Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-10-23/01 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta, resp. praktikanta pro možnou budoucí práci koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-10-21/01 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-10-21/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-21/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-21/04 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 12. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.  

2016-10-21/05 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-21/06 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO JEDNOHO ROKU. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-21/07 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2016-10-20/01 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: velmi dobrou znalost českého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-10-20/02 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty/koncipientky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-10-20/03 - Advokátní kancelář Mgr. Martiny Řehořové v Hradci Králové hledá nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména s akcentací realitního a rodinného práva. Nabízíme příjemný kolektiv a získání zkušeností v různých oblastech práva, a to včetně zastupování klientů před soudy. Požadujeme samostatné uvažování, pečlivost a příjemné vystupování. Nástup do zaměstnání možný dle dohody. Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis, prosím, zasílejte na email: martina.rehor@email.cz

2016-10-19/01 - Kolektiv advokátní kanceláře nabízí podnájem reprezentativních kancelářských prostor v Burzovním paláci, Praha 1. Možnost podnájmu: (i) místnost 14 m2 (2-3 prac. místa) nebo (ii) místnost 21 m2 (3-4 prac. místa). V rámci podnájmu je veškerý servis: jednací místnost, recepce s asistentkou, internet/wifi, ASPI, server, nábytek, kuchyňka atd. V případě zájmu kontaktujte AK, e-mail: info@tl-advisors.cz

2016-10-19/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-10-17/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-10-14/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude podle požadavků zájemce o podnájem vlastníkem zrekonstruována. S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.  V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz

2016-10-14/02 - Společná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme studenta PF - právního praktikanta, ideálně tudenta 2-4 ročníku PF. Nabízíme možnost získání právní praxe a pracovních zkušeností v rámci všech oblastí práva. Požadujeme aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B.  Nástup případně možný ihned. Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím co nejdříve na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-10-14/03 - Renomovaná advokátní kancelář v centru Prahy přijme na dohodu o provedení práce studentku třetího nebo čtvrtého ročníku PF UK. Náplní práce je vypracování a kontrola jednoduchých právních dokumentů a pomoc při administrativních pracích asistentce advokátní kanceláře. V případě zájmu pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: viktor.pak@akpak.cz.

2016-10-14/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-14/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-14/06 - Advokátní kancelář JUDr. Kristiny Škampové a spol. sídlící v centru Brna hledá nové kolegy na pozici advokátní koncipient/advokátní koncipientka. Nabízíme práci v užším a mladém kolektivu a praxi ve všech oblastech práva. Požadujeme odpovědný přístup k práci, pečlivost, chuť přemýšlet, odborné znalosti odpovídající vzdělání a praxi, a dobrou znalost AJ. Pracovní zkušenosti na této pozici jsou velkou výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup je možný ihned, nejpozději však k 1.12.2016. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis doplněný o fotografii na e-mail ak@skampa.cz.  

2016-10-14/07 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 přijme studenta/studentku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2016-10-13/01 - Advokátní kancelář Mgr. Tereza Šmokové v Pardubicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Naše kancelář se zabývá generální praxí, tudíž nabízíme získání zkušeností v oblasti občanského, obchodního, správního i trestního práva, a to včetně zastupování klientů před soudy a správními orgány. Požadujeme samostatné uvažování, pečlivost a nejlépe i řidičský průkaz sk. B. Kromě získání bohaté praxe nabízíme přátelský pracovní kolektiv a odpovídající ohodnocení. Nástup do zaměstnání ideálně od 01.01.2017. Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis prosím zasílejte na email: smokova@aksmokova.cz.

2016-10-13/02 - Samostatný advokát (zaměření generální praxe) se sídlem v Havířově příjme studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku na výpomoc s právní agendou. Možnost práce z domu. Požaduji samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Předchozí praxe z advokacie výhodou. Nabízím možnost podílet se na řešení skutečných případů. Strukturované CV prosím v případě zájmu zasílejte na e-mailovou adresu: vaclavsobala@seznam.cz. Budu se těšit na osobní setkání.

2016-10-12/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-10-12/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme studenta/ku nejméně 3. ročníku na pozici PRÁVNÍ/HO ASISTENTA/KY na 20hod týdně. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost, orientaci v platném českém právu, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Nástup možný ihned. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a možnost získání praktických dovedností a zkušeností v různých právních oborech. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-10-12/03 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém (a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-10-12/04 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy přijme zkušeného advokátního koncipienta/ku nebo začínajícího advokáta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-10-12/05 - Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá týmu advokátního koncipienta. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vynikající úroveň českého práva, schopnost týmové práce a analytického myšlení, znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2016-10-12/06 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., hledá do týmu studenta právnické fakulty na pozici právní asistent. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, analytické myšlení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme moderní pracovní prostředí na Praze 5 Anděl s perfektní dopravní dostupností. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2016-10-12/07 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá advokáta/advokátku, případně advokátního koncipienta/koncipientku do týmu Veřejných zakázek. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2016-10-12/08 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, perfektní znalost češtiny s vynikajícími formulačními schopnostmi, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, ASPI, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2016-10-11/01 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi a praxí v oboru občanského a obchodního práva. Znalost právnické němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2016-10-11/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-10-11/03 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme do svého kolektivu advokáta, advokátního koncipienta/tku, právního praktikanta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání (v případě právního praktikanta/tky minimálně ukončený třetí ročník právnické fakulty), spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a příjemné pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu stankova@jchd.cz, tel. 577018224.

2016-10-10/01 - Advokátní kancelář BS Legal se sídlem na Praze 1 hledá advokátního koncipienta/koncipentku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu office@bslegal.cz Očekáváme: odpovídající úroveň odborných znalostí, praxi min. 1 rok jako koncipient, aktivní přístup k řešení právních problémů, samostatnost, logické myšlení a pečlivost, znalost AJ slovem a písmem (znalost němčiny výhodou). Nabízíme zázemí nové kanceláře zkušených advokátů, práci se zajímavou českou  i mezinárodní klientelou, motivující finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu., kancelář v důstojném prostředí v Praze (Malá Strana).

2016-10-10/02 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 15. října 2016. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2016-10-10/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-10-07/01 - Společná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ advokátní koncipietku, ideálně absolventa PF. Nabízíme zajímavou a různorodou práci zejména v oblasti ochodního práva, práva nemovitostí a sporné agendy. Nástup případně možný ihned. Požadujeme velmi dobrou úroveň odborných i obecných znalostí, aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B. Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím co nejdříve na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-10-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-07/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-07/05 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 v blízkosti tramvajové zastávky Vršovické náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2016-10-07/06 - Zavedená advokátní kancelář HSP & Partners, vykonávající praxi v celé šíři českého (i mezinárodního) práva (více na www.akhsp.cz), hledá advokátního koncipienta. Místo výkonu práce: Přerov. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, znalost českého právního řádu, řidičský průkaz pro skup. B, pracovitost, odpovědnost, pečlivost, flexibilitu a nadšení pro právo. V případě Vašeho zájmu rozšířit náš tým, zašlete své curicullum vitae na emailovou adresu prikazska@akhsp.cz

2016-10-07/07 - Advokátní kancelář Gartšík, Gruber, Jašek a spol, Divadelní 4, Brno, hledá advokátního koncipienta/koncipientku. Kancelář se zabývá zejména insolvenčním, obchodním, občanským, nemovitostním právem a trestním právem. Požadujeme pracovní znalost AJ, ŘP B, znalost NJ výhodou. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na mail Tomas.Gartsik@akggs.cz

2016-10-07/08 - Advokátní kancelář Roubík & spol., specializovaná na obchodní právo a právní vztahy v oblasti informačních technologií, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku, nebo studenta/studentku posledního ročníku právnické fakulty pro pracoviště v centru Prahy. Očekáváme znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), preciznost, samostatnost i schopnost týmové práce, znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: info@akroubik.com

2016-10-07/09 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (obchodní společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní právo, občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požaduji pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrou znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. Nástup možný od 1.11.2016. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2016-10-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-10-06/02 - Advokátní kancelář H&P LAW, s.r.o. se sídlem na Praze 8 přijme advokátního koncipienta/ku a studenta/ku právnické fakulty 4.-5. ročník. Požadujeme pozitivní přístup k práci a týmového ducha, spolehlivost, znalost AJ nebo NJ. Nabízíme moderní pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: info@ak-hp.cz

2016-10-06/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-10-06/04 - AK advokáti  online s.r.o., se specializací na cizinecké právo a generální praxi, se sídlem na Praze 1, hledá studenta/studentku práv, koncipienta/koncipientku a advokáta/advokátku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-10-05/01 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient“.

2016-10-05/02 - Advokát a insolvenční správce hledá administrativní výpomoc do své kanceláře v centru Prahy pro zajištění chodu kanceláře a insolvenční agendu (příprava podkladů, práce se SW pro insolvenční správce, komunikace se soudy a úřady atd.). Pracovní doba 2 - 4 dny v týdnu, 4 - 8 hodin denně, vhodné i pro studenty. Možnost rozvrhnutí práce dle potřeby (částečně i z domova) a získání všeobecné praxe především v insolvenčním právu. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: villalobos@akdps.cz.

2016-10-04/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8 hledá advokáty či advokátky pro trvalou spolupráci. Požadujeme orientaci v základních problémech rodinného práva, občanského a pracovního. Odměna dle odpracovaných hodin a výkonu. Možno i na zkrácené úvazky, pouze několik dni v týdnu a menší počet hodin. Jazykové znalosti nejsou nutné, klasická advokátní agenda.  Nabídky prosím posílejte na konfrstova@moreno-vlk.eu .

2016-10-04/02 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-10-04/03 - Advokátní kancelář přijme advokátního koncipienta/koncipientku s širokým přehledem v platném právu. Očekáváme: vysokou úroveň odborných znalostí / schopnost samostatné práce/ kreativitu při řešení zadání/ komunikační schopnosti/ pečlivost a smysl pro detail / vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu/ znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI/. Nabízíme zajímavou práci v malém pracovním kolektivu/možnost dalšího profesního růstu a seberealizace/dobré mzdové podmínky. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@lawpartners.cz

2016-10-03/01 - Zavedená Advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme hlavního pracovního poměru administrativní pracovnici/asistentku. Požadujeme: znalost práce na PC - Word, Excel, internet, min. základní znalost AJ nebo NJ, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: zajímavou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, získání nových zkušeností, příjemné pracovní prostředí, pestrou náplň práce, podporu osobního rozvoje. Náplň práce: zajištění chodu kanceláře v Praze, vyřizování tel., komunikace se soudy a klienty, zpracování příchozí a odchozí korespondence, administrativní podpora s vedením spisové agendy, evidence spisů, práce s interními databázemi, jednoduchá podání, další administrativní činnosti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-10-03/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo, hledá advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, práci s ASPI a MS Office, spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu. Praxe výhodou. V případě zájmu zasílejte CV v českém jazyce na e-mail: tonikova@aklt.cz

 

2016-09-30/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-30/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-09-30/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-30/04 - Společná kancelář advokáta a insolvenčního správce přijme do své kanceláře v centru Prahy pracovní sílu na pozici recepční. Pracovní doba 2 - 3 dny v týdnu, 4 až 8 hodin denně. Náplní práce bude zejména zajištění plynulého chodu kanceláře, obsluha recepce, administrativní úkony spojené s chodem kanceláře. Práce je vhodná i pro studenty. Nástupní mzda 80,-Kč/hodinu. Nabízíme možnost rozvrhnutí práce dle potřeby. Své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu info@spravceinsolvenci.cz.

2016-09-30/05 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-29/01 - Advokátní kancelář sídlící v Praze na Smíchově hledá koncipienta /-ku. Požadavky: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo (uvítáme absolventy), aktivní znalost práce s internetem, e-mailem a MS Office, ČJ na úrovni rodilého mluvčího slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ v oblasti práva; AJ je výhodou. Své životopisy zasílejte na e-mail melnikova@akvf.cz

2016-09-29/02 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU, se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. Pozice je vhodná pro studenty právnické fakulty. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-09-29/03 - Mgr. Bohdana Šocová, advokátka se sídlem v Olomouci hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Kancelář se specializuje na oblast insolvenčního práva, obchodního práva, právní vztahy k nemovitostem.  Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání, bezúhonnost, výbornou znalost práva s důrazem na schopnost znalosti aplikovat v praxi. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí zavedené kanceláře, odborný růst. Předpokládaný nástup říjen-listopad  2016. Případní zájemci nechť zašlou své životopisy na adresu olomouc@e-advokati.com. V případě našeho zájmu budeme uchazeče kontaktovat za účelem dohodnutí schůzky.

2016-09-29/04 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-09-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka, se sídlem v Přerově, příjme advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme všestrannou pracovní praxi pro výkon samotné advokacie. Možnost profesního růstu, práce v mladém kolektivu. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, výborný sloh a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akropa@seznam.cz.

2016-09-27/02 - Nabídka – Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, se zaměřením zejména na občanské, obchodní, rodinné a trestní právo, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.

2016-09-27/03 - Hledáme k sobě super kolegu na pozici právní asistent/paralegal. Jsi student práv? Chceš si vydělat nějaký dukát? Chceš se něčemu pořádnému naučit? Chceš poznat zajímavé a známé lidi a jejich business? Jsi silná osobnost, přitom týmový hráč? Chceš kancelář s výhledem na ulici Na Příkopě? Nechceš trávit život jen prací a také se trochu bavit? Tak se nám ozvi. Možná čekáme právě na tebe. V případě zájmu zašli svůj životopis na e-mailovou adresu: hkdw@hkdw.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář HKDW Legal s.r.o., Na Příkopě 15, Praha 1.

2016-09-26/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-09-26/02 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 15. října 2016. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2016-09-26/03 - KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU hledá advokátní kancelář eLegal se sídlem v centru Prahy (www.e-legal.cz). Nabízíme pohodový kolektiv, nadstandartní možnost odborného rozvoje, zajímavou agendu se zaměřením na právo veřejných zakázek, právo občanské, obchodní i trestní. Požadujeme pozitivní přístup, zájem o poznávání nových věcí, spolehlivost, schopnost samostatné práce a kritického myšlení. Předchozí praxe v oblasti zadávaní veřejných zakázek výhodou, nikoli však podmínkou. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@e-legal.cz, tel. kontakt +420 255 785 595

2016-09-26/04 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního týmu na pobočce v Brně právního asistenta/asistentku. Požadujeme: student právnické fakulty, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu , plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Tadeáše Petra, nebo na emailovou adresu: petr@hajekzrzavecky.cz.    

2016-09-26/05 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel Záliš, se sídlem v Mariánských Lázních, Nádražní náměstí 299/8,  přijme do pracovního poměru na dobu neuručitou advokátního koncipienta. Požadujeme zejména pečlivost, samostatnost, spolehlivost, dobrou znalost práce s PC a řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme generální praxi, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře a odborný růst. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: ak.zalis@seznam.cz , kontaktní osoba Marie Steinbrückerová, tel.  724 39 30 54. Nástup možný ihned.

2016-09-26/06 - Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer příjme právníka pro specializaci trestní právo. Požadujeme: minimálně 2 roky praxe, znalost trestního práva, zejména trestní odpovědnosti právnických osob a tzv. compliance programů. Prosím o zaslání motivačního dopisu a životopisu s na e-mailovou adresu: stavova@akpeceny.cz.

2016-09-23/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-09-23/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2016-09-23/03 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme:velmi dobrou znalost českého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-09-23/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-09-23/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-23/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-23/07 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – univerzální právní praxe.“ Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi mezi sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-23/08 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu, zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici Advokát/ka – univerzální právní praxe pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-23/09 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého pětičlenného týmu advokátního koncipienta/tku nebo právníka/čku. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, výbornou úroveň mluveného a písemného projevu v českém jazyce. Nepožadujeme přesčasovou práci. Kancelář se zaměřuje na obhajobu pachatelů trestných činů a přestupků v dopravě, na náhradu újmy z dopravních nehod, z pracovních úrazů a onemocnění nemocí z povolání. Klienty zastupujeme a právní rady podáváme i v dalších oblastech práva. Projev zájmu o práci v naší kanceláři lze vyjádřit zasláním životopisu na e-mail binovec@binovec.cz.

2016-09-23/10 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kanceláře v Praze a i v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-09-22/01 - Z/C/H Legal v.o.s. (www.zchlegal.cz) je renomovaná advokátní kancelář, která působí na trhu již od roku 2005. Poskytujeme komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v České republice, a to v českém, německém a anglickém jazyce. Z/C/H Legal je členem elitní zahraniční aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA. Nabízíme: pestrou práci v profesionální advokátní kanceláři - moderní pracovní zázemí v centru Prahy - zajímavé finanční ohodnocení - firemní kurzy anglického jazyka - pět týdnů dovolené po splnění interních podmínek - příspěvek na stravování a sportovní aktivity - účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře. Požadujeme: právnické myšlení a chuť k neustálému sebevzdělávání - dobrou znalost německého a/nebo anglického jazyka - schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce - spolehlivost, flexibilitu a profesionální vystupování. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a německém, příp. anglickém jazyce k rukám Mgr. Jany Hladké Zilvarové na jana.hladka@zchlegal.cz.

2016-09-21/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci v různých oblastech práva pro českou i zahraniční klientelu, odborné vedení a možnost rychlého profesního růstu. Předchozí praxe není podmínkou. V případě zájmu zašlete váš životopis na office@rvak.cz.

2016-09-21/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-20/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-09-19/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme:  výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz

2016-09-19/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-09-16/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-16/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-16/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-16/04 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Jan Vrána se sídlem Janovského 236/35 170 00 Praha 7 - Holešovice, hledá kolegu na pozici "Právní praktikant/ka". Pracovní náplň - příprava podkladů - zpracování právních rešerší - vyhledávání judikatury - příprava podkladů pro převody nemovitostí - komunikace se soudy a jinými orgány. Požadujeme - schopnost samostatné práce na svěřeném případu - student alespoň 3. ročníku právnické fakulty - práci minimálně 3x 8 hodin týdně - ochota učit se novým věcem. Nabízíme: - získání zkušeností pro další profesionální rozvoj ( jsme kancelář, která se zabývá jak civilním tak i trestním právem) - v případě oboustranné spokojenosti možnost dalšího uplatnění v advokátní kanceláři na pozici advokátního koncipienta. V případě Vašeho zájmu zašlete své CV na vrana.j@akvrana.cz.

2016-09-16/05 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-16/06 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – obchodní a občanské právo.“ Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi mezi sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-16/07 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu, zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici Advokát/ka – občanské právo pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-14/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-09-14/02 - Advokátní kancelář JUDr. Jitky Němcové se sídlem v Praze 9 zaměřená na všeobecnou praxi přijme studenta/studentku  3.-5. ročníku právnické fakulty, případně čerstvého absolventa na zkrácený úvazek v rozsahu 2-3 pracovních dní v týdnu s možností přizpůsobení rozložení pracovní doby potřebám obou stran. Nabízíme práci v malém týmu s jasnou komunikací a možností získání zkušeností v širokém spektru obchodního a občanského práva, přátelské prostředí. Nezbytná je spolehlivost, pečlivost, profesionální vystupování a schopnost samostatné práce. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předchozí praxe není nutná, znalost angličtiny/němčiny výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na mail advokat@jitkanemcova.cz.

2016-09-13/01 - Advokát se zaměřením na dopravní právo nabízí podnájem kanceláře kolegovi nebo kolegyni. Kanceláře mají 120m2 a nachází se na Praze 2 v Rubešově ulici. Každý advokát by měl vlastní kancelář cca 24m2, společný by byl sekretariát, zasedačka, recepce, kuchyňka a WC. Prostory jsou zařízeny a lze se dohodnout na odkupu zařízení kanceláře kolegyně, jenž odchází. Zájemci pište prosím nejdříve na email: m.laipoldova@advokat-laipold.cz  a následně domluvíme další postup. Budoucí spolupráce je možná.

2016-09-13/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-09-13/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-09-13/04 - Hledáme na místa advokátních koncipientů studenty, kteří opravdu chtějí být advokáty. Co to znamená?Hledáme ty, kteří právo milují a není pro ně jen jedním ze způsobů získání vysokoškolského titul. Hledáme ty, kteří jsou schopni samostatně se rozhodovat. Hledáme ty, kteří se chtějí naučit advokacii v celku tzn. nejen právo, ale i jednání s klienty, vedení kanceláře, rozvíjení image, budování vztahů, prostě vše, co jednou budou potřebovat, až se stanou samostatnými advokáty. Hledáme ty, kteří se nebojí neortodoxních nápadů a cest. Hledáme ty, kteří nechtějí být jen „kancelářskou myší“, ale naopak „kouzelníky práva“ Hledáme ty, kteří právě hledají své místo a kudy se dát! Pokud máte zájem, své životopisy zašlete na jan.fulin@gmail.com

2016-09-13/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze přijme do týmu absolventa/-ku PF na pozici advokátního koncipienta/-ky. Podmínkou je vynikající písemný i ústní projev v českém jazyce a zájem o dlouhodobou práci v advokátní kanceláři odpovídající našemu profilu. Náplní práce budou zpočátku jednodušší úkony v oblasti generální praxe, přičemž předpokládáme rychlý rozvoj, a to zejména dle schopností kandidáta/-ky. Případní zájemci, prosím, zasílejte své CV na email vvokal@seznam.cz

2016-09-13/06 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá do svého týmu kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme: minimálně 1 rok koncipientské praxe, dobrou znalost AJ, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce, časovou flexibilitu. Nabízíme: práci v mladém kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, perspektivu odborného růstu. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu hr@chilli-pepper.eu, kontaktní osoba: Karolína Ottomanská, tel.: 251 566 005.

2016-09-12/01 - Společná advokátní kancelář v Praze 2 přijme advokátního koncipienta. Nabízíme zajímavou a různorodou práci (generální praxe). Nástup nejlépe od října 2016, případně ihned. Požadujeme velmi dobrou úroveň odborných i obecných znalostí, aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B. Pokud Vás tato nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-09-12/02 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU, se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. Pozice je vhodná pro studenty právnické fakulty. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-09-12/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-09-12/04 - Mladá a dynamická advokátní kancelář se sídlem v Praze 2 na Vinohradech hledá do svého týmu asistentku/recepční na zkrácený úvazek. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí mladého kolektivu a různé pracovní benefity. Nástup možný dle dohody, případně ihned. Své nabídky včetně stručného motivačního dopisu, strukturovaného životopisu a fotografie prosím zasílejte na e-mail: office@pslegal.cz. Požadujeme výbornou znalost angličtiny a softwaru MS Office, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Řidičský průkaz skupiny B a předchozí pracovní zkušenosti v advokátní kanceláři nebo v justici jsou výhodou.

2016-09-09/01 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu asistenta/asistentku. Požadujeme výbornou znalost němčiny a dobrou znalost angličtiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí, pracovní poměr - částečný úvazek (3 dny v týdnu, případně odpolední sekretariát). Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 221 803 350.

2016-09-09/02 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku nebo advokáta / advokátku. Požadujeme solidní znalost platného práva, výbornou znalost němčiny, dobrou znalost angličtiny na vysoké úrovni písemné i ústní komunikace, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí kanceláře s mezinárodní klientelou, zaměřené především na hospodářské oblasti práva – malý tým, jasná komunikace, pečlivá interní kontrola, péče o odborný růst a samostatná práce. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 221 803 350.

2016-09-09/03 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabídka se nevztahuje na pobočku v Praze. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování, řidičské oprávnění samozřejmostí. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.

2016-09-09/04 - Advokátní kancelář DELTA legal se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Zaměřujeme se na obchodní a korporátní právo, právo financí a bankovnictví, právo nemovitostí, duševního vlastnictví, správního práva, insolvenčního práva a řešení sporů. Hledáme sympatického kolegu s týmovým duchem, který má zájem se učit novým věcem, je pečlivý, pracovitý, samostatný, má znalost anglického jazyka (německý a slovenský jazyk výhodou). V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: jiri.absolon@deltalegal.cz.

2016-09-09/05 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o. (www.bernadet.cz), specialista na právní služby v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, vypisuje výběrové řízení na pozice: "PRÁVNÍ ASISTENT/KA - PARALEGAL". Ideální kandidát či kandidátka je student minimálně 2. ročníku právnické fakulty, je autonomní, zodpovědný a spolehlivý, a ovládá (kromě komplexní práce s PC) minimálně výborně ASPI. Znalost anglického jazyka podmínkou (znalost francouzského či německého jazyka výhodou). Předchozí pracovní zkušenost v advokátní kanceláři není nutná. Nabízíme: spolupráci přímo s partnerem kanceláře na konkrétních klientských kauzách; spolupráci formou home office s možností volby místa výkonu práce a možností individuálního rozložení sjednané pracovní doby dle potřeby studenta, po předchozí dohodě, včetně možnosti práce o víkendech. Životopis a stručný motivační dopis zasílejte e-mailem na: rehorek@bernadet.cz a rovněž v kopii na cabinet@bernadet.cz. Předpoklad zahájení spolupráce - ihned.

2016-09-09/06 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá koncipienta/ku. Kancelář provozuje generální praxi a specializaci na náhradu újmy na zdraví, na obhajobu obviněných především z trestných činů souvisejících s dopravou, na obhajobu obviněných z přestupků v dopravě. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2016-09-09/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-09/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-08/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu.  Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz.  V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2016-09-08/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.   

2016-09-08/03 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu právního asistenta/asistentku. Požadujeme: student právnické fakulty, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu , plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz

2016-09-08/04 - Advokátní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s. r. o. se sídlem v Praze 5 hledá pro svoji kancelář kandidáta/ kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu, výhodou znalost anglického a případně dalšího světového jazyka. Pozice je vhodná pro absolventa. Nabízíme práci v mladém pracovním kolektivu, možnost zapojit se do chodu rozvíjející advokátní kanceláře a příjemné pracovní prostředí. Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu info@langmeier.cz. Těšíme se na spolupráci.

2016-09-08/05 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient“.

2016-09-08/06 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-08/07 - Advokátní kancelář Láník a partneři, se sídlem v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici na Praha 1, přijme advokátního koncipienta/ku. Nabízíme samostatnou práci a generální praxi. Výborná znalost angličtiny podmínkou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vaše nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na adresu info@aklanik.cz.

2016-09-08/08 - Advokátní kancelář Mgr. et Mgr. Milana Svobody se sídlem v Děčíně hledá šikovného absolventa/ku právnické fakulty v oboru právo na pozici advokátního koncipienta/ky. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení a zajímavou pracovní náplň zejména v oblasti insolvenčního a energetického práva. Předchozí praxe výhodou. Životopisy zasílejte na sekretariat@ak-sk.cz

2016-09-07/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na korporátní a občanské právo přijme koncipienta/právníka pro kancelář se sídlem v Ostravě. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu: ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o., Sadová 1585/7, Ostrava-  Moravská Ostrava, svatosova@aksvatos.cz.

2016-09-07/02 - Advokátní kancelář IUDICATA s.r.o. sídlící v centru Brna hledá advokáta/advokátku. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@iudicata.cz.

2016-09-06/01 - Advokátní kancelář Harmečko Klimeš Legal se sídlem v centru OSTRAVY hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: harmecko@hklegal.cz.

2016-09-06/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Brně hledá studenta – studentku vyššího ročníku právnické fakulty na pozici právního praktikanta. Požadujeme zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. Pracovní doba dle dohody, minimálně 2x týdně 8 hodin. Nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu:  aklk@ace.cz .  

2016-09-06/03 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici právní student/ka studenty 2., 3. nebo 4. ročníku PF. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: studium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-09-06/04 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokát / advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ. NABÍZÍME: zajímavou práci v přátelském a příjemném pracovním prostředí, perspektivu odborného růstu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost zahraničních stáží/praxe přímo u klientů. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, absolutorium právnické fakulty univerzity v zahraničí výhodou, výbornou znalost AJ slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE ideálně v oblastech všeobecného korporačního práva, fúzí a akvizicí, soutěžního práva a práva duševního vlastnictví; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-09-05/01 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jednu nezařízenou, případně i dle dohody částečně zařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Vzájemná spolupráce možná. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2016-09-05/02 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokát/ka – občanské právo a obchodní právo“ pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/03 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – občanské právo“. Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi meze sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/04 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – obchodní právo“. Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi meze sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť  specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/05 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-02/01 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, přijme PRÁVNÍHO ASISTENTA/PRÁVNÍ ASISTENTKU z řad studentů 4. a 5. ročníku Právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost AJ, reprezentativní vystupování a flexibilitu. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou na tel. čísle 724 558 500 nebo e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz.

2016-09-02/02 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-09-02/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-02/04 - Advokátní kancelář Mgr. Tomáše Zlesáka se sídlem v centru Prahy hledá vhodného kandidáta na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky. Požadujeme odborné znalosti, zejména občanské a obchodní právo, samostatnost při řešení zadání, spolehlivost a pečlivost. Je vítána alespoň minimální předchozí praxe. Nabízíme pestrou práci na různorodých zadáních. V případě zájmu posílejte životopis popř. motivační dopis na e-mailovou adresu zlesak@akzlesak.cz.

2016-09-02/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-02/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-02/07 - Doucha Šikola advokáti s.r.o. hledá do svého týmu studenta/studentku vyšších ročníků na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme zájem o právo a schopnost přizpůsobit se potřebám klienta a advokátní kanceláře. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a práci především v oblasti obchodněprávních transakcí, korporátního a energetického práva. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, proč byste chtěli s námi spolupracovat, na emailovou adresu: kancelar@dsadvokati.cz.

2016-09-02/08 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2016-09-02/09 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kanceláře v Praze a i v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-09-02/10 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-09-01/01 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-09-01/02 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Kontinuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu, a to jak z řad studentů vyšších ročníků, absolventů, advokátních koncipientů a advokátů. Požadujeme skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení. Dále očekáváme vynikající znalost AJ (znalost jiných jazyků je výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost a schopnost práce v týmu. Pro bližší informace se obracejte na e-mail kariera@bbh.cz

2016-09-01/03 - Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu nového energického a nadaného kolegu/kolegyni na pozici právního asistenta z řad studentů vyšších ročníků (min. 3.), který(á) má chuť se stát součástí dynamického prostředí advokátní kanceláře. Nabízíme: zajímavou práci zaměřenou zejména na oblast práva obchodního, občanského, správního a práva nemovitostí (právní analýzy a rešerše, podpora advokátů, příprava jednodušších právních podání, komunikace s úřady, pochůzky); dobrou budoucí perspektivu  - možnost prodloužení spolupráce po ukončení studia; přátelské pracovní prostředí; možnost dalšího profesního růstu a seberealizace; nadstandardní finanční ohodnocení (100–120 Kč/hod). Požadujeme: dobrou znalost práva odpovídající studovanému ročníku; časovou flexibilitu; ochotu a možnost pracovat 2-3 dny v týdnu; spolehlivost a schopnost samostatné práce; kolegialitu; proaktivní a pozitivní přístup k práci, znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem; dobrou znalost práce na PC a právních programů (ASPI, Beck apod.), smysl pro humor. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu kariera@scholzmaly.cz a jako předmět prosím uveďte slovo „STUDENT“. Všem uchazečům předem děkujeme za projevený zájem.

2016-09-01/04 - Advokátní kancelář v Praze 2 nabízí samostatné advokátce či samostatnému advokátu k pronajmutí zařízenou kancelář včetně souvisejících kancelářských služeb s možností vzájemné spolupráce při provozování advokátní praxe, služeb notáře a soudního znalce. Bližší informace na tel. 224261275 a 224261272, e-mail vostrejs@spoladvok.cz

2016-09-01/05 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. Dále je vhodná znalost alespoň anglického jazyka. V případě zájmu prosím zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu: mgr.milan.vankat@gmail.com. Předem děkujeme.

2016-09-01/06 - Menší advokátní kancelář JUDr.Petra Stokláska, Pod stadiony 2719/19, Praha 5, se zavedenou tuzemskou i zahraniční klientelou, hledá uchazeče na pozici advokát. Nabízíme adekvátní odměnu, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, praxi v nejrůznějších oborech práva, perspektivu odborného růstu. Požadujeme: dobrou znalost AJ,  schopnost samostatného uvažování i týmové práce, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu, aktivní přístup k řešení problémů, znalost práce na PC, praxe min. 1 rok. Nástup od 1.12.2016. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem mohou uchazeči zasílat na emailovou adresu petr.stoklasek@kauza.cz.

2016-08-31/01 - Advokátní kancelář se zahraniční působností přijme studenta/ku 3.-4. nebo 5. ročníku. Pracovní náplň je rovnoměrně rozdělena mezi odbornou právní a administrativní podporu. Konkrétně tak můžete očekávat úkoly spočívající v dohledávání judikatury, legislativy, publikací apod., jakož i administrativní úkoly (související se zajištěním chodu kanceláře, pochůzky apod.). Požadujeme: dobrou znalost práce na PC - aplikace MS Office, AJ na pokročilé úrovni, odpovědný, aktivní a systematický přístup k zadávaným úkolům, schopnost samostatné i týmové práce, preciznost, loajalitu, vstřícné a příjemné vystupování a flexibilitu. Nástup dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2016-08-31/02 - Advokátní kancelář Martínková, Popek, Vídenský a spol., se sídlem Sokolská třída 966/22, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava hledá zájemce o pozici advokátního (ní) koncipienta (ku). Uchazeč (ka) musí splňovat podmínky pro zápis do seznamu advokátních koncipientů vedeného Českou advokátní komorou dle ustanovení § 37 zák. č. 85/1996 Sb. o advokacii v platném znění. Dále požadujeme znalost práce s PC, znalost anglického jazyka a řidičský průkaz skupiny B, jakož i praktickou znalost řízení motorových vozidel. Požadujeme rovněž schopnost týmové práce, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Zájemci nechť prosím zasílají své nabídky, včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, na e-mailovou adresu ladislav.popek@akostrava.cz .

2016-08-31/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jolany Bartošové, se sídlem Husinecká 808/5, Praha 3, přijme do svého týmu studenty/studentky Právnické fakulty (2. až 4. ročník) na výpomoc s obsluhou klientského prostoru a různorodou administrativní činností. Požadujeme pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, časovou flexibilitu; znalost anglického jazyka výhodou. Strukturované životopisy zasílejte prosím na info@ak-bartosova.cz

2016-08-31/04 - Staňte se součástí našeho týmu a získejte generální praxi ve všech oblastech práva! Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) se sídlem v samém centru Prahy hledá vhodné kandidáty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadujeme: ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, vynikající úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, uživatelskou znalost práce na PC, loajalitu a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře, koncipientská praxe výhodou. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, aktivní využití anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-08-31/05 - Advokátní kancelář Vladyka & Kubica hledá právníky na pozici advokátní koncipient/ka. Preferujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, jazykové znalosti, schopnost týmové práce a loajalitu. Nabízíme práci v mladém kolektivu, osobní profesní růst a motivující výdělek. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu office@akvladyka.cz

2016-08-31/06 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2016-08-29/01 - KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU hledá česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, vynikající možnost odborného rozvoje a profesního růstu, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Mzda 25 000 – 30 000 Kč/měs. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-08-29/02 - ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU pro dlouhodobou spolupráci přijme česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme Nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-08-29/03 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o obchodní, civilní právo, nástup ihned.Pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy právnické fakulty (plnění posledních studijních povinností v září 2016 není překážkou) nebo koncipienty s maximálně roční praxí.Od uchazeče o zaměstnání očekáváme zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, dobré komunikační dovednosti a právní myšlení. Výhodou může být předchozí praxe v advokátní kanceláři, znalost cizích jazyků.Uchazeči nabízíme práci ve stabilním týmu složeném ze 4 advokátů, 3 koncipientů a uplatnění v širokém spektru právních odvětví – zejména právu obchodním, občanském a trestním, ale i právu pracovním nebo správním.Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2016-08-29/04 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 2 s generálním zaměřením přijímá absolventy právnických fakult na pozici koncipienta/ky. Požadujeme pečlivost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem, znalost práce s PC a řidičský průkaz. Nabízíme možnost získání praxe a zkušeností ve všech oblastech práva v příjemném pracovním prostředí. Životopis i s motivačním dopisem a fotografií prosím zasílejte na office@akdf.cz.

2016-08-29/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-29/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-08-27/01 - Advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři, sídlící v centru Ostravy, příjme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 724328367, případně prostřednictvím e-mailu ak.kovarcikova@ova.comp.cz. V případě zájmu zašlete stručný strukturovaný životopis na adresu ak.kovarcikova@ova.comp.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-27/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-27/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-27/04 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2016-08-27/05 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-08-27/06 - Mgr. Šárka Korencová hledá kolegu/kolegyni do podnájmu. Nabízím možnost podnájmu samostatné kanceláře se společným zázemím na Praze 1 u Staroměstského náměstí o rozloze cca 20 m2. Součástí ceny nájmu je možnost užívání jednací místnosti, internetu, možnosti částečného sdílení asistentky. Možnost umístění sídla je samozřemostí. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-08-27/07 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-08-25/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Ostravy přijme ihned advokátního koncipienta/koncipientku. Životopis zašlete na email: novacek@post.cz. Bližší informace případně na tel. kontaktu: 736 241 864 nebo 603 948 283.

2016-08-24/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici vedoucího ADVOKÁTA se specializací na hromadnou správu a vymáhání pohledávek. NABÍZÍME: vynikající platové ohodnocení, perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, zaměstnanecké benefity (zvýhodněný vstup do fitness, jóga na pracovišti), podpora dalšího vzdělávání advokátů, firemní teambuildingové aktivity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice, velmi dobré manažerské schopnostmi, zkušenosti s vedením týmu 10 – 15 lidí, schopnost motivovat podřízené, základní personalistika a plánování kapacit týmu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, min. 5 letou praxi v oblasti vymáhání a správy pohledávek (nejlépe na více stupních, tj. jako student, koncipient a advokát), vysokou znalost OZ, OSŘ, zák. o zvláštních řízeních soudních, insolvenčního práva, exekučního práva/výkon rozhodnutí (vč. zahraničních), dědického řízení, rozhodčího řízení (vč. problematiky neplatnosti rozhodčích doložek), dražeb nemovitostí, problematiky sepisu NZ, zakládání společností, likvidace společností, spotřebitelského práva (současného i ve znění nyní již zrušeného OZ) vč. zák. o spotřebitelských úvěrech, nařízení o drobných nárocích, vymáhání nároků za zpoždění v přepravě, a další související evropské legislativy; vysokou orientaci v problematice advokátního a exekutorského tarifu, vysokou znalost problematiky zejména hromadného soudního i mimosoudního vymáhání pohledávek, znalost problematiky bankovních, pojišťovacích, aj. (zejm. hromadných) produktů výhodou, vysokou uživatelskou znalost databázových systémů; insolvenčních apod. agentů, problematiky datových schránek, strukturovaného reportingu, el. podpisu a el. formulářů (vč. evropských), znalost práce se šablonami vč. jejich vytváření a provázanosti se systémem, analytické myšlení a v základech technické myšlení, samostatnost a schopnost samostatně rozhodovat, pečlivost a vysokou efektivitu, odpovědnost za výsledek, vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci, orientaci v oblasti finančního managementu a procesního řízení projektu, schopnost osvojit si veškeré procesy a v případě potřeby nutná schopnost se aktivně zapojit do nastavených procesů na jakékoliv úrovni, nastavování samotných procesů a metodiky pro jednotlivé pozice týmu vč. zpětné kontrolyAJ, NJ či jiné jazyky výhodou, řidičský průkaz sk. B; nástup CO NEJDŘÍVE. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-08-24/02 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nové kolegy, a to konkrétně pro pozice: ADVOKÁT/KA a dále ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu, praxe vítána. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-08-24/03 - Advokátní kancelář v historickém centru Prahy nabízí k podnájmu kancelář pro advokáta. Možnost využití administrativního zázemí a jednací místnosti. Prosím kontaktujte JUDr. Jana Onheisera – onheiser@om-ak.cz, případně tel. 603 440 581.

2016-08-24/04 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-08-24/05 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-08-23/01 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a se zaměřením na úspěšné složení advokátních zkoušek a příjemné pracovní prostředí. Nabídky posílejte na adresu stankova@jchd.cz, tel. 577018224

2016-08-22/01 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Zároveň nabízíme možnost oboustranné spolupráce, či sdílených kanceláří.  Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-08-22/02 - Prodám advokátní talár – nový, vel. 2/40-42 Blažek a.s., levně (cena dohodou) na tel. 602 944 930, e-mail: krouliren@seznam. cz, AK Kroulíková.  Pouze k vyzvednutí  v sídle advokátky v Praze osobně.

2016-08-22/03 - Advokátní kancelář Odrobina & Co. se sídlem v centru Prahy příjme studenta/studentku 4.-5.ročníku. Požadujeme: dobrou znalost práce na PC, pracovní nasazení se schopností samostatného uvažování, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení., práce alespoň 3 dny v týdnu. Náplň práce: podpora advokátů, administrativní podpora kanceláře, jednání s úřady a se soudy, pochůzky. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv. V případě zájmu posílejte své CV na emailovou adresu: strouhalova@akom.cz

2016-08-22/04 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU a STUDENTA/KU PRÁVNICKÉ FAKULTY se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email: sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-08-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-19/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-08-19/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-19/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-18/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-18/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-18/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-17/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-08-17/02 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 u Vršovického náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Ideální pro začínající kolegy. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz

2016-08-17/03 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme širokou pracovní náplň zahrnující komunikaci s klienty, orgány státní správy, přípravu smluvních dokumentů, právní rešerše, zakládání nových společností, zpracování podání pro soudy a jiné úřady, vč. administrativní činnosti spojené s chodem kanceláře. Přímá komunikace s nadřízenými advokáty. Pozice je sdílená s dalším studentem/studentkou (střídání) a zahrnuje činnost 2 až 3 dny v týdnu. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2016-08-16/01 - Hanzlík & Partneři, advokátní kancelář se sídlem na Praze 4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme: zajímavé pracovní zkušenosti se zaměřením na korporátní klientelu. Příjemné a moderní pracovní zázemí. Podpora pracovního a osobnostního růstu.  Odpovídající finanční ohodnocení. Respekt k právu. Požadujeme: velmi dobrou orientaci v oblasti soukromého práva. Velmi dobrou znalost anglického jazyka. Vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: sekretariat@1923.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-15/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-15/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-08-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult. Požadujeme zodpovědný a systematický přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: vlastimil.matula@ak-nbn.cz

2016-08-12/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-12/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/04 - Advokátní kancelář Mgr. Dominiky Kovaříkové sídlící v centru Olomouce přijme uchazeče na pozici advokátního konicipienta/koncipientky. Kancelář se zabývá širokou paletou případů od práva občanského přes rodinné, trestní až po správní právo. Pozice je vhodná i pro absolventy, praxe v advokacii či justici vítána. Zájemci mohou zasílat své CV se stručným motivačním dopisem na adresu kovarikova@akkovarikova.cz

2016-08-12/05 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-08-12/06 - Mladí advokáti nabízí k pronájmu samostatnou, uzamykatelnou kancelář o velikosti 15m2 v centru Prahy, na Karlově náměstí 7. Kancelář byla nově zrekonstruována a je vybavena moderním kancelářským nábytkem. Spolu s kanceláří je k využití konferenční místnost pro 10 lidí, velká terasa, kuchyňka a sociální zařízení. Nájem včetně záloh na služby činí 11.000,- Kč. V případě zájmu a dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 774 123 732 nebo na e-mail: office@kohlova.com

2016-08-12/07 - Šachta & Špaček, advokátní kancelář se sídlem na Praze 5, hledá do svého týmu kolegyni/ kolegu na pozici „ ASISTENTKY (TA)/ RECEPČNÍ“. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a základní znalost anglického jazyka. Praxe na obdobné pozici výhodou. Vaším úkolem bude zajištění plynulého chodu recepce (objednávky a doplnění kancelářských potřeb, hygienických potřeb), přímý kontakt s klienty, přijímání návštěv, příprava občerstvení, organizace schůzek v zasedacích místnostech, vyřizování pošty, kurýrní služby a telefonátů, různorodá administrativní práce, komunikace s IT správcem a technickým správcem, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech a soudech. Nabízíme příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, zajímavou práci v mladém kolektivu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, motivační pololetní prémie, pracoviště na metru B stanice Anděl.V případě zájmu zasílejte své životopisy na smelikova@saspa.cz.

2016-08-11/01 - Holub & David, advokátní kancelář s.r.o. se sídlem v  centru Prahy hledá do svého týmu advokátní koncipienty. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, aktivní znalost AJ, znalost italského nebo německého jazyka vítána, samostatnost, odpovídající odborné znalosti, výborné vyjadřovací schopnosti, zájem o právo a snahu o odborný růst. Nabízíme perspektivu dlouhodobé spolupráce, práci na zajímavých kauzách pro lokální a zahraniční klientelu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu na email: martin.holub@hdlegal.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-10/01 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty/koncipientky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-08-10/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: češtinu a angličtinu, slovenština výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-08-09/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-05/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-05/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-04/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-04/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-08-04/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz

2016-08-03/01 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme alespoň roční praxi v advokátní kanceláři,dobrou orientaci v platných právních předpisech, zkušenosti při vypracování smluv a dalších právních listin a podání a při zastupování před soudy Aktivní znalost anglického jazyka, popř. německého jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2016-08-03/02 - Pro advokátní kancelář v Praze 5 hledáme ADVOKÁNÍHO KONCIPIETA/KONCIPIENTKU.  Nabízíme: generální právní praxi, práci v týmu zkušených advokátů, motivující finanční ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost cizího jazyka výhodou.V případě zájmu zašlete Vaše CV na e-mail: chadimova.eva@seznam.cz.

2016-08-02/01 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: petra.jelinkova@akpetr.cz

2016-08-01/01 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nové kolegy, a to konkrétně pro pozice: ADVOKÁT a dále ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT s PRAXÍ min. 1 rok, specializující se primárně na právo obchodních korporací, obchodní právo, M&A. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-08-01/02 - Advokátní kancelář sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-08-01/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.

2016-08-01/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-01/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.


 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz