Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2014-12-12/01 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2014-12-11/01 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-12-11/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně jeden den v týdnu (středa) . Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2014-12-10/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-12-10/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta/ku. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný ihned. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2014-12-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 4. a nebo 5. Ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce, vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2014-12-09/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-12-04/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-12-04/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-12-04/03 - Nabízím přenechat kolegovi advokátovi či kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2014-12-04/04 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-12-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá dva advokátní koncipienty. Jedná se o práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů, znalost společenské etikety i její dodržování a znalost právnické angličtiny. Nástup ihned nebo po dohodě. Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz.

2014-12-02/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokát nebo advokátní koncipient – obchodní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-12-01/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-12-01/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta / koncipientku.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického a německého jazyka předpokládáme, znalost francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-11-28/01 - AK Hanzlík & Partneři se sídlem v Praze 4 přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti ze všech oblastí práva, práci v mladém a perspektivním kolektivu, příjemné a moderní pracovní zázemí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme znalost platného práva v rámci generální praxe, velmi dobrou znalost anglického jazyka, vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. Nástup 15.1.2015. V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: advokati@1923.cz

2014-11-28/02 - Menší advokátní kancelář se sídlem na Praze 2, provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo, přijme advokátního koncipienta/koncipientku s alespoň půlroční praxí v advokacii NEBO ZAČÍNAJÍCÍHO ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU ( bez vlastní klientely ). Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v širším centru Prahy, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí a zkušeností. Informace o kanceláři www.akpartik.cz Nabídky, spolu se stručným životopisem zasílejte na e-mail: m.partik@akpartik.cz

2014-11-28/03 - Hledám šikovného a pečlivého koncipienta s chutí do práce, schopností samostatně uvažovat i spolupracovat, s dobrou orientací v právu s alespoň základní právní praxí. Očekávám příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti. Vítám dobrou znalost anglického jazyka. Zkuste se ozvat, i jste-li matka na rodičovské a máte chuť pracovat, byť ne s pravidelnou a celodenní docházkou, ovšem ochotně a poctivě. Mgr. Lada Behenská, advokát. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail machartova@vasadvokat.cz.

2014-11-28/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-28/05 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme roční praxi na pozici advokátního koncipienta, AJ, loajalitu, komunikační dovednosti, právní myšlení a chuť pracovat. Nabízíme pestrou práci, oblast zejména obchodní, občanské, insolvenční právo a jiné, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů, motivační mzdu, příjemné pracovní prostředí a další benefity. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kucerik@advokatCR.cz

2014-11-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Zuzany Zrůbkové v Olomouci hledá advokátního koncipienta / koncipientku. Požadujeme vysokou úroveň znalosti platného práva, flexibilitu a schopnost samostatné i týmové práce, loajalitu, komunikační dovednosti, dobrou znalost češtiny a práce na PC. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu zuzana.zrubkova@majova-zrubkova.cz.

2014-11-27/02 - Mgr. Ing. Jaromír Škára, advokát hledá pro svoji pobočku v Brně kandidáta/ kandidátku na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo či srovnatelném programu; velmi dobré znalosti v oboru obchodního a občanského práva s důrazem na problematiku obchodních závazků a s praktickou orientací v procesním právu. Schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Vybraný/á kandidát/ka bude mít možnost zapojit se do práce v mladém pracovním kolektivu, získat zajímavou právní praxi a poskytovat poradenství pro významné společnosti v České republice. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a další výhody. Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na emailovou adresu personalni@akskara.cz. Nástup IHNED. Nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B – aktivní řidič, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Znalost anglického jazyka výhodou.

2014-11-27/03 - Advokátní kancelář Žižka & Partners se sídlem v centru Prahy přijme do svého týmu „ADVOKÁTA“ se zaměřením na obchodní právo. Požadujeme všeobecný rozhled a praxi, znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí. Nabízíme zajímavou a odbornou práci, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu a individuální přístup. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: monika.prochazkova@zlk.cz

2014-11-26/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2014-11-25/01 - Advokátní kancelář Prague Attorneys nabízí pronájem místa. Kancelář je na adrese 28. října 1001/3, Praha 1, v 5. patře, hned u metra Můstek (A i B). Jedná se o místo ve vybavené kanceláři pro dva, kde je již jeden kolega. Nájem jest 8.200,- Kč měsíčně včetně internetu a služeb. K dispozici jsou dvě zasedací místnosti. Info o kanceláři naleznete na www.pragueattorneys.cz. Pro více informací, se prosím obraťte na JUDr. Štěpánku Mikovou, tel: +420 774348950, e-mail: office@p-a.cz

2014-11-25/02 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-11-25/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Luštíkové se sídlem v Hradci Králové, zaměřená zejména na oblast insolvenčního práva, práva občanského a práva trestního příjme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: lustikova@hkadvokati.cz.

2014-11-24/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá právní asistenty – studenty právnických fakult. Nabízíme poznání skutečné právní praxe v základních oborech práva se zaměřením na aplikaci v sporné agendě. Požadujeme znalost španělského jazyka a velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: praha@moreno-vlk.eu.

2014-11-24/02 - Zavedená a dynamicky se rozvíjející česko-zahraniční advokátní kancelář s mladým kolektivem ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. (www.senkyr-panik.cz a http://www.cottyn.eu/) se sídlem na Praze 6 hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU s chutí pracovat a vzdělávat se. Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, generální praxi, možnost odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, velmi dobrou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2014-11-24/03 - Nabízím zdarma pro některého kolegu kompletní nesvázané ročníky Sbírky zákonů z let 1992 až 2001. Mgr. Zdeněk Jelínek, tel: 284 824 355, 736 116 054, e-mail:zelinek@email.cz .

2014-11-22/01 - Advokátní kancelář Vozáb & Co. Law Offices s.r.o. se sídlem v Praze (www.vozab.com) se zaměřením na obchodní právo, duševní vlastnictví, zdravotnictví, nemovitosti, pracovní právo a vymáhání souvisejících nároků v rámci soudních a rozhodčích řízení hledá absolventa/absolventku na pozici advokátní koncipient. Pracujeme běžně v anglickém jazyce. Požadujeme dobré teoretické základy a schopnost jejich aplikace v praxi, schopnost samostatné analýzy i teamové práce, aktivní znalost anglického jazyka, znalost problematiky duševního vlastnictví a nekalé soutěže a zájem rozšiřovat si vědomosti v rámci výše uvedených právních odvětví. Nabízíme zajímavou a různorodou práci a perspektivu dlouhodobé spolupráce a profesního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce zasílejte na email: office@vozab.com.

2014-11-22/02 - ŽIŽLAVSKÝ advokátní kancelář – insolvenční správci hledají do svého týmu advokátního koncipienta/ku, který/á se bude věnovat především insolvenčnímu právu a soudnímu řízení. Jedná se o činnost zaměřenou na samostatnou správu insolvenčních řízení z funkce insolvenčního správce pod dohledem zkušených odborníků. Dále se rovněž seznámí se zastupováním klientů v insolvenčním řízení a v dalších oblastech právních služeb, včetně případného zastupování klientů v trestním řízení. Nabízíme zajímavou práci v přední české advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Zkušenosti z oblasti občanského, civilního a obchodního práva, a případná praxe v advokátní kanceláři jsou vítány. Požadujeme logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy a motivační dopisy na e-mailovou adresu recepce@zizlavsky.cz .

2014-11-22/03 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme roční praxi na pozici advokátního koncipienta, AJ, loajalitu, komunikační dovednosti, právní myšlení a chuť pracovat. Nabízíme pestrou práci, oblast zejména obchodní, občanské, insolvenční právo a jiné, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů, motivační mzdu, příjemné pracovní prostředí a další benefity. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kucerik@advokatCR.cz

2014-11-22/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-21/01 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (obchodní společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní právo, občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požaduji pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrou znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2014-11-20/01 - Advokátní kancelář Kubica, Zajíc a partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta/koncipientku - předchozí koncipientská praxe výhodou a dále hledá studenta/studentku 3.-5. ročníku právnické fakulty pro práci v rozsahu 1-3 dnů v týdnu. Požadujeme zájem o obor, samostatnost a odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, všeobecný právní rozhled, znalost práce na PC, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na info@advokaticz.cz.

2014-11-20/02 - Advokátní a patentová kancelář přijme: advokátního koncipienta. Uvítáme:koncipientskou praxi, orientaci v právu duševního vlastnictví a právu nekalé soutěže, občanském právu procesním, správním právu. Očekáváme:Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, samostatné a rychlé plnění zadaných úkolů, výbornou znalost anglického jazyka slovem a písmem včetně právnické angličtiny, znalost dalšího cizího jazyka vítána, dobrou uživatelskou znalost práce na PC. Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, možnost vzdělávání a profesního růstu. Životopis prosím zašlete v českém jazyce na emailovou adresu:evackova@korejzova.cz

2014-11-19/01 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. – pobočka nacházející se v centru Prahy, přijme do svého právního týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici právní asistent. Požadujeme: student/ka pátého ročníku právnické fakulty ČR s výbornými studijními výsledky, pokročilá znalost AJ nebo NJ, znalost dalších cizích jazyků výhodou, znalost práce s MS Office, samostatnost, pečlivost, ochotu při plnění zadaných úkolů a chuť učit se novým věcem, možnost pracovat v pracovních dnech alespoň 2 celé dny. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný CV včetně fotografie na hlina.jakub@akhsp.cz.

2014-11-19/02 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Požadujeme výbornou znalost platného práva; znalost polského jazyka výhodou; loajalitu a ochotu na sobě pracovat. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis na e-mailovou adresu: poncza@poncza-sramek.cz Kontakt: Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK, Českobratrská 1403/2, villa Antonia, 702 00 Ostrava.

2014-11-19/03 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com.

2014-11-18/01 - Hledáme Brigádníka- AK VILA ADVOKAT hledá studenta minimálně čtvrtého ročníku práv na specifickou brigádu v Advokátní kanceláři. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Pracovní úvazek: placená výpomoc. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2014-11-18/02 - Nabízím dvěma kolegům/kolegyním advokátům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy 2000,- Kč + služby. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-11-18/03 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o.(www.bernadet.cz),vysoce expertní a prémiový poskytovatel právních služeb v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, nabízí flexibilní spolupráci na pozici "SENIORNÍ STUDENT PRÁV". Ideálním kandidátem je student minimálně 3. ročníku práv, ideálně však 4. ročníku práv, zodpovědný a spolehlivý s výbornou znalostí anglického jazyka, a to včetně právnické angličtiny slovem i písmem, výhodou znalost francouzského jazyka a orientace na pracovní právo a litigace, s bydlištěm v Praze či v bezprostředním okolí Prahy. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Životopis a přesvědčivý motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu:lofaj@bernadet.cz.

2014-11-17/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Luštíkové se sídlem v Hradci Králové, zaměřená zejména na oblast insolvenčního práva, práva občanského a práva trestního příjme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: lustikova@hkadvokati.cz.

2014-11-14/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-13/01 - Mgr. Lucie Toniková, advokát hledá do pobočky své advokátní kanceláře v Praze 4, ve které se zaměřuje na vymáhání pohledávek, advokátní koncipienty/advokátní koncipientky. Požadujeme zejména spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu, zkušenosti s vymáháním pohledávek v soudním řízení výhodou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: vitousova@aklt.cz

2014-11-13/02 - Nabídka. Přenechám zdarma kolegovi advokátovi kompletní Sbírku zákonů od roku 1960 do roku 2011, dílem svázanou v černé vazbě, dílem nesvázanou. JUDr. Václav Mrzena, Tel. + fax: 224919763, 224918760, e-mail: mrzena@akmmm.cz

2014-11-12/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-12/02 - KONCIPIENTA/KU hledá malá advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 – Karlíně (www.jandus.cz), se zaměřením na obchodní a spornou agendu v rámci generální praxe. Bližší informace a kontakty na adrese: http://www.pravnik-praha.com/koncipient

2014-11-12/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný ihned. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2014-11-12/04 - Zavedená advokátní kancelář v Praze 6 – Bubenči přijme advokáta/advokátku s alespoň částečně vlastní klientelou k dlouhodobé spolupráci. Nabízíme profesionální zázemí (asistentka, jednací prostory, kancelářský servis) a příjemný kolektiv. V případě zájmu nás kontaktujte na ak.bubenec@seznam.cz. Rádi Vám sdělíme podrobnosti.

2014-11-11/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-11-11/02 - Administrativní výpomoc- brigádník/student- AK VILA ADVOKÁT- Do našeho mladého kolektivu hledáme brigádníka/ci na minimálně tři celé dny v týdnu ( pravidelně 8 hodin denně). Požadavkem je výborné vyjadřování, bez vad řeči , pozitivní a aktivní přístup k práci a úkolům, spolehlivost a nadšení, dokonalá znalost češtiny, psaní všemi deseti, základy excelu, wordu a outlooku. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2014-11-11/03 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme vyvinutou schopnost právní analýzy, kvalitní studijní výsledky na PF, solidní znalost angličtiny a schopnost na sobě pracovat. Nabízíme možnost nadprůměrného a všestranného rozvoje Vašich právních i jazykových schopností, intenzívní zpětnou vazbu v oblasti práva a angličtiny, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí, nadprůměrný a motivující výdělek. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, doklad o studijních výsledcích a průvodní dopis v anglickém jazyce s alespoň rámcovým popisem toho, jak splňujete výše uvedená kritéria, na adresu lucie.burdova@mn-legal.eu.

2014-11-11/04 - GRUNER PETRILAK advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem Karlovy Vary, Bělehradská 1094/4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta (koncipientku). Požadujeme VŠ vzdělání obor právo, pečlivost, samostatnost, odpovědnost a loajalitu, odpovídající odborné znalosti a zájem o další profesionální růst. Nabízíme pestrou práci v mladém kolektivu, zejména v oblasti práva trestního, obchodního, občanského a insolvenčního, vedení vlastních případů, samostatné jednání s klienty, zastupování před soudy a tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Nástup možný ihned. V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy s fotografií na e-mail : gruner@akgp.cz

2014-11-10/01 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-11-10/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-11-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Gabriely Milotové se sídlem ve Frýdlantě nad Ostravicí přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Generální praxe. Požadujeme znalost práce na PC, řidičské oprávnění skup. B, pečlivost, loajalitu, zodpovědnost a samostatnost. Výborná znalost platného práva samozřejmostí. Předpokládaný nástup: leden 2015. Životopisy zasílejte prosím do 25.11.2014 na e-mailovou adresu milotova@akmilotova.eu.

2014-11-10/04 - Nabízím sdílenou kancelář k pronájmu na Praze 2 v Legerově ulici, kousek metra I.P. Pavlova. Jsme dva advokáti nabízíme volnou třetí kancelář o výměře 25 m2. Ideálně hledáme dalšího advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Kanceláře reprezentativního typu o celkové výměřě 175m2, kompletní vybavení kanceláře - wifi, kuchyňka, společná vstupní hala, přijímací místnost. Cena za tuto sdílenou kancelář je 6000 Kč + poplatky. V případě zájme mě kontaktujte tel: 777667754 nebo email: judr.km@volny.cz.

2014-11-07/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-11-07/02 - Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer specializující se na občanské a obchodní právo přijme pro své pracoviště v Ostravě advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme znalost práce na PC, řidičské oprávnění skup. B, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování a výbornou znalost platného práva. Hlavní náplní práce bude zastupování klientů při soudních jednáních v rámci agendy civilních sporů. Předpokládaný nástup: 1. 12. 2014. Své strukturované životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu novakova@akpeceny.cz

2014-11-06/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – pracovní a rodinné právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na pracovní a rodinné právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-06/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – veřejné zakázky. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na veřejné zakázky, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-06/03 - Advokátní kancelář Vítek a Mrázek, se sídlem v Praze 4, se zaměřením na obchodní právo, s tuzemskou i zahraniční klientelou přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta / koncipientku. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva s tuzemskou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost anglického jazyka. Znalost německého jazyka výhodou. Nástup dle dohody. CV zasílejte na adresu: sak@advokatvam.cz. Více podrobností o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách: www.vitek-mrazek.cz

2014-11-05/01 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář SÝKORA & KANIA LEGAL (www.legalsk.cz) se sídlem v OPAVĚ a pobočkou v OSTRAVÉ hledá do svého týmu kandidáta/-tku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA. Požadujeme: pečlivost, výbornou znalost práce na PC či MAC, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím nabídku s životopisem a fotografií k rukám Mgr. Martina Sýkory (sykora@legalsk.cz) či Mgr. Jiřího Kanii (kania@legalsk.cz).

2014-11-04/02 - Advokátní kancelář Thelen, Šaldová a partneři, v. o. s., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz.

2014-11-03/01 - Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Riediger. legal | tax, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nového kolegu/ novou kolegyni na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme výbornou znalost německého jazyka, schopnost samostatné práce a komunikace s mezinárodní klientelou. Nabízíme možnost pracovní seberealizace v příjemném prostředí, práci v mladém a přátelském kolektivu a odpovídající ohodnocení . V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a německém jazyce na e-mailovou adresu katerina.vanova@riediger-legal.com.

2014-11-02/01 - JUDr.Josef Koubík,advokát přenechá do nájmu zařízenou kancelář v centru Hradce králové, Letců 1005/4. Vhodné až pro 3 advokáty a 3-4 zaměstnance.Kontakt:-tel.č.603148306,E-mail josef@koubik.cz,judr.josef@koubik.cz.

2014-10-31/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Vyžadujeme schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři vítána. Nabízíme zázemí úspěšné advokátní kanceláře s významnou domácí i mezinárodní klientelou, příjemné a přátelské pracovní prostředí, kreativní práci, možnost odborného růstu a odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Vaše nabídky s životopisem zasílejte, prosím, na silvie.jonakova@akpjp.cz.

2014-10-31/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2014-10-30/01 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v centru Brna hledá do svého týmu koncipienty či advokáty, kteří mají o právo opravdový zájem, rádi se dál vzdělávají a pracují na sobě. Nabízíme práci v mladém kolektivu v moderním pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Vaše CV spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30. 11. 2014 na: hanakova@kroupahelan.cz.

2014-10-30/02 - VFH Vašíček a partneři s.r.o., advokátní kancelář, přijme absolventa právnické fakulty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT se zaměřením na správní právo a právo ve zdravotnictví, a to pro analytické oddělení společnosti v Brně. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, odpovídající znalost inzerovaného odborného zaměření, nadprůměrnou znalost ČJ a jazykový cit, znalost AJ nebo NJ, jakýkoli další cizí jazyk výhodou. Dále požadujeme vysokou loajalitu a spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu a dobrou znalost práce na PC. V případě zájmu zasílejte své životopisy nejpozději do 15. 11. 2014 mailem na adresu: karieraanalyticke@vfh.cz.

2014-10-29/01 - Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. k účelu dalšího rozšíření a zkvalitnění právních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucího advokáta pro pobočku v Hradci Králové. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost organizace a týmové spolupráce, dobré komunikační dovednosti a profesionální vystupování, pečlivost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu, motivující finanční ohodnocení (základní nástupní plat 50.000,- Kč). V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií na e-mail: info@legalcom.cz. Do předmětu uveďte „vedoucí advokát“. Případné doplňující informace je možné získat na telefonním čísle +420 495 582 844.

2014-10-28/01 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL hledá do svého týmu advokátního koncipienta s praxí přednostně ze zahraniční nebo velké české advokátní kanceláře. Výborná angličtina a pečlivost podmínkou. Zájem o rychlé rozvíjení svých právních a obchodních dovedností výhodou. Příjemný mladý kolektiv, perspektiva dlouhodobého uplatnění. Životopisy v českém nebo anglickém jazyce a případně motivační dopisy zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2014-10-27/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz

2014-10-24/01 - Hledáme právníky na pozici advokátní koncipient / advokát pro naši kancelář v Brně (www.kroupahelan.cz). Životopisy zasílejte na hanakova@kroupahelan.cz.

2014-10-23/01 - Advokátní kancelář Odrobina & Co. se sídlem v centru Prahy příjme studenta/studentku 4.ročníku. Požadujeme: dobrou znalost práce na PC, pracovní nasazení se schopností samostatného uvažování, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení. Náplň práce: podpora advokátů, administrativní podpora kanceláře, jednání s úřady a se soudy, pochůzky. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv. Pracovní doba dle dohody. Nástup možný ihned. V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis na e-mail: info@akom.cz Předchozí praxe není podmínkou.

2014-10-23/02 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA S PRAXÍ. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; uplatnění napříč oblastmi práva; příjemné pracovní prostředí; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; alespoň jeden rok praxe v advokacii; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz. Kontakt: David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o., Zlatnická 1582/10, Praha 1, 11000

2014-10-23/03 - Mgr. Ing. Jaromír Škára, advokát hledá kandidáta/tku na pozici advokátního koncipienta/tky. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo či srovnatelném programu; velmi dobré znalosti v oboru obchodního a občanského práva s důrazem na problematiku obchodních závazků a praktickou orientaci v procesním právu. Nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B – aktivní řidič, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Vhodná znalost angličtiny. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hlavní náplní práce je vymáhání pohledávek klienta. Vybraný/á kandidát/ka bude mít možnost zapojit se do práce v mladém pracovním kolektivu, získat zajímavou právní praxi a poskytovat poradenství pro významné společnosti v České republice. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a další výhody. Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na emailovou adresu personalni@akskara.cz nejpozději do 31.12.2014.

2014-10-23/04 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., Revoluční 16, Praha 1 hledá do svého týmu kandidáta na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA nebo ADVOKÁT/-KA. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka, německý jazyk výhodou, dobrou znalost PC, praxe v advokacii podmínkou, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, loajalita, pečlivost, flexibilita, schopnost týmové práce, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete prosím nabídku s životopisem a motivačním dopisem k rukám JUDr. Petra Malého na adresu: info@scholzmaly.cz

2014-10-22/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavlíny Vanické, na Praze 2, se zaměřením na generální praxi hledá Asistenta/Asistentku advokáta (možno i na půl úvazku) Požaduji: pečlivost, spolehlivost, samostatnost, kladný vztah k cizincům, angličtinu na dobré komunikativní úrovni. Předchozí zkušenosti vítány. Náplň práce: administrativní úkoly, jednoduchá podání, příprava dokumentů atd. V případě zájmu zašlete životopis k rukám JUDr. Pavlíny Vanické, vanicka@gmail.com, tel: 608 209 565.

2014-10-22/02 - JUDr. Jan Szewczyk, advokát přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro mezinárodní i českou klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, kaiserova@czcs.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1, Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2014-10-22/03 - Rada & Partner advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem Truhlářská 1108/3, Praha 1, přijme na plný pracovní úvazek po dobu 6-ti měsíců a poté na částečný pracovní úvazek sekretářku / vedoucí kanceláře. Nabízíme stabilní práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme schopnost naučit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, organizační schopnosti, uživatelskou znalost PC (MS Office, Internet, Excel). Alespoň základní jazykové znalosti a předchozí praxe vítána. Nástup možný ihned. Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: v.wittmannova@radapartner.cz, do předmětu e-mailové zprávy uvádějte „Sekretářka“.

2014-10-22/04 - Advokátní kancelář Vozáb & Co. Law Offices s.r.o. se sídlem v Praze (www.vozab.com) se zaměřením na obchodní právo, duševní vlastnictví, zdravotnictví, nemovitosti, pracovní právo a vymáhání souvisejících nároků v rámci soudních a rozhodčích řízení hledá absolventa/absolventku na pozici advokátní koncipient. Pracujeme běžně v anglickém jazyce. Požadujeme dobré teoretické základy a schopnost jejich aplikace v praxi, schopnost samostatné analýzy i teamové práce, aktivní znalost anglického jazyka, znalost problematiky duševního vlastnictví a nekalé soutěže a zájem rozšiřovat si vědomosti v rámci výše uvedených právních odvětví. Nabízíme zajímavou a různorodou práci a perspektivu dlouhodobé spolupráce a profesního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce zasílejte na email: office@vozab.com.

2014-10-22/05 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, se sídlem v Břeclavi, s generální praxí se zaměřením na obchodní právo a právní vztahy k nemovitostem, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku nebo studenta/tku 5. ročníku právnické fakulty za účelem dlouhodobé pravidelné spolupráce s možností pokračování po úspěšném ukončení studia jako advokátní koncipient/tka. Očekávám znalost platného práva, výbornou znalost českého a anglického jazyka, znalost práce na PC (MS Word, Excel), schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízím široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci a možnost odborného růstu. Předpokládaný nástup v prosinci 2014. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na adresu vitu@ak-vitu.cz.

2014-10-21/01 - Hledáme vhodného kandidáta na pozici student / resp. advokátní koncipient do menší advokátní kanceláře na Praze 1. Požadavky: velmi dobrá znalostí AJ a minimálně 1,5 letá praxe (ideálně v advokacii přinejmenším na pozici studenta). Nástup ihned, plat 20.000 – 25.000Kč. CV zasílejte na veronika.austova@axial.cz.

2014-10-20/01 - Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners se sídlem v Praze přijme Recepční na hlavní pracovní poměr. Nabízíme zázemí mezinárodní advokátní kanceláře, motivační platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré organizační schopnosti, preciznost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici. Náplň práce: administrativní podpora týmu, zajištění plynulého chodu recepce, komunikace s úřady, klienty a obchodními partnery, vedení a vyřizování poštovní agendy, zásilek a telefonních hovorů. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: hr@chsh.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2014-10-20/02 - Mgr. Jana Malá, advokátka vykonávající generální praxi, přijme pro svoji kancelář se sídlem v Chrudimi advokátního koncipienta/tku nebo studenta/tku 5. ročníku právnické fakulty za účelem dlouhodobé pravidelné spolupráce s možností jejího pokračování po úspěšném ukončení studia jako advokátní koncipient/tka. Nabízená práce vyžaduje dobrou znalost platného práva, výbornou znalost českého jazyka, znalost práce na PC (MS Word, Excel, ASPI), schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu, akmala@akmala.cz

2014-10-16/01 - Advokátní kancelář Polverini Strnad zaměřená zejména na oblast práva nemovitostí a insolvenčního práva příjme pro svoji kancelář v Praze ADVOKÁTA nebo ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s prověřenými zkušenostmi v oboru. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, výbornou znalost AJ (znalost italštiny není podmínkou), nadstandardní odborné znalosti, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v české kanceláři se zahraniční účastí, možnost profesního růstu a tomu odpovídající zajímavé a motivační finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2014-10-15/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-10-15/03 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-10-13/01 - Advokátní koncipient (junior). Advokátní kancelář Mgr. Márie Staňkové hledá do svého týmu v Praze novou kolegyni/kolegu na pozici advokátní/ho koncipientky/a. Nabízíme zajímavou práci, kde je mimo jiné možné se setkat s právem týkajícím se internetu, s právem autorským, s právem obchodním. Požadujeme dokončené právní vzdělání, znalost angličtiny, schopnost týmové práce a dobré komunikační schopnosti. V případě zájmu zašlete své CV na e-mailovou adresu: maria.stankova@net-advokacie.cz. Nástup 1.12.2014.

2014-10-13/02 - Advokátní kancelář Šimková & partneři přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku se zaměřením na právo obchodních společností, přeměny, závazkové právo občanské a obchodní. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; 1. rok praxe v oboru, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu; praxe nutná. Nabízíme možnost okamžitého nástupu, prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu: recepce@aksh.cz.

2014-10-13/03 - Advokátní kancelář Šimková & partneři, s.r.o. přijme do svého týmu advokáta se zaměřením na právo obchodních společností, přeměny, závazkové právo občanské a obchodní. Požadujeme min. 1 rok praxe na pozici advokáta; výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. Nabízíme možnost okamžitého nástupu, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: recepce@aksh.cz.

2014-10-13/04 - Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pelikána přijme do hlavního pracovního poměru absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažovaní, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Znalost cizího jazyka výhodou.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí v Praze. Nástup možný ihned. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu spevakova@akpelikan.cz.

2014-10-10/01 - Advokátní kancelář JUDr. Veroniky Vlkové přijme v souvislosti s rozšiřováním týmu absolventa právnické fakulty na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA pro svoji kancelář v KARLOVÝCH VARECH. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost týmové práce. Nabízíme možnost práce v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři se stabilní klientelou, různorodou práci, finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení. V případě zájmu adresujte, prosím, svou nabídku spolu se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a fotografií na email: asistent@akvv.eu

2014-10-10/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2014-10-10/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jana Bláhová se sídlem Praha 2, Fügnerovo náměstí 1808/3, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta na pobočku advokátní kanceláře v Neratovicích na adrese U Tržnice 858, nástup možný ihned. Jsem advokátka se všeobecným právním zaměřením. Životopisy vč. případného motivačního dopisu zasílejte e-mailem na adresu: blahova.advokatka@seznam.cz

2014-10-10/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-10-10/06 - Mezinárodní advokátní kancelář se sídlem v Londýně a pobočkami v ČR s mezinárodní působností  hledá pro svoje pobočky v rámci České republiky kandidáty na pozice TRVALE SPOLUPRACUJÍCÍCH ADVOKÁTŮ/PARTNERŮ. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Nutná znalost anglického jazyka slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Přednost mají uchazeči s vlastní klientelou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2014-10-10/07 - Advokátní kancelář se sídlem v Londýně a pobočkami v ČR s mezinárodní působností hledá pro svoje pobočky v rámci České republiky STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2014-10-09/01 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč, se sídlem Pařížská 68/9,110 00 Praha 1, s pobočkou Revoluční 54, 430 01 Chomutov, hledá do svých týmů v Praze i Chomutově advokátního koncipienta/advokátní koncipientku či advokáta/advokátku (pracovní poměr, spolupracující). Advokátní kancelář se zabývá různými právními odvětvími. Požadavky: Vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrá znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, loajalita, řidičské oprávnění skupiny „B“, výborná znalost na PC (Word, Excel, Internet, apod.), znalost anglického a německého jazyka výhodou

2014-10-09/02 - Dynamicky rozvíjející se advokátní kancelář se sídlem na Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/ku. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, odpovídající odborné znalosti, organizační schopnosti a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, dobrou znalost anglického jazyka, a řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. Váš životopis spolu s motivačním dopisem prosím zašlete na email: lucie.kolarova@ak-nbn.cz

2014-10-08/01 - Advokátní kancelář Knotek, spol. s r.o. ve Zlíně hledá advokátní koncipienty. POŽADUJEME: VŠ právnické vzdělání, aktivní znalost AJ nebo NJ, výborná znalost obchodního práva, dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení v případě potřeby, spolehlivost, loajalitu, řidičský průkaz B, aktivní řidič. NABÍZÍME: tradici a spolehlivost, dobré pracovní podmínky, přátelský tým, zajímavou klientelu, dobré reference. NÁSTUP dle dohody, možno ihned. POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA OSLOVILA, prosíme, zašlete svůj profesní strukturovaný životopis do 31.10.2014 elektronicky na e-mail jana.benkova@ak-knotek.cz nebo písemně na adresu kanceláře ve Zlíně, Kvítková 1569, příp. volejte na tel. 602181082, 577212406.

2014-10-08/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Bratislavě hledá pro svoji pobočku v Praze advokátního koncipienta/ koncipientku. Očekáváme ukončené vysokoškolské vzdélání v oboru právo v České republice, právní praxi 1 až 2 roky na pozici advokátního koncipienta nebo firemního právnika, proaktivní přístup, samostatnost a spolehlivost, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem včetně právní terminologie, znalost dalších jazyků vítána, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační a organizační schopnosti, znalost imigračního práva vítana, zkušenostii s asijskou kulturou vítané, dokonalé profesionální vystupování, velmi dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst. Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v jedné z vedoucích slovenských advokátních kanceláři, práci na plný úvazek, možnost dalšího profesionálního růstu a seberealizace, mladý pracovní kolektiv, finanční ohodnocení dohodou. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail perla@futej.sk

2014-10-08/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na občanské a obchodní právo, právo korporátní, právo duševního vlastnictví, právo reklamy a farmaceutické právo přijme absolventa na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme velmi dobrou znalost Aj včetně právní terminologie, MS Office, ASPI, pečlivost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení. Praktické zkušenosti v oboru vítány. Zašlete prosím životopis na e-mail rabasova@hblegal.cz.

2014-10-07/01 - Zavedená a dynamicky se rozvíjející česko-zahraniční advokátní kancelář s mladým kolektivem ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. (www.senkyr-panik.cz a http://www.cottyn.eu/) se sídlem na Praze 6 hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU s chutí pracovat a vzdělávat se. Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, generální praxi, možnost odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, velmi dobrou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2014-10-07/02 - Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí se sídlem v Brně hledá do svého týmu posilu na pozici právník / právnička. Předpokládáme dokončené právní vzdělání, výbornou znalost angličtiny nebo němčiny a zájem o oblast mezinárodního práva soukromého a rodinné právo. Nabídka je vhodná pro právníky / právničky s praxí i pro absolventy. Zájemci o pracovní místo doručí na Úřad motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Přihlášky zasílejte do 15. 10. 2014 e-mailem na adresu: podatelna@umpod.cz. Další podrobnosti naleznete na www.umpod.cz

2014-10-07/04 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá advokátního koncipienta. Jedná se o práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů, znalost společenské etikety i její dodržování a znalost právnické angličtiny. Nástup ihned nebo po dohodě. Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz.

2014-10-07/05 - Advokátní kancelář Faměra & spol. se sídlem v Praze 6 hledá ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTA/KU. Jsme advokátní kancelář s generální praxí zaměřenou zejména na soukromé právo. Nabízíme zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, výborné vyjadřovací schopnosti, vysoké pracovní nasazení a pečlivost. Praxe není podmínkou. Znalost AJ a/nebo NJ výhodou. Nástup v listopadu 2014. Váš životopis včetně případného motivačního dopisu laskavě zasílejte na e-mail: advokat@advokatfamera.cz

2014-10-06/01 - Advokát se sídlem v Brně, provozující generální praxi se zaměřením na obchodní, insolvenční a občanské právo, přijme advokátního koncipienta. Požadujeme znalost platného práva, výbornou znalost českého a anglického jazyka, znalost práce na PC (MS Word, Excel), schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci a možnost odborného růstu. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail kancelar@advokat-lahoda.cz.

2014-10-06/02 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v centru Brna hledá do svého týmu koncipienty či advokáty, kteří mají o právo opravdový zájem, rádi se dál vzdělávají a pracují na sobě. Nabízíme práci v mladém kolektivu v moderním pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Vaše CV spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30. 10. 2014 na: hanakova@kroupahelan.cz.

2014-10-06/03 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokáta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2014-10-06/04 - Pronajmu nebytové prostory vhodné jako advokátní kancelář v centru Olomouce na ulici Hanáckého pluku. Prostory jsou volné od 1.1.2015, celková výměra činí cca 80 m2, k dispozici jsou i dvě krytá parkovací místa přímo v budově, výhodná poloha hned vedle notářské kanceláře. Cena dohodou. Nabídky zasílejte na email.adresu: ak.jandova@email.cz nebo telef. 734309610.

2014-10-03/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-10-03/02 - Koncipient / právník junior. Advokátní kancelář Jehne, Vodák a partneři hledá do svého týmu právníka na místo koncipienta. Předpokládáme dokončené právní vzdělání, praxi v oboru min. 1 rok, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost týmové práce, zkušenost práce v mezinárodní společnosti výhodou, hlavní pracovní náplň- právní služby pro významnou mezinárodní společnost. Nástup možný ihned.
Rovněž AK Jehne, Vodák a partneři hledá do svého týmu spolupracující advokáty. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: vodak@jehnevodak.cz .

2014-10-03/03 - AK se sídlem na Praze 5 přijme advokátního koncipienta. Nabízíme zajímavou práci v kanceláři s generální praxí a nadstandardním finančním ohodnocením. Požadujeme dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního a rovněž dobrou znalost práva platného. Nezbytností je profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz.

2014-10-03/04 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com.

2014-10-03/05 - Tři samostatní advokáti přijmou pro svou společnou kancelář v Praze ASISTENTA/ASISTENTKU. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, organizační schopnosti, odpovědnost, znalost práce s PC, příjemné vystupování, pečlivost, časovou flexibilitu. Náplň práce: zajištění chodu kanceláře, administrativní podpora, vyřizování pošty, telefonátů a drobné pochůzky. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: sekretariat@kancelareadvokatu.cz.

2014-10-02/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz

2014-10-02/02 - Advokátní kancelář v Praze 2, Vinohradská ul., nabízí k podnájmu samostatnou světlou nezařízenou kancelář o výměře 25,87 m2 ve 4 NP budovy s výtahem, společná chodba, kuchyňka a WC, vynikající dopravní dostupnost (stanice tramvaje č. 11 a č.13, stanice metra Nám. Míru a Muzeum). Podnájem je možný ihned. V případě zájmu nebo pro bližší informace kontaktujte prosím AK JUDr. Jindra Pavlová, email. petra.spilkova@volny.cz, tel. 608 51 41 22.

2014-10-02/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (2 – 3000,- Kč + služby) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2014-10-01/01 - VFH Vašíček a partneři s.r.o., advokátní kancelář, hledá pro svoji pobočku v Praze 1, Opletalova 37, advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o obchodní právo. Požadujeme znalost anglického a německého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme přátelské pracovní prostředí a perspektivu odborného růstu. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera-praha@vfh.cz

2014-10-01/02 - Advokátní kancelář (www.hartlegal.cz) se sídlem Panská 7, Praha 1 nabízí pronájem moderní kanceláře ca 15 m2 ve velmi pěkném objektu, včetně možnosti využívání jednací místnosti, parkování, recepce a kuchyňky. Jedná se o velmi klidné, světlé místo s výhledem do upraveného vnitrobloku. Je zájem i o případnou spolupráci. E-mail: info@hartlegal.cz.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz