Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-02-07/01 - Přidej se. Rosteme jako z vody a hledáme nové kolegy do našeho týmu. Zkušené advokáty, inteligentní koncipienty, praxe chtivé praktikanty. Máte-li co nabídnout, navštivte http://www.kroupahelan.cz/pridej-se. Co zrovna děláme, můžete sledovat zde: https://www.facebook.com/169702523075508.

2016-02-05/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Petr Tomaštík se sídlem v Praze 3, se zaměřením na občanské (zejména náhrada škody na zdraví) a trestní právo, hledá nového kolegu-kolegyni na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme odpovědný přístup k práci, komunikativnost, chuť učit se novým věcem, pracovitost a pečlivost. Vhodné i pro čerstvé absolventy. Nástup možný ihned. V případě zájmu, nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na email: officeph@aktomastik.cz  (tel. číslo:774 774 909).

2016-02-05/02 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: "asistentka@akj.cz"

2016-02-05/03 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-02-05/04 - Advokátní kancelář Profous Legal, se sídlem v centru Prahy, přijme do svého pracovního týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka a advokát/ka. Požadujeme aktivní přístup při řešení pracovních problémů, spolehlivost, profesionální a samostatné vystupování, uživatelské znalosti práce s PC. Znalost AJ výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých oblastech práva, v příjemném prostředí úspěšné advokátní kanceláře, finanční  ohodnocení odpovídající schopnostem. Nástup možný ihned. Své strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bartova@profouslegal.com.

2016-02-05/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-02-05/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-02-05/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-02-05/08 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Platební podmínky: 15.000 – 30.000,- v závislosti na výkonu Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-02-05/09 - Advokát se zavedenou generální praxí a sídlem na Praze 1 (cca. 15 min pěšky od fakulty) hledá na výpomoc studenta 4. nebo 5. ročníku Právnické fakulty. Časové a finanční podmínky dohodou. Následná koncipientská praxe možná. Vaše stručné CV v případě zájmu zasílejte na kratochvil@akkratochvil.cz.

2016-02-04/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-02-03/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SE SÍDLEM V PRAZE 6 nabízí k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovanou samostatnou a zčásti zařízenou kancelář  v Praze 6,  jen 150 metrů od stanice  METRA „A“ (Petřiny). Ideální pro start nové kanceláře. Kontakt: Advokátní kancelář JUDr. Martin Doubrava, Ph.D. , email: info@martindoubrava,cz  tel: 602 235 245

2016-02-03/02 - ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU přijme zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze 7 se zaměřením na právo obchodní a občanské. Znalost anglického jazyka podmínkou. Požadujeme profesionální a samostatné vystupování, právní myšlení, pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost a spolehlivost. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: vas@tradex.cz

2016-02-03/03 - Advokátní kancelář Onisko & Holešová zaměřená na francouzskou klientelu se sídlem na Praze 2 – Vinohrady hledá koncipienta/ku nebo asistenta/ku advokáta . Požadujeme aktivní znalost francouzštiny, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, zájem o advokátní praxi, znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malé advokátní kanceláře, perspektivu dlouhodobé spolupráce, odpovídající finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis zasílejte na info@akoh.cz.

2016-02-03/04 - Advokátní kancelář Mgr. Ivety Brodilové hledá kandidáta na pozici asistenta/ky advokáta s místem výkonu práce v Ledči nad Sázavou na částečný úvazek. Náplní práce je zejména vedení spisů, příprava jednoduchých podkladů k soudům a správním orgánům, příprava upomínek, komunikace s klienty a správními orgány, vedení administrativy kanceláře. Práce je vhodná i pro studenta právnické fakulty. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: akbrodilova@email.cz .

2016-02-03/05 - Kancelář insolvenčního správce Mgr. Petra Zapletala spolu s advokátní kanceláří Mgr. Sebastiana Macha přijme studentku/studenta alespoň 3. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta - praktikanta. Nabízíme možnost samostatné odborné práce pod vedením advokáta a insolvenčního správce a odpovídající ohodnocení. Požadujeme možnost práce 2-3 dny v týdnu, teoretickou znalost oboru dle studijního ročníku, zájem o práci v oboru, výbornou znalost českého jazyka a bezchybný psaný projev, základní znalost insolvenčního práva výhodou. Náplní práce bude zejména sepis jednodušších právních podání, právní rešerše, komunikace s klienty a orgány veřejné správy, samostatné provádění dílčích úkonů ve všech fázích insolvenčního řízení. Možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup možný ihned. Životopis s fotkou a motivačním dopisem prosím zasílejte na info@spravceinsolvenci.cz

2016-02-02/01 - Kolektiv advokátní kanceláře JUDr. Bc. Michala Březovjáka se sídlem ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky nebo advokáta/advokátky se zaměřením na oblast práva občanského, obchodního, správního a trestního.  Motivační dopis a životopis zašlete na brezovjak@brezovjak.cz.

2016-02-01/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ, NJ. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXI v oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-02-01/02 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka oddělení správy a vymáhání pohledávek. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR – pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, výbornou znalost ČJ a stylistiky, znalost světového jazyka slovem i písmem na vysoké úrovni výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost MS Office a práce s databázemi, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE v oblasti sporové agendy se zaměřením na insolvenční, exekuční a spotřebitelské právo výhodou; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-02-01/03 - Advokátní kancelář Urbášek & Partners hledá nové uchazeče na pozici ODBORNÝ ASISTENT/KA. Nabízíme studentům skutečnou spolupráci na právních případech, profesní růst a seberealizaci. Zázemí v centru Prahy a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme znalost anglického jazyka, samostatné uvažování, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: office@urbasekpartners.cz. Nástup po dohodě možný ihned.

2016-02-01/04 - Přijmeme advokátního koncipienta/koncipientku do naší advokátní kanceláře v PLZNI. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme schopnost samostatného uvažování, vysoké pracovní nasazení, základní znalost AJ nebo NJ. Nabízíme zajímavou práci, dobré platové ohodnocení. Advokátní kancelář je orientována  na generální praxi. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu harantova@akharantova.cz.

2016-01-30/01 - Přidej se. Rosteme jako z vody a hledáme nové kolegy do našeho týmu. Zkušené advokáty, inteligentní koncipienty, praxe chtivé praktikanty. Máte-li co nabídnout, navštivte http://www.kroupahelan.cz/pridej-se Sledujte nás na facebooku https://www.facebook.com/169702523075508.

2016-01-29/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Dále studenta - studentku 3. – 5. ročníku právnické fakulty na 4 hodiny denně pro zpracovávání jednoduchých podání a administrativní činnost. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-01-29/02 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá koncipienta/ku. Kancelář provozuje generální praxi a specializaci na náhradu újmy na zdraví z dopravních nehod, pracovních úrazů, nemocí z povolání, chybných zdravotních zákroků, na obhajobu obviněných především z trestných činů souvisejících s dopravou, na obhajobu obviněných z přestupků v dopravě. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2016-01-29/03 - Advokátní kancelář Profous Legal, se sídlem v centru Prahy, přijme do svého pracovního týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka a advokát/ka. Požadujeme aktivní přístup při řešení pracovních problémů, spolehlivost, profesionální a samostatné vystupování, uživatelské znalosti práce s PC. Znalost AJ vítána. Nabízíme zajímavou práci v různých oblastech práva, v příjemném prostředí úspěšné advokátní kanceláře, finanční  ohodnocení odpovídající schopnostem. Nástup možný ihned. Své strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bartova@profouslegal.com.

2016-01-29/04 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-01-29/05 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU s praxí do 1 roku. Nástup březen 2016 nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-01-28/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-01-28/02 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-01-28/03 - Advokátní kancelář PETR § JINDŘICHOVSKÝ příjme studenta/ku 3.-5. ročníku vysoké školy právnického zaměření na pozici právní asistent/ka. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka je vítána), uživatelské schopnosti práce s PC, schopnost týmové práce, komunikace s mezinárodní klientelou, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, profesionální vystupování, dlouhodobý zájem o práci v advokacii. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu advokátní kanceláře v centru Prahy, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Nabídky s Vaším profesním životopisem zasílejte v českém i v anglickém jazyce na e-mail: asistentka@akj.cz.

2016-01-28/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na občanské a trestní právo hledá nového kolegu-kolegyni na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme odpovědný přístup k práci, komunikativnost, chuť učit se novým věcem, pracovitost a pečlivost. Vhodné i pro čerstvé absolventy. V případě zájmu, nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na email: officeph@aktomastik.cz.

2016-01-28/05 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-01-28/06 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu studenta/ku nižšího ročníku právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost němčiny a dobrou znalost angličtiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou praxi při studiu, pracovní doba – pondělí a pátky, poměr na DPP či DPČ. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.com.

2016-01-28/07 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-01-28/08 - Advokátka se sídlem ve Vyškově a plánovanou pobočkou v Brně v městské části Černá - Pole, nabízí kolegům možnost pronajmutí jedné kanceláře v rámci kancelářských prostor v suterénu objektu, kde se nachází jedna kancelář o výměře 23 m2 a druhá kancelář o výměře 15 m2, sociální zařízení a kuchyňka. Spolupráce možná! V případě zájmu mne kontaktujte na tel. + 420 603 309 760 nebo na akkoudelkova@email.cz.

2016-01-28/09 - Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta se zájmem o smluvní a závazkovou agendu. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Očekáváme skvělou úroveň odborných znalostí, výbornou znalost českého jazyka a stylistiky, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat. Může být posuzováno jako výhoda: znalost anglického jazyka, předchozí praxe v oblasti smluvního a závazkového práva. Vhodné i pro absolventa. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: blanka.drahosova@belinapartners.cz. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.

2016-01-28/10 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 u Vršovického náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Ideální pro začínající kolegy. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktuje Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2016-01-27/01 - Advokátní kancelář WILSON & PARTNERS, se sídlem v Praze 1, se zaměřením na právo nemovitostí, bankovnictví & finance, obchodní a korporátní právo právo příjme advokátní koncipienty/koncipientky. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: Tereza.Svrckova@wilsonscee.com, kontaktní osoba: Tereza Švrčková, tel.: +420 277 779 216.

2016-01-27/02 - Advokátní kancelář WILSON & PARTNERS, se sídlem v Praze 1, se zaměřením na právo nemovitostí, bankovnictví & finance, obchodní a korporátní právo právo příjme studenty právnických fakult z 3 – 5 ročníků. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: Tereza.Svrckova@wilsonscee.com, kontaktní osoba: Tereza Švrčková, tel.: +420 277 779 216.

2016-01-27/03 - Zavedená insolvenční kancelář s pobočkou ve Zlíně hledá absolventa právnické fakulty na pozici insolvenčního specialisty. Nejedná se o pozici advokátního koncipienta. Nástup možný ihned. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mail: ak.janousek@seznam.cz

2016-01-26/01 - FORLEX s.r.o, nová advokátní kancelář se sídlem v OSTRAVĚ (www.forlex.cz), hledá KONCIPIENTY. Požadujeme výborné znalosti platného práva, zájem o rozvoj zejména v oblasti korporátního práva, pracovního práva, práva nemovitostí nebo vedení sporů, flexibilitu, loajalitu a znalost anglického jazyka. Nabízíme práci v příjemném kolektivu v centru Ostravy, možnost získání unikátních zkušeností ve všech oborech práva souvisejících s podnikáním. CV spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu ales.klech@forlex.cz.

2016-01-26/02 - Přijmeme advokátního koncipienta/koncipientku s velmi dobrou znalostí platného práva. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, vysoké pracovní nasazení, znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení, možnost vzdělávání a profesního růstu. V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu: Advokátní kancelář MIKŠ & SUK s.r.o., Na Slupi 15, 128 00 Praha 2, nebo e-mailovou adresu miksasuk@akms.cz.

2016-01-26/03 - Advokátní kancelář Polverini, Strnad, se sídlem v Praze 1 přijme na plný úvazek ASISTENTKU. Praxe v oboru výhodou (př. v advokátní kanceláři či poradenské společnosti, v pozici přímo podřízené vedoucímu zaměstnanci (manažer apod.) v zastoupení zahraniční společnosti v ČR anebo u větší české společnosti, apod.). Požadujeme: aktivní znalost angličtiny, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, loajalitu a spolehlivost. Příjemné, vstřícné a kultivované vystupování a velmi dobré komunikační dovednosti. Odpovědný, aktivní a systematický přístup k zadávaným úkolům a odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa. Velmi dobrou znalost práce na PC - aplikace MS Office. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, spolupráci v mladém a profesionálním kolektivu, získání různorodé praxe s možností profesního růstu, možnost seberealizace. V případě dobrých výsledků zajímavé zaměstnanecké benefity. Nástup ihned/dohodou Životopisy S ODKAZEM NA OSOBU, KTEROU MŮŽEME ŽÁDAT O REFERENCE posílejte na e-mailovou adresu: info@ak-ps.eu.

2016-01-25/01 - Nabízím částečný úvazek v advokátní kanceláři na pozici asistent/ka. Vhodné pro studenty práv. JUDr. David Termer, advokát david.termer@aktermer.cz , tel-fax 224933176

2016-01-25/02 - Advokát s kanceláří v centru Prahy přijme studenta/studentku  3 ., 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na pozici asistenta/asistentky advokáta. Požaduji zájem o právo, nasazení, pečlivost, chuť se učit novým věcem a odpovídající úroveň písemného projevu.  Nabízím možnost aktivního seznámení se s různorodou advokátní agendou. V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu spacek@ak-spacek.cz

2016-01-24/01 - Přidej se. Rosteme jako z vody a hledáme nové kolegy do našeho týmu. Zkušené advokáty, inteligentní koncipienty, praxe chtivé praktikanty. Máte-li co nabídnout, navštivte http://www.kroupahelan.cz/pridej-se a přidejte si nás na facebooku https://www.facebook.com/169702523075508.

2016-01-22/01 - Advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS, se sídlem v Praze 2, Vinohrady, se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátní koncipienty/koncipientky. Nabízíme zajímavou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, výbornou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování.  Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: jana.hartmanova@akev.cz, kontaktní osoba: sl. Jana Hartmanová, tel.: +420 724 147 311

2016-01-22/02 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup nejpozději od 1. 3. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte do 1. 2. 2016 na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-01-22/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-01-22/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-01-22/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-01-22/06 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU s praxí do 1 roku. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Ostatní podmínky: Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-01-21/01 - Advokátní kancelář PETR § JINDŘICHOVSKÝ příjme studenta/ku 3.-5. ročníku vysoké školy právnického zaměření na pozici právní asistent/ka. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka je vítána), uživatelské schopnosti práce s PC, schopnost týmové práce, komunikace s mezinárodní klientelou, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, profesionální vystupování, dlouhodobý zájem o práci v advokacii. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu advokátní kanceláře v centru Prahy, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Nabídky s Vaším profesním životopisem zasílejte v českém i v anglickém jazyce na e-mail: asistentka@akj.cz.

2016-01-21/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o. Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-01-21/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme studenta/ku 3., 4. a 5. ročníku právnických fakult na právní praxi a administrativní výpomoc, pochůzky. Požadujeme: docházku do AK alespoň 2x, 3x týdně, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, vstřícnost a zájem učit se nové věci. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Nástup možný ihned.

2016-01-21/04 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M., se sídlem v Olomouci, zaměřená na obchodní, občanské a trestní právo hledá koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak.dite@seznam.cz

2016-01-20/01 - Advokátní kancelář Mgr. Dalibora Lachmana, se sídlem Plumlovská 44, Prostějov, s generální praxí sídlící hledá nového kolegu: advokátního koncipienta a studenta/studentku 3. - 5. ročníku PF s cílem získání právní praxe v advokátní kanceláři, s výhledem další spolupráce. Požadujeme pečlivost, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů a zájem o právo a advokacii. V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu daliborlachman@seznam.cz. Kontakt: Mgr. Dalibor Lachman, tel. 777 723 407.

2016-01-19/01 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v oblasti cizineckého a trestního práva a náhrady škody, se sídlem na Praze 1, hledá  advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci, zpočátku, před zapracováním, na zkrácený úvazek. Výhodou je možnost volby spolupráce přímo v AK na firemním zařízení, nebo spolupráce z domova, dálkovým přístupem přes internet, s pravidelnými osobními poradami v AK. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-01-19/02 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla Tomka se sídlem v Karlových Varech hledá do svého pracovního týmu uchazeče na pozice advokátního koncipienta/ku a advokáta/ku. Požadujeme zájem o dlouhodobé působení v advokacii, profesionální a samostatné vystupování, komunikativnost, schopnost organizace a týmové spolupráce, odpovídající pracovní nasazení a flexibilitu, odpovídající úroveň odborných znalostí, znalost anglického nebo německého jazyka (ruský jazyk výhodou), uživatelské znalosti práce s PC. Nabízíme možnost působit v příjemném pracovním prostředí úspěšné advokátní kanceláře s významnou klientelou, motivující finanční ohodnocení a odpovídající materiální zabezpečení, možnost osobního a profesního růstu ve stabilním pracovním kolektivu. Nástup možný ihned.  V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: dmikula@aktomek.cz nebo na adresu Advokátní kancelář JUDr. Pavel Tomek, Polská 61/4, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary, k rukám Mgr. Davida Mikuly.

2016-01-19/03 - Advokátní kancelář Nespala s.r.o., se sídlem v Praze 2, s pobočkami v Brandýse nad Labem a Čelákovicích, hledá do svého týmu mladého advokáta/ku (i bez praxe) do pracovního poměru, s dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Bližší informace při osobním pohovoru. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: praha@aknespala.cz.

2016-01-18/01 - Advokátní kancelář VOLF a partneři se sídlem v Praze 5 (Anděl) přijme od 1.3.2016 do pracovního poměru advokátní koncipientku/koncipienta. Důležité informace o kanceláři a jejím zaměření se lze dozvědět na stránkách www.akvolf.cz. Od budoucího kolegy/kolegyně požadujeme zejména velmi dobrou úroveň odborných znalostí, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost a loajalitu vůči kanceláři. Nabízíme různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu, která je velmi dobrou přípravou pro složení advokátní zkoušky. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu office@akvolf.cz.

2016-01-18/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy v těsné blízkosti městského soudu nabízí kolegům advokátům možnost podnájmu reprezentativní kanceláře/kanceláří. K dispozici kanceláře 20 m2 a 25 m2, možno samostatně nebo obě najednou. Podnájem je nabízen jako „full service“, tzn. včetně služeb sekretariátu, využití datových sítí, jednacích místností, zázemí kanceláře atd. V případě zájmu možná spolupráce na kauzách naší kanceláře dle dohody. V případě zájmu kontaktujte, prosím, slečnu Petru Fischerovou na petra.fischerova@ak-vych.cz, 222 517 466.

2016-01-18/03 - Zavedená insolvenční kancelář v Olomouci hledá absolventa právnické fakulty na pozici insolvenčního specialisty na hlavní pracovní poměr. Nejedná se o pozici advokátního koncipienta. Nástup možný ihned. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mail: roman.pesek@volny.cz.

2016-01-18/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel Záliš, advokát, se sídlem v Mariánských Lázních přijme do svého týmu advokátního koncipienta, vhodné i pro absolventa. Nabízíme generální praxi se zaměřením na právo občanské, trestní, pracovní a správní. Požadujeme spolehlivost, samostatnost, loajalitu a flexibilitu. V případě zájmu prosím zašlete svůj strokturovaný životopis na emailovou adresu: ak.zalis@seznam.cz.

2016-01-17/01 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář, Brno, příjme advokáta nebo koncipienta s min. s 2 letou praxí pro přípravu a kontrolu realitních smluv a jednání s klienty s možností dalšího rozvoje zejména v oblasti veřejných zakázek, autorského práva a transakcí. Životopisy zasílejte na helan@kroupahelan.cz.

2016-01-15/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze hledá koncipienta/ku. Nabízíme generální praxi včetně participace na činnosti insolvenčního správce, práci v příjemném kolektivu a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme spolehlivost, loajalitu a flexibilitu. Svůj životopis s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz.

2016-01-15/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-01-15/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-01-15/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-01-15/05 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, pravidelně se umísťující v soutěži Právnická firma roku, hledá pro svoji pražskou pobočku vhodného právního asistenta/právní asistentku advokáta, studenta nejméně 2. ročníku právnické fakulty. Pracovní doba: pravidelně 2 dny v týdnu, dle dohody. Výhodou je alespoň základní znalost španělštiny. Vaše životopisy společně s motivačními dopisy zasílejte na adresu: praha@moreno-vlk.eu.

2016-01-15/06 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o. (www.bernadet.cz), vysoce expertní a prémiový poskytovatel právních služeb v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, vypisuje výběrové řízení na pozice: "SENIOR PRÁVNÍ ASISTENT / ASISTENTKA".  Ideální kandidát (či kandidátka) (mající již zkušenosti s prací v advokátních kancelářích, a student minimálně 3. ročníku práv) bude spolupracovat přímo s partnerem kanceláře na konkrétních klientských kauzách v českém a v anglickém jazyce (francouzský jazyk výhodou), je zcela autonomní, zodpovědný a spolehlivý, a ovládá (kromě komplexní práce s PC) minimálně výborně ASPI. Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na: rehorek@bernadet.cz. Předpoklad zahájení spolupráce - únor 2016.

2016-01-15/07 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-01-15/08 - Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta pro oblast vymáhání pohledávek. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Očekáváme skvělou úroveň odborných znalostí, výbornou znalost českého jazyka a stylistiky, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat. Může být posuzováno jako výhoda: znalost anglického jazyka, předchozí praxe v oblasti vymáhání pohledávek. Vhodné i pro absolventa. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: blanka.drahosova@belinapartners.cz. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.

2016-01-15/09 - Advokátní kancelář Frömlová v centru Prahy hledá koncipienta s praxí. Náplní práce je generální praxe. Zejména právo obč., korporátní, pracovní, insolvenční. Samostatné řešení kauz, příprava smluv a analýz, zastupování u soudů,  insolvence, atd.. Nabízíme pestrou a zajímavou práci, získání všeobecného přehledu, příjemné pracovní prostředí, motivační mzdu, po zapracování další benefity.  Požadavky: všeobecný právní přehled, AJ, předchozí praxe v AK, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, znalost práce na PC, ASPI. Kontakt: kucerik@advokatcr.cz

2016-01-15/10 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, pravidelně se umísťující v soutěži Právnická firma roku, hledá pro svoji pražskou pobočku vhodného advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Významnou byť ne nezbytnou podmínkou je základní znalost španělského jazyka, případně potvrzení o probíhajícím vzdělávání. Výhodou uchazeče je zkušenost s prací v advokátní kanceláři (i při studiu), není to však podmínkou. Důležitými pro nás naopak jsou vysoký zájem o právo a dlouhodobé působení v advokacii, odolnost vůči stresu, permanentní zájem o celoživotní sebevzdělávání, flexibilita, pracovní nasazení. Novému kolegovi/kolegyni jsme schopni ve všech stěžejních právních odvětvích nabídnout bohatou praxi advokátního koncipienta v etablované pražské advokátní kanceláři, tj. praxi zahrnující soudní jednání, jednání s klienty, protistranami, policejními orgány, správními orgány, sepis smluv a podání ve všech stěžejních právních odvětvích, tj. zajištění bohatého „koncipientského deníku“ k advokátním zkouškám. V případě oboustranné spokojenosti se spoluprací je jistý růst kompetencí a mzdového ohodnocení, v případě zájmu koncipienta a jeho prokazatelného talentu není vyloučena specializace v právních odvětvích občanské právo, obchodní právo, trestní právo. Nástup možný ihned. Veškeré další informace jsme připraveni sdělit při přijímacím pohovoru. Vaše životopisy společně s motivačními dopisy zasílejte na adresu: praha@moreno-vlk.eu.

2016-01-14/01 - Advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup nejpozději od 1. 3. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte do 25. 1. 2016 na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-01-14/02 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-01-14/03 - Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA hledá pro svou brněnskou pobočku na adrese Banskobystrická 157 advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva a alespoň jednoho cizího jazyka (němčina výhodou) a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte do 31. 1. 2016 na adresu jihlava@snadvok.cz.

2016-01-14/04 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně můžete užívat společné prostory, kuchyňku, jednací místnosti, parkování, ale také recepci vč. služeb recepčních. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-01-13/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Petra Machálka Ph.D., přijme pro pobočku advokátní kanceláře v Praze advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, znalost práce na PC a znalost anglického jazyka. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy emailem na adresu: kancelar@ak-machalek.cz

2016-01-13/02 - Advokátní kancelář H&P-LAW hledá advokátního koncipienta/koncipientku a studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty  na administrativní a drobné práce. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost a schopnost týmové práce, výbornou znalost AJ nebo NJ, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme: zajímavou práci v oboru občanského a obchodního práva s českou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Svůj životopis v českém a anglickém jazyce zašlete na info@ak-hp.cz

2016-01-13/03 - Advokátní kancelář Mgr. Marek Hoskovec hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Advokátní kancelář se zahraniční klientelou poskytuje svým klientům právní služby ve všech oblastech práva, zejména však v oblasti občanského práva, práva obchodních korporací, práva nemovitostí a insolvenčního práva. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce v advokátní kanceláři s perspektivou jejího dalšího růstu. Požadujeme znalost práce s PC, pečlivý a samostatný přístup. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta výhodou, znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu recepce@ak-hoskovec.cz

2016-01-13/04 - Advokátní kancelář se sídlem na Vinohradech přijme do svého kolektivu příjemnou, milou, komunikativní a časově flexibilní asistentku s výbornou znalostí AJ, práce na PC a účetním povědomím. Nabízíme dobré finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Výhodou praxe na obdobné pozici. Svá CV zasílejte, prosím, na e-mail office@akvm.cz.

2016-01-13/05 - Advokátní kancelář Šárka Kincelová, s.r.o. hledá kandidáta/kandidáty na pozici asistenta/asistentky advokáta s místem výkonu práce v sídle advokátní kanceláře s nástupem nejlépe od 1.2.2016. Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, pečlivost, svědomitost, znalost Microsoft Office, znalost angličtiny či němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@advokat-kancelar.cz

2016-01-12/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. hledá do svého týmu kolegyni na pozici asistentka/vedoucí sekretariátu. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru, perfektní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), účetní znalosti, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxi a zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Hlavní náplň práce: vedení denního chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právnímu týmu, příprava účetních podkladů, fakturace, příprava podkladů pro personální agendu, zpracování měsíčních reportů všech zaměstnanců, vedení docházky, evidence dokumentů, vyřizování pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí Praha 5 – Anděl s výbornou dopravní dostupností, odpovídající platové ohodnocení a možnost rozvoje. Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz

2016-01-11/01 - Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.akmo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@akmo.cz .

2016-01-11/02 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r..o. má zájem o navázání spolupráce s advokátem ideálně krátce po složených advokátních zkouškách, případně s praxí do cca 5 let po advokátních zkouškách. Nabízíme různorodou práci pro zahraniční i tuzemskou klientelou, především v oblasti obchodního práva, práva veřejných zakázek, pracovního práva. Komunikace v AJ, NJ na každodenní bázi. Odměna přímo úměrná míře pracovního nasazení. Nabídka je směřována jak k advokátům bez vlastní klientely, tak i s vlastní klientelou v rozsahu umožňujícím pracovat pro naší kancelář. Více informací o kanceláři na www.ak-vych.cz. V případě zájmu posílejte, prosím, svá CV na adresu jan.vych@ak-vych.cz

2016-01-11/03 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2, se zaměřením na občanské a obchodní právo hledá do svého týmu advokáta/tku a advokátního koncipienta/tku (s praxí v oboru nemovitostí). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Od kandidáta požadujeme zájem o práci v advokacii, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na adresu asistentka@advokacie-praha.cz.

2016-01-08/01 - Pro naši advokátní kancelář JAROŠ & VÁVRA se sídlem ve Školské ulici na Praze 1 hledáme advokátního koncipienta/koncipientku. Jsme menší advokátní kancelář, která se zaměřuje zejména na obchodněprávní agendu, veřejné zakázky, soudní spory, právní poradenství pro soukromý i veřejný sektor. Hledáme advokátního koncipienta/koncipientku, který by měl zájem o agendu, jíž se naše advokátní kancelář zabývá, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu „menší advokátní kanceláře“. V případě zájmu pošlete Vaše CV na office@jaros-vavra.cz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2016-01-08/02 - Advokátní kancelář ROWAN LEGAL rozšiřuje svůj tým o pozici Associate/senior advokát se zaměřením na korporátní právo a transakce. PRAC.NÁP:Zajímavá a pestrá právní agenda se zaměřením na korporátní právo a transakce,Spolupráce s ostatními členy týmu,Podílení se na významných projektech,POŽ: praxe v advokacii v oblasti Corporate Governance a M&A,Vysoká úroveň odborných znalostí,Vynikající znalost anglického jazyka vč. odborné právní terminologie,Další jazyk výhodou,NAB: Přátelský kolektiv,Odpovídající finanční ohodnocení,Možnost odborného růstu,Nástup možný ihned. Ladislava Černá, 724 131 202, cerna@rowanlegal.com

2016-01-08/03 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-01-08/04 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. přijme vhodné kandidáty/kandidátky na pozice:  asistent/ka advokáta pro svou pobočku v PRAZE s nástupem dle dohody. Požadujeme: úplné SŠ vzdělání, psaní desetiprstovou metodou, flexibilitu a schopnost týmové práce,  nadprůměrné pracovní nasazení, uživatelské schopnosti práce s PC, profesionální vystupování, znalost anglického jazyka nebo německého jazyka výhodou,  zkušenosti z obdobné pracovní pozice výhodou. Nabízíme: zajímavou perspektivní práci, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. Nabídky se strukturovaným životopisem včetně fotografie a stručného motivačního dopisu zasílejte na e-mail: sekretariat.praha@akhsp.cz, hlina.jakub@akhsp.cz  nebo písemně na adresu pobočky Praha 1, Vodičkova 710/31, PSČ 110 00.

2016-01-08/05 - Advokátní kancelář Mgr. Kateřiny Korpasové se sídlem v Liberci zabývající se generální praxí, převážně pak odvětvím civilního práva, přijme s možností okamžitého nástupu  advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - obor Právo,  časovou flexibilitu,  pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem, dále pak znalost občanského, rodinného, obchodního a procesního práva. Předchozí praxe v AK výhodou. Nabízíme zázemí zavedené advokátní kanceláře zabývající se generální praxí, rozvoj právních zkušeností a dovedností, vedení zkušenými právníky, profesní růst. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu korpasovakatka@gmail.com.

2016-01-08/06 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Jiří Kokeš hledá do svého týmu Právníka,  Advokátního koncipienta/ Advokátní koncipientku, případně i studenta/ku  5.ročníku PF na výpomoc při studiu. Nabízíme možnost osobního i kariérního růstu,  trvalou spolupráci po složení ukončení studia, příp.po absolvování advokátní zkoušky. Samozřejmostí je práce v týmu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme spolehlivost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem. Místo výkonu práce: Příbram. Termín nástupu: dohodou. Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na e-mail:katerina.bambasova@ak-kokes.cz

2016-01-08/07 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s. r. o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-01-08/08 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SE SÍDLEM NA VINOHRADECH nabízí k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovanou samostatnou slunnou kancelář na adrese Čáslavská 1750/8, Praha 3 (100m od metra Flora). Kancelář o velikosti cca 15m2 je ve zvýšeném přízemí obytného domu, nová dřevěná podlaha, okno do klidného dvora plného zeleně. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2016-01-08/09 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SE SÍDLEM NA VINOHRADECH nabízí k dlouhodobému pronájmu pracovní prostor v advokátní kanceláři na Čáslavské ulici 8, Praha 3 (100m od metra Flora). V kanceláři pro 3 pracovníky je jeden volný pracovní stůl s možností připojení vlastního PC na internet. Příjemné prostředí, dobré zázemí. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2016-01-07/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-01-07/02 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně můžete užívat společné prostory, kuchyňku, jednací místnosti, parkování, ale také recepci vč. služeb recepčních. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-01-06/01 - Advokátní kancelář PETR § JINDŘICHOVSKÝ příjme studenta/ku 3.-5. ročníku vysoké školy právnického zaměření na pozici právní asistent/ka. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka je vítána), uživatelské schopnosti práce s PC, schopnost týmové práce, komunikace s mezinárodní klientelou, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, profesionální vystupování, dlouhodobý zájem o práci v advokacii. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu advokátní kanceláře v centru Prahy, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Nabídky s Vaším profesním životopisem zasílejte v českém i v anglickém jazyce na e-mail: asistentka@akj.cz.

2016-01-06/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, pracovní právo, právo nemovitostí, právo životního prostředí a energetické právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Nových Butovicích advokáta/advokátku s min. jednoletou praxí po advokátní zkoušce a s dobrou pracovní znalostí německého a anglického jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, iniciativu v rámci vedení a rozvoje nové pobočky, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2016-01-06/03 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, pracovní právo, právo nemovitostí, právo životního prostředí a energetické právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro nově zakládanou pobočku v Plzni advokáta s min. jednoletou praxí po advokátní zkoušce a s dobrou pracovní znalostí německého a anglického jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, iniciativu v rámci vedení a rozvoje nové pobočky, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2016-01-06/04 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, soudní spory, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze koncipienta/ku s dobrou pracovní znalostí německého a anglického jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, iniciativu v rámci vedení a rozvoje nové pobočky, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2016-01-05/01 - Advokátní kancelář na Praze 7 hledá studenta/studentku 3. - 5. ročníku PF s cílem získání právní praxe v advokátní kanceláři, s výhledem další spolupráce. Nabízíme rozmanitou práci a odborné vedení. Naše kancelář je zapojena do programu stáží studentů PF UK v advokátních kancelářích. Požadujeme velmi dobré studijní výsledky, dobrou znalost AJ a ovládání ASPI. Znalost dalšího světového jazyka vítána. Předchozí praxe není nutná. Vyžadujeme pečlivost, přesnost a tvůrčí myšlení.  Své životopisy zasílejte na kucera@kucera-ak.cz.

2016-01-05/02 - Advokátní kancelář se sídlem Praha 1 hledá koncipienta/u. Požadavky: generální praxe, specializace veřejné zakázky, správní právo. Platové ohodnocení odpovídající schopnostem každého jednotlivce. Požadujeme motivaci k osobnímu i profesnímu rozvoji, skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, výbornou znalost AJ a druhého jazyka, proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail jobs@aksalmon.cz

2016-01-05/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Pacovského, LL.M., se sídlem Čelakovského sady 10, Praha 2,  hledá  do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů. Požadujeme pečlivost, samostatný přístup, odpovědnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka. Předpokládáme výbornou znalost práva, dodržování etických principů a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy a originální motivační dopisy na e-mailovou adresu office@pacovsky.eu

2016-01-05/04 - Advokátní kancelář s generální praxí sídlící v prostějově hledá nového kolegu: advokátního koncipienta s praxí, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii. V případě zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu daliborlachman@seznam.cz.

2016-01-05/05 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme do svého týmu advokáty, advokátní koncipienty a studenty vyšších ročníků. Nabízíme pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Naší filozofií je poskytování právních služeb té nejvyšší kvality. Klíčem k dosažení úspěchu v advokacii je podle nás skvělý tým právníků. Nabízíme možnost stát se špičkovým a komplexním právníkem,  práci s významnou národní i mezinárodní klientelou, zázemí prominentní advokátní kanceláře s vedoucím postavením na trhu, platové ohodnocení odpovídající schopnostem každého jednotlivce. Požadujeme motivaci k osobnímu i profesnímu rozvoji, skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, znalost AJ (znalost NJ/RJ výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: kariera@bbh.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2016-01-05/06 - Kancelář RIEDIGER. legal | tax se sídlem v Drážďanech a pobočkami v Německu, Polsku a České republice, poskytující právní a daňové poradenství s těžištěm v oblasti práva obchodního, hledá do svého pražského týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU pro hospodářské, obchodní a korporátní právo. Požadujeme: výbornou znalost německého jazyka. Náplň práce: příprava smluv a kontrola, mimosoudní a soudní konfrontace. Nabízíme: zázemí etablované advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, různorodou pracovní činnost, rodinnou atmosféru. Životopisy v českém a německém jazyce zasílejte prosím emailem na adresu katerina.vanova@riediger-legal.com.

2016-01-04/01 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M., se sídlem v Olomouci, přijme advokátního koncipienta/koncipientku s nástupem od 1. února 2016. V případě zájmu zašlete své nabídky s Vaším profesním životopisem na adresu ak.dite@seznam.cz. Požadujeme flexibilitu, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost při řešení úkolů, schopnost týmové práce, zájem o práci v advokacii.

2016-01-04/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo, hledá advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, práci s ASPI a MS Office, spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu. Praxe výhodou. Předpokládaný nástup od března/dubna 2016.V případě zájmu zasílejte CV v českém jazyce na e-mail: tonikova@aklt.cz

2016-01-04/03 - Nabízím přenechání podnájmu kompletně zařízené místnosti (bez PC + tiskárny), příp. i nezařízené místnosti ve společné advokátní kanceláři, kde působí další dvě advokátky, na adrese Praha 2, Lublaňská 40, v těsné blízkosti stanice MHD I.P.Pavlova, s vlastním vchodem a samostatnou zasedací místností. Telefon+internet k dispozici. Volné od 1.2.2016, dle dohody lze i dříve. Kontakt: Mgr. Petr Fohl, tel. 733 308 178, fohl@centrum.cz.

2016-01-03/01 - Advokát se sídlem v centru Prahy a generální praxí přijme koncipienta. Životopisy zasílejte na e-mail kratochvil@akkratochvil.cz.

2015-12-27/01 - Advokátní kancelář Mgr. Bukovského hledá do kanceláře ve Vsetíně studenta 4/5. ročníku VŠ. Požaduji zájem o práci, lidskou slušnost a časovou flexibilitu. Nabízím generální advokátní praxi s možností spolupráce po ukončení VŠ na pozici advokátního koncipienta v obci Vsetín/Zlín. bukovsky@ak-bukovsky.cz

2015-12-23/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá asistentku na plný úvazek. Nástup ihned nebo dohodou. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-23/02 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Dále studenta - studentku 3. – 5. ročníku právnické fakulty na 4 hodiny denně pro zpracovávání jednoduchých podání a administrativní činnost. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-22/01 - Advokát JUDr. Josef Biňovec hledá koncipienta či koncipientku do své advokátní kanceláře pracující v počtu 5 osob v Praze 7. Specializací kanceláře je doprava, kdy zastupujeme poškozené s nároky o náhradu újmy a obhajujeme obviněné v trestních a správních řízeních. Dále zastupujeme poškozené z pracovních úrazů a nemocí z povolání, poškozené či pojištěné ve sporech o pojistná plnění proti komerčním pojišťovnám. Nevyhýbáme se zastupování klientů i v jiných odvětvích. Své projevy zájmu o práci můžete zaslat na e-mail: binovec@binovec.cz

2015-12-21/01 - ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí nejméně jeden rok přijme zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze 7 se zaměřením na právo obchodní a občanské. Znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou. Požadujeme profesionální a samostatné vystupování, právní myšlení, pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost a spolehlivost. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: vas@tradex.cz

2015-12-18/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Dále studenta - studentku 3. – 5. ročníku právnické fakulty na 4 hodiny denně pro zpracovávání jednoduchých podání a administrativní činnost. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-18/02 - Advokátní kancelář Staňková a Partneři s.r.o. hledá do svého týmu v Praze koncipienta/koncipientku nebo studenta/studentku. Nabízíme zajímavou práci, kde je mimo jiné možné se setkat s IT právem, právem autorským, právem obchodním. Požadujeme znalost angličtiny, schopnost týmové práce a dobré komunikační schopnosti. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: kancelar@stankovapartneri.cz. Nástup 15. 2. 2016. či dle dohody.

2015-12-18/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jan Kubálek, advokát & insolvenční správce, se sídlem v Boršově nad Vltavou přijme advokátního koncipienta/koncipientku s nástupem od 1. ledna 2016. V případě Vašeho zájmu zašlete své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu ak2@akkubalek.cz. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, profesionální vystupování, schopnost samostatné i týmové práce. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), ŘP skupiny B - aktivní řidič.

2015-12-18/04 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá asistentku na plný úvazek. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-18/05 - Advokátní kancelář PETR § JINDŘICHOVSKÝ příjme studenta/ku 3.-5. ročníku vysoké školy právnického zaměření na pozici právní asistent/ka. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka je vítána), uživatelské schopnosti práce s PC, schopnost týmové práce, komunikace s mezinárodní klientelou, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, profesionální vystupování, dlouhodobý zájem o práci v advokacii. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu advokátní kanceláře v centru Prahy, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Nabídky s Vaším profesním životopisem zasílejte v českém i v anglickém jazyce na e-mail: asistentka@akj.cz.

2015-12-18/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2015-12-18/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-18/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-18/09 - Nabízím přenechání podnájmu zařízené místnosti ve společné advokátní kanceláři, kde působí další dvě advokátky, na adrese Praha 2, Lublaňská 40, v těsné blízkosti stanice MHD I.P.Pavlova, s odstupným ve výši 20 000 Kč, které představují náklady na zařízení. Telefon+internet k dispozici.  Kontakt: Mgr. Petr Fohl, tel. 733 308 178, fohl@centrum.cz.

2015-12-17/01 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené kancelářské prostory k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. 737 158 834 nebo na e-mail:office@balin-advokati.cz

2015-12-15/01 - Mgr. Ján Gajdoš, LLM. Hledáme do svého týmu nového koncipienta/ku, nabízíme generální praxi, především obchodní a občanské právo, příjemné prostředí a mladý kolektiv, vzdělávání, zajímavé klienty. Platové ohodnocení 20000,- až 25000,-Kč. Požadavky: aktivní přístup k práci, pečlivost, příjemné vystupování, smysl pro detail, chuť na sobě pracovat. Vítána znalost anglického případně dalšího světového jazyka. Praxe výhodou, nikoli podmínkou. Pokud vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na magda.svobodova@a3k.co.cz. Předpokládaný nástup: leden, únor 2016.

2015-12-15/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, pracovní právo, právo nemovitostí, právo životního prostředí a energetické právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro nově zakládanou pobočku v Plzni advokáta s min. jednoletou praxí po advokátní zkoušce a s dobrou pracovní znalostí německého a anglického jazyka. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, iniciativu v rámci vedení a rozvoje nové pobočky, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500.  Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2015-12-14/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní a občanské právo sídlící v centru Ostravy hledá advokátního koncipienta/koncipientku nejlépe s praxí. Požadujeme zejména odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a zájem o právo a advokacii. Výhodou znalost energetického práva a AJ. V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@akmocek nebo mocek.karel@gmail.com.

2015-12-11/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Dále studenta - studentku 3. – 5. ročníku právnické fakulty na 4 hodiny denně pro zpracovávání jednoduchých podání a administrativní činnost. Nástup dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-11/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2015-12-11/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-11/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-11/05 - Advokátní kancelář STRÁNSKÝ & PARTNEŘI, se sídlem v Praze 9, Jandova 8, hledá do svého teamu advokátního koncipienta. Nabízíme perspektivu odborného růstu, získání zkušeností ze všech právních odvětví a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC a anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B a praxe výhodou, ale nikoli podmínkou. Své nabídky spolu s životopisy zasílejte na emailovou adresu: advokati@lastresort.cz. Nástup dle dohody, pokud možno ihned.

2015-12-09/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy se zaměřením na občanské a obchodní právo, přijme asistentku advokáta. Požadujeme: znalost práce na PC, psaní na PC, práce s advokátním spisem apod. Strukturovaný životopis s kontaktem prosím zasílejte na ppadvokat@ppadvokat.com.

2015-12-09/03 - Mladá a dynamicky se rozvíjející mezinárodní advokátní kancelář (www.cottyn.eu, www.senkyr-panik.cz) se sídlem na Praze 6 hledá uchazeče na pozici: administrativní pracovník/pracovnice. Náplní práce je správa a administrativní zabezpečení chodu kanceláře s důrazem na správu systému rozhodčího řízení. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a možnost odborného rozvoje. Finanční ohodnocení dle dohody. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Práce je vhodná pro absolventy vyšších odborných škol či bakalářských studijních programů právního zaměření. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu koubkova@senkyr-panik.cz nebo volejte na tel. +420 607 056 936.

2015-12-08/01 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2015-12-07/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-12-07/02 - Kancelář RIEDIGER. legal | tax se sídlem v Drážďanech a pobočkami v Německu, Polsku a České republice, poskytující právní a daňové poradenství s těžištěm v oblasti práva obchodního, hledá do svého pražského týmu administrativního ASISTENTA/ASISTENTKU na plný úvazek. Požadujeme: výbornou znalost německého jazyka, dobrou znalost práce s PC. Náplň práce: Korespondence a komunikace s klienty, plánování termínů, pochůzky, evidence dat a dokumentů apod. Nabízíme: zázemí etablované advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, různorodou náplň práce, přátelskou týmovou atmosféru. Životopisy v českém a německém jazyce zasílejte prosím emailem na adresu katerina.vanova@riediger-legal.com.

Kancelář RIEDIGER. legal | tax se sídlem v Drážďanech a pobočkami v Německu, Polsku a České republice, poskytující právní a daňové poradenství s těžištěm v oblasti práva obchodního, hledá do svého drážďanského týmu ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU pro hospodářské, obchodní a korporátní právo. Požadujeme: výbornou znalost německého jazyka. Náplň práce: příprava smluv a kontrola, mimosoudní a soudní konfrontace. Nabízíme: zázemí etablované advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, různorodou pracovní činnost, rodinnou atmosféru. Životopisy v českém a německém jazyce zasílejte prosím emailem na adresu katerina.vanova@riediger-legal.com.

2015-12-06/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze hledá právníka na pozici advokátní koncipient/ka. Požadujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, schopnost týmové práce a loajalitu. Poskytujeme právní služby ve všech právních oblastech, včetně činnosti insolvenčního správce. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na berger@akberger.cz.

2015-12-04/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2015-12-04/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-04/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2015-12-03/01 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2015-12-03/02 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Dále studenta - studentku 3. – 5. ročníku právnické fakulty na 4 hodiny denně pro zpracovávání jednoduchých podání a administrativní činnost. Nástup dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2015-12-03/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Holcové se sídlem v Praze na Vinohradech zabývající se generální praxí, přijme od 1.2.2015 advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe vítána, nikoliv podmínkou. Nástup od 1.2.2016. Předpoklady: velmi dobrá znalost platného práva, pečlivost, samostatnost, schopnost samostatného logického uvažování. Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte na adresu: akholcova@gmail.com.

2015-12-03/04 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 3., 4.. a nebo 5. ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce,  vstřícnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka a /nebo anglického jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-12-02/01 - Advokátní kancelář v Hradci Králové přijme advokátního koncipienta či spolupracujícího advokáta. Předpoklady: absolvent PF, znalost práce s PC, ŘP sk. B. Předchozí praxe a znalost cizích jazyků vítány. Adresa pro příjem nabídek s životopisem: judrloskot.ak@centrum.cz, tel.: 495 815 505, 777 260 445.

2015-12-02/02 - Do zavedené advokátní kanceláře hledáme kolegu/kolegyni - koncipienta/koncipientku. Náplní práce bude generální advokátní praxe a také asistence insolvenčnímu správci. Ideální pro přípravu na zkoušky advokátní a insolvenčního správce. Požadována flexibilita a vysoké pracovní nasazení. Dále je nezbytný řidičský průkaz sk. B. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na email ak@struminsky.cz, případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky na telefonu 596819777.

2015-12-02/03 - Velíšek & Podpěra adv. kancelář s.r.o. přijme advokátního koncipienta/ku. Požadujeme 1 rok praxe, zaměření na správní, občanské a obchodní právo, analytické schopnosti, znalost anglického jazyka, spolehlivost a časovou flexibilitu. Nabízíme zajímavou práci pro významnou tuzemskou i zahraniční korporátní klientelu, příjemný kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení , výhled na další spolupráci po složení advokátních zkoušek. Nástup dle dohody. Strukturovaný životopis s fotografií prosím zasílejte na email: jaresova@akpv.cz

2015-12-02/04 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jednu nezařízenou, případně i dle dohody částečně zařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Vzájemná spolupráce možná. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2015-12-02/05 - Advokátní kancelář MORENO VLK & ASOCIADOS se sídlem Sokolovská 22, 186 00  Praha 8 přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Znalost španělského jazyka podmínkou. Nabízíme možnost skutečně se naučit advokacii a připravit se na advokátní zkoušky. V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na emailovou adresu: blazkova@moreno-vlk.eu.

2015-12-02/06 - Paralegal – student práv (Praha). Advokátní kancelář Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti s. r. o. hledá do svého pražského týmu novou kolegyni/ nového kolegu na pozici PRAKTIKANT/KA (paralegal). Pracovní pozice je vhodná především pro studenty 4. a 5. ročníku právnické fakulty, kteří hledají zajímavou a různorodou praxi v zázemí rozvíjející se kanceláře. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: koubkova@akfz.cz

2015-12-02/07 - Advokátní koncipient – Praha. Advokátní kancelář Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti s. r. o. hledá do svého pražského týmu novou kolegyni/ nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Pracovní pozice je vhodná pro začínající i zkušenější koncipienty, kteří hledají zajímavou a různorodou praxi v zázemí rozvíjející se kanceláře. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: koubkova@akfz.cz

2015-12-02/08 - Advokátní koncipient – Brno. Advokátní kancelář Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti s. r. o. hledá do svého brněnského týmu novou kolegyni/ nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Pracovní pozice je vhodná spíše pro zkušenější koncipienty, kteří hledají zajímavou a různorodou praxi v zázemí rozvíjející se kanceláře. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: koubkova@akfz.cz

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz