Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Předregistrujte se na 8. sněm ČAK a jeho společenský večer

Vážené kolegyně, vážení kolegové, 

snahou vedení České advokátní komory je zajistit po organizační stránce hladký a plynulý průběh letošního sněmu. A to navzdory tomu, že pandemická situace nám jeho přípravy těžce komplikuje.

Přesto věříme, že 8. sněmČAK dobře připravíme a dne 22. 10. 2021
v Clarion Congress Hotel Prague v Praze
se česká advokacie sejde,
projedná důležité otázky budoucnosti advokátního stavu a zvolí si nové obsazení
orgánů na následující 4 roky.

Sněmu se pochopitelně mohou účastnit všichni advokáti, kteří se tak rozhodnou, dokonce i ti, kteří se k účasti rozhodnou až v den jeho konání.

Tedy, registrace v den a na místě konání sněmu je samozřejmě možná, ale může vzhledem k časově náročnému programu i k množství příchozích advokátů způsobit zbytečné zdržení u registrací, které nebude příjemné jak advokátů, tak personálu registrací. A to si pochopitelně nikdo z organizátorů nepřeje.
 

Proto stejně jako v předchozích minimálně 3 posledních pořádaných sněmech, vyzýváme již rozhodnuté advokáty k předregistraci na sněm.

Pouze včas zaregistrovaným účastníkům sněmu lze předem také zajistit (za výhodných podmínek pro ČAK) občerstvení na pracovní část sněmu. Kapacita hotelu pro společenský večer byla již, bohužel, vyčerpána, proto už nejsou vstupenky na společenský večer součástí předregistrace.

Ty, kteří se stihli zaregistrovat včas upozorňujeme, že vstupenky na společenský večer budou vydávány
až při registraci na pracovní část sněmu, v den jeho konání.

Svou účast na 8. sněmu ČAK potvrďte registračním formulářem do 30. 9. 2021.


Věříme, že pochopíte, že předregistrací nikterak neomezujeme právo advokátů rozhodnout se o účasti sněmu a volit na něm až v den jeho konání, proto Vaše registrace evidujeme, ale nijak závazně nepotvrzujeme automatickou odpovědí. Naším záměrem je zajistit jen plynulý chod sněmu, vynaložit na jeho uspořádání finance efektivně a umožnit co největšímu počtu zájemců se potkat večer i společensky.

Registrační formulář na 8. sněm ČAK, pdf 87kB
Registrační formulář na 8. sněm ČAK, docx 48kB
Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi