Nepřehlédněte!


Změny související s opravami budov
ČAK – ZDE

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Německo-česko-slovenské advokátní fórum 2017

27. - 28. října 2017, Bratislava

</p><p>Untitled </p><p>


POZVÁNKA

mecko-česko-slovenské advokátní fórum

27. a 28. října 2017

Místo konání: Bratislava, Hotel Tatra

akci

Česká advokátní komora je dlouhodobým členem Německo-česko-slovenského advokátního fóra, které vytváří platformu pro výměnu vzájemných poznatků a praktických zkušeností z jednotlivých právních odvětví s důrazem na rozměr přeshraniční spolupráce s kolegy ze Slovenska, České republiky a Německa. Jednotlivé advokátní komory organizují konferenci na rotačním principu. Po loňském ročníku, který hostila Plzeň, se letos fórum uskuteční v Bratislavě.

Téma

Advokát detektivem - nároky na advokáta při přeshraničním uplatňovaní práv klienta (Korporátní agenda a přeshraniční pohledávky)

Advokát musí v dnešní době v rámci poskytování služeb klientovi vyhledávat ve veřejně dostupných registrech informace o finanční kondici dlužníka, o obchodních vztazích, vlastnické struktuře i o konečném uživateli výhod. Při plnění těchto úkolů však advokáti často naráží na nedostatek informací, nespolehlivost údajů, rozličnou právní úpravu, ale i na obchodní tajemství či některé etické principy výkonu povolání. Toto téma se dotýká i úpravy konkursů, povinností v rámci boje proti legalizaci příjmů z trestné činnosti, či právních služeb advokátů pro partnery ve veřejném sektoru.

Účastnický poplatek

Účastnický poplatek 125 eur zahrnuje ubytování v jednolůžkovém pokoji se snídaní na jednu noc s příjezdem 27. října 2017, konferenční materiály, účast na společenském večeru dne 27. října 2017 a účast na pracovní časti konference.

Účastnický poplatek bez ubytování ve výši 75 eur zahrnuje konferenční materiály, účast na společenském večeru dne 27. října 2017 a účast na pracovní části konference.

Na konferenci je zabezpečeno simultánní tlumočení z německého jazyka. Zúčastnit se tedy mohou nejen německy hovořící advokáti a advokátní koncipienti.

Registrace

Vyplněnou přihlášku (viz níže) zasílejte do 10. října 2017 na adresu chladekova@sak.sk

V případě dalších dotazů kontaktuje, prosím, Mgr. Milana Janouška, odbor mezinárodních vztahů ČAK, janousek@cak.cz.

Přihláška, docx 14kB
Program, docx 51kB

Doporučujeme

Kde nás najdete

FOO

Česká advokátní komora - Kaňkův palác (hlavní budova)
Národní 16
110 00 Praha 1
tel.: +420 273 193 111
e-mail: sekr@cak.cz

FOO

Pobočka ČAK Brno - Kleinův palác
Nám. Svobody 84/15
602 00 Brno
tel.: +420 513 030 111
e-mail: sekr.brno@cak.cz