Nepřehlédněte!


Veškeré informace k datovým schránkám advokátů ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2016-04-29/01 - Advokátka se sídlem Liberci vykonávající generální praxi hledá absolventa právnické fakulty na pracovní pozici advokátní koncipient/-ka, praxe není podmínkou. Nabízím získání praxe ve všech oblastech práva a požaduji pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem. Životopis lze zaslat na e-mail: landfeldova@ak-landfeldova.cz . Nástup možný ihned.

2016-04-29/02 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-04-29/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-04-29/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-29/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-29/06 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-04-29/07 - Mgr. Šárka Korencová hledá kolegy/kolegyně do podnájmu. Nabízím možnost podnájmu dvou kanceláří se společným zázemím na Praze 1 u Staroměstského náměstí. K dispozici jsou dvě samostatné reprezentativní kanceláře, vybavené kancelářským nábytkem. Součástí ceny nájmu je možnost užívání jednací místnosti, kuchyňky, internetu, možnosti částečného sdílení asistentky a možnost umístění sídla. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-04-29/08 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě, přijme do své pražské kanceláře STUDENTKU/STUDENTA alespoň 3. ročníku právnické fakulty na placenou praxi v rozsahu 1-2 dny v týdnu. Nabízíme možnost samostatné odborné práce pod vedením advokáta a odpovídající ohodnocení. Požadujeme teoretickou znalost oboru dle studijního ročníku, zájem o práci v oboru, výbornou znalost českého jazyka a bezchybný psaný projev. Popis práce - sepis jednodušších právních podání, právní rešerše, komunikace s klienty a orgány veřejné správy. Možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup možný ihned.Životopis s fotkou a motivačním dopisem prosím zasílejte na lehocka@ghslegal.sk.

2016-04-29/09 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup dle domluvy. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, velmi dobré argumentační a komunikační schopnosti, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2016-04-29/10 - Advokátní kancelář u Národního divadla Nocarová Partners Advokáti s.r.o.  přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské a trestní  vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (Praetor, MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu office@nocarova-law.com

2016-04-28/01 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Nástup možní ihned. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-04-28/02 - Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ, se sídlem na Praze 5, hledá vhodné uchazeče na pozice právní asistent a  advokátní koncipient. Požadavky: studium / absolvování právnické fakulty, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, znalost AJ nebo FJ nebo ŠP na velmi dobré úrovni (náplní práce bude i zpracování výstupů v cizím jazyce), znalost Microsoft Office, řidičský průkaz. Předchozí praxe není podmínkou.Popis práce: rešerše literatury a judikatury, vyhotovování právních úkonů, komunikace s klienty, se soudy a úřady, u advokátních koncipientů i samostatné vedení jednodušších kauz. Pracovní doba u právních asistentů 20 hodin týdně, u advokátních koncipientů 40 hodin týdně. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci. CV v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu hadrbolcova@akjs.cz, do předmětu zprávy uveďte buď ASISTENT, nebo KONCIPIENT.

2016-04-28/03 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-04-28/04 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-04-27/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta.Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána-není však podmínkou, pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce.Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz . V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz. Kontakt:  Dagmar Jankovičová | HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., jankovicova@hajekzrzavecky.cz| www.hajekzrzavecky.cz tel. + 420 227 629 700 | Revoluční 1003/3, 110 00 Praha 1

2016-04-27/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Náměstí Republiky, přijme do svého pracovního týmu studenta/ku VŠ na pracovní pozici recepční.Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), zajištění plynulého chodu recepce advokátní kanceláře, komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty a zásilek, přepojování a vyřizování telefonních hovorů, vyřizování pracovních pochůzek na úřadech, u notářů, na soudech apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Požadujeme: student/ka VŠ, právní či ekonomický obor, pokročilá znalost anglického jazyka (B2), znalost MS Office, reprezentativní a vlídné vystupování, komunikativní osobnost, vstřícnost a ochota při plnění zadaných úkolů, dlouhodobá spolupráce s nástupem ihned, možnost pracovat 2 dny v týdnu – středa, čtvrtek. Nabízíme: zajímavá praxe v  advokátní kanceláři, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, mzda 90,- Kč/h brutto. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a průvodním dopisem k rukám Ivety Hryzové na emailovou adresu: hryzova@hajekzrzavecky.cz. Kontakt:  Iveta Hryzová | HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., hryzova@hajekzrzavecky.cz| www.hajekzrzavecky.cz, tel. + 420 227 629 700 | Revoluční 1003/3, 110 00 Praha 1

2016-04-27/03 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku s praxí. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, jednání před soudy, komunikace s klienty. Požadujeme a očekáváme: VŠ v oboru Právo, alespoň 1 rok praxe, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu: spitzerova@jaros-ak.eu.

2016-04-27/04 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokáta / advokátku. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí. Požadujeme a očekáváme: generální odborné znalosti, samostatnost, pečlivost, profesionální vystupování. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: spitzerova@jaros-ak.eu.

2016-04-27/05 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Panská 6, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2016-04-27/06 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult. Požadujeme zodpovědný a systematický přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: vlastimil.matula@ak-nbn.cz

2016-04-27/07 - Advokátní kancelář s mezinárodním přesahem sídlící na Praze 1 a poskytující právní služby v oblasti generální právní praxe pro rozmanitou českou i mezinárodní klientelu, přijme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.Požadujeme: úspěšné zakončení studia na PF; znalost AJ umožňující profesionální práci; výbornou znalost práce na PC a systému ASPI; spolehlivost, schopnost samostatného řešení svěřených úkolů; dobrou adaptaci v týmu a učení se novým věcem; příjemné, reprezentativní vystupování; smysl pro zodpovědnost, preciznost a pečlivost; profesionalitu a výborné komunikační dovednosti.Nabízíme: Zastupování klientů před soudy a správními orgány, praxi v oblasti korporátního a pracovního práva, sepisování smluv a podání, analýzu právních věcí, obhajobu v trestním řízení, a další, dlouhodobou a různorodou práci v mladém kolektivu, získání kvalitní právní praxe minimálně v rozsahu požadovaném pro advokátní zkoušky, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, možnost osobního rozvoje a zajímavého kariérního růstu, praktické uplatnění cizích jazyků, nadstandardní finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity a možnost získání bonusů. Nástup možný ihned. V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: bartakova@arzinger.cz

2016-04-26/01 - Advokátní kancelář JUDr. Libora Vašíčka (Praha) hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA. Zabýváme se zejména právem duševního vlastnictví, ICT právem, obchodním právem, sporovou agendou. Nabízíme: zajímavou práci, získání zkušeností v různých právních odvětvích, individuální přístup, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, perspektivu dalšího uplatnění. Očekáváme: výbornou znalost práva, samostatnost, pečlivost, kreativitu, loajalitu. Nástup podle dohody. Životopisy zasílejte na emailovou adresu: s.vasickova@legalpartners.cz. 

2016-04-26/02 - Advokátní kancelář ČÁLEK & CIMICKÝ, se sídlem Praha 4 (Budějovická), poskytující generální praxi se zaměřením na trestní právo, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Advokátní koncipient. Požadujeme pozitivní a aktivní přístup k práci, kolegialitu, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí a ochotu k jejich prohlubování, schopnost samostatného a odpovědného řešení kauz, profesionální vystupování, dobrou znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, podporu osobního rozvoje, příležitost k vlastní seberealizaci a budování kariéry v advokátní kanceláři, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem. Nástup je možný od 01. 06. 2016, případně dle dohody. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s krátkým motivačním dopisem na adresu info@pravnicipraha.cz

2016-04-26/03 - Advokátní kancelář JUDr. Libora Vašíčka: (Praha): Hledáme STUDENTA/STUDENTKU, nejlépe 3. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta/asistentky. Zabýváme se zejména právem duševního vlastnictví, ICT právem, obchodním právem, sporovou agendou. Nabízíme: zajímavou práci, získání zkušeností v různých právních odvětvích, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, perspektivu dalšího uplatnění. Očekáváme: samostatnost, pečlivost, loajalitu. Životopisy zasílejte na emailovou adresu: s.vasickova@legalpartners.cz.   

2016-04-26/04 - Advokátní kancelář S&S se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá do svého kolektivu studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty na pozici praktikant/praktikantka. Požadujeme dobrou orientaci v platném právu, flexibilitu, pečlivost, samostatnost, dobrou znalost PC, ochotu učit se novým věcem a pravidelnou docházku. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš krátký životopis s fotografií na e-mailovou adresu sekretariat@ak-sas.cz

2016-04-26/05 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-04-26/06 - Advokátní kancelář AK Medřická se zaměřením na obchodní, občanské a trestní právo sídlící na Praze 5 hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty (3. – 5. ročník). Požadujeme pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost, odpovědnost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a zájem o advokacii. Nabízíme práci v příjemném mladém kolektivu, možnost seznámit se s různorodými odvětvími práva, vč. sporné agendy a odpovídající ohodnocení (po zapracování možnost zvýšení odměny). Vaše náplň práce by spočívala v přípravě podkladů pro advokáty kanceláře, v pochůzkách (možnost používání služebního vozidla) a pomoci administrativě kanceláře. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu Mgr. Kateřiny Matýskové, matyskova@akmedricka.cz.

2016-04-25/01 - Zavedená a dynamicky se rozvíjející česko-zahraniční advokátní kancelář s mladým kolektivem (www.senkyr-panik.cz a http://www.cottyn.eu/) hledá KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Vynikající možnost odborného rozvoje a profesního růstu, motivující finanční ohodnocení. Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo, dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí. Požadujeme aktivní pracovní přístup, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, flexibilitu, dobrou úroveň odborných znalostí, znalost anglického jazyka. Předchozí praxe je vítána, není však podmínkou. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem na e-mailovou adresu mitiskova@senkyr-panik.cz, tel. kontakt +420 224 325 129.

2016-04-25/02 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-04-25/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-04-25/04 - JUDr. Bronislava Orbesová, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/-ku. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a znalost práva. Předchozí praxe výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu: sekretariat@orbesova.com. Kontaktní tel.: 577 213 319.

2016-04-25/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Olomouci spolupracující s realitní skupinou s celorepublikovou působností hledá advokátního koncipienta či advokátní koncipientku. Vyžadujeme odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalitu, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail : novak@akmn.eu

2016-04-25/06 - Advokátní kancelář Belha, Vacíř & spol., s.r.o. se sídlem v Praze hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta. Znalost anglického jazyka a předcházející praxe v oblasti civilního práva je výhodou, nikoli však podmínkou. Požadujeme skutečný zájem o právo, samostatnost a pracovní nasazení. Nabízíme příjemné prostředí středně velké advokátní kanceláře, všestrannou praxi v oblasti civilního práva a individuální přístup. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete prosím  životopis na adresu:  office@jurrex.cz.

2016-04-25/07 - PARALEGAL BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2016-04-22/01 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-04-22/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-04-22/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-22/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-22/05 - AK JINDRA & Partners se sídlem Praha 1, Rybná 9, hledá do svého pracovního týmu koncipienta(ku) se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo. Požadujeme VŠ vzdělání právnického směru – magisterské; min. 1 rok praxe v oboru; výborné komunikační dovednosti; pracovní nasazení a pečlivost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení; stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 24 let; příjemný kolektiv; možnost profesního růstu; zajímavé pracovní kauzy; pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na latova@akssjm.cz.

2016-04-22/06 - AK JINDRA & Partners se sídlem Praha 1, Rybná 9, hledá do svého týmu advokáta(ku) se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo. Požadujeme anglický jazyk slovem i písmem (ruština nebo němčina vítány); výborné komunikační dovednosti; pracovní nasazení a pečlivost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení; stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 24 let; příjemný kolektiv; možnost profesního růstu; zajímavé pracovní kauzy; pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na latova@akssjm.cz

2016-04-22/07 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-04-22/08 - Mezinárodní tým právníků Frank Bold Advokáti hledá do svého kolektivu nového kolegu/novou kolegyni na pozici ADVOKÁT(KA) / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) do brněnské nebo pražské kanceláře. Očekáváme minimálně dva roky koncipientské praxe v advokátní kanceláři; aktivní znalost AJ nebo NJ; schopnost rychle se orientovat v problému spolupracovat s ostatními na dálku a také častěji cestovat – nejméně v rámci našich poboček v Praze, Brně a Ostravě. Nabízíme možnost zabývat se nejrůznějšími právními oblastmi, od korporátní agendy, přes energetiku, životní prostředí a stavební právo. Požadujeme flexibilitu a vysoké pracovní nasazení; schopnost samostatné, ale i týmové práce;  loajalitu a vysoké morální a etické standardy. Na oplátku nabízíme smysluplnou a motivující práci se společenským přesahem; možnost profesního růstu; přátelský kolektiv; odpovídající finanční ohodnocení s rychlým růstem a zaměstnanecké benefity. Životopisy zasilejte na adresu zamestnani@fbadvokati.cz a vyplňte motivační formulář http://www.fbadvokati.cz/novinky/aktuality/hledame-nove-kolegy-na-pozici-advokatka-koncipientka do 23.5.2016.

2016-04-22/09 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-04-22/10 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-04-21/01 - Advokát se sídlem v Praze 8 vykonávající generální praxi hledá absolventa právnické fakulty (praxe není podmínkou) na pracovní pozici advokátní koncipient/-ka. Nabízím práci v přátelském pracovním kolektivu s odpovídajícím platovým ohodnocením, možnost získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích. Strukturovaný životopis zašlete na uvedenou elektronickou adresu. pavel.kirsner@gmail.com, tel 604958832 Požadavky pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, vysoké nasazení, samostatnost, ochota učit se novým věcem.

2016-04-21/02 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá KONCIPIENTA – KONCIPIENTKU, praxe se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-04-21/03 - Advokátní koncipient/ka. Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní a občanské právo přijme zaměstnance/kyni. Požadujeme vysokoškolské vzdělání právního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky s životopisem zasílejte na adresu: Advokátní kancelář Svatoš, Svatošová & Partneři, s.r.o., Sadová 1585/7, 702 00, Ostrava, svatosova@aksvatos.cz, tel.: 596 138 716.

2016-04-21/04 - Advokátní kancelář zastupující velké korporátní klienty s generální advokátní praxí hledá do svého týmu studenta vysoké školy, nemusí být právně zaměřena, nicméně právní zaměření je výhodou. Nabízíme možnost seznámit se s chodem středně velké advokátní kanceláře, možnost naučit se a poznat práci advokátů a advokátních koncipientů, jednání s notáři, exekutory a klienty. Primárně se jedná o pomoc při právních službách pro prestižní klienty. JUDr. Pavel Kiršner - 604958832

2016-04-21/05 - Nabízím k pronájmu 2 neprůchozí místnosti pro 2 advokáty ve společné advokátní kanceláři o celkové rozloze 178 m2, z čehož 2 místnosti v této kanceláři již slouží dvěma advokátům a další 2 místnosti pod samostatným uzavřením s okny do klidové části dvora jsou volné. K dispozici je 50 m2 velká společná konferenční místnost, dále vybavená kuchyňka, samostatné WC, samostatný plynový kotel s ohřevem na teplou vodu (zcela nový kondenzační). Ze společné chodby se vchází do jednotlivých kanceláří. Jde o secesní dům, kancelář reprezentativní, velmi dobře dostupná (nachází se 120 m od metra I.P. Pavlova, ulice Legerova). Výhodou tohoto prostoru je možná spolupráce s advokáty. Kancelář je možné pronajmout každou zvlášť a nebo obě dohromady. V případě zájmu mne kontaktujte na čísle 602415401 nebo 777667754 a nebo na emailu km.judr@seznam.cz.

2016-04-20/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy specializující se na problematiku NEMOVITOSTÍ hledá do svého týmu STUDENTY, ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTY, ADVOKÁTY (na hlavní i částečný úvazek) pro sepisování zejména kupních smluv a smluv o advokátní úschově finančních prostředků. Možnost pracovat i z domova. Požadujeme pečlivost a příjemné vystupování. Životopis zašlete, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz.

2016-04-19/01 - Advokátní kancelář Chytrý, Valtrová & partneři, s.r.o. se sídlem v Praze 5 – Smíchov přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku s alespoň dvěma roky praxe nebo advokáta/advokátku. Nabízíme získání zkušeností v různých oblastech práva, dlouhodobou spolupráci, individuální přístup, odpovídající ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Vyžadujeme vynikající znalost platného práva; alespoň dva roky praxe v advokacii; znalost anglického jazyka; samostatnost, loajalitu, spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup. Nástup dle dohody. Strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: ak@dejure.cz

2016-04-18/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. Požadujeme praxi v oboru práva autorského, stavebního a nemovitostí, zahrnující územní a stavební řízení a závazkové vztahy podle občanského zákoníku. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, flexibilitu a profesionalitu. Nabízíme možnost získat zkušenosti v různých oblastech práva, příjemné pracovní prostředí menší advokátní kanceláře, individuální přístup a další vzdělávání. Nástup dle dohody. Strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: advokatni.kancelar@ak-kratochvil.cz. Všechny nabídky budeme považovat za důvěrné.

2016-04-17/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy 1 přijme na částečný úvazek asistentku advokáta. Požadujeme středoškolské vzdělání, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, příjemné vystupování, uživatelskou znalost PC, základní administrativní dovednosti. Předchozí zkušenost je výhodou - vhodné jako přivýdělek k důchodu. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na info@causidicus.cz.

2016-04-17/02 - Nabízím možnost podnájmu kanceláře se společným zázemím na Praze 1, blízko Staroměstského náměstí. K dispozici je jedna samostatná nábytkem zařízená místnost o velikosti cca 20m2 s možností umístění sídla. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: +420 731 111 629 nebo na e-mailové adrese: info@causidicus.cz.

2016-04-15/01 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-04-15/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-04-15/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-15/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-15/05 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-04-15/06 - Advokátní kancelář SMED JORGENSEN, Praha 1, hledá na doplnění pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené VŠ, praxi v oboru obchodního práva minim. půl roku a velmi dobrou znalost anglického nebo italského jazyka slovem i písmem. Dále pak schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro odpovědnost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost prohloubení profesních a jazykových znalostí a přátelský kolektiv. Vaše nabídky se životopisem zasílejte na adresu horcikova@smedjorgensen.com

2016-04-15/07 - Advokátní kancelář SMED JORGENSEN hledá nové spolupracovníky na pozici  STUDENT/STUDENTKA (Visiting Associate). POŽADUJEME: studium právnické fakulty min. 3 ročník, aktivní znalost anglického či italského jazyka (jiné jazyky vítány), schopnost samostatného uvažování i týmové práce, ochotu učit se, spolehlivost a zodpovědnost. Nástup možný ihned, případně po dohodě. Možnost pokračování kariéry jako koncipient/koncipientka. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém (italském) jazyce na e-mailovou adresu: horcikova@smedjorgensen.com

2016-04-15/08 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SE SÍDLEM NA VINOHRADECH nabízí k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovanou samostatnou slunnou kancelář na adrese Čáslavská 1750/8, Praha 3 (100m od metra Flora). Kancelář o velikosti cca 15m2 je ve zvýšeném přízemí obytného domu, nová dřevěná podlaha, okno do klidného dvora plného zeleně. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2016-04-15/09 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ SE SÍDLEM NA VINOHRADECH nabízí k dlouhodobému pronájmu pracovní prostor v advokátní kanceláři na Čáslavské ulici 8, Praha 3 (100m od metra Flora). V kanceláři pro 3 pracovníky je jeden volný pracovní stůl s možností připojení vlastního PC na internet. Příjemné prostředí, dobré zázemí. Kontakt: Advokátní kancelář Mgr. Bohdany Novákové, e-mail: kancelar@aknovakova.eu, tel: 606 096 956.

2016-04-15/10 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-04-15/11 - Advokátní kancelář Muzikář a Odehnal se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.akmo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@akmo.cz

2016-04-14/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá KONCIPIENTA – KONCIPIENTKU, praxe se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-04-14/02 - Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o., se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Advokát/Advokátní koncipient. Požadujeme: pozitivní přístup k práci a kolegialitu, dobrou úroveň odborných znalostí a ochotu na sobě stále pracovat, aktivní přístup a schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, profesionální vystupování, dobrou znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, příjemné a přátelské a pracovní prostředí, podporu osobního rozvoje, příležitost k vlastní seberealizaci a budování kariéry v rostoucí advokátní kanceláři, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, po dohodě možnost poskytnutí reprezentativního služebního vozidla (Škoda SUPERB III, Ford MONDEO, VW PASSAT). Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s krátkým motivačním dopisem na adresu kariera@scholzmaly.cz a jako předmět prosím uveďte dle poptávané pozice slovo „ADVOKÁT“ či „KONCIPIENT“.

2016-04-14/03 - Advokátní kancelář LEGALE s generální praxí sídlící v Praze (od června na I. P. Pavlova) hledá nového člena do svého týmu na pozici advokátního koncipienta, a to jak čerstvého absolventa, tak také stávajícího koncipienta s praxí. Nabízíme zajímavou pracovní agendu, přátelský kolektiv a odpovídající ohodnocení. Požadujeme odborné znalosti, spolehlivost a alespoň pasivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka vítána. Očekáváme flexibilitu, pečlivost a týmového ducha. Nabídky se svým životopisem prosím zasílejte na e-mail: advokatpraha@gmail.com.

2016-04-14/04 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-04-14/05 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-04-14/05 - Advokátka JUDr. Olga Erhartová, se sídlem v Praze 2, Vinohrady, se zaměřením na obchodní a občanské právo příjme advokátní koncipienty. Nabízíme zajímavou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, výbornou znalost anglického jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování.  Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: jana.hartmanova@akev.cz, kontaktní osoba: sl. Jana Hartmanová, tel.: +420 724 147 311

2016-04-13/01 - Advokátní kancelář na Praze 8 hledá absolventa právnické fakulty na pracovní pozici advokátní koncipient / -ka. Kancelář se specializuje na oblast občanského práva a práva nemovitostí, tvorby a revize smluvní agendy pro klienty a dle jejich dispozic, vymáhání pohledávek pro korporátní klientelu i klientelu nekorporátní a dále na právo trestní. Nabízíme zaměstnání v přátelském pracovním kolektivu s odpovídajícím platovým ohodnocením s možností konzultací jednotlivých případů a hledání možného řešení v rámci pracovních skupin složených z advokátů i advokátních koncipientů. Intenzivní příprava na advokátní zkoušky. Strukturovaný životopis zašlete na uvedenou elektronickou adresu. Požadavky pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem.jan.fulin@gmail.com, tel 777190130

2016-04-13/02 - Jaroš – Fojtíková, advokátní kancelář s.r.o. hledá nové kolegy na pozici advokátní koncipient. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, velmi dobrou úroveň znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst. Své životopisy zasílejte na hruba@jafo.cz Kontakt: 227 230 525

2016-04-12/01 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu studenta/ku nižšího ročníku právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost němčiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Nabízíme zajímavou praxi při studiu, pracovní doba – pondělí a pátky, poměr na DPP či DPČ. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.com.

2016-04-11/01 - BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal STUDENTA 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo a velmi dobrou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2016-04-08/01 - AK advokáti  online s.r.o. praktikující zejména v oblasti cizineckého a trestního práva a náhrady škody, se sídlem na Praze 1, hledá advokáta/advokátku na smlouvu trvalé spolupráci, zpočátku, před zapracováním, na zkrácený úvazek. Zpočátku půjde převážně o cizinecké právo. Po zapracování, které trvá cca 1 rok, je možná práce částečně i vzdáleně, z domova, na notebooku AK. Kontakt: recruitment@advokationline.eu.

2016-04-08/02 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního KONCIPIENTA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-04-08/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-04-08/04 - Legalcom advokátní kancelář s.r.o., se sídlem v Praze vypisuje výběrové řízení na advokátního koncipienta/ku. Požadujeme dobrou znalost práce na PC, výhodou znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B. Dokončený magisterský titul podmínkou. Nástup možný ihned. V případě zájmu, zašlete životopis na emailovou adresu: info@legalcom.cz, kontaktní tel.: 495 582 844

2016-04-08/05 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup ihned, popř. dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-04-08/06 - Nabízíme pronájem vybavené kanceláře (cca 17 m2) pro advokáta/advokátku v Praze 10 u Vršovického náměstí, včetně služeb a internetu, s možností využití jednací místnosti pro osm osob. Ideální pro začínající kolegy. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2016-04-07/01 - Nabízíme k okamžitému nástupu brigádníka (SS+VŠ). Jedná se o brigádu s právním zaměřením ( toto však není podmínkou ). Požadujeme časovou flexibilitu, ochotu a loajálnost k zaměstnavateli. Své životopisy zasílejte na info@advokat24.cz

2016-04-07/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-04-07/03 - Advokátní kancelář Nypl, Novák, Kavalírová a partneři přijme do svého týmu  advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně, dobrá znalost práce s PC, znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem vítána, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu, odborný růst. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

2016-04-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-04-07/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-07/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-07/07 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-04-06/01 - Advokátní kancelář Zvolánkova,s.r.o. v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o., JUDr. Ing. Světlana Semrádová Zvolánková, Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-04-06/02 - Advokátní kancelář v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2016-04-05/01 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá KONCIPIENTA – KONCIPIENTKU, praxe se zaměřením na občanské, obchodní a trestní právo. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-04-05/02 - AK RMS - zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Starém Městě a pobočkou v Jablonci nad Nisou přijme do svého kolektivu flexibilního advokátního koncipienta se znalostí práce na PC a alespoň základní znalostí AJ. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte prosím svoje strukturované životopisy na e-mailovou adresu: m.sefrany@akrms.cz.

2016-04-05/03 - Advokátní kancelář ADVOKACIE-PRAHA se sídlem Slavíkova 23, Praha 2, se zaměřením na občanské a obchodní právo hledá do svého týmu advokáta/tku a advokátního koncipienta/tku (s praxí v oboru nemovitostí). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Od kandidáta požadujeme zájem o práci v advokacii, schopnost samostatné práce a komunikace, organizační schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis, pokud možno i s fotografií na adresu asistentka@advokacie-praha.cz.

2016-04-04/01 - ADVOKÁT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního advokáta. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2016-04-04/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokátní koncipienta. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2016-04-04/03 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-04-04/04 - HRUŠKA & CO. ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Advokátní kancelář s dlouholetou historií a stálou tuzemskou a zahraniční klientelou přijme Advokátního koncipienta/ Advokátní koncipientku Nabízíme: - perspektivu odborného růstu pod vedením zkušeného advokáta - trvalou spolupráci po složení advokátní zkoušky - zastupování před soudy a správními orgány - možnost využít jazykové znalosti - práci v týmu, příjemné pracovní prostředí - motivující platové ohodnocení Požadujeme: - prokázanou praxi: obchodní a občanské právo hmotné i procesní - znalost AJ na komunikativní úrovni - vysoké nasazení, spolehlivost, flexibilitu - ochotu učit se novým věcem Místo výkonu práce: Praha 4 Termín nástupu: dohodou Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na e-mail: recepce@ak.cz.

2016-04-04/05 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, znalosti dalších jazyků výhodou, velmi zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC (MS Word, Excel), velmi dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost a spolehlivost. Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na ak.dite@seznam.cz

2016-04-01/01 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT : 222 261 600 nebo EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-04-01/02 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o., se sídlem v Praze a Bratislavě přijme do své pražské kanceláře advokátního koncipienta. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a tvůrčího řešení problémů. Znalost cizího jazyka a předchozí praxe v advokacii výhodou. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a praxi v široké právní agendě kanceláře za odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na lehocka@ghslegal.sk

2016-04-01/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme sekretářku i absolventku  na hlavní pracovní poměr. Požadujeme středoškolské vzdělání, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, uživatelskou znalost PC, AJ na komunikativní úrovni. Nabízíme dobré finanční podmínky, kvalitní pracovní prostředí, příjemný kolektiv. Nástup: květen 2016. Své životopisy, včetně telefonního kontaktu, prosím, zasílejte na e-mail: secretary@akbradac.cz

2016-04-01/04 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-04-01/05 - Kaplan & Nohejl, advokátní kancelář s.r.o. sídlící v Praze se zaměřením především na obchodní a občanské právo hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, velmi dobrou znalost PC, znalost anglického jazyka. Znalost dalšího světového jazyka vítána. Praxe v AK výhodou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost získání praxe ve všech oblastech práva, odpovídající finanční ohodnocení. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte  na e-mailovou adresu jitka.oliberiusova@akkn.cz .

2016-04-01/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-04-01/07 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-01/08 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-04-01/09 - Nabízím možnost sdílet kancelářské prostory na reprezentativní adrese Václavské náměstí 1, Praha 1 se štítky na budově umístěnými jak na Václavském náměstí, tak i v ulici Na Příkopě. Kancelář se nachází přímo na metru (stanice linky A a B – Můstek) v Paláci Koruna. Kancelář je plně vybavena (kuchyňka, jednací místnost, pracovna). Možnost umístit sídlo či pobočku samozřejmostí. Pro více informací o ceně a možnostech prohlídky mě, prosím, kontaktujte buď na tel. č. +420 606 348 638 anebo na e-mailové adrese: info@elegalis.cz. JUDr. Ondřej Elterlein, advokát.

2016-03-31/01 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokát/ka – obchodní a občanské právo“ pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz sk. B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu  benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu.  kontaktní e-mail: advokati@advokatijelinek.cz

2016-03-31/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy (Burzovní palác) přijme schopného advokáta/advokátku. Pracovní náplní bude obchodní právo, korporátní agenda, cenné papíry, nemovitostní právo atd. Požadované jsou minimálně 3 roky praxe (advokátní zkoušky), výborná znalost anglického jazyka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Nabízíme vysoce motivační pracovní ohodnocení a zajímavé pracovní prostředí v centru Prahy 1. V případě zájmu zašlete svůj CV na e-mailovou adresu: nikola.valentova@tl-advisors.cz.

2016-03-31/03 - Advokátní kancelář Mgr. Milana Vaňkáta se zaměřením na občanské a též trestní právo hledá advokátní koncipientku či advokátního koncipienta. Vedle splnění požadavků pro zápis do seznamu advokátních koncipientů požadujeme především zájem o advokacii, odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost. Dále požadujeme znalost alespoň anglického jazyka. V případě zájmu prosím zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu: milan.vankat@akvankat.cz. Předem děkujeme.

2016-03-31/04 - Advokátní kancelář Tříska & Žák (www.aktz.cz) se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2016-03-31/05 - Advokátní kancelář Prague Attorneys hledá spolehlivou recepční - asistentku. Předchozí praxe na podobné pozici vítána. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, znalosti dalších jazyků výhodou, velmi zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti. Nabízíme přátelské pracovní prostředí přímo v centru Prahy, práci, co má smysl, nástup možný ihned, práce na zkrácený úvazek nebo dle dohody.  V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz.

2016-03-31/06 - Advokátní kancelář Prague Attorneys přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Předchozí praxe na stejné pozici je vítanou výhodou. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, znalosti dalších jazyků výhodou, velmi zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC (MS Word, Excel), velmi dobré komunikační dovednosti i organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme rozšíření právních znalostí a zkušeností, práci, co má smysl, přátelské pracovní prostředí přímo v centru Prahy, nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz.

2016-03-31/07 - Právě hledáme nové kolegy do advokátní kanceláře PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o. se sídlem v Brně a v Praze na pozici  advokátního koncipienta/tky. Požadujeme minimálně 1 rok praxe v advokátní kanceláři nebo mezinárodní společnosti, plynulou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou. Nové kolegy zasvětíme do daní, podnikových financí i poradenských služeb. Pracujeme pro mezinárodní klienty a nabízíme možnost výjezdu na zahraniční stáž. Pro více informací kontaktujte: Petra Kružberská, petra.kruzberska@cz.pwc.com, 602 269 587.

2016-03-30/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátního koncipienta. Vhodné po absolventa. Generelní praxe. Prosím kontaktujte JUDr. Jana Onheisera prostřednictvím emailu: onheiser@om-ak.cz

2016-03-30/02 - Zavedená AK se sídlem v Praze 5 - Smíchov přijme advokátního koncipienta.  Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři s generální praxí, perspektivu profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme zejména dobrou znalost platného práva a orientaci v předchozí úpravě práva občanského a obchodního. Dále požadujeme profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Koncipientská praxe výhodou. Zájemce prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu sekretariat@advokatove.cz.

2016-03-29/01 - Advokátní kancelář Mgr. Marek Ambrož, se sídlem v Praze, na malé straně se zaměřením na generální praxi přijme koncipienta/ku. Požadujeme odborné znalosti,  zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Zkušenosti se závazkovým právem, vymáháním pohledávek, trestním právem výhodou. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s fotografií na: mgr.ambroz@seznam.cz; tel: 608706349

2016-03-29/02 - Advokátní kancelář Kropáček LEGAL se sídlem v Praze 2 hledá do týmu studenta 4 ročníku. Úvazek 2-3 dny v týdnu. Zájem o IT právo, právo duševního vlastnictví a obchodní právo výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou. Mladý kolektiv, dobré platové podmínky, dle schopností nadstandardní. Možnost dlouhodobé spolupráce (následně jako koncipienti). Životopisy v českém nebo anglickém jazyce zasílejte na kropacek@kropaceklegal.cz.

2016-03-29/03 - Přijmeme k okamžitému nástupu koncipienta do advokátní kanceláře JUDr. Pavla Nováka. Ze 40% se jedná o samostatné zpracování případů ve všech oblastech práva, zastupování u soudů a správních řízeních a z 60% jde o pozici insolvenčního správce (je to výborná příprava na pozici insolvenčního správce).Požadujeme pečlivost, spolehlivost, znalost práce na PC a ŘP. Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr. telefon: 241471436, email: info@advokat24.cz

2016-03-28/01 - Advokátka Mgr. Irena Křivánková se sídlem ve Frýdku-Místku, Zámecké nám. 42, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Nástup možný od 1.4.2016. Očekávám schopnost samostatného řešení úkolů, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost a zájem o práci v advokacii. V případě zájmu zasílejte své životopisy na mailovou adresu mgr.krivankova@seznam.cz

2016-03-25/01 - Prodám advokátní talár velikost 56-58. Cena 2000,- Kč. JUDr. Pavel Valoušek, Praha, tel. 602251493.

2016-03-24/01 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT : 222 261 600 nebo EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-03-24/02 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-03-24/03 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-03-24/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-03-24/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-24/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-24/07 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, spolupracujícího advokáta/ku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH nebo PRAZE Platební podmínky: 20.000 – 40.000,- v závislosti na výkonu Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice. Tel. kontakt 386 323 247.

2016-03-22/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER se sídlem v Praze a se zaměřením na generální praxi přijme koncipienta/ku. Požadujeme odborné znalosti,  zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s fotografií na: berger@akberger.cz.

2016-03-22/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme advokátního KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Poskytujeme právní služby generální praxe se zaměřením především na obchodní právo, občanské právo a trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost a zájem o práci v advokacii. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy na ak.dite@seznam.cz

2016-03-22/03 - BERNARD LEGAL, advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, finanční právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici právního praktikanta studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Požadujeme zodpovědný a pečlivý přístup a výbornou znalost Aj, znalost dalšího jazyka výhodou. Nabízíme možnost poznat práci na zajímavých právních projektech, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy a v závislosti na pracovních výkonech perspektivu dalšího zaměstnání. Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na slepickova@bernard-legal.cz.

2016-03-22/04 - Nabízíme možnost sdílení kanceláře na Praze 2 v ulici Ladova (stanice metra Karlovo náměstí). K dispozici jsou 2 volné místnosti pro kanceláře, ke společnému užívání pak zasedací místnost, kuchyňka. K dispozici ihned. Cena podílem dle pronajaté plochy z celkového nájemného a plateb za související služby. Kontakt: Mgr. Petr Mach, tel. č. 736 539 403, mach@pmlegal.cz.

2016-03-22/05 - AK RMS - zavedená advokátní kancelář se sídlem v Praze na Starém Městě a pobočkou v Jablonci nad Nisou přijme do svého kolektivu flexibilního advokátního koncipienta se znalostí práce na PC a alespoň základní znalostí AJ. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte prosím svoje strukturované životopisy na e-mailovou adresu: m.sefrany@akrms.cz.

2016-03-21/02 - Advokátní kancelář Polách-Pavelec-Rájecká-Čermáková se sídlem ve Frýdku-Místku přijme advokátního koncipienta alespoň s půlroční právní praxí. Nástup možný od 1.5.2016. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s podrobným popisem dosavadní praxe na mailovou adresu rajecka@advokati-cz.com.

2016-03-19/10 - Advokátní kancelář v Praze hledá studenta nižšího ročníku Právnické fakulty (vhodné již v průběhu prvního ročníku) pro elektronické zpracování textů s mezinárodněprávní problematickou v angličtině. Práce je vhodná pro distanční zpracovávání. Požadována výborná znalost práce na počítači, znalost angličtiny a základní právní terminologie. Zájemci nechť se hlásí na adrese Lenka.Nemeckova@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové. Není zapotřebí zasílat žádný motivační dopis; zašlete jen Vaše základní kontaktní údaje a informace o rozsahu znalostí dle požadavků výše uvedených.

2016-03-17/01 - Advokátní kancelář Robert Plicka (AK-RP) hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA. Požadujeme ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, velmi dobrou úroveň znalostí českého jazyka, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, výbornou znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, motivační finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií (s důrazem na své studijní a pracovní zkušenosti) v českém a anglickém jazyce na office@ak-rp.cz.

2016-03-17/02 - Advokátní kancelář Mgr. Jakuba Houžvice v Mladé Boleslavi přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Kancelář poskytuje právní služby generální praxe se zaměřením zejm. na obchodní právo a občanské právo, ale též trestní právo. Očekáváme schopnost samostatného řešení úkolů, preciznost, flexibilitu, výbornou znalost platného práva, znalost alespoň jednoho cizího jazyka včetně odborné terminologie, ideálně AJ, popř. NJ, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Předchozí praxe výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci. Nástup dohodou. Životopisy v českém a cizím jazyce prosím zasílejte na office@hjak.cz Děkujeme.

2016-03-17/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-03-17/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-17/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-17/06 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2, hledá KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-03-17/07 - Advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledá do svého týmu asistentku/sekretářku. Požadujeme ukončené SŠ vzdělání s maturitou, znalost Aj na komunikativní úrovni, uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), pracovitost, spolehlivost, pečlivost, a organizační schopnosti, příjemné a reprezentativní vystupování. Nabízíme zajímavou a různorodou práci, příjemné pracovní prostředí. Nástup v květnu 2016. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: jouzova@sda-legal.cz.

2016-03-17/08 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-03-17/09 - Advokátní kancelář u Národního divadla Nocarová Partners Advokáti s.r.o.  přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Praxe se zaměřením na právo obchodní, občanské a trestní  vítána, požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, znalost práce na PC (Praetor, MS Word, Excel), odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, odpovědnost za vlastní výstup, orientace na výkon a kvalitu při vysokém pracovním nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme široké spektrum působení, dlouhodobou spolupráci, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu znocarova@nocarova-law.com

2016-03-17/10 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2016-03-17/11 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT : 222 261 600 nebo EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-03-17/12 - Advokátní kancelář v centru Prahy hledá kolegyni s ukončeným SŠ vzděláním na pozici recepční/asistentka na poloviční úvazek (práce každý druhý týden), na období květen-srpen 2016. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, uživatelskou znalost práce na PC, kladný vztah k administrativě a aktivní znalost angličtiny. Nabízíme práci v malém přátelském kolektivu a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na kaiserova@akvk.cz.

2016-03-17/13 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-03-17/14 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-03-16/01 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm s pobočkou na Praze 1 hledá do svého týmu studenta/ku nižšího ročníku právnické fakulty. Požadujeme výbornou znalost němčiny, znalost softwaru MS Office a schopnost samostatné, důsledné a pečlivé práce. Nabízíme zajímavou praxi při studiu, pracovní doba – pondělí a pátky, poměr na DPP či DPČ. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině a němčině zasílejte na praha@scwp.com.

2016-03-16/02 - OFFICE MANAŽER/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI Advokátní kancelář HRUŠKA & CO., založena v roce 1997, poskytující komplexní právní služby tuzemské a mezinárodní klientele hledá vhodné kandidáty na pozici: OFFICE MANAŽER/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI BUDETE ZODPOVÍDAT ZA: -    samostatné vedení chodu kanceláře - přípravu podkladů pro jednání a asistenci při jednáních s klienty -    administrativní podporu členů AK -    komunikaci s klienty a obchodními partnery -    spolupráci s úřady OČEKÁVÁME: -    SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru ekonomie -    psaní hmatovou metodou - vynikající znalost práce na PC – MS Office -    organizační schopnosti, pečlivost, loajalitu a spolehlivost -    časovou flexibilitu, samostatnost a profesionální vystupování -    předchozí praxe v AK výhodou (ne podmínkou) -    znalost anglického jazyka výhodou -    řidičský průkaz sk. B NABÍZÍME: -    dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě -    odpovídající platové ohodnocení a možnosti růstu -    spolupráci se špičkovými odborníky v oblasti poskytování právních služeb MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha 4 hruska@ak.cz

2016-03-16/03 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokát/ka nebo advokátní koncipient/ka - trestní právo“ pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz sk. B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu  benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. cimerova@advokatijelinek.cz

2016-03-16/04 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-03-16/05 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-03-16/06 - Advokátní kancelář Holub & David se sídlem Kaprova 40/12, Praha 1 hledá ke spolupráci studentku/ta 2. - 4. ročníku právnické fakulty. Náplní práce je odborně právní i administrativní agenda. Požadavkem je dobrá znalost italského jazyka (další jazyky zejména anglický a německý výhodou), práce na PC - aplikace MS Office, odpovědný přístup, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání, chuť učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, preciznost, loajalita, vstřícné a příjemné vystupování a flexibilita. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu sekretairat@hdlegal.cz

2016-03-16/07 - Advokátní kancelář Holub & David se sídlem Kaprova 40/12, Praha 1 přijme advokátního koncipienta/ advokátní koncipientku Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, znalost italského jazyka (další jazyky zejména anglický a německý výhodou), schopnost týmové práce, loajalitu ke kanceláři a zájem o trvalý profesní růst. Nabízíme zajímavou a velmi různorodou práci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádosti o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu sekretariat@hdlegal.cz

2016-03-15/01 - Mgr. Bronislav Šerák, advokátní kancelář se zaměřením na trestní, občanské a rodinné právo sídlící na Praze 5, přijme spolehlivého advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci. ŘP výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu. Nástup možný ihned nebo dohodou. Vhodné i pro začínajícího koncipienta. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: job@ak-serak.cz

2016-03-15/02 - Advokátní kancelář Hanzlík & Partneři vypisuje výběrové řízení na pozici ASISTENTKA KANCELÁŘE. Předmětem činnosti je zajištění běžného provozu advokátní kanceláře a administrativní podpora týmu. Požadavky: Nadstandardní organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost českého jazyka, reprezentativní vystupování, samostatnost a proaktivní přístup, minimálně dokončené SŠ vzdělání, dobré uživatelské znalosti PC (zejména MS Office, Excel). Praxe v advokátní kanceláři a znalost cizího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu sekretariat@1923.cz.

2016-03-15/03 - Doucha Šikola advokáti s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku.  Hledáme výborného právníka především pro oblast obchodněprávních transakcí, korporátního a energetického práva. Požadujeme alespoň 1 rok praxe, vysokou úroveň znalosti anglického jazyka a schopnost přizpůsobit se potřebám klienta a advokátní kanceláře. Nabízíme motivační ohodnocení a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, proč byste chtěli s námi spolupracovat, na emailovou adresu: kancelar@dsadvokati.cz.

2016-03-14/01 - Advokátní kancelář RADA & PARTNER se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy. Požadujeme znalost platného práva, německého a anglického jazyka na pokročilé úrovni, znalost práce na PC (Word, ASPI), vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilitu a samostatnost. Nabízíme rozmanitou práci s tuzemskou i mezinárodní klientelou, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Nástup možný od 1.4.2016 . Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: a.hamlikova@radapartner.cz, do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-03-14/02 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁT / ADVOKÁTKA. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; příjemné pracovní prostředí;  přímou spolupráci s partnery kanceláře; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; odpovídající úroveň právního myšlení; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz Kontakt: David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o., Zlatnická 1582/10, Praha 1, 11000, www.david-macek.cz

2016-03-14/03 - DAVID & MACEK, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKA. Nabízíme: zajímavou práci pro české i zahraniční klienty; uplatnění napříč oblastmi práva; příjemné pracovní prostředí; možnost profesního růstu; ohodnocení dle schopností. Očekáváme: výbornou znalost platného práva; alespoň jeden rok praxe v advokacii; výbornou znalost anglického jazyka; loajalitu a ochotu na sobě pracovat; smysl pro humor. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu kariera@david-macek.cz Kontakt: David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o., Zlatnická 1582/10, Praha 1, 11000, www.david-macek.cz

2016-03-10/01 - TOMÁŠ LÁZNIČKA, advokátní kancelář se sídlem PRAHA 5 - ANDĚL hledá spolehlivého kolegu ADVOKÁTA do svého týmu s osobním přístupem k široké klientele. Generální odborné znalosti, pečlivost, samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita a loajalita podmínkou. Vhodné zejména pro kolegy se začínající praxí. KONTAKT : 222 261 600 nebo EMAIL : advokatnikancelar@icloud.com.

2016-03-10/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá studenty PF na pozici právního asistenta/tky. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost praxe v delším období, finanční ohodnocení podle schopností. Požadujeme velmi dobrou znalost anglického a/nebo německého jazyka, dlouhodobý zájem o práci v advokacii se zaměřením na občanské a obchodní právo, uživatelskou znalost práce na PC. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@kvapilsulc.cz

2016-03-10/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-03-10/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-10/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-10/06 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-03-10/07 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, spolupracujícího advokáta/ku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH nebo PRAZE Platební podmínky: 15.000 – 30.000,- v závislosti na výkonu Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-03-10/08 - Advokátní kancelář KAREL FIALA  se sídlem Vladislavova 16, Praha 1 (www.fiala-ak.cz) hledá advokáty/advokátky a advokátní koncipienty s dobrou znalostí anglického (popřípadě i německého) jazyka pro trvalou spolupráci zejména v oblasti obchodního a občanského práva pro práci s českými, zahraničními i mezinárodními klienty. Nabízíme práci v přátelském prostředí středně velké advokátní kanceláře. Nabídky spolu s profesním životopisem zasílejte prosím na adresu fiala@fiala-ak.cz.

2016-03-10/09 - Advokátní kancelář Petroš Sedláčková Legal se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo se sídlem na Praze 2 (více na www.pslegal.cz) hledá ke spolupráci studentku/ta 3.-4. ročníku právnické fakulty. Náplní práce je odborně právní i administrativní agenda. Požadavkem je dobrá znalost práce na PC - aplikace MS Office, ASPI, odpovědný přístup, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání, chuť učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, preciznost, loajalita, vstřícné a příjemné vystupování a flexibilita. Nástup i pracovní doba dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu office@pslegal.cz.

2016-03-10/10 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI hledá do svého týmu v Praze a i v Pardubicích nové kolegy – schopné studenty 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty, na dlouhodobou spolupráci. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, spolehlivost, schopnost týmové práce, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičské oprávnění typu B, znalost práce na PC, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na adresu info@akprp.cz

2016-03-10/11 - Společná advokátní kancelář Balcar, Hrouzek, Veselý, Zelenková se sídlem v centru Prahy, zabývající se všemi oblastmi práva příjme do svého kolektivu nového advokátního koncipientku/-ta. Náplní práce budou všechny oblasti práva, především pak právo obchodní, občanské a trestní. A dále plnění ad hoc úkolů z ostatních oblastí práva. Nástup možný ihned. Vaše odpovědi spolu se CV a kontaktními údaji zasílejte prosím na adresu: petr.balcar@akspol.cz.

2016-03-10/12 - C|K|T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená na právo duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci studenta/ku 3. – 5. ročníku právnické fakulty se zájmem o uvedený obor na cca poloviční úvazek (2-3 dny v týdnu) s možnou perspektivou dlouhodobé spolupráce. Požadujeme pracovitost a ochotu učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost a loajalitu. Dobrá znalost práce na PC a AJ slovem a písmem podmínkou. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí malého kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům. Nástup ihned, popř. dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: attorneys@ckt-trademarks.eu.

2016-03-09/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipienty, absolventy právnické fakulty. Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost a zájem učit se nové věci, řidičský průkaz skupiny B. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zasílejte, prosím na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář Zvolánková, s.r.o. Karlovo nám. 18, 120 00 Praha 2. Nástup možný ihned.

2016-03-09/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy přijme studenta/ku 3., 4. a 5. ročníku právnických fakult na právní praxi a administrativní výpomoc, pochůzky. Požadujeme: docházku do AK alespoň 2x, 3x týdně, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, vstřícnost a zájem učit se nové věci. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte, prosím, na emailovou adresu zvolankova@zvolankova.cz. Nástup možný ihned.

2016-03-09/03 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v Brně hledá za účelem rozšíření svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU, specializující se primárně na právo obchodních korporací, obchodní právo, M&A. Požadujeme aktivní přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, organizační schopnosti, jazykovou vybavenost (pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou, další jazykové znalosti vítány), časovou flexibilitu a loajalitu. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. V případě zájmu adresujte prosím Vaši nabídku spolu se strukturovaným životopisem na emailovou adresu: job@drvlegal.cz

2016-03-09/04 - Spojené advokátní kanceláře PETR & JINDŘICHOVSKÝ nabízí plně vybavenou kancelář k podnájmu – atraktivní lokalita v centru Prahy, krásný výhled, kancelář se nachází ve vile v těsné blízkosti Letenských sadů. Podnájem je nabízen včetně veškerých služeb: tj. sekretariát, datové sítě, jednací místnosti, zázemí, kuchyňka, archiv. Možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. Výše podnájemného dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte: slečna Andrea Čálková, tel.: 222 211 388 nebo 776 091 051, e-mail: „asistentka@akj.cz

2016-03-09/05 - AK JINDRA & Partners se sídlem Praha 1, Rybná 9, hledá do svého pracovního týmu koncipienta(ku) se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo. Požadujeme VŠ vzdělání právnického směru – magisterské; min. 1 rok praxe v oboru; anglický jazyk slovem i písmem (ruština nebo němčina vítány); výborné komunikační dovednosti; pracovní nasazení a pečlivost. Nabízíme: Dobré platové ohodnocení; stabilní zázemí advokátní kanceláře, která působí na trhu 24 let; příjemný kolektiv; možnost profesního růstu; zajímavé pracovní kauzy; pracoviště v centru Prahy. Životopisy se stručným motivačním dopisem prosím zasílejte na latova@akssjm.cz.

2016-03-09/06 - Advokátní kancelář Petrová & Seibert hledá pro svou ostravskou kancelář studenty minimálně třetího ročníku magisterského studia v oboru právo s případným zájmem o pozici advokátního koncipienta po skončení studia. Náplní práce studenta budou jak právní, tak administrativní úkoly. Strukturované životopisy zasílejte na adresu petrova@petrova-seibert.cz.

2016-03-08/01 - NEDBALOVÁ / TUČKOVÁ / PARTNEŘI, advokátní kancelář, s.r.o. přijme advokátního koncipienta/ku, jehož náplní práce bude zpracování podání v soudních, rozhodčích, exekučních a insolvenčních řízeních, zastupování u soudu. Požadujeme: právně analytické myšlení, pečlivost, korektní jednání. Nástup možný ihned. Životopis a krátký motivační dopis zašlete Mgr. Pavlíně Drobné na e-mailovou adresu: pavlina.drobna@ak-nedbalova.cz.

2016-03-08/02 - Pro advokáty nabízíme touto formou pronájem jednoho místa v coworkingové kanceláři (27,83 m2) situované v ulici Na Zábradlí, v samotném centru historického Starého města Prahy s vynikající dopravní dostupností a úchvatným výhledem na Pražský hrad a Petřín přímo z pracovního místa. K pronájmu náleží doplňkové služby spočívající v přebírání příchozí pošty, vysokorychlostního internetového připojení, možnosti využití zasedací místnosti s recepční obsluhou a zřízení sídla. Kancelář je standardně vybavena prostorným stolem, moderní kancelářskou židlí, skříněmi, sociálním zařízením, kuchyní a vstupní oddělenou předsíní, a to vše se zařízeným pravidelným úklidem. Nájemné za coworking místo v prostorné místnosti činí 5.000,00 CZK bez DPH na měsíc. Na plánku je místnost označena jako „Děstký pokoj“. Podnájem je možný ihned. V případě zájmu kontaktujte prosím: Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o., libuse.hasincova@ppak.cz, tel. +420 739 348 665

2016-03-07/01 - PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, se sídlem Praha 1, Jáchymova 2, hledá do svého týmu uchazeče na pozici advokátní koncipient/koncipientka oddělení správy a vymáhání pohledávek. NABÍZÍME: perspektivu odborného růstu, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, aktivní účast na přednáškové a publikační činnosti, vynikající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity. POŽADUJEME: absolutorium právnické fakulty univerzity v ČR – pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, výbornou znalost ČJ a stylistiky, znalost světového jazyka slovem i písmem na vysoké úrovni výhodou, schopnost samostatného uvažování a týmové práce, znalost MS Office a práce s databázemi, flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, PRAXE v oblasti sporové agendy se zaměřením na insolvenční, exekuční a spotřebitelské právo výhodou; nástup IHNED. Své písemné nabídky zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2016-03-07/02 - Do největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegu, či kolegyni na pracovní pozici „advokát/ka – obchodní a občanské právo“ pro Pardubice či Hradec Králové. Uvítáme proklientský přístup, alespoň základní znalost cizího jazyka, nutností je řidičský průkaz sk. B. Novému kolegovi, či kolegyni nabídneme řadu  benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemce z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu. advokati@advokatijelinek.cz

2016-03-07/03 - Brněnská advokátní kancelář hledá koncipienta, nástup možný ihned. Nabídky prosím zasílejte na adresu: martina.sekaninova@akrott.eu, eva.hanclova@akrott.eu.

2016-03-07/04 - HRUŠKA & CO. ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Advokátní kancelář s dlouholetou historií a stálou tuzemskou a zahraniční klientelou přijme Advokátního koncipienta/ Advokátní koncipientku Nabízíme: - perspektivu odborného růstu pod vedením zkušeného advokáta - trvalou spolupráci po složení advokátní zkoušky - zastupování před soudy a správními orgány - možnost využít jazykové znalosti - práci v týmu, příjemné pracovní prostředí - motivující platové ohodnocení Požadujeme: - prokázanou praxi: obchodní a občanské právo hmotné i procesní - znalost AJ na komunikativní úrovni - vysoké nasazení, spolehlivost, flexibilitu - ochotu učit se novým věcem Místo výkonu práce: Praha 4 Termín nástupu: dohodou Životopis včetně krátkého motivačního dopisu prosím zasílejte na e-mail: recepce@ak.cz.

2016-03-07/05 - Advokátní kancelář Dostál a Sorokáč, se sídlem Pařížská, Praha 1, nabízí volnou reprezentativní kancelář k pronájmu. Všechny kanceláře o celkové výměře 180 m2 jsou plně vybaveny, součástí společných prostor je zasedací místnost a kuchyňka. Hledáme advokáta, možnost spolupráce s ostatními členy kanceláře. V případě zájmu a dalších dotazů se kontaktujte na tel. 774 821 441 nebo na e-mail: gombalova@ak-ds.cz

2016-03-07/06 - Advokátní kancelář v centru Prahy příjme do svého týmu na pozici advokátního koncipienta/ku. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatního jazyka výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2016-03-05/01 - Přidej se (http://www.kroupahelan.cz/pridej-se). Pro naši brněnskou pobočku hledáme koncipienty, kteří o transakcích, právu duševního vlastnictví, smluvním právu nebo veřejných zakázkách přemýšlí i ve volném čase. Nabízíme opravdu zajímavou práci (rozvody nebo vymáhání pohledávek u nás nečekejte), normální pracovní dobu, středeční pivo, byt pro víkendové výlety po Praze, skvělý kolektiv, velkou knihovnu plnou komentářů, jógu na terase a finanční ohodnocení dle výsledků. Co zrovna děláme můžete sledovat zde: https://www.facebook.com/169702523075508.

2016-03-04/01 - Advokát   Mgr. Jaroslav Suttner,  se sídlem v Praze 8 přijme  advokátního koncipienta s chutí na sobě pracovat. Nabízím různorodou a zajímavou praxi, důležitou pro složení advokátní zkoušky.  Požaduji pečlivost a spolehlivost. Nástupní plat 20.000 Kč a příspěvek na obědy. Nabídky spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: suttner@atlconsulting.cz.

2016-03-04/02 - Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS hledá zaměstnance na pozici asistent/asistentka advokáta Požadujeme úplné SŠ vzdělání, ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, výbornou znalost práce na PC, psaní všemi deseti, časovou flexibilitu a jazykovou vybavenost – anglický či německý jazyk na komunikační úrovni podmínkou. Zkušenosti s vedením daňové evidence a v komunikaci se státními úřady výhodou. Životopis v ČJ a druhém jazyce spolu s motivačním dopisem zašlete do 31.3.2016 na adresu office@gorgespartners.com.

2016-03-04/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2016-03-04/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-04/05 - Nabízím možnost sdílení kanceláře u metra Dejvická (ul. Buzulucká 6, P- 6). Kancelář je vybavena nábytkem, tiskárnou, telefony. K dispozici je zasedací místnost, kuchyňka. Samozřejmostí je internetové připojení a označení sídla. V těsné blízkosti kanceláře se nachází zastávka Dejvická (metro, bus, tram) a pošta. Cena dohodou dle pronajaté plochy (cca 6 – 8 m2) a rozsahu dalších služeb. Kontakt: JUDr. Richard Sysel, tel. č. 220 805 283, ak@aksysel.cz

2016-03-04/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2016-03-04/07 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, spolupracujícího advokáta/ku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Platební podmínky: 15.000 – 30.000,- v závislosti na výkonu. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2016-03-04/08 - Přední pražská advokátní kancelář Felix a spol. poskytující komplexní právní služby se zaměřením především na obchodní právo přijme advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Požadujeme výbornou znalost platného práva a anglického jazyka, flexibilitu a profesionální vystupování. Znalost dalšího jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Miroslavu Řádkovou e-mailem na miroslava.radkova@akf.cz. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., U Nikolajky 5, 150 00 Praha 5. www.akf.cz

2016-03-04/09 - Advokátní kancelář v Praze přijme do svého týmu studenta/ku práv a to minimálně 3.ročníku. . Životopisy v českém jazyce zasílejte na info@advokat24.cz. . Nabízíme zajímavou práci s perspektivou dlouhodobé spolupráce a výkon praxe ve větším týmu advokátů a koncipientů.

2016-03-04/10 - Advokátní kancelář v centru Prahy, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, přijme advokátního koncipienta/ku. Požadujeme velmi dobrou znalost platného práva, znalost anglického jazyka, schopnost týmové práce, loajalitu ke kanceláři a zájem o trvalý profesní růst. Nabízíme zajímavou a velmi různorodou práci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádosti o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2016-03-04/11 - Advokátní kancelář v centru Prahy, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, hledá studenta/ku právnické fakulty na pozici právního asistenta/tky (možno jak na základě prac. poměru tak i dohody o provedení práce). Požadujeme zájem o platné právo a trvalý profesní růst, znalost anglického jazyka, loajalitu ke kanceláři. Nabízíme zajímavou, velmi různorodou a dlouhodobou spolupráci (po ukončení studia na pozici advokát. koncipienta/tky) v přátelském kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádosti o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2016-03-03/01 - Advokátní kancelář JUDr. Petr Dítě, LL.M. se zaměřením na obchodní, občanské a trestní právo sídlící v Olomouci hledá advokátní koncipienty, kteří mají zájem o práci v advokacii a jejíž přednosti je zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak.dite@seznam.cz

2016-03-03/02 - Advokátní kancelář Švec – Rychterová s kancelářemi v Mělníku a Praze přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Zabýváme se generální praxí, zejména trestním, občanským a obchodním právem. Nabízíme různorodou a zajímavou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví, dále platové ohodnocení dle schopností a do jisté míry flexibilní pracovní dobu.  Dále nabízíme samostatnou kancelář, služební telefon a služební PC. Další benefity dle dosahovaných výsledků. Požadujeme schopnost samostatného a tvůrčího myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, komunikativnost, flexibilitu, znalost práce na PC, výbornou znalost českého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), znalost cizího jazyka a předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou. Nástup možný na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2016-03-03/03 - Pro naši advokátní kancelář JAROŠ & VÁVRA se sídlem ve Školské ulici na Praze 1 hledáme advokátního koncipienta/koncipientku. Jsme menší advokátní kancelář, která se zaměřuje zejména na obchodněprávní agendu, veřejné zakázky, soudní spory, právní poradenství pro soukromý i veřejný sektor. Hledáme advokátního koncipienta/koncipientku, který by měl zájem o agendu, jíž se naše advokátní kancelář zabývá, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu „menší advokátní kanceláře“. V případě zájmu pošlete Vaše CV na office@jaros-vavra.cz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

2016-03-03/04 - Menší advokátní kancelář v centru Prahy přijme studenta právnické fakulty na pozici brigádník. Nástup IHNED. Svůj životopis zašlete na adresu: sekretariat@akbansky.cz

2016-03-03/05 - Advokátní kancelář Petroš Sedláčková Legal se zaměřením na generální praxi se sídlem na Praze 2 hledá ke spolupráci studentku/ta 3.-4. ročníku právnické fakulty. Náplní práce je odborně právní i administrativní agenda. Požadavkem je dobrá znalost práce na PC - aplikace MS Office, ASPI, odpovědný přístup, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání, chuť učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, preciznost, loajalita, vstřícné a příjemné vystupování a flexibilita. Nástup i pracovní doba dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu office@pslegal.cz.

2016-03-02/01 - Advokátní kancelář s generální praxí sídlící v centru Plzně hledá advokátní ho koncipienta. Pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii podmínkou, předchozí praxe výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis. Kontakt: JUDr. Martina Lintnerová, tel. 377 222 575, info@pravni-servis.info

2016-03-02/02 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka se sídlem v Přerově příjme advokátního koncipienta, koncipientku. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, výborný sloh a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akropa@seznam.cz. JUDr. Robert Pastorčák, advokát.

2016-03-02/03 - Advokátní kancelář DITTRICH FRAŇO s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá koncipienta – koncipientku, zejména pro oblast vymáhání pohledávek, obchodního práva a trestního práva. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu office@akdf.cz

2016-03-01/01 - Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Dlouhé se sídlem v Praze přijme STUDENTA/STUDENTKU 3. a vyššího ročníku právnické fakulty s předchozí zkušeností v advokacii, s nadšením pro právo a schopností samostatné práce. Znalost anglického jazyka podmínkou. Strukturované životopisy spolu s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na adresu katerina.dlouha@akkd.cz.

2016-03-01/02 - Advokátní kancelář v Praze 2 nabízí samostatné advokátce či samostatnému advokátu k pronajmutí zařízenou kancelář včetně souvisejících kancelářských služeb s možností vzájemné spolupráce při provozování advokátní praxe, služeb notáře a soudního znalce. Bližší informace na tel. 224261275 a 224261272, e-mail vostrejs@spoladvok.cz

2016-03-01/03 - Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. přijme do svého týmu advokátního koncipienta se zájmem o smluvní a závazkovou agendu. Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Očekáváme skvělou úroveň odborných znalostí, výbornou znalost českého jazyka a stylistiky, samostatnost a logické myšlení, dobrou znalost práce na PC, proaktivní přístup, komunikativnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat. Může být posuzováno jako výhoda: znalost anglického jazyka, předchozí praxe v oblasti smluvního a závazkového práva. Vhodné i pro absolventa. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: blanka.drahosova@belinapartners.cz. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.

2016-03-01/04 - Bývalá advokátka s 15-ti letou praxí v oboru občanského a obchodního a insolvenčního práva, vyškrtnutá z ČAK , hledá uplatnění. Z osobních důvodů již nikdy  nemohu být advokátkou. Praha a okolí do 50 km. Telefon 604 224 971, e-mai.: jogovaterapie@email.cz.

 

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 221 729 011
fax: +420 224 932 989
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 542 514 401
fax: +420 542 514 409
e-mail: sekr@cakbrno.cz