Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2015-01-23/01 - Advokátní kancelář Dáňa, Pergl a partneři se sídlem v Praze přijme do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA, se zaměřením zejména na právo veřejných zakázek, korporátní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – roční praxe v oboru výhodou; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@akdpp.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-23/02 - Advokátní kancelář Dáňa, Pergl a partneři se sídlem v Praze příjme VEČERNÍ RECEPČNÍ. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: administrativní a marketingová podpora týmu, zajištění plynulého chodu kanceláře, komunikace s úřady, vedení a vyřizování poštovní agendy, zásilek a telefonních hovorů. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: office@akdpp.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-23/03 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. hledá pro rozšíření pracovního týmu STUDENTA/STUDENTKU 4. a 5. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta/asistentky. Požadujeme A) flexibilitu, loajalitu a pečlivost, B) odpracování 3 dnů v týdnu, C) znalost práce na PC, D) znalost AJ nebo NJ. Nástup možný ihned. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám paní Dodokové na e-mail: office@akhavelkova.eu (informace o kanceláři na www.akhavelkova.eu).

2015-01-23/04 - Havelková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Praze hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Pozice je vhodná zejména pro ABSOLVENTY. NABÍZÍME: A) Dlouhodobá spolupráce B) Příjemné a moderní pracovní prostředí C) Práce v mladém a přátelském kolektivu D) Dobré finanční ohodnocení a další benefity E) Zajímavé kauzy, různorodá práce, přímý kontakt s klienty F) Vedení k samostatnosti, intenzivní zpětná vazba, možnost profesního růstu. POŽADUJEME: a) Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě b) Flexibilita, loajalita, pečlivost c) Dobrá znalost PC d) Znalost AJ nebo NJ. Nástup ihned. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte k rukám Andrey Dodokové na e-mail: office@akhavelkova.eu (info o kanceláři na www.akhavelkova.eu).

2015-01-23/05 - Rád(a) čteš smlouvy, pracuješ s textem, díváš se na věc z různých pohledů a neustále se učíš? KROUPAHELÁN (Brno) hledá někoho s praxí – koncipienta nebo již hotového advokáta. Na přípravu smluv a sepis stanovisek s dobrou znalostí závazkového práva, práva IT a chutí na sobě pracovat. Životopisy zasílejte na volfova@kroupahelan.cz.

2015-01-23/06 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-01-23/07 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2015-01-23/08 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro svou pobočku v Českých Budějovicích, Novohradská 1, PSČ 370 01. Požadujeme: skutečnou znalost platného práva a širší znalosti  v oblasti trestního, obchodního a občanského práva; německý nebo anglický jazyk výhodou. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC. Nabízíme: odborný růst, nabytí zkušeností v různých oblastech práva, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém a německém (anglickém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové elektronicky na adresu: karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-01-23/09 - ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty přijme do svého kolektivu Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou. Nástup nejpozději 1.3.2015. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: kabickova@dsak.cz.

2015-01-23/10 - Nabízím kolegovi/kolegyni užívání jedné velmi pěkné samostatné kanceláře o podlahové ploše cca 30 m2 a příslušenství /tj. předsín (čekárna), 2x WC , kuchyň, archiv , koupelna, balkon/, v advokátní kanceláři v Praze 1, kde působí další tři advokáti. Cena mírná dle dohody. Další informace na tel. 602 320 463.

2015-01-23/11 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta, podmínkou je alespoň komunikativní znalost italského jazyka. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost cizích jazyků (Italština, Němčina, Angličtina, Ruština), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/12 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta pro vedení sporných řízení a vymáhání pohledávek. Podmínkou je praxe a zkušenosti z oblasti procesního práva. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, spolupráci se zahraničními partnery, možnost využít jazykové znalosti, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost cizích jazyků (Italština, Němčina, Angličtina), samostatnost, uživatelskou znalost práce s PC, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/13 - AK Šafra & partneři se sídlem v centru Prahy přijme studenta/ku právnické fakulty pro jednoduché právní a administrativní činnosti. Požadujeme dobrou orientaci v právních předpisech, schopnost samostatné práce a selský rozum. Náplní práce je zejména podpora advokátů, komunikace s úřady, rešerše, příprava jednodušších podání, drobné právní a administrativní úkony, pochůzky atd. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, v případě oboustranné spokojenosti i perspektivu dlouhodobé spolupráce a zaručeného odborného růstu. CV zasílejte na adresu: JSF@safra-advokati.cz

2015-01-23/14 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, pracovní znalost alespoň jednoho světového jazyka. Předchozí praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Životopisy v českém a anglickém/německém jazyce je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "advokátní koncipient/ka".

2015-01-23/15 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme sekretářku/právní asistentku. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe obchodní akademie nebo gymnázium),výbornou znalost českého jazyka, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), psaní na PC všemi deseti, organizační schopnosti. Předchozí praxe v oboru práva výhodou. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou. Životopisy je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "sekretářka v advokátní kanceláři".

2015-01-22/01 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK nabízí pracovní příležitost na pozici advokát / advokátní koncipient. Požadujeme : • efektivní znalost platného českého a evropského práva, • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, • samostatnost, pečlivost a přesnost, • profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti, • organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, • znalost anglického jazyka a polského jazyka výhodou. Nabízíme : • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, • příjemné zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře • odborně různorodou práci a také kontakt se specializovanými oblastmi práva zahraničního obchodu, • možnou perspektivu dlouhodobé spolupráce, • možnost osobního a profesního růstu. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail : poncza.secretary@poncza-sramek.cz s předmětem "advokát, advokátní koncipient". Kontaktní osoba a telefon: Mgr. Elena Fojtíková, tel.: 596 111 049, mob.: 724 566 065 V Ostravě dne 22.1.2015

2015-01-21/01 - Větší advokátní kancelář v Praze 2 hledá k trvalé spolupráci advokáta/advokátku se zaměřením na občanské právo a spornou agendu. Dlouhodobější praxe výhodou, nabídka spolupráce je v intencích § 15e zákona o advokacii. Nabídky zasílejte na e-mail:advokati@akbsn.eu

2015-01-21/02 - Nabízíme jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře v prestižní lokalitě v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí (ul. Vodičkova 730/9, 2. p, dům s výtahem). Kancelář je vybavena nábytkem a tiskárnami (včetně tiskárny na velkoobjemové tisky). K dispozici je zasedací místnost a kávovar. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Vodičkova (tram) a Můstek (metro), ÚMČ Praha 1 a pošta. Cena 8.500,- Kč měsíčně včetně služeb spojených s nájmem. Kontakt: Mgr. Richard Novák, advokát, tel. č. 775 376 007, richard.novak@nrcpartners.cz

2015-01-21/03 - Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners se sídlem v Praze hledá Advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavou práci především v oblasti obchodního, finančního a nemovitostního práva, příležitost podílet se na řešení projektů pro významné mezinárodní i domácí klienty, práci v cizích jazycích, přátelskou atmosféru. Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání na PF, dobrá znalost německého a anglického jazyka, znalost platných právních předpisů, chuť učit se novým věcem, schopnost práce v týmu. Uvítáme předchozí praxi v oboru (preferujeme koncipientskou praxi do 1 roku), zahraniční studijní zkušenosti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: hr@chsh.cz

2015-01-21/04 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup nejlépe v únoru 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2015-01-21/05 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta / koncipientku s praxí a zájmem pracovat kromě oblasti obchodního a korporátního práva také v oblasti práva veřejného, zejména se zaměřením na energetiku a právo životního prostředí. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického jazyka předpokládáme, znalost německého jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v různých oborech práva, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2015-01-20/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-01-20/02 - Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.akmo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@akmo.cz

2015-01-20/03 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, přijme do svého týmu studenta/studentku vyššího (alespoň 4.) ročníku právnické fakulty. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, velmi dobrou znalost německého jazyka, zaujetí pro advokátní praxi, pracovitost, pečlivost a spolehlivost. Znalost dalšího cizího jazyka, zahraniční studium či praxe výhodou. Nabízíme moderní pracovní prostředí v dynamickém mezinárodním kolektivu, možnost získání zkušeností v různých právních oborech, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem v českém a německém jazyce zasílejte na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-01-20/04 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v Praze, jež poskytuje právní služby v oblasti českého i mezinárodního práva, nabízí uplatnění pro advokátního koncipienta/koncipientku s praxí alespoň 1 rok. Požadujeme zodpovědnost a vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, výbornou znalost německého jazyka, další cizí jazyk (zejména ruský nebo anglický) výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup a ochotu podílet se na dalším rozvoji naší kanceláře. Strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce zašlete spolu s Vaší nabídkou na e-mailovou adresu HR@uepa.cz.

2015-01-20/05 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme sekretářku/právní asistentku. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe obchodní akademie nebo gymnázium),výbornou znalost českého jazyka, znalost anglického nebo německého jazyka, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, organizační schopnosti. Životopisy je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz

2015-01-20/06 - Advokátní kancelář Mgr. Aleny Straubové se sídlem v Brně přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka, znalost alespoň jednoho světového jazyka. Životopisy v českém a anglickém/německém jazyce je možno zasílat na e-mailovou adresu office@akstraubova.cz

2015-01-19/01 - Advokátní kancelář Fridrich Paľko s.r.o., organizační složka se sídlem v Praze 1, hledá do svého týmu advokátní/ho koncipienta/ku. Náplní práce bude samostatné vedení jednotlivých právních případů, zpracování právně složitějších podání zejm. v oblasti obchodního práva, účast/zastupování na soudních jednáních (Praha), jednání se soudy, komunikace s klienty, zadávání úkolů a dohled nad asistentským týmem. Nabízíme různorodou samostatnou práci v mladém kolektivu, podporu týmem advokátů, minimum administrativy a ručně zpracovávaných podání, vysoká automatizace běžných procesů, perspektivu dlouhodobé spolupráce, pestrou právní praxi, osobní a profesní růst, flexibilní pracovní dobu, služební telefon, příjemné pracovní prostředí. Nástup ihned, své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na obchod@fridrichpalko.sk

2015-01-16/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2015-01-16/02 - Advokátní kancelář na Praze 1 hledá ASISTENTKU. Požadujeme: SŠ/VŠ – zkušenosti a praxi jako asistentka v administrativní činnosti min. 2 roky, znalost práce s PC MS, psaní všemi deseti, dobrou znalost AJ (slovem i písmem), výborná ČJ- rodilá mluvčí. Požadujeme: kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora, zpracování příslušné administrativní agendy, evidence, archivace a formátování dokumentů, evidence a zpracování pošty, řešení samostatných úkolů, sjednávání obchodních schůzek, práce s PC. Vaše životopisy s fotografií zasílejte na info@ak-focko.cz

2015-01-16/03 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) nového kolegu/ kolegyni na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo v České republice, velmi dobré znalosti ve všech oblastech práva, specializace výhodou. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B - aktivní řidič a ochota cestovat, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Nutná znalost anglického jazyka slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a vykonané práci s možností růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, využití jedinečného softwaru pro advokáty, služebního automobilu, služebního notebooku, služebního mobilního telefonu, ubytování. Vlastní klientela není podmínkou. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com. Vybraným kandidátům bude nabídnuto partnerství a výhody s tímto spojené.

2015-01-16/04 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu pro kanceláře v rámci České republiky (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava) STUDENTY minimálně třetího ročníku magisterského programu právnických fakult na pozice PRÁVNÍCH ASISTENTŮ na 1 den (8 hodin) v týdnu či dle dohody. Předpokládáme schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, dále aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Hledáme komunikativní, otevřenou osobnost, výhodou je vlastnictví řidičského průkazu třídy B, nutná velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Znalost anglického jazyka slovem i písmem nebo další cizí jazyk výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/05 - Pobočka mezinárodní advokátní kanceláře zastupující české a zahraniční klienty, nabízí v rámci rozšiřování svého týmu uplatnění pro absolventy právnických fakult na pozice ADVOKÁTNÍCH KONCIPIENTŮ. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysokou profesionalitu, týmového ducha, velmi dobrou znalost platného práva, dokonalou znalost ČJ, výbornou schopnost komunikace v českém jazyce a jazykový cit, znalost práce s PC a MS Office. Další cizí jazyk a předchozí koncipientská praxe výhodou. Očekáváme loajalitu, proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a ochotu přispívat k rozvoji naší kanceláře. Nabízíme práci v dynamickém mezinárodním týmu, moderní pracovní prostředí, značnou míru samostatnosti, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem s možností růstu , perspektivu dlouhodobé spolupráce, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání, služební automobil, služební notebook, služební mobilní telefon, ubytování, možnost další spolupráce po úspěšném složení advokátních zkoušek, možnost stáží v zahraničních pobočkách. Své životopisy spolu s fotem a motivačním dopisem zasílejte na career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/06 - International law firm offers partnership and permanent cooperation for czech lawyers (licenced advocates) who wish to become a member of international group of professionals. Send your offers with CV, motivation letter and photo. Contact: career@ghpadvocates.com.

2015-01-16/07 - Nabízíme kolegům advokátům špičkový a prvotřídní advokátní software naší sesterské společnosti za velmi výhodných podmínek. Pro info pište na: ghpsoft@ghpadvocates.com.

2015-01-15/01 - Mezinárodní advokátní kancelář JUDr. Robert Matas, Rechtsanwalt a advokát se sídlem v centru Prahy přijme advokátního tajemníka/advokátní tajemnici. Očekáváme: odbornou znalost a orientaci ve všech základních oblastech práva, zájem dlouhodobě pracovat v advokacii, praxi na pozici právního asistenta/administrativního pracovníka (vítaná, nikoli nutná podmínka), znalost německého jazyka (další jazyk, zejména anglický, je výhodou), odbornou znalost při zajišťování běžného chodu kanceláře. Nabízíme: zajímavou, odbornou kreativní právní práci pro významnou tuzemskou  i mezinárodní klientelu, každodenní využití cizího jazyka, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání, motivující ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný od 01.03.2015. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a německém (anglickém) jazyce na e-mailovou adresu: info@ak-matas.com.

2015-01-15/02 - Advokátní kancelář Žižka- Partners, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/tku s praxí min. 1 rok v advokacii. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Platové ohodnocení dle dosažené praxe a zkušeností. Požadujeme uchazeče, který bude mít všeobecný právní rozhled, aktivní pracovní přístup, bude klientsky orientovaný s příjemným vystupováním, komunikativní, se znalostí anglického jazyka, který chce dále pracovat na svém rozvoji. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, mezinárodní klientelu, individuální platové ohodnocení a možnost osobního i pracovního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce prosím zasílejte na následující e-mail: monika.prochazkova@zlk.cz

2015-01-14/01 - Advokátní kancelář HROMEK & HRTÁNEK přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, popř. spolupracujícího advokáta, se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo pro svou pobočku v Ústní nad Labem. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu:hromek@ak2h.cz, nebo volejte na tel.č. 777 556 663.

2015-01-14/02 - 4-5 year Student & Junior lawyer. An international law firm in search for a 4-5 year student and a junior lawyer. We are looking for: (i) a 4-5 year student interested in working in our law firm and for (ii) a 1-2 year junior lawyer interested in corporate/finance law or real estate. If you are fluent in English and Czech and are interested in joining us, please send a letter of application accompanied by your CV in English to zaneta.kubinova@wilsonscee.com. For information on our law firm see www.wilsonscee.com. Wilson & Partners s.r.o., advokátní kancelář, Revoluční 655/1, 110 00 Praha, tel: 277 779 211.

2015-01-13/01 - Zavedená advokátní kancelář se sídlem ve Zlíně, zabývající se převážně obchodním a občanským právem, nabízí místo koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, v mladém kolektivu. Požadujeme preciznost, schopnost samostatného uvažování, časovou flexibilitu, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI, CODEXIS), řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ nebo NJ. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis i s dosavadní praxí na e-mailovou adresu: sekretariat@strakosova.cz.

2015-01-13/02 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář studenty 5. ročníku magisterského studia oboru právo na pozici právní asistent/ka se zájmem o pozici advokátního koncipienta po skončení studia. Náplní práce je příprava návrhů na vydání platebních rozkazů a související úkony, návrhů na exekuci, vyhledávání judikatury či komentářů, zakládání společností a jejich změny apod.  Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.

2015-01-12/01 - Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners se sídlem v Praze přijme Asistentku. Nabízíme zázemí mezinárodní advokátní kanceláře, motivační platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, přátelský kolektiv. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet), zkušenosti s formátováním dokumentů a přípravou podkladů, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici. Náplň práce: administrativní a marketingová podpora týmu, zajištění plynulého chodu kanceláře, komunikace s úřady, vedení a vyřizování poštovní agendy, zásilek a telefonních hovorů. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: hr@chsh.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.

2015-01-12/02 - Advokátka a insolvenční správkyně JUDr. Radka Píšťková Záhorcová nabízí placenou praxi na  1 až 2 dny v týdnu pro studenta/studentku 3. ročníku právnické fakulty zaměřenou na insolvenční právo, a to na pobočku kanceláře v Uherském Hradišti. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete CV na email: kancelar@akrz.cz.

2015-01-12/03 - Advokátní kancelář ARZINGER & PARTNERS se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme výbornou znalost alespoň jednoho cizího jazyka (znalost ruského jazyka výhodou), práci na PC, práci s ASPI, spolehlivost, samostatnost, profesionalitu a cílevědomost. Preferujeme kvalitní právní znalosti, tvůrčí pracovní přístup, komunikativní dovednosti a chuť k sebevzdělávání. Nabízíme dlouhodobou, zajímavou a velmi všestrannou práci v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí a motivační finanční ohodnocení. Vaše písemné nabídky s životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bartakova@arzinger.cz

2015-01-12/04 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2015-01-12/05 - Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. se sídlem v Brně  hledá  do svého týmu advokátního koncipienta /koncipientku. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v oboru práva v ČR, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a loajalitu, znalost práce na PC, ŘP skupiny B. Nástup možný dle dohody. Nabízíme práci v advokátní kanceláři s generální praxí. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu ak@advokatkybrno.cz

2015-01-09/01 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK nabízí pracovní příležitost na pozici advokátní koncipient. Požadujeme: efektivní znalost platného českého a evropského práva•aktivní a konstruktivní přístup k řešeným kauzám se striktním zaměřením na cíl klienta•vysoké pracovní nasazení a flexibilitu•samostatnost, pečlivost a přesnost•profesionální vystupování a vynikající komunikační schopnosti•organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce•znalost anglického jazyka. Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům•příjemné zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře•odborně různorodou práci v mladém kolektivu a také kontakt se specializovanými oblastmi práva zahraničního obchodu•perspektivu dlouhodobé spolupráce•možnost osobního a profesního růstu. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail : sramek.secretary@poncza-sramek.cz s předmětem "advokátní koncipient". Kontaktní osoba a telefon: Libuše Tačová 596 111 049, AK PONCZA l ŠRÁMEK, JUDr. Alfréd Šrámek, Českobratrská 2, 702 00, Ostrava.

2015-01-09/02 - Doleček Kahounová Sedláčková, advokátní kancelář hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro svou pobočku v Českých Budějovicích, Novohradská 1, PSČ 370 01. Požadujeme: skutečnou znalost platného práva a širší znalosti  v oblasti trestního, obchodního a občanského práva; německý nebo anglický jazyk výhodou. Předpokládáme samostatnost, časovou nezávislost, loajalitu, uživatelské schopnosti PC. Nabízíme: odborný růst, nabytí zkušeností v různých oblastech práva, ohodnocení podle schopností a výkonnosti, další perspektivu po vykonání advokátních zkoušek. Své nabídky se stručným životopisem v českém a německém (anglickém) jazyce prosím zasílejte k rukám sl. Karolíny Mudrové elektronicky na adresu: karolina.mudrova@akdks.cz.

2015-01-09/03 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M., se sídlem Horní náměstí 19, Olomouc, hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu ak.dite@seznam.cz

2015-01-09/04 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2015-01-08/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2015-01-05/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2015-01-05/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o. se sídlem v Ostravě a ve Zlíně se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátního koncipienta nebo právníka. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail sekr1@aksvatos.cz.

2015-01-05/03 - Koncipient, advokát. Advokátní kancelář Jehne, Vodák a partneři hledá do svého týmu právníka na místo koncipienta nebo spolupracujícího advokáta. Předpokládáme dokončené právní vzdělání, praxi v oboru, výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, schopnost týmové práce, zkušenost v oblasti korporátního práva, M&A, správy pohledávek., nástup možný ihned.  V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hermova@jehnevodak.cz.

2015-01-05/04 - Advokátní kancelář DOUBEK & PARTNERS se sídlem v Praze hledá vhodné kandidáty na pozici advokátního koncipienta / koncipientky. Požadujeme dřívější praxi v AK, alespoň při studiu, znalost českého pravopisu a perfektní znalost anglického jazyka (znalost dalšího světového jazyka výhodou), pozitivní přístup k právu a účasti na soudních jednáních, pečlivost, ochotu, vstřícné a rozhodné vystupování. Nabízíme práci v příjemném a výhradně nekuřáckém prostředí, získání zkušeností v řadě oblastí práva, mzdové ohodnocení dle pracovních výsledků. Strukturované životopisy v ČJ a AJ zasílejte na office@akdap.cz, kontaktní osoba: Lada Strouhalová, tel: 21241385.

2015-01-03/01 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá asistentku. Požadujeme: příjemné vystupování, přátelskou povahu, pečlivost, důslednost, znalost anglického jazyka, předchozí praxe z advokátní kanceláře výhodou. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2015-01-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Čepka se sídlem v Praze hledá asistentku. Požadujeme: SŠ, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikativní schopnosti, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC. Pracovní pozice zahrnuje zajištění chodu kanceláře, administrativní práce, kontakt se soudy, úřady a klienty. Nástup ihned. Prosíme o zaslání životopisu s fotografií mailem na adresu: asistentka@akcepek.cz

2014-12-29/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Českých Budějovicích hledá z důvodu rostoucího vytížení kanceláře advokátního koncipienta. Očekáváme pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat, znalost a dobrou orientaci v právu. Nabízíme práci v rozmanitých agendách platného práva, příjemný kolektiv menší kanceláře, možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce. Nástup nejlépe v lednu 2015. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz     Mgr. Jiří Písečka, advokát

2014-12-28/01 - Advokátní kancelář v Praze 4 s všeobecnou, různorodou a zajímavou agendou, zejm. soudními spory a závazky, přijme advokátního koncipienta/ku. Nezbytně nutná je kompletní spolehlivost, vysoká míra samostatnosti a maximální pečlivost. Požadovaná koncipientská praxe min. 1 rok. Pracovní doba 8 hod., nepřekračována, přizpůsobena potřebám koncipienta, možnost i částečné práce z domova.  Životopisy prosím zasílejte na info@ak-sladkova.cz.

2014-12-19/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Vyžadujeme schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe v advokátní kanceláři vítána. Nabízíme zázemí úspěšné advokátní kanceláře s významnou domácí i mezinárodní klientelou, příjemné a přátelské pracovní prostředí, kreativní práci, možnost odborného růstu a odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Vaše nabídky s životopisem zasílejte, prosím, na silvie.jonakova@akpjp.cz.

2014-12-19/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Luštíkové se sídlem v Hradci Králové, zaměřená zejména na oblast insolvenčního práva, práva občanského a práva trestního příjme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: lustikova@hkadvokati.cz.

2014-12-19/03 - Nabízím ke koupi zánovní advokátní talár, velikost M 44-46, artikl 79500250 materiál T 2020, pro výšku 169 - 175 cm a obvod hrudníku 86-94 cm. Cena 2.500,- Kč + poštovné, nebo osobní převzetí na adrese Opava, Olomoucká 153/25. milan.frankl@seznam.cz, tel.: 604 714 168

2014-12-19/04 - Nabízím k pronájmu kanceláře po advokátovi v Opavě, Olomoucká 153/25, hned vedle soudu. Jedná se o pronájem dvou ze tři místnosti, v 1. poschodí převážně bytového domu.Jednu místnost má pronajatu samostaný advokát na dobu neurčitou. Místnosti jsou zařízené vhodné pro sídlo, nebo pobočku advokátní kanceláře a je možné se domluvit i na pronájmu kancelářského vybavení. kontakt: milan.frankl@seznam.cz +420604714168. Volné od 1. 1. 2015.

2014-12-18/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2014-12-18/02 - Sládek & Partners, v.o.s. advokátní kancelář přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru práva v ČR, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, velmi dobrou znalost platného práva, uživatelskou znalost práce na PC a chuť učit se novým věcem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Praxe při studiu preferována, nástup dohodou. Písemné nabídky spolu s životopisem zasílejte na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz

2014-12-18/03 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-12-17/01 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení, požadujeme vysoké pracovní nasazení, znalost AJ a zájem o danou oblast. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2014-12-17/02 - Advokátní kancelář Jakovidis,Klega,Partners přijme v Ostravě a Rychvaldu advokátního koncipienta/ku. Životopis prosím zašlete na email: klega.j@advokatova.cz

2014-12-16/01 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-12-16/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-12-16/03 - Advokátní kancelář FridrichPaľko s.r.o., organizační složka, kontaktní osoba: Karolina Ouředníčková, tel: 731 138 413, sídlo: Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1, e-mail: obchod@fridrichpalko.sk hledáme do svého mladého týmu advokátní/ho koncipienta/tku. Náplní práce bude samostatné vedení jednotlivých právních případů, zpracování právně složitějších podání zejm. v oblasti obchodního práva, účast/zastupování na soudních jednáních (Praha), jednání se soudy, komunikace s klienty, zadávání úkolů a dohled nad asistentským týmem. Nabízíme různorodou samostatnou práci v mladém kolektivu, podporu týmem advokátů, minimum administrativy a ručně zpracovávaných podání, vysoká automatizace běžných procesů, perspektivu dlouhodobé spolupráce, pestrou právní praxi, osobní a profesní růst, flexibilní pracovní dobu, služební telefon, příjemné pracovní prostředí. Nástup ihned.

2014-12-16/04 - Advokátní kancelář Mgr. Lenka Hlavičková, advokátka, se sídlem Bachmačské náměstí 326/3, Praha 6 – Dejvice, hledá do svého týmu advokáta/ku. Požadujeme: praxe v advokacii podmínkou, zkušenost s právem veřejných zakázek a zadávacím řízením výhodou, zodpovědnost a pečlivost, schopnost samostatné práce, dobrý ústní i písemný projev, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka, příjemné a komunikativní vystupování, organizační a prezentační dovednosti, ochota se dále vzdělávat. Nabízíme: všeobecnou právní praxi se specializací na veřejné zakázky, zajímavé finanční ohodnocení, práci v mladém a dynamickém kolektivu. Nástup možný ihned. Informační email je: info@ak-hlavickova.cz

2014-12-15/01 - Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o. se sídlem v Jičíně s vnitrostátní i zahraniční klientelou se zaměřením na obchodní, občanské a trestní právo přijme advokátní koncipienty a koncipientky. Platební ohodnocení dle dosažených výsledků. Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím elektronické pošty na adresu zk@novotnypartners.cz.

2014-12-15/02 - Advokátní kancelář Polverini Strnad zaměřená zejména na oblast práva nemovitostí a insolvenčního práva příjme pro svoji kancelář v Praze ADVOKÁTA nebo ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s prověřenými zkušenostmi v oboru. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, výbornou znalost AJ (znalost italštiny není podmínkou), nadstandardní odborné znalosti, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v české kanceláři se zahraniční účastí, možnost profesního růstu a tomu odpovídající zajímavé a motivační finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: info@ak-ps.eu.

2014-12-15/03 - AK Mgr. Kašpara rozšiřuje svůj tým zabývající se komplexní nemovitostní agendou, do kterého hledá PRÁVNÍHO PRAKTIKANTA/KU z vyšších ročníků práv. PRACOVNÍ NÁPLŇ: zpracování právních rešerší, příprava podkladů pro převody nemovitostí, vypracování smluvní dokumentace, zapracování připomínek klientů, vedení jednání - zodpovědnost za koordinaci všech případů ve svěřeném portfoliu nemovitostních případů. POŽADUJEME: pečlivost a preciznost, důslednost s citem pro detail, samostatnost, organizační schopnosti a aktivní přístup, zkušenosti s vymezením předmětu nemovitostí velkou výhodou. NABÍZÍME: přátelský kolektiv, možnost postupu na pozici advokátního koncipienta, získání cenných zkušeností a dovedností v AK s generální praxí, odpovídající motivační ohodnocení. Nástup možný IHNED. Životopis zašlete k rukám Mgr. Jitky Bendové, e-mail: bendova@externihr.cz.

2014-12-12/01 - Advokátní kancelář Kaiser v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku se zájmem o civilní, obchodní právo, nástup ihned. Přivítáme Vaše nabídky spolu s profesním životopisem na emailové adrese: kaiser@akk.cz

2014-12-11/01 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-12-11/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 90,- Kč / h hrubého. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování, ochotu vypomáhat všem členům kanceláře a chuť učit se novým věcem. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně jeden den v týdnu (středa) . Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3, 10 minut od PRF UK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2014-12-10/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-12-10/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta/ku. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný ihned. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2014-12-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá studenty právnické fakulty ze 4. a nebo 5. Ročníku a pozici právního asistenta. Požadujeme: schopnost samostatné a systematické práce, vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost anglického a/nebo německého jazyka včetně právní terminologie, zkušenosti z advokátní kanceláře. Nabízíme: zázemí úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné pracovní prostředí, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu, možnost kariérního růstu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2014-12-09/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-12-04/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-12-04/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-12-04/03 - Nabízím přenechat kolegovi advokátovi či kolegyni advokátce do podnájmu jako kancelář jednu nezařízenou místnost v prostorách mé advokátní kanceláře ve 2. patře budovy na adrese Muchova 1, 160 00 Praha 6, v blízkosti stanice metra Hradčanská. Výše podnájemného dle dohody. Telefonní spojení a připojení na internet a příslušenství kanceláře k dispozici. Kontakt: JUDr. Jaromír Krutílek, tel. 603 514 494, j.krutilek@akrk.cz.

2014-12-04/04 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-12-02/01 - Advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA se sídlem v Brně pro svou pobočku na adrese Banskobystrická 157 hledá dva advokátní koncipienty. Jedná se o práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, včetně průběžné spolupráce se svou školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost platného práva, cit pro formální úpravu a gramatickou bezchybnost vyhotovovaných dokumentů, znalost společenské etikety i její dodržování a znalost právnické angličtiny. Nástup ihned nebo po dohodě. Originální životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu jihlava@snadvok.cz.

2014-12-02/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokát nebo advokátní koncipient – obchodní právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-12-01/01 - Nabízím jednomu až dvěma kolegům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena 2000,- Kč + služby a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-12-01/02 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro svou kancelář v Praze advokátního koncipienta / koncipientku.Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického a německého jazyka předpokládáme, znalost francouzského a/nebo ruského jazyka oceníme. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, výborné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com nebo písemně k rukám slečny Karolíny Sojkové na adresu Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., Oasis Florenc, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2014-11-28/02 - Menší advokátní kancelář se sídlem na Praze 2, provozující generální praxi se zaměřením na občanské, obchodní i trestní právo, přijme advokátního koncipienta/koncipientku s alespoň půlroční praxí v advokacii NEBO ZAČÍNAJÍCÍHO ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU ( bez vlastní klientely ). Nabízíme dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v širším centru Prahy, umožňující mimo jiné i kvalitní přípravu na advokátní zkoušky a rozvoj právních znalostí a zkušeností. Informace o kanceláři www.akpartik.cz Nabídky, spolu se stručným životopisem zasílejte na e-mail: m.partik@akpartik.cz

2014-11-28/03 - Hledám šikovného a pečlivého koncipienta s chutí do práce, schopností samostatně uvažovat i spolupracovat, s dobrou orientací v právu s alespoň základní právní praxí. Očekávám příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti. Vítám dobrou znalost anglického jazyka. Zkuste se ozvat, i jste-li matka na rodičovské a máte chuť pracovat, byť ne s pravidelnou a celodenní docházkou, ovšem ochotně a poctivě. Mgr. Lada Behenská, advokát. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail machartova@vasadvokat.cz.

2014-11-28/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-28/05 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme roční praxi na pozici advokátního koncipienta, AJ, loajalitu, komunikační dovednosti, právní myšlení a chuť pracovat. Nabízíme pestrou práci, oblast zejména obchodní, občanské, insolvenční právo a jiné, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů, motivační mzdu, příjemné pracovní prostředí a další benefity. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kucerik@advokatCR.cz

2014-11-27/01 - Advokátní kancelář JUDr. Zuzany Zrůbkové v Olomouci hledá advokátního koncipienta / koncipientku. Požadujeme vysokou úroveň znalosti platného práva, flexibilitu a schopnost samostatné i týmové práce, loajalitu, komunikační dovednosti, dobrou znalost češtiny a práce na PC. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu zuzana.zrubkova@majova-zrubkova.cz.

2014-11-27/02 - Mgr. Ing. Jaromír Škára, advokát hledá pro svoji pobočku v Brně kandidáta/ kandidátku na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru Právo či srovnatelném programu; velmi dobré znalosti v oboru obchodního a občanského práva s důrazem na problematiku obchodních závazků a s praktickou orientací v procesním právu. Schopnost samostatné práce a dobré orientace v právním řádu, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce a flexibilitu. Vybraný/á kandidát/ka bude mít možnost zapojit se do práce v mladém pracovním kolektivu, získat zajímavou právní praxi a poskytovat poradenství pro významné společnosti v České republice. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a další výhody. Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na emailovou adresu personalni@akskara.cz. Nástup IHNED. Nutné je vlastnictví řidičského průkazu třídy B – aktivní řidič, velmi dobrá znalost práce s PC, kancelářským a právním software. Znalost anglického jazyka výhodou.

2014-11-27/03 - Advokátní kancelář Žižka & Partners se sídlem v centru Prahy přijme do svého týmu „ADVOKÁTA“ se zaměřením na obchodní právo. Požadujeme všeobecný rozhled a praxi, znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí. Nabízíme zajímavou a odbornou práci, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu a individuální přístup. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: monika.prochazkova@zlk.cz

2014-11-26/01 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2014-11-25/01 - Advokátní kancelář Prague Attorneys nabízí pronájem místa. Kancelář je na adrese 28. října 1001/3, Praha 1, v 5. patře, hned u metra Můstek (A i B). Jedná se o místo ve vybavené kanceláři pro dva, kde je již jeden kolega. Nájem jest 8.200,- Kč měsíčně včetně internetu a služeb. K dispozici jsou dvě zasedací místnosti. Info o kanceláři naleznete na www.pragueattorneys.cz. Pro více informací, se prosím obraťte na JUDr. Štěpánku Mikovou, tel: +420 774348950, e-mail: office@p-a.cz

2014-11-25/02 - Advokátní kancelář MSB Legal v.o.s. hledá spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Co očekáváme/požadujeme: •ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě •praxi minimálně 1 rok • aktivní přístup k řešení problémů •vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu •pečlivost a samostatnost •schopnost organizace a týmové spolupráce •znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou) Co nabízíme: •zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející advokátní kanceláře •zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu •perspektivu dlouhodobé spolupráce •možnost osobního a profesního růstu •možnost podílet se na publikační činnosti kanceláře •motivující platové ohodnocení V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotografií na HR@msblegal.cz a to v českém a anglickém jazyce. Do předmětu napište "advokátní koncipient/ka". Kontaktní osoba a telefon: Andrea Gábrová 251 566 005.

2014-11-25/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Luštíkové se sídlem v Hradci Králové, zaměřená zejména na oblast insolvenčního práva, práva občanského a práva trestního příjme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: lustikova@hkadvokati.cz.

2014-11-24/01 - Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados, se sídlem Sokolovská 22, Praha 8, hledá právní asistenty – studenty právnických fakult. Nabízíme poznání skutečné právní praxe v základních oborech práva se zaměřením na aplikaci v sporné agendě. Požadujeme znalost španělského jazyka a velmi dobrou znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozmanitou práci, přátelský kolektiv, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na: praha@moreno-vlk.eu.

2014-11-24/02 - Zavedená a dynamicky se rozvíjející česko-zahraniční advokátní kancelář s mladým kolektivem ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. (www.senkyr-panik.cz a http://www.cottyn.eu/) se sídlem na Praze 6 hledá KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU s chutí pracovat a vzdělávat se. Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, generální praxi, možnost odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, velmi dobrou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet), profesionální vystupování a komunikační schopnosti, loajalitu. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu senkyr@senkyr-panik.cz, tel. kontakt + 420 224 325 129, +420 776 168 333.

2014-11-24/03 - Nabízím zdarma pro některého kolegu kompletní nesvázané ročníky Sbírky zákonů z let 1992 až 2001. Mgr. Zdeněk Jelínek, tel: 284 824 355, 736 116 054, e-mail:zelinek@email.cz .

2014-11-22/01 - Advokátní kancelář Vozáb & Co. Law Offices s.r.o. se sídlem v Praze (www.vozab.com) se zaměřením na obchodní právo, duševní vlastnictví, zdravotnictví, nemovitosti, pracovní právo a vymáhání souvisejících nároků v rámci soudních a rozhodčích řízení hledá absolventa/absolventku na pozici advokátní koncipient. Pracujeme běžně v anglickém jazyce. Požadujeme dobré teoretické základy a schopnost jejich aplikace v praxi, schopnost samostatné analýzy i teamové práce, aktivní znalost anglického jazyka, znalost problematiky duševního vlastnictví a nekalé soutěže a zájem rozšiřovat si vědomosti v rámci výše uvedených právních odvětví. Nabízíme zajímavou a různorodou práci a perspektivu dlouhodobé spolupráce a profesního růstu. Své životopisy v českém a anglickém jazyce zasílejte na email: office@vozab.com.

2014-11-22/02 - ŽIŽLAVSKÝ advokátní kancelář – insolvenční správci hledají do svého týmu advokátního koncipienta/ku, který/á se bude věnovat především insolvenčnímu právu a soudnímu řízení. Jedná se o činnost zaměřenou na samostatnou správu insolvenčních řízení z funkce insolvenčního správce pod dohledem zkušených odborníků. Dále se rovněž seznámí se zastupováním klientů v insolvenčním řízení a v dalších oblastech právních služeb, včetně případného zastupování klientů v trestním řízení. Nabízíme zajímavou práci v přední české advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský mladý kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Zkušenosti z oblasti občanského, civilního a obchodního práva, a případná praxe v advokátní kanceláři jsou vítány. Požadujeme logické a právní myšlení, adekvátní pracovní nasazení, samostatnost, profesionální vystupování, chuť a zájem pracovat v advokacii. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy a motivační dopisy na e-mailovou adresu recepce@zizlavsky.cz .

2014-11-22/03 - Advokátní kancelář Frömlová se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Požadujeme roční praxi na pozici advokátního koncipienta, AJ, loajalitu, komunikační dovednosti, právní myšlení a chuť pracovat. Nabízíme pestrou práci, oblast zejména obchodní, občanské, insolvenční právo a jiné, jednání před soudy, komunikaci s klienty, vedení vlastních případů, motivační mzdu, příjemné pracovní prostředí a další benefity. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na kucerik@advokatCR.cz

2014-11-22/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-21/01 - Advokátní kancelář Mgr. Evy Kocmanové, se sídlem v centru Brna s převažujícím zaměřením na obchodní právo (obchodní společnosti, smlouvy, pohledávky), nemovitosti, pracovní právo, občanské právo přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Nabízím práci v příjemném prostředí, výborné vybavení, rozmanitou praxi. Požaduji pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, dobrou znalost AJ a práce na PC. Praxe v AK (jako praktikant nebo koncipient) podmínkou. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: kocmanova@ek-advokat.cz.

2014-11-20/01 - Advokátní kancelář Kubica, Zajíc a partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta/koncipientku - předchozí koncipientská praxe výhodou a dále hledá studenta/studentku 3.-5. ročníku právnické fakulty pro práci v rozsahu 1-3 dnů v týdnu. Požadujeme zájem o obor, samostatnost a odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, všeobecný právní rozhled, znalost práce na PC, anglický jazyk na komunikativní úrovni. Své životopisy případně motivační dopisy zasílejte na info@advokaticz.cz.

2014-11-20/02 - Advokátní a patentová kancelář přijme: advokátního koncipienta. Uvítáme:koncipientskou praxi, orientaci v právu duševního vlastnictví a právu nekalé soutěže, občanském právu procesním, správním právu. Očekáváme:Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, samostatné a rychlé plnění zadaných úkolů, výbornou znalost anglického jazyka slovem a písmem včetně právnické angličtiny, znalost dalšího cizího jazyka vítána, dobrou uživatelskou znalost práce na PC. Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, možnost vzdělávání a profesního růstu. Životopis prosím zašlete v českém jazyce na emailovou adresu:evackova@korejzova.cz

2014-11-19/01 - HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. – pobočka nacházející se v centru Prahy, přijme do svého právního týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici právní asistent. Požadujeme: student/ka pátého ročníku právnické fakulty ČR s výbornými studijními výsledky, pokročilá znalost AJ nebo NJ, znalost dalších cizích jazyků výhodou, znalost práce s MS Office, samostatnost, pečlivost, ochotu při plnění zadaných úkolů a chuť učit se novým věcem, možnost pracovat v pracovních dnech alespoň 2 celé dny. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný CV včetně fotografie na hlina.jakub@akhsp.cz.

2014-11-19/02 - Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Požadujeme výbornou znalost platného práva; znalost polského jazyka výhodou; loajalitu a ochotu na sobě pracovat. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis na e-mailovou adresu: poncza@poncza-sramek.cz Kontakt: Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK, Českobratrská 1403/2, villa Antonia, 702 00 Ostrava.

2014-11-19/03 - Středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, se zaměřením na obchodní, korporátní, finanční, nemovitostní a sporné právo, s významnou zahraniční i českou klientelou, přijme nové koncipienty a advokáty na odpovídající pracovní/partnerské pozice. Požadujeme alespoň 3 roky praxe v AK, schopnost kvalitní samostatné práce, velmi dobrou znalost AJ a pracovní motivaci. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, perspektivu růstu v mladém profesionálním kolektivu, velmi dobré finanční a pracovní podmínky. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na recepce@blahaco.com.

2014-11-18/01 - Hledáme Brigádníka- AK VILA ADVOKAT hledá studenta minimálně čtvrtého ročníku práv na specifickou brigádu v Advokátní kanceláři. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Pracovní úvazek: placená výpomoc. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2014-11-18/02 - Nabízím dvěma kolegům/kolegyním advokátům možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P – 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy 2000,- Kč + služby. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz.

2014-11-18/03 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o.(www.bernadet.cz),vysoce expertní a prémiový poskytovatel právních služeb v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, nabízí flexibilní spolupráci na pozici "SENIORNÍ STUDENT PRÁV". Ideálním kandidátem je student minimálně 3. ročníku práv, ideálně však 4. ročníku práv, zodpovědný a spolehlivý s výbornou znalostí anglického jazyka, a to včetně právnické angličtiny slovem i písmem, výhodou znalost francouzského jazyka a orientace na pracovní právo a litigace, s bydlištěm v Praze či v bezprostředním okolí Prahy. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Životopis a přesvědčivý motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu:lofaj@bernadet.cz.

2014-11-17/01 - Advokátní kancelář Mgr. Jany Luštíkové se sídlem v Hradci Králové, zaměřená zejména na oblast insolvenčního práva, práva občanského a práva trestního příjme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: lustikova@hkadvokati.cz.

2014-11-14/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2014-11-13/01 - Mgr. Lucie Toniková, advokát hledá do pobočky své advokátní kanceláře v Praze 4, ve které se zaměřuje na vymáhání pohledávek, advokátní koncipienty/advokátní koncipientky. Požadujeme zejména spolehlivost, schopnost samostatné práce a flexibilitu, zkušenosti s vymáháním pohledávek v soudním řízení výhodou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; práce s ASPI a MS Office; pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: vitousova@aklt.cz

2014-11-13/02 - Nabídka. Přenechám zdarma kolegovi advokátovi kompletní Sbírku zákonů od roku 1960 do roku 2011, dílem svázanou v černé vazbě, dílem nesvázanou. JUDr. Václav Mrzena, Tel. + fax: 224919763, 224918760, e-mail: mrzena@akmmm.cz

2014-11-12/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – obchodní a občanské právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na obchodní a občanské právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-12/02 - KONCIPIENTA/KU hledá malá advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 – Karlíně (www.jandus.cz), se zaměřením na obchodní a spornou agendu v rámci generální praxe. Bližší informace a kontakty na adrese: http://www.pravnik-praha.com/koncipient

2014-11-12/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 přijme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Znalost právních předpisů upravujících problematiku státní správy, samosprávy a stavebního zákona výhodou. Znalost AJ nebo NJ podmínkou. Nástup možný ihned. Žádosti o místo spolu s CV a kontaktními údaji zasílejte, prosím, na adresu: sak@akspol.cz.

2014-11-12/04 - Zavedená advokátní kancelář v Praze 6 – Bubenči přijme advokáta/advokátku s alespoň částečně vlastní klientelou k dlouhodobé spolupráci. Nabízíme profesionální zázemí (asistentka, jednací prostory, kancelářský servis) a příjemný kolektiv. V případě zájmu nás kontaktujte na ak.bubenec@seznam.cz. Rádi Vám sdělíme podrobnosti.

2014-11-11/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-11-11/02 - Administrativní výpomoc- brigádník/student- AK VILA ADVOKÁT- Do našeho mladého kolektivu hledáme brigádníka/ci na minimálně tři celé dny v týdnu ( pravidelně 8 hodin denně). Požadavkem je výborné vyjadřování, bez vad řeči , pozitivní a aktivní přístup k práci a úkolům, spolehlivost a nadšení, dokonalá znalost češtiny, psaní všemi deseti, základy excelu, wordu a outlooku. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2014-11-11/03 - Advokátní kancelář MALIŠ NEVRKLA LEGAL přijme do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme vyvinutou schopnost právní analýzy, kvalitní studijní výsledky na PF, solidní znalost angličtiny a schopnost na sobě pracovat. Nabízíme možnost nadprůměrného a všestranného rozvoje Vašich právních i jazykových schopností, intenzívní zpětnou vazbu v oblasti práva a angličtiny, práci v příjemném, přátelském a stimulujícím prostředí, nadprůměrný a motivující výdělek. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, doklad o studijních výsledcích a průvodní dopis v anglickém jazyce s alespoň rámcovým popisem toho, jak splňujete výše uvedená kritéria, na adresu lucie.burdova@mn-legal.eu.

2014-11-11/04 - GRUNER PETRILAK advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem Karlovy Vary, Bělehradská 1094/4, hledá do svého týmu advokátního koncipienta (koncipientku). Požadujeme VŠ vzdělání obor právo, pečlivost, samostatnost, odpovědnost a loajalitu, odpovídající odborné znalosti a zájem o další profesionální růst. Nabízíme pestrou práci v mladém kolektivu, zejména v oblasti práva trestního, obchodního, občanského a insolvenčního, vedení vlastních případů, samostatné jednání s klienty, zastupování před soudy a tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Nástup možný ihned. V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy s fotografií na e-mail : gruner@akgp.cz

2014-11-10/01 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-11-10/02 - Advokátní kancelář Kučírek Legal, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého rozvíjejícího se týmu nové kolegy na pozici ADVOKÁT. Požadujeme znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce a komunikace v mezinárodním klientském prostředí, zájem o trvalý profesní růst v rámci naší advokátní kanceláře. Nabízíme zajímavou odbornou práci, odpovídající ohodnocení, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém, příp. německém jazyce na e-mailovou adresu: zpichova@kucireklegal.cz

2014-11-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Gabriely Milotové se sídlem ve Frýdlantě nad Ostravicí přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Generální praxe. Požadujeme znalost práce na PC, řidičské oprávnění skup. B, pečlivost, loajalitu, zodpovědnost a samostatnost. Výborná znalost platného práva samozřejmostí. Předpokládaný nástup: leden 2015. Životopisy zasílejte prosím do 25.11.2014 na e-mailovou adresu milotova@akmilotova.eu.

2014-11-10/04 - Nabízím sdílenou kancelář k pronájmu na Praze 2 v Legerově ulici, kousek metra I.P. Pavlova. Jsme dva advokáti nabízíme volnou třetí kancelář o výměře 25 m2. Ideálně hledáme dalšího advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Kanceláře reprezentativního typu o celkové výměřě 175m2, kompletní vybavení kanceláře - wifi, kuchyňka, společná vstupní hala, přijímací místnost. Cena za tuto sdílenou kancelář je 6000 Kč + poplatky. V případě zájme mě kontaktujte tel: 777667754 nebo email: judr.km@volny.cz.

2014-11-07/01 - AK VILA ADVOKAT v Praze 8 přijme na HPP samostatného advokátního koncipienta s minimální praxí či praxí při studiu. Možný je i nástup studenta v termínu blízkém před dokončením 5. ročníku na přípravnou pozici. Široký rozsah práce ve všech oborech práva. Požadujeme především spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je ŘP. Nástup možný ihned, případně dle dohody. Plat 18000-21000 plus možnost osobního ohodnocení.-JUDr. Pavel Novák – advokátní kancelář-tel: 241471430, info@advokat24.cz. SPĚCHÁ

2014-11-07/02 - Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer specializující se na občanské a obchodní právo přijme pro své pracoviště v Ostravě advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme znalost práce na PC, řidičské oprávnění skup. B, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování a výbornou znalost platného práva. Hlavní náplní práce bude zastupování klientů při soudních jednáních v rámci agendy civilních sporů. Předpokládaný nástup: 1. 12. 2014. Své strukturované životopisy zasílejte prosím na e-mailovou adresu novakova@akpeceny.cz

2014-11-06/01 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – pracovní a rodinné právo. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na pracovní a rodinné právo, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-06/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JELÍNEK s.r.o. hledá z důvodu neustálého rozšiřování kolektivu a rostoucího vytížení kanceláře uchazeče na pozici advokátní koncipient – veřejné zakázky. Požadujeme vynikající úroveň znalostí všech oborů čs. práva, zaměření na veřejné zakázky, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu, znalost cizího jazyka či praxe výhodou. Benefity: stravenky, služební telefon, možnost firemního vozidla. Kontakt JUDr. Jelínková Tereza, jelinkova@advokatijelinek.cz.

2014-11-06/03 - Advokátní kancelář Vítek a Mrázek, se sídlem v Praze 4, se zaměřením na obchodní právo, s tuzemskou i zahraniční klientelou přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta / koncipientku. Nabízíme zajímavou práci v oboru obchodního práva s tuzemskou i zahraniční klientelou, možnost profesního růstu, dobré finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost samostatného uvažování i týmové práce, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení a výbornou znalost anglického jazyka. Znalost německého jazyka výhodou. Nástup dle dohody. CV zasílejte na adresu: sak@advokatvam.cz. Více podrobností o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách: www.vitek-mrazek.cz

2014-11-05/01 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář SÝKORA & KANIA LEGAL (www.legalsk.cz) se sídlem v OPAVĚ a pobočkou v OSTRAVÉ hledá do svého týmu kandidáta/-tku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA. Požadujeme: pečlivost, výbornou znalost práce na PC či MAC, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím nabídku s životopisem a fotografií k rukám Mgr. Martina Sýkory (sykora@legalsk.cz) či Mgr. Jiřího Kanii (kania@legalsk.cz).

2014-11-04/02 - Advokátní kancelář Thelen, Šaldová a partneři, v. o. s., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz.

2014-11-03/01 - Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Riediger. legal | tax, zastupující české a zahraniční klienty, hledá do svého týmu nového kolegu/ novou kolegyni na pozici ADVOKÁT/KA. Požadujeme výbornou znalost německého jazyka, schopnost samostatné práce a komunikace s mezinárodní klientelou. Nabízíme možnost pracovní seberealizace v příjemném prostředí, práci v mladém a přátelském kolektivu a odpovídající ohodnocení . V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a německém jazyce na e-mailovou adresu katerina.vanova@riediger-legal.com.

2014-11-02/01 - JUDr.Josef Koubík,advokát přenechá do nájmu zařízenou kancelář v centru Hradce králové, Letců 1005/4. Vhodné až pro 3 advokáty a 3-4 zaměstnance.Kontakt:-tel.č.603148306,E-mail josef@koubik.cz,judr.josef@koubik.cz.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz