Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov
ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-12-02/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-12-02/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-12-02/03 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-12-02/04 - Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o. hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme: velmi dobrou úroveň odborných znalostí, schopnost aplikovat platné české právo, znalost AJ, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, zodpovědnost, samostatnost, profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti. Nabízíme: možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský mladý kolektiv, nástup ihned. V případě zájmu zašlete životopis spolu s fotografií Kateřině Mátlové na matlova@akkmb.cz. Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o., Praha 1, Politických vězňů 935/13, www.akkmb.cz.

2016-12-02/05 - Advokátní kancelář Roberta Plicky hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: ADVOKÁT/ADVOKÁTKA.Požadujeme:vysokou úroveň odborných znalostí, praxe na pozici advokáta výhodou, perfektní znalost anglického jazyka včetně právní terminologie, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, profesionální a reprezentativní vystupování, výborné stylistické, analytické a argumentační dovednosti, zájem o dlouhodobou spolupráci , pečlivost, samostatnost.Nabízíme:zajímavou práci pro české a zahraniční klienty,odpovídající finanční ohodnocení,příjemný pracovní kolektiv a prostředí,možnost kariérního růstu,možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti.Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-12-02/06 - Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA. Požadujeme ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, velmi dobrou úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti. Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-12-02/07 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude podle požadavků zájemce o podnájem vlastníkem zrekonstruována. S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.  V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz

2016-12-02/08 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář hledá spolupracovníky / spolupracovnice pro kancelář v Praze na pozici: advokátní koncipient/ka se znalostí AJ, NJ. Požadujeme absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice, velmi dobrou znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem, zájem o oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu. Nástup možný ihned. Nabízíme vynikající platové ohodnocení, perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, zaměstnanecké benefity. Své strukturované CV prosím zasílejte na e-mailovou adresu monika.heinrichova@prkpartners.com. Další informace na www.prkpartners.cz/cs/o-nas/kariera/. Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem.

2016-12-01/01 - Advokátní kancelář Mgr. Martina Začala se sídlem v Olomouci hledá uchazeče na místo advokátního koncipienta. Požadujeme znalost Aj a předchozí praxi. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu martin@zacal-advokat.cz .

2016-12-01/02 - Advokátní kancelář SÝKORA, KANIA & partneři (www.legalsk.cz) se sídlem v Opavě a pobočkou v Ostravě hledá do svého týmu kandidáta/-tku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA (ideálně s praxí). Požadujeme: pečlivost, výbornou znalost práce na PC či MAC, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Znalost anglického a/nebo polského jazyka a výhodou. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Životopisy zasílejte na kancelar@legalsk.cz.

2016-12-01/03 - Advokátní kancelář Štros & Kusák se sídlem v centru Prahy hledá asistentku s dobrou znalostí Aj a kancelářských aplikací. V případě zájmu prosíme emailem na dstros@stroskusak.cz.

2016-12-01/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-12-01/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-11-30/01 - Hledám advokátku ke stálé spolupráci. Praha. Převážně rodinné právo. klara.samkova@lawyers.cz

2016-11-30/02 - Advokátní kancelář JUDr. Jan Kubálek, advokát a insolvenční správce se zvláštním povolením, se sídlem Praha 1, Kaprova 42/14, přijme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku na pobočku AK v Boršově nad Vltavou na stálou spolupráci. Předchozí praxe není nutností. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu ak3@akkubalek.cz, kontaktní osoba Ing. Martina Chuchlová, tel. 385310982.

2016-11-30/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jan Kubálek, advokát a insolvenční správce se zvláštním povolením, se sídlem Praha 1, Kaprova 42/14, přijme právního praktikanta/praktikantku, studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na pobočku AK v Boršově nad Vltavou na stálou spolupráci. Předchozí praxe není nutností. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu ak3@akkubalek.cz, kontaktní osoba Ing. Martina Chuchlová, tel. 385310982.

2016-11-30/04 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy přijme zkušeného advokátního koncipienta/ku nebo začínajícího advokáta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-11-30/05 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-11-29/01 - Menší advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta či koncipientku. Naše kancelář se zaměřuje zejména na obchodněprávní agendu, občanské právo, veřejné zakázky a soudní spory. Požadujeme výbornou znalost českého práva, praxe v oblasti veřejných zakázek výhodou, dále znalost anglického jazyka, samostatnost, časovou flexibilitu. Pokud máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám  své CV na email: aknaxerova@gmail.com. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2016-11-28/01 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient"​.

2016-11-28/02 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátka / advokát. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátka /advokát"​.

2016-11-28/03 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 přijme studenta/studentku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2016-11-25/01 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme dva advokáti, asistentka a koncipient). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel. 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2016-11-25/02 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete životopis spolu s fotografií Mgr. Miroslavě Řádkové na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-11-25/03 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátního koncipienta/koncipientky s alespoň roční praxí v advokacii. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT "

2016-11-25/04 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-11-25/05 - Kolektiv advokátní kanceláře nabízí podnájem reprezentativních kancelářských prostor v Burzovním paláci, Praha 1. Možností podnájmu je místnost o velikosti 14 m2. V rámci podnájmu je veškerý servis: jednací místnost, recepce s asistentkou, internet/wifi, ASPI, nábytek, kuchyňka atd. V případě zájmu kontaktujte AK, e-mail: info@tl-advisors.cz

2016-11-24/01 - Advokátní kancelář Roberta Plicky hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: ADVOKÁT/ADVOKÁTKA Požadujeme:vysokou úroveň odborných znalostí, praxe na pozici advokáta výhodou, perfektní znalost anglického jazyka včetně právní terminologie, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, profesionální a reprezentativní vystupování, výborné stylistické, analytické a argumentační dovednosti, zájem o dlouhodobou spolupráci , pečlivost, samostatnost.Nabízíme:zajímavou práci pro české a zahraniční klienty,odpovídající finanční ohodnocení,příjemný pracovní kolektiv a prostředí,možnost kariérního růstu,možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti.Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou. Kontaktní spojení: Národní 58/32, 110 00 Praha 1, e-mail: info@ak-rp.cz

2016-11-24/02 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, přijme advokátního koncipienta/tku či  začínajícího advokáta/advokátku.  Pro koncipienty nabízíme poznání skutečné právní praxe  v základních oborech práva se zaměřením na aplikaci v sporné agendě. Požadujeme znalost španělského jazyka a  velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: simakova@moreno-vlk.eu.

2016-11-24/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-11-24/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-11-24/05 - ZAVEDENÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ V CENTRU PRAHY ( FÜGNEROVO  NÁMĚSTÍ, PRAHA 2) NABÍZÍ KOLEGOVI/KOLEGYNI Z ŘAD ADVOKÁTŮ MOŽNOST NÁJMU 1 KANCELÁŘE A MALÉ JEDNACÍ MÍSTNOSTI/ MALÉ KANCELÁŘE (VHODNÉ NAPŘ. PRO KONCIPIENTY NEBO ASISTENTKU). K DISPOZICI JE UŽÍVÁNÍ SPOLEČNÉ REPREZENTATIVNÍ JEDNACÍ MÍSTNOSTI, SKLAD A  DALŠÍ SPOLEČNÉ PROSTORY.  VHODNÉ I PRO ZAČÍNAJÍCÍ KOLEGY, SPOLUPRÁCE MOŽNÁ.  Kontakt: kotrbancova@ak-prahacentrum.cz, tel: 608 28 26 01

2016-11-23/01 - Hledám studentky na administrativní i podpůrné právní práce v advokátní kanceláři v Praze. Viz www.lawyers.cz zájemkyně dejte vědět na klara.samkova@lawyers.cz

2016-11-23/02 - Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá týmu advokátního koncipienta. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vynikající úroveň českého práva, schopnost týmové práce a analytického myšlení, znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2016-11-23/03 - Pro naši advokátní kancelář hledáme advokátního koncipienta. Jsme menší advokátní kancelář v centru Prahy. Zaměřujeme se zejména na obchodněprávní agendu, občanské právo, veřejné zakázky a soudní spory. Hledáme advokátního koncipienta, který by měl zájem o agendu, jíž se naše advokátní kancelář zabývá, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu „menší advokátní kanceláře“. V případě zájmu pošlete Vaše CV na office@jaros-vavra.cz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2016-11-23/04 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. se zaměřením na obchodní právo přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního teamu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁT. Požadujeme: odpovídající odborné znalosti a praxi, znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni, samostatnost, odpovědný přístup k práci. Nabízíme: možnost rychlého kariérního růstu v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři se stabilní obchodní klientelou, různorodou práci, příjemné pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení. V případě zájmu o spolupráci zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz.

2016-11-22/01 - AK Jestřáb & Tomanek sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU na dlouhodobou praxi. Požadujeme ukončení 3.ročníku právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, znalost PC, znalost anglického/německého jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání zkušeností a praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu advokati@jestrabtomanek.cz nebo na adresu: AK Jestřáb & Tomanek, Hlinky 142a, 603 00 Brno, k rukám JUDr. Jiřího Jestřába.

2016-11-18/01 - Doucha Šikola advokáti s.r.o. hledá do svého týmu studenta/studentku vyšších ročníků na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme zájem o právo a schopnost přizpůsobit se potřebám klienta a advokátní kanceláře. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a práci především v oblasti obchodněprávních transakcí, korporátního a energetického práva. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, proč byste chtěli s námi spolupracovat, na emailovou adresu: kancelar@dsadvokati.cz.

2016-11-18/02 - Advokátní kancelář Luštík & Luštíková se sídlem v Hradci Králové hledá nového kolegu či kolegyni na místo KONCIPIENTA. Hledáme někoho, kdo má právo rád alespoň tak jako my, komu záleží na výsledku a dokáže se zapálit pro společnou věc. Zabýváme se právem občanským, obchodním i trestním, významnou část naší agendy tvoří činnost insolvenčního správce. Je toho hodně a víme, že to není snadné, rozhodně se ale nebudete nudit a hodně se toho naučíte. Máme rádi moderní technologie a jsme přesvědčeni, že v moderní advokátní kanceláři se bez nich neobejdeme, proto se stále snažíme zlepšovat se i v tomto směru. Pokud už máte nějakou praxi, je to OK, pokud zatím nemáte, nevadí. Chtěli byste zjistit více? Na email vyberko@hkadvokati.cz  nám zašlete CV a motivační dopis a my Vás pozveme k nám, abychom se seznámili a zjistili, jestli bychom spolu mohli pracovat.

2016-11-18/03 - Advokátní kancelář KMVS, s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá zkušeného advokátního koncipienta (koncipientku), či začínajícího advokáta (advokátku) se zkušenostmi v oblasti farmaceutického práva či zdravotnického práva, případně alespoň s intenzivním zájmem o farmaceutické a zdravotnické právo a velkou chutí učit se a nastudovat nový obor. Kontakt: libor.stajer@kmvs.cz.

2016-11-16/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-11-16/02 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, se zaměřením zejména na občanské, obchodní, rodinné a trestní právo, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.

2016-11-16/03 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled a vysoké pracovní nasazení. Anglický jazyk výhodou. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2016-11-15/01 - AK advokáti  online s.r.o., se specializací na cizinecké právo a generální praxi, se sídlem na Praze 1, hledá studenta/studentku práv, koncipienta/koncipientku a advokáta/advokátku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-11-14/01 - Advokátní kancelář  s generální praxí sídlící v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. V případě zájmu zašlete životopis s průvodním dopisem na emailovou adresu : svobodová@ak-as.cz

2016-11-14/02 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 přijme studenta/studentku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2016-11-14/03 - Do zavedené advokátní kanceláře JUDr. Lucie Hrdé, sídlící v centru Prahy, zabývající se výhradně trestním a rodinným právem přijmeme k dlouhodobé spolupráci studenta 4. či 5. ročníku PF nebo studenta 3. ročníku s praxí. Nabízíme práci v příjemném kolektivu a se zajímavými kauzami. Požadujeme zájem o právní problematiku trestního a rodinného práva, domácího násilí a stalkingu, pečlivost a chuť do práce. Požadujeme vlastní notebook, anglický jazyk a předchozí praxe výhodou. Předpokládaný nástup k 1. 12. 2016. CV zasílejte na mail office@hrda.cz.

2016-11-13/01 - Do advokátní kanceláře Praha 2 hledáme SEKRETÁŘKU na plný či částečný úvazek, prac. doba částečně dle dohody. Podmínkou dobrá úroveň psaní na stroji (počítači), uživatelská znalost PC. Nástup pokud možno ihned. Dotazy na č. 607 604 680;  diorova.h@volny.cz.

2016-11-11/01 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi v oboru občanského a obchodního práva. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2016-11-11/02 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi a praxí v oboru občanského a obchodního práva. Znalost právnické němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2016-11-11/03 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, perfektní znalost češtiny s dobrými formulačními schopnostmi, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, ASPI, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2016-11-11/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-11-11/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-11-11/06 - Do našeho týmu Legalcom advokátní kancelář s.r.o.  hledáme vedoucího advokáta/ku specialistu v oblasti nemovitostí. Nabízíme zázemí a rozsáhlé zkušenosti úspěšně rozvíjející se  advokátní kanceláře, s celorepublikovou působností, jejímž cílem je poskytovat stávajícím i novým klientům právní služby nejvyšší kvality a v této souvislosti nabízíme  jedinečnou příležitost podílet se na expanzi naší advokátní kanceláře.Vaší pracovní náplní bude  kompletní právní agenda týkající se realitních transakcí, zejména sepisování smluv o převodech nemovitých věcí, advokátních úschov, zástavních smluv k nemovitým věcem, zřízení věcných břemen váznoucích na nemovitých věcech a dalších smluv týkajících se nemovitých věcí. K dispozici budete mít tým advokátních koncipientů a administrativní sílu. Proto požadujeme velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pozitivní přístup k práci, schopnost motivovat a vést tým lidí, schopnost samostatné práce s převzetím zodpovědnosti za zpracovaný výstup,   pečlivost a vysoké pracovní nasazení. Finanční ohodnocení  od 40.000,- Kč / měs. s nárůstem dle Vašich schopností,  výrazný odborný i osobnostní růst, získání zkušeností s prací na zajímavých projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v kolektivu s profesionálním přístupem a odborným zázemím advokátní kanceláře s pobočkami po celé ČR a další možné benefity (dovolená 5 týdnů, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, vzdělávací kurzy, školení). Možnost nástupu ihned s místem výkonu práce Hradec Králové. Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím své CV a stručný motivační dopis na adresu info@legalcom.cz., tel: 777 118 385.

2016-11-11/07 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-11-10/01 - Advokátní kancelář Šimková & partneři, s.r.o., se sídlem Římská 12 Praha 2, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku se zaměřením na právo obchodních společností, přeměny, závazkové právo občanské a obchodní. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu; praxe nutná. Nabízíme možnost okamžitého nástupu, prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: recepce@aksh.cz.

2016-11-10/02 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU, se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. Pozice je vhodná pro studenty 4. a 5 ročníku právnické fakulty. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV včetně fotografie na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-11-10/03 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátního koncipienta/koncipientky s alespoň roční praxí v advokacii. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT "

2016-11-10/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-11-10/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-11-09/01 - Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA hledá pro svou brněnskou pobočku na adrese Banskobystrická 157 advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva, znalost cizích jazyků a schopnost jejich aplikace v praxi (zejména anglický a/nebo německý jazyk) a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte do 2. 12. 2016 na adresu jihlava@snadvok.cz.

2016-11-09/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Brně přijme studenta/studentku právnické fakulty ze 3., 4. nebo 5. ročníku na praxi v advokátní kanceláři na pozici advokátní praktikant/praktikantka. Nástup a časové podmínky praxe dle dohody. Životopis zašlete e-mailem na adresu: mackova@akpilarova.cz 

2016-11-09/03 - FIALOVÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ sídlící v centru Prahy přijme do svého týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU s perfektní znalostí anglického jazyka a zájmem o platné právo. Přivítáme především profesionální přístup, ochotu prohlubovat svou odbornost, pečlivost, samostatnost a argumentační zdatnost. Nabízíme dlouhodobé působení v stabilním a příjemném prostředí s perspektivou podílet se na výsledcích kanceláře, zajímavou práci, spravedlivé finanční ohodnocení, možnost odborného a profesního růstu. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: 225 341 414, popřípadě na e-mail: info@fialova-ak.cz. Více informací o naší kanceláři naleznete na www.fialova-ak.cz.

2016-11-09/04 - Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta se zájmem o soudní a smluvní agendu. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Očekáváme skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat. Může být posuzováno jako výhoda: znalost anglického či jiného jazyka, předchozí praxe v oblasti soudní a smluvní agendy. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: tomas.belina@belinapartners.cz.

2016-11-09/05 - Advokátní kancelář STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti hledá nové kolegy na pozice advokátních koncipientů a koncipientek. V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis. Kontakt: jobs@sjl-advokati.cz

2016-11-09/06 - Advokátní kancelář STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti hledá nové kolegy na pozice právních asistentů advokáta. Nejedná se o administrativní práci. Preferujeme studenty a studentky čtvrtých a pátých ročníků právnických fakult se zápalem pro právo a zájmem o jeho aplikační praxi v širokém spektru právních oborů. Máme zájem o trvalou spolupráci. V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis. Kontakt: jobs@sjl-advokati.cz

2016-11-09/07 - Hledám samostatného advokáta nebo advokátku do společných prostor advokátní kanceláře v centru Prahy pro nezávislý výkon advokace. Samostatná zařízená místnost je k dispozici. Další informace poslu e-mailem. info@pothe.cz.

2016-11-04/01 - Kolektiv advokátní kanceláře nabízí podnájem reprezentativních kancelářských prostor v Burzovním paláci, Praha 1. Možnost podnájmu: (i) místnost 14 m2 (2-3 prac. místa) nebo (ii) místnost 21 m2 (3-4 prac. místa). V rámci podnájmu je veškerý servis: jednací místnost, recepce s asistentkou, internet/wifi, ASPI, server, nábytek, kuchyňka atd. V případě zájmu kontaktujte AK, e-mail: info@tl-advisors.cz

2016-11-04/02 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy přijme zkušeného advokátního koncipienta/ku nebo začínajícího advokáta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-11-04/03 - Společná advokátní kancelář v Praze 2 se zaměřením na obchodní právo přijme advokátního koncipienta, nabízíme zajímavou, perspektivní a různorodou práci. Nástup možný případně ihned. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů. Pokud Vás tato nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-11-04/04 - Advokátní kancelář Chytrý, Valtrová & partneři, s.r.o. se sídlem v Praze 5 – Smíchov přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. Nabízíme získání zkušeností v různých oblastech práva, dlouhodobou spolupráci, individuální přístup, odpovídající ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Vyžadujeme vynikající znalost platného práva; znalost anglického jazyka; samostatnost, loajalitu, spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup. Nástup dle dohody. Strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: ak@dejure.cz

2016-11-04/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-11-04/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-11-04/07 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-11-03/01 - AK advokáti  online s.r.o., se specializací na cizinecké právo a generální praxi, se sídlem na Praze 1, hledá studenta/studentku práv, koncipienta/koncipientku a advokáta/advokátku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-11-03/02 - Advokátní kancelář sídlící v centru Ostravy hledá advokátního koncipienta/koncipientku (výhodou znalost práva veřejných zakázek). Požadujeme zejména odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a zájem o právo a advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu mocek@akmocek.cz.

2016-11-03/03 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 přijme studenta/studentku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2016-11-02/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-11-01/01 - AK Jestřáb & Tomanek, sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, praxi v AK minimálně 1 rok (i na pozici praktikanta), znalost NJ, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, dobrou znalost PC. Znalost AJ vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mail: advokati@jestrabtomanek.cz nebo na adresu AK Jestřáb & Tomanek, Hlinky 142a, 603 00 Brno, k rukám JUDr. Jiřího Jestřába.

2016-11-01/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-10-31/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, perfektní znalost češtiny s dobrými formulačními schopnostmi, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, ASPI, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2016-10-31/02 - Samostatná advokátka s generální praxí hledá studenta/ku VŠ obor právo na výpomoc s právní agendou. Jedinečná příležitost pro získání praxe, spolupráce přímo s advokátem. Pracovní náplň napříč právem, komunikace s klienty. Při dlouhodobé spolupráci možnost nástupu na pozici advokátního koncipienta. Požaduji: výbornou znalost práce s PC, znalost Čj, samostatnost, 100% spolehlivost, preciznost, logické myšlení, časovou flexibilitu. Odměna 80 – 100 Kč/hod. Místo výkonu práce: Praha 10 – Dubeč. Zájemci zasílejte CV s časovými možnostmi na kancelar@advokat-struncova.cz

2016-10-30/01 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/ STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme širokou pracovní náplň zahrnující komunikaci s klienty, orgány státní správy, přípravu smluvních dokumentů, právní rešerše, zakládání nových společností, zpracování podání pro soudy a jiné úřady, vč. administrativní činnosti spojené s chodem kanceláře. Přímá komunikace s nadřízenými advokáty. Pozice je sdílená s dalším studentem/studentkou (střídání) a zahrnuje činnost 2 až 3 dny v týdnu. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2016-10-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Ondřeje Lichnovského v Prostějově hledá advokátního koncipienta/ku. Nabízíme možnost odborného a profesního růstu s maximální podporou studijním aktivitám směřujícím k získání titulů JUDr., a popř. PhD. Požadujeme argumentační zdatnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu, znalost Aj slovem i písmem, či jakýkoliv další světový jazyk. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu kancelar@aklichnovsky.cz.

2016-10-27/02 - Advokátní kancelář Petrů & Duriš, se sídlem Praha 5, ul. Pavla Švandy ze Semčic 850/7 hledá do svého týmu advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Bližší informace o naší kanceláři najdete na internetových stránkách  www.akpedu.cz. Požadujeme kladný přístup k jednotlivým právním odvětvím a životní i profesní optimismus. Poskytujeme různorodé právní služby (zejména v oblasti občanského, rodinného, pracovního, obchodního, správního a trestního práva). Nabízíme zejména Váš odborný rozvoj v těchto právních odvětvích (v praktické i teoretické rovině), stejně tak jako příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv (jsme dva advokáti, asistentka, jeden trvale spolupracující advokát). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte JUDr. Pavla Duriše, tel: 777 967 303, email: duris@akpedu.cz.

2016-10-27/03 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-10-27/04 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO JEDNOHO ROKU. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-27/05 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-27/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-27/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-27/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-26/01 - Advokátní kancelář sídlící v centru Ostravy hledá advokátního koncipienta/koncipientku (výhodou znalost práva veřejných zakázek). Požadujeme zejména odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a zájem o právo a advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu mocek@akmocek.

2016-10-25/01 - Malá advokátní kancelář se sídlem na Praze 3 hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme získání praxe v oblasti občanského, obchodního, správního i trestního práva,  sepisování podání – žalob, vyjádření, replik, odvolání apod., zastupování před soudy a správními orgány.  Předchozí praxe výhodou, nikoliv podmínkou.  V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání CV s fotografií.: z@lutcha.cz.

2016-10-25/02 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu právního asistenta / asistentku. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, zejména v oblasti obchodního práva, znalost práce s PC (zkušenost s ASPI výhodou), samostatný a pečlivý přístup k řešení problémů, analytické myšlení a schopnost formulovat. Podmínkou je znalost německého a/nebo anglického jazyka. Nabízíme možnost získání praxe v příjemném prostředí liberecké AK s perspektivou dlouhodobější spolupráce. Jedná se o práci v rozsahu 2-3 dnů v týdnu. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu hejzlar@kodaplegal.cz.

2016-10-25/03 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu studenta(ku) 3. nebo 4. ročníku. Výlučně právní práce v oblastech obchodního práva, práva duševního vlastnictví a IT práva. Každodenní komunikace s klienty. Zájem o působení v advokacii a zodpovědný přístup podmínkou. Zájem o rozvíjení vlastních právních a obchodních schopností výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Mladý kolektiv, uvolněná přátelská atmosféra, dobré platové podmínky, dle schopností nadstandartní, zajímavé firemní akce a jiné benefity. Pokud vás zajímá, jak to u nás chodí, zavolejte k nám a poptejte se přímo u studentů - Ivana, Jakuba, Dominika nebo Kristýny. Životopisy a motivační dopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2016-10-25/04 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu zkušenějšího koncipienta(ku). Jsi připraven vést menší kolektiv, jsi schopný nadstandartní právní analýzy a je pro tebe zajímavé být významnou součástí při růstu naší advokátní kanceláře? Zajímá tě obchodní právo, právo duševního vlastnictví a právo IT? Angličtina, zodpovědnost a pečlivost je ti vlastní? Pokud odpovědi zní ano, asi se ptáš, co ti můžeme nabídnout my? Jsme mladá kancelář zaměřená na obchodní právo a právo v on-line světě. Zakládáme si na vysoké kvalitě právních služeb a inovativních přístupech. A o práci do noci to u nás rozhodně není. Přímé vedení od zkušeného advokáta a možnosti rychlého profesního růstu by ti byly k dispozici. Stejně tak příležitosti rozvíjet kancelář i marketingově, a to přednáškami na různých seminářích a akcích pro veřejnost. Odpovídající finanční odměna je samozřejmostí. Různorodé firemní akce sportovního a kulturního rázu pak příjemným bonusem. Životopisy a motivační dopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2016-10-24/01 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU, se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. Pozice je vhodná pro studenty právnické fakulty. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-10-23/01 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta, resp. praktikanta pro možnou budoucí práci koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-10-21/01 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-10-21/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-21/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-21/04 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 12. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.  

2016-10-21/05 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-21/06 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO JEDNOHO ROKU. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-10-21/07 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2016-10-20/01 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: velmi dobrou znalost českého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-10-20/02 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty/koncipientky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-10-20/03 - Advokátní kancelář Mgr. Martiny Řehořové v Hradci Králové hledá nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Naše kancelář se zabývá generální praxí, zejména s akcentací realitního a rodinného práva. Nabízíme příjemný kolektiv a získání zkušeností v různých oblastech práva, a to včetně zastupování klientů před soudy. Požadujeme samostatné uvažování, pečlivost a příjemné vystupování. Nástup do zaměstnání možný dle dohody. Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis, prosím, zasílejte na email: martina.rehor@email.cz

2016-10-19/01 - Kolektiv advokátní kanceláře nabízí podnájem reprezentativních kancelářských prostor v Burzovním paláci, Praha 1. Možnost podnájmu: (i) místnost 14 m2 (2-3 prac. místa) nebo (ii) místnost 21 m2 (3-4 prac. místa). V rámci podnájmu je veškerý servis: jednací místnost, recepce s asistentkou, internet/wifi, ASPI, server, nábytek, kuchyňka atd. V případě zájmu kontaktujte AK, e-mail: info@tl-advisors.cz

2016-10-19/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-10-17/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-10-14/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude podle požadavků zájemce o podnájem vlastníkem zrekonstruována. S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.  V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz

2016-10-14/02 - Společná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme studenta PF - právního praktikanta, ideálně tudenta 2-4 ročníku PF. Nabízíme možnost získání právní praxe a pracovních zkušeností v rámci všech oblastí práva. Požadujeme aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B.  Nástup případně možný ihned. Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím co nejdříve na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-10-14/03 - Renomovaná advokátní kancelář v centru Prahy přijme na dohodu o provedení práce studentku třetího nebo čtvrtého ročníku PF UK. Náplní práce je vypracování a kontrola jednoduchých právních dokumentů a pomoc při administrativních pracích asistentce advokátní kanceláře. V případě zájmu pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: viktor.pak@akpak.cz.

2016-10-14/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-14/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-14/06 - Advokátní kancelář JUDr. Kristiny Škampové a spol. sídlící v centru Brna hledá nové kolegy na pozici advokátní koncipient/advokátní koncipientka. Nabízíme práci v užším a mladém kolektivu a praxi ve všech oblastech práva. Požadujeme odpovědný přístup k práci, pečlivost, chuť přemýšlet, odborné znalosti odpovídající vzdělání a praxi, a dobrou znalost AJ. Pracovní zkušenosti na této pozici jsou velkou výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup je možný ihned, nejpozději však k 1.12.2016. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis doplněný o fotografii na e-mail ak@skampa.cz.  

2016-10-14/07 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 přijme studenta/studentku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Náplní práce budou jednodušší právní úkony, administrativa a pochůzky. V případě oboustranné spokojenosti možnost po ukončení studia nastoupit jako advokátní koncipient. Nástup možný ihned. Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu info@aksvoboda.cz.

2016-10-13/01 - Advokátní kancelář Mgr. Tereza Šmokové v Pardubicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Naše kancelář se zabývá generální praxí, tudíž nabízíme získání zkušeností v oblasti občanského, obchodního, správního i trestního práva, a to včetně zastupování klientů před soudy a správními orgány. Požadujeme samostatné uvažování, pečlivost a nejlépe i řidičský průkaz sk. B. Kromě získání bohaté praxe nabízíme přátelský pracovní kolektiv a odpovídající ohodnocení. Nástup do zaměstnání ideálně od 01.01.2017. Strukturovaný životopis a krátký motivační dopis prosím zasílejte na email: smokova@aksmokova.cz.

2016-10-13/02 - Samostatný advokát (zaměření generální praxe) se sídlem v Havířově příjme studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku na výpomoc s právní agendou. Možnost práce z domu. Požaduji samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Předchozí praxe z advokacie výhodou. Nabízím možnost podílet se na řešení skutečných případů. Strukturované CV prosím v případě zájmu zasílejte na e-mailovou adresu: vaclavsobala@seznam.cz. Budu se těšit na osobní setkání.

2016-10-12/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-10-12/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme studenta/ku nejméně 3. ročníku na pozici PRÁVNÍ/HO ASISTENTA/KY na 20hod týdně. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost, orientaci v platném českém právu, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Nástup možný ihned. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a možnost získání praktických dovedností a zkušeností v různých právních oborech. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-10-12/03 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: čeština a angličtina, slovenština velkou výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém (a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-10-12/04 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy přijme zkušeného advokátního koncipienta/ku nebo začínajícího advokáta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-10-12/05 - Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá týmu advokátního koncipienta. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, vynikající úroveň českého práva, schopnost týmové práce a analytického myšlení, znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2016-10-12/06 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., hledá do týmu studenta právnické fakulty na pozici právní asistent. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, analytické myšlení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme moderní pracovní prostředí na Praze 5 Anděl s perfektní dopravní dostupností. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2016-10-12/07 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá advokáta/advokátku, případně advokátního koncipienta/koncipientku do týmu Veřejných zakázek. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2016-10-12/08 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, perfektní znalost češtiny s vynikajícími formulačními schopnostmi, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, ASPI, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2016-10-11/01 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi a praxí v oboru občanského a obchodního práva. Znalost právnické němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2016-10-11/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-10-11/03 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme do svého kolektivu advokáta, advokátního koncipienta/tku, právního praktikanta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání (v případě právního praktikanta/tky minimálně ukončený třetí ročník právnické fakulty), spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a příjemné pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu stankova@jchd.cz, tel. 577018224.

2016-10-10/01 - Advokátní kancelář BS Legal se sídlem na Praze 1 hledá advokátního koncipienta/koncipentku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu office@bslegal.cz Očekáváme: odpovídající úroveň odborných znalostí, praxi min. 1 rok jako koncipient, aktivní přístup k řešení právních problémů, samostatnost, logické myšlení a pečlivost, znalost AJ slovem a písmem (znalost němčiny výhodou). Nabízíme zázemí nové kanceláře zkušených advokátů, práci se zajímavou českou  i mezinárodní klientelou, motivující finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu., kancelář v důstojném prostředí v Praze (Malá Strana).

2016-10-10/02 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 15. října 2016. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2016-10-10/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-10-07/01 - Společná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ advokátní koncipietku, ideálně absolventa PF. Nabízíme zajímavou a různorodou práci zejména v oblasti ochodního práva, práva nemovitostí a sporné agendy. Nástup případně možný ihned. Požadujeme velmi dobrou úroveň odborných i obecných znalostí, aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B. Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím co nejdříve na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-10-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-07/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-10-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-10-07/05 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 v blízkosti tramvajové zastávky Vršovické náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2016-10-07/06 - Zavedená advokátní kancelář HSP & Partners, vykonávající praxi v celé šíři českého (i mezinárodního) práva (více na www.akhsp.cz), hledá advokátního koncipienta. Místo výkonu práce: Přerov. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, znalost českého právního řádu, řidičský průkaz pro skup. B, pracovitost, odpovědnost, pečlivost, flexibilitu a nadšení pro právo. V případě Vašeho zájmu rozšířit náš tým, zašlete své curicullum vitae na emailovou adresu prikazska@akhsp.cz

2016-10-07/07 - Advokátní kancelář Gartšík, Gruber, Jašek a spol, Divadelní 4, Brno, hledá advokátního koncipienta/koncipientku. Kancelář se zabývá zejména insolvenčním, obchodním, občanským, nemovitostním právem a trestním právem. Požadujeme pracovní znalost AJ, ŘP B, znalost NJ výhodou. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na mail Tomas.Gartsik@akggs.cz

2016-10-07/08 - Advokátní kancelář Roubík & spol., specializovaná na obchodní právo a právní vztahy v oblasti informačních technologií, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku, nebo studenta/studentku posledního ročníku právnické fakulty pro pracoviště v centru Prahy. Očekáváme znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), preciznost, samostatnost i schopnost týmové práce, znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: info@akroubik.com

2016-10-07/09 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (obchodní společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní právo, občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požaduji pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrou znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. Nástup možný od 1.11.2016. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2016-10-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-10-06/02 - Advokátní kancelář H&P LAW, s.r.o. se sídlem na Praze 8 přijme advokátního koncipienta/ku a studenta/ku právnické fakulty 4.-5. ročník. Požadujeme pozitivní přístup k práci a týmového ducha, spolehlivost, znalost AJ nebo NJ. Nabízíme moderní pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: info@ak-hp.cz

2016-10-06/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-10-06/04 - AK advokáti  online s.r.o., se specializací na cizinecké právo a generální praxi, se sídlem na Praze 1, hledá studenta/studentku práv, koncipienta/koncipientku a advokáta/advokátku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-10-05/01 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient“.

2016-10-05/02 - Advokát a insolvenční správce hledá administrativní výpomoc do své kanceláře v centru Prahy pro zajištění chodu kanceláře a insolvenční agendu (příprava podkladů, práce se SW pro insolvenční správce, komunikace se soudy a úřady atd.). Pracovní doba 2 - 4 dny v týdnu, 4 - 8 hodin denně, vhodné i pro studenty. Možnost rozvrhnutí práce dle potřeby (částečně i z domova) a získání všeobecné praxe především v insolvenčním právu. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: villalobos@akdps.cz.

2016-10-04/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8 hledá advokáty či advokátky pro trvalou spolupráci. Požadujeme orientaci v základních problémech rodinného práva, občanského a pracovního. Odměna dle odpracovaných hodin a výkonu. Možno i na zkrácené úvazky, pouze několik dni v týdnu a menší počet hodin. Jazykové znalosti nejsou nutné, klasická advokátní agenda.  Nabídky prosím posílejte na konfrstova@moreno-vlk.eu .

2016-10-04/02 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. se hlaste na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-10-04/03 - Advokátní kancelář přijme advokátního koncipienta/koncipientku s širokým přehledem v platném právu. Očekáváme: vysokou úroveň odborných znalostí / schopnost samostatné práce/ kreativitu při řešení zadání/ komunikační schopnosti/ pečlivost a smysl pro detail / vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu/ znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI/. Nabízíme zajímavou práci v malém pracovním kolektivu/možnost dalšího profesního růstu a seberealizace/dobré mzdové podmínky. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@lawpartners.cz

2016-10-03/01 - Zavedená Advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme hlavního pracovního poměru administrativní pracovnici/asistentku. Požadujeme: znalost práce na PC - Word, Excel, internet, min. základní znalost AJ nebo NJ, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: zajímavou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, získání nových zkušeností, příjemné pracovní prostředí, pestrou náplň práce, podporu osobního rozvoje. Náplň práce: zajištění chodu kanceláře v Praze, vyřizování tel., komunikace se soudy a klienty, zpracování příchozí a odchozí korespondence, administrativní podpora s vedením spisové agendy, evidence spisů, práce s interními databázemi, jednoduchá podání, další administrativní činnosti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-10-03/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo, hledá advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, práci s ASPI a MS Office, spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu. Praxe výhodou. V případě zájmu zasílejte CV v českém jazyce na e-mail: tonikova@aklt.cz

 


 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz