Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-08-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-19/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-08-19/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-19/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-18/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-18/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém/německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-18/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských v Praze přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září, října. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sekretariat@advokatove.cz .

2016-08-17/01 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu nového kolegu - advokátního koncipienta, mezi jehož přednosti patří zejména pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci ve zkušeném kolektivu, odborný růst a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-08-17/02 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 u Vršovického náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Ideální pro začínající kolegy. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz

2016-08-17/03 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme širokou pracovní náplň zahrnující komunikaci s klienty, orgány státní správy, přípravu smluvních dokumentů, právní rešerše, zakládání nových společností, zpracování podání pro soudy a jiné úřady, vč. administrativní činnosti spojené s chodem kanceláře. Přímá komunikace s nadřízenými advokáty. Pozice je sdílená s dalším studentem/studentkou (střídání) a zahrnuje činnost 2 až 3 dny v týdnu. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2016-08-16/01 - Hanzlík & Partneři, advokátní kancelář se sídlem na Praze 4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme: zajímavé pracovní zkušenosti se zaměřením na korporátní klientelu. Příjemné a moderní pracovní zázemí. Podpora pracovního a osobnostního růstu.  Odpovídající finanční ohodnocení. Respekt k právu. Požadujeme: velmi dobrou orientaci v oblasti soukromého práva. Velmi dobrou znalost anglického jazyka. Vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu: sekretariat@1923.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-15/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-15/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-08-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult. Požadujeme zodpovědný a systematický přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: vlastimil.matula@ak-nbn.cz

2016-08-12/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou. Požadujeme zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-08-12/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-12/04 - Advokátní kancelář Mgr. Dominiky Kovaříkové sídlící v centru Olomouce přijme uchazeče na pozici advokátního konicipienta/koncipientky. Kancelář se zabývá širokou paletou případů od práva občanského přes rodinné, trestní až po správní právo. Pozice je vhodná i pro absolventy, praxe v advokacii či justici vítána. Zájemci mohou zasílat své CV se stručným motivačním dopisem na adresu kovarikova@akkovarikova.cz

2016-08-12/05 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-08-12/06 - Mladí advokáti nabízí k pronájmu samostatnou, uzamykatelnou kancelář o velikosti 15m2 v centru Prahy, na Karlově náměstí 7. Kancelář byla nově zrekonstruována a je vybavena moderním kancelářským nábytkem. Spolu s kanceláří je k využití konferenční místnost pro 10 lidí, velká terasa, kuchyňka a sociální zařízení. Nájem včetně záloh na služby činí 11.000,- Kč. V případě zájmu a dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 774 123 732 nebo na e-mail: office@kohlova.com

2016-08-12/07 - Šachta & Špaček, advokátní kancelář se sídlem na Praze 5, hledá do svého týmu kolegyni/ kolegu na pozici „ ASISTENTKY (TA)/ RECEPČNÍ“. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a základní znalost anglického jazyka. Praxe na obdobné pozici výhodou. Vaším úkolem bude zajištění plynulého chodu recepce (objednávky a doplnění kancelářských potřeb, hygienických potřeb), přímý kontakt s klienty, přijímání návštěv, příprava občerstvení, organizace schůzek v zasedacích místnostech, vyřizování pošty, kurýrní služby a telefonátů, různorodá administrativní práce, komunikace s IT správcem a technickým správcem, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech a soudech. Nabízíme příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, zajímavou práci v mladém kolektivu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, motivační pololetní prémie, pracoviště na metru B stanice Anděl.V případě zájmu zasílejte své životopisy na smelikova@saspa.cz.

2016-08-11/01 - Holub & David, advokátní kancelář s.r.o. se sídlem v  centru Prahy hledá do svého týmu advokátní koncipienty. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, aktivní znalost AJ, znalost italského nebo německého jazyka vítána, samostatnost, odpovídající odborné znalosti, výborné vyjadřovací schopnosti, zájem o právo a snahu o odborný růst. Nabízíme perspektivu dlouhodobé spolupráce, práci na zajímavých kauzách pro lokální a zahraniční klientelu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu na email: martin.holub@hdlegal.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-10/01 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty/koncipientky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-08-10/02 - Pro pobočku v Ostravě hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU. Požadujeme převážně spolehlivost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, znalost platného českého práva, MS Office a ASPI; z jazykových dovedností: češtinu a angličtinu, slovenština výhodou. Vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání praktických dovedností a dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na adresu simona.grossmanova@nozadvokati.cz.

2016-08-09/01 - Mgr. Žaneta Vítů, advokátka a zapsaná mediátorka, poskytující klientům komplexní právní služby v rámci generální praxe přijme na plný pracovní úvazek advokátního koncipienta/tku nebo na studentskou praxi studenta/tku právnické fakulty s ukončeným 4. ročníkem studia (s možností následného navázání pracovního poměru jako koncipient/ka). Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Předpokládané zahájení spolupráce od 1. 10. 2016. V případě zájmu zašlete svůj životopis Mgr. Žanetě Vítů, a to výhradně e-mailem na vitu@ak-vitu.cz.

2016-08-05/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-05/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-08-04/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-08-04/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-08-04/03 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz

2016-08-03/01 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme alespoň roční praxi v advokátní kanceláři,dobrou orientaci v platných právních předpisech, zkušenosti při vypracování smluv a dalších právních listin a podání a při zastupování před soudy Aktivní znalost anglického jazyka, popř. německého jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2016-08-03/02 - Pro advokátní kancelář v Praze 5 hledáme ADVOKÁNÍHO KONCIPIETA/KONCIPIENTKU.  Nabízíme: generální právní praxi, práci v týmu zkušených advokátů, motivující finanční ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost cizího jazyka výhodou.V případě zájmu zašlete Vaše CV na e-mail: chadimova.eva@seznam.cz.

2016-08-02/01 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: petra.jelinkova@akpetr.cz

2016-08-01/01 - Renomovaná advokátní kancelář DRV Legal, s.r.o. hledá za účelem rozšíření svého týmu v Brně nové kolegy, a to konkrétně pro pozice: ADVOKÁT a dále ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT s PRAXÍ min. 1 rok, specializující se primárně na právo obchodních korporací, obchodní právo, M&A. Požadujeme: pečlivost, aktivní přístup k řešení případů, odborné znalosti a zkušenosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou), organizační schopnosti, časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu v Brně, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-08-01/02 - Advokátní kancelář sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-08-01/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.

2016-08-01/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-08-01/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-07-31/01 - Progresivní advokátní kancelář a poradenská společnost se sídlem v samotném centru historické Prahy – ul. Husova, resp. Karlova nabízí ke sdílení zařízenou reprezentativní kancelář o rozloze 30 m² k pronájmu v rámci exkluzivních kancelářských prostor.  Součástí úplaty jsou služby sekretariátu, IT, internet a telefon, právní informační databáze, zasedací místnost, kuchyňka, velmi výhodná cena stravování (včetně obědů apod.). Možnost umístění sídla, event. pobočky advokátní kanceláře. Možnost spolupráce s ostatními členy advokátní kanceláře. Individuální kalkulace ceny a více informací na adrese: kancelar-karlova@email.cz .

2016-07-29/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-07-29/02 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude podle požadavků zájemce o podnájem vlastníkem zrekonstruována. S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.  V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz

2016-07-29/03 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2016-07-29/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-29/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-29/06 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-07-29/07 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-29/08 - Advokátní kancelář v Hradci Králové přijme advokátního koncipienta či spolupracujícího advokáta. Předpoklady: absolvent PF, znalost práce s PC, řidičský průkaz. Předchozí praxe a znalost cizích jazyků vítány. Adresa pro příjem nabídek s životopisem: judrloskot.ak@centrum.cz, tel.: 495 815 505, 777 260 445.

2016-07-29/09 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-07-29/10 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-28/01 - KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU hledá česko-zahraniční advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v Praze (www.senkyr-panik.cz a www.cottyn.eu). Nabízíme nadstandardní a motivující finanční ohodnocení, vynikající možnost odborného rozvoje a profesního růstu, zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí a kolektivu. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2016-07-28/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo včetně fúzí a akvizic, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, finanční právo, právo životního prostředí, energetické právo, pracovní právo a zastupování v soudních a rozhodčích řízeních, pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze Koncipienta (s krátkou praxí) s pracovní znalostí německého jazyka.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost německého jazyka předpokládáme, znalost anglického případně dalšího jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci napříč všemi obory, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s vynikající dostupností přímo u stanice metra, a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com k rukám slečny Karolíny Sojkové. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 555. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2016-07-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Karla Bocka, se sídlem ve Frýdku-Místku, kterou tvoří mladý kolektiv, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování, řidičské oprávnění samozřejmostí. Své strukturované CV zasílejte na mail: bocek@akbocek.cz

Advokátní kancelář PETROŠ SEDLÁČKOVÁ LEGAL se sídlem v Praze 2 na Vinohradech hledá absolventa na pracovní pozici advokátní koncipientka/koncipient pro generální praxi. Předchozí pracovní zkušenosti jsou vítány. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí mladého kolektivu, možnost profesního růstu a různé pracovní benefity. Požadujeme proaktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka, ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem. Podmínkou je znalost práce na PC, vítán je řidičský průkaz sk. B. Nástup možný dle dohody, případně ihned. Své nabídky včetně stručného motivačního dopisu, strukturovaného životopisu a fotografie prosím zasílejte na e-mail office@pslegal.cz.

2016-07-26/01 - Advokátní kancelář Mgr. Miroslava Sládka se sídlem v Brně, Heršpická 800/6, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipientky / advokátního koncipienta. Požadavky: pečlivost, proaktivní přístup, samostatnost. Nástup IHNED. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu: svoboda.jar@gmail.com. Do předmětu zprávy uveďte „advokátní koncipientka /advokátní koncipient".

2016-07-25/01 - Mladí advokáti nabízí k pronájmu pro jednoho max. dva kolegy samostatnou, uzamykatelnou kancelář o velikosti 15m2 v centru Prahy, na Karlově náměstí 7. Kancelář byla nově zrekonstruována a je vybavena moderním kancelářským nábytkem. Spolu s kanceláří je k využití konferenční místnost pro 10 lidí, velká terasa, kuchyňka a sociální zařízení. Nájem včetně záloh na služby činí 11.000,- Kč. Pronájem možný od 1.8.2016. V případě zájmu a dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 774 123 732 nebo na e-mail: office@kohlova.com

2016-07-22/01 - Mgr. Marian Babic, advokát se sídlem v Opavě, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu akbabic@akbabic.cz

2016-07-22/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-22/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-22/04 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-22/05 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-07-22/06 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-21/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz. Nástup možný ihned.

2016-07-21/02 - Advokátní kancelář JINDRA & Partners  hledá do svého pracovního kolektivu ASISTENTKU (TA) / RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, soudech, u notářů apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a odpovědnost, anglický jazyk na komunikační úrovni (německý jazyk výhodou). Nabízíme motivační mzdové ohodnocení, stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 24 let, příjemný kolektiv, pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na jindrova@akssjm.cz

2016-07-20/01 - VFH Vašíček a partneři, s.r.o. advokátní kancelář hledá kolegy pro rozšíření stávajících týmů brněnské kanceláře, a to na pozice:
1. Advokát / advokátní koncipient se zaměřením na smluvní kontraktaci soukromého práva,
2. Advokátní koncipient se zaměřením na zdravotnické právo.
Pro obě pozice požadujeme dobrou znalost anglického nebo německého jazyka. Přihlášky se životopisy zašlete k rukám paní Bc. Vladislavy Chalupecké, mail: chalupecka@vfh.cz,  a to to 15.8.2016.

2016-07-20/02 - Mgr. Alexandr Petr, advokát, sídlem Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno, přijme do své kanceláře v Brně absolventa právnické fakulty na obsazení 1 pracovního místa advokátního koncipienta/ky (nejlépe letošní absolvent/ka). Požadujeme aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, zájem o právo, odpovídající odborné znalosti, snahu o odborný růst, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, formulační i komunikační schopnosti, strategické uvažování, loajalitu, znalost práce na PC, účetně-ekonomické základy a upravený vzhled s příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v rámci generální praxe, osobní přístup založený na vzájemné důvěře, odpovídající ohodnocení. Zájemci mohou poslat svá CV se stručnou průvodní zprávou na e-mail: petra.jelinkova@akpetr.cz

2016-07-20/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-07-20/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-07-20/05 - Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Advokát/Advokátní koncipient. Nabízíme: zajímavou a podnětnou práci v oblasti obchodního, občanského a stavebního práva, zázemí úspěšné advokátní kanceláře se stabilní klientelou, přátelskou atmosféru, dobré vztahy a příjemné prostředí, příležitost a inspiraci k osobnímu i profesnímu růstu, příjemné pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, nástup dle dohody. Požadujeme: výbornou úroveň odborných znalostí, nadšení a aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, sounáležitost s týmem, vstřícnost vůči klientům i kolegům, aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem, smysl pro humor. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s krátkým motivačním dopisem na adresu kariera@scholzmaly.cz a jako předmět prosím uveďte dle poptávané pozice slovo „ADVOKÁT“ či „KONCIPIENT“.

2016-07-20/06 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení, právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-07-19/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-07-19/02 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-07-18/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-07-18/02 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-07-16/01 - Staňte se součástí našeho týmu a získejte generální praxi ve všech oblastech práva! Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) hledá vhodné kandidáty na pozici ADVOKÁT/ADVOKÁTKA a ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Požadujeme: ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, vynikající úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC, loajalitu a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, aktivní využití anglického jazyka. V případě Vašeho zájmu zašlete do 7.8.2016 strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, považujte prosím pozici za uzavřenou.

2016-07-15/01 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-07-15/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-07-15/03 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-07-15/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-15/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-15/06 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-07-13/01 - Advokátní kancelář se sídlem v blízkosti Justičního paláce na nám. Kinských přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty a KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s praxí. Nástup dle domluvy, možný od září. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu petr.kubicek@advokatove.cz

2016-07-12/01 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-07-12/02 - Advokáti poskytnou do podnájmu samostatnou kancelář v centru Prahy na adrese Karlovo nám.18, Praha 2, o výměře 12,6 m2 (+ 3,25 m2 podíl na společ. prostorách). Nájem, včetně záloh na služby, pevnou tel. linku a internet činí 5.415,- Kč měsíčně + 1.000,- Kč za služby recepce a úklid společných prostor. Možnost pronájmu od 1.8.2016. Informace na tel. 224914242, 777176869 JUDr.Šárová.

2016-07-12/03 - Advokátní kancelář Radostová & Co., Kancelář JUDr. Kateřiny Radostové, specialistky nejen na sportovní právo, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA ideálně s praxí, ale je možné i bez praxe. Požadavky: AJ slovem i písmem, NJ velkou výhodou, samostatný a aktivní přístup k práci. Nástup – ihned / dohodou ( i v září) . Své životopisy prosím zasílejte na: misianova@radostova.eu. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor. ( www.radostova.eu)

2016-07-11/01 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-07-11/02 - Brněnská advokátní kancelář JUDr. Ing. Pavel Schreiber, advokát, s generální prací, zabývající se však především občanským a korporátním právem, hledá koncipientku, koncipienta. Požadujeme samostatnost, pečlivost a velké pracovní nasazení. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, získání širokých znalostí a dovedností v různých oblastech práva, včetně práva trestního a správního. V případě zájmu nám prosím mailem na martin.brabec@ak-sps.cz zašlete strukturovaný životopis, v hlavičce uveďte KONCIPIENT. Uvítáme, pokud nám pro orientaci sdělíte průměrný prospěch vysokoškolského studia. Požadujeme ASPI nebo Beckonline, řidičské oprávnění skupiny B. Vhodně pro absolventy. Nástup cca září 2016.

2016-07-11/03 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-07-11/04 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zájemce na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Požadujeme ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, časovou flexibilitu, perfektní znalost německého nebo anglického jazyka, další jazyk výhodou, stejně jako praxe v právnické oblasti. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 31.7.2016 na adresu office@gorgespartners.com.

2016-07-11/05 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-07-08/01 - JAG advokátní kancelář s.r.o. se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, sídlící v Praze na Malé Straně, přivítá loajální a pečlivou advokátního koncipientku / koncipienta, ideálně s praxí v advokátní kanceláři na koncipientské pozici a s kvalitními odbornými znalostmi v oboru právo. Nástup možný od 1. 8. 2016. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail: zelena@jag-advokati.cz

2016-07-08/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-08/05 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v cizineckého práva a částečně generální praxe, se sídlem na Praze 1, hledá advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci nebo koncipienta/kocipientku. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-07-08/06 - TSP Legal, advokátní kancelář, s. r. o., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, alespoň roční praxi v oblasti advokacie, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz. Nástup nejpozději od 1. 9. 2016.

2016-07-08/07 - JUDr. Aleš Janů, advokátní kancelář se všeobecným právním zaměřením sídlící v Táboře, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, aktivní přístup, samostatnost, řidičský průkaz sk.B. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email ak.janu@volny.cz.

2016-07-01/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-07-01/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-07-01/05 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-07-01/06 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu studenty 3. a 4. ročníku. Převážně právní práce v oblastech obchodního práva a práva duševního vlastnictví. Zájem o dlouhodobé působení v advokacii a zodpovědný přístup podmínkou. Do značné míry samostatná práce s každodenním přímým kontaktem s klienty. Praxe v advokátní kanceláři a zájem o rozvíjení vlastních právních a obchodních schopností výhodou. Zájem o IT právo a právo duševního vlastnictví výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Mladý kolektiv, uvolněná přátelská atmosféra, dobré platové podmínky, dle schopností nadstandardní. Ze strany kanceláře je zájem o dlouhodobou spolupráci (následně jako koncipienti). Životopisy a motivační dopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz

2016-07-01/07 - Zavedená advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme do pobočky ve Zlíně advokátního koncipienta/ku.Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost německého jazyka slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a uživatelskou znalost práce s PC, výhodou je řidičský průkaz.Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. Nástup možný od září 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-07-01/08 - Zavedená advokátní kancelář Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, příjme za účelem posílení a rozvoje týmu do pobočky ve Zlíně studenta právnické fakulty. Požadujeme základní znalost práce na PC, samostatnost, orientaci v základních právních předpisech, flexibilitu, ochotu se učit novým věcem, znalost německého jazyka nebo anglického jazyka slovem i písmem. Náplní práce je především základní administrativní činnost, příprava jednoduchých podání překladů a práce s judikaturou. Pracovní doba dle dohody. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, příjemné a moderní pracovní zázemí. Nástup možný od září 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kristyna.novakova@tschopl.cz.

2016-07-01/09 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-06-30/01 - Advokátní kancelář v Praze s převažující civilněprávní praxí s mezinárodním prvkem hledá absolventa právnické fakulty (též pro studenty před ukončením studia) na pozici koncipienta. Požadována výborná znalost angličtiny včetně právní terminologie a případně i znalost jednoho dalšího cizího jazyka (preferujeme němčinu). Zájemci nechť zašlou stručný životopis a k němu připojí téma a anotaci a diplomové práce a přehled vykonaných zkoušek. Nezasílejte žádný motivační dopis. Hlaste se na adrese office@abegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové.

2016-06-30/02 - Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici právníka/právničky nebo koncipienta/koncipientky se zaměřením na oblast práva insolvenčního. Náplní práce bude pomoc s veškerou insolvenční agendou. Předpokládaný nástup 8-9/2016. Motivační dopis a životopis zasílejte na jadrnickova@brezovjak.cz. Kolektiv advokátní kanceláře „BŘEZOVJÁK advokát“ se sídlem ve Zlíně.

2016-06-30/03 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme do svého mladého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s NĚMČINOU. Požadujeme: výbornou znalost Nj (podmínkou), znalost práce na PC (MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, profesionální vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Praxe výhodou. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce na adresu office@ak-vych.cz

2016-06-30/04 - Menší advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského sídlící v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 9. 2016. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co nejdříve na vrsinsky@akvrsinsky.cz, tel.: 739 444 375.

2016-06-30/05 - JUDr. Bronislava Orbesová, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/-ku. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a znalost práva. Předchozí praxe výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu: sekretariat@orbesova.com. Kontaktní tel.: 577 213 319

2016-06-30/06 - JUDr. Bronislava Orbesová, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme Asistenta/tku za účelem podpory administrativního chodu advokátní kanceláře. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu: sekretariat@orbesova.com. Kontaktní tel.: 577 213 319

2016-06-30/07 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2016-06-29/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-06-29/02 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-06-29/03 - Advokátní kancelář v historickém centru Prahy přijme advokátního koncipienta. Vhodné po absolventa. Generelní praxe. Prosím kontaktujte JUDr. Jana Onheisera prostřednictvím emailu: onheiser@om-ak.cz

2016-06-29/04 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-06-28/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Životopis zašlete na email: novacek@post.cz. Bližší informace případně na tel. kontaktu: 736 241 864 nebo 603 948 283.

2016-06-28/02 - Jaroš - Fojtíková, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze 4, hledá pro rozšíření svého pracovního týmu KONCIPIENTA. Pozice je vhodná zejména pro absolventy a začínající koncipienty. Očekáváme velmi dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst. Nabízíme příležitost pracovat pro prestižní klientelu z řad předních mezinárodních i českých společností. V případě zájmu nám zasílejte životopis na kontaktní e-mail: michaela.musilova@jafo.cz.

2016-06-28/03 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2016-06-28/04 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ. NABÍZÍME: zajímavou práci v přátelském a příjemném pracovním prostředí, perspektivu odborného růstu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost zahraničních stáží/praxe přímo u klientů. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ výhodou (není podmínkou), schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE v oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva výhodou; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-06-28/05 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Praze 1, V Jámě 1, nabízí kolegům možnost pronajmutí zařízené kanceláře/í v rámci exkluzivních kancelářských prostor, oceníte Vy i Vaši klienti! Současně jsou Vám k dispozici služby recepce, jenž plně nahradí asistentku, reprezentativní konferenční místnosti a dále můžete užívat společné prostory, kuchyňku, parkování a mnohé další. Nachází se zde i kancelář notáře. Spolupráce možná! Volejte na tel. 720 522 522, info@aspen-office.cz

2016-06-28/06 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici právní student/ka studenty 2., 3. nebo 4. ročníku PF. Nabízíme: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti. Požadujeme: studium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-06-28/07 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-27/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-06-27/02 - Zavedená advokátní kancelář HKR advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze 4 přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, aktivní přístup a schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře s národní i mezinárodní klientelou, včetně účastí na jednáních u soudu, to vše za ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na kupkova@akhavel.cz

2016-06-27/03 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a se zaměřením na úspěšné složení advokátních zkoušek a příjemné pracovní prostředí. Nabídky na adresu stankova@jchd.cz, tel. 577018224

2016-06-26/01 - Advokátní kancelář JUDr. Jana Bláhová se sídlem Praha 2, Fügnerovo náměstí 1808/3, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta na pobočku advokátní kanceláře v Praze a v Neratovicích na adrese U Tržnice 858, nástup možný ihned. Jsem advokátka se všeobecným právním zaměřením. Životopisy vč. případného motivačního dopisu zasílejte e-mailem na adresu: blahova.advokatka@seznam.cz

2016-06-24/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-24/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-06-24/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-24/06 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-06-24/07 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-06-23/02 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku s nástupem možným ihned. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-06-23/03 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-23/04 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-06-23/05 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v oblasti cizineckého práva a částečně generální praxe, se sídlem na Praze 1, hledá advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci. Zpočátku, před zapracováním, na zkrácený úvazek. Po zapracování, které trvá cca 1 rok, je možná práce částečně i vzdáleně, z domova, na notebooku AK. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-06-21/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme: získání praxe v širokém spektru právních odvětví (zaměření kanceláře na právo občanské, obchodní, pracovní, právo nemovitostí, smluvní problematiku), možnost pravidelné účasti na soudních jednáních, odpovídající finanční ohodnocení, práci v příjemném menším kolektivu. Požadujeme: dobrou znalost platného práva, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup k práci, aktivní znalost anglického jazyka výhodou. Předchozí praxe není podmínkou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na kontaktní e-mail: jurenkova@ak-kyzlink.cz.

2016-06-20/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá administrativního pracovníka na pozici asistentka advokáta. Požadujeme ideálně praxi v advokátní kanceláři na obdobné pozici, velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, znalost španělštiny vítána.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: nerad@moreno-vlk.eu. Podrobný popis pozice zašleme na vyžádání.

2016-06-20/02 - Advokátní kancelář KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o. nabízí pracovní uplatnění pro studenta/ku právnické fakulty (min. 3. ročník) na pozici právního asistenta advokáta. Vyžadujeme flexibilitu, aktivní přístup, schopnost analýzy a logického uvažování, ochotu učit se, znalost německého a / nebo anglického jazyka. Nabízíme velice příjemné zázemí menší české advokátní kanceláře, dobře fungující pracovní kolektiv, adekvátní finanční ohodnocení. V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na office@advokati-ks.cz.

2016-06-17/01 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-06-17/02 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-17/03 - AK  –  JUDr.Naděžda Kratochvílová, Spálená 92/21,Praha 1, hledá advokátního koncipienta s aktivní znalostí španělského jazyka a velkou chutí učit se nové věci. CV  zašlete prosím Monice Pluchové, email: pluchova@solek-group.cz

2016-06-17/04 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-06-17/05 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-16/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy AK KAISER přijme advokátního koncipienta/ku. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: kaiser@akk.cz

2016-06-15/01 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme advokátního koncipienta/ku na pobočku v Předměřicích nad Labem.  Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 777 118 385.

2016-06-15/02 - Advokátní kancelář Mgr. Tomáš Bobek, Místo výkonu práce: třída Míru, OC Pyramida Pro advokátní kancelář v centru Pardubic hledáme ADVOKÁNÍHO KONCIPIETA/KONCIPIENTKU.  Nabízíme: generální právní praxi, práci v týmu zkušených advokátů, motivující finanční ohodnocení.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, znalost cizího jazyka výhodou. V případě zájmu zašlete Vaše CV na e-mail: chadimova.eva@seznam.cz.

2016-06-15/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz.

2016-06-15/04 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze s pobočkou v Předměřicích nad Labem okres Hradec Králové přijme advokátního koncipienta/ku na pobočku v Praze.  Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 777 118 385.

2016-06-14/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu. Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2016-06-14/02 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka se sídlem v Přerově příjme advokátního koncipienta, koncipientku. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, výborný sloh a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akropa@seznam.cz.

2016-06-14/03 - Advokátní kancelář H&P-LAW hledá advokátního koncipienta/koncipientku se znalostí německého nebo anglického jazyka. případně studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na administrativní a drobné práce, se znalostí německého nebo anglického jazyka. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost a schopnost týmové práce, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme: zajímavou práci v oboru občanského a obchodního práva s českou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Svůj životopis v českém a anglickém jazyce zašlete na info@ak-hp.cz.

2016-06-14/04 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v rekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1.K podnájmu je nabízena místnost o velikosti 53,86 m2, jež bude v průběhu letních měsíců vlastníkem kompletně rekonstruována a je tak možné ovlivnit její výsledný stav (výmalba, podlahové krytiny apod.). S ohledem na velikost těchto prostor je s vlastníkem předjednána také možnost jejího rozdělení příčkou na dvě samostatné kanceláře.V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského software Advokátní spis. Kristýna Nosková office@bhlegal.cz

2016-06-13/01 - Koncipient/Koncipientka do Advokátní kanceláře V našem týmu nabízíme jedno až dvě místa advokátním koncipientům pro výkon generální právní praxe. Požadujeme nadšení pro právo, schopnost přijmout výzvu, flexibilitu a týmového ducha. Poskytujeme zajímavé dynamické finanční ocenění s možností neustálého vývoje v závislosti na konkrétních právních a pracovních úspěších.  Prosíme CV na email zitna@volny.cz.

2016-06-13/02 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. hledáme kolegu na pozici junior advokáta. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení a práci v mladém, přátelském kolektivu. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 20.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-06-13/03 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-13/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-06-13/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-06-13/06 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka se znalostí AJ. NABÍZÍME: zajímavou práci v přátelském a příjemném pracovním prostředí, perspektivu odborného růstu, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost zahraničních stáží/praxe přímo u klientů. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR, výbornou znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost NJ výhodou (není podmínkou), schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost práce na PC, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE v oblasti práva obchodních korporací a smluvního práva výhodou; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-06-10/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. Nástupní mzda 25.000,- Kč. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-10/02 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-10/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-06-10/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-06-10/07 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla Tomka se sídlem v Karlových Varech hledá do svého pracovního týmu uchazeče na pozice ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA ADVOKÁT/KA. Požadujeme zájem o dlouhodobé působení v advokacii, profesionální a samostatné vystupování, komunikativnost, schopnost organizace a týmové spolupráce, odpovídající pracovní nasazení a flexibilitu, odpovídající úroveň odborných znalostí, znalost anglického nebo německé jazyka (ruský jazyk výhodou), uživatelské znalosti práce s PC. Nabízíme možnost působit v příjemném pracovním prostředí úspěšné advokátní kanceláře s významnou klientelou, motivující finanční ohodnocení a odpovídající materiální zabezpečení, možnost osobního a profesního růstu ve stabilním pracovním kolektivu. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: dmikula@aktomek.cz nebo adresu Advokátní kanceláře JUDr. Pavel Tomek, Polská 61/4, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary, k rukám Davida Mikuly.

2016-06-10/08 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s., přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA  se zaměřením na obchodní a korporátní právo. Požadujeme vysokou znalost platného práva, orientace v obchodním a korporátním právu výhodou, výborný psaný projev, samostatnost, diskrétnost, flexibilita. Nabízíme perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením. V případě zájmu nám zašlete Vaše CV na email:  sekretariat.praha@akhsp.cz.

2016-06-10/09 - Společná advokátní kancelář Balcar, Hrouzek, Veselý, Zelenková se sídlem v centru Prahy,
zabývající se všemi oblastmi práva, hledá do svého kolektivu nového advokátního koncipienta/koncipientku. Náplní práce budou všechny oblasti práva, především pak právo občanské, obchodní a trestní. Požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, event. student/ka 5. ročníku, znalost PC (MS Office, ASPI, aj.), profesionální vystupování, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení. Předchozí praxe v AK není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme rozsáhlou praxi s možností účasti na soudních jednáních, jednání s klienty, profesní rozvoj, sympatické pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: petr.balcar@akspol.cz.

2016-06-10/10 - Advokátní kancelář Accace Legal, s.r.o. se sídlem v Praze přijme do své kanceláře Junior koncipienta/ku. Požadujeme vynikající znalost platného českého práva, schopnost samostatné práce, znalost Aj nebo Nj vč. právní odb. terminologie a pečlivý přístup k práci. Nabízíme zajímavou práci pro množství klientů nejen na mezinárodní úrovni, výrazný odborný i osobnostní růst, práci na plný úvazek a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na jana.krucka@accace.com.

2016-06-10/11 - Do naší advokátní kanceláře Accace Legal, s.r.o. se sídlem v Praze přijmeme Senior koncipienta/Junior advokáta. Požadujeme vynikající znalost a praxi v oblasti práva informačních technologií, vynikající znalost českého práva a schopnost jej aplikovat, organizační schopnosti a znalost Aj nebo Nj na pokročilé úrovni. Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na expanzi advokátní kanceláře v rámci mezinárodní struktury Accace, odborný i osobnostní růst, smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající platové ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na jana.krucka@accace.com

2016-06-10/12 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Kontinuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu, a to jak z řad studentů vyšších ročníků, absolventů, advokátních koncipientů a advokátů. Požadujeme skvělou úroveň odborných znalostí, samostatnost a logické myšlení. Dále očekáváme vynikající znalost AJ (znalost jiných jazyků je výhodou), proaktivní přístup, komunikativnost a schopnost práce v týmu. Pro bližší informace se obracejte na e-mail kariera@bbh.cz.

2016-06-09/01 - Přijmeme advokátního koncipienta/ku do rozvíjející se advokátní kanceláře v Praze 6. Nabízíme pestrou generální praxi. Požadujeme pečlivost, znalost platného práva, schopnost samostatně řešit problémy. Ovládání cizích jazyků ani předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu info@ak-vh.com.

2016-06-09/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-06-09/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-06-09/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2016-06-09/05 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-06-09/06 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Nástup možný ihned. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-06-09/07 - Advokátní kancelář Buřič, Sadílek a partneři, vykonávající generální praxi, přijme do své kanceláře v centru Prahy advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě, znalost AJ, práce s PC, výborná znalost ČJ, samostatnost, praxi v oboru alespoň 1 rok, příjemné vystupování a výborné vyjadřovací schopnosti. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: advokat@ak-bsp.cz.

2016-06-08/01 - Advokátní kancelář NKL legal se sídlem v Praze přijme do svého týmu advokátního koncipienta/-ku. Nabízíme pestrou a zajímavou praxi, práci v  mladém a dynamickém kolektivu v rozvíjející se advokátní kanceláři se stabilní klientelou, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Požadujeme znalost anglického jazyka, pečlivost, kreativitu, schopnost samostatně řešit problémy, komunikativnost a ochotu učit se novým věcem. Předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Strukturované životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@nkl-legal.cz. Předpokládaný nástup koncem června.

2016-06-07/01 - Zavedená advokátní kancelář JUDr. Pavla Kolínského a Mgr. Petry Krnošové, sídlo: Česká Lípa, Arbesova 409, přijme pro advokátní kancelář absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta / advokátní koncipientky s nástupem od 1.9.2016 či dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na adresu: kancelar@akkrnosova.cz

2016-06-07/02 - Advokátní kancelář  Peychlová & Partners, se sídlem Na Příkopě 17, Kolowratský palác, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 3., 4.. a nebo 5. ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce, vstřícnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka a /nebo anglického jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,  kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2016-06-07/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Vargy se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Zabýváme se zejména občanským a trestním právem. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a důslednost. Strukturovaný životopis zasílejte na iveta.maxova@vargaadvokat.cz.

2016-06-06/01 - AK –JUDr.Naděžda Kratochvílová, Spálená 92/21,Praha 1, hledá advokátního koncipienta s aktivní znalostí španělského jazyka a velkou chutí učit se nové věci. CV  zašlete prosím Monice Pluchové, email: pluchova@solek-group.cz

2016-06-03/01 - Advokátní kancelář GHS Legal se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře, včetně účasti na soudech a jednání s klienty, za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na mach@ghslegal.cz

2016-06-03/02 - Pro naši advokátní kancelář HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. akutně hledáme na pozici koncipienta absolventa nebo začínajícího koncipienta s praxí do 1 roku. Požadujeme velmi dobrou znalost angličtiny, orientaci v právním řádu, pokročilou znalost MS Office a ASPI. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, práci v mladém kolektivu a možnost dlouhodobé spolupráce. Strukturované životopisy, prosím, zasílejte nejpozději do 10.6. na: grosova@hajekzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

2016-06-03/03 - Nabízíme pronájem samostatné kanceláře na Praze 1, v blízkosti Petrského náměstí. Kancelář o velikosti cca 50m2 není vybavena, k dispozici kuchyňka, zasedací místnost, internetové připojení a možnost označení sídla. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na email: office@bhlegal.cz

2016-06-03/04 - Advokátní kancelář na Praze 1, se zaměřením na občanské, rodinné, obchodní a trestní právo, přijme STUDENTA/KU NA PRAXI. Pracovní úvazek na dohodu o provedení práce. Požadujeme především pracovitost, zodpovědnost a samostatnost při řešení úkolů.  V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na e-mail: office@bhlegal.cz

2016-06-03/05 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí a agendou insolvenčního správce. Požadujeme spolehlivost, smysl pro týmovou práci a pracovní nasazení. Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na: berger@akberger.cz

2016-06-03/06 - Mgr. Šárka Korencová hledá kolegy/kolegyně do podnájmu. Nabízím možnost podnájmu dvou kanceláří se společným zázemím na Praze 1 u Staroměstského náměstí. K dispozici jsou dvě samostatné reprezentativní kanceláře, vybavené kancelářským nábytkem. Součástí ceny nájmu je možnost užívání jednací místnosti, kuchyňky, internetu, možnosti částečného sdílení asistentky a možnost umístění sídla. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-06-02/01 - Přijmeme advokátního koncipienta/ku do rozvíjející se advokátní kanceláře a kanceláře insolvenčního správce v Praze. Nabízíme pestrou generální praxi vč. trestního práva s částečným zaměřením na právo nemovitostí a insolvenční právo, práci v mladém a dynamickém kolektivu, flexibilní pracovní dobu a moderní přístup k zaměstnávání. Požadujeme pečlivost, kreativitu, schopnost samostatně řešit problémy a znalost MS Office. Řidičský průkaz a vlastní osobní automobil výhodou. Ovládání cizích jazyků ani předchozí praxe není podmínkou, ale výhodou. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu hojdn@seznam.cz

2016-06-02/02 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu koncipienta s praxí nebo začínajícího advokáta. Zkušenosti s IT právem, právem duševního vlastnictví a obchodním právem výhodou. Dobré schopnosti vedení týmu výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Příjemný kolektiv, dobré platové podmínky, možnost podílet se na rozvoji mladé dynamické advokátní kanceláře. Životopisy v českém nebo anglickém jazyce včetně motivačních dopisů zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2016-06-02/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-06-02/04 - Hledáme advokátní koncipientku / koncipienta s praxí nebo začínající advokátku / advokáta pro pobočku advokátní kanceláře v centru Prahy. Požadujeme výbornou znalost platného práva a dobrou orientaci v předchozí úpravě práva občanského i obchodního. Předpokládáme samostatné řešení běžné advokátní praxe v oblasti občanského a obchodního závazkového práva, právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, insolvenčních řízení, pracovního práva, a s tím souvisejících soudních a rozhodčích řízení. Nástup možný dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete stručný motivační dopis a životopis na e-mail: info@akkracalik.cz.

2016-06-02/05 - Menší zavedená advokátní kancelář se sídlem na Praze 2, provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo, přijme advokátního KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU s alespoň roční praxí. Požadujeme dobrou znalost platného práva, pečlivost a odpovědný přístup k práci,  samostatnost při řešení úkolů. Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: m.ermlova@akpartik.cz.

2016-06-02/06 - Advokátní kancelář v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2016-06-02/07 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-06-02/08 - Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici právníka/právničky nebo koncipienta/koncipientky se zaměřením na oblast práva insolvenčního. Náplní práce bude pomoc s veškerou insolvenční agendou. Předpokládaný nástup 8-9/2016. Motivační dopis a životopis zasílejte na jadrnickova@brezovjak.cz. Kolektiv advokátní kanceláře „BŘEZOVJÁK advokát“ se sídlem ve Zlíně.

2016-06-01/01 - Menší advokátní kancelář v Praze 8 - Karlíně, hledá do svého rozrůstajícího se týmu kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Nabízíme možnost získání generální praxe napříč právními odvětvími včetně práva trestního či rodinného, práci v mladém a příjemném kolektivu. Vítáme znalost anglického či jiného světového jazyka a předchozí praxi v advokátní kanceláři, nejsou však podmínkou. Svůj životopis s krátkým motivačním dopisem prosím zašlete na email: vitkova@bk-advokati.cz.

2016-06-01/02 - Menší advokátní kancelář v Praze 8 - Karlíně nabízí SAMOSTATNÉMU ADVOKÁTOVI možnost pronájmu sdílené kanceláře s preferovanou možností spolupráce. Nabídka je vhodná zejména pro začínajícího advokáta (či advokátku), který hledá zázemí pro úspěšné zahájení nebo rozvoj své praxe. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu kareta@bk-advokati.cz či telefonním čísle +420 608 885 899.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz