Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2015-05-22/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-22/04 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, člen mezinárodních asociací právních kanceláří LEGALINK, INBLF a NOMOS, poskytující právní služby ve všech oblastech práva, zaměřená především na obchodní právo, přijme advokátní koncipienty/koncipientky. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, výborný písemný projev, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost AJ. CV zasílejte na adresu: legal@akf.cz, k rukám Mgr. Miroslavy Řádkové.

2015-05-22/05 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, loajalitu, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2015-05-22/06 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, loajalitu, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme možnost získání praxe v různých oblastech práva, odborný růst, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2015-05-21/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: výborná znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat, smysl pro humor. Nabízíme: možnost uplatnění napříč oblastmi práva, zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, a ohodnocení dle schopností. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2015-05-21/02 - Nabídka určená pro advokáty a mediátory, kteří nemají vlastní zasedačku či prostory pro jednání anebo preferují neutrální zázemí. Pro jednání až 6 – 8 osob nabízím moderní, plně zařízenou, reprezentativní zasedačku s administrativním zázemím se samostatným vchodem umožňujícím jednání, sepisování dohod, tisk, kopírování, scanování dokumentů a občerstvení (kafe, čaj, voda). Prostory jsou skvěle dostupné v centru Prahy (kousek od metra I. P. Pavlova, Lublaňská ulice). Vstřícné ceny. Pro více informací volejte Daniele Šenarové (603703129).

2015-05-21/03 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B. Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka". Děkujeme.

2015-05-21/04 - Advokátní kancelář SÝKORA, KANIA & PARTNEŘI (www.legalsk.cz) se sídlem v OPAVĚ a pobočkou v OSTRAVĚ hledá do svého týmu studenta/-tku PF na pozici PRÁVNÍ PRAKTIKANT/-KA. Požadujeme: pečlivost, znalost práce na PC či MAC, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím nabídku s životopisem a fotografií k rukám Mgr. Martina Sýkory (sykora@legalsk.cz) či Mgr. Jiřího Kanii (kania@legalsk.cz).

2015-05-21/05 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2015-05-20/01 - Nabízím k prodeji advokátní  talár vel. M – L, zakoupený cca před 1 rokem, levně – cenou dohodou. Kontakt: krouliren@seznam.cz nebo tel. 602 944 930.

2015-05-20/02 - AK JINDRA & Partners, se sídlem v Praze 1, hledá do svého pracovního týmu koncipienta(ku) nebo advokáta(ku) se zaměřením převážně na obchodní, občanské a pracovní právo. Požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání právnického směru – magisterské; min. 1 rok praxe v oboru; anglický jazyk slovem i písmem (ruština nebo němčina vítány); výborná znalost práce s PC  (Word, Excel, Outlook); výborné komunikační dovednosti; pracovní nasazení a pečlivost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení; stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 23 let; příjemný kolektiv; možnost profesního růstu; zajímavé pracovní kauzy; pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na latova@akssjm.cz.

2015-05-20/03 - Přijmeme k okamžitému nástupu zaměstnance na HPP do advokátní kanceláře pro přípravu podkladů, rozsáhlé zpracování dat, jednoduchá právní agenda. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe právnického založení , maximální pečlivost, spolehlivost, znalost excelu, práce s čísly a precizní vkládání dat do systému. Vhodné i pro absolventy. Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr. telefon: 241470588, email: info@advokat24.cz

2015-05-20/04 - Zavedená advokátní kancelář v Praze přijme do svého týmu advokátního koncipienta/ku pro generální praxi v advokacii, samostatné vedení právních případů, správa a vymáhání pohledávek, insolvenční právo. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci s perspektivou dlouhodobé spolupráce a výkon praxe ve větším týmu advokátů a koncipientů. Nástup možný ihned.tel: 241470588 a email: info@advokat24.cz

2015-05-19/01 - Advokátní kancelář Hroza & Zapletal v centru Brna přijme do svého týmu KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme zajímavou a různorodou práci se zaměřením na občanské, obchodní, finanční a trestní právo. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilitu, vynikající úroveň odborných znalostí, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu, řidičský průkaz sk. B. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: hana.rossova@seznam.cz

2015-05-19/02 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Požadujeme: vynikající znalost anglického jazyka, vítána dále znalost německého nebo ruského jazyka, skutečnou znalost platného práva a praxi zejména v oblasti obchodního a občanského práva, uvítáme širší znalosti v oboru práva nemovitostí, stavebního práva a smluvního práva anebo korporátního práva se zkušeností v oboru fúzí a akvizic. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC a SW odpovídajícího danému pracovnímu zařazení. Nabízíme: odborný růst, práci v mladém kolektivu, v různých oblastech práva, možnost využití znalosti cizích jazyků, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém, ruském a anglickém (případně německém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové na adresu: Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář, Ostrovní 30, Praha 1 - Nové Město, PSČ: 110 00, tel: 224 932 058-9, fax: 224932060, nebo na e-mail : karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-05-18/01 - Advokátní kancelář Jindra &Partners hledá vhodné kandidátky na pozici Asistentka / recepční. Popis pozice: zodpovědnost za plynulý chod recepce, vyřizování telefonických hovorů, přijímání návštěv, zpracování pošty, objednávání kurýrních služeb, administrativní a kancelářské činnosti, obchůzky na soudech, u notářů a na úřadech, celková podpora právního týmu. Požadujeme: SŠ vzdělání, reprezentativní a příjemné vystupování, dobrá znalost práce na PC (Outlook, Excel, Word), pečlivý přístup, znalost anglického jazyka – mírně pokročilý, flexibilita a spolehlivost. Nabízíme: platové ohodnocení dohodou, příjemné pracovní prostředí, racionální a seriózní přístup a jednání, smysluplnou práci. Své životopisy prosím zasílejte spolu s fotografií na email: advokati@akssjm.cz.

2015-05-18/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-05-18/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-05-18/04 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá administrativního pracovníka na pozici asistentka advokáta. Požadujeme ideálně praxi v advokátní kanceláři na obdobné pozici, velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, znalost španělštiny vítána.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: nerad@moreno-vlk.eu. Podrobný popis pozice zašleme na vyžádání.

2015-05-18/05 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru, komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2015-05-17/01 - Menší advokátní kancelář v Kladně (www.akholub.cz) s generální praxí přijme advokátní koncipientku nebo advokátního koncipienta. Požadujeme znalost Aj a/nebo NJ, slovem i písmem, znalost práce na PC (MS Word, Excel, ASPI), řidičský průkaz, odborné znalosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nástup možný od 1.7.2015. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu jan.holub@akholub.cz.

2015-05-17/01 - Z rodinných důvodů (mateřská dovolená) pozastavuji výkon své advokátní praxe a kolegovi / kolegyni se sídlem v Praze přenechám část své klientely výměnou za možnost občasného využívání administrativního zázemí kanceláře. Pro více informací mě, prosím, kontaktuje na adrese: vesela.lucie@post.cz.

2015-05-15/01 - Advokátní kancelář Hrudka & partneři, se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta(ku). Požadujeme vysokou úroveň znalosti práva, znalost AJ, flexibilitu, příjemné vystupování. Nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete CV v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu bartalova@akhrudka.cz.

2015-05-15/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-05-15/05 - Advokátní kancelář Paděra příjme advokátního koncipienta/koncipientku pro pobočku v Pardubicích. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci.  Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu vanhova@akpadera.cz

2015-05-15/06 - 4-5 year Student - An international law firm in search for a 4-5 year student. If you are fluent in Czech and English, have a good PC skills, and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV with photo in Czech and English to tereza.jakubikova@wilsonscee.com. Start date: depending on a mutual agreement. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha 1, tel: 277 779 216.

2015-05-15/07 - Advokátní kancelář NOCAROVÁ JAŠEK & PARTNERS přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské, trestní a zejména pak veřejné zakázky vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@njp.cz.

2015-05-14/01 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. v centru Prahy hledá z důvodu rozšiřování svého kolektivu *RECEPČNÍ – JUNIOR ASISTENTKU* (Recepčního/Junior Asistenta). Požadujeme: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, samostatnost, zodpovědnost, SŠ/VOŠ, zkušenosti a praxi v administrativě (práce v advokátní kanceláři výhodou), znalost práce s PC, psaní všemi deseti.  Náplň práce: zajištění chodu recepce a provozu kanceláře, podpora office managerky, příjem telefonních hovorů a návštěv, komunikace s dodavateli/objednávky, archivace dokumentů a práce s nimi, aj. Nabízíme: Příjemné zázemí úspěšné a perspektivní advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, mzdu odpovídající zkušenostem. Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na petra.fischerova@ak-vych.cz  Do předmětu, prosím, uveďte „Recepční/Junior Asistent“.

2015-05-14/02 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA do brněnské nebo pražské kanceláře. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 5. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-05-13/01 - Advokátní kancelář JUDr. Jany Kudrnové, Ph.D. se sídlem v Ostravě se zaměřením na generální praxi, přijme advokátní /ho koncipienta/ku. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, zpracování EPR, podání na obch. rejstřík, katastr nemovitostí, praktický proces likvidace, insolvence, rodinné právo, orientace v NOZ a ZOK. CV, s motivačním dopisem a detailním popisem dosavadní praxe a zkušeností, posílejte na el. adresu: sekretariat@kudrnova.cz.

2015-05-12/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-05-12/02 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu koncipienta/koncipientku. Nabízeme práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, praxe ve všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme kvalitní studijní výsledky, vysoké pracovní nasazení, znalost rekodifikace soukromého práva (NOZ, ZOK,…),předchozí praxe (při studiu v advokátní kanceláři nebo již jako koncipient/ka) a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni velkou výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi a orientační studijní průměr zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-05-11/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: výborná znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat, smysl pro humor. Nabízíme: možnost uplatnění napříč oblastmi práva, zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, a ohodnocení dle schopností. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2015-05-11/02 - STUDENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: dokončený alespoň 3. ročník právnické fakulty, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, možnost uplatnění po dokončení studia. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.

2015-05-11/03 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře v centru Prahy na adrese Opatovická 4, Praha 1, cca 100 m od Národního divadla. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontaktní spojení: JUDr. Jindřich Vališ, tel. 606618024, 224934520, e-mail: jvalis@atlas.cz.

2015-05-11/04 - Weinhold Legal v.o.s., advokátní kancelář se sídlem Praha 1, Na Florenci 15, přijme do svého týmu STUDENTY – třetích a vyšších ročníků a KONCIPIENTY (čerstvé absolventy). Nástup ihned. Požadujeme zájem o obchodní právo a velmi dobrou znalost angličtiny. Současná znalost němčiny je výhodou. Nabízíme účast na nejzajímavějších případech z oblasti obchodního práva v Praze, interní školící program v oblasti práva, moderní kanceláře v novém projektu Florentinum na Praze 1 a další benefity. Životopisy prosím zasílejte na katerina.subrtova@weinholdlegal.com

2015-05-11/05 - Advokátní kancelář v Mariánských Lázních, JUDr. Pavel Záliš, hledá advokátního koncipienta, popř. studenta 5 ročníku právnické fakulty. Požadavky: dobrá úroveň odborných znalostí, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup, pracovní nasazení, schopnost samostatného uvažování, práce s PC. Nabízíme: možnost získání advokátní praxe v různých oblastech práva a přehled v oboru, samostatné vedení jednotlivých právních případů, týmová spolupráce, příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: ak.zalis@seznam.cz.

2015-05-08/01 - KROUPAHELÁN HUB pro začínající advokáty a danové poradce. Pro rozjezd vlastní praxe a případnou spolupráci nabízíme pracovní místa nebo celou vybavenou místnost v inspirativní kanceláři v centru Brna na Jakubské 1. Krásné nové prostory, možnost využívat jednací místnost, knihovnu, SW, sekretariát. Více informací poskytne Jiří Helán (helan@kroupahelan.cz, 775298185).

2015-05-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího (alespoň 4.) ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-05-06/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, jež poskytuje právní služby v oblasti českého i mezinárodního práva, nabízí uplatnění pro advokátního koncipienta/koncipientku s praxí alespoň 1 rok. Požadujeme zodpovědnost a vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost německého jazyka, další cizí jazyk (zejména ruský nebo anglický) výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup a ochotu podílet se na dalším rozvoji naší kanceláře. Strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce zašlete spolu s Vaší nabídkou na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-05-06/03 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2015-05-06/04 - Nabízím přenechat kolegovi  advokátovi či  kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2015-05-05/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-05-05/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-05-05/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup dle dohody v průběhu května nebo června 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2015-05-04/01 - Advokátní kancelář KODAP legal s.r.o. se sídlem v Liberci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Očekáváme dobrou úroveň odborných znalostí, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k řešení problémů a schopnost formulovat. Podmínkou je znalost německého a/nebo anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. Nabízíme zajímavou, pestrou a kvalifikovanou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobější spolupráce a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu hejzlar@kodaplegal.cz.

2015-05-04/02 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici PRÁVNÍKA/ADVOKÁTA se specializací na civilní proces. Nabízíme: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, vynikající platové ohodnocení, možnost práce i na zkrácený úvazek. Požadujeme: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, praxi v oblasti civilního procesu v advokacii nebo v justici v minimální délce 5 let, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky vč. životopisu s fotografií, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2015-05-04/03 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič). Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka". Děkujeme.

2015-05-03/01 - KROUPAHELÁN HUB pro začínající advokáty a danové poradce. Pro rozjezd vlastní praxe a případnou spolupráci nabízíme pracovní místa ve sdílené inspirativní kanceláři v centru Brna na Jakubské 1. Krásné nové prostory, možnost využívat jednací místnost, knihovnu, SW, sekretariát. Více informací poskytne Jiří Helán (helan@kroupahelan.cz, 775298185).

2015-05-03/02 - Advokátní kancelář JUDr. Jitka Tutterová v Praze 2, poskytující právní služby ve všech oblastech práva, se zaměřením zejména na občanské a obchodní právo, přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí, popř. trvale spolupracujícího ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU. Nabízíme možnost získání zajímavé a různorodé praxe, práci v menším kolektivu a příjemné pracovní prostředí. Požadujeme výbornou úroveň odborných znalostí, plynulou znalost AJ slovem i písmem, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a dobré komunikační schopnosti. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis, včetně fotografie a motivačního dopisu, elektronicky na adresu: sekretariat@aktutterova.cz.

2015-04-30/01 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-30/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-30/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-30/04 - AK se sídlem v centru Prahy (Lazarská ul.) nabízí k podnájmu zařízenou kancelář (ihned k dispozici) o velikosti cca 20m2 s možností využívání společných prostor (kuchyňka WC, koupelna). V případě zájmu možnost využívání zasedací místnosti a služeb sekretariátu AK. K dispozici WIFI připojení k internetu a pevná telefonní linka. Případná spolupráce vítána, cena dohodou. Kontakt: info@sda-legal.cz, tel. 222 233 951.

2015-04-30/05 - Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pelikána se sídlem na Praze 5 přijme do hlavního pracovního poměru absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme odpovídající úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažovaní, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty a znalost práce na PC. Znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v Praze. Nástup možný ihned. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu spevakova@akpelikan.cz.

2015-04-29/01 - Advokátní kancelář Kalcso, Vesecká, Kropáčová Kalcsová, pobočka v Praze, hledá do svého týmu, advokátního koncipienta, s min půlroční praxi, pro samostatné vedení jednotlivých právních případů, zpracování právně složitějších podání zejm. v oblasti obchodního práva, účast na soudních jednáních (Praha), jednání se soudy, komunikaci s klienty, zadávání úkolů a dohled nad asistentským týmem. Nabízíme různorodou, samostatnou práci, minimum administrativy a ručně zpracovávaných podání, vysoká automatizace běžných procesů, pestrou právní praxi. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV k rukám Gabriely Šilonové na email dalibor.kalcso@akkalcso.cz.

2015-04-29/02 - Advokátní kancelář s pobočkou v Brně, Mendlovo nám.2,  přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, popř. spolupracujícího advokáta/advokátku, se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz sk.B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis, včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: hromek@ak2h.cz, popř. volejte na 777556663.

2015-04-29/03 - Advokátní kancelář Tomáš  Rašovský v Brně hledá pro tým právní podpory hromadné správy pohledávek kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka. Požadujeme : VŠ vzdělání – právnická fakulta (dokončení nejpozději léto 2015), dobrou znalost práva a platných právních předpisů, ŘP skup. B a řízení služebního auta. Očekáváme : vysoké, efektivní pracovní nasazení v rámci 8,0 hodinové pracovní doby, samostatnost a zodpovědnost, aktivní přístup v řešení pracovních úkolů, otevřenost a vysokou loajalitu ke společnosti, schopnost práce v týmu, kolegialitu. Nabízíme: zajímavou pracovní příležitost v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, možnost získání praxe a přehledu v oboru, možný budoucí kariérní postup, zaměstnanecké odměny dle pracovních výsledků. Životopis zasílejte na kariera@rasovsky.cz

2015-04-29/04 - Advokátní kancelář JANÁK ZEITHAML &spol., s.r.o. s dlouholetou historií poskytující generální praxí (zejména obchodní, občanské a trestní právo) přijme do svého týmu právníka s praxí na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme: perspektivu odborného růstu pod vedením zkušeného týmu advokátů, možnost trvalé spolupráce po složení advokátní zkoušky, zastupování před soudy a správními orgány, práci v týmu, příjemné pracovní prostředí. Motivující platové ohodnocení. Očekáváme: profesionální vystupování, vysoké nasazení, flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, znalost AJ nebo NJ výhodou. Místo výkonu práce: Příbram nám T.G.M. 142.Termín nástupu : dohodou .Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na email: ak@janakzeithaml.cz

2015-04-29/05 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) Advokátní kancelář v Praze hledá na uvolněnou pozici advokátního koncipienta/koncipientku (absolventa). Požadujeme nadprůměrný písemný projev, znalost plynulé komunikace v AJ (slovem i písmem), schopnost samostatné práce a smysl pro preciznost a odpovědnost. Nabízíme samostatné vedení jednotlivých právních případů, práci v kolektivu více advokátů, příjemné pracovní prostředí a možnost získání praktických znalostí v různých právních oblastech. Dosud 100% úspěšnost koncipientů u advokátních zkoušek. Své nabídky se strukturovaným životopisem a průvodním dopisem prosím zasílejte elektronicky na adresu: info@ak-milik.com.

2015-04-29/06 - Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. (www.akf.cz), sídlící v Praze 5, člen mezinárodních asociací právních kanceláří LEGALINK, INBLF a NOMOS, poskytující právní služby ve všech oblastech práva, zaměřená především na obchodní právo, přijme advokátní koncipienty/koncipientky. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, výborný písemný projev, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost AJ. CV zasílejte na adresu: legal@akf.cz, k rukám Mgr. Miroslavy Řádkové.


2015-04-28/01 - Přijmu advokátního KONCIPIENTA/KU na HPP. Advokátní kancelář v Praze se zaměřením na českou klientelu v zatupování právnických a fyzických osob, sepisování žalob,  smluv, převody nemovitostí, právní poradentství. Nepožaduji znalost cizího jazyka. Požaduji pracovitost a spolehlivost. Případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel.: 272 655 082 nebo na e-mail: info@ak-letacek.cz.

2015-04-28/02 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel Novák se sídlem na Praze 6 přijme do pětičlenného týmu absolventa/-ku PF na pozici advokátního koncipienta/-ky. Podmínkou je vynikající písemný i ústní projev v českém jazyce a zájem o dlouhodobou práci v advokátní kanceláři odpovídající našemu profilu. Náplní práce budou zpočátku jednodušší úkony v oblasti generální praxe, přičemž předpokládáme rychlý rozvoj, a to zejména dle schopností kandidáta/-ky. Případní zájemci, prosím, zasílejte CV na mail info@advokat24.cz nebo volejte na telefonní číslo 241471436 .

2015-04-28/03 - Advokátní kancelář ve Zlíně hledá kolegy/ně  na pozice adv. koncipienta/tky. Požadavky na uchazeče: dobrá znalost práva, právní vědomí , schopnost samostatného řešení úkolů, dobrá znalost práce s PC/Mac a MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), výhodou je znalost angličtiny nejlépe na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky nebo ekvivalent, schopnost  komunikace v AJ slovem, písmem. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.cz, tel.: +420 737456586, +420 577212835

2015-04-28/04 - PARALEGAL - BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, telekomunikace, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 3. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2015-04-28/05 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (obchodní společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní právo, občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požaduji pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrou znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2015-04-27/01 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zájemce na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, časovou flexibilitu, perfektní znalost německého nebo anglického jazyka, další jazyk výhodou, stejně jako praxe v právnické oblasti. Při splnění výše uvedených předpokladů advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá též zájemce o právní praxi z řad studentů 5. ročníku právnické fakulty, kteří by se po ukončení studia chtěli věnovat advokacii. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 31.5.2015 na adresu office@gorgespartners.com.

2015-04-27/02 - Zavedená Advokátní kancelář Mgr. Jana Pacovského, LL.M., se sídlem Čelakovského sady 10, Praha 2,  hledá  do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA.  Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka. Předpokládáme výbornou znalost práva, dodržování etických principů a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte na adresu office@pacovsky.eu

2015-04-27/03 - Advokátní kancelář sídlící v Brně přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, loajalitu, časovou nezávislost, dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu  akpraxe@seznam.cz. Nástup ihned.

2015-04-25/01 - KROUPAHELÁN HUB pro začínající advokáty. Pro rozjezd vlastní praxe a případnou spolupráci nabízíme pracovní místa ve sdílené inspirativní kanceláři v centru Brna na Jakubské 1. Krásné nové prostory, možnost využívat jednací místnost, knihovnu, SW, sekretariát. Více informací poskytne Jiří Helán (helan@kroupahelan.cz, 775298185).

2015-04-24/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Čepka LL.M.Dr., přijme advokáta nebo koncipienta s praxí (převažující oblast činnosti obchodní a občanské právo). Požadujeme dobrou znalost NJ (slovem i písmem), popřípadě AJ. ŘP skupiny B. Nástup dle dohody (předpoklad červenec/ srpen 2015). Inzerce: poptávka, obchodní jméno: AK JUDr. Robert Čepek, LL.M., Dr., Vodičkova 38, 110 00 Praha 1, telefon: +420 224 227 896 email: asistentka@akcepek.cz

2015-04-24/02 - PRAKTIKANT-SENIOR Zavedená advokátní kancelář Doleček Kahounová Sedláčková hledá pro posílení svého týmu studenta či studentku právnické fakulty 3. nebo 4. ročníku pro práci na 2-3 dny v týdnu. Požadujeme:  podmínkou znalost vietnamského jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka AJ či NJ výhodou, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání, minimálně roční praxe na obdobné pozici, zejména v oblasti obchodního a občanského práva, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, pečlivost a odpovědný přístup k práci. Nabízíme: praktické seznámení se s chodem advokátní kanceláře, odpovídající mzdové ohodnocení, přátelský pracovní kolektiv, perspektivu odborného růstu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech. Své nabídky se stručným životopisem prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové na adresu: karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-04-24/03 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA Zavedená advokátní kancelář Doleček Kahounová Sedláčková hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro svou pobočku v Českých Budějovicích, Novohradská 1, PSČ 370 01. Požadujeme: skutečnou znalost platného práva a širší znalosti  v oblasti trestního, obchodního a občanského práva; německý nebo anglický jazyk výhodou. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC. Nabízíme: odborný růst, nabytí zkušeností v různých oblastech práva, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém a německém (anglickém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové elektronicky na adresu: sekretariat@akdks.cz.

2015-04-23/01 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč, se sídlem Pařížská 68/9,110 00 Praha 1, hledá do svého týmu asistentku, a to do pobočky advokátní kanceláře na adrese Revoluční 54, 430 01 Chomutov. Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, výborná znalost MS Office, časová flexibilita, dobré organizační schopnosti, preciznost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování. Znalost práce s advokátním spisem, Codexisem Advokacie, datovými schránkami výhodou. Praxe na podobné pozici podmínkou. Náplní práce je kompletní zajištění chodu kanceláře, vedení klientských spisů, komunikace se soudy a úřady, zpracování korespondence. Další informace o kanceláři naleznete na webových stránkách www.ak-ds.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV k rukám Venduly Krbálkové na email office@ak-ds.cz

2015-04-23/02 - Pro posílení našeho týmu se zaměřením na insolvenční řízení hledáme zájemce na pozici advokátní koncipient. Další náplní činnosti advokátní koncipienta je samostatné vedení jednotlivých právních případů zejména z oblasti občanského, pracovního a trestního práva. Nabízíme: - zajímavou práci v přátelském kolektivu - podporu při dalším vzdělávání a profesním růstu - příjemné pracovní prostředí - finanční ohodnocení odpovídající dané pozici. Požadujeme: - vysokou úroveň odborných znalostí - schopnost samostatné práce a ochotu cestovat - vysoké pracovní nasazení a smysl pro týmovou práci - zájem o spornou agendu. Vhodné i pro absolventy. Advokát, insolvenční správce Mgr. Jan Urban, Lanškroun. Hlavní pracovní poměr, email: urbanova@ak-urban.cz.

2015-04-23/03 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2015-04-23/04 - Advokátní kancelář Central European Advisory Group se sídlem Na Perštýně 362/2, Praha 1, nabízí volnou kancelář k pronájmu v reprezentativním prostředí. Kancelář je plně vybavena, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Kvalitní internetové připojení včetně wifi a možnost označení sídla. Hledáme samostatného nebo spolupracujícího advokáta/tku, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře včetně administrativní podpory. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 603 572 265 nebo na e-mail: hkotkova@ceag.cz.

2015-04-22/01 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa studenta/ky (nejlépe letošní absolventy) na výpomoc s možností navázání koncipientské praxe. Požaduji aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízím zajímavou a různorodou práci v rámci mé generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV ve wordu se stručnou průvodní zprávou na e-mail:
advokat@akpetr.cz.

2015-04-21/01 - Advokátní kancelář v Brně se zaměřením na soukromé právo hledá nové kolegy/ně na pozici advokát/ka a advokátní koncipient/ka (nejlépe s praxí). Požadujeme zodpovědný přístup, schopnost samostatného přemýšlení, ochotu učit se novým věcem, ŘP skupiny B, znalost AJ nebo NJ. Nabízíme práci v menším přátelském kolektivu v klidné lokalitě, adekvátní ohodnocení, možnost kariérního růstu. Nástup dle dohody. Email: m.kellerova@akbrno.com

2015-04-21/02 - Advokátní kancelář v Brně hledá asistentku v advokátní kanceláři. Požadujeme dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a pozitivní přístup. Nabízíme zajímavou a všestrannou práci v menším přátelském kolektivu v klidné lokalitě, komplexní vedení kanceláře (vedení klientských spisů, pošty, příprava podkladů pro účetní, komunikace s klienty, soudy a úřady). ŘP skupiny B a předchozí zkušenosti s advokacií vítány. Možnost kratší prac. doby. Nástup dle dohody. Email: m.kellerova@akbrno.com

2015-04-20/01 - Advokátní kancelář SMED JORGENSEN, Praha 1, hledá na doplnění pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené VŠ, praxi v oboru minim. půl roku a velmi dobrou znalost anglického/italského jazyka slovem i písmem. Dále pak schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro odpovědnost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost prohloubení profesních a jazykových znalostí a přátelský kolektiv. Vaše nabídky se životopisem zasílejte na adresu valjentova@smedjorgensen.com.“

2015-04-17/01 - Advokátka a ins. správkyně v Brně hledá asistentku/sekretářku na částečný úvazek (4-5hod/den) s vyhlídkou prodloužení pracovního závazku. Požaduji aktivní práci s PC (word, excel, outlook, internet), spolehlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a přesnost při zadávání dat. Zkušenosti a praxi v administrativní činnosti, předchozí praxe u ins. správce či advokáta výhodou. Nabídky s životopisem (s fotografií) zasílejte na mail: katerina@sirhalova.cz Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Nástup možný ihned.

2015-04-17/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-17/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-17/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-17/05 - Hruška & Co. Advokátní Kancelář Advokátní kancelář s dlouholetou historií a stálou tuzemskou a zahraniční klientelou přijme Advokátního koncipienta/ Advokátní koncipientku Nabízíme: - perspektivu odborného růstu pod vedením zkušeného advokáta - trvalou spolupráci po složení advokátní zkoušky - zastupování před soudy a správními orgány - možnost využít jazykové znalosti - práci v týmu, příjemné pracovní prostředí - motivující platové ohodnocení Požadujeme: - prokázanou praxi: obchodní a občanské právo hmotné i procesní - znalost AJ na komunikativní úrovni - vysoké nasazení, spolehlivost, flexibilitu - ochotu učit se novým věcem Místo výkonu práce: Praha 4 Termín nástupu: dohodou Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na e-mail: recepce@ak.cz.

2015-04-17/07 - Hledám advokátní/ho koncipientku/ta do malé advokátní kanceláře v Praze 7 s generální praxí a zvláštní specializací na náhradu škody či újmy z dopravních nehod, z pracovních úrazů a nemocí z povolání. Obhajujeme také v trestních a správních řízeních viníky dopravních nehod s ublížením na zdraví či pachatele přečinů či přestupků ohrožení pod vlivem návykové látky nebo trestných činů pojistných podvodů. Řešíme pojistné události včetně zastupování pojištěných či poškozených ve sporech s komerčními pojišťovnami. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na e-mail binovec@binovec.cz

2015-04-17/08 - Advokátní kancelář JUDr. Jany Kudrnové, Ph.D. se sídlem v Ostravě se zaměřením na generální praxi, přijme advokátní /ho koncipienta/ku. Požadujeme samostatný přístup, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, zpracování EPR, podání na obch. rejstřík, katastr nemovitostí, praktický proces likvidace, insolvence, rodinné právo, orientace v NOZ a ZOK. CV, s motivačním dopisem a detailním popisem dosavadní praxe a zkušeností, posílejte na el. adresu: sekretariat@kudrnova.cz.

2015-04-17/09 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA, se sídlem v Brně, pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá advokátní koncipientky/koncipienty. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva, znalost právnické angličtiny, dodržování etických principů a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz. STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU J.

2015-04-16/01 - Pronajmu pracovní místo ve své jednočlenné kanceláři, jež je moderně zařízena. K dispozici pracovní stůl s plně vybaveným novým počítačem, včetně systému ASPI a outlooku a zabezpečené WIFI, internetu a telefonu, samostatná konferenční místnost, oddělené zázemí a předsíň. Kancelář je v přízemí, okna do zahrady. Cena zahrnuje nájem, včetně služeb (elektřina, plyn, voda), úklid, internet, licence na programy v počítači, využívání konferenční místnosti. Fotky kanceláře naleznete na mém webu: www.ak-vdw.com. Vhodné pro začínajícího advokáta/ku. K dispozici okamžitě. Cena 9.000,-Kč měsíčně. Možná širší spolupráce. Prosím kontaktujte mě emailem na avdw@ak-vdw.com.

2015-04-16/02 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce; loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 24. 4. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-04-16/03 - Advokát a insolvenční správce hledá kandidáta na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Náplní práce bude běžná agenta advokátního koncipienta se zaměřením na generální praxi a agenda spojená s insolvenčním řízením. Požadavky: Ukončené magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, základní orientace v insolvenčním právu, znalost práce s právními systémy. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail indra@akindra.cz.

2015-04-16/04 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá advokátního koncipienta. Požadujeme: výbornou znalost hmotného práva, zkušenosti z advokátní kanceláře, vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost německého a nebo anglického jazyka včetně právní terminologie. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-04-15/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-04-15/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-04-15/03 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru, komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2015-04-15/04 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu studenta/studentku nižšího ročníku právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost němčiny a dobrou znalost angličtiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné důsledné práce. Jazykový certifikát výhodou. Nabízíme zajímavou praxi při studiu, pracovní doba dohodou, poměr na DPP či DPČ. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.com.

2015-04-15/05 - Advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS, se sídlem v Praze 2, Vinohrady, se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátní koncipienty/koncipientky. Nabízíme zajímavou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, výbornou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování.  Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: jana.hartmanova@akev.cz, kontaktní osoba: sl. Jana Hartmanová, tel.: +420 724 147 311

2015-04-15/06 - Advokátní kancelář Šimková & partneři, s.r.o. přijme do svého týmu advokáta se zaměřením na právo obchodních společností, přeměny, závazkové právo občanské a obchodní. Požadujeme min. 1 rok praxe na pozici advokáta; výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. Nabízíme možnost okamžitého nástupu, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: recepce@aksh.cz.

2015-04-15/07 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - JUNIORNÍ ADVOKÁT/KA. Popis práce: různorodá, zajímavá a samostatná práce na projektech pro české i mezinárodní klienty v oblasti korporačního práva, smluvního práva, nemovitostí, pracovního práva a sporné agendy. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí a výbornou znalost anglického jazyka (další jazyk je výhodou). Ostatní podmínky: Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy, podporu přátelského kolektivu, a perspektivu růstu a dlouhodobé spolupráce v rámci dynamické advokátní kanceláře. Životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2015-04-14/01 - „ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: výborná znalost platného práva, odpovídající úroveň právního myšlení, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat, smysl pro humor. Nabízíme: možnost uplatnění napříč oblastmi práva, zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, a ohodnocení dle schopností. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.“

2015-04-14/02 - „STUDENT(KA) pro David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o. poskytující právní služby na vysoké úrovni zajímavým českým i zahraničním klientům. Požadovaný profil: dokončený alespoň 3. ročník právnické fakulty, výborná znalost anglického jazyka, loajalita a ochota na sobě pracovat. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, možnost uplatnění po dokončení studia. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@david-macek.cz.“

2015-04-14/03 - Advokátní kancelář Bulinský & Vávra se sídlem v centru Brna se zaměřením na civilní právo přijme advokátního koncipienta/koncipientku se znalostmi v oboru občanského a obchodního práva. Praxe v oboru a dobrá znalost německého jazyka výhodou. Nabídky se strukturovanými životopisy zasílejte na bumama@bumama.cz

2015-04-13/01 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-04-13/02 - Nabízím kolegovi či kolegyni možnost sídlení kanceláře ve Freyově ul., Praha 9, Vysočany blízko metra Vysočanská. Kancelář je komplexně zařízena včetně kuchyňky. Součástí služeb je bezplatné parkování i pro klienty, označení sídla, ostraha budovy, recepce.  Stravování je možné i přímo v areálu, pošta u metra Vysočanská.  Pro více informací mě,  prosím, kontaktuje na : akfreyova@gmail.com

2015-04-13/03 - Advokátní kancelář Kalcso, Vesecká, Kropáčová Kalcsová, pob. na Praze 1, hledá do svého týmu advokátní/ho koncipienta/tku. Náplní práce – samostatné vedení jednotlivých právních případů, zpracování právně složitějších podání hl. v oblasti obchodního práva, účast na soudních jed.(Praha), jednání se soudy, komunikace s klienty, zadávání úkolů a dohled nad asistenty. Vysoká automatizace běžných procesů. Nástup dle dohody. Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na dalibor.kalcso@akkalcso.cz , tel. 226 230 210.

2015-04-13/04 - Pro posílení našeho týmu se zaměřením na vymáhání pohledávek hledáme zájemce na pozici advokátní koncipient/ka. Další náplní činnosti advokátní koncipienta/ky je samostatné vedení jednotlivých právních případů zejména z oblasti občanského a trestního práva. Nabízíme: - zajímavou práci v přátelském kolektivu - podporu při dalším vzdělávání a profesním růstu - příjemné pracovní prostředí - finanční ohodnocení odpovídající dané pozici. Požadujeme: - vysokou úroveň odborných znalostí - schopnost samostatné práce a ochotu cestovat - vysoké pracovní nasazení a smysl pro týmovou práci - zájem o spornou agendu. Vhodné i pro absolventy. Advokát JUDr. Pavel Novák Hlavní pracovní poměr. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2015-04-13/05 - Na hlavní pracovní poměr sháníme zaměstnance na call centrum do Advokátní kanceláře JUDr. Pavla Nováka - telefonická, osobní a písemná komunikace s dlužníky -  sjednávání schůzek a monitoring jejich dodržování - vymáhání finančních pohledávek - poskytování informací o aktuálním stavu pohledávek  Požadujeme : - zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek minimálně 1 rok - výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti (bez vad řeči) - vytrvalost, zodpovědnost a spolehlivost při plnění úkolů - odolnost vůči stresu - dobré znalosti práce s PC - vysoké pracovní nasazení - schopnost týmové spolupráce - silnou osobnost s asertivním projevem - ukončené středoškolské vzdělání - nástup ihned  telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2015-04-10/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jan Blažek hledá dva studenty 3. nebo 4. ročníku Právnické fakulty na pozici samostatně pracujícího právníka. Požadavkem je schopnost samostatného řešení právních úkolů, a to z různých právních odvětví. Minimální rozsah pracovní činnosti je 20 hodin týdně. Mzda bude odpovídat přínosu práce právníka pro kancelář. Životopisy zasílejte obratem na e-mailovou adresu kancelar@akblazek.cz, výběrové řízení proběhne již koncem měsíce dubna 2015. Každý zájemce bude o výsledku výběrového řízení vyrozuměn.

2015-04-10/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-10/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-10/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-10/05 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme předchozí praxi na pozici advokátního koncipienta/koncipientky v délce alespoň 12 měsíců. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a vynikající znalost anglického jazyka. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2015-04-10/06 - Advokátní kancelář nabízí k pronájmu samostatnou kancelář o rozměru cca 20 m2 či 17 m2 v budově palác Chicago, Národní třída, Praha 1. V budově se nachází recepce s ostrahou 24/7. Dále jsou zajištěny služby samostatné recepce v kancelářském prostoru, kde se místnost nachází; k dispozici je i reprezentativní jednací místnost s balkonem, kuchyňka, wifi připojení k internetu. Kancelář je k dispozici ihned. Výhodná cena nájmu dle domluvy. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na: info@ak-rp.cz.

2015-04-10/07 - Aurixa s.r.o., advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá do svého týmu ADVOKÁTY/ ADVOKÁTKY. Požadujeme velmi dobrou znalost práva, výbornou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dobré organizační schopnosti a samostatnost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, různorodou práci a zajímavé finanční ohodnocení. V případě zájmu zasílejte své CV na e-mail: dita.capkova@aurixa.com.

2015-04-10/08 - Aurixa s.r.o., advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá do svého týmu advokátní KONCIPIENTY/ KOCIPIENTKY. Požadujeme velmi dobrou znalost práva, výbornou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu zasílejte své CV na e-mail: dita.capkova@aurixa.com.

2015-04-09/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup nejlépe již v průběhu dubna 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2015-04-09/02 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Brně se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo přijme do svého týmu advokátního praktikanta. Požadavky: student/tka současného 3. nebo 4. ročníku právnické fakulty, komunikativnost a chuť se učit novým věcem, pečlivost a dobré studijní výsledky. Nabízíme: aplikaci teoretických poznatků v praxi, podílení se na přípravě podkladů v soudních sporech, odborný rozvoj s možností dlouhodobější profesní spolupráce. Předpokládaný rozsah činnosti cca 14-16 hod/týdně, vč. zkouškového období (po dohodě). Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: office@brno-advokati.com.

2015-04-09/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme studenta/ku 2., 3., 4. a 5. ročníku právnických fakult na právní praxi a administrativní výpomoc, pochůzky. Požadujeme: docházku do AK alespoň 2x, 3x týdně, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, vstřícnost a zájem učit se nové věci. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Nástup možný ihned.

2015-04-08/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-04-08/02 - Advokátní kancelář Thelen, Šaldová a partneři, v. o. s., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, alespoň dvouletou praxi v oblasti advokacie, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz. Nástup od 1. 6. 2015.

2015-04-07/01 - Advokátní kancelář JUDr. Rity Kubicové se sídlem Veleslavínova 1022/4, Ostrava, přijme advokátního koncipienta/koncipientku z Ostravy. Požadujeme spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu. Nabídky s CV (pokud možno s fotografií) zasílejte na e-mail: info@advokatkakubicova.eu

2015-04-07/02 - LIBEREC: Advokátní kancelář s převažujícím zaměřením na obchodní a občanské právo, s tuzemskou a mezinárodní klientelou, přijme advokátního koncipienta nebo začínajícího advokáta s velmi dobrou znalostí anglického jazyka. V případě zájmu zašlete životopis v CZ a AJ na jobs@cizekpartners.cz.

2015-04-07/03 - Advokátní kancelář JUDr. Michaela Strnadová (www.akstrnadova.cz) se sídlem v Praze 5 hledá studenta/studentku 2.-3. ročníku právnické fakulty na dlouhodobou spolupráci ve formě nepravidelné výpomoci 2-3 dny v týdnu počínaje červen/červenec 2015.  Nabízíme příjemné prostředí malé advokátní kanceláře s generální praxí.  V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: veronika@akstrnadova.cz

2015-04-07/04 - BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, telekomunikace, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 3. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2015-04-05/01 - Nabízím podnájem jednoho pracovního místa s možností využití zasedací místnosti v advokátní kanceláři v Praze na Vinohradech, Hradešínská ul. Cena 7.000,- Kč/měsíc. Volné od 1.5.2015. V ceně wi-fi, běžné základní náklady na provoz kanceláře. Příjemný mladý kolektiv. Vhodné zejména pro začínajícího advokáta. Možnost spolupráce. V případě zájmu o bližší informace zasílejte kontakt na: akzilvarova@gmail.com nebo volejte na tel. 777 261 731, Mgr. Jana Holcová.

2015-04-03/01 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce; loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 24. 4. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-04-03/02 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 3“, jež je o velikosti 8,5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 4.000,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-03/03 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 4“, jež je o velikosti 5 m2. Cena měsíčního podnájmu je 2.900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-03/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, Bartolomějská ulice, nabízí v prostorách o celkem čtyřech kancelářích k podnájmu jednu kancelář. Jedná se o kancelář označenou jako „kancelář 2“, jež je o velikosti cca 20 m2. Cena měsíčního podnájmu je 5.500,- Kč bez vybavení nebo za cenu 6.500,- Kč  vč. zařízení kancelářským nábytkem. V ceně jsou zahrnuty veškeré služby (s výjimkou úklidu) a též je v ceně využívání společných prostor jako čekárny, WC, koupelny. Dále je k dispozici vybavení jako např. lednice a varná konvice. Prostory se nacházejí ve 3. patře domu s výtahem. Ideální využití jako pobočka advokátní kanceláře. Možnost umístnění cedule s firemním označením na domě. V případě zájmu můžeme zaslat půdorysné schéma předmětných prostor. Bližší informace na telefonu 313 037 337 v době od 9.00 do 14.00 hod, nebo emailu benesova@aksr.cz.

2015-04-03/05 - Advokátní kancelář Vítek a Mrázek, se sídlem v Praze 4, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA / KONCIPIENTKU nebo STUDENTA / STUDENTU 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva s tuzemskou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost anglického jazyka. Znalost německého jazyka výhodou. Nástup možný ihned. CV zasílejte na adresu: sak@advokatvam.cz. Více podrobností o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách: www.vitek-mrazek.cz.

2015-04-02/01 - Advokátní kancelář Svoboda a Stupka se sídlem Praha 5 přijme vedoucí kanceláře/sekretářku. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, pečlivost, samostatnost, dobré zkušenosti v práci s počítačem (MS Excel, Word, Outlook), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), praxe na obdobné pozici v administrativě a znalost cizího jazyka výhodou. Náplň práce: administrativní podpora kanceláře, komunikace s klienty, zpracování pošty, práce s informačním systémem, předávání informací kolegům, zajištění tisků a kompletace požadovaných dokumentů, případná úprava a odeslání, ostatní administrativní a kancelářské práce (tisk, skenování, třídění dokumentů atd.). Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy a motivační dopisy na adresu info@aksvoboda.cz

2015-04-02/02 - Advokát se sídlem Praha 1  - Malá Strana poskytující všeobecné právní poradenství, včetně zastupování v soudních a správních řízení, nabízí možnost spolupráce ať již trvalé nebo ve formě jednorázové substituce. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email novotnyadvokat@seznam.cz .

2015-04-02/03 - Zavedená a dynamicky se rozvíjející česko-zahraniční advokátní kancelář s mladým kolektivem (www.senkyr-panik.cz a http://www.cottyn.eu/) se sídlem na Praze 6 hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU s chutí pracovat a vzdělávat se. Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, možnost odborného rozvoje a motivující finanční ohodnocení. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, velmi dobrou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2015-04-02/04 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – občanské, rodinné, pracovní a dědické právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na občanské, rodinné, pracovní a dědické právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-04-02/05 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-04-02/06 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s.  přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni. Vhodné pro studenta/studentku pátého ročníku právnické fakulty, který by v naší kanceláři vykonával praxi a následně se zapojil do našeho týmu na pozici advokátního koncipienta, popř. začínajícího advokátního koncipienta. Náplň práce: spolupráce při zastupování klientů, spolupráce na právních rozborech, studium a analýza podkladů a dokumentace, dílčí úkony advokátní činnosti, jednání s klientem, komunikace se soudy a dalšími orgány státní správy, další činnosti související s denní agendou advokátní kanceláře. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, znalost AJ nebo NJ slovem a písmem, včetně právnické terminologie (další jazyky výhodou) , dobrá znalost práce na PC (MS office), schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, odpovědnost a pečlivost, komunikativnost, flexibilita. Nabízíme práci v atraktivním prostředí v centru Prahy, zajímavou a různorodou práci v advokátní kanceláři s dlouholetou tradicí, příležitost rozvíjet se v různých oblastech práva, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup na základě dohody. Další informace o naší advokátní kanceláři naleznete na http://www.akhsp.cz/ . V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce včetně fotografie a motivačního dopisu na e-mailovou adresu sekretariat.praha@akhsp.cz. Kontaktní osoba: Lenka Branišová, vedoucí sekretariátu Praha – 734 363 336, HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., Vodičkova 710/31, Praha 1 – Nové město.

2015-04-02/07 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude kromě generální praxe též samostatná činnost v oblasti vymáhání pohledávek. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2015-04-02/08 - Přijmu advokátní koncipientku, i čerstvou absolventku nebo těsně před dokončením VŠ. Nástup možný ihned. kontakt: klara.samkova@lawyers.cz

2015-04-01/01 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-04-01/02 - Advokátní koncipient/ka. Mgr. Pavel Otipka hledá pro svou advokátní kancelář v centru Ostravy zaměřenou na korporátní klientelu, zaměstnance na pozici advokátní koncipient/ka. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v magisterském oboru právo. Hledáme absolventy, ale i právníky s praxí. Požadujeme samostatnost, flexibilitu, loajalitu, odpovědnost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce s MS Office, komunikační znalost AJ slovem i písmem. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu advokat@otipka.cz.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz