Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2015-03-20/01 - Kolektiv advokátní kanceláře JUDr. Bc. Michala Březovjáka se sídlem ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky nebo advokáta/advokátky se zaměřením na všeobecnou advokátní praxi (zejména oblast práva občanského, obchodního, správního, stavebního a trestního). Motivační dopis a životopis zašlete na brezovjak@brezovjak.cz.

2015-03-20/02 - Kolektiv advokátní kanceláře JUDr. Bc. Michala Březovjáka se sídlem ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky nebo advokáta/advokátky s hlavním  zaměřením na oblast práva insolvenčního.  Motivační dopis a životopis zašlete na brezovjak@brezovjak.cz.

2015-03-20/03 - Advokátní kancelář na Praze 1 hledá ASISTENTKU. Požadujeme: SŠ/VŠ – zkušenosti a praxi jako asistentka v administrativní činnosti min. 2 roky, znalost práce s PC MS, psaní všemi deseti, dobrou znalost AJ (slovem i písmem), výborná ČJ- rodilá mluvčí. Požadujeme: kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora, zpracování příslušné administrativní agendy, evidence, archivace a formátování dokumentů, evidence a zpracování pošty, řešení samostatných úkolů, sjednávání obchodních schůzek, práce s PC. Vaše životopisy s fotografií zasílejte na info@ak-focko.cz

2015-03-20/04 - Advokát/Advokátka. Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá do svého týmu advokáta/advokátku. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, praxi v oboru, vynikající úroveň českého práva, zejména v oblasti obchodního a občanského práva, schopnost týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Příjemné pracovní prostředí v Paláci Austria. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na: office@purkyt.cz

2015-03-20/05 - Pro naši advokátní kancelář JAROŠ & VÁVRA se sídlem ve Školské ulici na Praze 1 hledáme advokátního koncipienta. Jsme menší advokátní kancelář, která se zaměřuje zejména na obchodněprávní agendu, veřejné zakázky a soudní spory. Hledáme advokátního koncipienta, který by měl zájem o agendu, jíž se naše advokátní kancelář zabývá, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu „menší advokátní kanceláře“. V případě zájmu pošlete Vaše CV na office@jaros-vavra.cz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2015-03-20/06 - JUDr. Martin Hanke, advokátní kancelář, hledá advokátního koncipienta pro výkon praxe zejména v Liberci. Zabýváme se generální praxí a insolvenčním právem. Vyžadujeme výbornou znalost práva, ŘP B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte prosím na emailovou adresu: martin.hanke@akliberec.cz., Kontaktní adresa: JUDr. Martin Hanke, advokátní kancelář, Rumjancevova 696/3, 460 01 Liberec 1. Nástup možný od 01. 05. 2015.

2015-03-20/07 - ŠACHTA & ŠPAČEK, advokátní kancelář v.o.s. sídlící na Praze 5, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme předchozí praxi na pozici advokátního koncipienta/koncipientky v délce alespoň 12 měsíců. Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a vynikající znalost anglického jazyka. Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem, zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.

2015-03-19/01 - Advokátní kancelář JUDr. Michala Zemana, se sídlem Národní 340/21, 110 00 Praha 1, hledá do svého teamu studenta/studentku právnické fakulty se zájmem o advokacii a chutí a vůlí se vzdělávat. Student by měl ideálně znát základy platného práva a měl by se umět orientovat v zákonech. Požadujeme studenta s opravdovým zájmem o obor. Z naší strany nabízíme příjemný kolektiv, zajímavou a pestrou práci a individuální přístup. Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte na email zeman@advokacie24.cz.

2015-03-19/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátní koncipientku nebo advokátního koncipienta. Zaměření zejména na právo nemovitostí, právo obchodních společností, správní právo, zastupování před soudy a správními orgány. Nezbytná alespoň komunikativní znalostí anglického jazyka. Zajímavá práce v mladém kolektivu, spolupráce se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, perspektiva dlouhodobé spolupráce a odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, nadprůměrné studijní výsledky na PF, znalost anglického jazyka, znalost dalších cizích jazyků je vítána, samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu: Svetlana.Bohunova@safra-advokati.cz, tel.: +420 739 489 550

2015-03-19/03 - Hruška & Co., advokátní kancelář v Praze přijme advokátního koncipienta. Nabízíme: perspektivu odborného růstu a trvalé spolupráce po složení advokátní zkoušky, práci v týmu, příjemné pracovní prostředí, kompetitivní platové podmínky. Požadujeme: praxi - obchodní a občanské právo hmotné i procesní, znalost AJ, vysoké nasazení, spolehlivost, flexibilitu. Nabídky (včetně CV) prosíme zasílat na e-mail: recepce@ak.cz.

2015-03-19/04 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-03-18/01 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář studenty 5. ročníku magisterského studia oboru právo na pozici právní asistent/ka se zájmem o pozici advokátního koncipienta po skončení studia. Náplní práce je příprava návrhů na vydání platebních rozkazů a související úkony, návrhů na exekuci, vyhledávání judikatury či komentářů, zakládání společností a jejich změny apod.  Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2015-03-17/01 - AK Mgr. Kašpara s generální praxí hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU se zaměřením zejména na komplexní nemovitostní agendu. PRACOVNÍ NÁPLŇ: zpracování právních rešerší, příprava podkladů pro převody nemovitostí, vypracování smluvní dokumentace, zapracování připomínek klientů, vedení jednání - zodpovědnost za koordinaci všech nemovitostních případů ve svěřeném portfoliu. POŽADUJEME: pečlivost a preciznost, důslednost s citem pro detail, samostatnost, organizační schopnosti a aktivní přístup, zkušenosti s vymezením předmětu nemovitostí velkou výhodou. NABÍZÍME: příležitost k seberealizaci – velká míra samostatnosti, vlastní vedení případů a jednání s klienty, přátelský kolektiv, možnost postupu na pozici advokátního koncipienta, po zapracování získání praxe a zkušeností i v dalších oblastech naší AK v rámci generální praxe, odpovídající motivační ohodnocení. Nástup možný IHNED. Životopis zašlete k rukám Mgr. Jitky Bendové, e-mail: bendova@externihr.cz.

2015-03-17/02 - AK Mgr. Kašpara hledá PRÁVNÍHO PRAKTIKANTA/KU z vyšších ročníků práv se zaměřením zejména na komplexní nemovitostní agendu. PRACOVNÍ NÁPLŇ: zpracování právních rešerší, příprava podkladů pro převody nemovitostí, vypracování smluvní dokumentace, zapracování připomínek klientů, vedení jednání - zodpovědnost za koordinaci vlastních nemovitostních případů ve svěřeném portfoliu. POŽADUJEME: pečlivost a preciznost, důslednost s citem pro detail, samostatnost, organizační schopnosti a aktivní přístup, zkušenosti s vymezením předmětu nemovitostí velkou výhodou. NABÍZÍME: příležitost k seberealizaci – velká míra samostatnosti, vlastní vedení případů a jednání s klienty, přátelský kolektiv, možnost postupu na pozici advokátního koncipienta, získání cenných zkušeností a dovedností v AK s generální praxí, odpovídající motivační ohodnocení. Nástup možný IHNED. Životopis zašlete k rukám Mgr. Jitky Bendové, e-mail: bendova@externihr.cz.

2015-03-17/03 - Advokátní kancelář bpv BRAUN Partners přijme do svého týmu se zaměřením na vymáhání pohledávek nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, přesvědčivé vystupování, výborný písemný projev, schopnost týmové práce a vysoké pracovní nasazení.  Řidičský průkaz skupiny B a praktické zkušenosti se spornou agendou výhodou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem prosím zašlete na e-mailovou adresu: ivana.cosova@randion.cz. Více informací o pozici na tel. čísle: + 420 602 684 120.

2015-03-17/04 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Roberta Matase, Rechtsanwalt a advokát (www.ak-matas.com) se sídlem v centru Prahy hledá nové spolupracovníky na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT ž/m. Předpokládáme: velmi dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou, vynikající studijní prospěch a vynikající odbornou znalost a orientaci ve všech základních oblastech práva, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Nabízíme: Zajímavou, vysoce odbornou kreativní právní práci pro významnou tuzemskou i mezinárodní klientelu, každodenní práci s německými advokáty a s tím související možnost získat hluboké vědomosti z oblasti německého práva, možnost zdokonalit se v německém jazyce, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a německém jazyce na emailovou adresu: robert.matas@ak-matas.com.

2015-03-17/05 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Roberta Matase, Rechtsanwalt a advokát (www.ak-matas.com) se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta/studentku právnické fakulty na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme studenta 4. ročníku a výše, Předpokládáme: velmi dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou, vynikající studijní prospěch, vysoké pracovní nasazení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Nabízíme příjemné pracovní prostředí na Praze 1 v ulici Spálená s výbornou dopravní dostupností. V případě zájmu zasílejte své životopisy spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: robert.matas@ak-matas.com.

2015-03-16/01 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com.

2015-03-16/02 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude kromě generální praxe též samostatná činnost v oblasti vymáhání pohledávek. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2015-03-13/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Petráše se sídlem v Praze a pobočkou v Náchodě se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo přijme do svého týmu pro pobočku v Náchodě absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně. Znalost anglického či německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti, dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu se prosím obracejte na e-mail: petras@akpetras.cz nebo tel. 776 033 092.

2015-03-13/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-03-12/01 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta/ koncipientky.  Požadujeme alespoň rok praxe v právním oboru, ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 1. dubna 2015. Životopis zašlete na adresu budkova@akvm.cz.

2015-03-12/02 - JUDr. Dominik Okenica, advokát, se sídlem: Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín přijme do hlavního pracovního poměru advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Zabývám se zejména trestním právem a obchodním právem.  Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe, dle iniciativnosti zaměstnance. Práce je dost. Požaduji: absolventa s ukončeným vysokoškolským vzděláním v oboru právo, znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, pracovní nasazení.  Životopis zasílejte na adresu: osco@osco.cz

2015-03-12/03 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-03-12/04 - Advokátní kancelář nabízí k pronájmu samostatnou kancelář o rozměru cca 20 m2 v budově palác Chicago, Národní třída, Praha 1. V budově se nachází recepce s ostrahou 24/7. Dále jsou zajištěny služby samostatné recepce v kancelářském prostoru, kde se místnost nachází; k dispozici je i reprezentativní jednací místnost s balkonem, kuchyňka, wifi připojeni k internetu. Kancelář je k dispozici od 1. dubna 2015. Výhodná cena nájmu dle domluvy. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na: info@ak-rp.cz.

2015-03-11/01 - Nabízím praxi při studiu! Jedná se o praxi v advokátní kanceláři JUDr. Bronislavy Orbesové ve Zlíně se zaměřením na insolvenční právo. POŽADUJEME: Znalost v oblasti daní (daňová přiznání apod.) a účetnictví. Orientace v insolvenčním právu výhodou. Časová náročnost dle potřeby (cca 2 dny v týdnu). Vhodné jak pro studenty právnických fakult, tak i pro studenty škol s ekonomickým zaměřením. Pro bližší informace pište na e-mail: sekretariat@orbesova.com. Zájemci pošlete své životopisy na uvedený e-mail. Nabídka platí do konce března 2015.

2015-03-11/02 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2015-03-10/01 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – občanské, rodinné, pracovní a dědické právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na občanské, rodinné, pracovní a dědické právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-03-10/02 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-03-10/03 - Nabízím k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovanou samostatnou kancelář v sídle advokátní kanceláře Mgr. Bohdany Novákové na adrese Čáslavská 1750/8, Praha 3 – Vinohrady. Kancelář o velikosti cca 15m2 je v přízemí obytného domu, nová dřevěná podlaha, okno do klidného dvora. Kontakt: Mgr. Bohdana Nováková, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2015-03-10/04 - Nabízím k dlouhodobému pronájmu pracovní prostor v advokátní kanceláři na Čáslavské ulici 1750/8, Praha 3 - Vinohrady. V kanceláři pro 3 pracovníky je jeden volný pracovní stůl s možností připojení vlastního PC na internet. Příjemné prostředí, dobré zázemí. Kontakt: Mgr. Bohdana Nováková, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2015-03-09/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-03-09/02 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá to týmu studenty 3 nebo 4 ročníku. Úvazek 2-3 dny v týdnu (možný i delší). Zájem o IT právo, právo duševního vlastnictví a obchodní právo výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Výlučně právní práce. Mladý kolektiv. Možnost rychlého získání zkušeností v širokém rozsahu právních oborů. Možnost dlouhodobé spolupráce (následně jako koncipienti). Životopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2015-03-09/03 - Advokátní kancelář Vych & Partners, s.r..o. má zájem o navázání spolupráce s advokátem ideálně krátce po složených advokátních zkouškách. Nabízíme různorodou práci pro zahraniční i tuzemskou klientelou, především v oblasti obchodního práva. Komunikace v AJ, NJ na každodenní bázi. Odměna přímo úměrná míře pracovního nasazení. možnost práce pro vlastní klienty dle dohodnutých pravidel. Více informací o kanceláři na www.ak-vych.cz. V případě zájmu posílejte, prosím, svá CV na adresu jan.vych@ak-vych.cz

2015-03-09/04 - Advokát poskytující právní služby v odvětvích občanského, obchodního a trestního práva nabízí STUDENTOVI/STUDENTCE právnické fakulty od 3. ročníku výše brigádu-stáž-praktikum v kanceláři v Praze 1. Strukturované CV zasílejte na ak-at-tomasdavid.cz.

2015-03-06/01 - Advokátní kancelář ADVOCA s.r.o.  přijme do pracovního poměru pro brněnskou pobočku kanceláře  advokátního koncipienta/ku, popř. začínajícího advokáta/ku. Strukturované životopisy prosím zasílejte na vasek@advokatvasek.cz. tel.c. 774444205.

2015-03-05/01 - AK Mgr. Davida Metelky se sídlem v Ostravě, Boleslavova 901/7, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný ihned. Zabýváme se zejména obchodním právem. Požadujeme: absolventa s ukončeným vysokoškolským vzděláním v oboru právo, znalost práce s MS OFFICE, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat, pracovní nasazení.  Životopis zasílejte na adresu: radana.navratilova@akmetelka.cz.

2015-03-05/02 - Hledáme Brigádníka- AK VILA ADVOKAT hledá studenta minimálně čtvrtého ročníku práv na specifickou brigádu v Advokátní kanceláři. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výborné vyjadřování, flexibilita a ochota se učit. Zkušenosti z CC výhodou ale nejsou podmínkou. Minimálně na tři dny v týmu.. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Pracovní úvazek: placená výpomoc. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2015-03-05/03 - AK VILA ADVOKAT hledá na pracovníka na Call centrum v Advokátní kanceláři. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výborné vyjadřování, flexibilita a ochota se učit. Zkušenosti z CC výhodou ale nejsou podmínkou.  Nástup možný ihned, případně dle dohody. Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2015-03-05/04 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátní koncipientku nebo advokátního koncipienta. Zaměření zejména na právo nemovitostí, právo obchodních společností, správní právo, zastupování před soudy a správními orgány. Nezbytná alespoň komunikativní znalostí anglického jazyka. Zajímavá práce v mladém kolektivu, spolupráce se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, perspektiva dlouhodobé spolupráce a odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, nadprůměrné studijní výsledky na PF, znalost anglického jazyka, znalost dalších cizích jazyků je vítána, samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu: Svetlana.Bohunova@safra-advokati.cz, tel.: +420 739 489 550

2015-03-05/05 - Advokáti se sídlem v Praze, Vodičkově 20, ve věku 30+ a 40+ nabízejí jednomu či dvěma kolegům podnájem pěkné světlé kanceláře o velikosti 26,2 m2. Jedná se o podnájem bez dalších kancelářských služeb. Pro info prosím pište na ak-at-tomasdavid.cz.

2015-03-05/06 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem V Jámě 1, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz

2015-03-05/07 - AK ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS se sídlem v Praze přijme koncipientku/ta. Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe s těžištěm v soukromém právu. Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu v závislosti na odváděné práci. Kvalifikační předpoklady: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo. Samostatnost. Spolehlivost. Může být posuzováno jako výhoda: životní nadhled a smysl pro humor, znalost anglického popř. jiného cizího jazyka. Předpokládaný nástup do práce 1.4.2015. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu sturcova@akev.cz.

2015-03-05/08 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-03-05/09 - Advokátní kancelář Mgr. Barbory Leiterové  v Brně nabízí pracovní pozici  koncipienta/ koncipientky  se zaměřením především na korporátní právo, smluvní agendu s výbornou znalostí českého a anglického jazyka,  uživatelskou znalostí PC a právních informačních systémů. Další jazyk výhodou. Nabízíme profesní růst, přátelské pracovní prostředí a motivující ohodnocení. Kontakt: :officeleiterova@gmail.com

2015-03-03/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta/ku. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný ihned. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2015-03-03/02 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Starém Městě a pobočkou v Jablonci nad Nisou nabízí dvěma vybraným uchazečům možnost absolvování bezplatné pracovní stáže v délce trvání cca 6 měsíců na 2-3 pracovní dny v týdnu. Praxe je vhodná pro studenty 4. a 5. ročníku PF a zahrnuje praktické osvojení základních dovedností spojených s výkonem advokacie za asistence zkušených advokátů. Po zapracování a osvědčení možnost další spolupráce na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme znalost práce s PC a alespoň základní znalost AJ (RJ výhodou). V případě zájmu zasílejte prosím svoje strukturované životopisy na e-mailovou adresu: m.sefrany@akrms.cz

2015-03-02/01 - Advokátní kancelář Juráš, Chovancová, David, advokáti v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/tku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, výborná znalost práce na PC, řidičské oprávnění typu B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí, kolektiv a nadstandartní finanční ohodnocení. Nástup možný dle dohody. Nabídky zasílejte na adresu kopeckova@jchd.cz, tel. 577018224

2015-03-01/01 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář (BRNO) hledá advokátního koncipienta nebo advokáta do skutečného týmu. Nabízíme atmosféru rodinné kanceláře, jasnou vizi dalšího směřování, podporu ve vzdělávání a růstu, zájem ostatních a možnost podílet se na zajímavých projektech. Požadujeme pozitivní postoj k životu a pracovitost. Vaše motivační dopisy včetně případného životopisu zasílejte na volfova@kroupahelan.cz.

2015-02-27/01 - Pro naši advokátní kancelář JAROŠ & VÁVRA se sídlem ve Školské ulici na Praze 1 hledáme advokátního koncipienta. Jsme menší advokátní kancelář, která se zaměřuje zejména na obchodněprávní agendu, veřejné zakázky a soudní spory. Hledáme advokátního koncipienta, který by měl zájem o agendu, jíž se naše advokátní kancelář zabývá, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu „menší advokátní kanceláře“. V případě zájmu pošlete Vaše CV na office@jaros-vavra.cz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2015-02-27/02 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2015-02-27/03 - Mgr. Šárka Korencová, advokátka se sídlem na Praze 1, hledá advokátního koncipienta/ koncipientku. Požaduji znalost PC (MS office, Excel, MS Outlook, Internet), spolehlivost, flexibilitu, odpovědný a pečlivý přístup. V případě vašeho zájmu zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: info@causidicus.cz.

2015-02-26/01 - Nabízím k pronájmu samostatnou jednotku v mém vlastnictví v Praze 6, ul. Jugoslávských partyzánů č. 6, cca 2 min od metra Dejvická. Jednotka je 25m2, v přízemí ve vnitrobloku. Jednotka je částečně vybavená (šatní skříň a úložné prostory, kuchyňský kout, lednice, příp. pračka). Možno užívat jako advokátní kancelář a/nebo bydlení. Měsíční nájem 8500,- Kč + plyn a elektřina zvlášť (cca 1500,- Kč měsíčně), záloha: 6000,- Kč. Možnost užívat ihned. Foto na adrese http://www.myflatshare.com/flat/862 Kontakt: 603444830, aka@palkoska.cz

2015-02-25/01 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Zdeňka Rajdy, se sídlem v Brně, přijme pro rozšíření svého týmu advokátní koncipientku/koncipienta. Požadujeme vysokou znalost platného práva, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, důslednost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, výbornou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet), flexibilitu a zájem o práci v advokacii. Předchozí praxe v AK výhodou. Nabídky s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na sekretariat@ak-judrrajda.cz. Do předmětu uvádějte „Advokátní koncipient/ka“

2015-02-25/02 - Advokátní kancelář JUDr. Kristiny Škampové a spol. přijme nového kolegu na pozici advokátní koncipient/ka. Požadujeme velmi dobré znalosti platného práva, jazykovou vybavenost (AJ nebo NJ), uživatelskou znalost PC (Word, Excel, ASPI), řidičský průkaz sk. B, zodpovědný přístup k zadaným úkolům. Výhodou (nikoliv však nutnou podmínkou) je praxe na pozici advokátního koncipienta. Nabízíme generální praxi pod vedením zkušené školitelky, práci v příjemném kolektivu, možnost osobního rozvoje. Nástup nejlépe k 1.4.2015, jinak dle domluvy. Životopisy s fotografií a stručný motivační dopis zasílejte prosím na adresu ak@skampa.cz.

2015-02-24/01 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme: příležitost odborného růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme a očekáváme: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, samostatnost, profesionální vystupování, výborný ústní i písemný projev, komunikativní znalost anglického, polského, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B – aktivní řidič/- ka výhodou. Jako kontaktní e-mail pro zasílání životopisů prosím uvést: mertlova@akzo.cz , tel. 605 057 254.

2015-02-23/01 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta/ koncipientky.  Požadujeme alespoň rok praxe v právním oboru, ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 1. května 2015. Životopis zašlete na adresu budkova@akvm.cz.

2015-02-23/02 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu se zaměřením na vymáhání pohledávek nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR, adekvátní teoretické znalosti zejména v oblasti občanského, obchodního a procesního práva, přesvědčivé vystupování, výborný písemný projev, schopnost týmové práce a časovou flexibilitu.  Řidičský průkaz skupiny B a praktické zkušenosti se spornou agendou výhodou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme motivující finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem prosím zašlete na e-mailovou adresu: ivana.cosova@randion.cz. Více informací o pozici na tel. čísle: + 420 602 684 120.

2015-02-23/03 - Hodila by se nám advokátka, co se ráda vrtá především v trestním právu, ale hlavně přemýšlí u práce. Dále požaduji přirozenoprávní pohled na svět a veselou mysl. Kladný vztah ke zvířatům, zejména psům. Pozor! Úcta k autoritám je kontraindikací pro práci v této advokátní kanceláři! Pokud si myslíte, že byste k nám zapadla, tak pište klara.samkova@lawyers.cz

2015-02-23/04 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá administrativní výpomoc do svého týmu se zaměřením na vymáhání pohledávek. Požadujeme znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce a možnost docházky alespoň 2 dny během pracovního týdne. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci. Vhodné i pro začínající studenty právnické fakulty. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem prosím zašlete na e-mailovou adresu: ivana.cosova@randion.cz. Více informací o pozici na tel. čísle: + 420 602 684 120.

2015-02-20/01 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič). Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka". Děkujeme.

2015-02-20/02 - Advokátní kancelář Paděra hledá pro kancelář v Praze schopného studenta 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty, a to na dlouhodobou spolupráci. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, spolehlivost, schopnost týmové práce, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičské oprávnění typu B, znalost práce na PC, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na adresu rada@akpadera.cz

2015-02-20/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá advokátního koncipienta. Požadujeme: výbornou znalost hmotného práva, zkušenosti z advokátní kanceláře, vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost německého a nebo jazyka včetně právní terminologie,. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-02-20/04 - Advokátní kancelář s generální praxí se sídlem v Šumperku přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup od dubna 2015. Zájemci nechť zašlou svůj životopis na adresu kancelar@akss.cz.

2015-02-20/05 - Advokátní kancelář Paděra hledá do svého týmu asistentku/sekretářku na zkrácený úvazek s místem výkonu práce Pardubice. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme min. středoškolské vzdělání, znalost AJ, znalost práce na PC (Word, MS Office, Excel, Internet), organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, předchozí praxe min. 1 rok. Náplň práce: administrativní činnost, telefonáty, pošta, přípisy, práce s datovými schránkami, vedení databáze klientů, administrativní organizace kanceláře. Pracovní doba dle dohody, odpovídající platové ohodnocení. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na adresu info@akpadera.cz

2015-02-20/06 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-02-20/07 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-02-20/08 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 4. a nebo 5. ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce,  vstřícnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-02-20/09 - Advokátní kancelář působící v centru Prahy hledá do svého týmu koncipienta/koncipientku s minimálně roční praxí. Nabízíme zajímavou práci v přední české kanceláři zaměřené na insolvenční právo a soudní proces, perspektivu odborného růstu, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Požadujeme zkušenosti z oblasti civilního procesního a insolvenčního práva, znalost anglického jazyka, vysokou úroveň znalostí českého práva, logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mailovou adresu mrazkova@zizlavsky.cz.

2015-02-20/10 - Mgr. Šárka Korencová, advokátka se sídlem na Praze 1, hledá studenta 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta/asistentky. Požaduji znalost PC (MS office, Excel, MS Outlook, Internet), spolehlivost, flexibilitu, odpovědný a pečlivý přístup. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: info@causidicus.cz.

2015-02-20/11 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta / koncipientku. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického a německého jazyka předpokládáme, znalost francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2015-02-20/12 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář (BRNO) hledá advokátního koncipienta nebo advokáta do skutečného týmu. Nabízíme atmosféru rodinné kanceláře, jasnou vizi dalšího směřování, podporu ve vzdělávání a růstu, zájem ostatních a možnost podílet se na zajímavých projektech. Požadujeme pozitivní postoj k životu a pracovitost. Vaše motivační dopisy včetně případného životopisu zasílejte na volfova@kroupahelan.cz

2015-02-16/01 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá advokátního koncipienta (vhodné i pro studenty posledního ročníku právnické fakulty). Jedná se o práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů, znalost společenské etikety i její dodržování a znalost právnické angličtiny. Nástup po dohodě. Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz.

2015-02-14/01 - Do advokátní kanceláře v Olomouci přijmeme advokátního koncipienta, absolventa. Neočekáváme červený diplom, ale nápady. Neočekáváme 80ti hodinovou pracovní dobu, ale zodpovědnost za dokončení úkolů. Předchozí zkušenosti ze studia vítány. Zájemci nechť zašlou svůj životopis na adresu dohnal@akdps.cz

2015-02-13/01 - Kučera & Associates přijme do svého kolektivu v Praze absolventa právnické fakulty s praxí minimálně 1 rok v advokátní kanceláři. Nabízíme náročnou práci se specializací na obchodní právo, nemovitosti, pracovní právo, právo mezinárodního obchodu a veřejné zakázky, perspektivu odborného růstu, velmi dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, platové ohodnocení dle schopností, kreativní mladý kolektiv kolegů a spolupracovníků. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického jazyka, uživatelské znalosti MS Office, ASPI a internetu, vysoké pracovní nasazení a schopnost týmové práce. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, nabídku se životopisem na madamkova@kuceralegal.cz, nebo volejte +420 737 235 119.

2015-02-13/02 - Mgr. Lucie Toniková, advokát hledá do pobočky své advokátní kanceláře v Praze 4, ve které se zaměřuje na vymáhání pohledávek, advokátní koncipienty/advokátní koncipientky. Požadujeme zejména spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu, zkušenosti s vymáháním pohledávek v soudním řízení výhodou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: vitousova@aklt.cz

2015-02-12/01 - Advokátní kancelář nabízí k pronájmu samostatnou kancelář o rozměru cca 20 m2 v budově palác Chicago, Národní třída, Praha 1. V budově recepce s ostrahou 24/7. Dále zajištěny služby samostatné recepce v kancelářském prostoru, kde se místnost nachází; k dispozici reprezentativní jednací místnost s balkonem, kuchyňka, wifi připojeni. K dispozici od 1. dubna 2015. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na: info@ak-rp.cz.

2015-02-12/02 - Advokátní kancelář Veska & Vesková s generální praxí se sídlem v Hradci Králové přijme advokátního koncipienta/ku. Nástup možný ihned. Životopis a motivační dopis zasílejte, prosím, na adresu  info@veska.cz.

2015-02-12/03 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Karolína Ottomanská 251 566 005.

2015-02-12/04 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 5 - Smíchov, přijme sekretářku - asistentku na práci v odpoledních hodinách (od 14:00 – 18:30 hod) vždy v pondělí až čtvrtek. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2015-02-11/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem v Brně - Masarykově čtvrti, přijme kandidáta/kandidátku s ukončeným právním vzděláním na pozici právníka pro zajištění agendy vymáhání pohledávek. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, kompletní zaškolení a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme dobrou orientaci v právních předpisech, schopnost samostatné práce, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Nejedná se o pracovní pozici advokátního koncipienta. Nabídky zasílejte na: novackova@akmo.cz nejpozději do 28.2.2015

2015-02-10/01 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 – Malé Straně nabízí možnost sdílení prostor své kanceláře kolegům advokátům. Velmi reprezentativní prostory. K dispozici recepce, zasedací místnost, kuchyňka, internetové připojení. Kontakt: Jana Myšková, tel. č. 777596996, myskova@aklrs.cz.

2015-02-10/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-02-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Martina Chrásteckého, advokáta se sídlem v centru Zlína, hledá advokátního koncipienta s praxí. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, aktivní přístup, samostatnost, flexibilitu, nutností je řidičské oprávnění sk. B, znalost práce na PC a spolehlivost. Možnost získání praktických zkušeností, finanční ohodnocení v závislosti na výkonu. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopisy na e-mail: sekretariat@ak-chrastecky.cz; tel: +420 608 879029

2015-02-09/01 - Hledáme asistentku/sekretářku do advokátní kanceláře Klvačová s místem výkonu Brno na plný pracovní úvazek. Požadujeme min. středoškolské vzdělání, organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu, znalost Word, Excel, předchozí praxe min. 1 rok. Náplň práce: administrativní činnost, telefonáty, pošta, přípisy, zpracování tabulek, administrativní organizace kanceláře. Mzda dohodou. Nástup ihned. Zájemci prosím zasílejte životopisy na e-mail: office@brno-advokati.com

2015-02-09/02 - Advokátní kancelář KAVINEK & partneři, v.o.s. nabízí kolegovi/kolegům sdílení kanceláře o rozloze 22 m2 s kapacitou 2 pracovních míst v Praze 1, v těsné blízkosti stanice metra náměstí Republiky. Místnost je zařízena novějším nábytkem, aktuálně jsou k dispozici 2 pracovní místa + zasedací prostor pro jednání s klienty, připojení k internetu je k dispozici. Parkování je možné v OD Kotva či OD Palladium.  Možnost umístnění sídla je samozřejmostí. Po dohodě možno využívat též zasedací místnost a kapacitu sekretariátu.  Cena dohodou.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte na mailu akkavinek@akkavinek.cz, či tel. 224 231 547.

2015-02-09/03 - Nabízím jednomu kolegovi možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-02-09/04 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – trestní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na trestní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-02-09/05 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokát – trestní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na trestní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-02-09/06 - Mezinárodní tým právníků Advokátní kanceláře Šikola a partneři hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Očekáváme praxi v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému; flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 20. 2. 2015 na adresu zamestnani@frankboldlegal.com.

2015-02-08/01 - KROUPAHELÁN (Brno) hledá šikovné právníky na pozici advokátní koncipient / advokát. Chceš se přidat? Napiš na volfova@kroupahelan.cz.

2015-02-07/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavlíny Vanické, Praha 2, Slezská 1 hledá asistenta/asistentku advokáta (vhodné i pro studenta PF) na částečný úvazek. Podmínky: ochota učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, AJ středně pokročilý, znalost práce na PC (MS Word, Excel).V případě zájmu zašlete CV na vanicka@gmail.com.

2015-02-07/02 - Mgr. Šárka Harantová, advokátka se sídlem v Ústí nad Labem vykonávající generální praxi přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požaduji  vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, reprezantativní vystupování a komunikace s klienty, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B. Nabízím zázemí mladé rozrůstající se kanceláře s klientelou po celé ČR. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou s.harantova@seznam.cz, případně mne kontaktujte na tel.č. 605 414 050.

2015-02-06/01 - Advokátní kancelář Hrudka & partneři, se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta(ku). Požadujeme vysokou úroveň znalosti práva, znalost AJ, flexibilitu, příjemné vystupování. Nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zašlete CV v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu bartalova@akhrudka.cz.

2015-02-06/02 - Radoušová Ptáček, advokátní kancelář (Praha/Brno) hledá pro rozšíření týmu své brněnské kanceláře absolventa/absolventku právnické fakulty nebo kolegu/kolegyni s praxí do 1 roku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Nabízíme možnost podílet se na poskytování právních služeb českým i zahraničním klientům v různých oborech práva, přátelský pracovní kolektiv, týmovou spolupráci, možnost profesního růstu a zpětné vazby a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, týmového ducha, nadprůměrnou znalost platného práva, schopnost jeho aplikace, znalost anglického jazyka na úrovni umožňující poskytování právních služeb zahraničním klientům, znalost dalšího cizího jazyka (NJ/FJ) výhodou, a řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič). Životopis (ČJ a dále AJ) a motivační dopis (ČJ) prosím zasílejte k rukám JUDr. Michala Ptáčka na emailovou adresu: ptacek@rplegal.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Advokátní koncipient/koncipientka".

2015-02-06/03 - Kolektiv advokátní kanceláře JUDr. Bc. Michala Březovjáka se sídlem ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky nebo advokáta/advokátky se zaměřením na všeobecnou advokátní praxi (zejména oblast práva občanského, obchodního, správního, stavebního a trestního). Motivační dopis a životopis zašlete na brezovjak@brezovjak.cz.

2015-02-06/04 - Kolektiv advokátní kanceláře JUDr. Bc. Michala Březovjáka se sídlem ve Zlíně hledá kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky nebo advokáta/advokátky s hlavním  zaměřením na oblast práva insolvenčního.  Motivační dopis a životopis zašlete na brezovjak@brezovjak.cz.

2015-02-06/05 - Advokátní kancelář Dáňa, Pergl a partneři se sídlem v Praze přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA, se zaměřením zejména na právo veřejných zakázek, korporátní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – roční praxe v oboru výhodou; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@akdpp.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-02-06/06 - Nabízíme jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře v prestižní lokalitě v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí (ul. Vodičkova 730/9, 2. p, dům s výtahem). Kancelář je vybavena nábytkem a tiskárnami (včetně tiskárny na velkoobjemové tisky). K dispozici je zasedací místnost a kávovar. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Vodičkova (tram) a Můstek (metro), ÚMČ Praha 1 a pošta. Cena 8.500,- Kč měsíčně včetně služeb spojených s nájmem. Kontakt: Mgr. Richard Novák, advokát, tel. č. 775 376 007, richard.novak@nrcpartners.cz

2015-02-05/01 - Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. (www.akhradec.cz) se sídlem v Hradci Králové se zaměřením zejména na obchodní, občanské a insolvenční právo přijme do svého kolektivu začínajícího advokáta. Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, motivující finanční ohodnocení,  praxi v téměř všech oblastech práva včetně zastupování před soudy i jinými orgány, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové. Požadujeme: výbornou znalost práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Předchozí generální praxe a znalost cizího jazyka na vysoké úrovni výhodou. Nástup možný dle domluvy. Nabídky se strukturovaným životopisem obsahujícím předchozí praxi zasílejte na e-mail: sekretariat@akhradec.cz.

2015-02-05/02 - Advokátní kancelář Mgr. Pavla Szkandery se sídlem ve Frýdku-Místku přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Žádosti a strukturovaný životopis zasílejte elektronickou poštou na adresu szkandera@advokat-szkandera.cz.

2015-02-05/03 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK nabízí pracovní příležitost na pozici advokát / advokátní koncipient. Požadujeme : • efektivní znalost platného českého a evropského práva, • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, • samostatnost, pečlivost a přesnost, • profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti, • organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, • znalost anglického jazyka a polského jazyka výhodou. Nabízíme : • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, • příjemné zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře • odborně různorodou práci a také kontakt se specializovanými oblastmi práva zahraničního obchodu, • možnou perspektivu dlouhodobé spolupráce, • možnost osobního a profesního růstu. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail : poncza.secretary@poncza-sramek.cz s předmětem "advokát, advokátní koncipient". Kontaktní osoba a telefon: Mgr. Elena Fojtíková, tel.: 596 111 049, mob.: 724 566 065 V Ostravě dne  5.2.2015.

2015-02-05/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 2 hledá koncipienta(-ku) pro rozšíření svého týmu. Požadujeme znalost AJ, flexibilitu a schopnost týmové práce. Nabízíme práci v menším kolektivu s možností získání zkušeností v oblasti generální praxe. Zájemci mohou zaslat svůj životopis na e-mailovou adresu: peterkova@ktak.cz

2015-02-04/01 - Advokátní kancelář Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5 hledá do svého týmu advokáta/advokátku. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, praxi v oboru, vynikající úroveň českého práva, schopnost týmové práce a analytického myšlení, znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Příjemné pracovní prostředí v Paláci Austria. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na: office@purkyt.cz

2015-02-04/02 - Advokátní kancelář Purkyt & Co. hledá do svého týmu studenta/studentku právnické fakulty na pozici právní asistent/asistentka. Požadujeme studenta 3. ročníku a výše, znalost anglického jazyka výhodou, vysoké pracovní nasazení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Nabízíme příjemné pracovní prostředí na Praze 5 Anděl s výbornou dopravní dostupností. V případě zájmu zasílejte své životopisy spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: office@purkyt.cz.

2015-02-04/03 - Advokátní kancelář RAKOVSKÝ & PARTNERS praktikující zejména v oblastech obchodního práva, občanského hmotného i procesního práva a insolvenčního práva, s převážně českou klientelou očekávající a oceňující inovativní právní řešení, hledá vhodné kandidáty na pozice (a) spolupracujícího advokáta/-ky se zaměřením a zkušenostmi zejména v oblasti civilního procesu a insolvence, vhodné i pro začínající advokáty; a (b) advokátního koncipienta/-ky se zaměřením na civilní proces, insolvence a/nebo korporátní právo a M&A, doložitelné zkušenosti v těchto oborech jsou výhodou. Požadujeme vůli prohlubovat teoretické znalosti i praktické dovednosti, pečlivost a loajalitu, analytické myšlení, schopnost napsat strukturovaný text, chuť pro hledání originálního řešení a schopnost porozumět obchodním potřebám klienta. Výhodou je doložená publikační či lektorská činnost v oboru, pokračující odborné vzdělávání a vše, co kandidáta pozitivně odlišuje od masy uchazečů na trhu. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail office@rakovsky.com.

2015-02-04/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2015-02-04/05 - Advokátní kancelář Polverini Strnad zaměřená zejména na oblast práva nemovitostí a insolvenčního práva příjme pro svoji kancelář v Praze ADVOKÁTA nebo ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s prověřenými zkušenostmi v oboru. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, výbornou znalost AJ (znalost italštiny není podmínkou), nadstandardní odborné znalosti, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v české kanceláři se zahraniční účastí, možnost profesního růstu a tomu odpovídající zajímavé a motivační finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2015-02-03/01 - Advokátní kancelář Dohnal & Bernard, s.r.o., hledá nové kolegyně / kolegy na pozice ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA , ADVOKÁT/KA, ODBORNÁ PRÁVNÍ PRAXE PRO STUDENTY pro kancelář v Jílovém u Prahy. Nabízíme všestrannou a různorodou právní práci ve všech oblastech práva, v rámci praxe pro studenty možnost podílet se na komplexním řešení právních případů, nikoliv jen přípravu jednotlivých úkonů či administrativním zajištění, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích práce. Požadujeme znalost platného práva, praxe v oblasti správního a stavebního práva výhodou, schopnost samostatné práce, tvůrčí přístup k řešení problémů, zájem o práci s klienty, dobré komunikační schopnosti, ochotu a schopnost systematicky spolupracovat.  Nástup do konce 1. pololetí 2015, dřívější nástup výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis na bernard@dohnalbernard.cz

2015-02-03/02 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem V Jámě 1, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2015-02-02/01 - Koncipient / právník junior. Advokátní kancelář Jehne, Vodák a partneři  hledá do svého týmu právníka na místo koncipienta. Předpokládáme  dokončené právní vzdělání, praxi v oboru min. 1 rok, výbornou znalost  anglického jazyka slovem i písmem, schopnost týmové práce, zkušenost  práce v mezinárodní společnosti výhodou, hlavní pracovní náplň- právní  služby pro významnou mezinárodní společnost. Nástup možný ihned. Rovněž AK Jehne, Vodák a partneři hledá do svého týmu spolupracující  advokáty. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a  motivační dopis na e-mailovou adresu: vodak@jehnevodak.cz.

2015-02-02/02 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-02-02/03 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – občanské, rodinné, pracovní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na občanské, rodinné, pracovní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2015-02-02/04 - Nabízím jednomu kolegovi možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-01-31/01 - KROUPAHELÁN advokátní kancelář (BRNO) hledá advokátního koncipienta nebo advokáta do skutečného týmu. Nabízíme atmosféru rodinné kanceláře, jasnou vizi dalšího směřování, podporu ve vzdělávání a růstu, zájem ostatních a možnost podílet se na zajímavých projektech. Požadujeme pozitivní postoj k životu a pracovitost. Vaše motivační dopisy včetně případného životopisu zasílejte na volfova@kroupahelan.cz.

2015-01-30/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-01-30/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme do svého týmu asistentku/recepční. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, dobré organizační schopnosti, výbornou znalost českého jazyka, znalost AJ na komunikativní úrovni, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), předchozí praxe na obdobné pozici velkou výhodou, psaní na PC všemi deseti, organizační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Nabízíme zázemí renomované advokátní kanceláře v centru Prahy, příjemné a moderní pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, 4 týdny dovolené, další benefity.V případě zájmu zašlete Vaše životopisy s fotografií na emailovou adresu cepakova@rakovsky.com. Do předmětu e-mailu uveďte "asistentka/recepční".

2015-01-30/03 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Petra Tomaštíka se sídlem v Praze přijme advokátního koncipienta/ku. Požadujeme samostatnost, flexibilitu, schopnost učit se novým věcem. Pozice je vhodná i pro absolventa. Životopisy zasílejte na email officeph@aktomastik.cz.

2015-01-30/04 - Advokátní kancelář JUDr. Ing. Petra Tomaštíka se sídlem v Praze přijme asistentku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zkušenosti s formátování dokumentů a přípravou podkladů, vedením poštovní agendy a organizací administrativy v advokátní kanceláři. Životopisy zasílejte na email officeph@aktomastik.cz.

2015-01-30/05 - ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU přijme do svého kolektivu DUŠKA & SVOBODOVÁ advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou. Nástup od 1.3.2015. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: kabickova@dsak.cz.

2015-01-30/06 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2015-01-29/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-01-29/02 - Advokátní kancelář v Praze 2 nabízí samostatné advokátce či samostatnému advokátu k pronajmutí zařízenou kancelář včetně souvisejících kancelářských služeb s možností vzájemné spolupráce při provozování advokátní praxe, služeb notáře a soudního znalce. Bližší informace na tel. 224261275 a 224261272, e-mail vostrejs@spoladvok.cz

2015-01-27/01 - BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, telekomunikace, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 3. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2015-01-27/02 - JUDr. Jan Olejníček, advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého mladého týmu advokátního koncipienta/koncipientku zejména pro oblast práva VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK. Od uchazeče očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, pečlivost a smysl pro detail, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: zajímavou práci, příjemný pracovní kolektiv a výborné mzdové podmínky. Nástup možný od února. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail michaela.smolikova@oslg.cz.

2015-01-27/03 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com.

2015-01-23/01 - Advokátní kancelář Dáňa, Pergl a partneři se sídlem v Praze přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA, se zaměřením zejména na právo veřejných zakázek, korporátní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – roční praxe v oboru výhodou; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@akdpp.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-23/02 - Advokátní kancelář Dáňa, Pergl a partneři se sídlem v Praze příjme VEČERNÍ RECEPČNÍ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: administrativní a marketingová podpora týmu, zajištění plynulého chodu kanceláře, komunikace s úřady, vedení a vyřizování poštovní agendy, zásilek a telefonních hovorů. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: office@akdpp.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-23/03 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. hledá pro rozšíření pracovního týmu STUDENTA/STUDENTKU 4. a 5. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta/asistentky. Požadujeme A) flexibilitu, loajalitu a pečlivost, B) odpracování 3 dnů v týdnu, C) znalost práce na PC, D) znalost AJ nebo NJ. Nástup možný ihned. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám paní Dodokové na e-mail: office@akhavelkova.eu (informace o kanceláři na www.akhavelkova.eu).

2015-01-23/04 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Pozice je vhodná zejména pro ABSOLVENTY. NABÍZÍME: A) Dlouhodobá spolupráce B) Příjemné a moderní pracovní prostředí C) Práce v mladém a přátelském kolektivu D) Dobré finanční ohodnocení a další benefity E) Zajímavé kauzy, různorodá práce, přímý kontakt s klienty F) Vedení k samostatnosti, intenzivní zpětná vazba, možnost profesního růstu. POŽADUJEME: a) Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě b) Flexibilita, loajalita, pečlivost c) Dobrá znalost PC d) Znalost AJ nebo NJ. Nástup ihned. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám Andrey Dodokové na e-mail: office@akhavelkova.eu (info o kanceláři na www.akhavelkova.eu).

2015-01-23/05 - Rád(a) čteš smlouvy, pracuješ s textem, díváš se na věc z různých pohledů a neustále se učíš? KROUPAHELÁN (Brno) hledá někoho s praxí – koncipienta nebo již hotového advokáta. Na přípravu smluv a sepis stanovisek s dobrou znalostí závazkového práva, práva IT a chutí na sobě pracovat. Životopisy zasílejte na volfova@kroupahelan.cz.

2015-01-23/06 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-01-23/07 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2015-01-23/08 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro svou pobočku v Českých Budějovicích, Novohradská 1, PSČ 370 01. Požadujeme: skutečnou znalost platného práva a širší znalosti  v oblasti trestního, obchodního a občanského práva; německý nebo anglický jazyk výhodou. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC. Nabízíme: odborný růst, nabytí zkušeností v různých oblastech práva, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém a německém (anglickém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové elektronicky na adresu: karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-01-23/09 - ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty přijme do svého kolektivu Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou. Nástup nejpozději 1.3.2015. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: kabickova@dsak.cz.

2015-01-23/10 - Nabízím kolegovi/kolegyni užívání jedné velmi pěkné samostatné kanceláře o podlahové ploše cca 30 m2 a příslušenství /tj. předsín (čekárna), 2x WC , kuchyň, archiv , koupelna, balkon/, v advokátní kanceláři v Praze 1, kde působí další tři advokáti. Cena mírná dle dohody. Další informace na tel. 602 320 463.

2015-01-23/11 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta, podmínkou je alespoň komunikativní znalost italského jazyka. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost cizích jazyků (Italština, Němčina, Angličtina, Ruština), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/12 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta pro vedení sporných řízení a vymáhání pohledávek. Podmínkou je praxe a zkušenosti z oblasti procesního práva. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost cizích jazyků (Italština, Němčina, Angličtina), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/13 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme studenta/ku právnické fakulty pro jednoduché právní a administrativní činnosti. Požadujeme dobrou orientaci v právních předpisech, schopnost samostatné práce a selský rozum. Náplní práce je zejména podpora advokátů, komunikace s úřady, rešerše, příprava jednodušších podání, drobné právní a administrativní úkony, pochůzky atd. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/14 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, pracovní znalost alespoň jednoho světového jazyka. Předchozí praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Životopisy v českém a anglickém/německém jazyce je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "advokátní koncipient/ka".

2015-01-23/15 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme sekretářku/právní asistentku. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe obchodní akademie nebo gymnázium),výbornou znalost českého jazyka, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), psaní na PC všemi deseti, organizační schopnosti. Předchozí praxe v oboru práva výhodou. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou. Životopisy je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "sekretářka v advokátní kanceláři".

2015-01-22/01 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK nabízí pracovní příležitost na pozici advokát / advokátní koncipient. Požadujeme : • efektivní znalost platného českého a evropského práva, • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, • samostatnost, pečlivost a přesnost, • profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti, • organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, • znalost anglického jazyka a polského jazyka výhodou. Nabízíme : • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, • příjemné zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře • odborně různorodou práci a také kontakt se specializovanými oblastmi práva zahraničního obchodu, • možnou perspektivu dlouhodobé spolupráce, • možnost osobního a profesního růstu. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail : poncza.secretary@poncza-sramek.cz s předmětem "advokát, advokátní koncipient". Kontaktní osoba a telefon: Mgr. Elena Fojtíková, tel.: 596 111 049, mob.: 724 566 065 V Ostravě dne 22.1.2015

2015-01-21/01 - Větší advokátní kancelář v Praze 2 hledá k trvalé spolupráci advokáta/advokátku se zaměřením na občanské právo a spornou agendu. Dlouhodobější praxe výhodou, nabídka spolupráce je v intencích § 15e zákona o advokacii. Nabídky zasílejte na e-mail:advokati@akbsn.eu

2015-01-21/02 - Nabízíme jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře v prestižní lokalitě v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí (ul. Vodičkova 730/9, 2. p, dům s výtahem). Kancelář je vybavena nábytkem a tiskárnami (včetně tiskárny na velkoobjemové tisky). K dispozici je zasedací místnost a kávovar. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Vodičkova (tram) a Můstek (metro), ÚMČ Praha 1 a pošta. Cena 8.500,- Kč měsíčně včetně služeb spojených s nájmem. Kontakt: Mgr. Richard Novák, advokát, tel. č. 775 376 007, richard.novak@nrcpartners.cz

2015-01-21/03 - Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners se sídlem v Praze hledá Advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou práci především v oblasti obchodního, finančního a nemovitostního práva, příležitost podílet se na řešení projektů pro významné mezinárodní i domácí klienty, práci v cizích jazycích, přátelskou atmosféru. Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání na PF, dobrá znalost německého a anglického jazyka, znalost platných právních předpisů, chuť učit se novým věcem, schopnost práce v týmu. Uvítáme předchozí praxi v oboru (preferujeme koncipientskou praxi do 1 roku), zahraniční studijní zkušenosti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: hr@chsh.cz

2015-01-21/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup nejlépe v únoru 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2015-01-21/05 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta / koncipientku s praxí a zájmem pracovat kromě oblasti obchodního a korporátního práva také v oblasti práva veřejného, zejména se zaměřením na energetiku a právo životního prostředí. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického jazyka předpokládáme, znalost německého jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v různých oborech práva, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2015-01-20/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-01-20/02 - Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.akmo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@akmo.cz

2015-01-20/03 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího (alespoň 4.) ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-01-20/04 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, jež poskytuje právní služby v oblasti českého i mezinárodního práva, nabízí uplatnění pro advokátního koncipienta/koncipientku s praxí alespoň 1 rok. Požadujeme zodpovědnost a vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost německého jazyka, další cizí jazyk (zejména ruský nebo anglický) výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup a ochotu podílet se na dalším rozvoji naší kanceláře. Strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce zašlete spolu s Vaší nabídkou na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-01-20/05 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme sekretářku/právní asistentku. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe obchodní akademie nebo gymnázium),výbornou znalost českého jazyka, znalost anglického nebo německého jazyka, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, organizační schopnosti. Životopisy je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz

2015-01-20/06 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka, znalost alespoň jednoho světového jazyka. Životopisy v českém a anglickém/německém jazyce je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz

2015-01-19/01 - Advokátní kancelář Fridrich Paľko s.r.o., organizační složka se sídlem v Praze 1, hledá do svého týmu advokátní/ho koncipienta/ku. Náplní práce bude samostatné vedení jednotlivých právních případů, zpracování právně složitějších podání zejm. v oblasti obchodního práva, účast/zastupování na soudních jednáních (Praha), jednání se soudy, komunikace s klienty, zadávání úkolů a dohled nad asistentským týmem. Nabízíme různorodou samostatnou práci v mladém kolektivu, podporu týmem advokátů, minimum administrativy a ručně zpracovávaných podání, vysoká automatizace běžných procesů, perspektivu dlouhodobé spolupráce, pestrou právní praxi, osobní a profesní růst, flexibilní pracovní dobu, služební telefon, příjemné pracovní prostředí. Nástup ihned, své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na obchod@fridrichpalko.sk

2015-01-16/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-01-16/02 - Advokátní kancelář na Praze 1 hledá ASISTENTKU. Požadujeme: SŠ/VŠ – zkušenosti a praxi jako asistentka v administrativní činnosti min. 2 roky, znalost práce s PC MS, psaní všemi deseti, dobrou znalost AJ (slovem i písmem), výborná ČJ- rodilá mluvčí. Požadujeme: kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora, zpracování příslušné administrativní agendy, evidence, archivace a formátování dokumentů, evidence a zpracování pošty, řešení samostatných úkolů, sjednávání obchodních schůzek, práce s PC. Vaše životopisy s fotografií zasílejte na info@ak-focko.cz

2015-01-16/03 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) nového kolegu/ kolegyni na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Nutná znalost anglického jazyka slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-01-16/04 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/05 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, nabízí v rámci rozšiřování svého týmu uplatnění pro absolventy právnických fakult na pozice ADVOKÁTNÍCH KONCIPIENTŮ. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Další cizí jazyk a předchozí koncipientská praxe výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem s možností růstu , perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, služební automobil, služební notebook, služební mobilní telefon, ubytování, možnost další spolupráce po úspěšném složení advokátních zkoušek, možnost stáží v zahraničních pobočkách. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/06 - International law firm offers partnership and permanent cooperation for czech lawyers (licenced advocates) who wish to become a member of international group of professionals. Send your offers with CV, motivation letter and photo. Contact: career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/07 - Nabízíme kolegům advokátům špičkový a prvotřídní advokátní software naší sesterské společnosti za velmi výhodných podmínek. Pro info pište na: ghpsoft@ghpadvocates.com.

2015-01-15/01 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Robert Matas, Rechtsanwalt a advokát se sídlem v centru Prahy přijme advokátního tajemníka/advokátní tajemnici. Očekáváme: odbornou znalost a orientaci ve všech základních oblastech práva, zájem dlouhodobě pracovat v advokacii, praxi na pozici právního asistenta/administrativního pracovníka (vítaná, nikoli nutná podmínka), znalost německého jazyka (další jazyk, zejména anglický, je výhodou), odbornou znalost při zajišťování běžného chodu kanceláře. Nabízíme: zajímavou, odbornou kreativní právní práci pro významnou tuzemskou  i mezinárodní klientelu, každodenní využití cizího jazyka, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání, motivující ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný od 01.03.2015. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a německém (anglickém) jazyce na e-mailovou adresu: info@ak-matas.com.

2015-01-15/02 - Advokátní kancelář Žižka- Partners, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku s praxí min. 1 rok v advokacii. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Platové ohodnocení dle dosažené praxe a zkušeností. Požadujeme uchazeče, který bude mít všeobecný právní rozhled, aktivní pracovní přístup, bude klientsky orientovaný s příjemným vystupováním, komunikativní, se znalostí anglického jazyka, který chce dále pracovat na svém rozvoji. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, mezinárodní klientelu, individuální platové ohodnocení a možnost osobního i pracovního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce prosím zasílejte na následující e-mail: monika.prochazkova@zlk.cz

2015-01-14/01 - Advokátní kancelář HROMEK & HRTÁNEK přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, popř. spolupracujícího advokáta, se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo pro svou pobočku v Ústní nad Labem. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu:hromek@ak2h.cz, nebo volejte na tel.č. 777 556 663.

2015-01-14/02 - 4-5 year Student & Junior lawyer. An international law firm in search for a 4-5 year student and a junior lawyer. We are looking for: (i) a 4-5 year student interested in working in our law firm and for (ii) a 1-2 year junior lawyer interested in corporate/finance law or real estate. If you are fluent in English and Czech and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV in English to zaneta.kubinova@wilsonscee.com. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha, tel: 277 779 211.

2015-01-13/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na e-mailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz.

2015-01-13/02 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář studenty 5. ročníku magisterského studia oboru právo na pozici právní asistent/ka se zájmem o pozici advokátního koncipienta po skončení studia. Náplní práce je příprava návrhů na vydání platebních rozkazů a související úkony, návrhů na exekuci, vyhledávání judikatury či komentářů, zakládání společností a jejich změny apod.  Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2015-01-12/01 - Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners se sídlem v Praze přijme Asistentku. Nabízíme zázemí mezinárodní advokátní kanceláře, motivační platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici. Náplň práce: administrativní a marketingová podpora týmu, zajištění plynulého chodu kanceláře, komunikace s úřady, vedení a vyřizování poštovní agendy, zásilek a telefonních hovorů. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: hr@chsh.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-12/02 - Advokátka a insolvenční správkyně JUDr. Radka Píšťková Záhorcová nabízí placenou praxi na  1 až 2 dny v týdnu pro studenta/studentku 3. ročníku právnické fakulty zaměřenou na insolvenční právo, a to na pobočku kanceláře v Uherském Hradišti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete CV na email: kancelar@akrz.cz.

2015-01-12/03 - Advokátní kancelář ARZINGER & PARTNERS se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme výbornou znalost alespoň jednoho cizího jazyka (znalost ruského jazyka výhodou), práci na PC, práci s ASPI, spolehlivost, samostatnost, profesionalitu a cílevědomost. Preferujeme kvalitní právní znalosti, tvůrčí pracovní přístup, komunikativní dovednosti a chuť k sebevzdělávání. Nabízíme dlouhodobou, zajímavou a velmi všestrannou práci v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a motivační finanční ohodnocení. Vaše písemné nabídky s životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bartakova@arzinger.cz

2015-01-12/04 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2015-01-12/05 - Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. se sídlem v Brně  hledá  do svého týmu advokátního koncipienta /koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v oboru práva v ČR, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a loajalitu, znalost práce na PC, ŘP skupiny B. Nástup možný dle dohody. Nabízíme práci v advokátní kanceláři s generální praxí. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu ak@advokatkybrno.cz

2015-01-09/01 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK nabízí pracovní příležitost na pozici advokátní koncipient. Požadujeme: efektivní znalost platného českého a evropského práva•aktivní a konstruktivní přístup k řešeným kauzám se striktním zaměřením na cíl klienta•vysoké pracovní nasazení a flexibilitu•samostatnost, pečlivost a přesnost•profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti•organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce•znalost anglického jazyka. Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům•příjemné zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře•odborně různorodou práci v mladém kolektivu a také kontakt se specializovanými oblastmi práva zahraničního obchodu•perspektivu dlouhodobé spolupráce•možnost osobního a profesního růstu. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail : sramek.secretary@poncza-sramek.cz s předmětem "advokátní koncipient". Kontaktní osoba a telefon: Libuše Tačová 596 111 049, AK PONCZA l ŠRÁMEK, JUDr. Alfréd Šrámek, Českobratrská 2, 702 00, Ostrava.

2015-01-09/02 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro svou pobočku v Českých Budějovicích, Novohradská 1, PSČ 370 01. Požadujeme: skutečnou znalost platného práva a širší znalosti  v oblasti trestního, obchodního a občanského práva; německý nebo anglický jazyk výhodou. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC. Nabízíme: odborný růst, nabytí zkušeností v různých oblastech práva, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém a německém (anglickém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové elektronicky na adresu: karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-01-09/03 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M., se sídlem Horní náměstí 19, Olomouc, hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu ak.dite@seznam.cz

2015-01-09/04 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2015-01-08/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-01-05/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-01-05/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o. se sídlem v Ostravě a ve Zlíně se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátního koncipienta nebo právníka. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail sekr1@aksvatos.cz.

2015-01-05/03 - Koncipient, advokát. Advokátní kancelář Jehne, Vodák a partneři hledá do svého týmu právníka na místo koncipienta nebo spolupracujícího advokáta. Předpokládáme dokončené právní vzdělání, praxi v oboru, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost týmové práce, zkušenost v oblasti korporátního práva, M&A, správy pohledávek., nástup možný ihned.  V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hermova@jehnevodak.cz.

2015-01-05/04 - Advokátní kancelář DOUBEK & PARTNERS se sídlem v Praze hledá vhodné kandidáty na pozici advokátního koncipienta / koncipientky. Požadujeme dřívější praxi v AK, alespoň při studiu, znalost českého pravopisu a perfektní znalost anglického jazyka (znalost dalšího světového jazyka výhodou), pozitivní přístup k právu a účasti na soudních jednáních, pečlivost, ochotu, vstřícné a rozhodné vystupování. Nabízíme práci v příjemném a výhradně nekuřáckém prostředí, získání zkušeností v řadě oblastí práva, mzdové ohodnocení dle pracovních výsledků. Strukturované životopisy v ČJ a AJ zasílejte na office@akdap.cz, kontaktní osoba: Lada Strouhalová, tel: 21241385.

2015-01-03/01 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá asistentku. Požadujeme: příjemné vystupování, přátelskou povahu, pečlivost, důslednost, znalost anglického jazyka, předchozí praxe z advokátní kanceláře výhodou. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-01-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Čepka se sídlem v Praze hledá asistentku. Požadujeme: SŠ, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikativní schopnosti, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC. Pracovní pozice zahrnuje zajištění chodu kanceláře, administrativní práce, kontakt se soudy, úřady a klienty. Nástup ihned. Prosíme o zaslání životopisu s fotografií mailem na adresu: asistentka@akcepek.cz

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz