Nepřehlédněte!


GDPR    
pro advokáty a AK    
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2019-01-11/01 - Mezinárodní tým právníků advokátní kanceláře Frank Bold Advokáti hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici KONCIPIENT/KA. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Chceš přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány? Pojď do toho s námi a staň se našim koncipientem. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je do 28. 1. 2019. Pro více informací nás neváhej kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2019-01-11/02 - Advokátní kancelář HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové průběžně pro rozšíření svého týmu hledá advokáty/ky, advokátní koncipienty/ky a studenty/ky 3-5. ročníku právnické fakulty. Odborný profesní rozvoj pod dohledem zkušených advokátů v praktické i teoretické rovině, s možností aktivní spolupráce na zajímavých kauzách. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: cv@advokathk.cz.

2019-01-11/03 - Advokátní kancelář nabízí k dlouhodobému podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář o velikosti 18 m2 na adrese Bělehradská 79, Praha 2 v blízkosti I.P.Pavlova a Nám. Míru. Cena 7.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 1.2.2019. Kancelář se nachází v druhém patře reprezentativního domu. Kontakt: e-mail: ak@akkudlackova.cz, mobil:+ 420724794126.

2019-01-11/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu advokátního koncipienta. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odborný rozvoj a zajímavé platové podmínky. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-01-11/05 - Advokátní kancelář JUDr. Pavel BERGER, se sídlem v Praze, hledá do svého týmu asistentku. Informace o naší advokátní kanceláři naleznete na www.akberger.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odborný rozvoj a zajímavé platové podmínky. Požadujeme schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-01-10/01 - Advokátní kancelář Roubík & spol., se sídlem v moderním business centru na Palmovce, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU či ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu. Výhodou je znalost anglického jazyka. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva a to zejména v oblasti práva informačních technologií, obchodního práva, pracovního práva, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu tomas.roubik@akroubik.com.

2019-01-10/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-01-10/03 - Advokátní kancelář Mgr. Jana Petráše se sídlem v Náchodě se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, schopnost kvalitní práce v týmu i samostatně. Znalost anglického či německého jazyka výhodou. Nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň, příjemné zázemí zavedené advokátní kanceláře, práci v mladém kolektivu a perspektivu dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: petras@akpetras.cz.

2019-01-08/01 - Zavedená advokátní kancelář Zlín, Praha hledá posilu týmu na pozici advokátního koncipienta/ky. Požadavky na uchazeče: zájem o obor, znalost práva a odbornost, schopnost aplikace právních norem, samostatné řešení právních případů, dobrá znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), ASPI. Písemné nabídky + CV posílejte, prosím, na info@iadvokat.eu, tel.: +420 737456586, +420 577212835

2019-01-07/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-01-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-01-07/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-01-07/06 - Nabízím pronájem samostatné vybavené kanceláře v ulici Na Kovárně, Praha 10 – Vršovice. K dispozici společná jednací místnost, sociální zařízení, kuchyňka, internet. Možnost sdílení literatury a spolupráce na případech. Ideální pro začínající kolegy/ně. V případě zájmu kontaktujte advokátku Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2019-01-04/01 - Advokátní koncipient – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokátního koncipienta. Nabízíme: různorodou práci – nebudeš členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budeš moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce, takže Tě nevyhodíme hned po zkouškách; dále nabízíme práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, a to vše za nějaké peníze v závislosti na Tvých zkušenostech, odvedené práci a odpracovaných letech. Co od Tebe očekáváme? Nějaký ten titul, aby Tě na ČAKu zapsali, ale klidně může být ještě vlhký inkoust na diplomu; základní gramotnost a orientaci v právních předpisech. Zbytek Tě naučíme; angličtinu na dobré úrovni, protože tu u nás budeš používat; zájem o právo a advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz, kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-01-04/02 - Advokátka po čerstvém osamostatnění nabízí svou volnou kapacitu k příležitostné spolupráci s advokátní kanceláří. Dlouhodobá praxe v oblasti občanského, obchodního a insolvenčního práva. Praxe v zastupování u soudů. Aktivní angličtina. Praha a okolí. Děkuji za nabídky. Mgr. Petra Ledvinková, tel. 724 578 021, email: pledvinkova@seznam.cz

2019-01-04/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU S PRAXÍ DO 6 MĚSÍCŮ. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-04/04 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty. Nástup možný ihned, nebo dle dohody. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu. Výhodou je znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-01-03/01 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. hledá do svého týmu právníka na pozici advokát nebo seniorní advokátní koncipient. V případě pozice advokáta budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. V případě pozice advokátního koncipienta budete řešit právní projekty pod vedením seniorního advokáta nebo partnera kanceláře. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Od úspěšného kandidáta očekáváme praxi alespoň 2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou. Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o. poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Naše kancelář nabízí nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře. Profesní životopis zašlete prosím e-mailem na adresu: office@bernard-legal.cz.

2019-01-02/01 - Advokátní kancelář DOLEČEK ADVOKÁTI se zaměřením nejen na obchodní a občanské právo s pestrou škálou klientů hledá absolventy právnické fakulty, kteří mají zájem získat odbornou praxi, pracovat v mladém kolektivu a získat předpoklady k úspěšnému absolvování advokátní zkoušky, pro pozici advokátní koncipient/koncipientka. Dobrá znalost cizího, především anglického, jazyka výhodou. Písemné nabídky včetně životopisu zasílejte k rukám paní Kabátové na adresu: office@dolecekadvokati.cz. Kontaktní adresa: Advokátní kancelář JUDr. Rostislav Doleček, Seifertova 9, Praha 3.

2019-01-02/02 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, LL.M. se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.  Nabízíme zajímavou práci v zavedené advokátní kanceláři zaměřenou na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zašlete svůj životopis a kontaktní údaje na adresu ak.dite@seznam.cz

2019-01-01/01 - Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka, se sídlem pobočky v Ostravě, příjme advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme všestrannou pracovní praxi pro výkon samotné advokacie. Možnost profesního růstu, práce v mladém kolektivu. Požadujeme maximální nasazení a chuť pracovat v advokacii, schopnost napsat strukturovaný text, analytické myšlení, samostatnost a orientaci v právních předpisech. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: akropa@seznam.cz.

2018-12-30/01 - Nabízím od 1.1.2019 k podnájmu jednu plně zařízenou samostatnou místnost se dvěma pracovními místy a konferenčním místem pro jednání. Součástí nabídky je i možnost využití hlavní jednací místnosti, WIFI, tiskárny/kopírky, skartovačky, kuchyňky a dalšího zázemí naší advokátní kanceláře. Prostory se nacházejí v jedinečné prvorepublikové vile na adrese Praha 8, Na Stráži 1306/5. Parkování před domem zdarma, výborná dostupnost do centra (metro B/C + tramvaje, v blízkosti tunel Blanka). Cena podnájmu, včetně všech služeb je 18.000,-Kč + DPH. Po dohodě možnost sdílení právního informačního systému (není v ceně). Vhodné pro advokáty, patentové zástupce, daňové poradce nebo účetní. Kontakt: JUDr. David Karabec, advokát; tel. 602331905, e-mail: david.karabec@karabec.cz, www.karabec.cz/fotogalerie .

2018-12-27/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-27/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-27/05 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2018-12-20/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-12-19/01 - Menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá advokátní/ho koncipienta/-tku. Nejméně šestiměsíční praxe v advokacii je podmínkou. Požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí a možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie. Nástup možný ihned, nejpozději však od 1. 3. 2019. Své nabídky včetně životopisu zasílejte co do 18. 1. 2019 na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2018-12-19/02 - Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. se sídlem v Pardubicích přijme advokátního koncipienta/ku. Praxe výhodou, ne podmínkou. Nabízíme: • práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce a vzájemných konzultací; • přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe v soukromém i veřejném právu, vč. práva trestního; • práci pro pestrou klientelu od nadnárodních obchodních společností a veřejnoprávních korporací po jednotlivé fyzické osoby; • samostatné jednání s klientem; • účast na soudních jednáních; • možnost dalšího profesního růstu a možnost seberealizace; • v případě zájmu možnost absolvovat kurzy angličtiny v době pracovní doby. Dále nabízíme: pružná pracovní doba, navíc v pátek zkrácená pracovní doba, stravenky, příspěvky na dojíždění, pracovní telefon (i k soukromému využití), služební vozidlo, vzdálený přístup, sick days, výkonnostní složka na základě odvedených úkonů až 15.000,- Kč. Požadujeme: splnění zákonných podmínek pro zápis do seznamu advokátních koncipientů (dosud neukončené VŠ vzdělání nicméně není překážkou). Po zapracování schopnost samostatné práce s klientem. Očekáváme zájem o právní agendu, ochotu učit se novým věcem, týmovou spolupráci a samostatné myšlení. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu kaplanova@advokatijelinek.cz

2018-12-17/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-17/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-17/05 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-17/06 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-13/01 - Advokátní kancelář Polverini Strnad sídlící v centru Prahy přijme advokáta. Zabýváme se projekty související zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Budete zastupovat nadnárodní korporace i privátní klienty. Hledáme k sobě samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). CV nám pošlete na info@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit motivační dopis.

2018-12-13/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2018-12-13/03 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2018-12-12/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí k podnájmu 1 - 2 místnosti jako kancelářský prostor s možností sdílení recepce a jednací místnosti. Více informací na vyžádání. Sídlo kanceláře :  nám. Kinských 76/7, 150 00  Praha 5. Kontakt:  e-mail:  Veverka-Kohoutova@vkak.cz,  tel.:  +420 242 498 683, mobil:  + 420 734 793 009.

2018-12-12/02 - Přenechám dlouhodobě do podnájmu reprezentativní zařízenou advokátní kancelář na adrese Hradešínská 2362, Praha 10 - Vinohrady. CENA 18.000,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 1.1.2019. Kancelář se nachází v přízemí činžovního domu v reperzentativní vilové čtvrti na Vinohradech. Jedná se o dvě samostatné místnosti (25 a 20 m2) s předsíní a příslušenstvím (samostatné WC a koupelna). Celková výměra 58m2. Místnosti o velikosti 25m2 a 20m2. Možnost podnájmu i jako sdílená kancelář, bude-li více zájemců o sdílení kanceláře (minimálně tři). Kontakt: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731, Mgr. Jana Holcová.

2018-12-06/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-06/02 - Naše advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy, hledá spolupracujícího advokáta/advokátku do svého týmu. V případě zájmu nás kontaktujte na mailu sorokacova@ak-ds.cz.

2018-12-05/01 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také psát smlouvy a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu, nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.    

2018-12-05/02 - Advokátní kancelář JUDr. Uljany Krivčakové se sídlem Pařížská 20, Praha 1 hledá do svého týmu STUDENTA 1.- 5. ročníku či advokátního KONCIPIENTA se znalosti RJ a AJ. Další jazyky (NJ, Ukr.J výhodou). Advokátní kancelář s generální praxi se zabývá občanským a obchodním právem, včetně práva trestního a soudních sporů. Přijmeme jak absolventy, tak i studenty PF. Nabízíme dlouhodobou spolupráci po absolvování studia, příp. advokátních zkoušek. U nás získáte bohaté profesní zkušenosti, samozřejmosti jsou účast na jednáních s klienty a účast na soudních jednáních, sepisování smluv, rešerše. Nabízíme rovněž profesní růst a dlouhodobou spolupráci. V kanceláři klademe důraz na samostatnost, pečlivost, schopnost práce v týmu. Dbáme na dodržování pracovní doby (9.00 – 18.00) a doby odpočinku (so – ne, svátky). Ve výjimečných případech tolerujeme home-office, sick day samozřejmosti. V kanceláři panuje velmi přátelská atmosféra. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, práce v kolektivu, uživatelskou znalost PC, časovou flexibilitu, pro koncipienty: ukončené VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda na VŠ v ČR, znalost RJ (AJ, Ukr.J, NJ, FJ). Pozice je vhodná i pro studenty (koncipienty) bez znalosti RJ! Nabízíme: rychlý profesní růst, dlouhodobou spolupráci, mzdové ohodnocení podle zkušenosti a pracovních výsledků, generální praxi, přímou spolupráci s advokátem, pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3. měsíční zkušební dobou, pracovní prostředí v hezké kanceláři na Pařížské ulici (jen pár kroků k PFUK), benefity – mobilní telefon i pro soukromé účely, firemní notebook, možnost dalšího profesního rozvoje. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: office@ak-ulp.cz. NÁSTUP IHNED!!!

2018-12-03/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2018-12-03/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2018-12-03/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2018-12-03/06 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. NABÍZÍME: unikátní příležitost odborného růstu, participace na řešení složitých a komplexních projektů a právních otázek pro klienty z řad významných obchodních společností v pozici leaderů na trhu (toto platí i pro koncipienty, samozřejmě s maximální podporou seniorních advokátů), perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné, přátelské a neformální pracovní prostředí, finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům, další benefity, vlastní kancelář. POŽADUJEME: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, chuť do práce, cílevědomost a ochotu na sobě pracovat, komunikativní znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B aktivní řidič, řidička výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: valihrachova@akzo.cz.

2018-12-01/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého týmu nového kolegu kolegyni na pozici Asistenta/ky kanceláře. Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou), znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), komunikativní znalost AJ, pracovitost, vysokou míru zodpovědnosti, pečlivost, organizační schopnosti, praxe a zkušenosti z obdobné pozice výhodou. Pozice je vhodná také pro absolventy. Hlavní náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, různorodá administrativní podpora právního týmu, evidence dokumentů, pošty, zásilek, datových schránek a telefonních hovorů, komunikace s úřady a klienty. Nabízíme smlouvu na HPP na dobu neurčitou, zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu, dobré platové ohodnocení. Nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Asistent/ka kanceláře.

2018-12-01/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta ku 1. - 5. ročníku právnické fakulty na pozici Právního asistenta/ky. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu) a právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka a písemný projev, znalost anglického jazyka, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, lokalitu v centru Prahy (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl). Nápní práce bude: právní rešerše, pochůzky, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů, překlady. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: právní asistent.

2018-12-01/03 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. sídlící na Praze 5 (jen 2 minuty chůze od stanice metra Anděl) přijme do svého mladého kolektivu nového kolegu kolegyni na pozici Advokátního koncipienta. Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI. Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení. Pozice je vhodná pro absolventy. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Advokátní koncipient.

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi