Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

NEPŘEHLÉDNĚTE! Aktuální informace ke vzdělávání advokátních koncipientů

Česká advokátní komora (ČAK) postupně přijímá řadu opatření k zajišťování vzdělávacích akcí pro advokátní koncipienty v současné epidemiologické situaci.
Dokud budou mimořádná opatření umožňovat prezenční školení, budou vzdělávací akce probíhat touto formou v Praze i v Brně.
V této souvislosti ČAK sjednala konání seminářů v posluchárně Právnické fakulty Univerzity Karlovy s kapacitou 550 míst, kde budou i při počtu 200 účastníků dodrženy dostatečné odstupy mezi účastníky.
Na pobočce ČAK v Brně byl do budoucna omezen počet účastníků v seminární místnosti na polovinu, tedy 25 přítomných. Zároveň jsou dodržována a kontrolována příslušná hygienická opatření, zejména povinnost mít zakrytá ústa a nos rouškou ve vnitřních prostorách, kde jsou rovněž umístěny prostředky na dezinfekci rukou. Přednáškové místnosti jsou po každém semináři dezinfikovány (židle a stolky) a vyvětrány.
ČAK souběžně intenzivně připravuje distanční vzdělávání tak, aby mohlo být uvedeno do praxe ještě v letošním roce. Konkrétní termín závisí též na vývoji epidemiologické situace a s ní souvisejícími mimořádnými opatřeními.
vedení ČAK

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi