Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2015-07-24/01 - JUDr. Jan Olejníček, advokátní kancelář přijme do svého mladého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, který/á má mimo jiné i zkušenosti s veřejnými zakázkami. Od uchazeče očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, pečlivost a smysl pro detail, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: zajímavou práci, příjemný pracovní kolektiv a výborné mzdové podmínky. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail michaela.smolikova@oslg.cz.

2015-07-24/02 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2015-07-24/03 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Masopusta, Olomouc, přijme pracovníka na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nástup od 1. září 2015 či dle dohody. Vhodné zejména pro aktuální absolventy právnické fakulty. Životopis, včetně případného motivačního dopisu, zašlete e-mailem na adresu: masopust@akmasopust.cz.

2015-07-24/04 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Masopusta, Olomouc, přijme studenta/studentku právnické fakulty ze 3. či 4. ročníku na praxi v advokátní kanceláři na pozici advokátní praktikant/praktikantka. Nástup ihned. Časové podmínky praxe dle vzájemné dohody. Životopis, včetně případného motivačního dopisu, zašlete e-mailem na adresu: masopust@akmasopust.cz.

2015-07-24/05 - Do AK v Pardubickém regionu přijmeme kolegu, či kolegyni na pozici „právní praktikant/ka“. Hledáme studenta, který ukončil 3. ročník právnické fakulty. Nutnost práce alespoň 3 dny v týdnu s možností následné práce advokátního koncipienta po dostudování. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe se všemi oblastmi práva, předně občanským a obchodním. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-07-23/01 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zájemce na pozici advokátní koncipient/koncipientka Požadujeme ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, časovou flexibilitu, perfektní znalost německého nebo anglického jazyka, další jazyk výhodou, stejně jako praxe v právnické oblasti. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 20.8.2015 na adresu office@gorgespartners.com.

2015-07-23/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici advokáta/ku. Požadujeme: dobrá znalost AJ slovem i písmem, vysoké pracovní nasazení spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu. Nabízíme:příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,různorodou, podnětnou práci pro českou i mezinárodní klientelu,mladý kolektiv. V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email: focko@ak-focko.cz

2015-07-22/01 - Advokátní kancelář JUDr. Michal Filouše v Olomouci přijme advokátního koncipienta/koncipientku.  Nabídky nechť zasílají zájemci s alespoň s dvouletou praxí. Motivační dopis včetně životopisu zasílejte na email: michal@akfipe.cz

2015-07-21/01 - Advokátní kancelář AK2H insolvence, v.o.s., se sídlem v Brně, Mendlovo nám. 2,  přijme do svého týmu advokátního koncipienta, praktikanta, popř. spolupracujícího advokáta se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, pro praktikanty požadujeme aktuální studijní zaměření v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B je výhodou. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: hlouchova@ak2h.cz.

2015-07-20/01 - Mgr. Stanislav Bruncko, advokát v Brně, hledá advokátního koncipienta s možným nástupem od 1. 11. 2015. Nutná vynikající znalost rodinného, trestního a obč. práva (zvl. pak práva proti domácímu násilí), dobrá orientace i v ostatních odvětvích. Životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 3. 8. 2015 na s.bruncko@gmail.com.

2015-07-20/02 - Advokátní kancelář DOUBEK & PARTNERS se sídlem v Praze hledá vhodné kandidáty na pozici advokátního koncipienta / koncipientky. Dřívější praxe v advokátní kanceláři včetně praxe při studiu výhodou. Požadujeme znalost českého pravopisu a perfektní znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou), pozitivní přístup k právu a účasti na soudních jednáních, pečlivost, ochotu, vstřícné a rozhodné vystupování. Nabízíme práci v příjemném a výhradně nekuřáckém prostředí, získání zkušeností v řadě oblastí práva, mzdové ohodnocení dle pracovních výsledků. Strukturované životopisy v ČJ a AJ zasílejte na office@akdap.cz, kontaktní osoba Lucie Doubková.

2015-07-16/01 - Advokátní kancelář Červená, Krejčí a spol. v Praze přijme ASISTENTA/ASISTENTKU. Požadujeme alespoň středoškolské vzdělání, dobrý všeobecný přehled, pečlivost, časovou flexibilitu, příjemné vystupování. Praxe v AK výhodou.  CV zasílejte na emailovou adresu jana.rapkova@akcervena.cz.

2015-07-15/01 - Advokátní kancelář Mgr. Pavla Nádeníčka, advokáta se sídlem Průchodní 377/2, Brno, hledá absolventa/ku Právnické fakulty na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme velmi dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí v centru Brna, perspektivu odborného růstu, účast na soudních jednáních. Požadujeme schopnost samostatně uvažovat, pečlivost, důslednost, zájem o sebevzdělávání. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: mareckova@nadenicek.com a nadenicek@nadenicek.com; do předmětu prosím uveďte název pozice. Vybrané uchazeče telefonicky vyrozumíme a domluvíme termín osobního pohovoru.

2015-07-14/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-07-14/02 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízeme práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme kvalitní studijní výsledky, vysoké pracovní nasazení, znalost rekodifikace soukromého práva (NOZ, ZOK,…),předchozí praxe (při studiu v advokátní kanceláři nebo již jako koncipient/ka) a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni velkou výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi a orientační studijní průměr zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-07-14/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 4. a nebo 5. ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce,  vstřícnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-07-13/01 - Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pelikána se sídlem na Praze 5 přijme do hlavního pracovního poměru absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažovaní, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v Praze. Nástup možný ihned. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu info@akpelikan.cz

2015-07-13/02 - Do Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu přijmeme kolegu na pozici „advokátní koncipient/ka“. Požadujeme loajalitu, základní znalost cizího jazyka, nutnost řidičského průkazu sk. B. Benefity: stravenky, služební telefon, firemní vozidlo, občerstvení, atd. Nástupní mzda je 16.000,- Kč až 19.000,- Kč. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-07-13/03 - Advokátní kancelář Mgr. et Mgr. Milana Svobody se sídlem v Děčíně hledá šikovného absolventa/ku právnické fakulty v oboru právo na pozici advokátního koncipienta/ky. Dobrá znalost platného práva podmínkou. Předchozí praxe výhodou. Životopisy zasílejte na svoboda@ak-sk.cz

2015-07-13/04 - Do našeho týmu hledáme advokátního koncipienta/koncipientku. Zabýváme se zejména právem duševního vlastnictví, korporátním právem, sporovou agendou. Požadujeme výbornou znalost práva, schopnost samostatného uvažování, flexibilitu, chuť učit se novým věcem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou pracovní agendu, odpovídající ohodnocení. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Znalost anglického jazyka je výhodou. Životopisy prosím zasílejte na adresu s.vasickova@legalpartners.cz. Životopisy mohou zasílat i absolventi.

2015-07-10/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2015-07-10/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jiřího Ostravského ve Zlíně hledá do svého týmu uchazeče na pozici koncipienta/koncipientky na plný úvazek. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti v oboru obchodního, občanského práva a zejména insolvenčního práva, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC a právním software. Životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte k rukám Mgr. Jiřího Ostravského na emailovou adresu: jiri@ostravsky.cz.

2015-07-10/03 - Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Brně příjme asistenta/ku se středoškolským vzděláním, s velmi dobrou znalostí práce na PC – podmínkou je psaní všemi deseti a znalostí německého jazyka na poloviční pracovní úvazek. Strukturované životopisy prosím zasílejte na bumama@bumama.cz

2015-07-10/04 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské, trestní a zejména pak veřejné zakázky vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@njp.cz.

2015-07-10/05 - ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty přijme do svého kolektivu Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou. Nástup nejpozději 1.9.2015. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz

2015-07-09/01 - Pro advokátní kancelář JUDr. Lucie Hrdé specializující se na rodinné a trestní právo a oblast domácího násilí hledáme advokátního koncipienta. Požadavky: zájem o rodinné a trestní právo, zkušenosti s civilním a trestním procesem, flexibilita, rázné vystupování, schopnost zvládat psychicky náročnou práci s lidmi, vysoká úroveň písemného i slovního projevu, práce s PC. Předchozí praxe vč. studentské a znalost anglického jazyka na vysoké úrovni je výhodou. Nabízíme velmi zajímavou náplň práce v advokátní kanceláři v centru Prahy s aktivní účastí na mnoha soudních řízeních.  Své CV, prosím, zasílejte na e-mail office@hrda.cz.

2015-07-09/02 - Advokátní kancelář JUDr. Ireny Helmové a JUDr. Daniely Křížkové se sídlem v Praze 5, Kořenského 1055/1, hledá do hlavního pracovního poměru vhodné kandidáty/ky na pozici asistenta/ky. Požadujeme min. SŠ s maturitou, znalost práce a psaní na PC (MS Word, Outlook, Excel), znalost systému ASPI, dobrá znalost českého jazyka a gramatiky, psaní všemi deseti a schopnost psát na diktát, příjemné vystupování a loajalitu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu. Zkušenost s prací v administrativě/praxe v advokátní kanceláři či v justici výhodou. Náplní Vaší práce bude zajištění administrativního a technického chodu kanceláře (zakládání spisů, kompletace podání a žalob, evidence pošty, komunikace s klienty, pochůzky na soudy a úřady, správa archivu spisů atp.). Nabízíme práci v soudržném a zavedeném kolektivu několika advokátů a advokátních koncipientů. Nástup možný od 1. 9. 2015. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu ak.krizkova@volny.cz.

2015-07-09/03 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na e-mailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz.

2015-07-09/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu zájemce na pozici advokátní koncipient/ka. Náplní činnosti bude především vedení agendy vymáhání pohledávek. Požadujeme dostatečnou úroveň odborných znalostí, ochotu učit se novým věcem a smysl pro týmovou práci. Předpokládáme dobrou znalost práce s PC a samostatnost při vedení agendy. Životopisy zasílejte na emailovou adresu veverka-kohoutova@vkak.cz

2015-07-09/05 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokáta/advokátky/koncipienta/koncipientky. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „ADVOKÁT/ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT "

2015-07-07/01 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku s jedním až dvěma lety praxe v oblasti vymáhání pohledávek. Nabízíme možnost stát se špičkovým a komplexním právníkem,  práci s významnou národní i mezinárodní klientelou, zázemí prominentní advokátní kanceláře s vedoucím postavením na trhu, platové ohodnocení odpovídající schopnostem každého jednotlivce. Požadujeme motivaci k osobnímu i profesnímu rozvoji, skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, vynikající znalost AJ (znalost NJ/RJ výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: kariera2@bbh.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2015-07-07/02 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v centru Prahy příjme do svého týmu studenta/studentku 4. – 5. ročníku právnické fakulty, praxe s vymáháním pohledávek výhodou. Nabízíme možnost stát se špičkovým a komplexním právníkem,  práci s významnou národní i mezinárodní klientelou, zázemí prominentní advokátní kanceláře s vedoucím postavením na trhu, platové ohodnocení odpovídající schopnostem každého jednotlivce. Požadujeme motivaci k osobnímu i profesnímu rozvoji, skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, vynikající znalost AJ (znalost NJ/RJ výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: kariera2@bbh.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2015-07-07/03 - Advokátní kancelář AK Stibůrková a spol., se sídlem v Benešově, přijme advokátního koncipienta/koncipientku s praxí, případně i advokáta/advokátku formou spolupráce udělením mandátu s výkonem činnosti v kanceláři v Benešově. Klienti AK jsou soustředěni zejména v Benešově a Praze. Požadujeme zodpovědnost, aktivní přístup k práci, profesionální vystupování, znalost AJ min. na komunikační úrovni, schopnost samostatné i týmové práce, dobrou znalost práce na PC. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. V případě Vašeho zájmu zašlete své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu jana.kucharikova@ak-benesov.cz.

2015-07-03/01 - Zavedená AK Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, hledá do pobočky v Brně, Výstaviště 1, do hlavního pracovního poměru advokátního koncipienta/ku s praxí. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: lenka.vecerova@tschopl.cz Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost NJ slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje.

2015-07-03/02 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. přijme vhodné kandidáty/kandidátky na pozice:  advokátní koncipient, praktikant – student právnické fakulty, pro svou pobočku v PRAZE s nástupem po dohodě.  Požadujeme:  vysokou úroveň odborných znalostí, nadprůměrné pracovní nasazení, flexibilitu a schopnost týmové práce, uživatelské schopnosti práce s PC, profesionální vystupování. Nabízíme: zajímavou perspektivní práci s mezinárodním přesahem, odpovídající finanční ohodnocení, možnost profesního růstu. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prikazska@akhsp.cz nebo písemně na adresu pobočky Praha 1, Vodičkova 710/31, PSČ 110 00, www.akhsp.cz .

2015-07-03/03 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokáta/advokátky/koncipienta/koncipientky. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „advokát/advokátní koncipient"

2015-07-03/04 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské, trestní a zejména pak veřejné zakázky vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@njp.cz.

2015-07-03/05 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) nové kolegy/ kolegyně na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-07-03/06 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy (Praha 1, Praha 2, Praha 4, Praha 5 a Praha 10) nové kolegy/ kolegyně na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-07-03/07 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, nabízí spolupráci ve svém týmu v rámci otevření nových kanceláří v České republice novým kolegům/ kolegyním na pozici VEDOUCÍ ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-07-03/08 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-07-03/09 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY prvního a druhého ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice ASISTENTŮ/PRAKTIKANTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-07-03/10 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty nabízí spolupráci ADVOKÁTŮM/KÁM/ADVOKÁTNÍM KANCELÁŘÍM v rámci České republiky za velmi výhodných a lukrativních podmínek. Chcete-li se stát členem mezinárodního týmu, využívat zázemí a výhody mezinárodní a stabilní advokátní kanceláře, ale zároveň si zachovat svou samostatnost, neváhejte nás kontaktovat.Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-07-03/11 - Nabízíme kolegům advokátům špičkový a prvotřídní advokátní software naší sesterské společnosti za velmi výhodných podmínek. Pro info pište na: ghpsoft@ghpadvocates.com.

2015-07-03/12 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy ASISTENTY/-KY formou outsourcing. Požadujeme ukončené minimálně středoškolské vzdělání v České republice, orientaci v právním systému ČR. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, výbornou znalost AJ slovem i písmem, znalost práce s PC a MS Office. Znalost dalšího cizího jazyka výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání aj. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-07-01/01 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA do brněnské nebo pražské kanceláře. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 7. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-07-01/02 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízeme práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme kvalitní studijní výsledky, vysoké pracovní nasazení, znalost rekodifikace soukromého práva (NOZ, ZOK,…),předchozí praxe (při studiu v advokátní kanceláři nebo již jako koncipient/ka) a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni velkou výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi a orientační studijní průměr zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-07-01/03 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-06-29/01 - Advokátní kancelář Polverini, Strnad, se sídlem v Praze 1 příjme na plný úvazek ASISTENTKU s alespoň 2-letou praxí v oboru (př. v advokátní kanceláři či poradenské společnosti, v pozici přímo podřízené vedoucímu zaměstnanci (manažer apod.) v zastoupení zahraniční společnosti v ČR anebo u větší české společnosti, apod.). Požadujeme: aktivní znalost angličtiny, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, loajalitu a spolehlivost. Příjemné, vstřícné a kultivované vystupování a velmi dobré komunikační dovednosti. Odpovědný, aktivní a systematický přístup k zadávaným úkolům a odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa. Velmi dobrou znalost práce na PC - aplikace MS Office. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, spolupráci v mladém a profesionálním kolektivu, získání různorodé praxe s možností profesního růstu, možnost seberealizace. V případě dobrých výsledků zajímavé zaměstnanecké benefity. Nástup ihned/dohodou Životopisy S ODKAZEM NA OSOBU, KTEROU MŮŽEME ŽÁDAT O REFERENCE posílejte na e-mailovou adresu: info@ak-ps.eu.

2015-06-29/02 - Hanzlík & Partneři. Do svého mladého kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Advokátní koncipient / Advokátní Koncipientka. Nabízíme: Zajímavé pracovní zkušenosti ze všech oblastí práva. Příjemné a moderní pracovní zázemí. Odpovídající finanční ohodnocení.  Požadujeme: Velmi dobrou znalost platného práva v rámci generální praxe. Velmi dobrou znalost anglického jazyka. Vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: sekretariat@1923.cz. Kontaktní osoba: Ing. Nikola Očenášová.

2015-06-29/03 - Advokátní kancelář JUDr. Táni Diršmidové se sídlem v Praze, se zaměřením na generální praxi s důrazem na soukromoprávní sféru, přijme nového kolegu na pozici Advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající dané pozici, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, podporu při dalším vzdělávání a profesním růstu a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme samostatný přístup, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, profesionální vystupování a komunikativnost, vysokou úroveň odborných znalostí, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet, ASPI), minimálně půlroční praxi na obdobné pozici (popřípadě praxi během studia). Vítáme uchazeče se znalostmi oblasti práv z vadného plnění (odpovědnosti za vady developerských projektů). V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mail ak@dirsmidova.cz nebo volejte na tel.: + 420 222 517 618.

2015-06-26/01 - Advokáti se sídlem v centru Prahy hledají recepční (součástí pracovní náplně je i úklid společných prostor). Nutný živnostenský list na administrativní práce a čistý terstní rejstřík. Tel. 224 914 242, 777 176 869.

2015-06-26/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Lehovce se sídlem Dlážděná 4, Praha 1 přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup od 1.9.2015. Uchazeč by měl mít odpovídající právní znalosti, spolehlivost, chuť se učit, dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka. Nabízíme osobní přístup, možnost získat všeobecnou advokátní praxi se zaměřením na občanské a obchodní právo, odpovídající finanční ohodnocení. Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem prosím zasílejte na e-mail lehovec@aklehovec.cz.

2015-06-26/04 - Pronajmu 1 místnost o vel. cca 25 m2, Praha 5 – Smíchov, ul. Karla Engliše 2, jenž je součástí zavedené advokátní kanceláře. Pronajímaný prostor je vhodný jako kancelář (možnost využití společné zasedací místnosti, přebírání pošty). Kompletní měsíční nájemné je 8250,-Kč+DPH. K dispozici malá kuchyňka a sociální zařízení. Součástí budovy je reprezentativní recepce – nonstop 7 dní v týdnu. Výborná dopravní dostupnost MHD např. metro Anděl 2 min. Pronajímaný prostor je volný ihned. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky kontaktujte prosím na tel: 222 523 874, info@aksn.cz

2015-06-26/05 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-26/06 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-26/07 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-26/08 - Menší advokátní kancelář v Praze přijme ASISTENTA/ASISTENTKU. Požadujeme alespoň středoškolské vzdělání, dobrý všeobecný přehled, pečlivost, časovou flexibilitu, příjemné vystupování. Účetní povědomí a praxe v AK výhodou.  Náhrada za mateřskou dovolenou. CV zasílejte na emailovou adresu jana.rapkova@akcervena.cz.

2015-06-26/09 - ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty přijme do svého kolektivu Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou. Nástup nejpozději 1.3.2015. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz

2015-06-26/10 - VSP advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Praze, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokáta/advokátky/koncipienta/koncipientky. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, a zpětnou vazbu, odpovídající platové ohodnocení. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte k rukám Mgr. Martina Pujmana na emailovou adresu: pujman@akvsp.cz Do předmětu zprávy uveďte „advokát/advokátní koncipient"

2015-06-25/01 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, znalost Aj slovem i písmem (Nj výhodou), samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: jouzova@sda-legal.cz.

2015-06-25/02 - AK Šafra & partneři s.r.o., advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátní koncipientku nebo advokátního koncipienta. Zaměření zejména na právo nemovitostí, právo obchodních společností, sporná agenda včetně zastupování před soudy a správními orgány, trestní právo. Zajímavá práce v mladém kolektivu, spolupráce se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, perspektiva dlouhodobé spolupráce a odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, nadprůměrné studijní výsledky na PF, znalost cizích jazyků (ENG, DEU, ITA, RUS) je výhodou, samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, schopnost zdravého úsudku, ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu: Svetlana.Bohunova@safra-advokati.cz, tel.: +420 739 489 550

2015-06-24/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá administrativního pracovníka na pozici asistentka advokáta. Požadujeme ideálně praxi v advokátní kanceláři na obdobné pozici, velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, znalost španělštiny vítána.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: nerad@moreno-vlk.eu. Podrobný popis pozice zašleme na vyžádání.

2015-06-24/02 - Advokátní kancelář Dohnal & Bernard, s.r.o., hledá nové kolegyně / kolegy na pozice ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA , ADVOKÁT/KA, ODBORNÁ PRÁVNÍ PRAXE PRO STUDENTY pro kancelář v Jílovém u Prahy. Nabízíme všestrannou a různorodou právní práci ve všech oblastech práva, v rámci praxe pro studenty možnost podílet se na komplexním řešení právních případů, nikoliv jen přípravu jednotlivých úkonů či administrativním zajištění, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích práce. Požadujeme znalost platného práva, praxe v oblasti správního a stavebního práva výhodou, schopnost samostatné práce, tvůrčí přístup k řešení problémů, zájem o práci s klienty, dobré komunikační schopnosti, ochotu a schopnost systematicky spolupracovat.  Nástup od 1. září 2015, dřívější nástup možný. V případě zájmu zašlete svůj životopis na bernard@dohnalbernard.cz

2015-06-24/03 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra, se sídlem v Brně příjme asistenta/ku se středoškolským vzděláním, s velmi dobrou znalostí práce na PC – podmínkou je psaní všemi deseti a znalostí německého jazyka na poloviční pracovní úvazek. Strukturované životopisy prosím zasílejte na bumama@bumama.cz

2015-06-24/04 - Brněnská advokátní kancelář HRDINA \ WALDHANS se zaměřením na obchodní a občanské právo hledá vhodného kandidáta s min. 2letou právní praxí na pozici právník/právnička v advokátní kanceláři. Požadujeme výbornou znalost práva, trestní bezúhonnost, schopnost samostatného uvažovaní, důkladnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme náročnou, různorodou a velmi zajímavou práci, perspektivu odborného růstu, velmi dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu waldhans@akhw.cz.

2015-06-24/05 - Nabízíme touto formou pronájem 4 míst v coworkingové kanceláři (29,3 m) situované v ulici Na Zábradlí v samotném centru historického Starého města Prahy s vynikající dopravní dostupností a úchvatným výhledem přímo z pracovního místa na Pražský hrad a Petřín. K pronájmu náleží doplňkové služby spočívající v přebírání příchozí pošty, internetového připojení, možnosti využití zasedací místnosti a zřízení sídla. Kancelář je standardně vybavena prostorným stolem, moderní kancelářskou židlí, skříněmi, sociálním zařízením, kuchyní a vstupní oddělenou předsíní, a to vše se zařízeným pravidelným úklidem.  Nájemné za coworking místo v prostorné místnosti činí 4 500 CZK bez DPH na měsíc. Na plánku je místnost označena jako „Salon“. Podnájem je možný ihned. V případě zájmu kontaktujte prosím: Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o., libuse.hasincova@ppak.cz, tel. +420 739 348 665

2015-06-24/06 - Pro advokátní kancelář JUDr. Lucie Hrdé specializující se na rodinné a trestní právo a oblast domácího násilí hledáme advokátního koncipienta s minimálně osmiměsíční praxí. Požadavky: zájem o rodinné a trestní právo, zkušenosti s civilním a trestním procesem, flexibilita, rázné vystupování, schopnost zvládat psychicky náročnou práci s lidmi, vysoká úroveň písemného i slovního projevu, práce s PC, anglický jazyk. Nabízíme velmi zajímavou náplň práce s aktivní účastí na mnoha soudních řízeních.  Své CV, prosím, zašlete na e-mail office@hrda.cz.

2015-06-23/02 - Advokátní kancelář JUDr. Renaty Dobývalové se sídlem Lhota pod Libčany - Hradec Králové, přijme do svého týmu pro pobočku Náchod, www.advokatka-hk.cz; advokátního koncipienta ev.trvale spolupracujícího advokáta ve smyslu § 15e a 15f zák.o advokacii. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, pečlivost a samostatnost, odborná znalost všech oborů práva, řidičský průkaz sk.B. Praxe výhodou. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný ihned.Strukturované životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu: judr.dobyvalova@advokat-nachod.cz

2015-06-23/03 - Advokát se sídlem v Praze přijme advokátního koncipienta/ku pro generální praxi v advokacii, samostatné vedení právních případů, správu a vymáhání pohledávek, i oblast insolvenčního práva. Požaduji dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Nabízím zajímavou práci s perspektivou dlouhodobé spolupráce a výkon praxe ve spolupráci s větším týmem advokátů a koncipientů. Nástup možný ihned. Životopisy zašlete prosím na jan.fulin@advokat24.cz.

2015-06-22/01 - Tschöpl & Partner, advokáti, se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, a pobočkami v Brně, Zlíně a Vídni, hledá do pobočky v Brně, advokáta/ku ke spolupráci. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, v příjemném pracovním prostředí, praktické zkušenosti v oboru, pestrou náplň práce, podporu osobního rozvoje. Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost německého jazyka slovem i písmem, případně anglického jazyka, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, motivaci, odpovědnost, samostatnost a znalost práce s PC, řidičský průkaz. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu (v českém a německém jazyce) a stručného motivačního dopisu zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: lenka.vecerova@tschopl.cz.

2015-06-22/02 - Advokátní kancelář praktikující v oblasti generální praxe, se sídlem na Praze 1, hledá koncipienta/koncipientku a advokáta/advokátku. V případě zájmu zašlete svůj CV na email: recruitment@advokationline.eu.

2015-06-22/03 - Zavedená advokátní kancelář v Praze přijme do svého týmu studenta/ku práv a to minimálně 3.ročníku. Nabízíme praxi v různých oblastech práva. Životopisy v českém jazyce zasílejte na info@advokat24.cz. Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, dobrou uživatelskou znalost PC, dobrou orientaci v právu. Nástup ihned. Nabízíme zajímavou práci s perspektivou dlouhodobé spolupráce a výkon praxe ve větším týmu advokátů a koncipientů

2015-06-20/01 - Hledám zkušenější advokátní koncipientku nebo advokátku se zaměřením na rodinné právo. Požaduji přirozenoprávní pohled na svět a lásku ke spravedlnosti. info o nás na www.lawyers.cz. Nabídky prosím posílejte na klara.samkova@lawyers.cz

2015-06-19/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-19/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-19/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-19/04 - Odprodám pěkný a zachovalý set kancelářského nábytku zn. PFD linie Royal, který je vhodný pro zařízení advokátní kanceláře a to za cenu 20.000 Kč. Sestává se ze 3 ks pracovních stolů (1 ks po 1.000 Kč) 1 ks otáčecí židle zn. Vitra (2000 Kč) 1 ks otáčecí polohovatelné křeslo (3500 Kč) 4 ks uzamykatelných kontejnerů (1 ks po 500 Kč) 2 ks uzamykatelných skříní (1 ks 2000 Kč) 1 ks uzamykatelný archív s poličkami na roletu (1500 Kč) 1 ks oválný velký zánovní jednací stůl s chromovanými nohami (4000 Kč). Prodej upřednostňuji v celku. V případě zájmu volejte na tel. 603703129 nebo pište na office@senarova-daniela.cz. Fotky zašlu na email.

2015-06-19/05 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-06-19/06 - Advokátní kancelář Moural Kopecký a Partneři se sídlem v Ostravě přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme výbornou znalost platného práva, samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup. Nabízíme možnost získání advokátní praxe v různých oblastech práva, týmovou spolupráci a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: mksp@mksp.cz. Nástup možný ihned.

2015-06-19/07 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/ KONCIPIENTA/ADVOKÁTKU/ADVOKÁTA. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové práce. Vaše životopisy prosíme zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2015-06-18/01 - Advokátní Kancelář Mgr. Mojmíra Ohnoutky a Mgr. Kristiny Olivové v UHERSKÉM HRADIŠTI  přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování a schopnost jednat s klienty, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B. Praxe a odborná znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Strukturované životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu:koncipientakoo@email.cz.

2015-06-18/02 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – občanské a obchodní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na občanské a obchodní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-06-17/01 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-06-17/02 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Pavla Kolínského a Mgr. Petry Krnošové, sídlo: Česká Lípa, Arbesova 409, přijme pro advokátní kancelář čerstvého absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky s nástupem od 1.8.2015. V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na adresu: kancelar@akkrnosova.cz

2015-06-16/01 - Advokátní kancelář JUDr. Jany Kudrnové, Ph.D. se sídlem v Ostravě se zaměřením na generální praxi, přijme advokátní /ho koncipienta/ku. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, zpracování EPR, podání na obch. rejstřík, katastr nemovitostí, praktický proces likvidace, insolvence, rodinné právo, orientace v NOZ a ZOK. CV, s motivačním dopisem a detailním popisem dosavadní praxe a zkušeností, posílejte na el. adresu: sekretariat@kudrnova.cz.

2015-06-16/02 - BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2015-06-14/01 - Do našeho týmu FRANK BOLD hledáme Právníka / právničku pro oblast energetiky a ochrany klimatu. Náplň práce: strategické plánování a řešení právních případů v oblasti energetiky v ČR a dalších zemích EU, práce na strategických dokumentech ochrany ovzduší ČR, koordinační práce, komunikace s partnery (i zahraničními), příprava setkání, zpracovávání analýz (české, evropské i mezinárodní právo). Očekáváme: motivaci a odvahu pro práci ve veřejném zájmu, ukončené vysokoškolské právní vzdělání, dobrou znalost práva, znalost práva EU výhodou, chuť vzdělávat se v oblasti energetické a klimatické politiky EU a národních států, velmi dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem), dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu. Nabízíme Vám práci se společenským dopadem, dlouhodobou perspektivu a růst v silné organizaci, neformální pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení. Uzávěrka přihlášek je do 5. července 2015. zamestnani@frankboldlegal.com

2015-06-12/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-12/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-12/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-06-12/04 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2, se zaměřením na občanské a obchodní právo hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku (i s praxí). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Od kandidáta požadujeme zájem o práci v advokacii, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na adresu asistentka@advokacie-praha.cz.

2015-06-12/05 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-06-12/06 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské, trestní a zejména pak veřejné zakázky vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@njp.cz.

2015-06-11/01 - Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.akmo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@akmo.cz

2015-06-11/02 - Advokátní kancelář v Praze 2 nabízí samostatné advokátce či samostatnému advokátu k pronajmutí zařízenou kancelář včetně souvisejících kancelářských služeb s možností vzájemné spolupráce při provozování advokátní praxe, služeb notáře a soudního znalce. Bližší informace na tel. 224261275 a 224261272, e-mail vostrejs@spoladvok.cz Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, znalost Aj slovem i písmem (Nj výhodou), samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: jouzova@sda-legal.cz.

2015-06-10/01 - Zavedená Advokátní kancelář Mgr. Jana Pacovského, LL.M., se sídlem Čelakovského sady 10, Praha 2,  hledá  do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA.  Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka. Předpokládáme výbornou znalost práva, dodržování etických principů a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte na adresu office@pacovsky.eu

2015-06-10/02 - Brněnská advokátní kancelář HRDINA \ WALDHANS se zaměřením na obchodní a občanské právo hledá vhodného kandidáta na pozici advokátní koncipient.Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, trestní bezúhonnost, schopnost samostatného uvažovaní, důkladnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Praxe a znalost cizího jazyka výhodou.Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu waldhans@akhw.cz.

2015-06-10/03 - Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-06-09/01 - Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA. Požadujeme ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, velmi dobrou úroveň znalostí českého jazyka, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz

2015-06-09/02 - Advokátní kancelář JUDr. Šárky Línkové, sídlo: Pardubice, Jiráskova 972, přijme pro advokátní kancelář čerstvého absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky s nástupem od 1.9.2015. V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na adresu: kancelar@advokatkalinkova.cz

2015-06-09/03 - GRUNER PETRILAK advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem Karlovy Vary, hledá do svého týmu advokátního koncipienta (koncipientku). Nabízíme pestrou práci v mladém kolektivu, zejména v oblasti práva trestního, obchodního, občanského a insolvenčního, vedení vlastních případů, samostatné jednání s klienty, zastupování před soudy a tomu odpovídající mzdové ohodnocení. email: gruner@akgp.cz

2015-06-08/01 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; jazykovou vybavenost; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2015-06-05/01 - Nabízíme jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře v prestižní lokalitě v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí (ul. Vodičkova 730/9, 2. p, dům s výtahem). Kancelář je vybavena nábytkem a tiskárnami (včetně tiskárny na velkoobjemové tisky). K dispozici je zasedací místnost a kávovar. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Vodičkova (tramvaj) a Můstek (metro), ÚMČ Praha 1 a pošta. Cena 8.000,- Kč měsíčně včetně služeb spojených s nájmem. Kontakt: Mgr. Richard Novák, advokát, tel. č. 775 376 007, richard.novak@nrcpartners.cz

Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

Advokátní kancelář JUDr. Ing. Petra Machálka Ph.D., přijme pro pobočku advokátní kanceláře v Praze advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Očekáváme schopnost samostatné práce, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost a aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, možnost seberealizace a získání cenných zkušeností. Předpokládaný termín nástupu červenec 2015. V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na adresu: kancelar@ak-machalek.cz

Advokátní kancelář Mgr. Vladimíra Štekla hledá pro svoji pobočku Praha - Chodov nového kolegu/kolegyni na pozici KONCIPIENT/KA. Nabízíme práci v sídle klienta spočívající v poskytování právní podpory v rámci hromadné správy pohledávek. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání – právnická fakulta, výhodou praxe na pozici koncipient/právník, spolehlivost, schopnost samostatné práce. Velmi dobré pracovní zázemí, mzdové ohodnocení dle schopností, mladý kolektiv kolegů a spolupracovníků. Nástup možný ihned nebo od 1.7.2015. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: cihakova@akstekl.cz

2015-06-04/01 - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme za účelem posílení a rozvoje týmu do pobočky v Brně, Výstaviště 1, studenta právnické fakulty. Náplní práce je především základní administrativní činnost, příprava jednoduchých podání, překladů a práce s judikaturou. Pracovní doba dle dohody. Požadujeme: základní znalost práce na PC, samostatnost, orientaci v základních právních předpisech, flexibilitu, ochotu se učit novým věcem, znalost německého jazyka nebo anglického jazyka slovem i písmem. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, příjemné a moderní pracovní zázemí. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: lenka.vecerova@tschopl.cz. Nástup možný ihned.

2015-06-04/02 - Advokátní kancelář STRÁNSKÝ & PARTNEŘI, se sídlem na Praze 9, Jandova 8, hledá do svého teamu advokátního koncipienta. Nabízíme perspektivu odborného růstu, získání zkušeností ze všech právních odvětví a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC a anglického jazyka. Řidičský průkaz skupiny B a praxe výhodou, ale nikoli podmínkou. Své nabídky spolu s životopisy zasílejte na emailovou adresu: advokati@lastresort.cz. Nástup dle dohody, pokud možno ihned.

2015-06-04/03 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta/ku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, znalost Aj slovem i písmem (Nj výhodou), samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: jouzova@sda-legal.cz.

2015-06-04/04 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-06-03/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na e-mailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz.

2015-06-03/02 - Advokátní kancelář Mgr. Savić, advokátka, nabízí do podnájmu jednu místnost cca 18m2 s příslušenstvím v Praze 1, na Malé Straně. K dispozici bude mít podnájemce i jednací místnost a sekretariát. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle sekretariátu AK 725889377 nebo u Mgr. Savić 731500004.

2015-06-03/03 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-06-02/01 - PODNÁJEM ZAŘÍZENÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA S MOŽNOSTÍ VYUŽÍVÁNÍ ZASEDACÍ MÍSTNOSTI, kuchyňky, soc. zařízení a základního kancelářského vybavení. CENA 6.000,- Kč/měsíc. Volné ihned. V ceně internet, úklid, služby, nabízí advokátní kancelář Mgr. Jany Holcové, se sídlem v Praze na Vinohradech, Hradešínská 29, zabývající se generální praxí. Dle dohody možnost využití studentů. Příjemný kolektiv.  Kontakt: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731, Mgr. Jana Holcová.

2015-06-02/02 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v rámci obchodního práva, pracovního práva, vymáhání pohledávek a další úkony v rámci specializace kanceláře apod.  Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2015-06-01/01 - Advokátní kancelář Kvapil & Šulc se sídlem v centru Prahy hledá STUDENTY PF na pozici právního ASISTENTA/TKY. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, finanční ohodnocení podle schopností. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. Upřednostňujeme uchazeče z řad studentů 4. nebo 5. ročníku PF. Předpokládaný nástup 1. července 2015. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2015-06-01/02 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-06-01/03 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízeme práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme kvalitní studijní výsledky, vysoké pracovní nasazení, znalost rekodifikace soukromého práva (NOZ, ZOK,…),předchozí praxe (při studiu v advokátní kanceláři nebo již jako koncipient/ka) a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni velkou výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi a orientační studijní průměr zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-05-29/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-29/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-29/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-29/04 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA / KONCIPIENTKU. NABÍZÍME: A) Profesní rozvoj, podporu při dalším vzdělávání (školení, jazyky, rigorózní zkouška). B) Úpravu pracovní doby s přihlédnutím k potřebám zaměstnanců. C) Dobré finanční ohodnocení a další benefity (např. týden dovolené navíc, kurs právnické angličtiny). D) Práci v mladém a přátelském kolektivu. E) Příjemné a moderní pracovní prostředí. F) Zajímavé kauzy, různorodou práci, přímý kontakt s klienty. G) Vedení k samostatnosti, intenzivní zpětnou vazbu, možnost kariérního růstu. H) Navázání dlouhodobé spolupráce. Nástup dle dohody. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám Andrey Dodokové na e-mail: office@akhavelkova.eu (info o kanceláři na www.akhavelkova.eu). POŽADUJEME: a) Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě. b) Flexibilitu, loajalitu, pečlivost. c) Dobrou uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, ASPI). d) Znalost angličtiny nebo němčiny na dobré úrovni včetně právní terminologie.

2015-05-29/05 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA do brněnské nebo pražské kanceláře. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 30. 6. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-05-29/06 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) nové kolegy/ kolegyně na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-05-29/07 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy (Praha 1, Praha 2, Praha 4, Praha 5 a Praha 10) nové kolegy/ kolegyně na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřené osobnosti, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-05-29/08 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-05-29/09 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro nově otevírané kanceláře v rámci Prahy STUDENTY prvního a druhého ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice ASISTENTŮ/PRAKTIKANTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-05-29/10 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty nabízí spolupráci ADVOKÁTŮM/KÁM/ADVOKÁTNÍM KANCELÁŘÍM v rámci České republiky za velmi výhodných a lukrativních podmínek. Chcete-li se stát členem mezinárodního týmu, využívat zázemí a výhody mezinárodní a stabilní advokátní kanceláře, ale zároveň si zachovat svou samostatnost, neváhejte nás kontaktovat.Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-05-29/11 - Nabízíme kolegům advokátům špičkový a prvotřídní advokátní software naší sesterské společnosti za velmi výhodných podmínek. Pro info pište na: ghpsoft@ghpadvocates.com.

2015-05-29/12 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme předchozí praxi na pozici advokátního koncipienta/koncipientky v délce alespoň 12 měsíců. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a vynikající znalost anglického jazyka. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2015-05-29/13 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta/ku od 3.ročníku právnické fakulty. Nástup možný ihned. Požadujeme: znalost práce na PC, znalost anglického jazyka, samostatnost, flexibilitu, odpovědný a aktivní přístup k práci. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: jouzova@sda-legal.cz.

2015-05-28/01 - Advokátní kancelář KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o. nabízí pracovní uplatnění pro advokátní koncipienta/ku. Vyžadujeme výbornou znalost platného práva, skvělou schopnost analýzy a aplikace, perfektní znalost německého jazyka. Anglický jazyk výhodou. Nabízíme velice příjemné zázemí menší české advokátní kanceláře, dobře fungující pracovní kolektiv, finanční ohodnocení v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích. V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na office@advokati-ks.cz. Výběrové řízení proběhne v druhé polovině června 2015.

2015-05-28/02 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme vyvinutou schopnost právní analýzy, kvalitní studijní výsledky na PF, solidní znalost AJ a schopnost na sobě pracovat. Nabízíme možnost nadprůměrného a všestranného rozvoje Vašich právních i jazykových schopností, intenzívní zpětnou vazbu v oblasti práva a AJ, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí, nadprůměrný a motivující výdělek. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v ČJ a AJ, doklad o studijních výsledcích a motivační dopis v AJ s alespoň rámcovým popisem toho, jak splňujete výše uvedená kritéria, na adresu lucie.burdova@mn-legal.eu.

2015-05-28/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme studenta/ku 3., 4. a 5. ročníku právnických fakult na právní praxi a administrativní výpomoc, pochůzky. Požadujeme: docházku do AK alespoň 2x, 3x týdně, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, vstřícnost a zájem učit se nové věci. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Nástup možný ihned.

2015-05-28/04 - AK se sídlem v centru Prahy (Lazarská ul.) nabízí k podnájmu zařízenou kancelář (ihned k dispozici) o velikosti cca 20m2 s možností využívání společných prostor (kuchyňka WC, koupelna). V případě zájmu možnost využívání zasedací místnosti a služeb sekretariátu AK. K dispozici připojení k internetu a pevná telefonní linka. Případná spolupráce vítána, cena dohodou. Kontakt: info@sda-legal.cz, tel. 222 233 951.

2015-05-28/05 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2, se zaměřením na občanské a obchodní právo hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku (i s praxí). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Od kandidáta požadujeme zájem o práci v advokacii, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na adresu asistentka@advokacie-praha.cz.

2015-05-28/06 - Advokátní kancelář v Praze 7 hledá do svého malého týmu nového koncipienta či koncipientku. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: binovec@binovec.cz

2015-05-28/07 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-05-28/08 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-05-27/01 - KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem na Praze 1, www.kmvs.cz přijme advokátní/ho koncipientku/koncipienta s 1-2 letou praxí se znalostí AJ nebo začínající/ho advokátku/advokáta. Orientace v právu nekalé soutěže, autorském právu, právu ochranných známek či reklamy a médií výhodou. Nástup ihned nebo dohodou. CV zasílejte prosím na adresu: office@kmvs.cz .

2015-05-27/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M. v Olomouci přijme KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme zajímavou a různorodou práci se zaměřením na občanské, obchodní, a trestní právo. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilitu, vynikající úroveň odborných znalostí, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: ak.dite@seznam.cz

2015-05-26/01 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požaduji aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízím zajímavou a různorodou práci v rámci mé generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV ve wordu se stručnou průvodní zprávou na e-mail: advokat@akpetr.cz.

2015-05-26/02 - JUDr. Petr Dítě, MBA, LL.M., st., hledá studenta (studentku) právnické fakulty, nejlépe ze III. nebo IV. ročníku, na praxi v advokátní kanceláři v Olomouci na pozici právní praktikant (praktikantka). Požadujeme: pečlivost, znalost práce na PC, samostatnost a odpovědný přístup. Upřednostňujeme dlouhodobější spolupráci. Nastavení časových podmínek dle vzájemné dohody. Strukturované životopisy s fotografií zasílejte prosím na e-mail: honc.marek@adv-kancelar.cz

2015-05-25/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici PRÁVNÍKA/ADVOKÁTA se specializací na civilní proces. Nabízíme: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, vynikající platové ohodnocení, možnost práce i na zkrácený úvazek. Požadujeme: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, praxi v oblasti civilního procesu v advokacii nebo v justici v minimální délce 5 let, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky vč. životopisu s fotografií, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2015-05-25/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného koncipienta/koncipientku. Pracovní náplní bude nemovitostní právo, obchodní právo, korporátní agenda, atd. Požadované jsou minimálně 2 roky praxe, výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2015-05-25/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného advokáta/advokátku. Pracovní náplní bude nemovitostní právo, obchodní právo, korporátní agenda, atd. Požadované jsou minimálně 3 roky praxe (advokátní zkoušky), výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2015-05-25/04 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2015-05-25/05 - Advokátní kancelář na Vinohradech nabízí k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovanou samostatnou kancelář na adrese Čáslavská 1750/8, Praha 3. Kancelář o velikosti cca 15m2 je ve zvýšeném přízemí obytného domu, nová dřevěná podlaha, okno do klidného dvora. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2015-05-25/06 - Advokátní kancelář na Vinohradech nabízí k dlouhodobému pronájmu pracovní prostor v advokátní kanceláři na Čáslavské ulici 8, Praha 3. V kanceláři pro 3 pracovníky je jeden volný pracovní stůl s možností připojení vlastního PC na internet. Příjemné prostředí, dobré zázemí. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2015-05-25/07 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo (2 volné pozice). Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-05-22/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/04 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, člen mezinárodních asociací právních kanceláří LEGALINK, INBLF a NOMOS, poskytující právní služby ve všech oblastech práva, zaměřená především na obchodní právo, přijme advokátní koncipienty/koncipientky. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, výborný písemný projev, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost AJ. CV zasílejte na adresu: legal@akf.cz, k rukám Mgr. Miroslavy Řádkové.

2015-05-22/05 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, loajalitu, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2015-05-22/06 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, loajalitu, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2015-05-21/02 - Nabídka určená pro advokáty a mediátory, kteří nemají vlastní zasedačku či prostory pro jednání anebo preferují neutrální zázemí. Pro jednání až 6 – 8 osob nabízím moderní, plně zařízenou, reprezentativní zasedačku s administrativním zázemím se samostatným vchodem umožňujícím jednání, sepisování dohod, tisk, kopírování, scanování dokumentů a občerstvení (kafe, čaj, voda). Prostory jsou skvěle dostupné v centru Prahy (kousek od metra I. P. Pavlova, Lublaňská ulice). Vstřícné ceny. Pro více informací volejte Daniele Šenarové (603703129).

2015-05-21/03 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B. Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka". Děkujeme.

2015-05-21/04 - Advokátní kancelář SÝKORA, KANIA & PARTNEŘI (www.legalsk.cz) se sídlem v OPAVĚ a pobočkou v OSTRAVĚ hledá do svého týmu studenta/-tku PF na pozici PRÁVNÍ PRAKTIKANT/-KA. Požadujeme: pečlivost, znalost práce na PC či MAC, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím nabídku s životopisem a fotografií k rukám Mgr. Martina Sýkory (sykora@legalsk.cz) či Mgr. Jiřího Kanii (kania@legalsk.cz).

2015-05-21/05 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2015-05-20/01 - Nabízím k prodeji advokátní  talár vel. M – L, zakoupený cca před 1 rokem, levně – cenou dohodou. Kontakt: krouliren@seznam.cz nebo tel. 602 944 930.

2015-05-20/02 - AK JINDRA & Partners, se sídlem v Praze 1, hledá do svého pracovního týmu koncipienta(ku) nebo advokáta(ku) se zaměřením převážně na obchodní, občanské a pracovní právo. Požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání právnického směru – magisterské; min. 1 rok praxe v oboru; anglický jazyk slovem i písmem (ruština nebo němčina vítány); výborná znalost práce s PC  (Word, Excel, Outlook); výborné komunikační dovednosti; pracovní nasazení a pečlivost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení; stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 23 let; příjemný kolektiv; možnost profesního růstu; zajímavé pracovní kauzy; pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na latova@akssjm.cz.

2015-05-20/03 - Přijmeme k okamžitému nástupu zaměstnance na HPP do advokátní kanceláře pro přípravu podkladů, rozsáhlé zpracování dat, jednoduchá právní agenda. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe právnického založení , maximální pečlivost, spolehlivost, znalost excelu, práce s čísly a precizní vkládání dat do systému. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr. telefon: 241470588, email: info@advokat24.cz

2015-05-20/04 - Zavedená advokátní kancelář v Praze přijme do svého týmu advokátního koncipienta/ku pro generální praxi v advokacii, samostatné vedení právních případů, správa a vymáhání pohledávek, insolvenční právo. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci s perspektivou dlouhodobé spolupráce a výkon praxe ve větším týmu advokátů a koncipientů. Nástup možný ihned.tel: 241470588 a email: info@advokat24.cz

2015-05-19/01 - Advokátní kancelář Hroza & Zapletal v centru Brna přijme do svého týmu KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme zajímavou a různorodou práci se zaměřením na občanské, obchodní, finanční a trestní právo. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilitu, vynikající úroveň odborných znalostí, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu, řidičský průkaz sk. B. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: hana.rossova@seznam.cz

2015-05-19/02 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Požadujeme: vynikající znalost anglického jazyka, vítána dále znalost německého nebo ruského jazyka, skutečnou znalost platného práva a praxi zejména v oblasti obchodního a občanského práva, uvítáme širší znalosti v oboru práva nemovitostí, stavebního práva a smluvního práva anebo korporátního práva se zkušeností v oboru fúzí a akvizic. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC a SW odpovídajícího danému pracovnímu zařazení. Nabízíme: odborný růst, práci v mladém kolektivu, v různých oblastech práva, možnost využití znalosti cizích jazyků, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém, ruském a anglickém (případně německém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové na adresu: Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář, Ostrovní 30, Praha 1 - Nové Město, PSČ: 110 00, tel: 224 932 058-9, fax: 224932060, nebo na e-mail : karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-05-18/01 - Advokátní kancelář Jindra &Partners hledá vhodné kandidátky na pozici Asistentka / recepční. Popis pozice: zodpovědnost za plynulý chod recepce, vyřizování telefonických hovorů, přijímání návštěv, zpracování pošty, objednávání kurýrních služeb, administrativní a kancelářské činnosti, obchůzky na soudech, u notářů a na úřadech, celková podpora právního týmu. Požadujeme: SŠ vzdělání, reprezentativní a příjemné vystupování, dobrá znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word), pečlivý přístup, znalost anglického jazyka – mírně pokročilý, flexibilita a spolehlivost. Nabízíme: platové ohodnocení dohodou, příjemné pracovní prostředí, racionální a seriózní přístup a jednání, smysluplnou práci. Své životopisy prosím zasílejte spolu s fotografií na email: advokati@akssjm.cz.

2015-05-18/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-05-18/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-05-18/04 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá administrativního pracovníka na pozici asistentka advokáta. Požadujeme ideálně praxi v advokátní kanceláři na obdobné pozici, velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, znalost španělštiny vítána.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: nerad@moreno-vlk.eu. Podrobný popis pozice zašleme na vyžádání.

2015-05-18/05 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru, komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2015-05-17/01 - Menší advokátní kancelář v Kladně (www.akholub.cz) s generální praxí přijme advokátní koncipientku nebo advokátního koncipienta. Požadujeme znalost Aj a/nebo NJ, slovem i písmem, znalost práce na PC (MS Word, Excel, ASPI), řidičský průkaz, odborné znalosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nástup možný od 1.7.2015. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu jan.holub@akholub.cz.

2015-05-17/01 - Z rodinných důvodů (mateřská dovolená) pozastavuji výkon své advokátní praxe a kolegovi / kolegyni se sídlem v Praze přenechám část své klientely výměnou za možnost občasného využívání administrativního zázemí kanceláře. Pro více informací mě, prosím, kontaktuje na adrese: vesela.lucie@post.cz.

2015-05-15/01 - Advokátní kancelář Hrudka & partneři, se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta(ku). Požadujeme vysokou úroveň znalosti práva, znalost AJ, flexibilitu, příjemné vystupování. Nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete CV v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu bartalova@akhrudka.cz.

2015-05-15/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/05 - Advokátní kancelář Paděra příjme advokátního koncipienta/koncipientku pro pobočku v Pardubicích. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu vanhova@akpadera.cz

2015-05-15/06 - 4-5 year Student - An international law firm in search for a 4-5 year student. If you are fluent in Czech and English, have a good PC skills, and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV with photo in Czech and English to tereza.jakubikova@wilsonscee.com. Start date: depending on a mutual agreement. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha 1, tel: 277 779 216.

2015-05-15/07 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské, trestní a zejména pak veřejné zakázky vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@njp.cz.

2015-05-14/01 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. v centru Prahy hledá z důvodu rozšiřování svého kolektivu *RECEPČNÍ – JUNIOR ASISTENTKU* (Recepčního/Junior Asistenta). Požadujeme: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, samostatnost, zodpovědnost, SŠ/VOŠ, zkušenosti a praxi v administrativě (práce v advokátní kanceláři výhodou), znalost práce s PC, psaní všemi deseti.  Náplň práce: zajištění chodu recepce a provozu kanceláře, podpora office managerky, příjem telefonních hovorů a návštěv, komunikace s dodavateli/objednávky, archivace dokumentů a práce s nimi, aj. Nabízíme: Příjemné zázemí úspěšné a perspektivní advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, mzdu odpovídající zkušenostem. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na petra.fischerova@ak-vych.cz  Do předmětu, prosím, uveďte „Recepční/Junior Asistent“.

2015-05-14/02 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA do brněnské nebo pražské kanceláře. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 5. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-05-13/01 - Advokátní kancelář JUDr. Jany Kudrnové, Ph.D. se sídlem v Ostravě se zaměřením na generální praxi, přijme advokátní /ho koncipienta/ku. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, zpracování EPR, podání na obch. rejstřík, katastr nemovitostí, praktický proces likvidace, insolvence, rodinné právo, orientace v NOZ a ZOK. CV, s motivačním dopisem a detailním popisem dosavadní praxe a zkušeností, posílejte na el. adresu: sekretariat@kudrnova.cz.

2015-05-12/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-05-12/02 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízeme práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme kvalitní studijní výsledky, vysoké pracovní nasazení, znalost rekodifikace soukromého práva (NOZ, ZOK,…),předchozí praxe (při studiu v advokátní kanceláři nebo již jako koncipient/ka) a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni velkou výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi a orientační studijní průměr zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-05-11/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: výborná znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat, smysl pro humor. Nabízíme: možnost uplatnění napříč oblastmi práva, zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, a ohodnocení dle schopností. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2015-05-11/02 - STUDENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: dokončený alespoň 3. ročník právnické fakulty, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, možnost uplatnění po dokončení studia. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2015-05-11/03 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře v centru Prahy na adrese Opatovická 4, Praha 1, cca 100 m od Národního divadla. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontaktní spojení: JUDr. Jindřich Vališ, tel. 606618024, 224934520, e-mail: jvalis@atlas.cz.

2015-05-11/04 - Weinhold Legal v.o.s., advokátní kancelář se sídlem Praha 1, Na Florenci 15, přijme do svého týmu STUDENTY – třetích a vyšších ročníků a KONCIPIENTY (čerstvé absolventy). Nástup ihned. Požadujeme zájem o obchodní právo a velmi dobrou znalost angličtiny. Současná znalost němčiny je výhodou. Nabízíme účast na nejzajímavějších případech z oblasti obchodního práva v Praze, interní školící program v oblasti práva, moderní kanceláře v novém projektu Florentinum na Praze 1 a další benefity. Životopisy prosím zasílejte na katerina.subrtova@weinholdlegal.com

2015-05-11/05 - Advokátní kancelář v Mariánských Lázních, JUDr. Pavel Záliš, hledá advokátního koncipienta, popř. studenta 5 ročníku právnické fakulty. Požadavky: dobrá úroveň odborných znalostí, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup, pracovní nasazení, schopnost samostatného uvažování, práce s PC. Nabízíme: možnost získání advokátní praxe v různých oblastech práva a přehled v oboru, samostatné vedení jednotlivých právních případů, týmová spolupráce, příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: ak.zalis@seznam.cz.

2015-05-08/01 - KROUPAHELÁN HUB pro začínající advokáty a danové poradce. Pro rozjezd vlastní praxe a případnou spolupráci nabízíme pracovní místa nebo celou vybavenou místnost v inspirativní kanceláři v centru Brna na Jakubské 1. Krásné nové prostory, možnost využívat jednací místnost, knihovnu, SW, sekretariát. Více informací poskytne Jiří Helán (helan@kroupahelan.cz, 775298185).

2015-05-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího (alespoň 4.) ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-05-06/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, jež poskytuje právní služby v oblasti českého i mezinárodního práva, nabízí uplatnění pro advokátního koncipienta/koncipientku s praxí alespoň 1 rok. Požadujeme zodpovědnost a vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost německého jazyka, další cizí jazyk (zejména ruský nebo anglický) výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup a ochotu podílet se na dalším rozvoji naší kanceláře. Strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce zašlete spolu s Vaší nabídkou na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-05-06/03 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2015-05-06/04 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2015-05-05/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-05-05/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-05-05/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup dle dohody v průběhu května nebo června 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2015-05-04/01 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k řešení problémů a schopnost formulovat. Podmínkou je znalost německého a/nebo anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. Nabízíme zajímavou, pestrou a kvalifikovanou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobější spolupráce a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu hejzlar@kodaplegal.cz.

2015-05-04/02 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici PRÁVNÍKA/ADVOKÁTA se specializací na civilní proces. Nabízíme: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, vynikající platové ohodnocení, možnost práce i na zkrácený úvazek. Požadujeme: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, praxi v oblasti civilního procesu v advokacii nebo v justici v minimální délce 5 let, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky vč. životopisu s fotografií, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2015-05-04/03 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič). Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka". Děkujeme.

2015-05-03/01 - KROUPAHELÁN HUB pro začínající advokáty a danové poradce. Pro rozjezd vlastní praxe a případnou spolupráci nabízíme pracovní místa ve sdílené inspirativní kanceláři v centru Brna na Jakubské 1. Krásné nové prostory, možnost využívat jednací místnost, knihovnu, SW, sekretariát. Více informací poskytne Jiří Helán (helan@kroupahelan.cz, 775298185).

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz