Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2019-06-21/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla BERGERA, se sídlem v Praze, přijme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Bližší info na: www.akberger.cz. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-06-21/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2019-06-21/03 - Nabízím podnájem v plně vybavené advokátní kanceláři v Praze 4 - Michle, ul. Nuselská 132 v moderní administrativní budově. Parkování možno před domem na placené zóně. Cena 6.000,- Kč/měsíc, volné ihned. V ceně je zahrnuto: možnost využívání jednoho pracovního místa včetně PC, využívání zasedací místnosti, kuchyňky, soc. zařízení a základního kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, spotřební materiál atd.), internet, úklid, služby.  Dle dohody možnost spolupráce i využití asistenta.  Kontakt: Mgr. Jana Holcová, email: akholcova@gmail.com nebo  tel. 777 261 731.

2019-06-21/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-06-21/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-06-21/06 - ACHOUR & PARNERS advokátní kancelář, s.r.o.: Nalézejte s námi nová právní řešení a odhoďte s námi běžné stereotypy chápání práva. Pokud chcete pracovat na transakcích a chcete se naučit strukturovat transakce a psát transakční dokumentaci, rádi Vás přivítáme mezi námi.  Jsme advokátní kanceláří doporučovanou v soutěži právnická firma roku 2018 v kategoriích developerské a nemovitostní projekty, soudní spory, veřejné zakázky a česká firma na mezinárodních trzích, a uváděnou v Legal500 a Chambers & Partners, do svého týmu hledáme kandidáty na pozici:  advokátní koncipientka / advokátní koncipient pro oblast fúzí a akvizic / nemovitostí / transakčního poradenství.  Nabízíme osobní přístup ke každému advokátnímu koncipientovi a nastavení individuálního programu osobního rozvoje stejně jako zajištění školení v oblasti strategie vyjednávání. Nabízíme atraktivní prostředí v centru Prahy, žádné open space, podílení se na klientské práci a samostatný kontakt s klientem od samého počátku, pravidelný kontakt s mentorem a zajímavou práci na projektech měnících tvář Prahy, nástupní plat 40.000,- Kč. Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office@achourpartners.com.

2019-06-20/01 - Advokátní koncipient – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokátního koncipienta na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: různorodou práci – nebudeš členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budeš moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce, takže Tě nevyhodíme hned po zkouškách; dále nabízíme práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, a to vše za nějaké peníze v závislosti na Tvých zkušenostech, odvedené práci a odpracovaných letech. Co od Tebe očekáváme? Nějaký ten titul, aby Tě na ČAKu zapsali, ale klidně může být ještě vlhký inkoust na diplomu; základní gramotnost a orientaci v právních předpisech. Zbytek Tě naučíme; angličtinu na dobré úrovni, protože tu u nás budeš používat; zájem o právo a advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-06-20/02 - Advokát – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokáta na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: osobní přístup a příležitost kariérního růstu ve stabilní advokátní kanceláři; zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví se zaměřením na M&A, transakce, závazky, korporátní právo či ochrany osobních údajů; motivující finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení; dlouhodobou spolupráci; práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, výhodné mobilní tarify, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, nástup dle dohody. Co od Tebe očekáváme: odborné znalosti a praxi zejména v některých z oblastí: M&A, transakce, korporátní a smluvní právo, ochrana osobních údajů, orientace ve farmaceutickém či potravinářském právu výhodou; znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (B2/C1), znalost dalšího jazyka výhodou; samostatnost, zkušenost se samostatným vedením kauz a transakcí; pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové práce. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-06-19/01 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadavky: ukončené právnické vzdělání, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2019-06-19/02 - Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s. ve Zlíně přijme právního praktikanta/právní praktikantku. Požadavky: student 4. – 5. ročníku právnické fakulty, spolehlivost, schopnost týmové práce, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech s možností širokého profesního rozvoje a atraktivní pracovní prostředí. Nabídky, prosím, zasílejte na adresu chovancova@jurasapartneri.cz, tel. 577 018 224.

2019-06-18/01 - Renomovaná advokátní kancelář se sídlem na Andělu nabízí práci koncipienta pro českou i zahraniční klientelu. U nás získáš odborné znalosti z praxe a zkušenosti v kontaktu s klienty i přímo ze soudní síně, učit se budeš od zkušených advokátů ve všech hlavních oborech práva. V rámci pracovní doby si můžeš zdokonalit svou angličtinu na kurzech odborné angličtiny a na mezinárodních kongresech mladých právníků, kde nás můžeš reprezentovat. Pomůžeme Ti připravit se na advokátní zkoušky, budeme Ti oporou na cestě do advokacie. Nástupní mzda až 35.000 Kč + měsíční odměny dle vykázaných hodin; stravenky Ticket Restaurant; Multisport karta; mobilní telefon; firemní kurzy anglického jazyka; občerstvení na pracovišti;  relax zóna - venkovní terasa se zahradou, plně vybavená kuchyně a jídelna; studijní volno dle potřeb; účast na mezinárodních právnických kongresech. Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o., miroslava.radkova@akf.cz , +420 724558500, www.koncipientem.cz a www.akf.cz

2019-06-18/02 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Muchy se sídlem Praha 2, Štěpánská 540/7 vykonávající generální praxi, zejména občanské právo, právo obchodních korporací a trestní právo, přijme koncipienta/koncipientku, případně studenta právnické fakulty v 5. ročníku. V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy včetně stručného motivačního dopisu na e-mail mucha@prolex.cz.

2019-06-17/01 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Horáka, se sídlem v Olomouci, hledá uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka případně právník/právnička. Znalost insolvenční problematiky výhodou. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na email: horak@akolomouc.cz.

2019-06-15/01 - Advokátní kancelář hledá advokátního koncipienta/koncipientku pro oblast civilních sporů a trestní obhajoby. Poptáváme absolventy pro oblast hl. města Prahy a města Mostu. Pracovní náplň není jednotvárná, jelikož AK poskytuje právní služby v širokém spektru právních odvětví, vč. specifických oblastí práva správního. Požadujeme zejména aktivní přístup k řešení problému, loajalitu a samostatnost, s ohledem na dosažených a získaných zkušenostech. Nabízíme mzdu v závislosti i na výkonu (nikoli jen minimální mzdu), odborné vedení a kontakt i s akademickou právnickou obcí. Životopisy zašlete na info@bn-ak.cz

2019-06-14/01 - Advokátní kancelář RADA & PARTNER se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy. Požadujeme znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka, znalost španělského jazyka výhodou. Dále požadujeme znalost práce na PC (Word, ASPI), spolehlivost, flexibilitu a samostatnost. Nabízíme rozmanitou práci s tuzemskou i mezinárodní klientelou, příjemné a přátelské pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mzda dohodou, kratší pracovní doba v pátek. Nástup dle dohody. Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: v.wittmannova@radapartner.cz, do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

2019-06-14/02 - JUDr. Marcela Neuwirthová, advokát, přijme advokátního koncipienta/ku pro kancelář v OSTRAVĚ. Generální praxe v různých oborech práva, práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, služební automobil k použití i k soukromým účelům. Více informací lze nalézt na www.akneuwirthova.cz. Strukturovaný životopis zasílejte na info@akneuwirthova.cz.

2019-06-14/03 - JUDr. Marcela Neuwirthová, advokát, přijme advokátního praktikanta/ku - studenta pro kancelář v OSTRAVĚ. Generální praxe v různých oborech práva, práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu. Více informací lze nalézt na www.akneuwirthova.cz. Strukturovaný životopis zasílejte na info@akneuwirthova.cz.

2019-06-14/04 - Menší advokátní kancelář JUDr.Petra Stokláska, Pod stadiony 2719, Praha 5, hledá uchazeče na pozici advokát. Nabízíme adekvátní odměnu, dobré pracovní zázemí, perspektivu odborného růstu. Vítáme: dobrou znalost AJ,  spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, praxe min. 1 rok. Nástup od 1.9.2019. Strukturovaný životopis zasílejte na petr.stoklasek@kauza.cz

2019-06-14/05 - Advokátní kancelář Láník a partneři, se sídlem v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici Praha 1, přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku ke spolupráci. Hledáme kolegy se skutečným zájmem o právo. Nabízíme samostatnou práci a generální praxi v menší zavedené kanceláři. Výborná znalost angličtiny výhodou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vaše nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na adresu info@aklanik.cz.

2019-06-14/06 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 1047/17, Praha 1, Kolowratský palác hledá asistentku. Požadujeme: příjemné vystupování, přátelskou povahu, pečlivost, důslednost, znalost anglického jazyka, předchozí praxe z advokátní kanceláře výhodou. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou, příjemné a stabilní pracovní prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2019-06-14/07 - Advokátní kancelář Mgr. Heleny Peychlové se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta 3. - 5. ročníku právnické fakulty. Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu na zajímavých případech napříč právním spektrem s důrazem na obchodní právo, právo nemovitostí a bankovní financování. Požadujeme výbornou znalost NJ či AJ, ochotu učit se, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na office@akpjp.cz

2019-06-14/08 - Advokátní kancelář Mgr. Helena Peychlová se sídlem Na Příkopě 17, Praha 1 hledá advokátního koncipienta. Požadujeme: výbornou znalost hmotného práva, zkušenosti z advokátní kanceláře,  vstřícnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, důslednost, výbornou znalost německého a nebo jazyka včetně právní terminologie,. Nabízíme: zázemí  úspěšné advokátní kanceláře s mezinárodní klientelou se zaměřením na právo nemovitostí a bankovní financování, příjemné a stabilní pracovní prostředí v Kolowratském paláci, kreativní práci a finanční ohodnocení odpovídající výkonu. Životopisy zasílejte emailem helena.peychlova@akpjp.cz

2019-06-14/09 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého ročníku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení.  Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-06-14/10 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty s praxí do 1 roku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-06-13/01 - Advokátní kancelář v Praze na Malé Straně nabízí pronájem samostatné kancelářské místnosti spolu s možností používat veškeré zázemí kanceláře – jednací místnost, kuchyňku, připojení k internetu atd. Reprezentativní prostory v klidné části Prahy, přátelská a poklidná atmosféra. Zájemci prosím volejte na tel. 603 154 924.

2019-06-13/02 - Advokátní kancelář na adrese Štefánikova 16/29, 150 00 Praha -Smíchov nabízí k dlouhodobému podnájmu menší samostatnou neprůchozí kancelář vhodnou pro jednu osobu. Cena 9.000,- Kč. V ceně je i možnost užívání reprezentativních společných prostor kanceláře včetně zasedací místnosti. Kontakt: e-mail: advokat@ak-vrana.eu, mobil: + 420 775 368 413.

2019-06-12/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2019-06-12/02 - STŘELEC & Partner, advokátní kancelář s.r.o., dynamická a úspěšná advokátní společnost sídlící ve Vyškově, hledá pro posílení svého týmu advokátní koncipientku / koncipienta, případně studenta 5. ročníku PrF. NABÍZÍME práci v přátelském kolektivu, neformální pracovní prostředí, 8 hodinovou pracovní dobu, 3 dny sick days, stravenky, a hlavně práci na zajímavých případech za zajímavou odměnu. Práce koncipienta u nás neznamená mechanické psaní formulářových žalob, naopak se budete věnovat jednání s klienty včetně jejich zastupování před soudy, vše s adekvátní podporou školitele. Věnujeme se převážně obchodnímu a občanskému právu, menší část agendy zahrnuje i právo rodinné a trestní. Nabídky můžete posílat na karel.strelec@ak-strelec.eu, tel. 517 346 412.

2019-06-12/03 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové se sídlem v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Věnujeme se generální advokátní praxi. Nabízíme přátelské pracovní prostředí malého kolektivu. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2019-06-11/01 - Advokátka JUDr. Olga Erhartová, partnerka AK Erhartová Vítek & Partners, se zaměřením na obchodní a občanské právo, mediální právo, právo duševního vlastnictví a právo informačních technologií uvítá ve svém týmu šikovného absolventa právnické fakulty. Kromě zajímavého finančního ohodnocení nabízíme rovněž služební telefon i pro soukromé účely, stravenky, možnost lákavých bonusů, příjemné prostředí v centru Prahy a za všech okolností nápomocný tým profesionálů. Profesionální vystupování, loajalita, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, výborná znalost anglického jazyka, znalost práce s PC samozřejmostí. Plný úvazek, nástupní mzda dle dohody a zkušeností v rozmezí 28.000 – 35.000 Kč. V případě zájmu se prosíme obraťte na Annu Vaňkovou, e-mail anna.vankova@akev.cz.

2019-06-10/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na korporátní a občanské právo přijme koncipienta/právníka pro kancelář se sídlem v Ostravě. Požadujeme vysokoškolské vzdělání univerzitního směru, spolehlivost a pracovní nasazení. Nabídky se životopisem zasílejte mailem na adresu  svatosova@aksvatos.cz.

2019-06-07/01 - Advokátní kancelář GHS Legal, s.r.o. hledá nového kolegu na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci v široké právní agendě kanceláře, včetně zastupování klientů před soudy a jednání s klienty. Těšit se můžete na neformální a přátelskou atmosféru (oblek či kostýmek nechte klidně doma) v mladém týmu. Slíbit můžeme také osobní soustavnou spolupráci se školitelem a ostatními zkušenějšími kolegy, stejně jako podporu ve vzdělávání. Jezdíme i na teambuildingy - například pravidelně v zimě na hory. Po domluvě si navíc můžete přizpůsobit pracovní dobu, home office u nás umíme též. Více informací naleznete na http://jobs.juristic.cz/JobDetail.action?show=&recordId=5674001749770240 V případě, že Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mail office@ghslegal.cz. Chcete-li, můžete přidat i motivační dopis.

2019-06-07/02 - Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o.  hledá pro pobočku v Přerově nového kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s nástupem dle domluvy. V případě zájmu  zasílejte své životopisy na e-mail: akprerov@akbsn.eu, kontaktní telefon  581 705 841, 581 705 840.

2019-06-07/03 - Advokátní kancelář v centru Prahy nabízí k pronájmu moderní kancelářskou místnost (2 pracovní místa, 4. patro) v Burzovním paláci, ulice Rybná. K dispozici veškerý servis – nábytek, recepce, kuchyňka, zasedací místnosti, internet, tisk, atd. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 777 888 575.

2019-06-07/04 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Pavly Buxbaumové v Uničově (okr. Olomouc) hledá právníka (právničku), insolvenčního specialistu (specialistku) a praktikanta (praktikantku). Nabízíme různorodou práci, příjemný kolektiv. Požadavky: VŠ obor právo nebo ekonomického charakteru (min. 3 roč. v případě praktikanta), dobré PC znalosti, ŘP sk. B. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: buxbaumova@insolvence2011.cz

2019-06-07/05 - Advokátní kancelář nabízí k dlouhodobému podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář o velikosti 18 m2 na adrese Bělehradská 79, Praha 2 v blízkosti I.P.Pavlova a Nám. Míru. Kancelář se nachází v druhém patře reprezentativního domu. Kontakt: e-mail: ak@akkudlackova.cz, mobil:+ 420724794126. Cena 7.500,- Kč, včetně DPH (v ceně je společná kuchyňka, toaleta, chodba a náklady na internet a úklid).

2019-06-06/01 - M Legal s.r.o., advokátní kancelář, přijme do své rozvíjející se advokátní  kanceláře v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH advokátního koncipienta / advokátní koncipientku (i studenta / studentku 5. ročníku) na částečný či plný úvazek se znalostí německého jazyka a ochotou učit se dalším věcem. Nabízíme zázemí dlouhodobě fungující kanceláře, účast na českých i zahraničních kauzách, spolupráci s rakouskými advokáty, odpovídající plat a rozvoj zkušeností. Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem v českém a německém jazyce na e-mail: michal@majchrak.cz.

2019-06-06/02 - Advokátní a účetní kancelář sídlící v Praze 2 nabízí k pronájmu moderní kancelářské místnosti (1-3 pracovní místa, 4. patro s výtahem) v ulici Svobodova (dobrá dostupnost a dobré parkování). K dispozici veškerý servis – nábytek, kuchyň, zasedací místnosti, internet, služby, atd. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonní číslo: 602336862 nebo emailem na ruzicka@krlegal.cz.

2019-06-06/03 - Advokátní kancelář Polverini Strnad sídlící v centru Prahy přijme advokáta. Zabýváme se projekty související zejména s obchodním právem, insolvenčním právem a nemovitostmi. Budete zastupovat nadnárodní korporace i privátní klienty. Hledáme k sobě samostatného člověka, kterého baví právo, rozumí jeho obchodním souvislostem a nebojí se kreativních a náročných řešení. Vyžadujeme alespoň 3 roky praxe v advokacii po VŠ. Vyžadujeme kvalitní angličtinu (písmem). CV nám pošlete na office@ak-ps.eu a nezapomeňte připojit motivační dopis.

2019-06-05/01 - Advokátní koncipient – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokátního koncipienta na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: různorodou práci – nebudeš členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budeš moci řešit zadání z různých právních oblastí, pomoc a vedení zkušenějších kolegů; možnost dlouhodobé spolupráce, takže Tě nevyhodíme hned po zkouškách; dále nabízíme práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, a to vše za nějaké peníze v závislosti na Tvých zkušenostech, odvedené práci a odpracovaných letech. Co od Tebe očekáváme? Nějaký ten titul, aby Tě na ČAKu zapsali, ale klidně může být ještě vlhký inkoust na diplomu; základní gramotnost a orientaci v právních předpisech. Zbytek Tě naučíme; angličtinu na dobré úrovni, protože tu u nás budeš používat; zájem o právo a advokacii, ochotu pracovat a podílet se na fungování a propagaci kanceláře. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-06-05/02 - Advokát – Peyton legal advokátní kancelář, s.r.o. sídlící na Praze 8, přijme advokáta na hlavní pracovní poměr. Nabízíme: osobní přístup a příležitost kariérního růstu ve stabilní advokátní kanceláři; zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví se zaměřením na M&A, transakce, závazky, korporátní právo či ochrany osobních údajů; motivující finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení; dlouhodobou spolupráci; práci v příjemném prostředí areálu FUTURAMA BUSINESS PARK v Karlíně; firemní benefity (výhodná cena MultiSport karty, dotované jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, výhodné mobilní tarify, pravidelné firemní teambuildingy (víkendy na horách, letní výlety, vánoční večírky, sportovní aktivity, nástup dle dohody. Co od Tebe očekáváme: odborné znalosti a praxi zejména v některých z oblastí: M&A, transakce, korporátní a smluvní právo, ochrana osobních údajů, orientace ve farmaceutickém či potravinářském právu výhodou; znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (B2/C1), znalost dalšího jazyka výhodou; samostatnost, zkušenost se samostatným vedením kauz a transakcí; pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové práce. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj životopis na e-mailovou adresu: malek@plegal.cz kontaktní osoba: Jakub Málek. Další informace o naší kanceláři naleznete na www.peytonlegal.cz.

2019-06-04/01 - Advokátní kancelář Mgr. Kateřiny Špoulové se sídlem na Starém městě v centru Prahy hledá do svého malého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky ideálně s praxí. Zabýváme se zejména občanským, obchodním a autorským právem. Naše klientela je různorodá od nadnárodních a obchodních společností, neziskových spolků a asociací přes veřejnoprávní korporace po jednotlivce. Požadujeme schopnost práce v malém kolektivu, nadšení a aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, vstřícnost vůči kolegům a klientům, schopnost komunikovat v angličtině a smysl pro humor. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, práci v mladém a přátelském kolektivu, různorodé případy a kauzy, účast na soudních jednáních, praktické zkušenosti pod vedením zkušených advokátů, odpovídající odměnu včetně mimořádných odměn, individuální přístup a komplexní průpravu k advokátním zkouškám, včetně možnosti rozšíření našeho kolektivu po advokátních zkouškách s nabídkou stabilního zázemí a možností dalšího osobního rozvoje. Nástup nejlépe od 1. 7. 2019. Strukturovaný životopis zasílejte na info@akks.cz.

2019-06-04/02 - Chceš se v práci něco naučit a netřít bídu s nouzí? Chceš práci v oboru práva, který Tě bude bavit? Pojď k nám!Co se u nás naučíš:  Začneš generální praxí, ledaže už od začátku budeš zarytě trvat na konkrétním oboru práva. Doporučujem ale osahat si toho víc a zjistit, kde to šlape.Po zapracování se primárně začneš profilovat do konkrétní oblasti práva, která Ti bude nejvíce říkat „pane“. Stále si nicméně udržíš kontakt s ostatními oblastmi práva, abys z generálu nevypadl/a. Nikdo Tě ale nebude nutit dělat něco, co nechceš, protože pak bys nás neměl/a rád/a.V naší kanceláři najdeš standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, trest, správu. Dobrovolné užší specializaci se meze nekladou. Rozhodně nejsme továrna na vymáhání pohledávek!  Co nabízíme:Fix - 25.000Kč hrubého/měsíc:Mzda, stravenky, příspěvek na dojíždění, mobil, 13 plat, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3 sick days, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno…Záleží na Tobě - 10.000Kč/měsíc a nahoru bez stropu: Možnost služebního auta, kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ…K nezaplacení:Dost vtipný kolektiv, podpora ve Tvém rozvoji, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost kombinovat práci z Pardubic a z Prahy (tam máme pobočku)…Naši klienti:Zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. V roce 2018 jsme vyhráli v soutěži Právnická forma roku.Co od Tebe chceme: Abys byl/a právník tělem i duší. Abys měl/a dostatečně nízko práh bolesti.Zastav se! Vše ostatní se ukáže až při praxi.Kontakt:kaplanova@advokatijelinek.cz

2019-06-04/03 - Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy (Spálená ulice, metro Národní třída) nabízí k pronájmu nově zrekonstruovanou, moderní KANCELÁŘSKOU MÍSTNOST vhodnou pro 2 až 3 pracovní místa. Součástí pronájmu je veškerý servis – zařízení, internet, úklid, zasedačka s terasou, plně vybavená kuchyňka, vlastní sociální zařízení. Jedná se o velice příjemnou kancelář s okny do klidného vnitrobloku. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 604 317 977 nebo pište na info@stuchlikova.com.

2019-05-31/01 - Advokátní kancelář Ulrych se sídlem na Letné (Praha 7) -  přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete pohodovou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2019-05-31/02 - Malá advokátní kancelář v centru Prahy přijme advokátní koncipientku/koncipienta a současně studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty.  Nástup je možný ihned. Činnost advokátní kanceláře je generální, s výjimkou trestní agendy. Nabízíme individuální a lidský přístup s reálnou praxí. V případě zájmu zasílejte, prosím, své strukturované životopisy na e-mailovou adresu:info@aksubrtova.cz, a to do 20. června 2019.

2019-05-31/03 - Zavedená advokátní kancelář advokáta JUDr. Jana Szewczyka, přijme do svého týmu koncipienta/tku s praxí. Nabízíme: zajímavou práci pro českou i mezinárodní klientelu, mladý pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a taktéž zajímavé služební benefity. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost AJ, NJ nebo případně RJ slovem i písmem, flexibilitu a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. V případě Vašeho zájmu zašlete e-mailem svůj životopis v českém a anglickém jazyce Mgr. Janě Kaiserové, info@jsak.cz, JUDr. Jan Szewczyk, advokátní kancelář, Kaprova 11, 110 00 Praha 1,Tel: 777 737 881, www.jsak.cz

2019-05-30/01 - Chceš se v práci něco naučit a netřít bídu s nouzí? Chceš práci v oboru práva, který Tě bude bavit? Pojď k nám!Co se u nás naučíš:  Začneš generální praxí, ledaže už od začátku budeš zarytě trvat na konkrétním oboru práva. Doporučujem ale osahat si toho víc a zjistit, kde to šlape.Po zapracování se primárně začneš profilovat do konkrétní oblasti práva, která Ti bude nejvíce říkat „pane“. Stále si nicméně udržíš kontakt s ostatními oblastmi práva, abys z generálu nevypadl/a. Nikdo Tě ale nebude nutit dělat něco, co nechceš, protože pak bys nás neměl/a rád/a.V naší kanceláři najdeš standartní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, trest, správu. Dobrovolné užší specializaci se meze nekladou. Rozhodně nejsme továrna na vymáhání pohledávek!  Co nabízíme:Fix - 25.000Kč hrubého/měsíc:Mzda, stravenky, příspěvek na dojíždění, mobil, 13 plat, občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3 sick days, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno…Záleží na Tobě - 10.000Kč/měsíc a nahoru bez stropu: Možnost služebního auta, kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ…K nezaplacení:Dost vtipný kolektiv, podpora ve Tvém rozvoji, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost kombinovat práci z Pardubic a z Prahy (tam máme pobočku)…Naši klienti:Zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. V roce 2018 jsme vyhráli v soutěži Právnická forma roku.Co od Tebe chceme: Abys byl/a právník tělem i duší. Abys měl/a dostatečně nízko práh bolesti.Zastav se! Vše ostatní se ukáže až při praxi.

2019-05-29/01 - Zavedená insolvenční kancelář s pobočkou ve Zlíně hledá SŠ/VŠ na pozici insolvenčního specialisty na hlavní pracovní poměr. Nezbytnou podmínkou je schopnost rychlého psaní na počítači a zkušenost s využíváním kancelářských programů (Word, Excel). Nástup možný ihned. Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na mail: ak.janousek@seznam.cz

2019-05-29/02 - Advokátní kancelář JUDr. David Pytela, MBA, LL.M. (Olomouc) hledá uchazeče pro nově vznikající pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Požadavky: magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, řidičský průkaz skupiny B, schopnost práce na PC a dále samostatnost a vůle se učit novým věcem. Advokátní kancelář se zabývá generální praxí, s čímž je spojena možnost získání rozsáhlých praktických zkušeností. V případě zájmu pošlete životopis. Email: pytela@akpytela.cz.

2019-05-28/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-05-28/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-05-27/01 - Advokátní kancelář Frank Bold příjme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Ať už tíhneš k soukromému nebo veřejnému právu nebo tě láká dozvědět se víc o energetickém právu, společně najdeme to nejlepší uplatnění pro tvůj potenciál a talent. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Více informací o AK na www.fbadvokati.cz nebo nás neváhejte kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2019-05-27/02 - Advokátní kancelář Vondráček & Opatrný (www.akvo.cz) přijme do svého kolektivu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v přátelském a neformálním pracovním prostředí, a možnost získat praxi v širokém spektru právních oblastí. Mimo běžných oblastí práva (občanské, rodinné, pracovní, obchodní) poskytujeme služby v oblastech zejména práva trestního a přestupkového, zdravotnického, směnečného a autorského. Požadujeme pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné práce, znalost práce s právními informačními systémy. Nástup možný ihned či dohodou. Pokud máte zájem o práci u nás, svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: office@czadvokati.cz.

2019-05-24/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/ku, advokáta/advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.    Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC.    V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2019-05-24/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy nabízí k pronájmu moderní kancelářskou místnost (2 pracovní místa, 4. patro) v Burzovním paláci, ulice Rybná. K dispozici veškerý servis – nábytek, recepce, kuchyňka, zasedací místnosti, internet, tisk, atd. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 777 888 575.

2019-05-24/03 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu ABSOLVENTA/ABSOLVENTKU právnické fakulty s praxí do 1 roku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, znalost platného práva, vysokou úroveň písemného projevu.  Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení. Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-05-24/04 - Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu STUDENTA/STUDENTKU čtvrtého ročníku. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.  Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup při řešení svěřených případů, schopnost samostatného uvažování, pracovní efektivitu, vysokou úroveň písemného projevu, velmi dobrou znalost platného práva. Nabízíme: zajímavou odbornou práci v rozličných oblastech práva, rychlý profesní růst, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, odpovídající mzdové ohodnocení.  Své strukturované životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu kabickova@dsak.cz.

2019-05-23/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-05-21/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenta/-ku na pozici praktikant. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, dobré analytické i formulační schopnosti, pečlivost, smysl pro detail a znalost práce na PC (MS Office, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2019-05-21/02 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme absolventa/-ku na pozici právník - junior. Požadujeme ukončené studium, dobré analytické i formulační schopnosti, pečlivost, smysl pro detail, znalost práce na PC (MS Office, beck-online), znalost AJ slovem i písmem; aktivní znalost dalšího cizího jazyka výhodou. Nabízíme cennou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu velmi dobrých pracovních výsledků možnost spolupráce na pozici koncipienta. V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2019-05-21/03 - AK s generální praxí v Kladně hledá advokátní koncipientku  - advokátního koncipienta na plný úvazek. Jsme malá advokátní kanceláři, jejíž klientelu tvoří především fyzické osoby, menší společnosti, družstva a SVJ. Koncipienti jsou v rámci náplně práce pověřováni zpracováváním rešerší, smluv a podání soudům, zastupováním klientů před soudy a jinými orgány, jednáním s klienty. Aktivní znalost AJ nebo NJ vítána. Očekáváme spolehlivost, pečlivost, pracovitost a invenci. Nástup ihned. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: jan.holub@akholub.cz

2019-05-20/01 - Advokátní kancelář Brno Mgr. Petra Hromka hledá do mladého pracovního týmu koncipienta nebo koncipientku, někoho, kdo se práce nebojí a je samostatný. Předchozí praxe v oboru a řidičský průkaz jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Nabízíme práci v neformálním mladém kolektivu (teambuldingové aktivity), pozitivní prostředí na práci, firemní notebook, work-life balance (pracovní doba skutečně 8 hodin denně, sick days), benefity (stravenky, bonusový systém) a nahlédnutí do know how vč. dalšího vzdělávání. naše motto je „problémy řešit, ne je hledat.“ Životopis pošlete na e-mailovou adresu: akhromek@gmail.com, mobil: 797 851 754, nástup červen 2019

2019-05-20/02 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, ochranných známek a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, všeobecný právní rozhled a vysoké pracovní nasazení. Anglický jazyk výhodou. Nabízíme práci v renomované ostravské advokátní kanceláři, v mladém pracovním kolektivu, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz.

2019-05-16/01 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-05-15/01 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla BERGERA, se sídlem v Praze, příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: berger@akberger.cz.

2019-05-15/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-05-14/01 - PPS advokáti s.r.o., zavedená a stále se rozvíjející advokátní kancelář, přijme do svého pracovního týmu v Hradci Králové advokátní koncipienty/-ky. Právní služby poskytujeme více než 16 let. Patříme mezi velké a přední regionální kanceláře oceňované pravidelně v anketě Právnická firma roku. Naše klientela je velmi diverzifikovaná, služby napříč právními obory poskytujeme velkým korporacím, pestrému portfoliu podnikatelů, veřejné správě i fyzickým osobám. Nabízíme týmovou práci v příjemném kolektivu, všestrannou praxi i možnost specializace. Podporujeme vzdělávání a odborný růst. Prosazujeme otevřené a korektní jednání. Poskytujeme motivující finanční ohodnocení a benefity. Nastoupit můžete po absolutoriu studia, ale také v případě, že hledáte profesní změnu. Možná je i spolupráce před ukončením studia. Požadujeme spolehlivost, zodpovědný přístup, chuť pracovat a rozvíjet se, VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru právo. Vaše písemné nabídky spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: svadlena@ppsadvokati.cz

2019-05-14/02 - Advokátní a insolvenční kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do svého přátelského kolektivu advokátního koncipienta / koncipientku. Zájemcem může být jak čerstvý absolvent, tak právník s předchozí praxí. Nabízíme zajímavou všeobecnou praxi, především v oblasti občanského a obchodního práva, práva nemovitostí, soudních sporů a insolvenčního práva, příležitost odborného růstu, získání zkušeností v týmu advokátů s různou specializací, po zapracování možnost vedení samostatných kauz, pracovní dobu bez přesčasů. Požadujeme poctivý přístup ke svěřeným případům, svědomitost a zodpovědnost. Podporujeme další vzdělávání. Sídlo kanceláře je v centru Prahy v sousedství Právnické fakulty. V případě zájmu prosím zašlete svůj na email: ak@akluzova.cz.

2019-05-14/03 - Pronájem kanceláře nebo pracovních míst. Pronajmeme samostatná pracovní místa pro advokáty v zavedené AK, nebo celý exkluzivní prostor o dispozici  3 + 1 . Součástí může být služba recepce, pošta, využití zasedací místnosti. Exkluzivní lokalita, zasedací místnosti s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Kontakt: jana.sedlakova@ppak.cz; 603 808 529

2019-05-09/01 - Nabízíme k dlouhodobému podnájmu samostatnou uzamykatelnou kancelář o velikosti 18 m2 na adrese Bělehradská 79, Praha 2 v blízkosti I.P.Pavlova a Nám. Míru. Cena 7.500,- Kč/měsíc včetně služeb. Volné od 15.5.2019. Kancelář se nachází v druhém patře reprezentativního domu. Kontakt: e-mail: ak@akkudlackova.cz, mobil:+ 420724794126.

2019-05-07/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí k podnájmu 1 - 2 místnosti jako kancelářský prostor s možností sdílení recepce a jednací místnosti. Více informací na vyžádání. Sídlo kanceláře : nám. Kinských 76/7, 150 00  Praha 5. Kontakt:  e-mail: Veverka-Kohoutova@vkak.cz,  tel.:  +420 242 498 683, mobil:  + 420 734 793 009.

2019-05-07/02 - Advokátní kancelář Mgr. Vadima Rybáře se sídlem v Ostravě příjme advokátního koncipienta nebo advokátní koncipientku na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: akrybar@email.cz. Mgr. Vadim Rybář, advokát.

2019-05-07/03 - Advokátní a insolvenční kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do svého přátelského kolektivu advokátního koncipienta / koncipientku. Zájemcem může být jak čerstvý absolvent, tak právník s předchozí praxí. Nabízíme zajímavou všeobecnou praxi, především v oblasti občanského a obchodního práva, práva nemovitostí, soudních sporů a insolvenčního práva, příležitost odborného růstu, získání zkušeností v týmu advokátů s různou specializací, po zapracování možnost vedení samostatných kauz, pracovní dobu bez přesčasů. Požadujeme poctivý přístup ke svěřeným případům, svědomitost a zodpovědnost. Podporujeme další vzdělávání. Sídlo kanceláře je v centru Prahy v sousedství Právnické fakulty. V případě zájmu prosím zašlete svůj na email: ak@akluzova.cz.

2019-05-03/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 1 s rozmanitou praxí v oblasti civilního práva hledá advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme práci s MS Office, spolehlivost a samostatnost. Nabízíme příjemné prostředí malé advokátní kanceláře a dobré finanční ohodnocení. V případě zájmu zasílejte CV v českém jazyce na e-mail: tonikova@aklt.cz

2019-05-03/02 - Jsme menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech (http://www.akvrsinsky.cz/) a hledáme advokátního koncipienta, či advokátní koncipientku!  Věnujeme se generální advokátní praxi, tedy klasickým oborům jako je právo občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní, často se u nás ale vyskytují i kauzy z oblasti práva stavebního, trestního a přestupkového. Dále se věnujeme finančnímu právu, a to zejména institucím elektronických peněz a poskytovatelům platebních služeb malého rozsahu. Pokud tedy budeš chtít, naučíš se u nás téměř všechno, co potřebuješ pro přípravu na advokátní zkoušky a pro budoucí výkon advokacie.  Nabízíme práci v příjemném, klidném a neformálním prostředí, jsme kolektiv mladých lidí, kteří mají svoji práci rádi, ale stejně tak si váží i svého volného času. Kancelář s námi sdílí pes Charlie a o celkovou pohodu se stará naše asistentka, takže Ti nehrozí zavalení administrativou, nebo pochůzkami. Jednou za čas taky vyrážíme na společné akce, ale pokud nejsi společenský tvor, nebudeme Tě nutit.  Co očekáváme od Tebe? Praxi v advokacii oceníme, ale není podmínkou. Potřebujeme se na Tebe 100 % spolehnout, nutností je pečlivost, perfektní znalost českého jazyka a výborná znalost anglického jazyka, oceníme i znalost ruského jazyka. Vážíme si kolegů, kteří se chtějí vzdělávat a učit se novým věcem a poskytneme Ti k tomu vše, co bude v našich silách a možnostech. Budeme rádi i za smysl pro humor a radost ze života!  Nástup je možný ihned, nebo po dohodě, přibližná mzda 25.000 až 35.000 Kč, přičemž bude hodně záležet na Tvé šikovnosti a pracovitosti.  Pokud jsme Tě zaujali, svůj kontakt včetně životopisu můžeš zaslat na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2019-05-03/03 - Jsme menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech (http://www.akvrsinsky.cz/) a hledáme studenta, či studentku na výpomoc!  Věnujeme se generální advokátní praxi, tedy klasickým oborům jako je právo občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní, často se u nás ale vyskytují i kauzy z oblasti práva stavebního, trestního a přestupkového. Dále se věnujeme finančnímu právu, a to zejména institucím elektronických peněz a poskytovatelům platebních služeb malého rozsahu.  Nabízíme práci v příjemném, klidném a neformálním prostředí. Vzhledem k tomu, že se věnujeme různorodým oblastem práva, tak se u nás rozhodně nudit nebudeš a hodně se toho naučíš. Budou Tě čekat hlavně rešerše, vyhledávání judikatury, příprava jednoduchých právních podání, či jiných dokumentů. Náplní Tvé práce bude i občasná výpomoc s administrativou, nebo pochůzky. Pokud nám bude oboustranně spolupráce vyhovovat, nabízíme i možnost zůstat u nás na studentské pozici dlouhodobě, nebo se plynule přesunou na pozici koncipienta/koncipientky.  Co očekáváme od Tebe? Praxi v advokacii oceníme, ale není podmínkou, požadujeme možnost docházet alespoň 2 dny v týdnu. Potřebujeme se na Tebe 100 % spolehnout, nutností je pečlivost, perfektní znalost českého jazyka a výborná znalost anglického jazyka, oceníme i znalost ruského jazyka. Budeme rádi i za smysl pro humor a radost ze života!  Nástup je možný ihned, nebo po dohodě, výše ohodnocení se bude odvíjet od Tvých předchozích zkušeností a Tvé šikovnosti a pracovitosti.  Pokud jsme Tě zaujali, svůj kontakt včetně životopisu můžeš zaslat na vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2019-05-03/04 - Fialová advokátní kancelář se sídlem poblíž Flory přijme do svého týmu studenta/studentku školy s právnickým zaměřením na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/RECEPČNÍ. Předchozí praxe není podmínkou. Požadujeme znalost anglického jazyka a uživatelskou znalost MS Office a ochotu učit se novým věcem. Znalost německého jazyka výhodou. Zpočátku více práce administrativního charakteru, kontroly textu, rešerše, menší podání, zprávy pro klienty, pochůzky, komunikace se soudy a úřady, dle šikovnosti možnost přidávat větší množství odborné (advokátní) činnosti. Dle šikovnosti možný přechod výlučně na pozici právního asistenta. Více informací o naší advokátní kanceláři naleznete zde: http://fialova-ak.cz/. DOCHÁZKA: alespoň 2 dny v týdnu dle dohody. O zkouškovém vycházíme maximálně vstříc. ODMĚNA: 100 Kč/hod, po zaučení možnost navýšení. Strukturovaný životopis zašlete prosím na info@fialova-ak.cz

2019-05-02/01 - Advokátka sídlem v Kardašově Řečici nabízí své schopnosti z důvodu volné kapacity jiné advokátní kanceláři v Jihočeském, případně Středočeském, kraji. Věnuji se občanskému, pracovnímu, správnímu a rodinnému právu. Počátek spolupráce možný od září 2019. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 602 885756 nebo mailu: kacadubova@seznam.cz. Mgr. Kateřina Dubová

2019-04-29/01 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., se sídlem na Praze 5, hledá pro svoji kancelář kandidáta na pozici Advokátní koncipient/ka. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, vysokou úroveň odborných znalostí, znalost práce na PC (Word, Excel, ASPI), znalost anglického jazyka výhodou, schopnost samostatné práce, kreativitu při řešení zadaných úkolů, komunikativnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Nabízíme: vysoké finanční ohodnocení - mzdu 30.000 až 40.000 Kč, pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, která se opravdu dodržuje, práci v mladém a přátelském kolektivu, přímou spolupráci se zkušenými advokáty, výbornou přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe (v současné době máme 100% úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování), samostatná jednání s klientem, účast na soudních jednáních, možnost kariérního růstu v závislosti na schopnostech, smlouvu na dobu neurčitou, služební mobilní telefon, MultiSport kartu, další benefity dle dohody, perfektní lokalitu v centru Prahy v moderních prostorách (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz, předmět: Advokátní koncipient.

2019-04-29/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., přijme do svého týmu studenta/studentku 1. - 5. ročníku právnické fakulty. Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, základy Excelu), výhodou znalost právních informačních systémů (ASPI), výbornou znalost českého jazyka, skvělý písemný projev, výhodou znalost anglického jazyka, pracovitost, pečlivost a spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci, dlouhodobou spolupráci, možnost docházet alespoň dva dny v týdnu. Nabízíme: odměnu od 110 - 180 Kč/hod dle schopností a dovedností, možnost dlouhodobé spolupráce, mladý a přátelský kolektiv, pomoc a vedení od zkušených kolegů, možnost odborného růstu v závislosti na schopnostech, flexibilní pracovní dobu (dle školního rozvrhu), dobré finanční ohodnocení, perfektní lokalitu v centru Prahy (jen 1 minutu chůze od stanice metra Anděl). Náplň práce: právní rešerše, pochůzky a komunikace s úřady a soudy, psaní jednodušších právních dokumentů (plné moci, přípisy soudům, návrhy apod.), administrativní podpora právnického týmu, formátování dokumentů, překlady. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@purkyt.cz, předmět: Právní asistent

2019-04-29/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2019-04-29/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2019-04-29/05 - Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (www.zchlegal.cz) se sídlem v PRAZE 1, hledá do svého týmu student(k)y 3. nebo 4. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT – SENIOR.    Pracovní náplň: podpora právníků, zejména příprava právních dokumentů a podání (i v německém / anglickém jazyce), právní rešerše, účast na soudních jednáních, překlady z a do německého / anglického jazyka.    Požadujeme: znalost německého a/nebo anglického jazyka, uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE, možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu, spolehlivost, loajalitu a flexibilitu.    Nabízíme: možnost získat zkušenosti a vědomosti ve všech oblastech práva v prostředí úspěšné advokátní kanceláře, nebojíme se naše kolegy (Tě) něco naučit, motivační finanční ohodnocení (170 – 200 Kč na hodinu), nadstandartní spektrum benefitů (stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní fitness), firemní kurzy anglického a německého jazyka, účast na vzdělávacích a společenských akcích, moderní pracovní zázemí v centru Prahy, neformální atmosféru a mladý a přátelský kolektiv, perspektivu nabídky koncipientské pozice po ukončení právnické fakulty    V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a příp. německém a/nebo anglickém jazyce na e-mail jana.hladka@zchlegal.cz.  Do předmětu e-mailu prosím uveďte „PRÁVNÍ ASISTENT - SENIOR“.

2019-04-26/01 - Advokátní kancelář Tschöpl & Partner (www.tschopl.cz) působící na trhu od roku 2001 přijme pro svou pražskou kancelář za účelem rozšíření stávajícího týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme: týmového hráče, kterého bude právo bavit, ukončené právnické vzdělání, zajišťujeme právní poradenství zejména v německy hovořících částech Evropy, požadujeme tedy znalost NJ (AJ výhodou), spolehlivost, flexibilitu, pracovní nasazení. Nabízíme: zajímavou práci v mladém kolektivu, adekvátní ohodnocení. Nástup: dle domluvy. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na e-mail: barbora.komendova@tschopl.cz

2019-04-26/02 - Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta koncipientku nebo studenta 4 či 5. ročníku práv, který chce pokračovat jako koncipient. Naučíte se generální praxi, budete osobně jednat s klienty, chodit k soudu, na výslechy, ale také psát podání a společně budeme hledat řešení. Nabízíme intenzivní zpětnou vazbu od advokáta, různorodou a zajímavou praxi, časovou flexibilitu ( lze i na půl úvazku, nebo částečný home office), sick days a nevyžadujeme přesčasy. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s klienty-cizinci. Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz.

2019-04-26/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze, Pařížská 68/9, Praha 1, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, výbornou přípravu na advokátní zkoušky (v současné době máme 100 % úspěšnost našich koncipientů při jejich absolvování); dobré finanční ohodnocení, další odměny podle výsledků, a další balíček benefitů, možnost home office, možnost profesního růstu, zázemí stabilní advokátní kanceláře a zajímavou klientelu. Nástup možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: sorokacova@ak-ds.cz.

2019-04-25/01 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka s roční praxí. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva. Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-04-25/02 - DUNOVSKÁ & PARTNERS, advokátní kancelář, přijme koncipienta či koncipientku, kteří se nebojí vnést vlastní iniciativu do komplikovaných kauz a úzké komunikace s klientem. Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva. Naši unikátní pozici na trhu v oblasti finančního práva a bankovnictví potvrzuje dlouhodobá spolupráce s prestižní bankovní klientelou. Nabízíme získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, s ohledem na zahraniční klientelu i využití anglického jazyka praxi a rovněž i možnost spolupráce po advokátních zkouškách. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, iniciativu, schopnost jít do hloubky problému, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, zodpovědnost Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2019-04-24/01 - Advokátní a insolvenční kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do svého přátelského kolektivu advokátního koncipienta / koncipientku. Zájemcem může být jak čerstvý absolvent, tak právník s předchozí praxí. Nabízíme zajímavou všeobecnou praxi, především v oblasti občanského a obchodního práva, práva nemovitostí, soudních sporů a insolvenčního práva, příležitost odborného růstu, získání zkušeností v týmu advokátů s různou specializací, po zapracování možnost vedení samostatných kauz, pracovní dobu bez přesčasů. Požadujeme poctivý přístup ke svěřeným případům, svědomitost a zodpovědnost. Podporujeme další vzdělávání. Sídlo kanceláře je v centru Prahy v sousedství Právnické fakulty. V případě zájmu prosím zašlete svůj na email: ak@akluzova.cz.

2019-04-24/02 - Advokátní kancelář s generální praxí se sídlem v Praze 8 přijme advokátní/ho koncipienta/tku (i absolventa). Požadujeme samostatnost, příjemné vystupování, flexibilitu, pečlivost a spolehlivost. Své nabídky spolu s životopisy zasílejte prosím, na e-mailovou adresu ak.rambousek@seznam.cz.

2019-04-24/03 - Nabízíme k odkupu kancelářský nábytek čítající pracovní stoly, otočné židle, skříně, regály včetně jednacího stolu (12 míst) a recepce. Jedná se o kompletní vybavení advokátní kanceláře. Nábytek je zachovalý v dobré kvalitě.  Rozměry nábytku a cenu  poskytneme na tel. čísle +420 608 057 027 email: barbora.fialova@mazel-smeja.cz. Prohlídku nábytku lze domluvit taktéž na uvedených kontaktech. Nábytek lze prodat i samostatně.

2019-04-18/01 - Hledáme advokáty pro poskytování právních služeb online, všeobecná agenda.  Rozsah podle vlastních možností, velmi vhodné na zkrácené úvazky, bez nutnosti přítomnosti v kanceláři. Minimálně dvouletá praxe.  CV zasílejte na praha@moreno-vlk.eu k rukám JUDr. Václava Vlka.

2019-04-16/01 - Advokátní kancelář Skils nabízí pracovní příležitosti pro advokáty a advokátní koncipienty. Požadavky na kandidáta: velmi dobrá znalost českého jazyka, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo v ČR, velmi dobrá znalost platného práva, motivace k vysokému pracovnímu nasazení, znalost anglického jazyka. Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce. Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu: Skils s.r.o. advokátní kancelář, k rukám Kláry Koppové, Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1, tel.: 221 407 300, fax: 221 407 310, email: klara.koppova@skils.cz

2019-04-16/02 - Advokátní kancelář Zbořilová, Zbořil v Hradci Králové přijme ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu v široké oblasti činností spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete pohodovou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: info@akzb.cz, bližší info na tel: 605873801.

2019-04-15/01 - Menší advokátní kancelář v Praze na Vinohradech (http://www.akvrsinsky.cz/) zaměřená na generální praxi (především pak na občanské, rodinné, obchodní, správní a pracovní právo) hledá studenta/studentku, praxe vítána. Požadujeme možnost docházet minimálně 2 dny v týdnu, spolehlivost, pečlivost, perfektní znalost českého jazyka, výbornou znalost anglického jazyka a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme práci v příjemném prostředí – kolektivu mladých lidí, možnost získání kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie, možnost dlouhodobé/navazující spolupráce, ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Nástup možný ihned. Své nabídky včetně životopisu můžete zasílat na  vrsinsky@akvrsinsky.cz.

2019-04-15/02 - Pronajmeme samostatnou kancelář advokátovi/advokátce. K dispozici kuchyňka, sociální zázemí, internet. Adresa Praha 7 – Letná. V případě zájmu volejte na telefonní číslo:  737 47 87 68.

2019-04-12/01 - K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěknou, světlou kancelář o velikosti 24m2 na Smíchově přímo u metra Anděl ve zrekonstruované administrativní budově, kterou lze samostatně uzamknout, se společným zázemím, vybavenou kuchyňkou, službami sdílené recepce v domě, úklidu kanceláří a sdílenými pěkně vybavenými zasedacími místnostmi. Kancelář je zařízena a vybavena vším potřebným ( část. kancl. nábytek, počítačové LAN rozvody, bohaté osvětlení, klimatizace, stínění oken, EZS atd. a příp. i připojení k internetu) a v budově je 24h ostraha a výtah. Lze ji využít i pro několik osob. Parkování na ulici v parkovacích zónách nebo v několika podzemních garážích okolních objektů. Případná spolupráce možná. Celková cena 14.900,- Kč/měs. včetně podílu na službách a zálohách na energie, požadována bude i vratná kauce na 3 měsíce. Mgr. Tomáš Láznička - Advokátní kancelář, mobil : 603 861 776, email : tomaslaznicka@tl-ak.cz

2019-04-12/02 - K podnájmu nabízíme dvě místnosti o výměře cca 20 m2 a 27 m2 s možností využití jednací místnosti a zázemí kanceláře. Prostory se nacházejí ve 4. patře budovy s výtahem na adrese Mánesova 53, Praha 2 - Vinohrady. Podrobné informace s fotografiemi prostor poskytneme na vyžádání. E-mail: cervf@mail.com; tel.: +420 778 157 527

2019-04-11/01 - Advokátní kancelář Mgr. Ing. Pavly Buxbaumové v Uničově (okr. Olomouc) hledá právníka (právničku) a praktikanta (praktikantku). Nabízíme různorodou práci, příjemný kolektiv. Požadavky: VŠ obor právo (min. 3 roč. v případě praktikanta), dobré PC znalosti, ŘP sk. B. Nástup ihned. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: buxbaumova@insolvence2011.cz

2019-04-11/02 - Zavedená AK Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme do pobočky v Brně, Výstaviště 1, do hlavního pracovního poměru advokáta/advokátku. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost NJ slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. Nástup možný ihned. Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, kontaktní spojení 542215356, e-mail: lenka.vecerova@tschopl.cz

2019-04-11/03 - Zavedená AK Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, se sídlem v Praze 4, Pod Křížkem 428/4, přijme do pobočky v Brně, Výstaviště 1, do hlavního pracovního poměru advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, zejména v oboru obchodního a občanského práva, znalost NJ slovem i písmem, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz. Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu pro tuzemskou i zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí a podporu odborného rozvoje. Nástup možný ihned. Tschöpl & Partner, advokáti, Rechtsanwälte, Attorneys at Law, kontaktní spojení 542215356, e-mail: lenka.vecerova@tschopl.cz

2019-04-08/01 - Fialová advokátní kancelář se sídlem poblíž Flory přijme do svého týmu studenta/studentku školy s právnickým zaměřením na pozici PRÁVNÍ ASISTENT/RECEPČNÍ. Předchozí praxe není podmínkou. Požadujeme znalost anglického jazyka a uživatelskou znalost MS Office a ochotu učit se novým věcem. Znalost německého jazyka výhodou. Zpočátku více práce administrativního charakteru, kontroly textu, rešerše, menší podání, zprávy pro klienty, pochůzky, komunikace se soudy a úřady, dle šikovnosti možnost přidávat větší množství právnické práce. Dle šikovnosti možný přechod výlučně na právního asistenta. Více informací o naší advokátní kanceláři naleznete zde: http://fialova-ak.cz/. DOCHÁZKA: alespoň 2 dny v týdnu dle dohody, jedním ze dnů středa. O zkouškovém vycházíme maximálně vstříc. ODMĚNA: 100 Kč/hod, po zaučení možnost navýšení. Strukturovaný životopis zašlete prosím na karlova@fialova-ak.cz

2019-04-08/02 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Hromka přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: akhromek@gmail.com, mobil: 797 851 754

2019-04-07/01 - Nabízíme podnájem kancelářských prostor v administrativní budově na adrese Žižkova tř.1 v Českých Budějovicích (bývalá budova PVT). Jedná se o 1 kancelář o výměře cca 21 m2 s možností odděleného vchodu a s dle Vašeho zájmu i s využitím společné jednací místnosti (přímo navazující na pronajímanou kancelář), zázemí kanceláře a patrně i parkovacího místa. Nabízíme rovněž využití poměrně rozsáhlé knihovny odborné literatury. V úvahu připadají i další výhody vzájemné spolupráce (substituce, odborné konzultace, apod.). Kancelář je s výhledem na historické centrum krajského města a nachází se v docházkové vzdálenosti ke krajskému i okresnímu soudu a většiny místních úřadů. V případě zájmu mne prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy ak.pisecka@akkapi.cz nebo na tel. č. 723 379 726.

2019-04-05/01 - Advokátní kancelář Ulrych se sídlem na Letné (Praha 7) -  přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi, která poskytne průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete pohodovou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz, tel: 605911930.

2019-04-05/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy nabízí k pronájmu moderní kancelářskou místnost (2 pracovní místa, 4. patro) v Burzovním paláci, ulice Rybná. K dispozici veškerý servis – nábytek, recepce, kuchyňka, zasedací místnosti, internet, tisk, atd. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 777 888 575.

2019-04-04/01 - Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák s.r.o.  hledá pro pobočku v Přerově nového kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA s nástupem dle domluvy. V případě zájmu  zasílejte své životopisy na e-mail: akprerov@akbsn.eu, kontaktní telefon  581 705 841, 581 705 840.

2019-04-04/02 - Advokátní kancelář Muzikář & Partners se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře.  Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.muzikarpartners.cz  Kontaktní osoba: JUDr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 246 028, e-mail: muzikarova@mpak.cz .

2019-04-03/01 - Mezinárodní tým právníků advokátní kanceláře Frank Bold Advokáti hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici KONCIPIENT/KA. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Chceš přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány? Pojď do toho s námi a staň se našim koncipientem. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. Nabízíme práci s pozitivním společenským dopadem a flexibilní pracovní dobu. Práce je na plný úvazek v Brně, Praze nebo Ostravě. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je do 22. 4. 2019. Pro více informací nás neváhej kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2019-04-03/02 - Advokátní a insolvenční kancelář Mgr. Ivo Šotka v Olomouci přijme absolventa/tku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Nabízíme práci v centru Olomouce v příjemném pracovním prostředí, zajímavou a různorodou práci v různých oblastech práva, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme výbornou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Dřívější praxe v advokátní kanceláři je vítána. V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: sotek@akostruznicka.cz

2019-04-01/01 - Advokátní kancelář s dlouhodobou historií se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici advokátní koncipient –ka. Požadujeme vysokoškolské vzdělání obor právo (právnická fakulta v ČR), pokročilou znalost práce s počítačem a MS Office, velmi dobrou znalost ČJ, znalost AJ a dalších jazyků výhodou, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme pracoviště v centru Prahy, profesionální kolektiv, finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, zaměstnanecké benefity, dlouhodobou spolupráci. Svůj motivační dopis a životopis v českém jazyce zasílejte prosím emailem na adresu: advokat@ak-bsp.cz  Inzerát, prosím, vložit do rubriky Nabídka  Buřič, Sadílek a partneři  mail: advokat@ak-bsp.cz

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi