizího jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy k rukám asistentky kanceláře, na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2014-07-15/01 - Advokát v PLZNI nabízí (začínajícímu) advokátovi/-ce k pronájmu kancelář. Možnost spolupráce. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte na tel.: 737 158 834 nebo e-mailem: office@balin-advokati.cz.

2014-07-15/02 - Advokátní kancelář ARZINGER & PARTNERS se sídlem v centru Prahy, jež je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří ve střední a východní Evropě, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme výbornou znalost alespoň jednoho cizího jazyka (znalost ruského jazyka výhodou), práci na PC, práci s ASPI, spolehlivost, samostatnost, profesionalitu a cílevědomost. Preferujeme kvalitní právní znalosti, tvůrčí pracovní přístup,  komunikativní dovednosti a chuť k sebevzdělávání. Nabízíme dlouhodobou, zajímavou a velmi všestrannou práci v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a motivační finanční ohodnocení. Vaše písemné nabídky s životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bartakova@arzinger.cz.

2014-07-11/01 - Advokátní kancelář s pobočkou v Praze a se sídlem v Mělníku přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu. Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný ihned či později, a to na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na katalogy@email.cz

2014-07-11/02 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 3.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-11/03 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-11/04 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu advokáta nebo advokátního koncipienta minimálně s tříletou praxí se zaměřením na obchodní právo, občanské právo, daňové právo, insolvenční právo a právo průmyslového vlastnictví. Požadujeme odborné znalosti, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, příjemné vystupování, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně a chuť podílet se na rozvoji kanceláře. Očekáváme znalost anglického jazyka slovem i písmem. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2014-07-11/05 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá ambiciózního advokátního koncipienta. Požadujeme praxi 1 rok na pozici koncipienta, právnické myšlení, AJ, vysoké pracovní nasazení, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, komunikativnost, všeobecnou znalost PC, praxe během studia výhodou. Nabízíme zajímavou a pestrou práci, motivační mzdu. Nástup srpen/září 2014. Své strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na adresu: kucerik@advokatCR.cz

2014-07-10/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadavky na uchazeče: Absolvent právnické fakulty ČR bez předchozí koncipientské praxe, znalost AJ (Legal English) na velmi dobré úrovni, pracovní zkušenosti získané při studiu, proaktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost. Nabízíme: Možnost rychlého kariérního růstu, různorodou praxi, vzdělávací kurzy a interní školení, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Gabriely Šustrové na email: sustrova@hajekzrzavecky.cz.

2014-07-10/02 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2, se zaměřením na občanské a obchodní právo hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku nebo studenta/tku 5. ročníku PF. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Od kandidáta požadujeme zájem o práci v advokacii, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na emailovou adresu: asistentka@advokacie-praha.cz.

2014-07-10/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/ KONCIPIENTA/ADVOKÁTKU/ADVOKÁTA. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové práce. Vaše životopisy prosíme zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2014-07-10/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2014-07-08/01 - Z důvodu brzkého odchodu na mateřskou dovolenou nabízím začínajícímu advokátovi/advokátce možnost převzetí klientely a zároveň možnost podnájmu hezké a zařízené kanceláře o podlahové ploše cca 22 m2 přímo v centru Hradce Králové na Velkém náměstí. V docházkové vzdálenosti je okresní i krajský soud, vazební věznice, ideální poloha, veškeré vybavení kanceláře nové, klidné místo v centru. Cena podnájmu činí 3.400,- Kč měsíčně vč. služeb. Mgr. Simona Hendrichová, advokátka, +420605858109, advokat@hendrichova.cz.

2014-07-08/02 - Rada & Partner advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Opletalova 1683/41, Praha 1, přijme na plný pracovní úvazek po dobu 6-ti měsíců a poté na částečný pracovní úvazek sekretářku / vedoucí kanceláře. Nabízíme stabilní práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme schopnost naučit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, organizační schopnosti, uživatelskou znalost PC (MS Office, Internet, Excel). Alespoň základní jazykové znalosti a předchozí praxe vítána. Nástup možný od 15.10.2014. Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: v.wittmannova@radapartner.cz, do předmětu e-mailové zprávy uvádějte „Sekretářka“.

2014-07-07/01 - JUDr. Helena Chaloupková, advokátka , se sídlem v Praze 2, Vinohrady, přijme ASISTENTKU po dobu mateřské dovolené. Pracovní pozice zahrnuje zajištění chodu kanceláře, administrativní práce, kontakt se soudy, úřady a klienty. Požaduji : SŠ, VŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikativní schopnosti, znalost práce na PC, AJ výhodou. Nástup ihned. Vhodné i pro absolventy, důchodce i zkrácený pracovní úvazek. Nabídky na : info@helenachaloupkova.cz

2014-07-07/02 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-07-07/03 - Přijmeme na pozici advokátního koncipienta uchazeče s alespoň roční praxí vykonanou po absolvování VŠ či při studiu VŠ, a to v jiné advokátní kanceláři. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup, samostatnost, profesionální výstup, schopnost aplikovat právo. AK JUDr. Táni Diršmidové, tel. +420 222 517 620, email: ak@dirsmidova.cz .

2014-07-04/01 - Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. se sídlem v Brně přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, dobrou znalost práce s P , řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz.

2014-07-04/02 - Advokátka nabízí KOLEGOVI/ KOLEGYNI k pronájmu kancelář o velikosti 21 m2 v prostorách zavedené advokátní kanceláře na Praze 2, Gorazdova 11, 1. patro. Součástí pronájmu je dále užívání společné jednací místnosti, recepce včetně služeb a zázemí. K nastěhování od 1.9.2014; příp. po domluvě i dříve. V případě zájmu o bližší informace mne prosím kdykoli po 27.7.2014 kontaktujte na mob. 775 585 135 nebo e-mailem: salacova@aksa.cz

2014-07-04/03 - Nabídka. EX LEGE advokátní kancelář s.r.o. nabízí zač. advokátům i jednotl. za snížený nájem po dobu 1 roku ve svých prostorách na adr. P2 Anglická 20, 4 moderní kanceláře s možností jednačky, spol. prostor, kuch., recepce. Část. zařízené. Možnost parkování, bezbariérový přístup. Tel. 777572706 Mgr. Martina Váchová, martina.vachova@email.cz

2014-07-04/04 - Advokátní kancelář s pobočkou v Praze a se sídlem v Mělníku přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu. Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný ihned či později, a to na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na katalogy@email.cz

2014-07-04/05 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-04/06 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 3.500,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-07-03/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného koncipienta/koncipientku. Pracovní náplní bude obchodní právo a korporátní agenda, právo cenných papírů a investičních fondů, atd. Požadované jsou minimálně 2 roky praxe, výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2014-07-02/01 - Advokát & Koncipient - An international law firm in search for a senior lawyer and junior lawyers. We are looking for: (i) a 1-2 year senior lawyer (advokát) experienced in corporate law and for (ii) junior lawyers (koncipients) interested in corporate/finance law and real estate law. If you are fluent in English and Czech and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV in English to helena.rundova@wilsonscee.com. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha, tel: 277 779 203.

2014-07-02/02 - Mgr. Ing. Jaromír Škára, advokát hledá pro svoji pobočku v Brně kandidáta/ kandidátku na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo či srovnatelném programu; velmi dobré znalosti v oboru obchodního a občanského práva s důrazem na problematiku obchodních závazků a s praktickou orientací v procesním právu. Nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B – aktivní řidič, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Znalost anglického jazyka výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Vybraný/á kandidát/ka bude mít možnost zapojit se do práce v mladém pracovním kolektivu, získat zajímavou právní praxi a poskytovat poradenství pro významné společnosti v České republice. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a další výhody. Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na emailovou adresu personalni@akskara.cz. Nástup ihned.

2014-07-01/01 - Advokátní kancelář Knotek, spol. s r.o. ve Zlíně hledá právníky. Požadujeme VŠ právnické vzdělání, aktivní znalost AJ nebo NJ, výborná znalost obchodního práva, dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení v případě potřeby, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu, řidičský průkaz B - aktivní řidič. Nabízíme tradici a spolehlivost, dobré pracovní podmínky, přátelský tým, zajímavou klientelu, dobré reference. Nástup dle dohody. Strukturované životopisy zasílejte do 15.7.2014 elektronicky na mail jana.benkova@ak-knotek.cz.

2014-07-01/02 - Advokátní kancelář v centru Ostravy se zaměřením na občanské, obchodní a insolvenční právo hledá do pracovního poměru schopného advokátního koncipienta/ku, i bez praxe. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na office@btmlegal.cz

2014-06-30/01 - AK ERHARTOVÁ VÍTEK & Partners se sídlem v Praze přijme koncipientku/ta. Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci. Kvalifikační předpoklady: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo. Samostatnost. Spolehlivost. Může být posuzováno jako výhoda: životní nadhled a smysl pro humor, znalost AJ popř. jiného cizího jazyka, předchozí praxe (nikoliv nutně v advokacii).Předpokládaný nástup do práce 28.7.2014. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu sturcova@akev.cz.

2014-06-30/02 - Mladý a dynamický team ČechPartners, advokátní kancelář, přijme do svého týmu ASISTENTKU/RECEPČNÍ na částečný/hlavní pracovní poměr. Pracovní pozice zahrnuje především komplexní zajištění chodu kanceláře a administrativní podporu členů advokátní kanceláře. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v mladém perspektivním kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, výborné komunikativní schopnosti, příjemné a profesní vystupování, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost AJ výhodou. Nástup červenec 2014. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám Mgr. Jany Rojčíkové na e-mail: jana.rojcikova@cechpartners.cz.

2014-06-29/01 - Mgr. Lenka Pipková, advokátka sídlící na Praze 1, hledá ke spolupráci začínající kolegyni či kolegu. Případní zájemci se můžou hlásit na tel. čísle 721 069 064 nebo na mailové adrese: pipkova@aaaadvokati.cz.

2014-06-26/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze a pobočkou v Náchodě se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo přijme do svého týmu pro pobočku v Náchodě absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně. Znalost anglického či německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu se prosím obracejte na e-mail: petras@akpetras.cz nebo tel. 776 033 092.

2014-06-25/01 - Samostatný advokát Mgr. Pavel Černohorský hledá vhodného kandidáta/ku na pozici koncipienta/ky pro oblast závazkového a korporátního práva, znalost Legal English vítána, s nástupem co nejdříve do kanceláře v Praze 7. V případě zájmu mě kontaktujte na email: akcernohorsky@gmail.com, případně volejte 603 111 179.

2014-06-24/01 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra se sídlem v centru Brna se zaměřením na civilní právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku (i s praxí). Nabídky se strukturovanými životopisy zasílejte na bumama@bumama.cz

2014-06-24/02 - Advokátní kancelář Janák a partneři, s.r.o., se sídlem Frenštát pod Radhoštěm, se zaměřením na soukromé právo, příjme advokátního koncipienta. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, znalost anglického nebo německého jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: martin.vojtisek@akjanak.cz, kontaktní osoba: JUDr. Martin Vojtíšek, tel.: +420 556 836 870.

2014-06-24/03 - Advokátní kancelář Pásek, Honěk & Partners hledá do svého týmu kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme vynikající úroveň odborných znalostí, schopnost samostatné práce, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, výborné vyjadřovací schopnosti a znalost práce na PC. Nezbytností je znalost angličtiny a nejlépe ještě jednoho světového jazyka. Nabízíme velmi zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: janeckova@phpartners.cz.

2014-06-24/04 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze - pobočka Office Park Nové Butovice koncipienta s praxí a s pracovní znalostí německého jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost německého jazyka předpokládáme, znalost anglického, francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-06-23/01 - AK Mgr. Davida Metelky se sídlem v Ostravě, Boleslavova 901/7, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Zabýváme se zejména obchodním právem. Požadujeme: absolventa s ukončeným vysokoškolským vzděláním v oboru právo, znalost práce s MS OFFICE, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, pracovní nasazení.  Životopis zasílejte na adresu: radana.navratilova@akmetelka.cz.

2014-06-23/02 - Hledáme advokátního koncipienta-ku, možnost zůstat v advokacii i po složení advokátních zkoušek. Nástup možný ihned. Trutnov Advokátní kancelář-JUDr. Soňa Nathová. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: judr.nathova@email.cz

2014-06-23/03 - Advokátní kancelář sídlící v centru Brna hledá advokátní(ho) koncipientku/koncipienta s nástupem k 1.9.2014, k jejichž přednostem patří zejména pečlivost, odpovědnost, pracovitost a schopnost samostatné práce. V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail akcembis@akcembis.cz

2014-06-23/04 - Advokátní koncipient/koncipientka. Advokátní kancelář Purkyt & Co. hledá do svého týmu na hlavní pracovní poměr advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme: řádně ukončené studium právnické fakulty, zkušenosti z obchodního a občanského práva, znalost anglického jazyka výhodou, vysoké pracovní nasazení a samostatnost. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, pracoviště na Praze 5 Anděl s výbornou dopravní dostupností, práci v příjemném pracovním kolektivu a možnost rozvíjet se. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: office@purkyt.cz

2014-06-23/05 - Advokát/Advokátka. Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá do svého týmu advokáta/advokátku. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, praxi v oboru, vynikající úroveň českého práva, zejména v oblasti obchodního a občanského práva, schopnost týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Příjemné pracovní prostředí v Paláci Austria. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na: office@purkyt.cz

2014-06-22/01 - Nabízím k pronájmu jednu samostatnou plně zařízenou kancelář v centru Prahy, v blízkosti metra B Anděl. Kancelář je vhodná zejména pro samostatné nebo začínající advokáty. Cena za pronájem včetně energií 4.000,- Kč/měs. V případě zájmu volejte 737 369 424

014-06-22/01 - Pro náš tým právníků hledáme kandidáty na pozice advokátů a advokátních koncipientů. Očekáváme aktivní pracovní přístup, profesionalitu, schopnost obhájit vlastní názor, perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem. Nabízíme vysoce odbornou právní praxi, špičkovou zahraniční i domácí klientelu, mladý kolektiv, možnost rychlého profesního růstu, nadstandardní ohodnocení podle schopností. V případě zájmu nám prosím zašlete své CV na office@tomaierlegal.cz.

2014-06-20/01 - Mgr. Lucie Toniková, advokát hledá do pobočky své advokátní kanceláře v Praze 4, ve které se zaměřuje na vymáhání pohledávek, advokátní koncipienty/advokátní koncipientky. Požadujeme zejména spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu, zkušenosti s vymáháním pohledávek v soudním řízení výhodou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: vitousova@aklt.cz

2014-06-20/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2014-06-20/03 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a vynikající znalost anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři je předností. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2014-06-20/05 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně můžete užívat společné prostory, kuchyňku, jednací místnosti, parkování, ale také recepci vč. služeb recepčních. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2014-06-19/01 - AK Mgr. Davida Metelky přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Zabýváme se zejména obchodním právem. Požadujeme: absolventa s ukončeným vysokoškolským vzděláním v oboru právo, znalost práce s MS OFFICE, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, pracovní nasazení. Životopis zasílejte na adresu: navratilova.radana@akmetelka.cz.

2014-06-18/01 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme vyvinutou schopnost právní analýzy, kvalitní studijní výsledky na PF, solidní znalost angličtiny a schopnost na sobě pracovat. Nabízíme možnost nadprůměrného a všestranného rozvoje Vašich právních i jazykových schopností, intenzívní zpětnou vazbu v oblasti práva a angličtiny, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí, nadprůměrný a motivující výdělek. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, doklad o studijních výsledcích a průvodní dopis v anglickém jazyce s alespoň rámcovým popisem toho, jak splňujete výše uvedená kritéria, na adresu lucie.burdova@mn-legal.eu.

2014-06-18/02 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu právního asistenta/právní asistentku. Požadujeme kvalitní studijní výsledky na PF, solidní znalost angličtiny, schopnost na sobě pracovat, profesionální vystupování a samostatnost a komunikační schopnosti. Nabízíme všestranný rozvoj Vašich právních i jazykových schopností již během studia, zajímavou praxi v rostoucí firmě v centru Prahy, intenzívní zpětnou vazbu v oblasti práva a angličtiny, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí, možnost uplatnění i po ukončení studia a odpovídající finanční ohodnocení. Jste-li studentem/studentkou třetího či vyššího ročníku PF a máte zájem o spolupráci s naší kanceláří na uvedené pozici, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, přehled studijních výsledků a průvodní dopis v anglickém jazyce na adresu lucie.burdova@mn-legal.eu.

2014-06-18/03 - Advokátní kancelář Němec, Bláha & Navrátilová, s.r.o. , Prvního pluku 206/7, 186 00 Praha 8 – Karlín, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, odpovídající odborné znalosti, organizační schopnosti a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, dobrou znalost anglického jazyka a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovním výsledkům. S projevy Vašeho zájmu se obracejte na email: anna.vinsova@ak-nbn.cz, kontaktní osoba: Anna Vinšová, tel: 221847807.

2014-06-18/04 - Nabízím k pronájmu jednu samostatnou plně zařízenou kancelář v centru Prahy, v blízkosti metra B Anděl. Kancelář je vhodná zejména pro samostatné nebo začínající advokáty. Cena za pronájem včetně energií 4.000,- Kč/měs. V případě zájmu volejte 737 369 424.

2014-06-17/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, dobrou znalost práce s PC, znalost jednoho cizího jazyka (nejlépe AJ) slovem i písmem vítána, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, odborný růst. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2014-06-17/02 - Mezinárodní tým právníků advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu v Praze nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA primárně pro právní oblasti obchodního a korporátního práva a práva občanského. Očekáváme praxi v advokátní kanceláři; vynikající znalost obchodního a občanského práva; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce; loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 7. 7. 2014 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2014-06-17/03 - Advokátní kancelář (www.hartlegal.cz) se sídlem v Kaunickém paláci v centru Prahy nabízí pronájem pěkné kanceláře včetně možnosti využívání jednací místnosti, parkování, recepce a kuchyňky. Je zájem i o případnou spolupráci. E-mail: info@hartlegal.cz.

2014-06-17/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na občanské a obchodní právo, právo korporátní, právo duševního vlastnictví, právo reklamy a farmaceutické právo přijme absolventa na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme velmi dobrou znalost Aj včetně právní terminologie, MS Office, ASPI, samostatnost, časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Praktické zkušenosti v oboru vítány. Zašlete prosím životopis na e-mail rabasova@hblegal.cz.

2014-06-16/01 - Advokátní kancelář sídlící v centru Břeclavi, která poskytuje právní služby ve všech oblastech práva, přijme za účelem rozšíření stávajícího týmu advokátní koncipientku/advokátního koncipienta. Požadujeme dobrou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, komunikativnost, uživatelskou znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, znalost cizího jazyka AJ nebo NJ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavé platové ohodnocení s možností motivace na výsledcích a dlouhodobý vztah s možností pokračování i po skončení praxe. CV společně s motivačním dopisem zasílejte na adresu: sekret@akhouzvicka.cz, fax 519 324 900, k rukám Ivy Floriánové.

2014-06-15/01 - Hledáme koncipientské hvězdy! Advokátní kancelář Kropáček LEGAL hledá do svého týmu advokátního koncipienta s praxí od jednoho do dvou let ze zahraniční nebo velké české advokátní kanceláře. Výborná angličtina a pečlivost podmínkou. Zájem o rychlé rozvíjení svých právních a obchodních dovedností výhodou. Příjemný mladý kolektiv, perspektiva dlouhodobého uplatnění, dobré platové podmínky. Životopisy v českém nebo anglickém jazyce a případně motivační dopisy zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2014-06-13/01 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze, poskytující právní služby zejména v oblasti obchodního práva, pracovního práva a práva veřejných zakázek, přijme ASISTENTKU/RECEPČNÍ na hlavní pracovní poměr. Pracovní pozice zahrnuje především komplexní zajištění chodu kanceláře a administrativní podporu členů advokátní kanceláře. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v mladém dynamickém kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, výborné komunikativní schopnosti, příjemné a profesní vystupování, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost AJ výhodou. Nástup červenec 2014. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám Mgr. Kateřiny Knechtové na e-mail: office@akhavelkova.eu (info o kanceláři na www.akhavelkova.eu).

2014-06-13/02 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme praxi v advokátní kanceláři se zaměřením na obchodní (včetně veřejných zakázek), občanské a trestní právo, znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu office@njp.cz.

2014-06-13/03 - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme za účelem posílení a rozvoje týmu do pobočky ve Zlíně, Štefánikova 167, studenta právnické fakulty. Náplní práce je především základní administrativní činnost, příprava jednoduchých podání, překladů a práce s judikaturou. Pracovní doba dle dohody. Požadujeme: základní znalost práce na PC, samostatnost, orientaci v základních právních předpisech, flexibilitu, ochotu se učit novým věcem, znalost německého jazyka slovem i písmem (anglický jazyk výhodou). Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, příjemné a moderní pracovní zázemí. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: michaela.semelova@tschopl.cz. Nástup možný ihned.

2014-06-13/04 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-06-13/05 - Advokátní kancelář nabízí na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 731 654 311, nebo emailu svec@aksr.cz.

2014-06-13/06 - Advokátní kancelář s pobočkou v Praze a se sídlem v Mělníku přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu. Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Místo výkonu práce z 80 % v Mělníku a zbývající část na pobočce v Praze. Dostupnost mezi Prahou a Mělníkem je výborná cca 30 km a dále funguje kyvadlová hromadná doprava s dobou jízdy cca 35 min. Nástup možný ihned či později, a to na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na katalogy@email.cz

2014-06-13/07 - Nabízím kolegům pronájem čtyř krásných kanceláří v Praze 1 s příslušenstvím tj. předsín, WC, kuchyň, archiv , koupelna, sprchovací kout,balkon, o celkové podlahové ploše 163 m2, pod uzavřením, za cenu mírnou dle dohody. Možnost pronájmu i jednotlivých kanceláří. Další informace na tel. 602 320 463.

2014-06-12/01 - Advokátní koncipient/ka, pro JUDr. Petr Novotný, advokát, Praha 6. Pozice v malé dynamické a rozvíjející se advokátní kanceláři vhodná pro absolventa (není podmínkou). Podmínkou chuť a radost pracovat, růst, zájem o předmětné právní oblasti, zájem o klienty a hledání řešení, pečlivost, morální hodnoty, vnitřní řád a stabilita. Dále znalost AJ. Specializace kanceláře: generální praxe, bytové právo, nemovitosti, korporátní p., rodinné právo. Nástup možný ihned. Nabídky s motivací na email: novotny@advokat21.cz.

2014-06-12/02 - Advokátní kancelář AK JUDr. Robert Čepek se zaměřením na obchodní sféru hledá advokáty/koncipienty pro kanceláře v Praze a v Brně. Požadujeme: nadprůměrné schopnosti právní argumentace a schopnosti stylizační, aktivní znalost německého jazyka, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B. Předchozí praxe vítána. Nástup možný ihned. Váš strukturovaný životopis včetně fotografie a motivačního dopisu zasílejte na asistentka@akcepek.cz .

2014-06-12/03 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra se sídlem v centru Brna se zaměřením na civilní právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku s dobrými znalostmi německého jazyka. Nabídky se strukturovanými životopisy zasílejte na bumama@bumama.cz

2014-06-11/01 - AK Doležal & Partners s.r.o. poskytující právní služby především mezinárodní klientele zejména v oblasti obch., prac., obč. a správ. práva přijme pro brněnskou pobočku adv. koncipienta/ku. Požadujeme vynikající právní znalosti, pečlivost, odpovědnost, výbornou znalost AJ nebo NJ. Životopisy v ČJ a AJ/NJ zasílejte na adresu office@dolezalpartners.com.

2014-06-11/02 - Advokátní kancelář ve Zlíně hledá kolegy na pozice advokátního koncipienta/ koncipientky/praktikanty/pomocníky. Požadavky na uchazeče: dobrá znalost práva, právní vědomí, schopnost samostatného řešení úkolů, dobrá znalost práce s PC/Mac a MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), výhodou je znalost angličtiny nejlépe na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky nebo ekvivalent, schopnost komunikace v AJ slovem, písmem. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.cz, tel.: +420 737456586, +420 577212835.

2014-06-11/03 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář se sídlem na Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, odpovídající odborné znalosti, organizační schopnosti a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, dobrou znalost anglického jazyka, a řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. Váš životopis spolu s motivačním dopisem prosím zašlete na email: anna.vinsova@ak-nbn.cz

2014-06-11/04 - Advokátní kancelář Dvořák & Ihlová se sídlem v Praze 1 přijme ASISTENTA / ASISTENTKU NA POLOVIČNÍ ÚVAZEK. Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC, výborné komunikační schopnosti, znalost anglického jazyka, časovou flexibilitu. Praxe na obdobné pozici výhodou. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Vhodné pro studenty právnické fakulty. Své strukturované životopisy zasílejte na adresu: dvorak@akdp.cz.

2014-06-11/05 - TGC Corporate Lawyers is currently looking for Prague office for an experienced Advokát in Czech Civil, Commercial, Tax and Labour Law. The person will be responsible for advising multinational and Czech clients in business legal and fiscal matters. We require Master Degree in Czech Law, active membership of Czech Bar association (ČAK), fluent English, good Polish – an advantage. If you are interested, please, send your CV in English at acybulska@tgc.eu

2014-06-10/01 - JUDr. Pavla Plašilová, advokátka v Brně přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup 14.7.2014. Zabýváme se zejména právem občanským a obchodním. Požadujeme: absolventa s ukončeným vysokoškolským vzděláním v oboru právo, práce s ASPI, MS OFFICE, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, pracovní nasazení. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: michal.faltus@ak-sps.cz. Do předmětu mailu uveďte pouze KONCIPIENT. Sdělte též Váš studijní průměr za celé studium VŠ.

2014-06-10/02 - Advokátní kancelář působící v centru Prahy hledá do svého týmu koncipienta/ku. Požadujeme minimálně roční praxi v advokátní kanceláři, praktické zkušenosti z oblasti insolvenčního práva, aktivní znalost anglického jazyka, vysokou úroveň znalostí českého práva, logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nabízíme zajímavou práci v přední české kanceláři zaměřené na insolvenční právo a soudní proces, perspektivu odborného růstu, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Životopisy zasílejte na adresu naborak@gmail.com.

2014-06-10/03 - 3-5 year Student & Junior lawyer An international law firm in search for a 3-5 year student and a junior lawyer. We are looking for: (i) a 3-5 year student interested in working in our law firm and for (ii) a 1-2 year junior lawyer interested in corporate/finance law or real estate. If you are fluent in English and Czech and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV in English to helena.rundova@wilsonscee.com. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha, tel: 277 779 203.

2014-06-10/04 - Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o. se sídlem v Jičíně se zaměřením na obchodní, občanské a trestní právo přijme advokátní koncipienty a koncipientky. Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím elektronické pošty na adresu zk@novotnypartners.cz.

2014-06-10/05 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Brně - Masarykově čtvrti, přijme kandidáta/kandidátku s ukončeným právním vzděláním na pozici právníka pro zajištění agendy vymáhání pohledávek. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, kompletní zaškolení a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme dobrou orientaci v právních předpisech, schopnost samostatné práce, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Nejedná se o pracovní pozici advokátního koncipienta. Nabídky zasílejte na: coufalova@akmo.cz nejpozději do 20.6.2014.

2014-06-10/06 - Advokátní kancelář ve Zlíně hledá kolegy na pozice adv.koncipienta/koncipientky/praktikanty/pomocníky. Požadavky na uchazeče: dobrá znalost práva, právní vědomí, schopnost samostatného řešení úkolů, dobrá znalost práce s PC/Mac a MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), výhodou je znalost angličtiny nejlépe na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky nebo ekvivalent, schopnost komunikace v AJ slovem, písmem. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.cz, tel.: +420 737456586, +420 577212835.

2014-06-09/01 - Advokátní kancelář Mgr. Pavel Szkandera se sídlem Svatoplukova 1209, 738 01 Frýdek-Místek přijme advokátní koncipientku/ta. Žádosti a strukturovaný životopis zasílejte elektronickou poštou na adresu szkandera@advokat-szkandera.cz.

2014-06-09/02 - Advokátní kancelář Hartman, Rychnovská, Klicpera – sdružení advokátů (Forteslegal) a pobočkou v Praze přijme advokátního koncipienta/ku. Požadujeme ukončené právnické vzdělání (vztahuje se i na uchazeče, kteří skládají státnice letos), odpovídající odborné znalosti, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystopování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, MS Office a ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva se zaměřením na právo insolvenční , příležitost odborného růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v menším kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis as@forteslegl.cz. Nástup po dohodě. Dovolujeme si vyhradit právo zpětně kontaktovat jen vybrané uchazeče.

2014-06-09/03 - Advokátní kancelář Mgr. Markéty Kellerové v Brně s generální praxí přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe, řidičský průkaz a dobrá znalost práce s PC výhodou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném a klidném prostředí, s orientací zejména na soukromoprávní odvětví. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na adresu v.marhanova@akbrno.com.

2014-06-08/01 - Advokátní kancelář v Brně s generální praxí přijme do pracovního poměru advokátního koncipienta /čerstvého absolventa PF nebo právníka s předchozí praxí v oblasti obchodního práva/, s termínem nástupu k 1.10.2014. Požadavky: práce na PC /Word, Excel/, ASPI, AJ nebo NJ, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, rychlost a přesnost při práci, kultivovaný ústní i písemný projev. Strukturovaný CV a foto pasového formátu prosím zasílejte na: chocholova@pravovakci.cz

2014-06-08/02 - Advokátní kancelář v Brně nabízí k pronájmu 2 samostatné kanceláře /19 m2, 12 m2/, neprůchozí, s možností využívání společných reprezentačních prostor, internetu. Cena: 10.000,-Kč měsíčně včetně inkasa. Kontakt: Mgr. Julie Chocholová, advokátka, +420774111224, chocholova@pravovakci.cz

2014-06-06/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Vítězslava Paděry příjme pro svou kancelář v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci. Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akpadera.cz

2014-06-06/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze právníka se zkušenostmi v oblasti správního práva a se zájmem pracovat a rozvíjet se v této oblasti. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dobrou pracovní znalost anglického jazyka předpokládáme, znalost německého, francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-06-06/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2014-06-06/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze přijme studenty 3. až 4. ročníku právnické fakulty k získání praxe s prací v advokátní kanceláři. Rozsah práce na plný úvazek nebo minimálně 4 dny v týdnu. Nástup ihned. Životopisy spolu s fotografií prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdap.cz.

2014-06-06/05 - Advokátka nabízí kolegovi/ kolegyni k pronájmu kancelář o velikosti 21 m2 v prostorách zavedené advokátní kanceláře na Praze 2, Gorazdova 11, 1. patro. Součástí pronájmu je též užívání společné jednací místnosti, recepce a zázemí. K nastěhování od 1.9.2014; příp. po domluvě i dříve. V případě zájmu o bližší informace mne prosím kontaktujte na mob. 775 585 135 nebo e-mailem: salacova@aksa.cz

2014-06-06/06 - Advokátní kancelář Mgr. Ivo Šotka přijme pro svoji pobočku v Praze na placenou praxi studenta/tku 2. nebo 3. ročníku právnické fakulty. Požadavky : výborná znalost práce na PC, komunikační dovednosti, dobrá znalost anglického jazyka. Předpokládaný rozsah praxe: 1-2 dny týdně. Nabídky zasílejte na emai : sotek@akostruznicka.cz

2014-06-05/01 - Advokátní kancelář (www.ceag.cz) se sídlem v centru Prahy hledá kandidátku na pozici asistentky/fakturantky. Požadujeme: SŠ/VŠ, výbornou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů, znalost anglického jazyka slovem i písmem, organizační schopnosti, zájem o různorodou práci, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování. V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: ceag@ceag.cz. Nástup možný ihned.

2014-06-05/02 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně můžete užívat společné prostory, kuchyňku, jednací místnosti, parkování, ale také recepci vč. služeb recepčních. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2014-06-05/03 - Advokátní kancelář Peychlová, Jonáková & Partners se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá advokátního koncipienta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce, vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost německého jazyka včetně právní terminologie (znalost anglického a/nebo italského jazyka výhodou). Nabízíme: zázemí úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci v mladém kolektivu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2014-06-04/01 - Advokátní kancelář Svoboda a Stupka se sídlem Praha 5 přijme vedoucí kanceláře/sekretářku. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, pečlivost, samostatnost, dobré zkušenosti v práci s počítačem (MS Excel, Word, Outlook), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), praxe na obdobné pozici v administrativě a znalost cizího jazyka výhodou. Náplň práce: administrativní podpora kanceláře, komunikace s klienty, zpracování pošty, práce s informačním systémem, předávání informací kolegům, zajištění tisků a kompletace požadovaných dokumentů, případná úprava a odeslání, ostatní administrativní a kancelářské práce (tisk, skenování, třídění dokumentů atd.). Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy a motivační dopisy na adresu info@aksvoboda.cz

2014-06-04/02 - Advokátní kancelář Svoboda a Stupka se sídlem Praha 5 přijme studenta/studentku minimálně 3. ročníku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2014-06-04/03 - Advokátní kancelář STRÁNSKÝ & PARTNEŘI, se sídlem na Praze 9, Jandova 8, hledá do svého teamu advokátního koncipienta. Nabízíme perspektivu odborného růstu, získání zkušeností ze všech právních odvětví a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC a anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B a praxe výhodou, ale nikoli podmínkou. Své nabídky spolu s životopisy zasílejte na emailovou adresu: info@lastresort.cz. Nástup dle dohody, pokud možno koncem července.

2014-06-04/04 - Advokátní koncipient/ka - Pardubice. Advokátní kancelář JUDr. Dušana Miciči přijme advokátního koncipienta/ku. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: micica@advokatimiko.cz

2014-06-04/05 - 4 months document review in London, Czech Language required – URGENT. Epiq Systems is currently recruiting Czech-language lawyers for a document review project, starting on Monday, June 9 in our bespoke central-London document review facility. Successful candidates will demonstrate a native fluency in Czech and also be fluent in English. The project will pay £30 per hour (PAYE / inclusive) and will last for four months. You must be able to demonstrate right to work in the EU. Please submit your updated CV to review@epiqsystems.co.uk. Please note: Epiq is unable to sponsor travel or accommodation to London for this project.

2014-06-03/01 - Mgr. Ing. Jaromír Škára, advokát hledá pro svoji pobočku v Brně kandidáta/ kandidátku na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo či srovnatelném programu; velmi dobré znalosti v oboru obchodního a občanského práva s důrazem na problematiku obchodních závazků a s praktickou orientací v procesním právu. Nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B – aktivní řidič, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Vhodná znalost angličtiny. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Vybraný/á kandidát/ka bude mít možnost zapojit se do práce v mladém pracovním kolektivu, získat zajímavou právní praxi a poskytovat poradenství pro významné společnosti v České republice. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a další výhody. Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na emailovou adresu personalni@akskara.cz nejpozději do 15.6.2013, nástup 1.7.2014.

2014-06-03/02 - Advokátní kancelář Martínková, Popek, Vídenský a spol. hledá advokátního(í) koncipienta(ku). Uchazeč(ka) musí splňovat podmínky zápisu do seznamu advokátních koncipientů dle ust. § 37 zák.č. 85/1996 Sb. o advokacii v platném znění. Dále požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a znalost anglického jazyka na dobré úrovni. Znalost dalších světových jazyků výhodou. Své případné nabídky včetně strukturovaného životopisu prosím zasílejte e-mailem na adresu: ladislav.popek@akostrava.cz

2014-06-03/03 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájem především o občanské, pracovní právo, právo obchodních korporací a právo veřejných zakázek a koncesí. Požadujeme časovou flexibilitu, schopnost samostatného úsudku, dobrou znalost platného práva a schopnost rychle se učit, schopnost práce v německém nebo v anglickém jazyce. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, mladý kolektiv, finanční ohodnocení v závislosti na výkonu. Více informací o kanceláři na www.ak-vych.cz. Zájemci, prosím, zasílejte svá CV na jan.vych@ak-vych.cz.

2014-06-02/01 - Advokátní kancelář v centru Hradce Králové na Velkém náměstí nabízí kolegům do podnájmu hezkou a zařízenou kancelář o podlahové ploše cca 22 m2. Cena podnájmu činí 3.400,- Kč měsíčně. Také nabízím možnost spolupráce. Mgr. Simona Hendrichová, advokátka, +420605858109, advokat@hendrichova.cz

2014-06-02/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, výbornou znalost práce na PC, dobrou znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme možnost získat zkušenosti v různých oblastech práva, příjemné pracovní prostředí, individuální přístup. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy v českém a anglickém jazyce na info@sda-legal.cz.

2014-06-02/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2014-06-02/04 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá kandidáta/kandidátku na pozici advokátního koncipienta, Jedná se o práci v příjemném kolektivu s možností věnovat se rozmanité agendě z řady různých právních oblastí včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Advokátní koncipient získá též nemalé dovednosti v oblasti vedení advokátní kanceláře. Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů a znalost společenské etikety i její dodržování. Jazyková výbava – angličtina, další jazyk není překážkou. Nástup možný ihned (nebo po dohodě). Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz.

2014-06-02/05 - Advokátní kancelář Baroch Sobota se sídlem v Praze se zaměřením na občanské, obchodní a mezinárodní právo přijme do svého kolektivu absolventa/absolventku na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme: znalost německého a anglického jazyka včetně právnického jazyka, dobrou znalost práce s PC, schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, loajalitu. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávací a jazykové kurzy, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Vaše písemné nabídky prosím zasílejte na e-mailovou adresu: pathyova@baroch-sobota.cz nebo na adresu Baroch Sobota, advokátní kancelář, Římská 14, 120 00 Praha 2, k rukám pí. Pathyové.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz