Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Studijní cesta do Štrasburku

23.-25. září 2019

EXKLUZIVNÍ STUDIJNÍ CESTA DO ŠTRASBURKU

K EVROPSKÉMU SOUDU PRO LIDSKÁ PRÁVA

Organizuje Odbor mezinárodních vztahů ČAKJedním z přednášejících bude poprvé v historii i předseda ESLP - Linos-Alexandr Sicilianos!

Určeno pro: Advokáty i advokátní koncipienty. Znalost anglického jazyka nezbytná.

Termín: 23. – 25. září 2019 (příjezd do Štrasburku 22.9., odjezd 25.9. odpoledne / večer, případně dle vlastního uvážení).

Místo: Štrasburk – návštěva Evropského soudu pro lidská práva (ESLP). Aktuální návrh programu zahrnuje setkání spředsedou ESLP (Linos-Alexandr Sicilianos), dále s českým soudcem ESLP JUDr. Alešem Pejchalem a dalšími soudci ESLP (soudce z Velké Británie, slovenská soudkyně a bulharský soudce), přednášky o fungování, činnosti a judikatuře ESLP s právními experty ESLP, Stálým zástupcem ČR při Radě Evropy a účast na veřejném slyšení ve věci Muhammad and Muhammad v. Romania. Detailní program pobytu bude pro zájemce zveřejněn s dostatečným předstihem. Po celou dobu studijní cesty bude k dispozici český doprovod.

Financování: Veškeré výdaje spojené s touto studijní cestou si hradí účastníci sami, ČAK na pobyt finančně nepřispívá. Není žádný účastnický poplatek!

Doprava: Dopravu do Štrasburku a zpět si zajišťují účastníci individuálně, ČAK může pomoci se zajištěním letenek.

Ubytování: Ubytování si účastníci zajišťují individuálně, ČAK může poskytnout tipy na vhodné hotely poblíž ESLP.

Přihlášky: Zájemci, nechť kontaktují Mgr. Alžbětu Recovou, Stálou zástupkyni ČAK v Bruselu na e-mailové adrese: recova@cak.cz, tel. +420 731 877 442, a to do 20. června 2019.

Cesta se uskuteční v případě zájmu alespoň 10 účastníků.

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi