Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-09-23/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-09-23/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2016-09-23/03 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme:velmi dobrou znalost českého jazyka, znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-09-23/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-09-23/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-23/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-23/07 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – univerzální právní praxe.“ Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi mezi sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-23/08 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu, zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici Advokát/ka – univerzální právní praxe pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-23/09 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého pětičlenného týmu advokátního koncipienta/tku nebo právníka/čku. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, výbornou úroveň mluveného a písemného projevu v českém jazyce. Nepožadujeme přesčasovou práci. Kancelář se zaměřuje na obhajobu pachatelů trestných činů a přestupků v dopravě, na náhradu újmy z dopravních nehod, z pracovních úrazů a onemocnění nemocí z povolání. Klienty zastupujeme a právní rady podáváme i v dalších oblastech práva. Projev zájmu o práci v naší kanceláři lze vyjádřit zasláním životopisu na e-mail binovec@binovec.cz.

2016-09-23/10 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kanceláře v Praze a i v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-09-22/01 - Z/C/H Legal v.o.s. (www.zchlegal.cz) je renomovaná advokátní kancelář, která působí na trhu již od roku 2005. Poskytujeme komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v České republice, a to v českém, německém a anglickém jazyce. Z/C/H Legal je členem elitní zahraniční aliance nezávislých advokátních kanceláří TAGLaw. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA. Nabízíme: pestrou práci v profesionální advokátní kanceláři - moderní pracovní zázemí v centru Prahy - zajímavé finanční ohodnocení - firemní kurzy anglického jazyka - pět týdnů dovolené po splnění interních podmínek - příspěvek na stravování a sportovní aktivity - účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře. Požadujeme: právnické myšlení a chuť k neustálému sebevzdělávání - dobrou znalost německého a/nebo anglického jazyka - schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce - spolehlivost, flexibilitu a profesionální vystupování. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a německém, příp. anglickém jazyce k rukám Mgr. Jany Hladké Zilvarové na jana.hladka@zchlegal.cz.

2016-09-21/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme do svého pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci v různých oblastech práva pro českou i zahraniční klientelu, odborné vedení a možnost rychlého profesního růstu. Předchozí praxe není podmínkou. V případě zájmu zašlete váš životopis na office@rvak.cz.

2016-09-21/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-20/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-09-19/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme:  výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz

2016-09-19/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-09-16/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-16/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-16/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-16/04 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Jan Vrána se sídlem Janovského 236/35 170 00 Praha 7 - Holešovice, hledá kolegu na pozici "Právní praktikant/ka". Pracovní náplň - příprava podkladů - zpracování právních rešerší - vyhledávání judikatury - příprava podkladů pro převody nemovitostí - komunikace se soudy a jinými orgány. Požadujeme - schopnost samostatné práce na svěřeném případu - student alespoň 3. ročníku právnické fakulty - práci minimálně 3x 8 hodin týdně - ochota učit se novým věcem. Nabízíme: - získání zkušeností pro další profesionální rozvoj ( jsme kancelář, která se zabývá jak civilním tak i trestním právem) - v případě oboustranné spokojenosti možnost dalšího uplatnění v advokátní kanceláři na pozici advokátního koncipienta. V případě Vašeho zájmu zašlete své CV na vrana.j@akvrana.cz.

2016-09-16/05 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-16/06 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – obchodní a občanské právo.“ Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi mezi sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-16/07 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře JELÍNEK & Partneři s.r.o. v Pardubickém regionu, zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici Advokát/ka – občanské právo pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

2016-09-14/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-09-14/02 - Advokátní kancelář JUDr. Jitky Němcové se sídlem v Praze 9 zaměřená na všeobecnou praxi přijme studenta/studentku  3.-5. ročníku právnické fakulty, případně čerstvého absolventa na zkrácený úvazek v rozsahu 2-3 pracovních dní v týdnu s možností přizpůsobení rozložení pracovní doby potřebám obou stran. Nabízíme práci v malém týmu s jasnou komunikací a možností získání zkušeností v širokém spektru obchodního a občanského práva, přátelské prostředí. Nezbytná je spolehlivost, pečlivost, profesionální vystupování a schopnost samostatné práce. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Předchozí praxe není nutná, znalost angličtiny/němčiny výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na mail advokat@jitkanemcova.cz.

2016-09-13/01 - Advokát se zaměřením na dopravní právo nabízí podnájem kanceláře kolegovi nebo kolegyni. Kanceláře mají 120m2 a nachází se na Praze 2 v Rubešově ulici. Každý advokát by měl vlastní kancelář cca 24m2, společný by byl sekretariát, zasedačka, recepce, kuchyňka a WC. Prostory jsou zařízeny a lze se dohodnout na odkupu zařízení kanceláře kolegyně, jenž odchází. Zájemci pište prosím nejdříve na email: m.laipoldova@advokat-laipold.cz  a následně domluvíme další postup. Budoucí spolupráce je možná.

2016-09-13/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-09-13/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-09-13/04 - Hledáme na místa advokátních koncipientů studenty, kteří opravdu chtějí být advokáty. Co to znamená?Hledáme ty, kteří právo milují a není pro ně jen jedním ze způsobů získání vysokoškolského titul. Hledáme ty, kteří jsou schopni samostatně se rozhodovat. Hledáme ty, kteří se chtějí naučit advokacii v celku tzn. nejen právo, ale i jednání s klienty, vedení kanceláře, rozvíjení image, budování vztahů, prostě vše, co jednou budou potřebovat, až se stanou samostatnými advokáty. Hledáme ty, kteří se nebojí neortodoxních nápadů a cest. Hledáme ty, kteří nechtějí být jen „kancelářskou myší“, ale naopak „kouzelníky práva“ Hledáme ty, kteří právě hledají své místo a kudy se dát! Pokud máte zájem, své životopisy zašlete na jan.fulin@gmail.com

2016-09-13/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze přijme do týmu absolventa/-ku PF na pozici advokátního koncipienta/-ky. Podmínkou je vynikající písemný i ústní projev v českém jazyce a zájem o dlouhodobou práci v advokátní kanceláři odpovídající našemu profilu. Náplní práce budou zpočátku jednodušší úkony v oblasti generální praxe, přičemž předpokládáme rychlý rozvoj, a to zejména dle schopností kandidáta/-ky. Případní zájemci, prosím, zasílejte své CV na email vvokal@seznam.cz

2016-09-13/06 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá do svého týmu kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme: minimálně 1 rok koncipientské praxe, dobrou znalost AJ, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce, časovou flexibilitu. Nabízíme: práci v mladém kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, perspektivu odborného růstu. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu hr@chilli-pepper.eu, kontaktní osoba: Karolína Ottomanská, tel.: 251 566 005.

2016-09-12/01 - Společná advokátní kancelář v Praze 2 přijme advokátního koncipienta. Nabízíme zajímavou a různorodou práci (generální praxe). Nástup nejlépe od října 2016, případně ihned. Požadujeme velmi dobrou úroveň odborných i obecných znalostí, aktivní a flexibilní pracovní nasazení, znalost práce na PC vč. právních programů, řidičské  oprávnění B. Pokud Vás tato nabídka zaujala, Váš životopis spolu s krátkým motivačním dopisem zašlete prosím na: magdalena.kubatova@akrasin.cz

2016-09-12/02 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU, se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. Pozice je vhodná pro studenty právnické fakulty. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-09-12/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-09-12/04 - Mladá a dynamická advokátní kancelář se sídlem v Praze 2 na Vinohradech hledá do svého týmu asistentku/recepční na zkrácený úvazek. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí mladého kolektivu a různé pracovní benefity. Nástup možný dle dohody, případně ihned. Své nabídky včetně stručného motivačního dopisu, strukturovaného životopisu a fotografie prosím zasílejte na e-mail: office@pslegal.cz. Požadujeme výbornou znalost angličtiny a softwaru MS Office, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Řidičský průkaz skupiny B a předchozí pracovní zkušenosti v advokátní kanceláři nebo v justici jsou výhodou.

2016-09-09/01 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu asistenta/asistentku. Požadujeme výbornou znalost němčiny a dobrou znalost angličtiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí, pracovní poměr - částečný úvazek (3 dny v týdnu, případně odpolední sekretariát). Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 221 803 350.

2016-09-09/02 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu advokátního koncipienta / koncipientku nebo advokáta / advokátku. Požadujeme solidní znalost platného práva, výbornou znalost němčiny, dobrou znalost angličtiny na vysoké úrovni písemné i ústní komunikace, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí kanceláře s mezinárodní klientelou, zaměřené především na hospodářské oblasti práva – malý tým, jasná komunikace, pečlivá interní kontrola, péče o odborný růst a samostatná práce. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 221 803 350.

2016-09-09/03 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabídka se nevztahuje na pobočku v Praze. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování, řidičské oprávnění samozřejmostí. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz. Těšíme se na budoucí spolupráci.

2016-09-09/04 - Advokátní kancelář DELTA legal se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Zaměřujeme se na obchodní a korporátní právo, právo financí a bankovnictví, právo nemovitostí, duševního vlastnictví, správního práva, insolvenčního práva a řešení sporů. Hledáme sympatického kolegu s týmovým duchem, který má zájem se učit novým věcem, je pečlivý, pracovitý, samostatný, má znalost anglického jazyka (německý a slovenský jazyk výhodou). V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: jiri.absolon@deltalegal.cz.

2016-09-09/05 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o. (www.bernadet.cz), specialista na právní služby v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, vypisuje výběrové řízení na pozice: "PRÁVNÍ ASISTENT/KA - PARALEGAL". Ideální kandidát či kandidátka je student minimálně 2. ročníku právnické fakulty, je autonomní, zodpovědný a spolehlivý, a ovládá (kromě komplexní práce s PC) minimálně výborně ASPI. Znalost anglického jazyka podmínkou (znalost francouzského či německého jazyka výhodou). Předchozí pracovní zkušenost v advokátní kanceláři není nutná. Nabízíme: spolupráci přímo s partnerem kanceláře na konkrétních klientských kauzách; spolupráci formou home office s možností volby místa výkonu práce a možností individuálního rozložení sjednané pracovní doby dle potřeby studenta, po předchozí dohodě, včetně možnosti práce o víkendech. Životopis a stručný motivační dopis zasílejte e-mailem na: rehorek@bernadet.cz a rovněž v kopii na cabinet@bernadet.cz. Předpoklad zahájení spolupráce - ihned.

2016-09-09/06 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá koncipienta/ku. Kancelář provozuje generální praxi a specializaci na náhradu újmy na zdraví, na obhajobu obviněných především z trestných činů souvisejících s dopravou, na obhajobu obviněných z přestupků v dopravě. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2016-09-09/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-09/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-08/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu.  Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz.  V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2016-09-08/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.   

2016-09-08/03 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu právního asistenta/asistentku. Požadujeme: student právnické fakulty, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu , plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz

2016-09-08/04 - Advokátní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s. r. o. se sídlem v Praze 5 hledá pro svoji kancelář kandidáta/ kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, spolehlivost a flexibilitu, výhodou znalost anglického a případně dalšího světového jazyka. Pozice je vhodná pro absolventa. Nabízíme práci v mladém pracovním kolektivu, možnost zapojit se do chodu rozvíjející advokátní kanceláře a příjemné pracovní prostředí. Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu info@langmeier.cz. Těšíme se na spolupráci.

2016-09-08/05 - Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům zejména v oblasti mediálního a obchodního práva, možnost dlouhodobé spolupráce, perspektivu odborného růstu, zpětnou vazbu a odpovídající platové ohodnocení. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, znalost práce na PC, flexibilitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@melkuskejla.cz. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient“.

2016-09-08/06 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-08/07 - Advokátní kancelář Láník a partneři, se sídlem v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici na Praha 1, přijme advokátního koncipienta/ku. Nabízíme samostatnou práci a generální praxi. Výborná znalost angličtiny podmínkou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vaše nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na adresu info@aklanik.cz.

2016-09-08/08 - Advokátní kancelář Mgr. et Mgr. Milana Svobody se sídlem v Děčíně hledá šikovného absolventa/ku právnické fakulty v oboru právo na pozici advokátního koncipienta/ky. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení a zajímavou pracovní náplň zejména v oblasti insolvenčního a energetického práva. Předchozí praxe výhodou. Životopisy zasílejte na sekretariat@ak-sk.cz

2016-09-07/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na korporátní a občanské právo přijme koncipienta/právníka pro kancelář se sídlem v Ostravě. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu: ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o., Sadová 1585/7, Ostrava-  Moravská Ostrava, svatosova@aksvatos.cz.

2016-09-07/02 - Advokátní kancelář IUDICATA s.r.o. sídlící v centru Brna hledá advokáta/advokátku. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@iudicata.cz.

2016-09-06/01 - Advokátní kancelář Harmečko Klimeš Legal se sídlem v centru OSTRAVY hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: harmecko@hklegal.cz.

2016-09-06/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Brně hledá studenta – studentku vyššího ročníku právnické fakulty na pozici právního praktikanta. Požadujeme zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. Pracovní doba dle dohody, minimálně 2x týdně 8 hodin. Nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu:  aklk@ace.cz .  

2016-09-06/03 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici právní student/ka studenty 2., 3. nebo 4. ročníku PF. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: studium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-09-06/04 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokát / advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ. NABÍZÍME: zajímavou práci v přátelském a příjemném pracovním prostředí, perspektivu odborného růstu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost zahraničních stáží/praxe přímo u klientů. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, absolutorium právnické fakulty univerzity v zahraničí výhodou, výbornou znalost AJ slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE ideálně v oblastech všeobecného korporačního práva, fúzí a akvizicí, soutěžního práva a práva duševního vlastnictví; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-09-05/01 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jednu nezařízenou, případně i dle dohody částečně zařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Vzájemná spolupráce možná. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2016-09-05/02 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokát/ka – občanské právo a obchodní právo“ pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/03 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – občanské právo“. Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi meze sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnáním příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, čí královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/04 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokátní koncipient/ka – obchodní právo“. Uvítáme osobnost se smýšlením proklientským a schopným bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi meze sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa. Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva, oproti tomu požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka, neboť  specialisty na cizí jazyky v právnické oblasti už v našem týmu máme. Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailovou adresu: advokati@advokatijelinek.cz.

2016-09-05/05 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-09-02/01 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, přijme PRÁVNÍHO ASISTENTA/PRÁVNÍ ASISTENTKU z řad studentů 4. a 5. ročníku Právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost AJ, reprezentativní vystupování a flexibilitu. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou na tel. čísle 724 558 500 nebo e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz.

2016-09-02/02 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-09-02/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ADVOKÁTNÍ  KONCIPENT/KA. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, znalost Aj. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@sda-legal.cz.

2016-09-02/04 - Advokátní kancelář Mgr. Tomáše Zlesáka se sídlem v centru Prahy hledá vhodného kandidáta na pozici advokátního koncipienta/advokátní koncipientky. Požadujeme odborné znalosti, zejména občanské a obchodní právo, samostatnost při řešení zadání, spolehlivost a pečlivost. Je vítána alespoň minimální předchozí praxe. Nabízíme pestrou práci na různorodých zadáních. V případě zájmu posílejte životopis popř. motivační dopis na e-mailovou adresu zlesak@akzlesak.cz.

2016-09-02/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-02/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-09-02/07 - Doucha Šikola advokáti s.r.o. hledá do svého týmu studenta/studentku vyšších ročníků na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme zájem o právo a schopnost přizpůsobit se potřebám klienta a advokátní kanceláře. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a práci především v oblasti obchodněprávních transakcí, korporátního a energetického práva. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, proč byste chtěli s námi spolupracovat, na emailovou adresu: kancelar@dsadvokati.cz.

2016-09-02/08 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2016-09-02/09 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kanceláře v Praze a i v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-09-02/10 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-09-01/01 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa (absolventku) právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta. Požadována dobrá znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Motivační dopis nevyžadujeme. Přihlášky zasílejte na adresu office@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-09-01/02 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Kontinuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu, a to jak z řad studentů vyšších ročníků, absolventů, advokátních koncipientů a advokátů. Požadujeme skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení. Dále očekáváme vynikající znalost AJ (znalost jiných jazyků je výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost a schopnost práce v týmu. Pro bližší informace se obracejte na e-mail kariera@bbh.cz

2016-09-01/03 - Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu nového energického a nadaného kolegu/kolegyni na pozici právního asistenta z řad studentů vyšších ročníků (min. 3.), který(á) má chuť se stát součástí dynamického prostředí advokátní kanceláře. Nabízíme: zajímavou práci zaměřenou zejména na oblast práva obchodního, občanského, správního a práva nemovitostí (právní analýzy a rešerše, podpora advokátů, příprava jednodušších právních podání, komunikace s úřady, pochůzky); dobrou budoucí perspektivu  - možnost prodloužení spolupráce po ukončení studia; přátelské pracovní prostředí; možnost dalšího profesního růstu a seberealizace; nadstandardní finanční ohodnocení (100–120 Kč/hod). Požadujeme: dobrou znalost práva odpovídající studovanému ročníku; časovou flexibilitu; ochotu a možnost pracovat 2-3 dny v týdnu; spolehlivost a schopnost samostatné práce; kolegialitu; proaktivní a pozitivní přístup k práci, znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem; dobrou znalost práce na PC a právních programů (ASPI, Beck apod.), smysl pro humor. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu kariera@scholzmaly.cz a jako předmět prosím uveďte slovo „STUDENT“. Všem uchazečům předem děkujeme za projevený zájem.

2016-09-01/04 - Advokátní kancelář v Praze 2 nabízí samostatné advokátce či samostatnému advokátu k pronajmutí zařízenou kancelář včetně souvisejících kancelářských služeb s možností vzájemné spolupráce při provozování advokátní praxe, služeb notáře a soudního znalce. Bližší informace na tel. 224261275 a 224261272, e-mail vostrejs@spoladvok.cz

2016-09-01/05 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. Dále je vhodná znalost alespoň anglického jazyka. V případě zájmu prosím zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu: mgr.milan.vankat@gmail.com. Předem děkujeme.

2016-09-01/06 - Menší advokátní kancelář JUDr.Petra Stokláska, Pod stadiony 2719/19, Praha 5, se zavedenou tuzemskou i zahraniční klientelou, hledá uchazeče na pozici advokát. Nabízíme adekvátní odměnu, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, praxi v nejrůznějších oborech práva, perspektivu odborného růstu. Požadujeme: dobrou znalost AJ,  schopnost samostatného uvažování i týmové práce, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu, aktivní přístup k řešení problémů, znalost práce na PC, praxe min. 1 rok. Nástup od 1.12.2016. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem mohou uchazeči zasílat na emailovou adresu petr.stoklasek@kauza.cz.

2016-08-31/01 - Advokátní kancelář se zahraniční působností přijme studenta/ku 3.-4. nebo 5. ročníku. Pracovní náplň je rovnoměrně rozdělena mezi odbornou právní a administrativní podporu. Konkrétně tak můžete očekávat úkoly spočívající v dohledávání judikatury, legislativy, publikací apod., jakož i administrativní úkoly (související se zajištěním chodu kanceláře, pochůzky apod.). Požadujeme: dobrou znalost práce na PC - aplikace MS Office, AJ na pokročilé úrovni, odpovědný, aktivní a systematický přístup k zadávaným úkolům, schopnost samostatné i týmové práce, preciznost, loajalitu, vstřícné a příjemné vystupování a flexibilitu. Nástup dle dohody. Životopisy prosím zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2016-08-31/02 - Advokátní kancelář Martínková, Popek, Vídenský a spol., se sídlem Sokolská třída 966/22, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava hledá zájemce o pozici advokátního (ní) koncipienta (ku). Uchazeč (ka) musí splňovat podmínky pro zápis do seznamu advokátních koncipientů vedeného Českou advokátní komorou dle ustanovení § 37 zák. č. 85/1996 Sb. o advokacii v platném znění. Dále požadujeme znalost práce s PC, znalost anglického jazyka a řidičský průkaz skupiny B, jakož i praktickou znalost řízení motorových vozidel. Požadujeme rovněž schopnost týmové práce, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Zájemci nechť prosím zasílají své nabídky, včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, na e-mailovou adresu ladislav.popek@akostrava.cz .

2016-08-31/03 - Advokátní kancelář JUDr. Jolany Bartošové, se sídlem Husinecká 808/5, Praha 3, přijme do svého týmu studenty/studentky Právnické fakulty (2. až 4. ročník) na výpomoc s obsluhou klientského prostoru a různorodou administrativní činností. Požadujeme pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, časovou flexibilitu; znalost anglického jazyka výhodou. Strukturované životopisy zasílejte prosím na info@ak-bartosova.cz

2016-08-31/04 - Staňte se součástí našeho týmu a získejte generální praxi ve všech oblastech práva! Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) se sídlem v samém centru Prahy hledá vhodné kandidáty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadujeme: ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, vynikající úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, uživatelskou znalost práce na PC, loajalitu a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře, koncipientská praxe výhodou. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, aktivní využití anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-08-31/05 - Advokátní kancelář Vladyka & Kubica hledá právníky na pozici advokátní koncipient/ka. Preferujeme vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, jazykové znalosti, schopnost týmové práce a loajalitu. Nabízíme práci v mladém kolektivu, osobní profesní růst a motivující výdělek. Svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu office@akvladyka.cz

2016-08-31/06 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2016-08-29/01 - KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU hledá česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, vynikající možnost odborného rozvoje a profesního růstu, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Mzda 25 000 – 30 000 Kč/měs. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-08-29/02 - ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU pro dlouhodobou spolupráci přijme česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme Nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-08-29/03 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o obchodní, civilní právo, nástup ihned.Pozice je vhodná zejména pro čerstvé absolventy právnické fakulty (plnění posledních studijních povinností v září 2016 není překážkou) nebo koncipienty s maximálně roční praxí.Od uchazeče o zaměstnání očekáváme zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, dobré komunikační dovednosti a právní myšlení. Výhodou může být předchozí praxe v advokátní kanceláři, znalost cizích jazyků.Uchazeči nabízíme práci ve stabilním týmu složeném ze 4 advokátů, 3 koncipientů a uplatnění v širokém spektru právních odvětví – zejména právu obchodním, občanském a trestním, ale i právu pracovním nebo správním.Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2016-08-29/04 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 2 s generálním zaměřením přijímá absolventy právnických fakult na pozici koncipienta/ky. Požadujeme pečlivost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem, znalost práce s PC a řidičský průkaz. Nabízíme možnost získání praxe a zkušeností ve všech oblastech práva v příjemném pracovním prostředí. Životopis i s motivačním dopisem a fotografií prosím zasílejte na office@akdf.cz.

2016-08-29/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-29/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-08-27/01 - Advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři, sídlící v centru Ostravy, příjme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 724328367, případně prostřednictvím e-mailu ak.kovarcikova@ova.comp.cz. V případě zájmu zašlete stručný strukturovaný životopis na adresu ak.kovarcikova@ova.comp.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-27/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-27/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-27/04 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokáta/advokátku s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými i zahraničními klienty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu info@akprp.cz

2016-08-27/05 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2016-08-27/06 - Mgr. Šárka Korencová hledá kolegu/kolegyni do podnájmu. Nabízím možnost podnájmu samostatné kanceláře se společným zázemím na Praze 1 u Staroměstského náměstí o rozloze cca 20 m2. Součástí ceny nájmu je možnost užívání jednací místnosti, internetu, možnosti částečného sdílení asistentky. Možnost umístění sídla je samozřemostí. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-08-27/07 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-08-25/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Ostravy přijme ihned advokátního koncipienta/koncipientku. Životopis zašlete na email: novacek@post.cz. Bližší informace případně na tel. kontaktu: 736 241 864 nebo 603 948 283.

2016-08-24/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici vedoucího ADVOKÁTA se specializací na hromadnou správu a vymáhání pohledávek. NABÍZÍME: vynikající platové ohodnocení, perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, zaměstnanecké benefity (zvýhodněný vstup do fitness, jóga na pracovišti), podpora dalšího vzdělávání advokátů, firemní teambuildingové aktivity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice, velmi dobré manažerské schopnostmi, zkušenosti s vedením týmu 10 – 15 lidí, schopnost motivovat podřízené, základní personalistika a plánování kapacit týmu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, min. 5 letou praxi v oblasti vymáhání a správy pohledávek (nejlépe na více stupních, tj. jako student, koncipient a advokát), vysokou znalost OZ, OSŘ, zák. o zvláštních řízeních soudních, insolvenčního práva, exekučního práva/výkon rozhodnutí (vč. zahraničních), dědického řízení, rozhodčího řízení (vč. problematiky neplatnosti rozhodčích doložek), dražeb nemovitostí, problematiky sepisu NZ, zakládání společností, likvidace společností, spotřebitelského práva (současného i ve znění nyní již zrušeného OZ) vč. zák. o spotřebitelských úvěrech, nařízení o drobných nárocích, vymáhání nároků za zpoždění v přepravě, a další související evropské legislativy; vysokou orientaci v problematice advokátního a exekutorského tarifu, vysokou znalost problematiky zejména hromadného soudního i mimosoudního vymáhání pohledávek, znalost problematiky bankovních, pojišťovacích, aj. (zejm. hromadných) produktů výhodou, vysokou uživatelskou znalost databázových systémů; insolvenčních apod. agentů, problematiky datových schránek, strukturovaného reportingu, el. podpisu a el. formulářů (vč. evropských), znalost práce se šablonami vč. jejich vytváření a provázanosti se systémem, analytické myšlení a v základech technické myšlení, samostatnost a schopnost samostatně rozhodovat, pečlivost a vysokou efektivitu, odpovědnost za výsledek, vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci, orientaci v oblasti finančního managementu a procesního řízení projektu, schopnost osvojit si veškeré procesy a v případě potřeby nutná schopnost se aktivně zapojit do nastavených procesů na jakékoliv úrovni, nastavování samotných procesů a metodiky pro jednotlivé pozice týmu vč. zpětné kontrolyAJ, NJ či jiné jazyky výhodou, řidičský průkaz sk. B; nástup CO NEJDŘÍVE. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-08-24/02 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nové kolegy, a to konkrétně pro pozice: ADVOKÁT/KA a dále ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu, praxe vítána. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-08-24/03 - Advokátní kancelář v historickém centru Prahy nabízí k podnájmu kancelář pro advokáta. Možnost využití administrativního zázemí a jednací místnosti. Prosím kontaktujte JUDr. Jana Onheisera – onheiser@om-ak.cz, případně tel. 603 440 581.

2016-08-24/04 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-08-24/05 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-08-23/01 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a se zaměřením na úspěšné složení advokátních zkoušek a příjemné pracovní prostředí. Nabídky posílejte na adresu stankova@jchd.cz, tel. 577018224

2016-08-22/01 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Zároveň nabízíme možnost oboustranné spolupráce, či sdílených kanceláří.  Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-08-22/02 - Prodám advokátní talár – nový, vel. 2/40-42 Blažek a.s., levně (cena dohodou) na tel. 602 944 930, e-mail: krouliren@seznam. cz, AK Kroulíková.  Pouze k vyzvednutí  v sídle advokátky v Praze osobně.

2016-08-22/03 - Advokátní kancelář Odrobina & Co. se sídlem v centru Prahy příjme studenta/studentku 4.-5.ročníku. Požadujeme: dobrou znalost práce na PC, pracovní nasazení se schopností samostatného uvažování, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení., práce alespoň 3 dny v týdnu. Náplň práce: podpora advokátů, administrativní podpora kanceláře, jednání s úřady a se soudy, pochůzky. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv. V případě zájmu posílejte své CV na emailovou adresu: strouhalova@akom.cz

2016-08-22/04 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU a STUDENTA/KU PRÁVNICKÉ FAKULTY se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email: sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-08-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-19/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-08-19/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-19/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-18/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-18/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-18/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-17/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-08-17/02 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 u Vršovického náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Ideální pro začínající kolegy. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz

2016-08-17/03 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme širokou pracovní náplň zahrnující komunikaci s klienty, orgány státní správy, přípravu smluvních dokumentů, právní rešerše, zakládání nových společností, zpracování podání pro soudy a jiné úřady, vč. administrativní činnosti spojené s chodem kanceláře. Přímá komunikace s nadřízenými advokáty. Pozice je sdílená s dalším studentem/studentkou (střídání) a zahrnuje činnost 2 až 3 dny v týdnu. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2016-08-16/01 - Hanzlík & Partneři, advokátní kancelář se sídlem na Praze 4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme: zajímavé pracovní zkušenosti se zaměřením na korporátní klientelu. Příjemné a moderní pracovní zázemí. Podpora pracovního a osobnostního růstu.  Odpovídající finanční ohodnocení. Respekt k právu. Požadujeme: velmi dobrou orientaci v oblasti soukromého práva. Velmi dobrou znalost anglického jazyka. Vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: sekretariat@1923.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-15/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-15/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-08-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult. Požadujeme zodpovědný a systematický přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: vlastimil.matula@ak-nbn.cz

2016-08-12/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-12/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/04 - Advokátní kancelář Mgr. Dominiky Kovaříkové sídlící v centru Olomouce přijme uchazeče na pozici advokátního konicipienta/koncipientky. Kancelář se zabývá širokou paletou případů od práva občanského přes rodinné, trestní až po správní právo. Pozice je vhodná i pro absolventy, praxe v advokacii či justici vítána. Zájemci mohou zasílat své CV se stručným motivačním dopisem na adresu kovarikova@akkovarikova.cz

2016-08-12/05 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-08-12/06 - Mladí advokáti nabízí k pronájmu samostatnou, uzamykatelnou kancelář o velikosti 15m2 v centru Prahy, na Karlově náměstí 7. Kancelář byla nově zrekonstruována a je vybavena moderním kancelářským nábytkem. Spolu s kanceláří je k využití konferenční místnost pro 10 lidí, velká terasa, kuchyňka a sociální zařízení. Nájem včetně záloh na služby činí 11.000,- Kč. V případě zájmu a dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 774 123 732 nebo na e-mail: office@kohlova.com

2016-08-12/07 - Šachta & Špaček, advokátní kancelář se sídlem na Praze 5, hledá do svého týmu kolegyni/ kolegu na pozici „ ASISTENTKY (TA)/ RECEPČNÍ“. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a základní znalost anglického jazyka. Praxe na obdobné pozici výhodou. Vaším úkolem bude zajištění plynulého chodu recepce (objednávky a doplnění kancelářských potřeb, hygienických potřeb), přímý kontakt s klienty, přijímání návštěv, příprava občerstvení, organizace schůzek v zasedacích místnostech, vyřizování pošty, kurýrní služby a telefonátů, různorodá administrativní práce, komunikace s IT správcem a technickým správcem, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech a soudech. Nabízíme příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, zajímavou práci v mladém kolektivu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, motivační pololetní prémie, pracoviště na metru B stanice Anděl.V případě zájmu zasílejte své životopisy na smelikova@saspa.cz.

2016-08-11/01 - Holub & David, advokátní kancelář s.r.o. se sídlem v  centru Prahy hledá do svého týmu advokátní koncipienty. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, aktivní znalost AJ, znalost italského nebo německého jazyka vítána, samostatnost, odpovídající odborné znalosti, výborné vyjadřovací schopnosti, zájem o právo a snahu o odborný růst. Nabízíme perspektivu dlouhodobé spolupráce, práci na zajímavých kauzách pro lokální a zahraniční klientelu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu na email: martin.holub@hdlegal.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-10/01 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty/koncipientky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-08-10/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: češtinu a angličtinu, slovenština výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-08-09/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-05/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-05/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-04/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-04/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-08-04/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz

2016-08-03/01 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme alespoň roční praxi v advokátní kanceláři,dobrou orientaci v platných právních předpisech, zkušenosti při vypracování smluv a dalších právních listin a podání a při zastupování před soudy Aktivní znalost anglického jazyka, popř. německého jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2016-08-03/02 - Pro advokátní kancelář v Praze 5 hledáme ADVOKÁNÍHO KONCIPIETA/KONCIPIENTKU.  Nabízíme: generální právní praxi, práci v týmu zkušených advokátů, motivující finanční ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost cizího jazyka výhodou.V případě zájmu zašlete Vaše CV na e-mail: chadimova.eva@seznam.cz.

2016-08-02/01 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: petra.jelinkova@akpetr.cz

2016-08-01/01 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nové kolegy, a to konkrétně pro pozice: ADVOKÁT a dále ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT s PRAXÍ min. 1 rok, specializující se primárně na právo obchodních korporací, obchodní právo, M&A. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-08-01/02 - Advokátní kancelář sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-08-01/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.

2016-08-01/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-01/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-07-31/01 - Progresivní advokátní kancelář a poradenská společnost se sídlem v samotném centru historické Prahy – ul. Husova, resp. Karlova nabízí ke sdílení zařízenou reprezentativní kancelář o rozloze 30 m² k pronájmu v rámci exkluzivních kancelářských prostor.  Součástí úplaty jsou služby sekretariátu, IT, internet a telefon, právní informační databáze, zasedací místnost, kuchyňka, velmi výhodná cena stravování (včetně obědů apod.). Možnost umístění sídla, event. pobočky advokátní kanceláře. Možnost spolupráce s ostatními členy advokátní kanceláře. Individuální kalkulace ceny a více informací na adrese: kancelar-karlova@email.cz .

2016-07-29/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-07-29/02 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude podle požadavků zájemce o podnájem vlastníkem zrekonstruována. S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.  V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz

2016-07-29/03 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-07-29/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-29/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-29/06 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-07-29/07 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-29/08 - Advokátní kancelář v Hradci Králové přijme advokátního koncipienta či spolupracujícího advokáta. Předpoklady: absolvent PF, znalost práce s PC, řidičský průkaz. Předchozí praxe a znalost cizích jazyků vítány. Adresa pro příjem nabídek s životopisem: judrloskot.ak@centrum.cz, tel.: 495 815 505, 777 260 445.

2016-07-29/09 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-07-29/10 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-28/01 - KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU hledá česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, vynikající možnost odborného rozvoje a profesního růstu, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-07-28/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo včetně fúzí a akvizic, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, finanční právo, právo životního prostředí, energetické právo, pracovní právo a zastupování v soudních a rozhodčích řízeních, pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze Koncipienta (s krátkou praxí) s pracovní znalostí německého jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost německého jazyka předpokládáme, znalost anglického případně dalšího jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci napříč všemi obory, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s vynikající dostupností přímo u stanice metra, a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com k rukám slečny Karolíny Sojkové. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 555. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2016-07-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování, řidičské oprávnění samozřejmostí. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz

Advokátní kancelář PETROŠ SEDLÁČKOVÁ LEGAL se sídlem v Praze 2 na Vinohradech hledá absolventa na pracovní pozici advokátní koncipientka/koncipient pro generální praxi. Předchozí pracovní zkušenosti jsou vítány. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí mladého kolektivu, možnost profesního růstu a různé pracovní benefity. Požadujeme proaktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka, ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem. Podmínkou je znalost práce na PC, vítán je řidičský průkaz sk. B. Nástup možný dle dohody, případně ihned. Své nabídky včetně stručného motivačního dopisu, strukturovaného životopisu a fotografie prosím zasílejte na e-mail office@pslegal.cz.

2016-07-26/01 - Advokátní kancelář Mgr. Miroslava Sládka se sídlem v Brně, Heršpická 800/6, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Požadavky: pečlivost, proaktivní přístup, samostatnost. Nástup IHNED. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu: svoboda.jar@gmail.com. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient".

2016-07-25/01 - Mladí advokáti nabízí k pronájmu pro jednoho max. dva kolegy samostatnou, uzamykatelnou kancelář o velikosti 15m2 v centru Prahy, na Karlově náměstí 7. Kancelář byla nově zrekonstruována a je vybavena moderním kancelářským nábytkem. Spolu s kanceláří je k využití konferenční místnost pro 10 lidí, velká terasa, kuchyňka a sociální zařízení. Nájem včetně záloh na služby činí 11.000,- Kč. Pronájem možný od 1.8.2016. V případě zájmu a dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 774 123 732 nebo na e-mail: office@kohlova.com

2016-07-22/01 - Mgr. Marian Babic, advokát se sídlem v Opavě, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu akbabic@akbabic.cz

2016-07-22/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-22/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-22/04 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-22/05 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-07-22/06 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-21/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-07-21/02 - Advokátní kancelář JINDRA & Partners  hledá do svého pracovního kolektivu ASISTENTKU (TA) / RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, soudech, u notářů apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a odpovědnost, anglický jazyk na komunikační úrovni (německý jazyk výhodou). Nabízíme motivační mzdové ohodnocení, stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 24 let, příjemný kolektiv, pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na jindrova@akssjm.cz

2016-07-20/01 - VFH Vašíček a partneři, s.r.o. advokátní kancelář hledá kolegy pro rozšíření stávajících týmů brněnské kanceláře, a to na pozice:
1. Advokát / advokátní koncipient se zaměřením na smluvní kontraktaci soukromého práva,
2. Advokátní koncipient se zaměřením na zdravotnické právo.
Pro obě pozice požadujeme dobrou znalost anglického nebo německého jazyka. Přihlášky se životopisy zašlete k rukám paní Bc. Vladislavy Chalupecké, mail: chalupecka@vfh.cz,  a to to 15.8.2016.

2016-07-20/02 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: petra.jelinkova@akpetr.cz

2016-07-20/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-07-20/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-07-20/05 - Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Advokát/Advokátní koncipient. Nabízíme: zajímavou a podnětnou práci v oblasti obchodního, občanského a stavebního práva, zázemí úspěšné advokátní kanceláře se stabilní klientelou, přátelskou atmosféru, dobré vztahy a příjemné prostředí, příležitost a inspiraci k osobnímu i profesnímu růstu, příjemné pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, nástup dle dohody. Požadujeme: výbornou úroveň odborných znalostí, nadšení a aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, sounáležitost s týmem, vstřícnost vůči klientům i kolegům, aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem, smysl pro humor. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s krátkým motivačním dopisem na adresu kariera@scholzmaly.cz a jako předmět prosím uveďte dle poptávané pozice slovo „ADVOKÁT“ či „KONCIPIENT“.

2016-07-20/06 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení, právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-07-19/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-07-19/02 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-07-18/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-07-18/02 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-07-16/01 - Staňte se součástí našeho týmu a získejte generální praxi ve všech oblastech práva! Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) hledá vhodné kandidáty na pozici ADVOKÁT/ADVOKÁTKA a ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadujeme: ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, vynikající úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC, loajalitu a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, aktivní využití anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete do 7.8.2016 strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-07-15/01 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-07-15/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-07-15/03 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-15/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-15/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-15/06 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-07-13/01 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz

2016-07-12/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-07-12/02 - Advokáti poskytnou do podnájmu samostatnou kancelář v centru Prahy na adrese Karlovo nám.18, Praha 2, o výměře 12,6 m2 (+ 3,25 m2 podíl na společ. prostorách). Nájem, včetně záloh na služby, pevnou tel. linku a internet činí 5.415,- Kč měsíčně + 1.000,- Kč za služby recepce a úklid společných prostor. Možnost pronájmu od 1.8.2016. Informace na tel. 224914242, 777176869 JUDr.Šárová.

2016-07-12/03 - Advokátní kancelář Radostová & Co., Kancelář JUDr. Kateřiny Radostové, specialistky nejen na sportovní právo, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA ideálně s praxí, ale je možné i bez praxe. Požadavky: AJ slovem i písmem, NJ velkou výhodou, samostatný a aktivní přístup k práci. Nástup – ihned / dohodou ( i v září) . Své životopisy prosím zasílejte na: misianova@radostova.eu. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor. ( www.radostova.eu)

2016-07-11/01 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-07-11/02 - Brněnská advokátní kancelář JUDr. Ing. Pavel Schreiber, advokát, s generální prací, zabývající se však především občanským a korporátním právem, hledá koncipientku, koncipienta. Požadujeme samostatnost, pečlivost a velké pracovní nasazení. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, získání širokých znalostí a dovedností v různých oblastech práva, včetně práva trestního a správního. V případě zájmu nám prosím mailem na martin.brabec@ak-sps.cz zašlete strukturovaný životopis, v hlavičce uveďte KONCIPIENT. Uvítáme, pokud nám pro orientaci sdělíte průměrný prospěch vysokoškolského studia. Požadujeme ASPI nebo Beckonline, řidičské oprávnění skupiny B. Vhodně pro absolventy. Nástup cca září 2016.

2016-07-11/03 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-07-11/04 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zájemce na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, časovou flexibilitu, perfektní znalost německého nebo anglického jazyka, další jazyk výhodou, stejně jako praxe v právnické oblasti. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 31.7.2016 na adresu office@gorgespartners.com.

2016-07-11/05 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-07-08/01 - JAG advokátní kancelář s.r.o. se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, sídlící v Praze na Malé Straně, přivítá loajální a pečlivou advokátního koncipientku / koncipienta, ideálně s praxí v advokátní kanceláři na koncipientské pozici a s kvalitními odbornými znalostmi v oboru právo. Nástup možný od 1. 8. 2016. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail: zelena@jag-advokati.cz

2016-07-08/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/05 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v cizineckého práva a částečně generální praxe, se sídlem na Praze 1, hledá advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci nebo koncipienta/kocipientku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-07-08/06 - TSP Legal, advokátní kancelář, s. r. o., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, alespoň roční praxi v oblasti advokacie, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz. Nástup nejpozději od 1. 9. 2016.

2016-07-08/07 - JUDr. Aleš Janů, advokátní kancelář se všeobecným právním zaměřením sídlící v Táboře, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, aktivní přístup, samostatnost, řidičský průkaz sk.B. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email ak.janu@volny.cz.

2016-07-01/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-01/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/05 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-07-01/06 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu studenty 3. a 4. ročníku. Převážně právní práce v oblastech obchodního práva a práva duševního vlastnictví. Zájem o dlouhodobé působení v advokacii a zodpovědný přístup podmínkou. Do značné míry samostatná práce s každodenním přímým kontaktem s klienty. Praxe v advokátní kanceláři a zájem o rozvíjení vlastních právních a obchodních schopností výhodou. Zájem o IT právo a právo duševního vlastnictví výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Mladý kolektiv, uvolněná přátelská atmosféra, dobré platové podmínky, dle schopností nadstandardní. Ze strany kanceláře je zájem o dlouhodobou spolupráci (následně jako koncipienti). Životopisy a motivační dopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz

2016-07-01/07 - Zavedená advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme do pobočky ve Zlíně advokátního koncipienta/ku.Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost německého jazyka slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC, výhodou je řidičský průkaz.Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. Nástup možný od září 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-07-01/08 - Zavedená advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, příjme za účelem posílení a rozvoje týmu do pobočky ve Zlíně studenta právnické fakulty. Požadujeme základní znalost práce na PC, samostatnost, orientaci v základních právních předpisech, flexibilitu, ochotu se učit novým věcem, znalost německého jazyka nebo anglického jazyka slovem i písmem. Náplní práce je především základní administrativní činnost, příprava jednoduchých podání překladů a práce s judikaturou. Pracovní doba dle dohody. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, příjemné a moderní pracovní zázemí. Nástup možný od září 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-07-01/09 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz