Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov
ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2017-08-18/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-18/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-18/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail stachova@akpavela.cz.

2017-08-18/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-17/01 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka s roční praxí. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva. Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-08-17/02 - AK Jestřáb & Tomanek sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU na dlouhodobou praxi. Požadujeme ukončení 3.ročníku právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, znalost PC, znalost anglického/německého jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání zkušeností a praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu advokati@jestrabtomanek.cz nebo na adresu: AK Jestřáb & Tomanek, Hlinky 142a, 603 00 Brno, k rukám JUDr. Jiřího Jestřába.

2017-08-16/01 - Advokátní kancelář JUDr. Petra Dítě, MBA, LL.M., staršího se sídlem v Olomouci, Horní náměstí 19, přijme na hlavní pracovní poměr za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/advokátní koncipientku. Požadujeme: ukončené právnického vzdělání v magisterském studijním programu Právo, odborné znalosti, schopnost aplikace teoretických znalostí v praxi, vlastní iniciativu, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, profesionální vystupování a loajalitu + znalost práce na PC a výhodou je řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: jistotu zavedené advokátní kanceláře, výkon praxe v širokém okruhu právnických odvětví pro komplexní praxi advokátní koncipienta a pro řádnou přípravu k advokátním zkouškám, odborný dohled advokátů. Nástup možný od 1.9.2017. Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: tomeckova.simona@adv-kancelar.cz

2017-08-14/01 - Advokátním kolegům nabízíme ihned k podnájmu zcela novou, velmi reprezentativně a moderně zařízenou kancelář na Praze 2 (v ulici kolmé k Náměstí Míru, tramvaj a metro ve vzdálenosti 100m) se dvěma pracovními místy. Kanceláře jsou světlé a nabízí možnost práce i odpočinku na velké terase situované do klidné zahrady. V kanceláři budou instalovány také klimatizační jednotky, k dispozici je wifi připojení. Podíl na podnájmu i ostatních nákladech (recepční apod.) dohodou. V případě zájmu nabízíme také spolupráci na klientských věcech. Pro bližší informace nebo zaslání fotografií kanceláře pište prosím na e-mail: office@malachova.cz.

2017-08-14/02 - Advokátní kancelář Roubík & spol., specializovaná na obchodní právo a právní vztahy v oblasti informačních technologií, přijme advokátního koncipienta/advokátní koncipientku, nebo studenta/studentku posledního ročníku právnické fakulty pro pracoviště v centru Prahy. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: info@akroubik.com.

2017-08-12/01 - Advokátovi/ advokátce nabízíme k pronájmu K VÝKONU ADVOKACIE kompletně zařízenou kancelář na Praze 2 s dvěma pracovními místy. Společná dělba ostatních nákladů (recepční apod.) dle domluvy, možnost spolupráce na klientských kauzách. Pro bližší informace pište na e-mail: kancelar2017@seznam.cz

2017-08-11/01 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá koncipienta/ku, případně i právníka/čku do zaměstnaneckého poměru. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných především z trestných činů souvisejících s dopravou, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden školitelem advokátem či kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2017-08-11/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-11/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail stachova@akpavela.cz.

2017-08-11/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studentku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-11/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-08-11/06 - Advokátní kancelář JUDr. Jana Bláhová se sídlem Praha 2, Fügnerovo náměstí 1808/3, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta na pobočku advokátní kanceláře v Praze a v Neratovicích na adrese U Tržnice 858, nástup možný ihned. Jsem advokátka se všeobecným právním zaměřením. Životopisy vč. případného motivačního dopisu zasílejte e-mailem na adresu: blahova.advokatka@seznam.cz

2017-08-10/01 - Advokátní kancelář CABINET BERNADET s.r.o. (www.bernadet.cz), vysoce expertní a prémiový poskytovatel právních služeb v oblasti pracovního práva, korporátního práva, a v oblasti soudních sporů pro českou i mezinárodní korporátní klientelu, vypisuje výběrové řízení na pozici :" SENIOR PRÁVNÍ ASISTENT / ASISTENTKA".  Ideální kandidát (či kandidátka) (mající již zkušenosti s prací v advokátních kancelářích, a student minimálně 3. ročníku práv) bude spolupracovat přímo s partnerem kanceláře na konkrétních klientských kauzách v českém a v anglickém jazyce (francouzský jazyk výhodou), je zcela autonomní, zodpovědný a spolehlivý, a ovládá (kromě komplexní práce s PC) minimálně výborně Aspi. Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na: stiebitzova@bernadet.cz. Předpoklad zahájení spolupráce – září/říjen 2017.

2017-08-10/02 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka s roční praxí. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva. Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-08-10/03 - Tři samostatní advokáti sdílející společné prostory na adrese Karlovo námětí 14/292, 120 00  PSČ, nabízí k pronájmu jednomu nebo dvěma samostatným advokátům kancelář – samostatnou místnost v nebytových prostorech. Cena za pronájem je 7 000,- Kč měsíčně. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na tel. 777 558 255, nebo email pavel@chaloupek-advokat.cz. Děkuji, Mgr. Pavel Chaloupek, advokát.

2017-08-10/04 - Advokátní kancelář Mgr. Robert Pergl se sídlem v Praze hledá advokátního koncipient/ku. Nabízíme konkurenceschopné platové ohodnocení, příjemné prostředí kanceláří na Praze 6 s velmi dobrou dopravní dostupností, plný pracovní úvazek (40 hodin, pracovní doba 9.00 – 17.30). Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, praxi v obchodním/mezinárodním právu min. 1 rok, výbornou znalost angličtiny, znalost MS Office, ŘP sk. B, flexibilitu, samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na adresu: veronika.moutayrek@cgbc.cz

2017-08-09/01 - Dva advokáti nabízí kolegům/kolegyním advokátům sdílení kompletně zařízené kanceláře v Kateřinské ulici u Karlova náměstí. Pronajmeme dlouhodobě samostatnou kancelář (cca. 24 m2) z celkových tří kanceláří (67m2). K dispozici jednací místnost, kuchyňka, toaleta. Kontakt michal.jurak@akjurak.cz

2017-08-09/02 - Pronajmu vybavenou kancelář v Praze 10 – Vršovicích u tramvajové zastávky Vršovické náměstí. K dispozici jednací místnost pro osm osob. Lze sdílet literaturu, v případě dohody možná spolupráce na kauzách. Ihned k dispozici. Kontaktujte Mgr. Helenu Haškovou, tel. 608 981 432, haskova@vpravu.cz.

2017-08-08/01 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu zasílejte své CV e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz.

2017-08-08/02 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 1.9.2017. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2017-08-04/01 - Advokátní kancelář v Praze hledá studenta (i nižšího ročníku) právnické fakulty pro elektronické zpracování textů s mezinárodněprávní problematickou a pro obdobnou technicko-administrativní agendu v souvislosti s právními projekty. Práce je vhodná pro distanční zpracovávání. Požadována výborná znalost práce na počítači, znalost angličtiny a alespoň základní právní terminologie. Zájemci nechť se hlásí na adrese Lenka.Nemeckova@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové. Není zapotřebí zasílat žádný motivační dopis; zašlete jen Vaše základní kontaktní údaje a informace o rozsahu znalostí dle výše uvedených požadavků.

2017-08-04/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-08-03/01 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva, bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.  Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-08-02/01 - Advokátní kancelář Zientek & Olivík se sídlem v centru Ostravy přijme advokátního koncipienta/koncipientku nebo advokáta/advokátku. Nabízíme: příležitost odborného růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce, příležitost k seberealizaci, různorodou práci v malém, mladém kolektivu, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme a očekáváme: ukončené právnické vzdělání, standardní znalost práce na PC, ochotu akceptovat vysoké pracovní nároky, samostatnost, profesionální vystupování, výborný ústní i písemný projev, komunikativní znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka výhodou, ŘP sk. B – aktivní řidič/- ka výhodou. Jako kontaktní e-mail pro zasílání životopisů je: mertlova@akzo.cz.

2017-08-02/02 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme získání praxe v širokém spektru právních odvětví (zaměření kanceláře na právo občanské, obchodní, pracovní, právo nemovitostí, smluvní problematiku), práci na zajímavých projektech pro převážně korporátní klientelu, možnost pravidelné účasti na soudních jednáních, příležitost k samostatnému řešení jednotlivých případů, odpovídající finanční ohodnocení, práci v příjemném menším kolektivu. Požadujeme dobrou znalost platného práva, pečlivost a proaktivní přístup k práci. Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou. Předchozí praxe není podmínkou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na kontaktní e-mail: jurenkova@ak-kyzlink.cz.

2017-08-02/03 - Navrátil & Partneři advokátní kancelář, s.r.o., se sídlem v Ostravě, hledá ke spolupráci advokáta/advokátku, případně též  advokátního koncipienta/koncipientku, pokud možno s praxí. Kancelář je zaměřena zejména na právo obchodních korporací,  závazkové právo v obchodních vztazích  a právo nemovitostí. Očekáváme  výbornou znalost práva a práce na PC, dále  dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, znalost anglického jazyka. Nabízíme zajímavou práci, profesní růst,  motivující individuální ohodnocení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: jana.navratilova@ius-navratil.cz. Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-08-02/04 - Pro naši brněnskou advokátní kancelář Stejskalová & Blechová, s.r.o. se sídlem v M-Paláci hledáme kolegu či kolegyni na pozici asistenta/ky. Požadujeme znalost anglického či německého jazyka, odpovědný přístup, samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Do pracovní náplně patří především práce s datovou schránkou, drobná administrativní činnost, pochůzky po soudech a úřadech, případně vytváření jednoduchých přípisů.Nástup možný IHNED, mzda dle dohody, pravidelná pracovní doba 8h denně. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu sekretariat@akhsb.com. Do předmětu prosím uveďte „Asistent/ka.“

2017-08-01/01 - Advokátní kancelář KASKA & PÍSEČKA se sídlem v Českých Budějovicích hledá advokátní/ho KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA. Očekáváme dobrou znalost práva, pečlivost a důslednost, aktivní a kreativní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat a zdravé sebevědomí. Nabízíme obohacující a motivující práci při zastupování našich klientů, získání znalostí v různých oblastech práva,  možnost profesního růstu, příjemný kolektiv menší kanceláře a možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup co nejdříve - dle dohody. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz    

2017-08-01/02 - Advokátní kancelář Fara s.r.o., se sídlem na Praze 4, přijme  do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, případně studenta/ku  v posledním ročníku právnické fakulty. Požadujeme odpovědný přístup k práci, flexibilitu a spolehlivost. Řidičský průkaz výhodou. Advokátní kancelář je zaměřena na generální praxi. V případě zájmu zašlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na email: info@akfara.cz

2017-07-31/01 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze hledá koncipienta/ku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných z trestných činů souvisejících s dopravou, obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory o pojistná plnění. Uchazeč se bude často účastnit na soudních jednáních, u městských úřadů, policie ČR, věznicích apod. Kancelář nepožaduje přesčasy. Kontaktujte: alla.kyrylysyn@gmail.com, 601313388.

2017-07-31/02 - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KALCSO, VESECKÁ, KROPÁČOVÁ KALCSOVÁ hledá do svého týmu v Hradci Králové ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU k výkonu generální praxe s převládajícím občanskoprávním zaměřením, a dále ADVOKÁTA/ADVOKÁTKU, zejména se zaměřením na korporátní právo, obchodní závazkové vztahy a veřejné zakázky. Požadujeme odborné znalosti na vysoké úrovni, ŘP sk. B, odpovědnost za vlastní odvedenou práci, spolehlivost a ochotu pracovat. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, dlouhodobou spolupráci, vlastní plně vybavenou kancelář a přátelský kolektiv. Vaše životopisy s popisem vykonané praxe prosím zasílejte na email: blanka.kropacova@kalcso-advokati.cz

2017-07-30/01 - Advokátní kancelář Vozáb & Co. se sídlem v Praze (www.vozab.com) hledá advokáta/advokátku pro trvalou spolupráci při poskytování komplexních právních služeb klientovi z oblasti prodeje a developingu nemovitostí. Požadujeme schopnost teamové práce, aktivní přístup při řešení úkolů, znalost anglického jazyka a znalost problematiky nemovitostí. Nabízíme zajímavou práci v širším kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a nadstandardní ohodnocení. Své životopisy v českém a rovněž anglickém jazyce zasílejte na email office@vozab.com, kontaktní osoba Bc. Lenka Holemářová.

2017-07-28/01 - Šance pro kolegu se zaměřením na insolvenční právo. Pro naši brněnskou advokátní kancelář hledám šikovného právníka/koncipienta/praktikanta s velmi dobrou znalostí insolvenčního práva. Náplní práce našeho nového spolupracovníka by kromě přezkumu pohledávek byla také organizace prodejů majetku z podstaty a sepis, či kontrola smluv. Bližší informace jak o náplni práce, tak podmínkách spolupráce rád poskytnu osobně nebo telefonicky. Těším se na nového kolegu. JUDr. Robert Foll, MBA, Lidická 63c, 602 00 Brno, Tel.: +420 773 773 030, E-mail: advokat@foll.cz

2017-07-27/01 - Pro advokáta z Prahy či mimopražského advokáta s jasnou vizí solo advokacie nabízíme v JURISPACE na Praze 5 u Anděla poslední samostatnou kancelář k pronájmu. Kompletně reprezetativně vybavená kanc. 20m2, 1 parkovací místo, možnost služeb recepce a zasedací místnosti, relax zóna, pravidelné mastermind obědy, možnost konzultace s ostatními advokáty při rozvoji advokátní praxe. Cena 13 000 Kč/měsíčně. Deadline pro přihlášky do 25.8.2017. Zájemci prosím rezevujte si prohlídku na www.jurispace.cz.

2017-07-27/02 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva, bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.  Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-07-27/03 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2017-07-27/04 - Advokátní kancelář Prague Attorneys přijme  advokátního koncipienta/koncipientku. Jsme menší kancelář s generální prací sídlící v centru Prahy. Zájemce by měl mít výborné právní znalosti, velmi zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC (MS Word, Excel), schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost a spolehlivost. Znalost cizího jazyka je výhodou. Nabízíme rozšíření právních znalostí a zkušeností, přátelské a neformální pracovní prostředí. Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz.

2017-07-26/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-07-25/01 - Advokátní kancelář Vyšanská, Majer s.r.o., se sídlem Korunní 810, Praha 10, hledá do svého kolektivu absolventa právnické fakulty s výbornou znalostí anglického jazyka na pozici advokátního koncipienta / koncipientky.  Požadujeme ochotu učit se, přátelskou povahu a pracovitost. Nástup od 1.9.2017. Životopis zašlete na adresu office@akvm.cz

2017-07-25/02 - SCHREIBER & PARTNER, advokátní kancelář s.r.o. v centru Brna přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Zabýváme se generální praxí, především však občanským a korporátním právem. Požadujeme odborné znalosti, samostatnost při řešení úkolů, schopnost efektivně pracovat v týmu, pečlivost a pracovní nasazení. Nabízíme příjemný kolektiv, získání širokých znalostí a dovedností v různých oblastech práva, včetně práva trestního a správního, firemní benefity - služební telefon, stravenky. V případě zájmu zašlete mailem strukturovaný životopis na adresu: ivana.semberova@ak-sps.cz. Vhodné pro absolventy.

2017-07-25/03 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/koncipientku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-25/04 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme advokáta / advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-25/05 - Advokátní kancelář Mgr. Daniel Milić, advokát (http://akmilic.cz) se sídlem a pobočkou v Havlíčkově Brodě hledá do svého týmu kandidáta/-tku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-K. Vhodné pro absolventy magisterského studia v oboru právo. Požadujeme: loajalitu, pečlivost, výbornou znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, profesionální a příjemné vystupování, flexibilitu, samostatnost a odpovědnost, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, perspektivu odborného růstu, možnost užívat služební vozidlo, odpovídající finanční ohodnocení a příjemné pracovní prostředí. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na office@akmilic.cz

2017-07-25/06 - Renomovaná advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se zaměřením na obchodní a korporátní právo, soudní spory, právo kapitálového trhu, právo nemovitostí, právo životního prostředí, energetické právo a pracovní právo, pracující pro významné české, slovenské a mezinárodní společnosti, hledá pro posílení svého týmu pro kancelář v Praze kolegu na pozici:PROFESSIONAL SUPPORT LAWYERNáplň pozice: Správa databáze vzorů a know-how kanceláře, přípravy nových vzorových dokumentů, monitorování nové legislativy a judikatury, podpora při přípravě newsletterů, podpora právního týmu při rozvoji technického a právního know-how. Pozice může být na částečný úvazek, umožníme i jiné flexibilní pracovní aranžmá. Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Dokonalou pracovní znalost anglického jazyka předpokládáme, znalost německého jazyka oceníme.Nabízíme zajímavou práci při rozvoji právního know-how, nadprůměrné finanční ohodnocení a podporu v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, možnost podílet se rovněž na klientských projektech, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s vynikající dostupností v centru přímo u stanice metra Florenc, a skvělé spolupracovníky.Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, který můžete zaslat e-mailem na adresu praha@dhplegal.com k rukám slečny Karolíny Sojkové. Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 255 706 500. Vaše nabídky budeme samozřejmě považovat za přísně důvěrné.

2017-07-24/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-24/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studentku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-24/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail stachova@akpavela.cz.

2017-07-24/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-21/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-07-21/02 - Advokátní kancelář JUDr. Josefa Biňovce se sídlem v Praze 7 na Strossmayerově náměstí hledá koncipienta/ku. Kancelář provozuje generální praxi. Zvláštní specializací kanceláře je vymáhání majetkové a nemajetkové újmy na zdraví z dopravních nehod, vymáhání náhrady škody z pracovních úrazů a nemocí z povolání, obhajoba obviněných především z trestných činů souvisejících s dopravou, obhajoba obviněných z přestupků v dopravě, soudní spory s komerčními pojišťovnami o pojistná plnění z různých pojištění. Uchazeč musí počítat s častou účastí na soudních jednáních, na jednáních u městských úřadů, u Policie ČR, ve věznicích apod., a to i mimo Prahu. Na počátku koncipientské praxe je koncipient veden kolegy z kanceláře a účastní se různých jednání jako pozorovatel. Později pracuje samostatně s tím, že hotové podání je vždy před odesláním zkontrolováno školitelem advokátem. Před účastí u soudu či jiných úřadů je s koncipientem podrobně probrána taktika postupu. Výhodou oproti jiným advokátním kancelářím je, že není požadována práce přesčas. Nástup možný ihned i později. Své životopisy zasílejte na e-mail: binovec@binovec.cz

2017-07-20/01 - Advokát Mgr. Jiří Švejnoha DiS, se sídlem v Praze, přijme do pobočky své kanceláře v Pečkách, okr. Kolín advokátního koncipienta/koncipientku. Různorodá práce, generální praxe. Vhodné i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu nám prosím kontaktujte na emailu office@aksvejnoha.cz.

2017-07-20/02 - Renomovaná advokátní kancelář v Praze s generální praxí, spolupracující s uznávanou auditorskou a poradenskou společností, hledá do svého týmu na plný pracovní úvazek schopné a samostatné koncipienty. Klíčové parametry: rozmanitá právní agenda, spolupráce s klienty, tvorba smluvních dokumentů, zastupování u orgánů veřejné moci, flexibilita a loajalita. Nabízíme mimo jiné motivující finanční ohodnocení, prostor pro seberealizaci a profesní růst. Kontaktní údaje: David Hlaváček, AK RHK, s.r.o., Kořenského 15 150 00 Praha 5, e-mail: david.hlavacek@akrhk.cz, www.akrhk.cz

2017-07-19/01 - Advokátní kancelář JUDr. Šilar & spol. se sídlem v Praze na Vinohradech přijme  mladého advokáta nebo advokátního koncipienta s delší praxí. Nabízíme zajímavou práci v malé advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi. V případě zájmu zasílejte své CV na aksilar@aksilar.cz.

2017-07-19/02 - Dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka se zaměřením na závazkové vztahy a sporovou agendu hledá do svého teamu pro pražskou pobočku advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme zázemí úspěšné advokátní kanceláře, perspektivu dlouhodobé spolupráce, motivující platové ohodnocení, stravenky, 3x sick day a další benefity. Požadujeme ukončené právnické vzdělání, znalost zejména obchodního práva, občanského práva hmotného a občanského práva procesního na úrovni státní zkoušky, zkušenosti v oblasti práva (i při studiu), pečlivost, samostatnost, schopnost organizace a týmové práce, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na kariera@aksevcik.eu.

2017-07-19/03 - Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost,  dobrou znalost práce s PC,  řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135. www.advokatkybrno.cz

2017-07-18/01 - Advokátní kancelář Hanzlík & Partneři se sídlem na Praze 4 hledá koncipienta/koncipientku. Nabízíme zajímavé pracovní zkušenosti z oblasti generální praxe vhodné zejména pro přípravu na advokátní zkoušky s bližším zaměřením na korporátní klientelu, příjemné a moderní pracovní zázemí, pevnou pracovní dobu 9-18 (kratší pracovní dobu v pátky), podporu pracovního a osobnostního růstu a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme: velmi dobrou znalost soukromého práva, velmi dobrou znalost anglického jazyka, vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Předchozí zkušenosti v advokátní kanceláři výhodou. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na: sekretariat@1923.cz;

2017-07-18/02 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, jednání před soudy, komunikace s klienty. Požadujeme a očekáváme: VŠ v oboru Právo, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: advokat@jaros-ak.eu

2017-07-18/03 - Advokátní kancelář AK Stibůrková se sídlem v Benešově přijme advokátního koncipienta/koncipientku – praxe předností, případně i advokáta/advokátku formou spolupráce udělením mandátu s výkonem činnosti v kanceláři v Benešově. Klienti AK jsou soustředěni zejména v Benešově a v Praze. Požadujeme aktivní přístup k práci, profesionální vystupování, schopnost samostatné i týmové práce, dobrou znalost práce na PC. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. V případě Vašeho zájmu zašlete své nabídky se strukturovaným životopisem na adresu kucharikova@ak-stiburkova.cz.

2017-07-18/04 - Advokátní kancelář Bakeš & partneři se zaměřením na obchodní, finanční právo a trestní právo sídlící v centru Prahy hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta se zájmem o specializaci v oblasti trestního práva. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu, možnost získání praktických zkušeností a odpovídající finanční ohodnocení. Od uchazečů očekáváme samostatné a kreativní myšlení, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu. Své životopisy zasílejte k rukám Mgr. Tomáše Lonka na e-mailovou adresu: ak@bakes.cz

2017-07-17/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-07-17/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studenta právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-07-17/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2017-07-17/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-14/01 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka, praxe se nevyžaduje. Nabízíme práci v malém, příjemném kolektivu zkušených advokátů, odpovídající finanční ohodnocení a vlastní kancelář. Náplní práce bude generální praxe, se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo. Požadujeme aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost práce s PC (MS Word, Excel). Ochota vzdělávat se podmínkou. Očekáváme iniciativu a pracovní nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu akostrcil@akostrcil.cz

2017-07-14/02 - Advokátní kancelář Benešová Beránek Blaha s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient / koncipientka. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost pracovat se základními právními informačními systémy, nadšení pro práci a flexibilitu, profesionální vystupování, spolehlivost a pečlivost, schopnost samostatného řešení pracovních úkolů, aktivní znalost anglického jazyka včetně právní terminologie, předchozí právní praxe vítána. Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající výkonu a pracovnímu nasazení, 3 dny zdravotního volna ročně, flexibilní pracovní dobu, náročnou, ale naplňující práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, přátelský pracovní kolektiv a prostředí.V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na e-mail info@akbbb.cz.

2017-07-14/03 - Mgr. Ivana Sládková, advokátka sídlící v centru Prahy, hledá do týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA. Požadujeme VŠ v oboru práva v ČR, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, uživatelská znalost PC a chuť pracovat. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům. Předchozí praxe vítána, nástup ihned/dohodou.  Životopis zašlete, prosím, na e-mail: sekretariat@ak-sladek.cz

2017-07-14/04 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v malé advokátní kanceláři, která poskytne ideální průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. My očekáváme schopnost samostatného řešení problémů, znalost platného práva, loajalitu a ochotu na sobě pracovat. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis a případně i motivační dopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-07-14/05 - Advokátní kancelář Ulrych přijme studenta/ku právnícké fakulty na pozici ADVOKÁTNÍ ASISTENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v malé advokátní kanceláři zaměřené na generální praxi s možností navázat výkonem koncipientské praxe. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. My očekáváme schopnost samostatného řešení problémů, loajalitu a ochotu na sobě pracovat. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis a případně i motivační dopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-07-13/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme advokáta / advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-13/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/koncipientku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-13/03 - Advokátní kancelář v Praze s generální praxí hledá ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA a dále STUDENTA/STUDENTKU vyššího ročníku právnické fakulty ke spolupráci. Oceníme především zájem o advokacii, pečlivost, komunikativnost a dobrý písemný projev. Předchozí praxe není podmínkou. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete prosím stručný životopis na jk@jkonecny.cz.

2017-07-12/01 - Advokátní kancelář Mgr. Petr Hanyk se sídlem v Praze – Malá Strana, přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo. V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu sekretariat@advokati-phm.cz

2017-07-12/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-07-11/01 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou. Pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: obecná praxe v advokátní kanceláři v rámci různých právních odvětví, podílení se na zajímavých kauzách ve spolupráci s advokáty, příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy, účast na jednáních s klienty a due diligence, samostatná koordinace úkolů a vedení jednodušších kauz, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.   

2017-07-11/02 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u náměstí Republiky, se zaměřením na obchodní právo přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního týmu nového kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁT. Požadujeme: odborné znalosti a praxi se zaměřením na korporátní a smluvní právo, vč. sporné agendy (civilní), znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou, samostatnost, zkušenost se samostatným vedením kauz, pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové práce. Nabízíme: osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři, zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, motivující finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení, dlouhodobou spolupráci, nástup dle dohody, ideálně ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu jankovicova@hajekzrzavecky.cz

2017-07-10/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena nově zrekonstruovaná místnost o velikosti cca 23,5 m2. Kancelář je neprůchozí. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné činí 13.700,- Kč měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz.

2017-07-10/02 - JUDr. Bronislava Orbesová, advokátka, se sídlem ve Zlíně přijme advokátního koncipienta/-ku. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a znalost práva. Předchozí praxe výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na emailovou adresu: sekretariat@orbesova.com. Kontaktní tel.: 577 213 319.

2017-07-07/01 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-07/02 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail stachova@akpavela.cz.

2017-07-07/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studentku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu stachova@akpavela.cz.

2017-07-07/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-07-07/05 - Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA hledá pro svou brněnskou pobočku na adrese Banskobystrická 157 advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva, znalost cizích jazyků a schopnost jejich aplikace v praxi (zejména anglický a/nebo německý jazyk) a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte do 20. 7. 2017 na adresu jihlava@snadvok.cz.

2017-07-04/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme na pozici advokátního koncipienta/koncipientku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-04/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář se zavedenou domácí i zahraniční klientelou přijme advokáta / advokátku se zaměřením na obchodní a občanské právo pro své pracoviště v PRAZE. Požadujeme: schopnost práce v malém kolektivu, dobrou znalost AJ nebo NJ, pečlivost, loajalitu, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a dobrou znalost PC. V případě zájmu zasílejte své CV na recepce@reznicek.cz či písemně na adresu sídla: U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice.

2017-07-04/03 - Advokátní kancelář se sídlem v Ústí nad Labem hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka, praxe se nevyžaduje. Nabízíme práci v malém, příjemném kolektivu zkušených advokátů. Náplní práce bude generální praxe, se zaměřením zejména na občanské právo a trestní právo. Očekáváme dobrou znalost platného práva, profesionální a odborné vystupování, znalost práce na PC, dále pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost samostatné i týmové práce. Znalost cizího jazyka a práce s Codexisem výhodou. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu pavel.marecek@akmarecek.cz

2017-06-30/01 - Advokátní kancelář Mgr. PAVEL SZKANDERA se sídlem Svatoplukova 1209 ve FRÝDKU-MÍSTKU hledá advokátního koncipienta/ku. Žádost spolu se strukturovaným životopisem prosím zasílejte na szkandera@advokat-szkandera.cz

2017-06-30/02 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-06-30/03 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokáty, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-06-30/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2017-06-30/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studentku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-06-30/06 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá nové kolegy: advokátní koncipienty s praxí, mezi jejichž přednosti patří zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-06-29/01 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva, bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.  Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-06-29/02 - Advokátní kancelář Mgr. Andrey Žatkové v Ostravě přijme absolventku/absolventa právnické fakulty na pozici koncipientky/koncipienta. Očekáváme výbornou znalost práva a práce na PC (MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Outlook, Internet, CODEXIS ADVOKACIE), právní myšlení, zájem o sebevzdělávání, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, loajalitu, profesionální vystupování a ŘP sk. B. Nástup a finanční ohodnocení dle dohody. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým motivačním dopisem  na e-mailovou adresu: sekretariat@azadvokacie.cz.

2017-06-28/01 - Advokát se sídlem v Praze nabízí praxi advokátního koncipienta absolventům právnických fakult ČR. Nabízím možnost advokátní praxe v kolektivu advokátů a advokátních koncipientů. Generální advokátní praxi konáme v rámci České republiky a taktéž na Slovensku. Samozřejmostí je postupné školení v jednotlivých oblastech práva, když postupně bude kladen větší důraz na advokátní věci. Po zaškolení již samostatné vedení advokátních spisů, komunikace s klienty, účast na větších jednání s klienty a následné samostatné vedení advokátních případů za dohledu školitele. Přesah taktéž do práva insolvenčního, když v AK je taktéž insolvenční správce. Litigace – osobní účast na soudních jednáních.Nástup je možný ihned.Požadujeme týmového ducha, samostatnost, schopnost a píli hledat možnost řešení a tuto následně aplikovat prostřednictvím platného práva ve prospěch klientů. Schopnost učit se novým věcem nejen v oblasti práva, ale též např. IT. Znalost zahraničního jazyka není podmínkou, může být  výhodou. Životopisy zasílejte na info@advokat24.cz

2017-06-27/01 - Advokátní kancelář Prague Attorneys přijme  advokátního koncipienta/koncipientku. Jsme menší kancelář s generální prací sídlící v centru Prahy. Zájemce by měl mít výborné právní znalosti, velmi zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC (MS Word, Excel), schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost a spolehlivost. Znalost cizího jazyka je výhodou. Nabízíme rozšíření právních znalostí a zkušeností, přátelské a neformální pracovní prostředí. Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na office@pragueattorneys.cz.

2017-06-27/02 - Advokátní kancelář přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu. Část pracovní náplně se bude sestávat z práce na pozici „in house lawyer” pro klienta, se sídlem v Ostravě, zbytek práce pak bude obvyklou koncipientkou praxí – účast u civilních a trestních soudů, zastupování ve správních řízeních, sepis smluv, obchodní právo apod. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost. Nástup dle dohody, vhodné i pro absolventa. Mgr. Jan Skotnica, info@akskotnica.cz

2017-06-27/01 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – nejlépe absolvent i bez praxe; jazykovou vybavenost; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2017-06-27/02 - Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o.,  se sídlem v Brně,  přijme do svého týmu absolventa právnické fakulty, obor právo, na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme flexibilitu, komunikativnost, důkladnost, spolehlivost,  dobrou znalost práce s PC,  řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobré zázemí zavedené advokátní kanceláře. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: ak@advokatkybrno.cz, tel: 541 219 135, www.advokatkybrno.cz

2017-06-23/01 - Advokátní kancelář Ulrych přijme kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci v malé advokátní kanceláři, která poskytne ideální průpravu ve všech činnostech spojených s výkonem samostatné advokacie. Očekávat můžete příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu na Praze 7. My očekáváme schopnost samostatného řešení problémů, znalost platného práva, loajalitu a ochotu na sobě pracovat. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis a případně i motivační dopis na e-mail: akulrych@akulrych.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-06-23/02 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, jednání před soudy, komunikace s klienty. Požadujeme a očekáváme: VŠ v oboru Právo, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: advokat@jaros-ak.eu

2017-06-23/03 - Advokátní kancelář Muzikář a Partners se sídlem v Brně – Masarykově čtvrti – přijme absolventa na místo advokátního koncipienta. Nabízíme získání praktických zkušeností ve všech právních odvětvích (zejména obchodní a občanské právo), mladý kolektiv a zázemí zavedené advokátní kanceláře. Aktivní znalost anglického či německého jazyka a ŘP podmínkou, znalost dalšího jazyka vítána. Další informace o AK na www.muzikarpartners.cz. Kontaktní osoba: JUDr. Andrea Muzikářová, tel.: 543 236 362, e-mail: muzikarova@mpak.cz .

2017-06-23/04 - Advokátní kancelář přijme pro svoji pobočku v Praze advokátního koncipienta. Zabýváme se generální praxí. Nabízíme různorodou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nástup možný ihned nebo na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2017-06-23/05 - Advokátní kancelář přijme do svého sídla v Mělníku advokátního koncipienta. Zabýváme se generální praxí. Nabízíme různorodou práci a s tím související možnost získání zkušeností z více právních odvětví. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nástup možný ihned nebo na základě dohody. V případě zájmu zasílejte životopis na svec@aksr.cz

2017-06-22/01 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi v oboru občanského a obchodního práva. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2017-06-22/02 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva, bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.  Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-06-22/03 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-06-22/04 - Renomovaná advokátní kancelář v Ostravě hledá advokátního koncipienta či koncipientku. Nabízíme pestrou praxi. Znalost polského jazyka vítána. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu advokat@firla.cz. Kontaktní osoba: Kateřina Kobierská, 777 044 397.

2017-06-21/01 - Staňte se součástí týmu moderní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se sídlem v Praze 5. Hledáme přátelského advokátního koncipienta s chutí se zdokonalovat. Požadujeme vynikající úroveň českého práva se zaměřením na oblast komerčního práva, fúzí, akvizic a náročných privátních projektů. Dále znalost anglického jazyka, profesionální vystupování, flexibilitu a důslednost. Nabízíme dlouhodobou perspektivu a finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům a schopnostem. Moderní pracovní prostředí na Praze 5 Anděl s perfektní dopravní dostupností. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2017-06-21/02 - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., hledá do svého týmu studentku právnické fakulty na pozici právní asistent. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, analytické myšlení, loajalitu a ochotu rozvíjet se. Znalost anglického jazyka podmínkou. Nabízíme moderní pracovní prostředí na Praze 5 Anděl s perfektní dopravní dostupností. Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: office@purkyt.cz. www.purkyt.cz

2017-06-21/03 - AK ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS se sídlem v Praze přijme advokátního koncipienta/ku. Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe v soukromém i veřejném právu, vč. práva trestního. Práci pro pestrou klientelu od nadnárodních obchodních společností a veřejnoprávních korporací po jednotlivé fyzické osoby. V případě zájmu možnost práce i v angličtině. Dále nabízíme: pravidelnou pracovní dobu, stravenky, karta Multisport, pracovní telefon (i k soukromému využití), vzdálený přístup, příspěvek na jazykový kurz, možnost přizpůsobení pracovní doby, sick days. Požadujeme: splnění zákonných podmínek pro zápis do seznamu advokátních koncipientů (dosud neukončené VŠ vzdělání nicméně není překážkou). Po zapracování schopnost samostatné práce s klientem. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu sturcova@akev.cz.

2017-06-21/04 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč se sídlem v Praze, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní benefity, služební telefon, 25 dní dovolené. V případě zájmu o pozici v Praze, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz , v případě zájmu o pozici v Chomutově, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: drahosova@ak-ds.cz

2017-06-21/05 - AK Jestřáb & Tomanek sídlící v Brně, přijme ADVOKÁTNÍHO PRAKTIKANTA/PRAKTIKANTKU na dlouhodobou praxi. Požadujeme ukončení 3.ročníku právnické fakulty, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, znalost PC, znalost anglického/německého jazyka vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci s možností získání zkušeností a praxe ve všech oblastech práva. Vaše nabídky spolu s životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu advokati@jestrabtomanek.cz nebo na adresu: AK Jestřáb & Tomanek, Hlinky 142a, 603 00 Brno, k rukám JUDr. Jiřího Jestřába.

2017-06-20/01 - Advokátní kancelář KASKA & PÍSEČKA se sídlem v Českých Budějovicích hledá advokátní KONCIPIENTKU/KONCIPIENTA. Očekáváme dobrou znalost práva, pečlivost a důslednost, aktivní a kreativní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně uvažovat a zdravé sebevědomí. Nabízíme obohacující a motivující práci při zastupování našich klientů, získání znalostí v různých oblastech práva,  možnost profesního růstu, příjemný kolektiv menší kanceláře a možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup v červenci 2017 / dle dohody. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: ak.pisecka@akkapi.cz    

2017-06-20/02 - Advokátní kancelář Krejčí & Růžková, se sídlem v centru Prahy, hledá do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku na plný pracovní úvazek.  Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu, zajímavou pracovní náplň s širokým záběrem praxe (veškerá hlavní právní odvětví, včetně práva trestního) a možnost osobního růstu.  Požadujeme zejména dobrou orientaci v platných právních předpisech, schopnost samostatného vypracování smluv a dalších právních listin a podání, osobní iniciativu, pečlivost, svědomitost a vysoké nasazení při plnění pracovních úkolů. Předpokládáme reprezentativní vystupování. Řidičský průkaz skupiny B a aktivní znalost anglického jazyka, popř. německého či jiného světového jazyka výhodou. Pracovní pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy k rukám asistentky kanceláře, na adresu monika.mazurova@akkrejci.cz

2017-06-20/03 - Samostatná advokátka nabízí k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v historickém centru Prahy (Karlova ulice) o celkové rozloze 60 m². Jedná se o dvě samostatné kanceláře 25 m² a 22 m². Možný je i samostatný pronájem pracovního místa nebo coworking. Předsíň 7,5 m², sociální vybavení (WC, koupelna se sprchovým koutem – 5 m²), kuchyňská linka, trezor. Lze vyjednat parkovací místo před Magistrátem hl. m. Prahy. Atraktivní lokalita v centru Prahy s veškerou občanskou vybaveností a s vynikající dopravní dostupností – pár minut pěšky od metra i od tramvají. Možnost umístění sídla či pobočky. Více informací na adrese vesela.lucie@post.cz.

2017-06-20/04 - Advokátní kancelář JUDr. Pavla Bracha, s orientací na generální právní praxi, přijme advokátní koncipientku/koncipienta. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v oboru právo, dobrá znalost německého jazyka vítána, znalost angličtiny výhodou, ale nikoliv potřebou, řidičské oprávnění skupiny B vítána, schopnost orientace v právních předpisech, dobrý písemný i ústní projev, a chtít se právu i oboru věnovat. Odměna dle dohody. Předpokládaný nástup: dle dohody (lze i po prázdninách). Výkon práce: Roztylská 1860/1, Praha – Chodov. Kontakt: office@brachlegal.cz, 603920698 (JUDr. Pavel Brach).

2017-06-20/05 - Advokátní kancelář Benešová Beránek Blaha s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient / koncipientka. Požadujeme: vysokou úroveň odborných znalostí, schopnost pracovat se základními právními informačními systémy, nadšení pro práci a flexibilitu, profesionální vystupování, spolehlivost a pečlivost, schopnost samostatného řešení pracovních úkolů, aktivní znalost anglického jazyka včetně právní terminologie, předchozí právní praxe vítána. Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající výkonu a pracovnímu nasazení, 3 dny zdravotního volna ročně, flexibilní pracovní dobu, náročnou, ale naplňující práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, přátelský pracovní kolektiv a prostředí. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na e-mail info@akbbb.cz.

2017-06-20/06 - Advokátní kancelář Benešová Beránek Blaha s.r.o. hledá do svého týmu studenta / studentku 4. – 5. ročníku právnické fakulty (obor právo) pro odbornou i administrativní výpomoc Požadujeme: časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, předchozí pracovní praxe (nejen právní) vítána, není však podmínkou, aktivní znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme: zajímavou práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu odpovídající kvalifikaci a schopnostem, přátelský pracovní kolektiv a prostředí, možnost dalšího odborného rozvoje. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail info@akbbb.cz.

2017-06-19/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu je nabízena nově zrekonstruovaná místnost o velikosti cca 23,5 m2. Kancelář je neprůchozí. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné činí 13.700,- Kč měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz.

2017-06-19/02 - Advokátní kancelář se sídlem v Sokolově hledá kolegu/ kolegyni na pozici  advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, znalost německého jazyka výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím životopis na e-mailovou adresu: akseverova@seznam.cz.

2017-06-19/03 - VFH Vašíček a partneři, s.r.o. advokátní kancelář hledá kolegy pro rozšíření stávajících týmů brněnské kanceláře, a to na pozice:
1. Advokátní koncipient se zaměřením převážně na kontraktaci soukromého práva,
2. Advokátní koncipient se zaměřením na správní právo, zejména tématika GDPR.
Pro obě pozice požadujeme dobrou znalost anglického nebo německého jazyka. Přihlášky se životopisy zasílejte k rukám paní Bc. Vladislavy Chalupecké, mail: chalupecka@vfh.cz.

2017-06-19/04 - TSP Legal, advokátní kancelář, s. r. o., hledá nové kolegy a kolegyně na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru právo z některé z univerzit v ČR, odpovídající odborné znalosti platného práva, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, komunikační schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování, znalost anglického jazyka slovem i písmem, pečlivost, administrativní zdatnost, znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme možnost získat všeobecnou praxi ve většině oborů práva, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, samostatnou práci, přímé jednání s klienty, účast při zastupování v soudních řízeních. V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce společně s motivačním průvodním dopisem a fotografií na adresu: hr@aktsp.cz. Nástup v srpnu – září 2017.

2017-06-19/05 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA. Na této pozici budete samostatně nebo ve spolupráci se seniornějšími právníky řešit menší a středně velké právní projekty. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 1-2 roky, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost samostatně se podílet na řešení některých právních projektů, podpora seniorních právníků a větší různorodost právních témat, se kterými budete pracovat.  V advokátní kanceláři respektujeme vyvážený poměr mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou dalšího kariérního postupu.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz.

2017-06-19/06 - Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář, hledá do svého týmu seniorního ADVOKÁTA. Na této pozici budete samostatně řešit středně velké právní projekty, řídit práci mladších právníků a v případě Vašeho zájmu i budete mít i možnost reprezentovat kancelář v rámci business developmentu. Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo, motivaci poskytnout klientům nadprůměrný výsledek, a ochotu dále prohlubovat svoji odbornost. Kandidát by měl mít praxi alespoň 4-5 let, přednostně v renomované české nebo mezinárodní kanceláři, a výbornou znalost anglického jazyka; další světový jazyk je výhodou.Advokátní kancelář BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva a práva nemovitostí české i mezinárodní klientele. Právníci advokátní kanceláře mají praxi v mezinárodních advokátních kancelářích a tomu odpovídá i způsob a kvalita poskytovaných právních služeb, jakož i podmínky, za kterých právníci v naší kanceláři působí. Právníci u nás najdou nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými i s klienty. Výhodou je i možnost si do značné míry práci samostatně časově rozvrhovat a respektování vyváženého poměru mezi pracovním časem a osobním volnem. Nabízená pozice zahrnuje příležitost dlouhodobého působení ve stabilním prestižním prostředí s perspektivou podílet se na rozvoji a výsledcích kanceláře.Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete e-mailem na adresu: slepickova@bernard-legal.cz

2017-06-17/01 - Advokátní kancelář v Praze hledá studenta nižšího ročníku právnické fakulty (vhodné již v průběhu prvního ročníku) pro elektronické zpracování textů s mezinárodněprávní problematickou v angličtině a pro obdobnou technicko-administrativní agendu v souvislosti s právními projekty. Práce je vhodná pro distanční zpracovávání. Požadována výborná znalost práce na počítači, znalost angličtiny a základní právní terminologie. Zájemci nechť se hlásí na adrese Lenka.Nemeckova@ablegal.cz, příp. na telefonu 233379834 nebo 224313407 u paní Lenky Němečkové. Není zapotřebí zasílat žádný motivační dopis; zašlete jen Vaše základní kontaktní údaje a informace o rozsahu znalostí dle výše uvedených požadavků.

2017-06-16/01 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-06-16/02 - Advokátní kancelář Nespala, s.r.o. se sídlem na Praze 2 hledá do svého týmu ASISTENTKU na plný úvazek s nástupem od 1.8.2017/dle dohody. Požadujeme samostatnost, pracovitost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Životopis s motivačním dopisem prosím zasílejte na e-mailovou adresu praha@aknespala.cz.

2017-06-16/03 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka, praxe se nevyžaduje. Nabízíme práci v malém, příjemném kolektivu zkušených advokátů, odpovídající finanční ohodnocení a vlastní kancelář. Náplní práce bude generální praxe, se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo. Požadujeme aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost práce s PC (MS Word, Excel). Ochota vzdělávat se podmínkou. Očekáváme iniciativu a pracovní nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu akostrcil@akostcil.cz

2017-06-16/04 - David & Macek, advokátní kancelář, s.r.o.  hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA. Nabízíme zajímavou práci pro české i zahraniční klienty, uplatnění napříč oblastmi práva, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, ohodnocení dle schopností. Očekáváme výbornou znalost platného práva, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu a ochotu na sobě pracovat, smysl pro humor. Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě Vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na e-mail: kariera@david-macek.cz  Za Vaše nabídky děkujeme.

2017-06-15/01 - Advokátní kancelář Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. v centru Brna příjme advokátního koncipienta/ku s dobrými znalostmi v oboru občanského a obchodního práva. Znalost právnické němčiny výhodou. Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na bumama@bumama.cz

2017-06-15/02 - Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva, bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.  Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem. Své životopisy zasílejte na adresu: kliestikova@dunovska.cz

2017-06-15/03 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč se sídlem v Praze, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní benefity, služební telefon, 25 dní dovolené. V případě zájmu o pozici v Praze, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz , v případě zájmu o pozici v Chomutově, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: drahosova@ak-ds.cz

2017-06-15/04 - Advokátní kancelář Tříska & Žák se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/ku. Náplní práce bude generální praxe v převážně komerčně orientované kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení. Prosíme o zaslání životopisu e-mailem na: ak@aktz.cz

2017-06-15/05 - Renomovaná advokátní kancelář v centru Pardubic se zaměřením na široké spektrum oblastí práva (občanské, obchodní, rodinné, trestní, pracovní, správní právo, mediace, insolvence) hledá nového člena týmu na pozici advokátního koncipienta / koncipientky. Nabízíme zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu, bohaté právní zkušenosti, možnost seberealizace a samostatnosti a odborný růst. Požadujeme znalost práce na PC, ochotu pro další vzdělávání, dobré komunikační schopnosti, týmovou práci a samostatnost. Znalost anglického jazyka výhodou. Nástup možný ihned. V případě zájmu nám zasílejte nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na markova@akpardubice.cz.

2017-06-15/06 - Advokátní kancelář se sídlem v Praze 8 hledá za účelem rozšíření svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku. Uvítáme i čerstvé absolventy právnických fakult. Požadujeme zodpovědný a systematický přístup k řešení problémů, pečlivost, odpovídající odborné znalosti, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu, a řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu a motivující finanční ohodnocení. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: simona.maskova@ak-nbn.cz

2017-06-15/07 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme studenty na pozici praktikant / praktikantka. Požadujeme ukončený minimálně 3. ročník studia, dobré analytické i formulační schopnosti, pečlivost a znalost práce na PC (MS Office, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu kvalitních výstupů možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2017-06-15/08 - Advokátní kancelář Mgr. Ondřeje Kováře se sídlem ve Vsetíně přijme absolventa na pozici právník - junior. Požadujeme ukončené studium, dobré analytické i formulační schopnosti, pečlivost, smysl pro detail a znalost práce na PC (MS Office, beck-online). Nabízíme zajímavou zkušenost v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního i trestního práva (www.kovaro.cz), za předpokladu dobrých pracovních výsledků možnost spolupráce na pozici koncipienta. V případě zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis na advokat@kovaro.cz.

2017-06-14/01 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Hromka, IČ: 68691297, přijme do svého týmu advokátního koncipienta/koncipientku, se zaměřením zejména na insolvenční a trestní právo. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: hromkova@ak2h.cz.

2017-06-14/02 - Advokátní kancelář Mgr. Petra Hromka, IČ: 68691297, přijme do svého týmu advokátního praktikanta na částečný úvazek. Zaměření zejména na insolvenční a trestní právo. Požadujeme studium minimálně druhého ročníku vysokoškolské vzdělání v oboru právo; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu, dobré komunikační schopnosti, schopnost efektivně pracovat v týmu, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme prostor pro získání zajímavé praxe, příležitost ke kariérnímu i osobnímu růstu, práci v mladém kolektivu a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis včetně Vaší fotografie na e-mailovou adresu: hromkova@ak2h.cz.

2017-06-13/01 - Chcete v rámci své právní praxe získat zkušenosti s méně rozšířenými obory práva? Pak pojďte pracovat k nám, do advokátní kanceláře Staňková a Partneři, s.r.o., která hledá do svého týmu na Praze 5 nového kolegu nebo kolegyni na pozici advokátního koncipienta. Pomůžeme Vám získat zkušenosti v oblasti IT práva, autorského práva nebo ochrany osobních údajů. Můžete se u nás naučit GDPR a získat do budoucna výhodu oproti konkurenci. Vedle toho u nás získáte zkušenosti i v oblasti běžné agendy práva obchodního, občanského, korporátního či správního. U nového kolegy či kolegyně očekáváme zájem učit se novým věcem, schopnost týmové i samostatné práce, znalost excelu, wordu, dobré komunikační schopnosti včetně schopnosti domluvit se anglicky. Neváhejte, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu kancelar@stankovapartneri.cz a využijte příležitost, jak se stát výjimečnými na poli advokacie. Pozice je vhodná i pro absolventy.

2017-06-13/02 - Advokátní kancelář a kancelář insolvenčního správce v Ostravě přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požaduji spolehlivost, samostatnost, pečlivost, pracovitost, příjemné vystupování a zájem o právo. Nabízím perspektivu dlouhodobé spolupráce a širokou praxi zahrnující i praxi insolvenčního správce. Životopis zasílejte na email: becakova@akbecakova.cz. Mgr. Pavla Běčáková, Vítkovická 3083/1, Ostrava.

2017-06-13/03 - Advokátní kancelář J & K Lawpartners, s.r.o., se sídlem v Praze 1, hledá pro svoji kancelář kandidáta/ kandidátku na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA, s širokým přehledem v platném právu. Očekáváme: vysokou úroveň odborných znalostí / schopnost samostatné práce/ kreativitu při řešení zadání/ komunikační schopnosti/ pečlivost a smysl pro detail / vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu/ znalost práce na PC, Word, Excel, ASPI. Nabízíme zajímavou práci v malém pracovním kolektivu/možnost dalšího profesního růstu a seberealizace/dobré mzdové podmínky. Nástup dle dohody. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@lawpartners.cz

2017-06-13/04 - Advokátní kancelář SMED JORGENSEN, Praha 1, hledá na doplnění pracovního týmu ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/ KONCIPIENTKU. Požadujeme ukončené VŠ, praxi v oboru obchodního práva min. půl roku a velmi dobrou znalost anglického nebo italského jazyka. Dále pak schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro odpovědnost, flexibilitu a loajalitu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost prohloubení profesních a jazykových znalostí a přátelský kolektiv. Vaše nabídky se životopisem zasílejte na adresu Pavlina.Horcikova@smedjorgensen.com

2017-06-12/01 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo – nejlépe absolvent i bez praxe; jazykovou vybavenost; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2017-06-12/02 - Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer příjme advokátního koncipienta/ku. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, zázemí úspěšné advokátní kanceláře. Požadujeme výbornou znalost práva, ŘP sk. B, samostatnost, znalost anglického jazyka je výhodou, ale nikoliv podmínkou, předchozí praxe je výhodou, ale nikoliv podmínkou. Prosím o zaslání motivačního dopisu a životopisu s na e-mailovou adresu: fucik@apkpeceny.cz

2017-06-12/03 - Advokát a insolvenční správce se sídlem v Litomyšli a se zaměřením na obchodní právo, insolvenční právo i generální praxi hledá do svého kolektivu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail info@advokatnovak.cz

2017-06-09/01 - Advokátní kancelář sídlící v centru Olomouce přijme uchazeče na pozici advokátního konicipienta/koncipientky s nástupem od června 2017 či v průběhu léta. Kancelář se zabývá širokou paletou případů od práva občanského přes rodinné, trestní až po správní právo. Pozice je vhodná i pro absolventy, praxe v advokacii či justici vítána. Zájemci mohou zasílat svůj životopis se stručným motivačním dopisem na adresu kovarikova@akkovarikova.cz

2017-06-09/02 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-06-09/03 - Advokátní kancelář Baroch Sobota přijme do svého týmu právníky (advokáta/advokátku, advokátního koncipienta/koncipientku) se zaměřením zejména na občanské a pracovní právo. Jsme menší zavedená kancelář v centru Prahy. Nabízíme práci pro tuzemskou i zahraniční klientelu, včetně zastupování v soudních řízeních. Požadujeme znalost německého a anglického jazyka, znalost práce s PC, schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, loajalitu. Poskytujeme odpovídající finanční ohodnocení, nevyžadujeme práci přesčas, umožňujeme další odborné a jazykové vzdělávání. Vaše písemné nabídky prosím zasílejte na e-mailovou adresu: pathyova@baroch-sobota.cz.

2017-06-09/04 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá novou kolegyni: recepční – office manažerku, mezi jejichž přednosti patří zejména organizační schopnosti, odpovědný přístup k práci, komunikativnost, loajalita, pracovitost a pečlivost. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail ak@akpavela.cz.

2017-06-09/05 - Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské a pracovní právo sídlící v historickém centru Prahy hledá ke spolupráci studentku právnické fakulty mezi jehož přednosti patří zejména pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, pečlivost a odpovědný přístup k práci, zájem o právo a advokacii, odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání a chuť učit se novým věcem. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ak@akpavela.cz.

2017-06-08/01 - Advokátní kancelář Čejna, Kliment, Mach hledá pro sídlo v Přerově nového člena týmu na pracovní pozici: Advokátní koncipient/ka. Požadujeme:VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda (vhodné pro absolventy).Znalost platného práva ČR, samostatnost, důslednost.ŘP sk. B (aktivní řidič).Znalost MS office.Komunikační a prezentační dovednosti, příjemné vystupování a vzhled. Výhodou je znalost anglického jazyka. Nabízíme:PP na dobu neurčitou (nástup ihned) Různorodou náplň práce v mnoha právních odvětvích, tzv. generální praxe – smluvní agenda, zastupování před soudy, účast u jednotlivých úkonů v rámci trestního řízení.Běžné zaměstnanecké benefity (služební auto, služební tablet/mobil, stravenky).Samozřejmostí je pracovní volno pro plnění povinností advokátního koncipienta vůči ČAK.  V případě zájmu zašlete Váš životopis s fotografií na e-mailovou adresu sekretariat@akckm.cz (do předmětu e-mailu uveďte ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA)

2017-06-08/02 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč se sídlem v Praze, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní benefity, služební telefon, 25 dní dovolené. V případě zájmu o pozici v Praze, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz , v případě zájmu o pozici v Chomutově, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: drahosova@ak-ds.cz

2017-06-08/03 - Mezinárodní advokátní kancelář sítě SCWP Schindhelm hledá do svých poboček v Plzni a na Praze 1 advokátní koncipienty / koncipientky. Požadujeme dobrou znalost platného práva, znalost německého nebo anglického jazyka (jazykový certifikát výhodou) a znalost softwaru MS Office. Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí kanceláře s mezinárodní klientelou, zaměřené především na hospodářské oblasti práva – kvalitní tým, jasná komunikace, pečlivá interní kontrola, péče o odborný růst a samostatná práce. Možnost zahraniční stáže v jedné z partnerských advokátních kanceláří. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis a motivační dopis v češtině, případně v německém či anglickém jazyce zasílejte na adresu plzen@scwp.cz, kontaktní osoba: JUDr. Ječmínková, tel.: 377 330 163, nebo praha@scwp.cz, kontaktní osoba: Ing. Bohuslava Blažková, tel.: 221 803 350.

2017-06-08/04 - Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka, praxe se nevyžaduje. Nabízíme práci v malém, příjemném kolektivu zkušených advokátů, odpovídající finanční ohodnocení a vlastní kancelář. Náplní práce bude generální praxe, se zaměřením zejména na obchodní a občanské právo. Požadujeme aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem, znalost práce s PC (MS Word, Excel). Ochota vzdělávat se podmínkou. Očekáváme iniciativu a pracovní nasazení, profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a loajalitu. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce na adresu akostrcil@akostcil.cz

2017-06-08/05 - Mezinárodní tým právníků advokátní kanceláře Frank Bold advokáti hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA nebo ADVOKÁT/KA do týmu veřejného práva. Požadujeme, aby na vás bylo spolehnutí, bavila vás práce s lidmi, zvládali jste angličtinu a měl/a praxi min. 1 rok. Nabízíme neformální a přátelské prostředí, flexibilní pracovní dobu a práci s pozitivním společenským dopadem. Práce je na plný úvazek v Brně nebo Praze. Ozvěte se nejpozději do 19.6.2017 na e-mail zamestnani@fbadvokati.cz, kam zašlete životopis a motivační dopis.

2017-06-07/01 - Menší advokátní kancelář v Praze 6, poskytující komplexní právní služby přijme advokátního koncipienta/-tku. Nabízíme různorodou odbornou práci, příjemné pracovní prostředí, možnost získat praktické zkušenosti, kvalitní přípravu k advokátním zkouškám a odpovídající finanční ohodnocení. Požadujeme chuť a zájem pracovat a rozvíjet se, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a všeobecný přehled, zájem o klienty a aktivní přístup k řešení úkolů, morální hodnoty, vnitřní řád a stabilitu, znalost platného práva, pokročilou znalost práce s MS Office a ASPI, znalost AJ. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem na email novotny@advokat21.cz.

2017-06-07/02 - Prodám advokátní talár, vel.2/44-46 vč. přenosné tašky, nový, nepoužitý za  5000,Kč. JUDr. Blanka Pušová, pusova@nbox.cz,  737568866.

2017-06-07/03 - JUDr. Pavla Plašilová, advokát v Brně přijme advokátního koncipienta/koncipientku. Požadavky: letošní absolvent právnické fakulty UK Praha nebo MU Brno, studijní průměr do 2,1. Pracoviště Brno,  praxe  v kanceláři s všestrannou agendou. Stěžejní je civilní právo, ale řešíme i trestní či správní věci. Různorodé úkoly ve více právních oborech, od sepisu dokumentů po zastupování u soudu. Mzda 14.000,- Kč brutto, po zapracování výkonnostní složka a stravenky. Pavla.Plasilova@ak-sps.cz

2017-06-07/04 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svého pracovního kolektivu studenta/studentku VŠ na pracovní pozici RECEPČNÍ. Náplň práce: obsluha klientského prostoru (recepce a jednací místnosti), komunikace s klienty a obchodními partnery, vyřizování pošty, zásilek a telefonních hovorů, dále vyřizování pracovních pochůzek apod., různorodá administrativní podpora právnímu týmu. Mzda: 100,- Kč / h. Očekáváme pokročilou znalost angličtiny, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování. Předpokladem spolupráce je možnost pracovat minimálně dva dny v týdnu.  Kancelář sídlí na Praze 1, Revoluční 1003/3. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s nástupem ihned. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz.  V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Ivety Hryzové, nebo na email: hryzova@hajekzrzavecky.cz.

2017-06-07/05 - HÁJEK ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy přijme do svého pracovního týmu advokátního koncipienta. Požadujeme: absolvent právnické fakulty, předchozí praxe vítána, není však podmínkou. Pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou, dlouhodobá spolupráce. Nabízíme: obecná praxe v advokátní kanceláři v rámci různých právních odvětví, podílení se na zajímavých kauzách ve spolupráci s advokáty, příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy, účast na jednáních s klienty a due diligence, samostatná koordinace úkolů a vedení jednodušších kauz, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, plat dohodou. Další informace o kanceláři naleznete na http://www.hajekzrzavecky.cz. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem k rukám Dagmar Jankovičové na emailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.    

2017-06-07/06 - BBH, advokátní kancelář, s.r.o. nabízí pracovní příležitosti pro talentované a energické právníky, kteří mají ambici stát se součástí dynamického prostředí renomované advokátní kanceláře. Naší filozofií je poskytování právních služeb té nejvyšší kvality. Klíčem k dosažení úspěchu v advokacii je podle nás skvělý tým právníků. Proto kontinuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu, a to jak z řad studentů vyšších ročníků, tak absolventů, advokátních koncipientů a advokátů. Nabízíme možnost stát se špičkovým a komplexním právníkem, spolupráci s významnou národní i mezinárodní klientelou, zázemí renomované advokátní kanceláře s vedoucím postavením na trhu a platové ohodnocení odpovídající schopnostem. Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@bbh.cz.

2017-06-07/07 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá advokátního koncipienta/koncipientku do týmu soukromého práva a nemovitostí. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR, vysokou úroveň odborných znalostí, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2017-06-07/08 - Advokátní kancelář Jansta, Kostka spol. s r.o., se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, hledá studenty právnické fakulty pro administrativní výpomoc. Požadujeme: studium na právnické fakultě v ČR,  odpovídající odborné znalosti, aktivní přístup a samostatnost, flexibilitu, znalost anglického jazyka. Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte na e-mail cemperova@jansta-kostka.cz

2017-06-07/09 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská, Praha 1. K podnájmu jsou nabízeny dvě místnosti o velikosti 23,5 m2 a 18,8 m2, k nimž náleží předsíňka o velikosti 9,5 m2. Kanceláře jsou neprůchozí. Lze podnajmout i samostatně. Místnosti jsou zcela nově zrekonstruovány. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Nájemné za větší místnost činí 13.700,- Kč měsíčně, nájemné za menší místnost je 11.000,- Kč, + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. V případě zájmu kontaktujte Advokátní kancelář Barcalová Hrtús, tel. +420 221 779 811, e-mail: office@bhlegal.cz.

2017-06-05/01 - Do dynamicky se rozvíjející největší tradiční a stabilní advokátní kanceláře v Pardubickém regionu zaměřené na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu přijmeme kolegy na pracovní pozici „advokátní koncipienti – generální práce“. Požadujeme loajalitu vůči zaměstnavateli a otevřenost v komunikaci. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka. Nutností je řidičský průkaz sk. B. Novým kolegům nabídneme řadu benefitů jako např. stravenky, zajištění pití a základní občerstvení při práci, služební telefon, případně firemní vozidlo, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na ubytování po zkušební dobu v případě zájemců z mimo – pardubického, či královéhradeckého regionu, seriózní pracovní dobu, prémie dle pracovních výsledků. Nástupní mzda 17.000,- Kč ( dle dosavadní praxe ). Místo výkonu práce: Dražkovice 181, Pardubice, pracovní smlouva. Zájemci pište na mail: kaplanova@advokatijelinek.cz

2017-06-05/02 - Advokátní kancelář RAKOVSKÝ & PARTNERS se sídlem v centru Prahy praktikující zejména v oblastech obchodního práva, občanského hmotného i procesního práva a insolvenčního práva, s převážně českou klientelou očekávající a oceňující inovativní právní řešení, hledá advokátní koncipientku/advokátního koncipienta. Nabízíme příležitost ke vzrušujícím myšlenkovým soubojům, atmosféru kanceláře, kde se všichni znají, a víkendy jako dny, kdy se obvykle nepracuje.Je-li Vám vlastní pečlivost a loajalita, analytické myšlení, schopnost napsat strukturovaný text a znalost anglického jazyka a máte-li chuť hledat originální řešení, ambici zvyšovat vlastní odbornou úroveň a schopnost porozumět obchodním potřebám klienta, pak hledáme právě Vás.Oceníme, nebude-li Váš motivační dopis naplněn obvyklými frázemi, praxi v právní profesi (ne nutně v advokacii) a doložení písemné práce (seminární/diplomové) či odborného článku. Pošlete nám svůj životopis, včetně eventuálních příloh, na e-mailovou adresu cepakova@rakovsky.com. Další informace o advokátní kanceláři naleznete na www.rakovsky.com.

2017-06-05/04 - Advokátní kancelář Mgr. Heleny Peychlové se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta 3. - 5. ročníku právnické fakulty. Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu na zajímavých případech napříč právním spektrem s důrazem na  obchodní právo a právo nemovitostí. Požadujeme výbornou znalost NJ či AJ, ochotu učit se, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na office@akpjp.cz.

2017-06-05/05 - Středně velká advokátní kancelář JUDr. Sáši Navrátilové, MBA hledá pro svou brněnskou pobočku na adrese Banskobystrická 157 advokátní koncipientku / advokátního koncipienta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou včetně průběžné spolupráce se školitelkou. Předpokládáme výbornou znalost práva, znalost cizích jazyků a schopnost jejich aplikace v praxi (zejména anglický a/nebo německý jazyk) a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů. Nástup po dohodě. Své životopisy a originální motivační dopisy zasílejte do 15. 6. 2017 na adresu jihlava@snadvok.cz.

2017-06-02/01 - JUDr. Adam Kopecký, advokátní kancelář, hledá do svého týmu advokáta/advokátku se zaměřením na trestní právo a spornou agendu. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru právo, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost. V případě zájmu nás kontaktujte prosím na office@ak-kopecky.cz, nebo tel. 241 412 948. Kontaktní osoba Lenka Nováková.

2017-06-02/02 - Zavedená AK advokáta Mgr. Jaromíra Jaroše se sídlem v Ostravě přijme do svého týmu advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu s rozmanitou agendou z řady různých právních oblastí, jednání před soudy, komunikace s klienty. Požadujeme a očekáváme: VŠ v oboru Právo, bezúhonnost, odpovídající znalost právních předpisů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, znalost AJ výhodou. Nástup dle dohody. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: advokat@jaros-ak.eu

2017-06-02/03 - Advokátní kancelář v centru PLZNĚ nabízí zařízené KANCELÁŘSKÉ PROSTORY k pronájmu (vč. internetu, zasedačky, kuchyňky). Prostory lze využít i jako pobočku advokátní kanceláře či provozovnu insolvenčního správce. Možnost spolupráce. V případě zájmu či dotazů volejte na tel. +420 737 158 834 nebo piště na email: office@balin-advokati.cz

2017-06-02/04 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kancelář v Praze nebo v Pardubicích advokátního koncipienta/koncipientku s praxí. Nabízíme práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce. Možnost profesního růstu v celé šíři generální advokátní praxe, interní i externí školení. Finanční ohodnocení v závislosti na odváděné práci, příspěvky na stravování. Požadujeme znalost AJ či NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost. Nástup dohodou. V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu info@akprp.cz

2017-06-02/05 - Advokátní kancelář PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. hledá pro kancelář v Praze nebo v Pardubicích schopného studenta 3. až 5. ročníku právnické fakulty, a to na dlouhodobou spolupráci převážně s právní agendou. Požadujeme vysokou úroveň znalostí platného práva, spolehlivost, schopnost týmové práce, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, znalost cizího jazyka, řidičské oprávnění typu B, znalost práce na PC, praxe výhodou. Nabízíme zajímavou práci v různých právních oblastech, příjemné pracovní prostředí a motivující finanční ohodnocení. Pracovní doba dle dohody. Nástup ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete prosím své nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce na adresu  info@akprp.cz

2017-06-02/06 - Advokátní kancelář Mgr. PAVEL SZKANDERA se sídlem Svatoplukova 1209 ve FRÝDKU-MÍSTKU hledá advokátního koncipienta/ku. Žádost spolu se strukturovaným životopisem prosím zasílejte na szkandera@advokat-szkandera.cz

2017-06-02/07 - Advokátní kancelář ADAM BATUNA LEGAL®, se sídlem Václavské náměstí 1, Praha 1, www.batunalegal.cz, hledá do svého týmu ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/ KONCIPIENTY/ADVOKÁTKY/ADVOKÁTY. Advokátní kancelář je zaměřena převážně na obchodní a korporátní právo. V rámci specializací se věnujeme soudnímu a rozhodčímu řízení,  právu nemovitostí, právu  trestnímu, rodinnému a pracovnímu a vymáhání pohledávek.  Pokud máte zájem o práci u nás, Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: julie.melnykova@batunalegal.cz

2017-06-01/01 - Advokátní kancelář Dostál & Sorokáč se sídlem v Praze, pobočkou v Chomutově, příjme do svého týmu dva uchazeče - advokátní/ho koncipienta/ku. Místo výkonu práce: Praha/Chomutov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a právní věda, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat v problému, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, dobrou znalost platného práva, schopnost samostatné, ale i týmové práce, znalost anglického jazyka podmínkou (ostatní jazyk výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem a Codexisem výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Nástup možný ihned. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní benefity, služební telefon, 25 dní dovolené. V případě zájmu o pozici v Praze, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: gombalova@ak-ds.cz , v případě zájmu o pozici v Chomutově, zasílejte své CV na e-mailovou adresu: drahosova@ak-ds.cz

2017-06-01/02 - Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme advokátního koncipienta/koncipientku a začínajícího advokáta. Požadujeme znalost AJ příp. NJ, další jazyky výhodou, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu. Nabízíme široké spektrum výkonu praxe  v různých oborech práva, profesní růst a koncipientům též kvalitní přípravu na advokátní zkoušky. Nástup možný ihned nebo dohodou. V případě zájmu zašlete své nabídky s životopisem na e-mail: esevcikova@akbsn.eu.

2017-06-01/03 - Advokátní kancelář DAJBYCH & JÍRA, s.r.o. přijme do svého týmu koncipienta/koncipientku. Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo; jazykovou vybavenost; uživatelskou znalost obsluhy PC, pracovní nasazení, slušné a loajální vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost při řešení úkolů a schopnost efektivně pracovat v týmu. V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu: dana.tuhackova@akdj.cz

2017-06-01/04 - Zavedená advokátní kancelář v centru Prahy hledá vhodné kandidáty na pozici spolupracující advokát/advokátka. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozsáhlou a zajímavou advokátní praxi, pružnou pracovní dobu bez potřeby přesčasových hodin, možnost home office, sick days, podporu sportovního vyžití a další bonusové složky. V pátek končíme v 15:00 hodin. Pro mimopražské uchazeče možnost zajištění bydlení. Platové ohodnocení srovnatelné s mezinárodními kancelářemi, pravidelné čtvrtletní odměny.Požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a znalost českých právních předpisů.V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hermova@jehnevodak.cz

2017-06-01/05 - Zavedená advokátní kancelář v centru Prahy hledá vhodné kandidáty na pozici advokátní koncipient/koncipientka. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, rozsáhlou a zajímavou advokátní praxi, pružnou pracovní dobu bez potřeby přesčasových hodin, možnost home office, sick days, podporu sportovního vyžití a další bonusové složky. V pátek končíme v 15:00 hodin. Pro mimopražské uchazeče možnost zajištění bydlení. Platové ohodnocení srovnatelné s mezinárodními kancelářemi, pravidelné čtvrtletní odměny.Požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a znalost českých právních předpisů.Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hermova@jehnevodak.cz

2017-06-01/06 - Advokátní kancelář Tomáš  Rašovský v Brně hledá pro tým právní podpory hromadné správy pohledávek kolegu/kolegyni na pozici koncipient/koncipientka. Požadujeme : dokončené VŠ vzdělání – právnická fakulta, dobrou znalost práva a platných právních předpisů, ŘP skup. B a řízení služebního auta, uživatelskou znalost PC, znalost AJ výhodou. Životopis zasílejte na: kariera@rasovsky.cz

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 273 193 111
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 513 030 111
e-mail: sekr.brno@cak.cz